Pātaru Ansis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Pātaru Ansis' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, April 20th, 2014
  12:44 pm
  Priecīgas Lieldienas visiem!;)
  "Feldkurats uzmeta Šveikam skatienu, mirkli klusēja, tad uzsita viņam uz pleca un sacīja:
  — Izdzeriet to baznīcas vīnu, kas vēl palicis pudelē, un tad varat uzskatīt, ka esat atkal uzņemts baznīcas klēpī."
  Saturday, April 19th, 2014
  9:21 pm
  Skanēs komiski, bet: mandomāt, ka krūtis man ir par lielu, lai vazātos apkārt ar tādiem dekoltejiem, kā es to daru;D Šodien uz ielas viens tēvocis sākumā teica "Uh tī!"(kad es gāju garām), bet pēc 2 sekundēm dzirdēju, kā viņš otram tēvocim priecīgi klāstīja: ja te būtu Amerika, tad viņu (tb mani) varētu iesūdzēt tiesā par seksuālu uzmākšanos!;D
  Nē, selfija nebūs!;P

  P.S. Ja o zlabodņevnom: no 10 olām 4 vārot saplīsa;/
  Wednesday, April 16th, 2014
  1:31 pm
  Iedvesmojoties no šī: http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/25-slov-kotoryh-net-v-russkom-yazyke-668555/
  [info]vineta uzrakstīja brīnišķīgu stāstiņu!

