Chloroform Sauna ([info]martcore) rakstīja,
@ 2026-01-02 17:25:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Rīgā, Bauskas ielā, piektdien, 2. janvārī, pēcpusdienā pēc sprādziena sagruvušas konstrukcijas piecstāvu ēkas augšējos stāvos. 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informē, ka glābēji plkst. 15.20 saņēmuši izsaukumu uz Bauskas ielu, Rīgā, kur piecstāvu daudzdzīvokļu ēkā, pēc sākotnējas informācijas, sabrukušas konstrukcijas ēkas augšējos stāvos. "Sākotnējā informācija liecina, ka nenoskaidrota persona, iespējams, veikusi gāzes vada demontāžu, kas izraisīja sprādzienu. Šobrīd tiek skaidroti notikušā apstākļi,

" Latvijas Televīzijai norādīja Valsts policijā. Rīgas domē norāda, ka patlaban no ēkas evakuēti vairāk nekā 40 iedzīvotāji, viņiem nodrošināta iespēja uzturēties "Rīgas satiksmes" autobusos un tiek sniegta visa iespējamā palīdzība. Tuvākajā laikā ēku apsekos būvinspektors, lai varētu lemt par tās tālāko ekspluatāciju.

----------------------------------------------

tas ir, kāds ir izdomājis griezt gāzes trubu ar autogēnu?


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]smille
2026-01-02 22:52 (saite)
Skumji ka bojāgājušais ir Gaso darbinieks, kurš droši vien mēģināja pierunāt atvērt durvis.
(Es vienreiz saucu Gaso uz dzīvokli zem mums - tur ilgi neviens nevēra un drī vien bija klāt arī poliči un dauzīja durvis, jo zvanu nedrīkstot lietot, varot būt neliela dzirkstele un slikti beigties)

(Atbildēt uz šo)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?