Atpakaļ 20

5. Dec 2019

Sāku apsvērt mācīties SQL. Man apmācības vislabāk sokas kursos ar sakarīgu skolotāju un praktiskajiem darbiem. Varbūt kādam ir ieteikumi, kas man varētu noderēt?
Vakar ekselis uz pusstundu uzkārās pašā nepiemērotākajā brīdī - uz pusstundu no tās pusotras stundas, kuras laikā man vajadzēja dabūt datus.

4. Dec 2019

trumulim par vairlesu

vai bezvadu apraide (kompis - rūteris) mājas lietotāju līmenī pēdējos 7 gados ir progresējusi? piem, tagad ir labākas WiFi kartes? gribu atbrīvot stacionāro kompi no vada.

kā jau parasti, kad ir miljons stāstu, ko cibās iebakstīt, notiek kaut kas, kas attur. piemēram, mans laptops, kuru es tik efektīvi aplēju ar vīnu, can't hold its drink, really. mana iebūvētā klaviatūra joprojām ir nelietojama. nestrādā zxcvb burti un spacebar. pie augšējās rindas pie 1 vienmēr parādās `. tātad - vienmēr `1. pie numpad 2 vienmēr ir + priekšā. viss ir +2. un, kas pavisam jestri? man ik pa brīdim aktīvajos teksta fields aiziet \\\\\\\\\\\\\, nebeidzami \\\\\\\\. klaviatūra pati tupa dara \\\\, lidz es nospiežu Esc. ziniet, ko es šorīt uzzināju? ka vispār \ taustiņš pats par sevi arī nemaz nestrādā.
touchpadu vismaz es varu diseiblot, tas arī tur darīja sazinko savā nodabā.

jā, man tagad ir ārējā klaviatūra un pele, bet tā ir VZ vecā klaviatūra, tā klaviatūra, par kuru VZ pat cibās laikam bičojās un eventually replaced. spacebar niķojas un a ir jāsit stiprāk. un mana apmēram 12 gadus vecā pele arī nav in the most pristine of conditions.

nu to poļu barčika tualetes situāciju gan jau es neaizmirsīšu, jo tas ir neaizmirstami, un kaut kad pierakstīšu, bet laikam te varētu izpalikt vesela čupa stāstu. ne tikai par ballītēm. bet also including to, cik depresīvi ir sācies šis decembris manā mazajā galvas pasaulītē. gribas beigt runāt ar savu piedzemdētāju. ka biju uz Boy Harsher gigu, kas bija... dīvaini vairāku iemeslu dēļ. un, ka aromantics do have feelings, just not the same as romantics.

**nogurst**
Tags: , ,

3. Dec 2019

Tas ir šausmīgi interesanti ar tiem Prozas lasījumiem, katru gadu sanāk tāds kā viens caurviju motīvs (ne tas, kas izdomāts vadlīnijās, bet tas, kas ir gaisā, vai tur kaut kur), ir bijuši Slimnīcu lasījumi, un Dzeršanu lasījumi, šogad izskatās, ka būs par Nāvi, Nāvīti. Varbūt tāpēc, ka Japāna, varbūt tāpēc, ka nevar zināt, kāpēc.

"Tas ir močnijs darbs!!!" kāda jauna modele TV intervijā izsaucās (es pat teiktu, iekliedzās) par savu darbu. Es jau paspēju sākt sašust par valodas kropļošanu utttt, tad apsēdos un padomāju - pag, bet tas tiešām ir viens močnijs vārds.
Mans darbs arī turpāk būs močnijs. Močnijs darbs!
Tags:

neesiet pamanījuši,-ja telefonā atskan:
atvainojiet, šis nummurs nav pieejams, ko tas nozīmē? atslēgti izejošie/ ienākošie..tad tā arī saka?

ir PAZUDIS USER RĀVĒJSLĒDZĒJS. ja kāds zina viņa tel. nummurus, atrakstiet man lūdzu, varbūt ir jauns, kuru es nezinu.

Uztraukumam ir pamats, jo viņa pēdējie ieraksti ir par sliktu veselību un dīvainu pašsajūtu.

hei, kāds kaut ko ir dzirdējis vai saticis jūzeri rāvējslēdzējs kopš 21.11.2019.? kāds zina viņa atrašanās vietu un kur viņš pazudis?

2. Dec 2019

Viens no šoferiem, ar kuriem es no rīta braucu uz darbu, izskatās gluži kā Marlons Brando filmā "Krusttēvs".

1. Dec 2019

Ko redzēt, kur iedzert VIĻŅĀ?

Trīs dienas Viļņā, decembra sākums.

Ko apskatīt? Kur iedzert? Kur paēst?

Līdz šim Viļņā būts vien autobuss-koncertvieta-autobuss.

Patīk gan vazāties apkārt, gan kādu mākslu aplūkot, gan alu pagrīdes krogā iedzert.

30. Nov 2019

tas poļu barčiks, ja? nu iedomājieties tacky neon signs, dahuja uzrakstu "polish" uz logiem, logi visi aplīmēti ar tonējošo hujetu. ir āra galdi un tie, protams, ka nebija aizņemti. mēs ar VZ nopīpējām, paskatījāmies viens uz otru, nolēmām, ka vienmēr var iet prom, uz to iepriekšminēto barčiku ar aziātu mūziku.

iegājām, tur ļoti nīgra poļu zaja aiz bāra bija. pāris paveci un drūma īsta mačo tēla poļu čuvaki. drusku noņirdzos un teicu VZ: "un tu vēl šaubījies, vai te būs actual poļi." piesēdām pie bāra un ļoti nīgrā zaja ļoti nepareizā nīgrumā apkalpoja mūs. paņēmām vienu poļu pivci, kas izrādījās, ka pudelēs. malkojām, darījām pēc giga postus, domājām visādas lietas un visādi vispār vienkārši iekārtojāmies. vēlāk runājām, ka abiem galvā tajā brīdī bijusi doma dadzert un iet prom, jo tomēr nepareizi viss.

tad uzradās cita zaja un nomainīja nepareizi nīgro bārzaju aiz letes. izrādījās, ka jaunā bārzaja tekoši runā angliski, par ko ballītes orgkomiteja izteikti nopriecājās. that's a first for us, really. vēl izrādījās, ka tā pati bārzaja ir flirtīga un ļoti patīkama. uzradās vēl kaut kāds lisijs polis, kurš drūmojās pie bāra savā nodabā, līdz sāka runāt ar bārzaju. mēs tikmēr tikām pie ieteikuma, ka labāk dzert poļu izlejamo pivci. tas bija level up indeed. viss pēkšņi gāja uz augšu.

ik pa brīdim bārzaja, kā izrādījās saucas Samanta, nāca ar mums runāties visādi jautri un forši. nīgrais polis, izrādās, arī runāja pietiekami ok angliski un arī iesaistījās šad un tad. apņirdzām augšā esošo penziju, vēl kaut ko parunājāmies. Samanta vispār diez gan tur visādi koļījās, lai mēs braucam vēl uz Berlīni un nākam uz barčiku. visai jestra zaja indeed.

ballītes orgkomiteja izrunājās visādu ļoti jestru huiņu un nosmējāmies konkrēti. bet ne es tā līdz galam precīzi atceros citātus, ne arī tie vairs meikotu sensu, I suppose. labs vakars. ap trijiem sākām gan miegoties un, ja ņem vērā, ka cēlāmies astoņos un bijām izveikuši jau visu ko, trīs nav slikts rezultāts. vēl mirkli pažūžojām un tad, par spīti Samantas protestiem tomēr gājām augšā uz penziju.


šeit prasās piebilst, ka, kaut arī es čehiski nespēju īsti parunāt. kā Skaistā saka: "valodas līmenis - suns. visu saprotu, neko nevaru pateikt." ok, es ne visu, visu saprotu, bet pietiekami daudz. pateikt nevaru neko nevienam, izņemot Petru, kura ir mana čehvalodas skolotāja. bet barčikā ar visiem tiem poļiem, sapratu diez gan daudz poliski. like, pārsteidzoši daudz. ar VZ pēcāk runājām un radās tāda pārdoma, ka... redz, mēs Samantai teicām, ka atbraucām no Prāgas un visi pieņēma, ka mēs esam čehi. kāpēc poļiem neradās jautājumi par to, cik ne-līdzīgā valodā mēs runājam savā starpā. un vispār, smieklīgi, ka tagad vairākiem poļiem iespaids par čehiem ir balstīts uz diviem latviešiem.

jebkurā gadījumā, es atkal noguru, bet atgādiniet uzrakstīt par poļu bāra tualeti, kas visaptveroši un pārliecinoši uzvar dīvainākās tualetes balvu.
tagad derētu savākties un aiziet pie vjetnamieša.

ceturtdien ballītes orgkomiteja gandrīz aizgulējās uz vlak. bet vispār savācāmies kaut kā nebūt un iekāpām vlak uz Berlīni. jūs, protams, neticēsiet, bet man bija jāstrādā. neko daudz gan nesanāca patrādāt, jo pārsvarā nebija zonas manam hotspotam. bet nu, reizēm visiem ir bad day at the office. especially if sitting on a train.

nokļūstot Berlīnē, aizgājām uz Kāzu rajonu un atradām savu paliktuvi - penziju. em. tā bija virs poļu bāra. jāok. tā bija vienkārši viens stāvs dzīvokļu mājā, kas bija sataisīts par istabām. mums bija ar privāto bathroom, kas vienalga bija ārpus istabas. bet "neviens cits nelietojot to", šī sadaļa esot nodalīta no tās, kur shared. ok. it was weird, but ok.

man, protamska, bija jāpastrādā vēl. aizgājām uz kaut kādu jocīgu bāru pāri ielai, kas bija ne mazāk dīvains. tur spēlēja dīvainu aziātu mūziku, es tiešām nezinu teikt precīzāk, pardonējiet manu ignoranci, bet es tāda stila mūziku neklausos dēļ mūzikas nevis izcelsmes. pamalkojām kaut kādus pivčus, tad visi apdarīja kaut kādus darbus un bija laiks ātri atrisināt pusdienas un doties uz gigu.

piezīmēšu, ka čillīgs hotdogs bija laba nejaušība pusdienu risinājumam. un tur varēja maksāt ar karti, pārdevēja gan nemācēja īsti pati savu karšu maksājumu sisķiku, bet viņai tur citi palīdzēja un pa visiem kaut kā tikām galā. un pat pamanījos nenoģībt. :D

tad tika ieraudzīts un saprasts, ka Jay Jay Johanson spēlē kaut kādā mega posh venue. tiny and posh. bet tur deva Pilzenes pivci. pudelēs, bet tomēr. un tur varēja maksāt ar karti, kas vispār likās unbelievable, ka divās vietās pēc kārtas Berlīnē varēja maksāt ar karti! :D

pirms Jay Jay Johansona bija iesildītājzaja. viņa nebūs mans jaunais favorītākais mūziķis. pārāk gaudulīgi dažādos veidos. aizgājām sēdēt atpakaļ barčika daļā. apspriedām kā būtu, ja uz visām lampām būtu viens un tas pats kukainis. tad izdzirdējām applausus un aizejot atpakaļ uz koncertzāli (tho, tik mazu gribas saukt deminutīvā, bet no), secinājām, ka Jay Jay beidzot iznācis uz skatuves.

par spīti tam, cik abnormāli depr ir Jay Jay dziesmas, šis koncerts kaut kā sajūsmināja, iešūpoja, ielīksmoja, tas bija milzu baudījums visādām maņām. Jay Jay pats ir camp AF un lēnā garā tā sakarīgi sapļurkājās uz skatuves. viņš kļuva arvien animētāks, arvien mazāk sasaistīts savā kautrībā. un tiešām tik skaista, tik skaista balss. un fantastiskas dziemas un ļoti laba elektronika uz viņa pults. un viss ir tiešām daiļi un skaisti. un viņa intrumentālists arī izpildīja ļoti wonderful melodijas. viss bija tiešām fantastiski skaisti. absolūti. also, kad Jay Jay nedziedāja un nebakstīja savu pulti, viņš mēdza iet un vērot savu Ēriku, kamēr tas tur izpildīja klaviermākslu un to visu. jā, tā bija māksla, tas, ko mēs tur pieredzējām.

mazliet kaitināja daļa skatītāju, kuri vienkārši uzvedās in an annoying manner. bet kopsummā tas nesabojāja vakaru.

atpakaļceļā gājām un abi wow-ojām un ah-ojām. aizdomājāmies, ka jāiet uz poļu barčiku runāt ar poļiem čehiski.

bet par to vēlāk, es drusku noguru rakstīt burtus un vispār esmu visādu tīrīšanas procesu mindsetā. protams, ir risks, ka aizmirsīšu, ko tieši gribēju par poļu barčiku rakstīt, tāpat kā aizmirsu, ko gribēju rakstīt par pagājušo svētdienu un tam sekojošajām dienām līdz, including dažāda veida pārdomas. bet it's a risk we're all going to take here.
Tags: , , ,

Lazdones piena cepetis

Mūsdienās joprojām savu spēku nav zaudējis vārds kroplis.

Ok kods ir pietiekams es būtībā savus pierakstus varu atstāt publiski

Es laikam veidošu vidi, kurā varu triumfēt

Dont start war with me im veljuabl.

Džinkuja un the manliness

Pieredzes un kvalitātes substitūts rievotas bumbulīšbikses.

black black black

..piedodiet, ja aizskaru kāda
dziļākās jūtas, rakstot publiski, bet ar šo joku nevarēju nepadalīties.
..ziniet, kas ir

"blackout coocing"?

..sadzeras krietni un tad gatavo ēst.
nākamajā rītā pēc atkritumiem, īpaši tiem, kurus
nes uz kompostu, dārzeņu mizām..var uzzināt, kas ir pagatavotajā šedevrā, kā arī nojaust, cik smagi ir dzerts:))

..pārsmējāmies! :))))))
Tags:

29. Nov 2019

Vakar "Baltajā helikopterā" netālu no manis sēdēja dāma no New Yorker'a. Viņas "fokuss" bija uz Barišņikovu saprotams, uz ko gan citu, rakstot par viņu "jau gadiem". Gan jau Barišņikovs "Rietumu relatīvistiem, liberāļiem un totalitārsma diktatoriem" palīdzēs norīt kārtējo estētisko nopūtu par Eiropas bojāeju; tam jau viņš šai izrādē bija vajadzīgs, ne jau "lai nebūtu iespaids, ka kaut kas tiek tēlots vai spēlēts, tieši otrādi, lai nerastos šaubas: visu, ko runā šis cilvēks, viņš ir personiski pārdzīvojis, sapratis un ietvēris vārdos", kā raksta Radzobe, kas, protams, šajā izrādē redz tikai Mistēriju, Iegrimšanu Sevī un Lielo Aiziešanu, ne jau AH politinformācijas devu. Tiesa, nevainojamā inscenējumā. Nu bet, kamon, brīžiem liekas, ka visas "vecās vardes" joprojām nespēj atgūties no traumas, ka pirms cik tur gadiem nepaguva ieraudzīt Hermaņa rising stardom ar "Garo dzīvi", nosauca to par 1. kursa studentu etīdēm un "Spēlmaņa nakts" balvu tajā sezonā iedeva izrādei, par kuru visi sen aizmirsuši, nevis "Garajai dzīvei".
Gaidīsm New Yorkera iespaidus, gaidīsim.

Oktobris 2017

Svētdiena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by Sviesta Ciba