Pātaru Ansis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Pātaru Ansis' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, July 3rd, 2015
  10:52 am
  - Это будет страшная ночь. Немногие дотянут до утра.
  - Закрой, наконец-то, холодильник и иди спать!
  Thursday, July 2nd, 2015
  10:43 pm
  Tikko sapratu, kāda zoss es patiesībā esmu! Vienīgais instruments (VIENĪGAIS!), kuram būtu jābūt katras vientuļas sievietes mājās, ir caurspīdīgs halātiņš! Lai ir, ko uzvilkt, kad iet pie smukā kaimiņa aizņemties urbi, skrūvgriezi vai korķuviļķi!
  9:06 pm
  Obanā!
  Šorīt ieraudzīju papeļpūkas un atcerējos: http://klab.lv/users/kuminjsh/1631021.html Tā ka iespējams ne tik daudz saaukstēšanās, cik tomēr alerģija :( Rīt braukšu uz laukiem, kur tās maucības ij tuvumā nav, ja pāries kleps un iesnas, tad viss skaidrs :(
  11:14 am
  Un tad vakar tā amerikāniete ieraudzīja Sāta Māti. Es jau tā viņu kabinu ne pašā priekšā, lai izvairītos no neveiklām situācijām (ja gribat jautāt - a pa ko tā, papriekš pamēģiniet atrast internetā kaut ko par Sāta Māti). Bet, nē, mūžīgi kāds ierauga, un mūžīgi tas kāds ir svešās mēlēs runājošs. Nu labi, nepārspīlēsim, tas ir bijis kādas 4 reizes, bet ar to jau stresa tāpat pietiek. Lūk. Tad nu es grūši nopūtos un sāku stāstīt savu versiju par Lielajām Vardēm. Nēnu, tagad jau es gudra, zinu, ka "krupis" ir toad, bet izrunāju to vārdu tā, ka viņa nesaprata, un nācās vien "vilkt ārā" Lielās Vardes. Vārdu sakot, viņa bija impresēta no mana stāsta, un sagribēja to zīmi ;) Un beigās es teicu: ak, piedodiet, mana angļu valoda galīgi nav laba. Un viņa savukārt atbildēja, ka gribētu gan runāt latviski tā, kā es angliski. Varbūt nākošreiz, es viltīgi pasmīnēju. Varbūt nākošreiz, viņa smējās. Dīl! - es uz atvadām teicu ;)
  P.S. Ja kāds nesaprata, es te lielos! Atkal ;)
  Monday, June 29th, 2015
  4:12 pm
  Ak, šie Vēži, tipiski, tipiski :D
  Saturday, June 27th, 2015
  8:20 pm
  Jā, nu tādā pansionātā varētu arī pavadīt vecumdienas ;)
  http://filmix.net/dramy/46322-otel-merigold-luchshiy-iz-ekzoticheskih-the-best-exotic-marigold-hotel-2012.html
  http://filmix.net/trejlery/92215-otel-merigold-luchshiy-iz-ekzoticheskih-2-the-second-best-exotic-marigold-hotel-2015.html

  No filmā izteiktajiem komplimentiem: Хотя вы, милая леди, ближе к менопаузе чем моргу!
  5:18 pm
  4:44 pm
  Šodien pamodos 14:30. Tb pirmo reizi es pamodos ap 6:30, sapratu, ka ir sūdīgi, izmērīju temperatūru, iedzēru 2 aspirīnus un gāju atkal gulēt. Pie gultas man stāv tualetes papīra rullis, kur šņaukt degunu (puse jau cauri), kaklā kasās un viss riebjas. Es visu ziemu nosēdēju, var teikt - uz ielas, pat sūda iesnas nedabūju, a tagad vasarā, VASARĀ!!!!...
  Pieņemu, ka visas polārās mitrenes dej priekā un berzē aukstās, mitrās ķepiņas.
  Ļoti ceru, ka tas solītais karstuma vilnis ar +30 grādiem kā sāksies, tā nebeigsies līdz pat oktobrim! Tas būtu tikai godīgi!
  Thursday, June 25th, 2015
  10:05 pm
  Šodien konstatēju, ka šobrīd vāciski runāju tādā līmenī kā angliski pirms gada, tb labdien/uz redzēšanos/paldies/lūdzu/skaitļa vārdi/dzīvnieku nosaukumi/vēl kaut kas mazliet. Tātad, ja vācietis zina četrarpus vārdus angliski, un mēs nenovirzāmies no tēmas "par dārzniekiem un krustmātēm" (c)Džeroms, tad varam itin veikli saprasties. Pirms gada es aptuveni tā runāju angliski. Nē, patiesībā krietni vārgāk un stostīgāk. Tagad es maucu vaļā, daudz neraizējoties par gramatiskām formām - ja gribēs, sapratīs! Pie kam tik raiti, ka dažas labas "Egles" dāmas (par kurām es sākumā sajūsmināti domāju: ofigetj, ka es tā varētu!) mēdz mani piesaukt par palīgu sarunās! :D Tā ka komunikācija notiek! Galvenais atcerēties dažas svarīgas lietas, piemēram: kad klients rāda bērna foto, ir jāsaka: "Ou, sou kjūt!", nevis jāsaviebjas! Vai: ar vāciešiem sākumā ir jārunā angliski un tad dažus vārdus vāciski, tad viņi atkūst, savukārt, ja uzreiz sāk vāciski, šie domā, ka sastapuši īstenu doiča zinātāju, un mauc vaļā gariem paplašinātiem teikumiem :D
  P.S. Pēdējās divās dienās gan brīžam bija vēlme kā Bernardam - paņemt birsti un izdzīt visus kustomerus ārā. Un ne man vienai...
  Sunday, June 21st, 2015
  3:00 pm
  Grāmatplaukta atputekļošana ir rezultējusies akcijā "Отдам в хорошие руки!"
  Хольм ван За́йчик visas grāmatas:
  Дело жадного варвара
  Дело незалежных дервишей
  Дело о полку Игореве
  Дело лис-оборотней
  Дело победившей обезьяны
  Дело Судьи Ди
  Дело непогашенной луны
  Pati esmu lasījusi un pārlasījusi reizes četras. Vienmēr ļoti paticis tas stils, arī sižets visai aizraujošs. Bet pēdējo reizi nespēju pat līdz galam tikt - tik ļoti krita uz nerviem tas šovinisms un "кругом враги". Iemetu plauktā un aizbīdīju priekšā bildi. Bet tagad, slaukot putekļus sapratu - tām grāmatām laikam laiks doties tālāk :)
  Ja nu jūs neesat tik jūtīgi uz zemtekstiem kā es, varat dabūt visas pret vienu pudeli gruzīnu vīna (sausā sarkanā - saperavi vai mukuzani). Sākot no rītdienas, tuvākajās 4 dienas būšu sastopama V-rīgā, varu paķert līdzi! ;)
  Saturday, June 20th, 2015
  7:19 pm
  Turpinu dzīvokļa ģenerāltīrīšanu. Šobrīd tīru grāmatplauktu (4x7 plaukti, katrs ap metru garš, pilni ar grāmatām). Uzliku Radio Contact, un iedomājos, ka esmu Sofija. Uzreiz cita darba kvalitāte iestājās! ;)
  Tikko palēcos gaisā ar visu spaini (pilnu) - nācu ārā no WC, bet man pretī skrien pele! Pie tuvākas apskatīšanas gan izrādījās, ka tas ir caurvēja nests kaķa spalvu kušķis (ņemot vērā tos daudzumus, ko ik dienas atrodu dažādos dzīvokļa stūros, brīnos, ka viņai vispār vēl spalvas ir!). Nēnu, vispār jau es no pelēm it kā nebaidos, bet kad nu tā satraucoši metas man virsū... :D
  Thursday, June 18th, 2015
  7:24 pm
  Vakardienas/šodienas prieks no FB
  Posts
  только что, болтая с приятелем по телефону (да, мы совы и у нас разгар жизни), выяснила. что он, мужчина сорока с лишним лет, был до нашего этого разговора уверен, что у женщин в груди молоко. Всегда. И только с возрастом молока становится меньше, и тогда груди опадают и теряют форму. Он думал. что молоко в нас генерируется постоянно, как слюна, и выходит вместе с потом за ненадобностью.
  да, мужчина гуманитарий (нет, не ругательство, просто констатация), да, у него нет детей, но все же...Грудь -то он видел. Трогал даже. и вообще...
  я была уверена, что он шутит. Но нет.
  Изумлены были оба.
  не знаю, кто больше.
  (c) Anna Sever
  Un komentāri pie posta:
  ... tālāk ... )
  Wednesday, June 17th, 2015
  9:57 pm
  Zvana vakar pa dienu Juniors:
  - Neaizmirsti maizi nopirkt!
  - Eeee, kāpēc?
  - Tev mājās nav maizes, ne druskas! Es ienācu pēc dažām mantām, gribēju apēst kādu maizīti, bet maizes nav!
  - Nu vispār jau es maizi neēdu.
  - NEMAZ?!
  ;)
  Tuesday, June 9th, 2015
  11:35 pm
  Māte, protams, māksliniece. Iebrauca, redz, kaut kāds tēvainis uzvārdā Bārda, apjautājās, vai nav kāds motocikls vai kas tamlīdzīgs pārdodams, šī zvana man: "Hihi, tu ar to savu mopēdu vēl taisies braukt?" Uz manu (MANU!!!!) zaļo Rīga-cikturpadsmit aci uzlikuši! Nošņācu, lai aizmirst - galu galā ir trīs mazbērni, kuriem braukt. Un ja kāds to mopēdu reiz no pilsētas garāžas atvestu un teiktu bērniem "Drīkst braukt!", gan jau ka brauktu, acis pārgriezuši. Annai, piemēram, šobrīd ir 15 - kā reiz tas vecums, kad es pie mopēda tiku un braucu atspērusies. Anna gan ir aptuveni 15-20 cm īsāka par mani (kā es toreiz un tagad) un attiecīgi aptuveni tikpat kg vieglāka (kā es toreiz), bet mopēds ir gana smags verķis, tak pie lielas gribēšanas nekas nav šķērslis. :/
  11:15 pm
  Итак. Баклажаны маринованные, "Совершенно невозможные".
  Требуется:
  2 кг баклажанов, 1-2 стручка жгучего перца (люта он здесь зовется, и вполне заслуженно), 2 головки чеснока (бели лук по-черногорски, совсем бели), уксус 9% ("сирце", стакан), сахар ("шечер", стакан), вода ("вода", полтора стакана). Немного растительного масла.
  Баклажаны чистятся (я не люблю их грубую кожуру, по сравнению с готовой нежной мякотью она слишком грубая), режутся крупно и засыпаются 2-3 столовыми ложками соли, оставляются потеть на пару часов, затем промываются и чуть отжимаются, без фанатизма.
  Воду, уксус и сахар смешиваем в кастрюле и доводим до кипения, это маринад. Моя фишка в том, что уксуса 9% в холодильнике не оказалось, но обнаружился бальзамический уксус, он 6%, довольно дешевый (для тех, у кого зубы заскрипели в этом месте). Я добавила к стакану этого бальзамического уксуса сок половинки лимона. Жидкость получилась ядреного черного цвета.
  Употевшие и промытые от соли баклажаны в две порции (у кого как получится) загружаем в кипящий маринад и варим 5 минут. Перец и чеснок измельчаем (я в блендере, кто-то - в мясорубке) и добавляем в отваренные баклажаны.
  ВСЁ.
  Получаются смуглые такие, нежные, почти не острые и чуть хрустящие, сохранившие текстуру, но не расплывшиеся сопливо баклажаны. По консистенции немного похоже на белые маринованные грибы.
  Потом, когда они чуть остынут, можно раскладывать по баночкам и заливать маслом и закатывать, если нужно долго хранить. Но что-то мне подсказывает, дорогие друзья, что баночки эти долго не хранятся, их съедают моментально, выдумав повод крякнуть культурно. Это идеальная закуска. Идеальная.
  (c) FB Татьяна Ноунайн
  Saturday, June 6th, 2015
  2:13 pm
  Pēc 45 minūtēm es beigšu darbu un iešu mājās SLINKOT! ;)
  Friday, June 5th, 2015
  10:22 pm
  Kopumā man patīk tie mūsdieenu bērni. Daži.
  Izdzērām ar brāļa sievu 3.5 šampjus, tad viņa jutās ļoti sagurusi, noliku gulēt, piezvanīju šo meitai (mans brālis aizbrauca uz Latgali palīdzēt draugam remontēt māju, bet dēlēns - meitās), vienīgais, ko viņa pajautāja: kur vispār mamma ir. Ja nu kas ;)
  Thursday, June 4th, 2015
  5:50 pm
  Viens nu ir skaidrs: laikam būtu jāapgūst itāļu valodu. Jo itāļi ir viena no tām nācijām, kas uzskata, ka nekādas svešvalodas zināšanas nav vajadzīgas. Arī ārzemēs, ja kas. Vakardien pie manis ietusēja 3 itāļu babuļi tā ap 70, runāja tikai itāliski, pie kam viņas bija cieši pārliecinātas: ja runās pēc iespējas skaļāk, tad es viņas noteikti sapratīšu. Nu... kaut kā jau sapratāmies: tb es zinu skaitļa vārdus līdz 5 un gracia un arivederči! :D
  Monday, June 1st, 2015
  8:50 pm
  Kam vajag, sapratīs ;)
  Kaķis dzenā olīvu, es dzeru šampi, klausos: https://www.youtube.com/watch?v=QXDRPtufEbA (tā, lai kaimiņi arī dzird), sarunāju jau vienu meiteņu tusiņu kamerstilā ;)
  Saturday, May 30th, 2015
  10:25 pm
  Reizēm šķiet, ka cibiņu galvenā un mīļākā nodarbošanās ir ciest un pa-ciest. Pofig, ka darbā sūdīgi, ka apkārtējie dirš uz galvas - mīļā miera labā pacietīšu, paklusēšu, gan jau rassasjotsja kak beremennostj u gimnazistki. Un ja kvalitatīvi cietīšu, gan jau viņi, tie pāridarītāji to novērtēs, sapratīs un reiz tas viss atalgosies.
  Tad nu lūk, man ir 45 gadi un es ar pilnu atbildību varu teikt: ne sūda - nenovērtēs, nesapratīs, nekas nemainīsies. Pirmkārt viņi ir pieraduši, ka var ālēties un nekas par to nav. Otrkārt, viņiem prātā neienāk, ka kaut kas nav kārtībā, jo neviens jau nesaka, bet demonstratīvi uzmesta lūpa ir nieks, nu maz kas tur cilvēkam gadījies - PMS vai pilnmēness, mēs jau te ņipričom. Pateikt vajag. Un nevis nopīkstēt, bet pateikt tā, lai sadzird, ja vajag - ar dūri galdā un joptvaimaķarārā!
  Dzīve mums, mīļie, ir tikai viena, piedevām sasodīti īsa, citas nebūs. Un ja mēs ļausim katram āpsim (pat ja tas ir mūsu tuvākais radinieks) piekakāt stūrus, tā būs piedevām arī smirdīga.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba