Pātaru Ansis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Pātaru Ansis' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, April 8th, 2015
  11:10 am
  Braucu pagājšnedēļ mikriņā, skatos to viņu televizoru - nu tur horoskopi, laika ziņas, kaut kādas vecas ziņas no interneta, un arī TV raidījumu un seriālu reklāmas. Skatos - Busulis, aha, raidījums "Mats matā" saucas.
  Nu ko, tagad jau 4. dienu skatos 2. sezonu - http://filmix.net/tv/85897-toch-v-toch-2014.html - ir Busulis, ir vēl citi, kuri vismaz dzirdēti, ir vesela rinda, ko pirmo reizi redzēju, ļoti labs vadītājs (pat žūriju spēj samierināt, kad šie satracinās). Daži numuri vienkārši ģeniāli - Piafa, Mihalkovs. Žūrija gan nenormāli kaitinoša, ja neskaita Kazarnovsku, tā jebkurā brīdī saglabā pašcieņu.
  Friday, April 3rd, 2015
  10:41 pm
  Darbiņā: ārzemju cilvēki (ne visi, protams, bet zināma daļa) reizēm nāk klāt ar tik priecīgu seju, ka sāku drudžaini domāt - kas tas par cilvēku un kādā sakarā es viņu pazīstu?! Jo ir gadījies neatpazīt arī patiešām pazīstamus cilvēkus. Nezinu, kas tas ir: vecuma demence oder mans pazīšanās loks ir pārmēru plašs?;)
  Savukārt, ja iet cilvēks ar tādu sejas izteiksmi, it kā viņam nāsīs būtu sabāztas kazas spiras, ar garantiju skaidrs - vietējais! Ja piestāj un padodas uz parunāšanos, parasti aiziet smaidīdams (tas man tāds bezmaz goda jautājums) ;)
  Sanācis tā, ka strādāšu visas brīvdienas, arī pirmdien - varat pienākt paizklaidēt ar smalkām sarunām! ;)

  P.S. Par citādi aktuālo: diētas papildus efekts ir laicīgāka gulētaiziešana :D
  Tuesday, March 31st, 2015
  3:47 pm
  Mammas jubileju nosvinējām. Alkohols daudz palika pāri, bet tur mēs ar brāli (pareizāk mūsu mēra sajūtas trūkums) pie vainas ;) Bet tas nekas - augustā tēvam jubileja. Lūk.
  Toties tagad jau 2. dienu guļu mājās, klepoju, ēdu lakšus un dzeru sīrupu. Es vispār neuzskatu šitos visus sīrupus par zālēm, bet Juniors bija gana viltīgs, lai no aptiekas man nezvanītu (zināja jau, ka tad sūtīšu uz citu aptieku), bet nopirktu "kas bija". Un vēl pa 6 eiro, tb 2x dārgāk kā tabletes, labāk būtu kādu alkoholu nopircis :/ Tagad es pa pusotru dienu būšu izstrēbusi jau bezmaz visu pudeli (vai tad sīrupu var pārdozēt?!), smieklīgi, bet pilnīgi izskatās, ka palīdz - očevidnoje ņeverajatnoje. Un tā kā dubults neplīst, tad tūliņ vēl vārīšu "tibetiešu dziru"- no piena, medus, sviesta un ķiplokiem. Galu galā parīt uz darbu, ja.
  Sunday, March 15th, 2015
  9:57 pm
  Nēnuvaizin!
  Vakar šis FB piesakās draugos, es piedraugoju (kas man grūti, FB es draugoju visus, pagaidām esmu atteikusi tikai vienam indiešu jauneklim - kopš TBBT Radža man viņi visi šķiet aizdomīgi), šodien jau viņš piedāvā ievērtēt viņa jauno tetovējumu! Nu tak būtu vismaz kādas dažas dienas pagaidījis - es galu galā esmu godīga meitene! :D
  Lasu pasaciņas par demenci un tās izpausmēm: http://memini.ru/yaga/ - pagaidām nekā atpazīstama, bet es vēl pašā sākumā! ;)
  Saturday, March 14th, 2015
  8:22 pm
  http://filmix.net/tv/97165-reymond-blansekrety-na-kuhne-raymond-blancs-kitchen-secrets-serial-2010-2011.html
  Pagaidām noskatījos 1. sēriju - fascinējoši!
  [info]str, nezinu kāpēc, bet iedomājos par tevi! ;)

  11:27 am
  Mīļo Viļum - sveiks lai dzīvo! ;)
  Friday, March 13th, 2015
  1:26 pm
  Biezpiena tortjiks - būs kādreiz jāuztaisa: http://kirulya.livejournal.com/2206563.html
  12:15 am
  Ja nav par ko pažēloties vai ar ko palielīties, tad nemaz i rakstīt nav ko! :)
  Thursday, March 5th, 2015
  12:37 pm
  Reiz, kad es vēl skolā gāju, mēs ar mammu uz ielas sastapām viņas draudzeni. Un vienā brīdī šī tā jautā, cik tad meitai (man tb) gadu. Un mamma uztaisa kaut kādu muļķīgu seju un tā it kā pa jokam man prasa: "Nu, cik tad tev, meitiņ, ir to gadiņu?" Es, protams, to uztvēru kā mēģinājumu arī mani iesaistīt sarunā, bet vēlāk mamma atzinās, ka vienkārši pēkšņi aizmirsusi, cik man ir gadu. :D
  Sestdien radu tusiņā, runājot par bērnu vecumiem, mēs 3 (brālis, viņa meita un es) pilnīgi pārliecināti apgalvojām, ka brāļa puikam ir tikko iestājušies 16 gadi. Māsīca saka: nē, nevar būt, mana meita ir jaunāka, bet viņai tūliņ 17! Tad es tā padomāju: toč 17! Brālis vēl turās pretī, nu ka nē, 16. Es atkal: nu viņš taču 1998. gadā dzimis! Brālis: un? Nu bet tak parēķini! Paņēma telefonu, parēķināja (inženieris skaitās!), toč 17! :D
  Bet vispār tā uz sitienu es arī savus gadus īsti nekad nezinu. Bet, kad iedomājos, tad ir: aaaaaaaaa, bļēeee, kur tik daudz?! :D
  Wednesday, March 4th, 2015
  11:53 pm
  Izskatās, ka šogad būs interesanti:
  31. janvāris - draugu kāzas - ček!
  28. februāris - radu 155 gadu jubileja - ček!
  28. marts - mammas 70 gadu jubileja.
  25. aprīlis - brāļa sievas 45 gadu jubileja.
  29. augusts - tēvam 70 gadu jubileja.
  28. novembris - kā jau allaž mana vārda diena un Juniora dzimšanas diena, bet pilnīgi prasās pēc kaut kā grandioza.
  31. decembris - ja nekas nemainīsies pasaules kārtībā, Vecgada vakars ;)

  30. maijs, 27. jūnijs, 25. jūlijs, 26. septembris un 31. oktobris vēl rezervējami jūsu svinībām, mhm, mhm ;)
  Tuesday, March 3rd, 2015
  1:20 pm
  Dienas prieks un acuraugs - psihisko slimību pašdiagnosticēšana: http://www.aspergers.ru/tests
  Tātad, šobrīd ir skaidrs, ka autisms man nepiemīt (vismaz ne tik lielā mērā, lai par to satrauktos). Ko nevar teikt par šizofrēniju (paaugstināts rādītājs, lai gan pagaidām uz lejas robežas).
  Monday, March 2nd, 2015
  1:57 am
  Kad satiec mazliet citus radus, dzirdi mazliet citus stāstus. Ak, versijas, versijas :)

  Šogad esmu bijusi jau uz 2 lieliskiem div-cilvēku pasākumiem: kāzām un viena precēta pāra kopīgu - 155 gadu, jubileju.
  Thursday, February 26th, 2015
  10:52 pm
  Par šodienas aktualitātēm
  Lūk, ja uz brīdi iedomājamies, ka kāds no maniem ex-līdzdzīvotājiem ierodas un paziņo: edz, dārgā, esmu iemīlējies citā, tādēļ no rītdienas mūsu mājā būs vēl viena iemītniece - lai gan ļoti grūti iedomāties, ka kāds no viņiem varētu būt tik bezkaunīgs vai suicidāls - ok, tomēr iedomāsimies uz brīdi - nav teikts, ka pirmajā momentā viņš neatrautos ar pannu. Iespējams, čuguna. Ja man, piemēram, jau tā būtu slikts garastāvoklis. Bet visdrīzāk es teiktu tikai "Mhm", paņemtu nākošo dienu brīvu, nomainītu atslēgas, salasītu kunga mantiņas melnajā miskastes maisā un izliktu aiz durvīm. Galu galā: "с любимым рай и в шалаше", kamēr mēs ar bērniem (vai es ar kaķi) esam mazās nelaimes čupiņas, kurām kvalitatīvai ciešanai vajag ērtības, lūk.
  Ko es ar to gribēju teikt? Tikai to, ka tāds tādu atrod, un Dievs ar viņiem. Tik Parādnieka kungam nevajadzētu "jaukt savu personisko dzīvi ar antropoloģiju" (c) un bāzties par korķi pudelēs, kur korķis nemaz nav vajadzīgs.
  5:30 pm
  Vēl par horoskopiem.
  Sarunājāmies ar draudzeni, kura kādu pusotru gadu pamācījusies astroloģiju. Vienā brīdī tiek pieminēts arī viņas bijušais piedzīvotājs.
  Es: - Varu saderēt, ka viņam vesels bars planētu ir Vēzī, nu tipiski savācies visas Vēžu sliktās īpašības: dzeršanu, visas pasaules vainošanu savās nelaimēs, slimīgās attiecības ar māmiņu!
  R: - Nav ne jausmas.
  Es: - Tu ko, neapskatījies viņa karti?! (mācību gaitā viņa izstudēja visas iespējamās draugu un paziņu kartes)
  R (nosprauslājas): - Priekš kam?
  Es: - Kā, priekš kam?! Lai zinātu, kā viņu labāk izbesīt! Vot neatceros, kur - laikam vienā grāmatā, bija aprakstīts, ko nekādā gadījumā nedrīkst teikt katrai zīmei, lai viņu nesāpinātu. Ha, es to rakstu ļoti rūpīgi izstudēju: lai zinātu, kā man kuru pa nopietno aizvainot!
  R: - Tu esi ļauna!
  Es: - Tikai praktiska - nekad jau nezini, kurā brīdī kas var noderēt!
  ;>
  Monday, February 23rd, 2015
  5:33 pm
  Vērojot viegli histērisko publikas sajūsmu FB ap horoskopiskajām grupām*, sāku domāt, ka iespējams tieši es esmu dīvaina, nevis tie citi cilvēki. Nē, nopietni, nesaprotu, kā var patikt pulcēties vienkopus visnotaļ vienādiem cilvēkiem.
  Kaut gan iespējams, ka atbilde meklējama šeit:
  Он был флегматик и социопат, но так много пил, что казался общительным (с)
  Kopš reti (un salīdzinoši maz) lietoju alkoholu, sāk atklāties mana īstā seja :D

  * nekā personiska!!!
  Friday, February 20th, 2015
  3:24 pm
  Vispār man baigi patīk, kad pie manis uz darbu atbrauc pazīstami cilvēki un sajūsminās, cik smalkā iestādījumā es strādāju! Wī! ;)
  Sunday, February 15th, 2015
  1:30 pm
  Sāku skatīties vienu angļu seriālu: http://filmix.net/serialy/22657-zelenoe-krylo-green-wing-serial-2004-2008.html Sākumā domāju: nu tāda herņa, beigās tomēr pavilkos. Un tad notikās nelaime: jau pirmās sezonmas vidū izbeidzās tulkojums, un seriāls tagad jāskatās britiš ingliš :/ Nu galīgi ņefenšuj, kad "kur te bija jāsmejās" saprotu tikai katrā desmitajā, ai, nu labi - būsim godīgi, katrā divdesmitajā vietā (tā nojaušu). :(
  Monday, February 9th, 2015
  11:16 am
  Pēc Murķīša ieteikuma noskatījos šo: https://www.youtube.com/watch?v=vXyUoASvTC0 Bija ļoti jauka. Ja nu kādam (kādai) ir luste uz romatisku kino ar labiem aktieriem un laimīgām beigām - laipni lūgti! ;)
  Ārkārtīgi aizkustināja norāde uz Vladimiru Gaišo Saulīti kā visu problēmu risinātāju un grūtdieņu aizstāvi ;))))

  P.S. Cita starpā - tur ir arī aktieris no manas FB lentes (nu tas - ar kaķi) ;)
  Sunday, February 8th, 2015
  12:08 am
  Sapnī redzēju (pagājušajā naktī), ka māku zīmēt kā tai jūtrubas klipā, kad ar zīmuli uzzīmē tā, it kā būtu nofočēts. Nemāku jau. Vispār nebiju ļoti sen zīmējusi, bet vakar pa dienu piespiedos kaut vai drusku. Esmu ieviesusi kladi, kur zīmēšu, citādi aizmirstās, ka jelkad esmu to mācējusi. Bet bērnībā tā bija mana dzīve- ik vakaru es gāju un zīmēju uz ceļa putekļos ar stribu stāstus. Nākošā rītā mašīnas un zirgu pajūgi (jā, esmu tik sena!) visu bija nodzēsuši, bet tas mani neapbēdimāja. Un es nejutos vientuļa nevienu brīdi, gluži otrādi, ja kāds nāca - traucēja :)
  Saturday, February 7th, 2015
  6:35 pm
  Juniors manu Čīles kabernē saviņjonu nosauca par "pliekanu"! Kaut gan, ņemot vērā to, ka pēdējos gadus viņš ir dzēris tikai gruzīnu vīnus, tā gandrīz varētu teikt, jā ;)
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba