Pātaru Ansis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Pātaru Ansis' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, August 21st, 2014
  1:14 pm
  Kauns atzīties, bet tikai vakar pirmo reizi noskatījos "Sapņu komanda 1935". NŪŪŪ, tīrais brīnums, ka latviešiem beidzot ir izdevies nofilmēt ko tik sakarīgu - brīžam aizmirsās, ka skatos mākslas kīno, nevis reālas sporta sacīkstes! ;)
  Un pat ierastā latviešu aktieru deklamēšana tik ļoti nekrita acīs ausīs, oder bija pie tā piestrādāts.

  P.S. Bērnībā tā ļoti sirsnīgi skatījos basketbolu, kaut kā šķiet, ka parasti rezultāts gan grozījās ne ap 20, bet 100 (katrai komandai) ;)
  P.P.S. Jautājums zinātājiem - ko viņš tur dziedāja? Tā bija Šveices franču kantona himna vai, ka tāda sajūsma?
  Wednesday, August 20th, 2014
  1:00 pm
  Es te aizdomājos sakarā ar pagājušajiem kapusvētkiem (paldies, bija labi, šorez PAT nepiedzēros :D). Kāda jēga vispār ir tiem kapiem? Būtībā: lai atcerētos ik pa laikam, lai būtu vieta/iemesls palikušajiem radiem vismaz kādreiz savākties kopā, paskatīties vienam uz otru, atrādīt jaunākos radiniekus, tb Apzināties Dzimtu.
  Tā ka laikam jau jēga ir tikai tādiem kapusvētkiem kā mūspusē: kad tūliņ pēc svinīgās daļas, sākas saviesīgā - ar galdautiem un segām pļaviņā, ar kotletēm, arbūziem un pašbrūvēto, ar sarunām, smiekliem un atmiņām. :)
  Monday, August 18th, 2014
  9:05 pm
  http://filmix.net/tv/91720-bolshie-chuvstva-serial-2013-.html
  Vietām pastulbi, bet patiesi smieklīgi. Man ļoti patika pats sākums! ;)
  Sunday, August 17th, 2014
  10:10 am
  Hehe;)
  Es pēdējā laikā nelietoju vairs savus iemīļotos lamuvārdus (nu, vismaz cenšos) - ne runā, ne rakstos. Bet kad vakar es lapsenei tā emocionāli saucu: "Ej projām, Tu man nepatīc!", [info]vineta teica, ka tas viss jau sākot izklausīties pārāk dīvaini un uzkrītoši! :D
  Wednesday, August 13th, 2014
  11:05 pm
  Khe, pirmais (uzsveru - pirmais!) šī gada tkemali gatavs! ;)

  Un vēl man ir aizkarpatu zupa "lōpatka" (izrunā ar uzsvaru uz 1. zilbes) un cūku pupas ķīniešu gaumē (jā, ja ēdienā piedalās karamelizēti sīpoli, rīsu etiķis un sojas mērce, es nekaunīgi to lamāju par "ķīniešu gaumē" taisītu;)). Un jaunieši nav mājās - spēļu vakars šiem, vienkāri burvīgi! ;/
  Tur tā sāpe ar ātri maitājošies dārzeņiem no laukiem - tie visi ir jāsagatavo nedēļas pirmā pusē!
  6:48 pm
  Phali
  (varbūt jau esmu likusi, bet nu - pie ēdamlietām)
  ... tālāk ... )
  10:39 am
  Pirmā dienasgrāmata (papīra formātā): 1985. 7. janvāris līdz 1992. gada vidum (hehe, daļa no Cibas cilvēkiem nemaz nebija dzimuši;)).
  Otrā dienasgfrāmata (arī papīra): 1992. 29.11. - 1993. 28.11., vairāk gan stāsts par Junioru (viņa pirmais gads), bet tad ieraksti - katru dienu.
  Trešā dienasgrāmata (arī papīra): 2000., 2001. - kaut kādi haotiski ieraksti "ik pa laikam" vecā orginaizerā.
  Ceturtā dienasgramata: Ciba, gandrīz 11 gadu garumā, sākot no 2003. beigām.
  Un vēl kaut kas te šur, te tur blogos: oranžaja, FB, oho.lv.

  Es šausmīgi daudz esmu rakstījusi savā dzīvē. Mož labāk tā vietā vajadzēja kačāt presīti? :D
  9:48 am
  Sagribēju "piefrendot" kādu, bet mans Neapmaksātais Statuss neļauj. Smagi noputusies, sāku tīrīt freidlisti - izmetu tos, kas vairāk kā 2 gadus nav neko rakstījuši. Tiku līdz kārotajam 79, jipī!
  Un tad man pateica Ciba jo bargi: ak, dārgā, ar Tavu ta statusu ne vairāk kā 70 draugi pienākas! ;/
  Friday, August 8th, 2014
  2:51 pm
  Muzungu, šitais ir tev, tu aita blondā!
  Tu esi resna!
  :D
  12:47 am
  izlaboju BIO.

  Viss, kas šeit lasāms, ir par mani un ap mani, un tikai mani.
  Ja Jums šķiet, ka tas ir par Jums, Jūs kļūdāties. Izņemot gadījumus, kad tiešā tekstā rakstīts: "Tas ir veltīts Tev, mīļā/mīļais X!" Ja Jums TOMĒR joprojām šķiet, ka tas ir par Jums, aizejiet ka nu pie psihologa. Vai zīlnieces. Vai astrologa. Vai šamaņa. Vārdu sakot, atslēgas vārds - aizejiet! ;)
  Thursday, August 7th, 2014
  12:41 am
  Jā!! ;)
  Я никогда этого никому не рассказывал.
  Но вы самые дорогие для меня люди. И вы (с ватрушкой, причем третьей!). И вы (в трениках). И вы - особенно вы! - с нездоровым блеском в глазах.
  ... tālāk ... )
  12:19 am
  Vot, kad es beidzot apēdīšu skopumu un nomaksāšu "paplašināto Cibu", uzliksu sev jaunu UP!
  Wednesday, August 6th, 2014
  11:49 pm
  Vispār jau, ja kāds sūdzās saviem draugiem, kāda es esmu dura un ļaunuma iemiesojums (to es tā spriežu pēc tā, ka šodien manā žurnālā notikusi kaut kāda dīvaina invāzija;)), un no tā šim kādam paliek labāk, man nudien nav žēl. Pirmkārt - neesmu ziepju gabals, nenodilšu. Un otrkārt - kad manis nav klāt, jūs drīkstat mani arī sist! ;)
  Sunday, August 3rd, 2014
  10:41 am
  Vakar noskatījos slaveno "Adeles dzīvi". Pirmkārt nogarlaikojos, otrkārt dikti sabrīnījos: par ko viņai ir sadotas tās balvas? Par drosmi?
  Manuprāt dikti pavirša filma - "diegu gali" rēgojas visās malās. Un ja runājam par tēmu: apsēstība ar seksu ar vienu cilvēku. A ko, neviens izņemot mani, nav redzējis ne "Nakts portjē", ne "Kaimiņieni", kas ir patiešām spēcīgas filmas? ;/
  Saturday, August 2nd, 2014
  1:31 pm
  Friday, August 1st, 2014
  10:49 pm
  8:35 pm
  Mani lieliskie kaimiņi, nu tie paši
  - kas ir uzlikuši grīdu bez kādas skaņas izolācijas;
  - kam 3 vai 4 bērni 2istabu dzīvoklī;
  - kuru bērni vizinās ar skrituļenēm pa istabu svētdienas rītos pulksten 8;
  - kas darbina urbi vai putekļu sūcēju 1os naktī.
  Jā, tie paši, ir iegādājušies suni, kuru čurina uz balkona.
  Un kā jūs domājat, ko tas PIDARS-BĻE man teica, kad es pārmetu par smaku un apčurāto tīro veļu? Nē, ne "piedod, mīļā, tas vairs neatkārtosies, še tev konču kaste", ne, viņš teica "ak, nu viņš taču maziņš!" Uz ko es pajautāju, vai mēs gaidīsim, kamēr tas suns izaugs liels un mīzīs spaiņiem? Un ka varbūt nevajag iegādāties lopus, ja nav vēlmes vest viņus ārā? Un tad viņš aizcirta durvis, un topošie Kengaraga urļiki stāvēja viņam apkārt pavērtām mutēm un blenza.
  Vot i pogovoriļi...
  Es pat nezinu, kam lai rakstu sūdzību...
  11:32 am
  Simoronā ir tāds termins PKM (Привычная Картина Мира). Tas ir tā, ka cilvēks dzīvo vienādi 5, 10, 20 vai visus 70 gadus. Un nekas nemainās, nekļūst citādāk, ja nu vienīgi sliktāk;) Kā iet, tā iet. Bet būtībā jau viss notiek atbilstoši konkrētajam PKM - jo cilvēkam tam visam ir izskaidrojums. Zinātnisks, ezotērisks, astroloģisks vai sazin kāds vēl.
  Un tāds interesants novērojums: tieši cilveki ar "zinātnisko" PKM kliedz visskaļāk par savu taisnību un vicina visaugstāk plakātiņus: "Mans PKM ir vispareizākais!" "Jūs visi esat muļķi!" "Es jums PIERĀDĪŠU!". Ok, tas jauki. Tikai pirms nieka 600-700 gadiem visīstākās zinātnes bija alķīmija un astroloģija, kamēr visi pārējie stūrītī kautrīgi urbināja zemi ar zandales purnu. Jūs esat 100% pārliecināti, ka tuvāko 700 gadu laikā netiks atklāts kas tāds, kas apliecinās, ka visa mūsdienu ķīmija un fizika ir pilnīgas blēņas un tumsonība pēdējā? ;)

  Tā ka - davaitje žitj družno un savus PKM auklēsim savos šupulīšos - kad viņi saskrienas, mēdz būt sāpīgi - vienai vai abām pusēm :(

  UPD Es neapgalvoju, ka mana PKM ir vispareizākā, bet tā ir MANA! Un ja es gribēšu to mainīt ar Jūsu palīdzību, es palūgšu, goda vārds! ;)
  Thursday, July 31st, 2014
  11:50 am
  Es te sakarā ar vienu Cibas diskusiju.
  Mana dziļākā pārliecība tomēr ir, ka visas slimības nāk "no galvas". Jā, arī veneriskās - cilvēks, kuram ar galvu viss kārtībā, neskries apkārt pa pasauli, pisdamies ar ko pagadās;)
  Protams, brīdī, kad atklāts audzējs, diabēts vai kas tikpat nopietns, ir diezgan padumji paļauties uz zāļu tantiņām, pozitīvo domāšanu un sodu (sāli/raspodiņiem/utt.), tad ir jāmetas "tradicionālās" medicīnas apskāvienos.
  Bet tīri tā - profilaksei pirmkārt ir jāstrādā ar galvu! ;)
  Monday, July 28th, 2014
  7:42 pm
  Tas "Matrjonas ieraugs" ir baigā zaraza - tagad ik nedēļu cepu keksu. Pielieku sviestu, rozīnes (vai kā iepriekšējo reizi - gadiem alkoholā mērcētas dzērvenes), medu un cepu. Un garšīgs tak!
  Un ja sodu neliek, tad piepūšas minimāli, toties nav tās pretīgās metāliskās piegaršas.
  Galvenais - neaizmirst to Matrjonas tanti ik pa dažām dienām pabarot! ;)
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba