Blakusprodukti [entries|archive|friends|userinfo]
kjiimikjis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 18th, 2018|03:21 pm]

kisswithafist
Sīpoli mani saraudināja, bet redzēs, kas iznāks no fiksi marinētu drāzeņu asorti.
link7 comments|post comment

[Sep. 18th, 2018|02:48 pm]

kisswithafist
Lasu stāstu par motocikla notriekto sunīti un tā padomāju, ka laikam neesmu sastapusi nevienu normālu motociklistu. Maz gan esmu tādus sastapusi, tiesa, bet tur vienmēr ir stāsti par 200 km/h (un ietriekšanos mežacūkā, tiesa, laikam ar tikai 120), nu un uz ielām novērotais arī kaut kā tēlu neuzlabo. Ir tādi vispār? Kas brauc, nu, teiksim max 20 km/h virs atļautā un nemēģina izlavīties starp mašīnām, ā un neizbraukā mežus?
link6 comments|post comment

teo [Sep. 18th, 2018|11:36 am]

tiesibsargs
man šķiet, ka katoļiem bija ok mānīties, krāpties un manipulēt - ja vien to dara dieva un baznīcas labā.
link4 comments|post comment

fakts [Sep. 18th, 2018|10:17 am]

tiesibsargs
ticēt - tas ir humanoīdiski. 
bet šaubīties - tas jau ir dievišķi.
linkpost comment

[Sep. 18th, 2018|09:39 am]

chimera
runājot par ikeju, mani a) ļ. interesē, kā pārprofilējās tie cilvēki, kuru biznesa modelis balstījās uz ikejas mēbeļu vadāšanu un pārdošanu ar uzcenojumu,

bē) sajūsmina, ka par godu ikejai ir nosaukts vesels dīķis turpat blakus, kā apgalvo waze

cē) būdama austrumeiropas plukata, es, protams, arī gribu uz ikeju. sapirkties, apēst vegāno hotdogu (vai divus, vai trīs), visas ģēlas. būdama austrumeiropas socifobe, es, protams, gribu atrasties tur vienpersoniski. nekādu drūzmu, nekādu rindu, nekādu līdzcilvēku. pagaidām sociofobe pārliecinoši uzvar. ceru, ka rudens beidzot sadzīs tautu pa mājām.
link41 comments|post comment

[Sep. 17th, 2018|08:43 pm]

dienasgramata
Trešdien, 12. septembrī, Ventspils Livonijas ordeņa pilī ieradās Valsts policijas pārstāvji, kā apmeklējuma iemeslu minot augu pārbaudi pils dārzā. Livonijas ordeņa pils darbinieki pavadīja Valsts policijas pārstāvjus uz muzeja vēsturisko garšaugu dārzu, kur valsts amatpersonas, apskatot augus – sējas kaņepes, tos izņēma nosūtīšanai uz ekspertīzi. Pils dārzā kopumā aug aptuveni 60 augi – estragons, izops, kliņģerītes, vērmele, lavanda, salvija, t.sk. arī sējas kaņepes.
linkpost comment

netīrā nauda [Sep. 17th, 2018|05:11 pm]

tiesibsargs
Pretēju nostāju šajā jautājumā pauž Jaunās konservatīvās partijas pārstāve Dagmāra Betnere Le Galla (JKP), sakot, ka VKKF budžets ir jāpalielina, tomēr to nedrīkst darīt no ētisku apsvērumu dēļ, jo kultūra nedrīkst tiks finansēta no cilvēku netikumiem. "Tā tomēr nav laba prakse. No plaukst un zeļ Zuzāna kolekcija. Tā ir asaru nauda," debatēs teica JKP pārstāve.
linkpost comment

je suis ebrejs [Sep. 17th, 2018|03:24 pm]

tiesibsargs
izrādās, es esmu iekļauts "judas watch" sarakstos.

tāda lapa, kurā reģistrējot nebaltos nodevējus:
Documenting anti-White traitors, agitators and subversives & highlighting Jewish influence.

es pat nezinu, šito laikam gandrīz vai cv pienāktos likt.
link10 comments|post comment

alusnews [Sep. 17th, 2018|01:14 pm]

tiesibsargs
runājot par alus lietām - klaiņojot zviedru internetos, atklāju, ka te viskaut ko no alkogoliskām dziriņām var pasūtīt kā importu ar piegādi uz mājām. tādā veidā pilnīgi legāli var apiet valsts monopolu systembolaget. kas smieklīgi, importēt var arī zviedrijas ražojumus. acīmredzot pietiek ar to, ka pudeles ir bijušas izvestas no valsts, atkalievešana ir imports. likumiskais arguments šai it kā dīvainajai fīčai ir sekojošs - ievest dziriņas kaut vai savā auto humanoīds drīksts, galvenais, ka tikai paša patēriņam. attiecīgi, ja kāds kantoris noorganizē šādu atvešanu, tas vienalga skaitās privātais imports. smalki!

daži kantori piedāvājumus ir advancējuši tiktāl, ka tiek piedāvāti pat vīna un alus abonementi. i shit you not. diemžēl, kad tīri testa pēc mēģināju noformēt sev alus abonomentu (a čo, reizi mēnesī saņemt uz mājām 10 dažādus jaunus craftbeer, par to piķojot kādus 60 eiro, nav slikts dīls), izrādījās, ka šobrīd kantorim jau ir maksimālais abonentu skaits. sola ziņot, kad pienāks mana rinda. nu ko, man nav nekāda steiga, varu arī pagaidīt. it sevišķi, ja labs aliņš jāpagaida.
linkpost comment

poila [Sep. 17th, 2018|01:10 pm]

tiesibsargs
vakar pagaršoju mead. protams, nav vēl nostāvējies, bet garša laba. uz z-svētkiem būs brangs padzēriens.

tagad pamazām ķeršos klāt alus lietām. vēl jāpapēta receptes, bet izskatās, ka tapināšu eilu. pamazām jāiepērk ingredienti, un tad jau varbūt oktobra sākumā varētu pirmo pārtiju startēt. ja nesanāks līdz tam saorganizēties, tad gan atliksim uz novembri, kad atgriezīšos no ēģiptes.
link2 comments|post comment

[Sep. 17th, 2018|01:04 pm]

kisswithafist
Also, ir rudens. Neizturēju un uzvilku zeķes. Kad uzvilkšu arī jaku, būs ziema.
link6 comments|post comment

[Sep. 17th, 2018|12:34 pm]

ulvs
Kā es reiz vēlētos būt, par tīņu karali kļūt.
link1 comment|post comment

[Sep. 17th, 2018|11:43 am]

ulvs
Ko iesākt, ja man gribas nevainīgi samīļot tīņu meiteni [info]26april2007, ber viņa ir ieņēmusi galvā, ka mana misija ir manipulēt ar (viegli manipulējamām) ex-tīņu meitenēm, un tāpēc izliekas, ka ienīst mani? Heck, man pat bija tas gods pakļūt zem t.s. indirect-direct fire, jo viņa ar vienaudžiem nepārtraukti bombīja manas ex prātiņu par to, cik esmu slikts (lai gan mani ir satikusi normāli 2 reizes). Beigās, protams, karmiski par to atrāvās (kā arī vispār par faktu, ka vlaģejit ar pārāk lielu muti). That said, es patiesi nevienam iesaistītajam nevēlu neko ļaunu. Tas tomēr ir sasodīti grūts posms, kam viņi visi iet cauri. It kā es nezinātu, kas aptuveni darās viņu smadzeņpodos. Lai arī meitēns uzvedas gaužām neaptēsti, es viņu tāpat mīlu.
link7 comments|post comment

pabrix [Sep. 17th, 2018|10:38 am]

tiesibsargs
tas, ka artis pabriks vienkārši nemāk tvītot, tas jau ir sen zināms.

bet nu šis, kas tas tāds ir, tipa latviskās dzīvesziņas domugrauds kaut kāds?

"Diemžēl, vairākkārt esmu novērojis,ka UK un Īrijā dzīvojošie latvieši ģimenē izmanto angļu v. arī saziņā ar saviem mazajiem bērniem."
https://twitter.com/pabriks/status/1041354141971439622?s=12
link1 comment|post comment

[Sep. 17th, 2018|11:23 am]

kisswithafist
Domāju, cik gudri/negudri būtu gandrīz pilnībā virtuvē atteikties no skapīšiem ar durvīm, ņemot vērā, ka ir gāzes plīts un no tās nākošie netīrumi. Man besī durvis. Vienīgais, kur tās būtu noderīgas, ir miskastei.
linkpost comment

[Sep. 17th, 2018|10:41 am]

krii
Esmu milimetru no tā, lai dauzītu galvu pret rakstāmgaldu un kliegtu: "Atp*sieties visi, lieciet mani mierrrrā!!!!"
Ar to visu, ka pamatdarbā man šodien ir oficiāla brīvdiena.
link1 comment|post comment

Plaša patēriņa preču mārketingu vērotāja piezīmes. [Sep. 17th, 2018|09:02 am]

unpy
Vakar ienāca prātā iegādāties Windows 10. Šķiet, kas gan mūsdienās varētu būt vienkāršāk, taču izrādījās, ka teju vai viss. Ar lielu interesi uzzinātu, kas ir novedis kompānijas Microsoft mārketologus līdz, piemēram, šādam preču klāstam. Nu, neko, atsvaidzināju zināšanas par to, ar ko atšķiras OEM no retail, tiesa, tajā, ar ko atšķiras Pro no Home, neiedziļinājos, jo paša Microsoft lapā labi var redzēt, ka viņu valodā "Pro" ir "pamuļķis", bet "Pro for" ir "absolūts stulbenis".
link4 comments|post comment

zviedrijas vēlēšanas - apdeits [Sep. 16th, 2018|06:55 pm]

tiesibsargs
tātad, balsis nu ir saskaitītas. 144 mandāti sarkanzaļajam blokam, 143 mandāti labējai alianse, 62 mandāti zviedrijas demokrātiem.

nespekulēšu par to, kas ar ko un kā varētu veidot valdību - šobrīd tur viss ir makten miglā tīts.

bet kas tad notiek tālāk?

24. septembrī nu jau jaunais parlaments izraudzīs spīkeru un vicespīkeru. tas nav nekāds formāls procesiņš bez nozīmes - jo premjera kandidātu nosauc tieši spīkers.
25. septembrī oficiāli atklāj jauno parlamenta sasaukumu.
ne vēlāk kā 2 nedēļas pēc parlamenta sanākšanas, ja esošais premjers nav pats atkāpies, notiek uzticības balsojums.
ja balsojumā vairāk kā puse balso pret esošo premjeru, viņam jāatkāpjas. spīkeram vēlāk jāpiedāvā jauns kandidāts.
spīkeram ir 4 iespējas piedāvāt premjera kandidātus. ja nevienu parlaments neapstiprina (=vairākums nobalso pret), trīs mēnešu laikā jārīko ārkārtas vēlēšanas.

nu ko, velkam ārā popkornu un kolu - šovs garantēts!
linkpost comment

jūsu zināšanai [Sep. 16th, 2018|05:53 pm]

tiesibsargs
zviedrijā joprojām viss ir kārtībā. man šķiet, ka arī tā pasūdainā pēcvēlēšanu situāciju nav ne tuvu tai vircas bedrei, kas oktobrī gaida mūs, latvijas pilsoņus.

p.s. pierakstu atgādinājumu sev pēc iespējas ātrāk pieteikties zviedrijas pilsonībai.
linkpost comment

[Sep. 16th, 2018|04:33 pm]

vistu_zaglis
[Tags|]
[mood |Jāiet iet, vasara tak]
[music |Asking Alexandria / Vultures]

Ir zini kā, ka pēdējā laikā kultūras dzīve sanāk samērā intensīva, un par katru apmeklētu konci kaut ko uzrakstīt šķiet lieki, bet tad pienāk vakardiena, Emika visa tāda casual AF atnāk, uzkāpj uz improvizētās CrossClub skatuves un vienkārši izšauj tev smadzenes nahuj uz neatgriešanos. Un tu vienkārši stāvi pašā skatuves priekšā, un saproti, ka viņas balsī varētu klausīties mūžīgi un dienu dienā, saproti, cik ļoti tu mīli viņas trademark sound, uz mirkli pat padomā par to, cik lieliska ideja bija paņemt un viņas sintētikai pievienot actual dzīvu buņģieri, bet kopumā visa pārējā pasaule tupa vairs nepastāv, tikai tu un skaņa. Uz brīdi sūdīgi noregulēts prožektors tevi atgriež atpakaļ uz zemes, ik pēc 2 sekundēm priecīgi iespīdinot acīs, bet to pamana fotogrāfs-filmētājs un aiziet pastāstīt pults cilvēkiem, ka viņiem ahtungs sanācis, prožektors pagriežas augstāk, tu aizej atpakaļ tur, kur pirms tam biji, un atkal pazūdi no pasaules. Papildus iespaidam tu zini, ka tev kabatā, telefonā stāv e-pasts no pagātnes, kuram tu esi izlasījis preview teikumu, bet neesi atvēris izlasīt tālāk, un tu par to vienlaicīgi domā un nedomā, jo ir grūti vispār jebko padomāt, tepat, dažu soļu attālumā Emika atnāk atpakaļ uz skatuves, un saka, ka - atvainojiet, mēs parasti negatavojam encores, tāpēc, ja jums nebūtu iebildumu, mēs vēlreiz varētu nospēlēt Run, un tu paspēj tikai padomāt, ka tieši to tu gribēji palūgt, vēlreiz nospēlēt Run, un atkal pazūdi kaut kur skaņā un balsī uz pāris minūtēm un mūžību vienlaicīgi.

Uhti. Uh.
link6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]