Pātaru Ansis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Pātaru Ansis' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, May 20th, 2015
  3:46 pm
  Sāku domāt, vai nevajadzēja visus manus FB postus nodublēt arī šeit, jo tur neko brīžam atrast vairs nevar :/
  Wednesday, May 13th, 2015
  9:49 pm
  Bija piemirsies, ka viens no noteikumiem, lai beigtos PirmsDzimšanasDienas Depresija, ir tāds, ka jāiedzer. Nē, ne tēja. Kad aiz Lielās Priekšniecības aizvērās durvis, abas ar kolēģi (viņai dzimene rīt) izvilkām šampi un vienā mierā izdzērām.
  Paklausījos Zemfiru, tad pārgāju pie "Zveriem". Esmik, atceries Ogri? ;)
  Tas ir tā īpatnēji - viņu mūzika vienmēr rada sajūtu, ka vēl joprojām nav beigusies tā vasara pēc vidusskolas... :)
  Monday, May 11th, 2015
  9:31 pm
  Sāksim ar to, ka es esmu kļuvusi veca, tb nedzeru, ja nākamā dienā jāiet uz darbu. Tātad varētu šovakar iedzert, tb rīt ir mana brīvdiena, un naktī no rītdienas uz parītdienu sākas mana dzimšanas diena. Beeet, pirmkārt negribas. Otrkārt, ja pareizi sapratu no Juniora, rīt ierodas mans brālis činīt kanalizāciju, un es būšu tā, kas palīdzēs pārbīdīt veļeni un pasniegs instrumentus, un darīs vēl visādus netīrus un smagus darbus (Juniors rīt būs vectēva bērēs* 200 km no Rīgas), kur vajag labu veselību. Un parīt ierodas Lielā Priekšniecība no Tallinas, un mums visām jāstāv miera stājā, man tajā skaitā, attiecīgi rītvakar toč nedzeršu, pat ja gribēsies. Un tad būs 2 dienas otrā darba vietā. Un tad lauki, tad varēs iedzert alu pirtī un peldēties dīķī starp kurkstošiem varžu tēviņiem.
  Značit gaidam sestdienu. Šitā es vēl galīgi pareiza palikšu, riebjas pilnīgi...

  * nē, otra vectēva, tā, kas tikai viņam radinieks.
  Wednesday, May 6th, 2015
  10:53 pm
  Noskatījos: http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/03.05.2015-akmeni-manas-kabatas.id48636/?utm_source=twitter&utm_campaign=news&utm_medium=LTV_admin%2F
  Pasmaga tēma. Un pasmaga doma: vai vispār ir kāda latviešu ģimene/dzimta, kurā nav tā slimība? Jā, manējā ir, vairākās paaudzēs. Un reizēm doma par to pat šķiet mierinoša, īpaši ļoti grūtos brīžos es sev saku, ka tas viss iespējams jau sen ir tikai mani murgi, ne realitāte, un ja tā, tad manos spēkos ir apstākļus mainīt, izdomājot citas situācijas, izvēloties citus cilvēkus. Nopietni, tas reizēm palīdz ar dažādām lietām tikt galā. Lai gan droši vien slimi :)
  Monday, April 27th, 2015
  4:36 pm
  Visiem, kam garšo Laimas "Jaungada" končas - Aspasia (Skrīveru saldumi) "Tumšā šokolāde ar kapučīno". Garšvielu Mix: kanēlis, muskatrieksts, kardamons, koriandrs, melnie un smaržīgie pipari, mmm! ;)
  Sunday, April 26th, 2015
  1:22 pm
  2 nedēļas nebiju lasījusi Cibu. Traki jums te gājis daudziem :( Pai, ar novēlošanos!
  Wednesday, April 8th, 2015
  11:10 am
  Braucu pagājšnedēļ mikriņā, skatos to viņu televizoru - nu tur horoskopi, laika ziņas, kaut kādas vecas ziņas no interneta, un arī TV raidījumu un seriālu reklāmas. Skatos - Busulis, aha, raidījums "Mats matā" saucas.
  Nu ko, tagad jau 4. dienu skatos 2. sezonu - http://filmix.net/tv/85897-toch-v-toch-2014.html - ir Busulis, ir vēl citi, kuri vismaz dzirdēti, ir vesela rinda, ko pirmo reizi redzēju, ļoti labs vadītājs (pat žūriju spēj samierināt, kad šie satracinās). Daži numuri vienkārši ģeniāli - Piafa, Mihalkovs. Žūrija gan nenormāli kaitinoša, ja neskaita Kazarnovsku, tā jebkurā brīdī saglabā pašcieņu.
  Friday, April 3rd, 2015
  10:41 pm
  Darbiņā: ārzemju cilvēki (ne visi, protams, bet zināma daļa) reizēm nāk klāt ar tik priecīgu seju, ka sāku drudžaini domāt - kas tas par cilvēku un kādā sakarā es viņu pazīstu?! Jo ir gadījies neatpazīt arī patiešām pazīstamus cilvēkus. Nezinu, kas tas ir: vecuma demence oder mans pazīšanās loks ir pārmēru plašs?;)
  Savukārt, ja iet cilvēks ar tādu sejas izteiksmi, it kā viņam nāsīs būtu sabāztas kazas spiras, ar garantiju skaidrs - vietējais! Ja piestāj un padodas uz parunāšanos, parasti aiziet smaidīdams (tas man tāds bezmaz goda jautājums) ;)
  Sanācis tā, ka strādāšu visas brīvdienas, arī pirmdien - varat pienākt paizklaidēt ar smalkām sarunām! ;)

  P.S. Par citādi aktuālo: diētas papildus efekts ir laicīgāka gulētaiziešana :D
  Tuesday, March 31st, 2015
  3:47 pm
  Mammas jubileju nosvinējām. Alkohols daudz palika pāri, bet tur mēs ar brāli (pareizāk mūsu mēra sajūtas trūkums) pie vainas ;) Bet tas nekas - augustā tēvam jubileja. Lūk.
  Toties tagad jau 2. dienu guļu mājās, klepoju, ēdu lakšus un dzeru sīrupu. Es vispār neuzskatu šitos visus sīrupus par zālēm, bet Juniors bija gana viltīgs, lai no aptiekas man nezvanītu (zināja jau, ka tad sūtīšu uz citu aptieku), bet nopirktu "kas bija". Un vēl pa 6 eiro, tb 2x dārgāk kā tabletes, labāk būtu kādu alkoholu nopircis :/ Tagad es pa pusotru dienu būšu izstrēbusi jau bezmaz visu pudeli (vai tad sīrupu var pārdozēt?!), smieklīgi, bet pilnīgi izskatās, ka palīdz - očevidnoje ņeverajatnoje. Un tā kā dubults neplīst, tad tūliņ vēl vārīšu "tibetiešu dziru"- no piena, medus, sviesta un ķiplokiem. Galu galā parīt uz darbu, ja.
  Sunday, March 15th, 2015
  9:57 pm
  Nēnuvaizin!
  Vakar šis FB piesakās draugos, es piedraugoju (kas man grūti, FB es draugoju visus, pagaidām esmu atteikusi tikai vienam indiešu jauneklim - kopš TBBT Radža man viņi visi šķiet aizdomīgi), šodien jau viņš piedāvā ievērtēt viņa jauno tetovējumu! Nu tak būtu vismaz kādas dažas dienas pagaidījis - es galu galā esmu godīga meitene! :D
  Lasu pasaciņas par demenci un tās izpausmēm: http://memini.ru/yaga/ - pagaidām nekā atpazīstama, bet es vēl pašā sākumā! ;)
  Saturday, March 14th, 2015
  8:22 pm
  http://filmix.net/tv/97165-reymond-blansekrety-na-kuhne-raymond-blancs-kitchen-secrets-serial-2010-2011.html
  Pagaidām noskatījos 1. sēriju - fascinējoši!
  [info]str, nezinu kāpēc, bet iedomājos par tevi! ;)

  11:27 am
  Mīļo Viļum - sveiks lai dzīvo! ;)
  Friday, March 13th, 2015
  1:26 pm
  Biezpiena tortjiks - būs kādreiz jāuztaisa: http://kirulya.livejournal.com/2206563.html
  12:15 am
  Ja nav par ko pažēloties vai ar ko palielīties, tad nemaz i rakstīt nav ko! :)
  Thursday, March 5th, 2015
  12:37 pm
  Reiz, kad es vēl skolā gāju, mēs ar mammu uz ielas sastapām viņas draudzeni. Un vienā brīdī šī tā jautā, cik tad meitai (man tb) gadu. Un mamma uztaisa kaut kādu muļķīgu seju un tā it kā pa jokam man prasa: "Nu, cik tad tev, meitiņ, ir to gadiņu?" Es, protams, to uztvēru kā mēģinājumu arī mani iesaistīt sarunā, bet vēlāk mamma atzinās, ka vienkārši pēkšņi aizmirsusi, cik man ir gadu. :D
  Sestdien radu tusiņā, runājot par bērnu vecumiem, mēs 3 (brālis, viņa meita un es) pilnīgi pārliecināti apgalvojām, ka brāļa puikam ir tikko iestājušies 16 gadi. Māsīca saka: nē, nevar būt, mana meita ir jaunāka, bet viņai tūliņ 17! Tad es tā padomāju: toč 17! Brālis vēl turās pretī, nu ka nē, 16. Es atkal: nu viņš taču 1998. gadā dzimis! Brālis: un? Nu bet tak parēķini! Paņēma telefonu, parēķināja (inženieris skaitās!), toč 17! :D
  Bet vispār tā uz sitienu es arī savus gadus īsti nekad nezinu. Bet, kad iedomājos, tad ir: aaaaaaaaa, bļēeee, kur tik daudz?! :D
  Wednesday, March 4th, 2015
  11:53 pm
  Izskatās, ka šogad būs interesanti:
  31. janvāris - draugu kāzas - ček!
  28. februāris - radu 155 gadu jubileja - ček!
  28. marts - mammas 70 gadu jubileja.
  25. aprīlis - brāļa sievas 45 gadu jubileja.
  29. augusts - tēvam 70 gadu jubileja.
  28. novembris - kā jau allaž mana vārda diena un Juniora dzimšanas diena, bet pilnīgi prasās pēc kaut kā grandioza.
  31. decembris - ja nekas nemainīsies pasaules kārtībā, Vecgada vakars ;)

  30. maijs, 27. jūnijs, 25. jūlijs, 26. septembris un 31. oktobris vēl rezervējami jūsu svinībām, mhm, mhm ;)
  Tuesday, March 3rd, 2015
  1:20 pm
  Dienas prieks un acuraugs - psihisko slimību pašdiagnosticēšana: http://www.aspergers.ru/tests
  Tātad, šobrīd ir skaidrs, ka autisms man nepiemīt (vismaz ne tik lielā mērā, lai par to satrauktos). Ko nevar teikt par šizofrēniju (paaugstināts rādītājs, lai gan pagaidām uz lejas robežas).
  Monday, March 2nd, 2015
  1:57 am
  Kad satiec mazliet citus radus, dzirdi mazliet citus stāstus. Ak, versijas, versijas :)

  Šogad esmu bijusi jau uz 2 lieliskiem div-cilvēku pasākumiem: kāzām un viena precēta pāra kopīgu - 155 gadu, jubileju.
  Thursday, February 26th, 2015
  10:52 pm
  Par šodienas aktualitātēm
  Lūk, ja uz brīdi iedomājamies, ka kāds no maniem ex-līdzdzīvotājiem ierodas un paziņo: edz, dārgā, esmu iemīlējies citā, tādēļ no rītdienas mūsu mājā būs vēl viena iemītniece - lai gan ļoti grūti iedomāties, ka kāds no viņiem varētu būt tik bezkaunīgs vai suicidāls - ok, tomēr iedomāsimies uz brīdi - nav teikts, ka pirmajā momentā viņš neatrautos ar pannu. Iespējams, čuguna. Ja man, piemēram, jau tā būtu slikts garastāvoklis. Bet visdrīzāk es teiktu tikai "Mhm", paņemtu nākošo dienu brīvu, nomainītu atslēgas, salasītu kunga mantiņas melnajā miskastes maisā un izliktu aiz durvīm. Galu galā: "с любимым рай и в шалаше", kamēr mēs ar bērniem (vai es ar kaķi) esam mazās nelaimes čupiņas, kurām kvalitatīvai ciešanai vajag ērtības, lūk.
  Ko es ar to gribēju teikt? Tikai to, ka tāds tādu atrod, un Dievs ar viņiem. Tik Parādnieka kungam nevajadzētu "jaukt savu personisko dzīvi ar antropoloģiju" (c) un bāzties par korķi pudelēs, kur korķis nemaz nav vajadzīgs.
  5:30 pm
  Vēl par horoskopiem.
  Sarunājāmies ar draudzeni, kura kādu pusotru gadu pamācījusies astroloģiju. Vienā brīdī tiek pieminēts arī viņas bijušais piedzīvotājs.
  Es: - Varu saderēt, ka viņam vesels bars planētu ir Vēzī, nu tipiski savācies visas Vēžu sliktās īpašības: dzeršanu, visas pasaules vainošanu savās nelaimēs, slimīgās attiecības ar māmiņu!
  R: - Nav ne jausmas.
  Es: - Tu ko, neapskatījies viņa karti?! (mācību gaitā viņa izstudēja visas iespējamās draugu un paziņu kartes)
  R (nosprauslājas): - Priekš kam?
  Es: - Kā, priekš kam?! Lai zinātu, kā viņu labāk izbesīt! Vot neatceros, kur - laikam vienā grāmatā, bija aprakstīts, ko nekādā gadījumā nedrīkst teikt katrai zīmei, lai viņu nesāpinātu. Ha, es to rakstu ļoti rūpīgi izstudēju: lai zinātu, kā man kuru pa nopietno aizvainot!
  R: - Tu esi ļauna!
  Es: - Tikai praktiska - nekad jau nezini, kurā brīdī kas var noderēt!
  ;>
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba