Pātaru Ansis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Pātaru Ansis' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Saturday, August 6th, 2022
  11:50 pm
  Ienācu vienkārši pateikt, ka joprojām dzīva.
  Un nākošo piektdien precos. Nē, nopietni, nejokoju. Ja vēl kāds šito nezināja ;)
  Un nākošsvētdien lidojam uz Gruziju, tipa - kāzu ceļojums. Un pie reizes arī laulības baznīcā.
  Un man šobrīd ir 52 gadi, vāks :D
  P.S. FB šobrīd nevaru iet, jo viens sens paziņa sadzēries un vaktē, ja redz, tad zvana, lai izkratītu sirdi, tad nu ienācu Cibā. :D
  Friday, November 25th, 2016
  11:48 pm
  Manās bērēs būs čigānu orķestris ar lāci, 24 stundas, pierakstam! Un uzmaniet, lai es nokārtoju testamentu, ka tā arī notiktu. Jūs visi piedzersieties. Un nedodDie, ka kāds raudās!
  Saturday, September 3rd, 2016
  10:10 am
  Pirms 10 gadiem. Gan ne 3., bet 4.09.
  "Atnācu uz darbu. Paatpūsties. No ēstgatavošanas. Un pļāpīgā dzīvnieka - juniora...;)"

  Un

  "mana kaķene, protams(!!!), izvēlējās pagājušo nedēļu priekš runčošanās. Tb katru rītu plkst. 5os (apbrīnojama precizitāte!) viņa mani modināja ar vienu no divām Sprīdīša Mocībām - vai nu bļāva nelabā balsī (ja balkona durvis bija vaļā), vai bungāja ar ķepām pa loga rūti (pēc viena vakara, kad zem balkona salasījās kavalieri ar mandolīnām, sāku pa nakti balkonduris turēt ciet). Tad es viņu apmēram pusstundu dzenāju pa istabu ar sarullētiem Rīgas Viļņiem. Tad dzēru kafiju, uzpīpēju. Un tad atkal ieritinājos gultā, lai padomātu - ko varētu Ciba ierakstīt, kad būšu pie kompja. Kamēr atkal iesnaudos. Un zinat: tās idejas bija lieliskas! Es pat pāris reizes gandrīz apsaraudājos no aizkustinājuma - cik tie teksti bija skaisti! Tikai, diemžēl, ap 10iem pamodusies, es vairs neko no tā neatcerējos;("
  Tuesday, May 17th, 2016
  8:50 pm
  Šodien darbā viena dāmīte pēkšņi saka: - Cibiņu atpazīšanas diena. Bet es paskatos uz balto papīra kārbiņu (tipa cibiņu) un domāju: - Eeee? Un laikam jau ar dikti stulbu sejas izteiksmi domāju, jo viņa jautā tālāk: - Sviesta Ciba taču kaut ko izsaka, ne? Un es aptuveni tikpat stulbi (joprojām vērojot kārbiņu): - Eeeee... Nuuu... Jā.
  Tā arī nepajautāju: kas viņa tāda. Ne arī, pēc kā mani atpazina: pupiem vai satriecošās asprātības (hā, hā!).
  Monday, October 12th, 2015
  1:52 pm
  Dārgie draugi, ja nu es gadījumā gribēšu dzirdēt kādus padomus - jo īpaši lietās, ko pārzinu labāk par jums, es tā arī uzrakstīšu: gribu padomu!
  Pārējos gadījumos paturu tiesības pasūtīt nah jebkuru :)
  Sunday, October 11th, 2015
  3:42 pm
  Es gan biju sev solījusi, ka džinsus pirkšu vien tad, kad būšu nometusi vēl 3 kg, bet neizturēju, sagribējās šopingu, jo vairāk, ka viņiem atkal kaut kādas mistiskas milzu atlaides (viņiem vienmēr ir atlaides, diez kādreiz mēdz būt arī citādi?), tā ka tiku pie brūnīgiem Biaggini džinsiem pa 2 eiro, jā, neesmu es nemaz tik izšķērdīga, kā izklausās. Vispār es gāju skatīties garos rudens zābakus, bet tie bija vai nu nesmuki, vai mazi, vai lieli, vai kasšitāsvispārparcenāmgalīgiaptrakušivai.
  ... tālāk ... )
  Saturday, October 10th, 2015
  10:59 pm
  Visi mēs esam cilvēki. Tikai cilvēki...
  /paskatās uz šokolādi plauktiņā. paskatās uz šaurajiem džinsiem. noliek atpakaļ plauktiņā šokolādi, kas neizskaidrojamā kārtā gadījusies rokā./
  12:15 am
  Meiteņu lietas
  Starp citu, ja nu jūs neesat atradušas labu manikīri (savā ta vecumā, vai zin!) dodiet man ziņu! Manējā ir superlieliska, varu ieteikt arī citiem! ;)
  Friday, October 9th, 2015
  9:49 pm
  Un vēl es gribēju teikt, ka turpmāk FB nepiefrendošu nekādus angliski runājošos, ja vien mums nebūs 10 kopīgi draugi. Kad šis tev sūta pa n-tām uzrunām dienā (sākot no "gudmorņinga" un beidzot ar "gudnaitu"), bet pašam tikai viens frends feisītī, tb es, tas uzdzen baisas. Protams, angļu valoda ikdienā kaut ko rakstot uzlabojas, jā, bet nervu šūnas tak neatjaunojas, va dzi! :/
  9:40 pm
  Izgāju caur tā saucamo Nakts Tirgu, sapirkos dārzeņus, nezinu, vai bija lētāk, gan jau ka bija - sviesta pupiņas pa 2 eiro, ne pa 2.5 vai 3 kā parastā tirgū. Pie reizes iečāpoju pie Juniora, ienesu pīrādziņus, papļāpāju, noklausījos par briestošiem apstākļiem, saliku pusi no dārzeņiem viņam somā (pupiņas gan nē :D)*. Vēl es nopirku Benediktīnieti, kuru kopš bērnības nebiju dzērusi - 18 gadi tak ir bērnība, ne? - garšīgs vispār! Aaa, un vēl es tai pašā bulku točkā, kur pirku pīrādziņus Junioram, sev nopirku belašu, 100 gadus neesmu ēdusi, tb nebiju, es gribēju teikt, nu tā neko, bet neteikšu, ka jāģībst no sajūsmas vai nepatikas, ēst var, gaļas varēja būt vairākm Benediktīnietis vienalga garšīgāks ;)

  * vot, davai nevajag, tas, ka es viņu izdzīvoju no mājas, nenozīmē, ka esmu atteikusies no mātes pienākumiem galīgi! ;)
  Tuesday, October 6th, 2015
  11:08 pm
  Mani šorīt patiešām iepriecināja veselību atguvušās [info]muzungu optimisma pilnais: "Kad es nākošreiz atbraukšu, mums jāuzrīko kas patiesi LIELISKS!" Mhm, pilnīgi piekrītu.
  Ceru, ka viņa tomēr novaldīsies un vīram par mūsu vakarvakaru neatskaitīsies, citādi viņš 100 punkti nelaidīs mūs kopā uz Gruziju! :D
  Un vēl man ir liels prieks, ka vienubrīd viss aizgāja mazliet greizi, un tāpēc man neizdevās izpildīt savu Plānu B, tb demoralizēt viņas pretiniekus, parādot viņiem pupus... Tā, ja ;)

  P.S. Galvenais bija vienu dienu pieņemt lēmumu, ka es no šī brīža dzīvoju franču filmā, un viss kļuva visnotaļ interesanti. :)
  Sunday, October 4th, 2015
  11:48 am
  Vakar gulēt aizgāju kā ierasts - īsi pirms 2:00, skatījos filmu http://filmix.net/trejlery/99387-syurpriz-de-surprise-2015.html.* Toties cēlos ne 7:01, kā darba dienās, bet 11:00, pavisam cita sajūta! Laikam tomēr 5 stu gulēšana ir par maz :D

  * atceros - bērnībā redzēju ko līdzīgu TV teātrī, ja nemaldos "Viesnīca Tanatos", tikai bez hepīenda.
  Saturday, October 3rd, 2015
  12:00 pm
  Ja pieņemam, ka Gumiļova etnoģenēzes teorija ir pareiza, latviešu tauta kā tāda ir izdzīvojusi tikai pateicoties tam, ka visādi poļi-zviedri-krievi ir mums pāri vazājušies. Un vēl tāpēc, ka latviešu sievietes ir tādas negantas sučkas, kādas nu viņas ir. Es to nopietni.
  Tuesday, September 29th, 2015
  8:10 am
  Pilnmēness sapņi
  Es biju aktrise Dailes teātrī, izrāde laikam saucās "7 negaidītās mīļākās" vai kaut kā tā. Galvenejā lomā bija kaut kāds franču aktieris, man šķiet, bet es biju viena no tām mīļakajām. Man bija melna mežģīņu kleita ar ļooooti izteiktu dekolteju, daudz smieklīgu repliku (zāle vārtījās), un vēl mums bija sekss uz skatuves lielā gultā, nu tā, ka praktiski pa īstam.
  Cita mana daļa sēdēja zālē un uzmanīgi vēroja, vai es neizskatos resna, lai cik dīvaini, bet mana kritiskā daļa palika apmierināta ar resnumu (vai tā neesību), vienīgi krūtis, jā, kā vienmēr - par lielu! :D
  Monday, September 28th, 2015
  10:47 pm
  Vakar ar vienu Cibiņjaunkundzi dzērām alu, klausījāmies krievu un ukraiņu mūziku (tb turpinājām to darīt jau otro dienu) un cepām kabačus "kā bērnībā" - olā un rīvmaizē viļātus. Tā kā šī nebija mana "bērnības garša", tad es pēdējā procesā piedalījos visai vāji (arī ēšanā), bet taujāta par savām atmiņām tā īsti nespēju atbildēt.
  Tagad pēkšņi* atcerējos. Viens bija kakao (reizēm mēdzu pagatavot, kad gribas mierinājumu kādās skumjās), otrs - olas, kas sakultas ar cukuru stingrās putās, un tad tur iecilāti milti, tāda dikti samtaina garša. Mana vecmamma cepa lauku tortes uz pasūtījumu, un vienmēr kūlumam pielika kādas 5 olas vairāk, jo zināja, ka mēs ar brāli noēdīsim savu daļu.

  * pēkšņi, ne pēkšņi - šovakar atkal cepu dzintaraino ābolkūku, lai āboli neiet postā, šonedēļ nesīšu uz otru darbu, vienā jau visi (ieskaitot Lielo Priekšnieku) ievērtēja :)
  Saturday, September 26th, 2015
  1:20 pm
  Man patiešām ir interesanti: tās kundzītes no Skrīveriem, kas zvanījās pēc darba laika, tiešām ieradīsies 14:00 - kā solījās, vai 15:05 un tad dikti piktosies, ka veikals slēgts :>
  Wednesday, September 23rd, 2015
  12:21 pm
  Sakarā ar vakardienas ierakstu par "bērnudārzu traci". Paldies, tagad esmu apgaismota par niansēm, vairāk jautājumu nav ;)
  Tuesday, September 22nd, 2015
  4:18 pm
  Iespējams, ka es esmu caur un cauri ļauna būtne. Vai arī mazliet pastulba. Jo kaut ko nesaprotu. Un tieši: to traci, kas sacelts ap privāto bērnudārzu vairs-nefinansēšanu. Tie bērnudārzi ir privātie, m? Tb kāda uzņēmēja firma? Eee, tad kāda valstij gar to daļa? Tad jau tikpat labi es varu pieprasīt, lai valsts daļēji apmaksā manus pirkumus RIMI vai Maximā, oder RIMI un Maxima var pieprasīt, lai valsts nodarbojas ar līdzfinansēšanu viņu biznesam, vai ne?
  Thursday, September 17th, 2015
  10:47 pm
  Biju uz "Mollija saka jā" (http://www.teatris.lv/lv/izrades/jauna-zale/mollija-saka-ja). Tas bija kā lasīt svešu Cibu. Tik atpazīstami. Tikai bez komentāru iespējām ;) Un Marija Bērziņa lieliska.
  P.S. Un man bija smuka kleita par godu teātrim - visu dienu darbā komplimentus klausījos! ;)
  Wednesday, September 16th, 2015
  11:06 pm
  Я начинаю понимать Наполеона, который спал по 4 часа в сутки. Поэтому он был странный, агрессивный и хотел убивать.
  (c)
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba