Ja runājam par radībām, kuras nekad neiemantos manu cieņu, tad saraksta augšgalā ir vīrieši, kuri vaimanā par sievietēm - dinamistēm un maukām, bet turpina uzskatīt, ka saņemt seksu pret izmaksātu kokteili ir normāls darījums.
Atcerējos! IR man tā bijis! Vīrietis mani uzaicināja uz kokteili un tatārmaizītēm (šādas uzkodas izvēle - mana) viesnīcas bārā pod predlog parunāties un pēc tam uzreiz taisījās drošu roku rezervēt numuriņu! Šāds pavērsiens kā jebkurš brīvdomīgs ļautiņu gājiens mani neizsakāmi ielīksmoja. Un pēc tam viņš sekoja man cauri pilsētai līdz pašām mājām, pamīšus pierunādams un žēli lūgdamies, līdz man izdevās no viņa tikt vaļā, aši pārbēgot pāri milzu peļķei savā vārturūmē (viņam plānas kurpītes, man - zābaciņi, plus es zināju sausāko taku, tāpēc). Tikai es to nekā nevaru uztvert kā aizvainojumu, bet gan kā iemeslu pamatīgi uzjautrināties!;)))
Lūdzu man parādīt kā var iztērēties UZ koteili. Un ja tā pavisam godīgi- da neviens arī neprasa tērēties ne uz, ne par kokteili. Tak ja esi nopircis šamo, tad labāk nedomā, ka tam, kurš to izdzer ir jelkāds pienākums pret to, kurš nopirka (izņemot loģisko "paldies!")
Lasīju reiz vienā grāmatā- situācija- katru dienu džeks sūta zaķim pa vienai rozei. uz ko meituks pateica- kaut kā mani nepārliecina dāvanas, kuras ir porcijas kartupeļu vērtībā un kuras tiek pasniegtas kā sazinkas dēļ kura ir pa taisno un uz skaitli 3 jāatsūkā.
Drusku pat paliek zheel taadu stulbu zakji, kura taa arii iespeejam liidz muuza galam varbuut neimaaciisis daavanu kuru kaads ir pasniedzis kaa uzmaniibas veerteejumu, vai vienkaarshi lai sagaadaatu prieku neveetreet naudas izteiksmee. Taa protams nav tikai vinjas vinas probleema ka neprot pati savi uztvert savaadaak kaa peerkamu (un vairs jau pat nav nav noziimes par cik).
Tajaa konkreetajaa graamataa tas bija tieshi kontekstaa ar seksuaalo iekaroshanu. :) Kameer buus taadi, kuri par katru uzmaniibas apliecinaajumu prasiis seksu, tikmeer buus taadi zakji, kuri uzmaniibas apliecinaajumus uztvers tikai un vieniigi shaadi.
ideja, ka komunikācija ir darījums man atsauca atmiņā fabulu par gruzīnu, kurš krogā tīksminās par augstskolas diplomu, bet uz bārmeņa vaicājumu, par cik tad šis to nopircis, apvainoti saucis: "kāpec uzreiz "nopircis"? draugi uzdāvināja.."
vai tad kokteilis ir maiņas līdzeklis? Un es visu laiku biju domājis, ka tas ir apreibināšanās līdzeklis!
viena lieta var vest pie citas: kokteilis var veicināt komunikāciju -> komunikācija var turpināties gultā. bet loģika "ja A ir B un B ir C, tad C ir A" nav dzelzī kalta.
Jā, nez kādēļ arī tie, kuri grib, lai ar viņiem guļ viņu asā prāta un skaidrās sirds dēļ, uzmet lūpu, ja kāda ir atteikusi pēc izmaksātas pinakoladas.:)
tad jau sanāk nevis, ka viņi ir liekuļi, izmaksājot koketili, bet stulbeņi - tak jau tādā gadījumā kokteiļa uzsaukšanas gadījumā vilšanās ir neizbēgama: vai nu sieviete ir mauka, vai nepārguļ ar viņu. pažēlojusi būtu nabadziņus, nevis te pukojusies ;)
;)
Un ja tā pavisam godīgi- da neviens arī neprasa tērēties ne uz, ne par kokteili. Tak ja esi nopircis šamo, tad labāk nedomā, ka tam, kurš to izdzer ir jelkāds pienākums pret to, kurš nopirka (izņemot loģisko "paldies!")
Kameer buus taadi, kuri par katru uzmaniibas apliecinaajumu prasiis seksu, tikmeer buus taadi zakji, kuri uzmaniibas apliecinaajumus uztvers tikai un vieniigi shaadi.
vai tad kokteilis ir maiņas līdzeklis? Un es visu laiku biju domājis, ka tas ir apreibināšanās līdzeklis!
Jautājums rodas tikai par kokteili, nevis par seksu, vai ne?
Ja viņi neuzskatītu sievietes par maukām, tad tak par tādiem darījumiem pat neiedomātos, ne?
Ciktāl man zināms, vīrieši lielākoties grib, lai ar viņiem guļ, jo viņiem stāv ;)
arī taisnība
:DD