Pussprāguša galda hokejista piezīmes - Par jauno traci ap Gazu [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

Par jauno traci ap Gazu [Nov. 16th, 2012|07:05 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]kaszczejs
Date:November 18th, 2012 - 05:26 am
(Link)
Semīti ir radniecisku tautu grupa. Tikpat var teikt, ka latvieši ir lietuvieši, jo tie arī balti.
Diezi vai Krievijas žīdi piespieda arābus šaut ik dienas uz žīdiem raķetes?kamēr tiem pieriebās. Konflikta pamatā ir tas, ka radikālie arābi - tai skaitā Gazas sektora vadība - neatzīst Izraēlas tiesības pastāvēt un pieprasa visu žīdu izdzīšanu no reģiona (īpaši radikālie pieprasa pabeigt Holokostu, bet tos neskaitīsim). Un netaisās pārtraukt karu līdz pretinieka iznīcināšanai. Vairumā arābu valstu jau sen izdarīta "etniskā tīrīšana" pēc nacistiskās Vācijas parauga... Izraēla pati par sevi ir diezgan sviestaina zeme, bet objektīvi tā ir viena no divām vienīgajām miermīlīgajām reģiona valstīm (otra ir Jordānija).
Kas attiecas uz Krievijas žīdiem - un tur dzīvojošajiem latviešiem, kurus sadzīvē ieskaita tai pašā grupā - tad tā visumā ir labēji noskaņota publika, kas aicina šaut pretī tad, ja šauj uz tevi. Arābi šādu pozīciju uzskata par bandītismu un terorismu. Taču vēl neviens "krievs" nav iekāpis arābu pilsētas autobusā ar bumbu, lai to uzspridzinātu ar visiem pasažieriem - toties arabi gan to mīl darīt. Pats paradīzē par varoņdarbu un žīdus nokāvis (autobusā patrāpījušos musulmaņus un kristiešus arī, bet tas arābiem netraucē).
[User Picture]
From:[info]iokaste
Date:November 18th, 2012 - 07:50 am
(Link)
man atkal visu laiku likās, ka konflikta pamatā ir palestīnas okupācija. bet ja tu saki ka izraēla ir miermīlīgākā valsts, tad jau toč pareizi vien ir, ka tos arābus mērdē konclāģeros nost (:
[User Picture]
From:[info]kaszczejs
Date:November 18th, 2012 - 09:17 am
(Link)
Kādos konclēģeros? Man nav nekādas cieņas pret Izraēlu, bet nekādu konclēģeru tajā nav. Īpaši jau nu priekš arābiem. Viens otru savās zemēs viņi gan mušī un mērdē no sirds, bet tās nu ir viņu problēmas. Tai pašā Sīrijā ik dienas piebeidz vairāk kā žīdu un arābu ķildā pa gadu.
Jēdziens "Palestīnas okupācija" ir diezgan jocīgs, ja nesaka, ko domā ar Palestīnu - tas ir visai miglains apzīmējums :) "Okupētajā" Gazā nav neviena žīdu zaldāta (viņi tur ierodās tikai salauzt arābu raķetes un tudaļ laizas lapās) un galvenā problēma - iedzīvotāju skaita pieaugums. Pa "okupācijas" laiku viņu tapis vairākas reizes vairāk, tīrais genocīds.
[User Picture]
From:[info]iokaste
Date:November 18th, 2012 - 08:20 pm
(Link)
ar konclāģeriem bija domāts, ka tie ir cilvēki bez dokumentiem, sadzīti noteitās teritorijās, kuras legāli nevar atstāt (padomā pats - kāda ir dzīve bez pases), teritorijas ar kontrolposteņiem, kur ikviens okupantu zaldāts var apčamdīt meičas, vecenes, kā raksta "rīgas laiks"neviens neapčamda. pazemojuma un terora gaisotne - kamonn - tas tev skaitās miermīlīgi?
par okupāciju - vai tad ANO nenoteica palestīnas un izraēlas robežas?

man ta viņu faitings ir pohuj, tibetiešus un krimas tatārus močīja vēl trakāk, gribās izzināt iemeslu tādam barbarismam.
[User Picture]
From:[info]kaszczejs
Date:November 18th, 2012 - 09:13 pm
(Link)
Konkrēti. Kur ir kādi cilvēki bez pases, kas sadzīti noteiktās teritorijās, kuras nevar atstāt - un kur ir tādas teritorijas? Palestīniešiem savas pases ir. (http://en.wikipedia.org/wiki/Palestinian_Authority_passport) Pases pie viņiem esošajiem palestīniešiem atsakās izsniegt daudzas arābu valstis, bet tā nu nav Izraēlas problēma... Vienīgos tādus es zinu Rietumu žurnālistus, kurus sagūstījuši šobrīd Gazas teroristi (atgādināšu, ka Gazā pašlaik pie stūres ir organizācija, kas pasaulē bija atzīta par teroristisku). Palestīniešu teritorijas ir legāli atstājamas - krietni vieglāk kā PSRS teritorija savulaik.
Okupantu zaldāti - sieviešu apčamdītāji uz robežas paši nereti ir meičas. Un viņas zina, ka vecenes parasti nemetas viņām virsū ar nažiem, bet no jaunajām un dullajām var visu sagaidīt. Starp citu, palestīnieši ne tik sen apvainoja izraēļu zaldātus rasismā par to, ka viņi... neizvaro palestīniešu sievietes. Tātad neuzskata par cilvēkiem. Tāds lūk pazemojums.
Pazemojuma un terora gaisotne ir visnotaļ dabiska rajonā, kuru pārvalda teroristi un bandīti, bet kāds tam sakars ar Izraēlu? Palestīniešiem neviens netraucē dzīvot kā cilvēkiem viņu kontrolētajās zonās - bet viņiem ļoti gribas tikt ebreju zonā. Un ne jau nu dzīvot kā miermīlīgiem cilvēkiem. Kā atgādināja šogad viņu muftijs, t.i. augstākā reliģiskā autoritāte, mītiņā vienas teroristu grupas dibināšanas gadadienā, - "katra musulmaņa uzdevums joprojām ir attīrīt zemi no ebrejiem, jo tā ir lielā musulmaņu misija. Jo Korānā teikts, ka mirušie necelsies augšām, kamēr būs dzīvs kaut viens ebrejs - tāpēc ejiet un nogaliniet tos." Pie arābiem tāda izrunāšanās ir norma, gan mītiņos, gan televīzijā - šitais jau vēl pat nav radikālis. Nu un kā žīdiem darīties, kad viņa uzkurinātie plānprātiņi dodas uz Izraēlu - laist cauri visus bez robežkontroles?
ANO nenoteica Palestīnas un Izraēlas robežas. ANO noteica Izraēlas un arābu valsts robežas, turklāt arābu valsts teritoriju drīz vien okupēja Jordānija un Ēģipte. Vairākos karos Izraēla pamazām izsvieda okupantus ārā un tikai tad zem Izraēlas protektorāta parādījās palestīnieši kā jauna tauta :) Ķilda par robežām ir, jo ANO arī pati vēlāk atzina pašas noteiktas robežas par nejēdzīgām un tas ir viens no galvenajiem jautājumiem. Nelaime tikai, ka palestīnieši neatzist nekādas robežas, izņemot pagaidu - viņi oficiāli pieprasa Izraēlas likvidāciju un ebreju izdzīšanu uz Eiropu.
Neredzu barbarisma. Incidenti ir, jā - un ir arī birokrātiski idiotismi, kad rodas juceklis dēļ kādreiz nepareizi uzbūvētās robežsienas (viņu ekonomijas pēc stutēja pa daudzmaz taisnu līniju, kas kalnainā apvidū nav pareizi). Taču pati šī siena parāda, ka žīdi ar lielāko prieku atstātu palestīniešus savā vaļā un neko par viņiem un viņu teroriju ne redzētu, ne dzirdētu. Palestīnieši tā nav uz mieru,- kas tad viņus baros? Ne jau pašiem pie sevis normālu valsti būvēt...
[User Picture]
From:[info]iokaste
Date:November 18th, 2012 - 10:37 pm
(Link)
nu kaukāds misunderstandings, viņi taču tur kladzina par 67. gada robežām, kuras atzinusi ANO, islande, un citas valstis.
btw - tās reliģijas tiešām ir asiņainas, bībele aicina uz slepkavībām vienā laidā. bet ar palestīnas pasi var saņem loida bankā kredītu īžī pīzī.
----
labi - tas humoram. bet fakti paliek fakti:
- ANO noteica palestīnas robežas,
- izraēla okupēja palestīnu un uztaisīja holokaustu,
- palestīnieši ir bez pārvietošanās brīvībām ieslodzīti sektoros,
- humānā krīze ir aptvērusi 90% iedzīvotājus,


- citi mēģina parādīt absurdu, kur vienas tautas pārstāvji sadisto paši savas saimes locekļus vecas reliģijas vārdā - vest pie skaidrā, viņuprāt, saprāta.
[User Picture]
From:[info]kaszczejs
Date:November 19th, 2012 - 12:07 am
(Link)
Minētie fakti nav precīzi.
ANO savā laikā ir atzinusi dažādas robežas - Palestīnu atbalstošajā PSRS padomju kartēs parasti norādīja 1947. un 1949. gada. Pašlaik ANO nav vienota viedokļa par robežām (1967. gada robežas, starp citu, arī ir dažādas), bet visumā valda ieskats, ka 1967. gada sākuma robežām jābūt par izejas punktu pārrunām (kam principā piekrīr arī Izraēla, bet prasa sev drošības garantijas - pie 1967. gada robežām palestīniešiem viegli pārgriezt valsti divās daļās, tur ir tikai 15 km plata pāržmauga,- tas ir apmēram kā Ādažos stāvoši krievu tanki). Bez tam, šīs robežas neatzīst arī paši tās prasošie palestīnieši, jo tad Austrumjeruzaleme bija nevis Jordānijas, bet ANO pārvaldē, bet viņi grib to sev.
Nekādu genocīdu 1967. gada karā un vēlāk Izraēla vairs netaisīja, uz to laiku tā jau bija pietiekami civilizēta valsts. Vot 1948-49. gadu karā abas puses veica etniskās tīrīšanas - arābi pilnīgi, žīdi daļēji. Bet tad vēl nekādu palestīniešu nebija (pēc angļu sākotnējā plāna vispār bija paredzēts atdot žīdiem vēl arī Jordāniju).
"Sektoros ieslodzītie palestīnieši" sazin kāpēc sastāda lielu daļu kriminālnoziedznieku, kas pieķerti Izraēlas ebreju teritorijā. Okupētajās teritorijās drīzāk sektoros ieslodzīti ir žīdu kolonisti, kurus armija regulāri sviež no turienes ārā, bet šie lien atpakaļ.
Nezinu tādā gadījumā, kas ir humānā krīze. Palestīniešu dzīves standarts ir augstāks kā Uzbekistānai un Hondurasai, Indonēzijai un Vjetnamai (ANO dati - http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_Human_Development_Index ), kur par humāno krīzi neviens nerunā.
Vest islamistus pie saprāta ir bezcerīgi, nav tie ļaudis. Tas ir tikai paraugs, kā viņi rīkosies ar mums, ja tiks mums pie rīkles.
[User Picture]
From:[info]kaszczejs
Date:November 19th, 2012 - 12:51 am
(Link)
Starp citu, kas attiecas uz brāļu tautām - tās pašas reliģijas vārdā arābi slaktē viens otru regulāri simtiem, uz sunnītiem un šiītiem dalīdamies (nu kā katoļi ar protestantiem pirms četriem gadsimtiem). Tikai šogad vien Sīrija un Irāka, Bahreina un Jemena,- un visiem pofig uz radniecību. Citur musulmaņu dzīvesvietās tās pašas izpriecas, Pakistāna un Sumatra, Somālija un Sudāna - tur, kur ir stiprs islāms, tur arī iet vaļā slepkavošana. Reizēm Rietumi iejaucas kādam palīdzēt un dabū tikai papildu galvassāpes. Praktiski visā pasaulē ir tikai viena vieta, kur lielam procentam musulmaņu izdodas daudzmaz normāli sadzīvot ar citticībniekiem - un tā ir Izraēla... jo tā šādos jautājumos vadās nevis no reliģijas, bet no Rietumu demokrātijas principiem. Diemžēl, arābu pasaulē tas numurs neiet cauri.