  Reiz kāds morāli nenoturīgs vīrs nolēma veikt areodjarekputu ar kaimiņu sādžas priekšnieku. Diemžēl, viņam sanāca nopirkt kaķi maisā, jo sādžas priekšnieka laulātā izrādījās pilnīgi un galīgi bakkušana. Tomēr ir arī labā ziņa – viņu varēja pielikt pie plīts un vērot no mugurpuses. Pie tam gatavoja kaimiņu sieva lieliski un vīrs jau pirmajās vakariņās skaļi iesaucās – šemomodžamo! Savukārt kaimiņu sādžas priekšnieka sieva, pēc dabas būdama ilunga, kastroļus grabināja visnotaļ nikni, jo šī jau bija trešā reize, kad viņas laulātais bija veicis sievu apmaiņu un katru reizi viņai pagadījās ar vien ēdelīgāks un ēdelīgāks pagaidu vīrs. Tā nu viņa, veicot mājas soli, kala plānus, kā iešūt savam visnotaļ tuklajam pastāvīgajam vīram, bikses tā, lai ar viņu Karelu ar lielo K notiekas intīmo vietu rajonā.
  Tajā laikā kaimiņu sādžas priekšnieks tecināja siekalu uz savas uz laiku iegūtās sievas klividža…un jau šajā brīdī nožēloja, ka tas būs kā tsudoku, poētiski izsakoties, un izpētīt pilnīgi visas sievietes vietas un vietiņas viņam pāris dienu laikā nebūs lemts. Un tas pat nekas, ka svešā sieva gatavoja tikai paleggus. Ja sievietei ir tāda klividža, zem kuras var vedrite pat visilgākā lietus laikā, tad ir piedodams tas, ka viņas māte pilnīgi noteikti nav bijusi kaijakumama pa kulinārijas līniju. Ja jūs jautāsiet, kā šajā situācijā jutās uz laiku pielaulātā, tad viņai bija pelinti. Jāteic, ka viņai savs īstais vīrs bija kā laijogeniks. Tagad, kad sieviete bija no tā prom veselus 500 metrus, viņa piepeši sailgojās pēc lauleņa. Kaimiņu sādžas priekšnieka vienistabas būdiņā bez pašiem saimniekiem un trīs govīm dzīvoja arī priekšnieka tante pa tēva līniju. Viņa sevi pozicionēja kā kualunkuizmo. Viņai viss bija vienalga, izņemot to, lai izskatītos pēc iespējas mahžāka pēc pārciestās kāju sēnītes. Tā nu viņa, kamēr brāļa dēls ar kaimiņa sievu lasīja kamasutru balsī, peldināja kājas vannītē un nodarbojās ar murrmu.
  Rītā, kad bija nolemts mainīt sievas atpakaļ, mūsu morāli nenoturīgais vīrs bija totālā rhvē un pa miegam bļaustījās, ka vakardienas zupa bija ar laga piegaršu. Iemainītā sieva velti centās ar nilentika paņēmienu viņu uzmodonāt. Tā nu viņa uz mājām devās pati. Cauri drūmiem krūmiem, kur vienmēr pastāvēja draudi piedzīvot sendulu. Nē, nē uitvaajens nebūt nebija viņas aizraušanās. Tad jau labāk ar ulikkesbilenu, bet tuvāk civizilācijai. Kad sieviete bija izlīdusi no krūmiem, tad kāds viņu vibafnotoja. Pavisam netīšām, kā uzreiz attaisnojās morāli nenoturīgā vīra sieva, kura arī viena pati un kājām devās atpakaļ uz savu pastāvīgo laulātās pienākuma pildīšanas vietu. Kādu brīdi abas sievietes, līdzjūtīgi pavērās viena otrā…pēc tam iegrima smeldzīgā bokketo, pēc kura attapās tuvākajā krogā, līksmi cilājot medalus kausus un apspriežot savus laulātos draugus.
  Kaimiņu sādžas priekšnieks domīgi vērās logā un viņam bija iestājies iktsuarpoks. Viņš bija izsalcis.
  Bet morāli nenoturīgais vīrs, kad beidzot daļēji pietrausās kājās un izrāpoja uz lieveņa, kādu mirkli pakavējās ar skatienu uz krūmiem, vai no tiem neparādīsies cienītās klividža, bet pēc tam atmeta ar roku sāka apdomāt, ar ko iemainīt sievu uz nākamo nedēļas nogali.
  Tāds, lūk, stāsts bez morāles.
  Tuesday, April 15th, 2014
  12:24 am
  ;)
  eu, eu, eu, diez ko Alločka par šito saka?! http://filmix.net/serialy/87871-kurazh-serial-2014.html
  12:11 am
  Ehh, karma, karma... šovakar, kad steidzos uz koncertu, pie kaimiņmājas man pie kājām nokrita ola. Visi zābaki baltiem puņķiem "nospermoti"! BET! Pa galvu netrāpīja. Pa mēteli arī. Un zābakus, paldies Budam, neapvilku zamsīšus - fig es viņus tad iztīrītu! Tā ka tiku cauri ar vieglu izbīli.
  Bet nu aplam lielu kreņķi nemetu, jo - ak, jel, kādreiz - pirms daudziem (daudziemdaudziem) gadiem es pati tieši šādi izklaidējos! Gan jau arī šos jauniešus panāks tā pati karma ;D
  Sunday, April 13th, 2014
  5:58 pm
  skatos: http://filmix.net/tv/87511-recept-na-million-2014.html
  Patiesībā profesionāliem pavāriem ir handikaps, jo viņi jau ir pieraduši gatavot "uz minūtēm", restorānā jau citādi nevar. Beeeet patiešām garšīgu soļanku, boršču, harčo, vai teiksim vienā no raidījumiem gatavoto jahni (http://www.gotovim.ru/recepts/meat/pork/2066.shtml) NEVAR pagatavot 15-20-25 minūšu laikā. Fiziski nevar, jo garšas "nesakodīsies". Būtībā - produktu sacūkošana.
  Nabaga tiesneši, kam tas viss jāēd!:D
  4:02 pm
  Sagribējās kaut ko garšīgu, bet te vecais-labais mājās nekā nav. Nu visi jau zina nabaga studentu recepti - auzu pārslas apgrauzdētas uz pannas ar drusku cukura. Es pieliku vēl arī karoti kakao un bišķiņ čilli piparus.
  Pipari varēja būt vairāk. Vispār viss varēja būt vairāk!:D
  Saturday, April 12th, 2014
  12:22 pm
  Un vēl es vakar noskatījos šo: http://filmix.net/trillery/87604-riddik-riddick-2013.html
  Un tagad zinu vēl vienu veidu, kā kaķim nogalināt saimnieku: brīdī, kad Ridikam metās virsū kosmiskie mošķi, ar sānu skatienu samanīju aiz stikla durvīm kustīgu melnu ēnu un gandrīz ar sirdi aizgāju!
  Visas tās filmas, protams, vienādas, bet nu Ridiks tomēr paliek Ridiks! Un vēl - te bija sunīC!
  11:46 am
  Vispār jau es piederu tiem laimīgajiem (tīrās sirdsapziņas) cilvēkiem, kas, kā noliek galvu uz spilvena, ar reizi ir prom Morfeja valstībā. Un guļ cīši pri cīši līdz pat putnu dziesmām un/vai sētnieka lāpstas šņirkstam pret asfaltu. Bet nedod Sakārnītis spēji pamodināt pirmā nomidzī!
  Lūk, šitā vakar. Varēja būt ap pusdiviem, kad mani pirmsinfarkta stāvoklī iedzina kolektīvs meitenīšu spiedziens (es gandrīz visu gadu guļu pie vaļēja loga). Un nevis, ka viena vai divas, tur tak bija vesels koris spiedza! Nu vismaz tā izklausījās. Un man ir aizdomas, ka šitik saskanīgu spiedzienu no viņām var dabūt ārā vien uzgāžot kompānijai uz galvas auksta ūdens spaini. Nē, nu man nekas nav pret jauniešu izklaidēm, jo sevišķi piektdienas vakarā, bet kāpēc tas ir jādara akurātiņ zem mana loga, kāpēc nevar braukt uz Vecrīgu, piemēram?!
  Nu ja, tad nu rezultātā es biju stāvus gultā, un miega vairs nevienā acī. Pagriezos uz otriem sāniem. Tad vēlreiz uz otriem sāniem. Tad vēlreiz uz otriem sāniem. Tad vēlreiz... Ja man būtu 50 "otrie sāni", es noteikti būtu uz visiem pagulējusi. Divas reizes. Ap trijiem sapratu, ka - huj! nebūs! Un vēders arī sāka burkšķēt (iepriekšējā ēšana ta bija ap 18:00!). Nu neko, cēlos, vārīju tēju, taisīju biezpienu. Un sēdos pie kompja. A tur tukšs, neviena pazīstama cilvēka, un Ciba neiet - nav pat kur ierakstīt vaimanas! Īsi pirms 6:00 beidzot sanāca miedziņš, a ārā jau gaisma aust, putni dzied...
  Labāk būtu dzērusi, jej bogu!;/
  11:41 am
  Noskatījos http://filmix.net/dramy/87767-iv-sen-loran-yves-saint-laurent-2014.html Jauka filma par dzīvi. Un ne vairāk.
  Man patika iespējams, ka sentimentālu apsvērumu dēļ, jo man šī kolekcija: http://www.metmuseum.org/toah/works-of-art/C.I.69.23 šķiet the best no visām iespējamām, ne tikai YSL, bet vispār.
  Thursday, April 10th, 2014
  12:48 pm
  Manam vectēvam Staņislavam bija 3 klašu izglītība, tak tas netraucēja būt par dzelzceļa stacijas priekšnieku Gulbenē un Litenē. Un vēl viņš sarakstīja grāmatu par dzimtas vēsturi, sākot no 1701. gada.
  Māsīca papūlējusies visas tās burtnīcas pārlikt elektroniski.
  Tas izskatās apmēram tā:
  ... tālāk ... )
  9:45 am
  Vakar sāku lasīt Ļ.Gumiļova lekcijas par etnoģenēzi - 7 gadus grāmata plauktā nostāvēja, jo visu laiku gadījās kāda cita aktuālāka. Aizlasījos līdz 2 naktī, un domāju - ko es tik ilgi gaidīju?!
  Vispār jau varētu atvērt U-trubu (piemēram, https://www.youtube.com/watch?v=pyqunxntonM) un klausoties vienlaikus adīt zeķi, tak iesākum ir stipri jāpierod pie viņa dikcijas.
  Wednesday, April 9th, 2014
  9:55 am
  Tuesday, April 8th, 2014
  8:23 pm
  http://filmix.net/87512-za-sigaretami-elle-sen-va-2013.html

  Vietām kā "Kolka kūl" franču versija.
  Monday, April 7th, 2014
  10:15 pm
  Noskatījos pēdējo sēriju http://www.imdb.com/title/tt0460649/, nepatika, Mausoons tādēļ mani nosauca par KUCI :D
  9:40 pm
  Biju laikos, redzēju putnus:
  cielaviņu - 1 gab;
  medni - 1 gab (nopietni, Zaķumuižā var teikt uz ielas, apkārt stāvēja bērni un ar telefoniem bildēja kā traki!)*;
  dzērves - 2 gab;
  mežapīles - 2 gab;
  strazdus - 6 gab;
  stārķus - daudz!

  * http://www.ropazi.lv/box/pdf/2014.4.1.pdf 5. lpp
  Friday, April 4th, 2014
  12:06 pm
  Veltīts M.;)
  Vakar īsi pirms pusnakts ar draudzeni pļāpājām pa telefonu par šo un to, par dzīvi un attiecībām pamatā. Un šodien man tas izkristalizējās līdzībā par šampānieti.
  Ilgus gadus (kādus 20 aptuveni) dzīvoju pārliecībā, ka man šampānietis negaršo, ka tas ir khe-ptfu. Tāpēc parasti izvēlējos kaut ko citu. Kamēr nepagaršoju Īstu Šampānieti. Tagad es zinu, ka garšo, tikai padod;)
  Tieši tāpat es ilgus gadus dzīvoju pārliecībā, ka attiecības ar vīriešiem ir khe-tfu, ka viņu dabā ir izmantot otru (šeit es domāju materiālā ziņā), nodarīt pāri (dajebkādā ziņā), sāpināt. Tāpēc cītīgi izvairījos no jebkādas attiecību iespējas. Bet laikam jau vienkārši nav sanācis pagaršot Īstu Šampānieti:)
  Un ja tu netici, ka pasaulē kaut kur pastāv Īsts Šampānietis, pareizāk būtu paņemt kārbu ar eklēriem, uzkāpt vantīs un ielekt Daugavā:)
  Thursday, April 3rd, 2014
  9:03 pm
  Jejjj, aptaujiņa!
  Noskatījos šo: https://www.youtube.com/watch?v=TEKtgJtPbws un sagribējās uztaisīt aptaujiņu;)
  Poll #20018 Sieaaaars!
  Open to: All, results viewable to: All

  Siera plate, tas ir...

  View Answers

  kādi 3 sieri, dažas zaptes pļekas, kāda oga...
  4 (12.5%)

  sākot no 7 sieriem
  17 (53.1%)

  17, ka es saku 17 siera šķirnes, mazāk nemaz nepiedāvājiet!
  8 (25.0%)

  nu tjipa maize ar Holandes siera šķēli, labos laikos - uz maizes arī sviests
  1 (3.1%)

  sieru neēdu, Jūs - sasodītie buržuji!
  2 (6.2%)

  Vēl kas sakāms?

  Vēl kaut kas?! Nu bet ta īsi un konkrēti!

  12:07 pm
  http://filmix.net/priklucheniya/87398-hod-konem-the-knights-move-2013.html
  Armēnija ir tas pats, kas Gruzija. Tikai vel mazliet trakāk!:D

  Nav nekāda AuKstā MāGsla, tak garlaicīgi nebija;)
  Wednesday, April 2nd, 2014
  8:14 pm
  A man, a man ir jaunas zeķītes! Pilnīgi nezinu, kur lai nopucējas, jo ikdienā jau tādas nevar valkāt!;)
  ... tālāk ... )
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba