Adon ([info]lord) rakstīja,
@ 2018-01-10 21:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:tāpatvien

par Černobiļiešu klubiņu
interesanti ir tas, ka tiklīdz tu esi pabijis atstumtības Zonā, pēkšņi Tev sāk rakstīt sveši cilvēki, aicināt draudzēties, dalīties pieredzē, u.c.. ļoti dīvaini, sajūta, ka esi pārkāpis kādu robežu, ko varbūt nevajadzēja pārkāpt... un vēl nedaudz ir sajūta, ka esi netīšām ielīdis bērnu smilšu kastē... mja...(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]heda
2018-01-10 22:35 (saite)
ko tu darīji klubiņā?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]lord
2018-01-11 10:00 (saite)
klubiņā es nekad neesmu bijis, bet drīz pēc vietas apmeklējuma sāka rakstīt sveši cilvēki no Ukrainas, Polijas, Vācijas, feisbukā sāka aicināt slēgtās Černibiļas atstumtības zonai veltītās grupās un tamlīdzīgi, tāpēc jau rodas sajūta, ka visi, kas jebkad ir bijuši tur uztver to par kaut kādu misiju un sevi par izredzētajiem... nu, kaut kā tā..

Zona bija forši un es par to varētu daudz runāt un rakstīt, bet dažādas antiutopijas es esmu lasījis un skatījies pietiekoši daudz, bijis daudz un dažādās, lai arī ne tik traģiskās, bet īpatnējās vietās, tāpēc man tas vairāk izskatās pēc bērnu smilšu kastes, vienkārši mulsina pēkšņā uzmanības izrādīšana manai necilajai personai

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?