Pātaru Ansis' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Pātaru Ansis' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, February 26th, 2015
  10:52 pm
  Par šodienas aktualitātēm
  Lūk, ja uz brīdi iedomājamies, ka kāds no maniem ex-līdzdzīvotājiem ierodas un paziņo: edz, dārgā, esmu iemīlējies citā, tādēļ no rītdienas mūsu mājā būs vēl viena iemītniece - lai gan ļoti grūti iedomāties, ka kāds no viņiem varētu būt tik bezkaunīgs vai suicidāls - ok, tomēr iedomāsimies uz brīdi - nav teikts, ka pirmajā momentā viņš neatrautos ar pannu. Iespējams, čuguna. Ja man, piemēram, jau tā būtu slikts garastāvoklis. Bet visdrīzāk es teiktu tikai "Mhm", paņemtu nākošo dienu brīvu, nomainītu atslēgas, salasītu kunga mantiņas melnajā miskastes maisā un izliktu aiz durvīm. Galu galā: "с любимым рай и в шалаше", kamēr mēs ar bērniem (vai es ar kaķi) esam mazās nelaimes čupiņas, kurām kvalitatīvai ciešanai vajag ērtības, lūk.
  Ko es ar to gribēju teikt? Tikai to, ka tāds tādu atrod, un Dievs ar viņiem. Tik Parādnieka kungam nevajadzētu "jaukt savu personisko dzīvi ar antropoloģiju" (c) un bāzties par korķi pudelēs, kur korķis nemaz nav vajadzīgs.
  5:30 pm
  Vēl par horoskopiem.
  Sarunājāmies ar draudzeni, kura kādu pusotru gadu pamācījusies astroloģiju. Vienā brīdī tiek pieminēts arī viņas bijušais piedzīvotājs.
  Es: - Varu saderēt, ka viņam vesels bars planētu ir Vēzī, nu tipiski savācies visas Vēžu sliktās īpašības: dzeršanu, visas pasaules vainošanu savās nelaimēs, slimīgās attiecības ar māmiņu!
  R: - Nav ne jausmas.
  Es: - Tu ko, neapskatījies viņa karti?! (mācību gaitā viņa izstudēja visas iespējamās draugu un paziņu kartes)
  R (nosprauslājas): - Priekš kam?
  Es: - Kā, priekš kam?! Lai zinātu, kā viņu labāk izbesīt! Vot neatceros, kur - laikam vienā grāmatā, bija aprakstīts, ko nekādā gadījumā nedrīkst teikt katrai zīmei, lai viņu nesāpinātu. Ha, es to rakstu ļoti rūpīgi izstudēju: lai zinātu, kā man kuru pa nopietno aizvainot!
  R: - Tu esi ļauna!
  Es: - Tikai praktiska - nekad jau nezini, kurā brīdī kas var noderēt!
  ;>
  Monday, February 23rd, 2015
  5:33 pm
  Vērojot viegli histērisko publikas sajūsmu FB ap horoskopiskajām grupām*, sāku domāt, ka iespējams tieši es esmu dīvaina, nevis tie citi cilvēki. Nē, nopietni, nesaprotu, kā var patikt pulcēties vienkopus visnotaļ vienādiem cilvēkiem.
  Kaut gan iespējams, ka atbilde meklējama šeit:
  Он был флегматик и социопат, но так много пил, что казался общительным (с)
  Kopš reti (un salīdzinoši maz) lietoju alkoholu, sāk atklāties mana īstā seja :D

  * nekā personiska!!!
  Friday, February 20th, 2015
  3:24 pm
  Vispār man baigi patīk, kad pie manis uz darbu atbrauc pazīstami cilvēki un sajūsminās, cik smalkā iestādījumā es strādāju! Wī! ;)
  Sunday, February 15th, 2015
  1:30 pm
  Sāku skatīties vienu angļu seriālu: http://filmix.net/serialy/22657-zelenoe-krylo-green-wing-serial-2004-2008.html Sākumā domāju: nu tāda herņa, beigās tomēr pavilkos. Un tad notikās nelaime: jau pirmās sezonmas vidū izbeidzās tulkojums, un seriāls tagad jāskatās britiš ingliš :/ Nu galīgi ņefenšuj, kad "kur te bija jāsmejās" saprotu tikai katrā desmitajā, ai, nu labi - būsim godīgi, katrā divdesmitajā vietā (tā nojaušu). :(
  Monday, February 9th, 2015
  11:16 am
  Pēc Murķīša ieteikuma noskatījos šo: https://www.youtube.com/watch?v=vXyUoASvTC0 Bija ļoti jauka. Ja nu kādam (kādai) ir luste uz romatisku kino ar labiem aktieriem un laimīgām beigām - laipni lūgti! ;)
  Ārkārtīgi aizkustināja norāde uz Vladimiru Gaišo Saulīti kā visu problēmu risinātāju un grūtdieņu aizstāvi ;))))

  P.S. Cita starpā - tur ir arī aktieris no manas FB lentes (nu tas - ar kaķi) ;)
  Sunday, February 8th, 2015
  12:08 am
  Sapnī redzēju (pagājušajā naktī), ka māku zīmēt kā tai jūtrubas klipā, kad ar zīmuli uzzīmē tā, it kā būtu nofočēts. Nemāku jau. Vispār nebiju ļoti sen zīmējusi, bet vakar pa dienu piespiedos kaut vai drusku. Esmu ieviesusi kladi, kur zīmēšu, citādi aizmirstās, ka jelkad esmu to mācējusi. Bet bērnībā tā bija mana dzīve- ik vakaru es gāju un zīmēju uz ceļa putekļos ar stribu stāstus. Nākošā rītā mašīnas un zirgu pajūgi (jā, esmu tik sena!) visu bija nodzēsuši, bet tas mani neapbēdimāja. Un es nejutos vientuļa nevienu brīdi, gluži otrādi, ja kāds nāca - traucēja :)
  Saturday, February 7th, 2015
  6:35 pm
  Juniors manu Čīles kabernē saviņjonu nosauca par "pliekanu"! Kaut gan, ņemot vērā to, ka pēdējos gadus viņš ir dzēris tikai gruzīnu vīnus, tā gandrīz varētu teikt, jā ;)
  1:09 pm
  Varbūt vecāki ļaudis atceras: kaut kad 90. beigās vai 2000. sākumā pa LTV1 (varbūt, bet varbūt tas bija cits kanāls) rādīja angļu seriālu, kurš latviski tika dēvēts "Ķirurgi". Tad lūk - es šo cītīgi meklēju http://www.imdb.com/search/title?countries=gb&sort=moviemeter&start=551&title_type=tv_series (esmu tikusi jau līdz kādai 10 lapai - pašai prieks par savu neatlaidību), bet atradusi vēl neesmu :( Varbūt kāds var atrast bez liekām pūlēm, m? ;)
  Sunday, February 1st, 2015
  5:50 pm
  Kīno
  Pirms dažām dienām noskatījos http://filmix.net/dramy/80822-mandariny-mandariinid-2013.html Man patika, arī dažas asaras beigās noraudāju, bet kāpēc nominēta Oskaram - īsti skaidrs nav :) Kaut gan viņu loģika man nekad īsti skaidra nav bijusi ;)
  Tagad skatos: http://filmix.net/dramy/96160-voyna-freken-friman-fr246ken-frimans-krig-serial-2013.html - šī varētu patikt [info]krii :)
  Monday, January 26th, 2015
  10:04 pm
  Poll #20305 Jā, ko tad?
  Open to: All, results viewable to: All

  Ko darīt?

  View Answers

  skatīties "Ekskursanti"
  0 (0.0%)

  gulēt, Kūm, ej vienreiz laicīgi gulēt!
  3 (17.6%)

  papriekš izej no interneta un tad gulēt - tāda pareizā secība, a to es tevi zinu!
  9 (52.9%)

  noskaties šito un vēl 3 filmas, ko ieteikšu - gulēšana sūkā!
  1 (5.9%)

  /kapā "Vanagu" un rausta plecus: pofig!/
  4 (23.5%)

  9:58 pm
  Un šitin tas: http://klab.lv/users/kuminjsh/1684841.html izrādījās nevis beigas, bet tikai 2. sezonas beigas, un sezonai stulbas beigas - tas jau normāli. Bet tas jaunais džeks, kurš tagad ir parādījies, man JAU riebjas, jā, jā, es esmu pret!
  9:46 pm
  Juniors (manis nokonsultēts pa telefonu) vārīja skābu kāpostu zupu, es atnācu no darba, pagaršoju, un vakariņās mums tapa "a ļa soļanka" - pat citrons un melnās olīvas atradās mājās - pie kam garšīga soļanka - gandrīz ka visu katlu izrijām, diez ko ēdīs rīt...
  Vilku Mājas Bikses (nupat izmazgātas), domāju: nifiga esmu uzbarojusies, pat biksēs nevaru ielīst! ;/ Aga, mož ka vajag rāvējslēdzi papriekš attaisīt un tikai tad biksēs stīvēties! :D
  Friday, January 23rd, 2015
  9:32 am
  8:38 am
  Sakiet, lūdzu - kā var iestāties Cibas partkoma Estētikas, Ētikas un Daiļo Mākslu komitejā? Es arī gribu noteikt: kuri puksti ir "normāli", bet kuri mietpilsoniska cepšanās un galīgs ņefenšuj!
  ;>
  12:40 am
  Thursday, January 22nd, 2015
  8:21 pm
  http://slon.ru/russia/ne_sharli_ubet_svoboda_slova_i_ee_predely-1207011.xhtml
  Man ļoti patika šis.
  Un tas nu ir skaidrs - nekādas vārda brīvības nav (patiesībā - nekad nav bijusi), jo sevišķi pasaule, kur ik uz soļa tiek piesaukts politkorektums. Jo: ja ir OK zīmēt karikatūras par kādu reliģiju, tad tikpat OK ir zīmēt arī par invalīdiem, pedofīliem, vēža slimniekiem un Holokaustu.
  Thursday, January 15th, 2015
  9:50 pm
  Kamēr šorīt gāju uz darbu, izdomāju, ka es taču esmu kruta! Nē, ne tāpēc, ka nepakritu, kaut gan tas arī - uz šitādām ielām. Tas par to, cik es esmu gudra un talantīga*, kā es FB rakstu 3 valodās:
  - latviešu, nu it kā jau pats par sevi, ko tur, bet tak interesanti un asprātīgi rakstu, nemaz nemēģiniet iebilst, un vispār, tā latviešu valoda tāda ekskluzīva padarīšana - tikai pāris miljoni (+/-) viņu māk;
  - krievu, pagaidām tikai komentārus, bet vispār man doma ir visus savus postus dublēt arī krieviski - lai vairāk cilvēku uzzina, cik es interesanta un asprātīga, jā, jā, citādi kaut kā neērti jūtos, kad tikai krieviski saprotošie frendi laiko manus ierakstus, jo "bildīte smuka" (jā, foršas bildītes atrast es arī māku!), tāda sajūta, ka tā kā negodīgi tas viss, tb es, tā teikt, viņu mājā esmu bijusi, visas istabas izstaigājusi, bet šie dabon pie manis tikai pa logu ielūrēt, jo atslēga nepareiza iedota;
  - angliski, ho ho, man ir uzradies "penfrends" - Londonā dzīvojošs zviedrs, ar kuru es sarakstos angliski, būtībā jau tas pats oho.lv, nekā jauna vai nebijuša, bet toties angliski (tikai tāpēc es to visu paciešu - trenējam, trenējam neesošo angļu valodas muskuli, mož ar laiku uzradīsies).
  Lūk tā, ja! ;)

  * jā, arī jūs esat gudri un talantīgi, un ganjauka lielākā daļa vēl gudrāki un talantīgāki kā es, bet šoreiz ne par to.
  Wednesday, January 14th, 2015
  4:45 pm
  http://www.fenikssfun.lv/video/amerikanu-jauniesi-megina-runat-latviski-2-dala-658
  Viņi varēja vēl paņemt vārdu: Pašapkalpošanās! ;)
  Šis man atgādināja, kā es tirdziņā mācīju vienu mellu puisi izrunāt "Priecīgus Ziemasvētkus!" - uzrakstīju priekšā, lai. Tad nu viņš to teicienu izrunāja tik lieliskā latgaliešu valodā: "Prīcīgus Zīmassvātkus!", ka es sajūsmināti saucu, ka ir ideāli, lai gan jaunekļa pavadošajai personai bija iebildumi ;)
  4:08 pm
  Meitenēm
  Ja nu jūs gadījumā skatīsieties http://filmix.net/serialy/89945-stella-stella-serial-2012.html - iesaku pēdējās 10 minūtes (2. sezona 10. sērija) neskatīties, stulbākais nobeigums, kas pārspļauj pat "How I met your mother" beigas.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba