Atpakaļ 20

30. Sep 2020

Man klusībā ļoti, ļoti, ļoti patīk māksla. Laikam jau tā ir patikusi arī manai mammai, jo no kurienes tad mūsu mājās būtu uzradušās dažādas grāmatas par mākslu.

Reizēm - kad gribu nomierināties vai vienkārši uzlabot garastāvokli, es mēdzu pasērfot un papētīt dažādus mākslas darbus šajā vietnē - https://www.wga.hu/index1.html .
Tags: ,

29. Sep 2020

ciba ir kļuvusi tāda, kurā vairs nevar brīvā plūsmā rakstīt, kas ienāk prātā un sajūtās. tad nu rodas jautājums..vai jēga rakstīt cibā?

another gig for ballītes orgkomitejas vajadzībām:
https://youtu.be/_uhq447z7OU
Tags: ,

Kad ieraugu kādu dzīvokļa sludinājumu, kura iekārtojums, šķiet, ir aizgūts no kāda iepriekšējā gadismta pils, vienmēr aizdomājos - kur rodas tās mūsu personīgās izpratnes par to, kas mums patīk - https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/yugla/glmmo.html .

28. Sep 2020

Nespēju pati iztulkot tāpēc griežos pie ekspertiem. Kā angliski (vai vāciski) iztulkot sulīgo apzīmējumu "briļļainā kobra"?

27. Sep 2020

Kādi ir populārākie vārdi, ko dažādās izloksnēs runājošie izrunā dažādi? Nu, piemēram, Aloja ar o vai divskani un tamlīdzīgi.

The Lost Boys & Cry Little Sister

Lai gan Mensons vairāk ir draudzējies ar Reznoru, un Reznors ir ļoti daudz darījies priekš kino, Mensona attiecības vairāk atgādina Roba Zombija pieredzi. Tās pamatā ir jocīgas šausmu filmas. Bet šī Menson nodeva filmai The Lost Boys ir īpaši jauka.

Cita starpā es nevaru atcerēties faktu, ka es būtu redzējis šo astoņdesmito gadu šedevru, bet kaut kāda iemesla dēļ zinu to epizodi ar karāšanos lejā no dzelzceļa tilta.

https://youtu.be/r1Iqy6m7U7c

https://youtu.be/BG5sFUROGX0
Tags: ,

Man cave

Vai nu tam ir sakars ar motocikla iegādi, vai manu interesi par skrūvgriežiem un zāles pļāvējiem, bet Pinterest man ir sācis uzbāzties ar "man cave" ideju piedāvājumiem. Un lai arī koncepts vietai kur turēt dēļu atgriezumus un āmurus, man ir saprotams, daudzas idejas šķiet absurdas. Pēc visa spriežot, vīriešiem patīk čurāt un mazgāt rokas ja ne akurāt vecā dzinējā, tad vismaz spainī, un šķidrās ziepes vēlams ir izspiest no viskija pudeles. Dizainiski tie ir interesanti risinājumi, bet visu šo savdabīgo lietu apvienojums izskatās diezgan jocīgi. Īpaši palešu mēbeļu ielenkumā. Tāda sajūta, ka vīrieši ikdienā cieš no porcelāna un mīkstiem dīvāniem, un tad dodas uz savu "man cave" kā uz Nārniju, kur viņus neierobežo realitāte.

Tad mēģinot iepazīties ar "man cave" noteikumiem, es atvēru Dads Bible, kas laikam ir atsauce uz Lads Bible. Kopumā vēstījums ir tāds, ka pusmūža vīrieši turpina gribēt spēlēt datorspēles, pa kluso pīpēt, neķemmēt matus, un darīt visādas citas lietas, par ko mamma viņus sabārtu. (http://dadsbible.co.uk/unique-man-cave-ideas/)

Es, protams, liekuļotu, ja teiktu, ka man nekas no visām šīm dīvainībām nepiemīt. Bet tas arī liek uzdot jautājumu, vai tiešām šis viss nav risināms veidos, kas nerada sajūtu, ka cilvēks sevi kaut kā smagi ierobežo? Sabiedrība mācās pieņemt cilvēkus ar nestandarta seksuālām orientācijām, identitātēm, ķermeņa formām un izskatu. Kāpēc lai kādam būtu jāizdomā noteikums, ka ir vajadzīgs "safe space", kur drīkst nelikt kreklu biksēs? Cita starpā, ja cilvēki iemācītos nedžadžot citus par nekaitīgām dīvainībām (spriežot pēc twitera, džadžo pat ļoti), varbūt arī atkristu tā vēlme dumpoties, glorificējot alkoholu un tabaku.

26. Sep 2020

Zupu ar ekskavatoru grābj.

25. Sep 2020

Ja Tev būtu gadā viena diena vienam pašam - ne dzīvesbiedra blakus, ne bērnu, ne vešanas uz skolu/dārziņu, nedz darba, nedz atskaišu par padarīto, nedz vecāku sapulču, nedz Zoom sesiju - kāda būtu Tava izvēle, kā pavadīt šo dienu - šo laiku, ko iespējams veltīt tikai pašam sev?

HELP needed: он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник

Reiz ~2002. gadā man bija pāris videokasetes ar krievu komiķu / humoristu ierakstiem, nu tas nozīmē to, ka viņi bija bijuši samērā slaveni '90-'00 periodā.

Tātad, nezinkāpēc liekas ka tas varētu būt bijis Žvaņeckis or smth, un viņam bija izcils gabals par Maskavas biznesmeni, kurš dodas biznesa tripā uz Tjumeņu pie neftjaņņikiem. Sekoja ~20min. garš zelts, kura atslēgas frāze bija "он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник", kad pamostas pēc 5 dienu kodiena kautkādā Tjumeņas pirtī.

Wild shot, bet vai jūs nezināt, kā to varētu atrast kaut kādās rutubēs vai cots senos krievu video prikolos? Neesiet bēdīg, ja šis izklausās pēc murgaina mission impossible :)
Problēma ir tajā, ka es pat nezinu droši, kurš no senajiem krievu humoristiem tas īsti bija..

PALDIES!

Bet vismaz sapnis šonakt bija ok, ar erotisku noskaņu. :)

Bet vispār manā cibā šis būs 200 sapnis ar mirkļbirku "sapnis".
Tags:

24. Sep 2020

Photoshop for free

Sveiki, Cibiņi!

vēlējos vaicāt, vai kāds nevar padalīties ar padomu kā uzinstalēt Photoshopu uz MacBook par brīvu? Cik skatu iespējas caur Quora un Reddit, tā atduros pret pašu PhotoShop lapu, kur man prasa reģistrēšanos un ikmēneša nodevu. Gribēju saprast, vai ir kāds veids, kā šo apiet?

Paldies jau iepriekš!

Ļoti vajag Kārļa Vērdiņa dzejoli no krājuma "Pieaugušie", kas skan Sigmas dziesmā "Cik nemanāmi".

Kas ir нейтральная передача mašīnas ātrumpārslēdzējā? Latviski?

23. Sep 2020

Šodien es esmu kļuvusi par vienu gudrības zobu nabagāka. Bet process bija samērā nesāpīgs un arī diezgan ātrs (36 minūtēs man apskatīja visus zobus, uztaisīja ārstēšanas plānu, diviem zobiem uztaisīja rentgenu, veica anestēziju un tad arī izrāva). Tagad jūtos jocīgi, bet nu labi.

Priekšnieks pie sevis taisa sanāksmi. Man katru reizi, kad viņš taisa sanāksmes, pilnīgi stress sākas - kas atkal noticis?

22. Sep 2020

Ja Frīda Kalniņa-Saulīte apprecas ar Žani Lauriņu-Kalnbergu un grib gan pieņemt vīra uzvārdu, gan paturēt savējo, vai viņa turpmāk sauksies Frīda Kalniņa-Saulīte-Lauriņa-Kalnberga?

autoskolas Rīgā - labās un ne tik labās?

Kuru autoskolu iesakāt 2020.gada rudenī? Un kuru noteikti ne?
Tags:

Ereader

Esmu sabriedusi pirkt e-lasītāju. Tikai kādu? Pārsvarā lasīšu zagtus epubus. Vai Kindle vispār ar tādiem sadarbojas? Ir arī lētākas alternatīvas? Kādi ir jums un vai patīk?

Kāpēc viņi visi ir tik maziņi, vai tas nav šausmīgi neērti?

Perfekcionisms ir uzcītība bez talanta, tā rakstīja Gundega Repše, tā vien šķiet, ka par mani, jo man izdomātais rezultāts prasa tik vājprātīgi daudz rukāšanas, kamēr gribētos vienkārši sēdēt un vizonārēt, un kam baigi vajag, lai to visu sastrādā, bet kas tev dos.

Marts 2020

Svētdiena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by Sviesta Ciba