citi tādi
Links vizuāļi / citi cibotāji / twitteris / AOL On / BJP / atskaņu vārdnīca / translate me March 2017
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
anonymous
anonymous
puasōns
Monday, March 27th, 2017 11:20 pm
"Neizprotams finansējuma sadalījums".

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kjiimikjis:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, March 27th, 2017 08:06 pm
Ādas apģērbu remonts

Sveiki!
Tātad: ādas mētelis, 1 gab, problēma - plīsums pie kabatas, kādi 5 cm garumā.
1) kur Rīgā var šitādu vainu labāk saremontēt, un kur - labāk neremontēt? T.i., interesē labās/sliktās pieredzes ar remonta kantoriem.
2) ja ir gadījusies līdzīga liga, tad ar aptuveni kādu summu jārēķinās?

TIA

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

laielais:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, March 27th, 2017 07:14 pm
Kas teikā labs?

Kur Teikā koncentrējas kultūras dzīve? Klubi, mūzika, dzeja, teātri, lekcijas u.c.? Ko iesakat apmeklēt teikas apkārtnē?

6CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

silpurene:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Monday, March 27th, 2017 05:57 pm
Iesaki, lūdzu

Labs, ar noslieci uz izcils - rehabilitologs Rīgā? 
Uzvārds un kur var satikt!
Paldies <3 

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Monday, March 27th, 2017 03:48 pm
sestdienas vakarā pirmoreiz redzēju David Tennant in the flesh. omg, nemaz nezināju, ka viņš ir īsts cilvēks :D
bet vakars sabojājās, kad pamanīju, ka esmu saindējusies ar kaut ko. nakts no ellītes. svētdiena bija arī mega mokas, jo jāstrādā un jāmokās. atzīšos, tagad ir baigi, baigi bail ēst.

citās ziņās, ir piebukots dzīvoklis Alicantē uz 6 naktīm. viesnīcu uz vienu nakti Madridē meklēšu citudien.

Tags: , , , ,
Current Mood: ārā spīd saule

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tvarj:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Sunday, March 26th, 2017 07:07 pm
pastāstiet par labām firmām, kas uzstāda automātiskos vārtus. interesē personīgā pozitīvā pieredze vai arī pabaidiet ar tiem, kas nav labi performējuši.

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

vistu_zaglis
vistu_zaglis
vistu_zaglis
Sunday, March 26th, 2017 04:52 pm

ĀĀAAAAaaaatņemiet viņiem to Wordu un nekad vairs nedodiet atpakaļ, nu vai izlauziet Enter un Space taustiņus, es nezinu, dariet taču kaut ko!

Estēti, estēti visapkārt.


Current Mood: GP
Current Music: Sundays on Clarendon Road / Yellow Room

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

watt
watt
watt
Sunday, March 26th, 2017 10:04 am
"Tas gan nenozīmē, ka [...]. Prasmīgi, zinoši konsultanti būs tieši tas arguments, kāpēc cilvēki dosies iepirkties."

Eh, riebj pat saiti likt uz tādu ūdens liešanu. Izpušķotas frāzes, ļengana nākotnes vīzija. Bet komentārs labāks: ar tādam perspektīvām, patiešām, vispieprasītākā profesija būtu eigenikas speciālisti, kas izvēlēsies kurus cilvēkus iznīcināt (nākotnes vārdā), un automātu/bruņmašīnu operatori, kas braukās apšaudami cilvēces nevajadzīgo daļu.

***

Man kāds ieteica pasakatīties uz "Jauno konservatīvo partiju". Sak, šie esot godīgi cilvēki. Bet manuprāt, jebkura partija ar "konservatīvie" savā nosaukumā ir garām. Jo viņi neko nevar piedāvāt: var tikai turēties pie esošā, atpakaļrāpulīgā.

Vienīgais brīdis, kad konservatīvie varēja būt noderīgi, bija tas, kad "progresīvie" sasmērēja savu vārdu: sausais likums ASV. Bet, protams, tikko kā alkohols bija aizliegts, tā konservatīvie uzreiz met kažoku uz otru pusi, un visiem veidiem pretojas tā atcelšanai. Viņu vienīgā misija dzīvē: pretoties izmaiņām.

Tā pat kā šobrīd - kas pretojas kanabisa legalizācijai, War on Drugs (kas pēc saviem "rezultātiem" robežojas ar humanitāro katastrofu) atcelšanai, saprātīgai cietumu un apcietināšanas politikas reformai ASV? Konservatīvie.

Un ja mēs runājam par nākotni, par UBI (Universal Basic Income) ieviešanu, kas būs bļaudami pretī? Konservatīvie. Jo viņiem no jebkādas nākotnes bail, un galvenais nekad pensiju sistēmu nereformēt, galvenais nekādi nereformēt esošo means tested pabalstu sistēmu ar pavadošo birokrātu armiju kas kontrolē kam pabalstus nogriezt (un kuriem varbūt algās izmaksā vairāk nekā viss pabalstu budžets kopā...), viņiem ir labi viss kas brūk, tikai lai paliek pa vecam.

Nē. Ja visu atstāt pa vecam, nākotne būs totāla distopija. Un pensiju arī nebūs - jo strādnieku nebūs, un nebūs algu.
Viens, kas nākotni* var glābt ir UBI sistēma, kas valsts resursus izdalīs visiem, dodot visiem iespēju kaut ko ar to pasākt.

***

Uz naudu es skatos kā uz valstī pieejamo kopējo resursu atspoguļojumu: un naudas aprite attēlo enerģijas apriti. Tāpēc es vairs neuztraucos par "negodīgajiem" nodokļiem vai to ka valsts aparāts dzīvo uz privāto kakla. Tas ir nebūtiski - svarīgi ir tas, lai valstī notiktu enerģijas aprite.

Lai valsts saražo daudz enerģijas, lai ļauj iedzīvotājiem šo pamata enerģiju transformēt un pavairot, radīt vairāk pievienotās vērtības un dzīvot labāk. (Jā, ja pie silēm sēd birokrātu armija kas enerģiju strebj un to ne par ko pozitīvu netransformē, pat otrādi - rada grūtības un spaidus pārējai tautas daļai, tad iedzīvotāji dzīvos sliktāk. Jo, piemēram, kāds kas varētu vadīt jogas nodarbības, tā vietā kancelejā skricelē stratēģijas un konceptus kurus neviens nelasīs un nekad neviens nepildīs - viņš nerada vērtību. Viņš ar savu bezjēdzīgo aktivitāti padara valsti nabadzīgāku.)

__________________
* Ne Latvijā. Latvijā viss būs dirsā, jo valsts ir pārāk nabadzīga lai par UBI kaut kā runātu. Tas ir, ja vien Latvija nesaņemsies uz Rīgas aglomerācijas projektu, kas visus 2'000'000 iedzīvotāju saliktu ģeogrāfiski viens otram tuvu, un ļautu viņiem izmantot modernus enerģijas pārvaldīšanas rīkus. Lai visiem ir elektrība, lai visiem ir internets, lai visiem ir tekošs ūdens, apkure, transports, sociālās saiknes.

Un, piemēram, netērēt vairs naudu ceļu uzturēšanai visas Latvijas teritorijā, bet tikai ceļiem un sabiedriskajam transportam pa mega-Rīgu.

Tags:

11CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

martcore
martcore
god told me to do it
Sunday, March 26th, 2017 01:51 am
lai arī seriālā par boshu pirmajā sezonā mani ļoti interesē divas lietas
1.kur slepkava ņēma lāpstu, lai izraktu kapu?
2.vai tiešām džūlijai pēc incidenta garāžā neatmirdzēja gaisma pēc tam apskatoties, ka no viņas ieroča nav izšauta neviena patrona? šis moments neieinteresēja arī iekšējo izmeklēšanu?

vispār ar šādu figņu ļoti bagāts seriāls. scenāriju rakstīja vistas, palīdzēja govs.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

copy
copy
Signe
Saturday, March 25th, 2017 10:33 pm
kā dzimšanas dienās pienākas, iegāju draugiem.lv un atvēru visas vecās neatvērtās dāvaniņas. vecākā bija no 2010.gada. tagad man ir pilns ar rožu pušķiem uz profila. baigi daudz sveicēju. paldies visiem.

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

paarpratums:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Saturday, March 25th, 2017 06:07 pm
Sveiki!

Man īrētā dzīvoklī izīrētājs liek maksāt par saplīsuša boilera nomaiņu, aizbildinoties ar to, ka līgumā tas atrunāts. Man tas liekas kaut kāds absurds.
Vai kādam ir līdzīga pieredze?

Līgumā ir punkts par pienākumu uzturēt telpas un aprīkojumu kārtībā un punkts par to, ja notiek kāda avārija, jāveic pasākumi tās likvidēšanai. Vairāk gan nekas.

7CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

martcore
martcore
god told me to do it
Saturday, March 25th, 2017 06:04 pm
kā ir eneselčiks daily - reičelas dretčas zvaigžņu stunda, je suis monica
(bonusā: līdz asarām smieklīga skeču sērija par the bee gees, šai tēmai, kuru varbūt nedaudz labāk saprot cibas oldskūls, taču kādreiz bija jābūt paceltai, un tā tika pacelta!)

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

martcore
martcore
god told me to do it
Saturday, March 25th, 2017 05:59 pm
viena no darba homicide nodaļā priekšrocībām ir tāda, ka detektīvi, aplūkojot nozieguma scēnu upura mājās, var palēnām izlakt viņa vairs nekam nevajadzīgos alhola krājumus

4CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

tiga:
pajautaa
pajautaa
pajautā!
Saturday, March 25th, 2017 12:38 pm
Par biedrībām

Jautājums tiem, kam bijusi pieredze ar biedrību darbību: vai kaut kur likumos ir noteikts, cik bieži biedrībā jāpārvēl valde, revīzijas komisija u.c.? Vai arī to nosaka biedrība pati savos statūtos?
(google jau izmantoju. bet atbildi uz šo jautājumu nevaru atrast.)

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Saturday, March 25th, 2017 02:16 am
skaidrs ir viens. es nemāku iepazīties bāros un ballītēs. vispār nav ne jausmas, kā iepazīstos, bet kaut kā tak visādus cilvēkus esmu iepazinusi. laikam jau tie cilvēki kaut kā iepazīstas ar mani. lai gan, arī tas reti notiek, jo ļoti reti pamanu, ka ar mani cenšas iepazīties :D

bet šī vakara ballīte bija lieliska. lieliska. Jūdžīns, Tralise un visādi ļauži. dīvaina, tiešām dīvaina pleiliste, daudz biešu un arī dejošana. apm.ņurd.
pilnīgi negribas iet gulēt.
tak rīt jāceļas uz darbu.

Tags: , ,

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

vistu_zaglis
vistu_zaglis
vistu_zaglis
Friday, March 24th, 2017 08:03 pm
Nē, šo nevar nepastāstīt, pie vakardienas, tātad, ieklīdu Zilajā bārā. Zilais bārs – tā ir rajončika pēdējā vieta, kurp doties, pie kam šī vārda abās nozīmēs, jo Zilais bārs tiek slēgts tikai uz pusstundiņu kaut kad rītā pusē. Zilais bārs ir integrēts tramvaja pieturā zem daudzstāvenēm, krānā ir lētākais, atkal jau abās vārda nozīmēs, man zināmais vietējais alus par 25 kronām kausiņā (!), ir trīs naktī, kaut kāds līdzpilsonis reizes piecas ienāk barčikā, pagrozās, iziet, ienāk, iziet, kaut kādi metaļori spēlē galda futbolu, vienā stūrī piesliets apmēram sešdesmitgadīgs skinheds, kurš knapi turas kājās, bet tik un tā ik pa brīdim mēģina pievienoties galda futbola spēlēšanai, citā trīs sirmi pensionāri nesteidzīgi malko alu ar stiprinātajiem dzērieniem, viens no pensionāriem ir akls, un pārējie uz maiņām viņu pavada uz nužņiku, sieviešu tualetes durvis nomarķētas ar milzīgu valšķīgas daiļavas attēlu, vīriešu tualetei durvju nav vispār, logu bāram arī nav, jo tas atrodas pazemē, un visa šī bardaka vidū aiz letes saimnieko neticami skaists, mazs, smalks meitēns rozā matiem.

Aizspogulija ir tepat blakus, kā izrādās, vajag tikai saņemties ieskatīties.

Current Mood: Miegains, kā var nojaust
Current Music: Placebo / Meds - MTV Unplugged

17CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kaukau:
pajautaa
pajautā!
Friday, March 24th, 2017 07:43 pm
Nez, LV pārdod strausu olas, kas ir perējamas (gan jau, ka inkubatorā)? Vai strausu cāļus?

1CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

kakjux
kakjux
Lola
Friday, March 24th, 2017 10:44 am
griežu uz riņķi atkal un atkal current music, dzeru kafiju un domāju.

sarakstos atkal ar vairākām sievietēm. un ar vienu esmu divreiz satikusies. tikai tā, ar kuru esmu divreiz jau satikusies, viņa neraksta. viņa ar mani nesarakstās. tas mani ļoti mulsina. nē, nu ok, tak čatbotings arī nav mans mērķis un viss tas. bet, viņa neraksta tā, ka vispār. uh. ē? nu lūk. bet tinderis ir man piegādājis vēl pāris matčus un tās gan čatbotē. viena gan arī diez gan ātri pateica, ka davaj labāk satiekamies. trešdien satiksimies. bet nu, tinderis. nja :D man ļoti patīk svaipot. ielūrēt tajā, ko cilvēki uzskata par reprezentatīvu un svarīgu, ko pateikt, vai nepateikt. kādas bildes izvēlas. tas viss. daudz facepalm momentu un daudz wtf. brīnums, ka man vispār ir tie matči, jo nu... ir tik daudzi faktori, kas liek momentā novērsties un teikt nē. piemēram, snapchat filtiņi, bļa.

Tags: ,
Current Music: Emika - Miracles Prelude

CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

anonymous
anonymous
puasōns
Friday, March 24th, 2017 08:40 am
Saeimas ēkas noslēpums.

2CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend

anonymous
anonymous
puasōns
Thursday, March 23rd, 2017 09:36 pm
Jau otro reizi šodien pa radio dzirdu Kalvīti, kurš citam runātājam fonā kliedz: "NEVIENS ŠINĪ VALSTĪ VAIRS NEATBILD PAR DROŠĪBU!"
Un tas ir tikai viens no šī "Krustpunktā" izlaiduma augstajiem punktiem.

3CommentReply Add to Memories Email this entry to a friend