| Martins (mat) rakstīja, |
Vai raksturs ir saistīts vienmēr ar smadzeņu kroku daudzumu? Īstenībā, gansteri jau izmanto vardarbību kā savas darbības pamatprincipu. Gangsteri izmanto apkārtesošo kaut kādā ziņā iedzimtās bailes. Vai patiesībā inteleģentā, bailīgā sabiedrības daļa neieviesa likumus, kā aizsardzību pret šādiem, ne tik bailīgiem cilvēkiem? Un tagad vienkārši vardarbību piekopj tie, kuri nebaidās no likumiem.
Tā ir, dabūji kādu galvas traumu un paliec bez kādas īpašības. Nesen lasīju interesantu grāmatu par redzi, tur bija aprakstīti gadījumi, kad ir traumēta kāda smadzeņu daļa, kas atbild par kādu redzes daļu un kādi ir efekti. Kaut kas līdzīgs tur arī bija, ka ir problēmas ar objektu atpazīšanu.
Mums ir šakāļu sabiedrība, ar šakāļu likumiem. (Nedaudz pārspīlēti). Iejūtība rodas no labklājības, kā arī no izpratnes. Un ne vienu, ne otru tā pēkšņi nevar iegūt. Zini, pie mums ir citāda uztvere. Un patiesībā, neiejūtība jau tev iekrīt acīs, jo ir jau arī tā neredzamā daļa arī iejūtīgajiem cilvēkiem, ko palaid garām.
(Lasīt komentārus)
Nopūsties: