Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

[Jul. 31st, 2015|03:41 pm]

putnupr
par 'ipiķi' saukāju katru savu mājdzīvnieku individuāli.
nu, ipiķi? ko dara ipiķis? ipiķis grib ēst? kur ipiķis ies?
linkpost comment

[Jul. 31st, 2015|03:14 pm]

putnupr
šodien sāku lietot Noofen, iedzēru pusi no tabletes.
to iesaka tādiem, kam labila psihe, sirdsklauves, nemiers un tml. neviens man neieteica, pajautāju, lai uzraksta recepti.
redzēs, kas tagad būs. eksperiments.
link2 comments|post comment

[Jul. 31st, 2015|03:07 pm]

putnupr
šī nedēļa diezgan neveselīga:

1dien slima es
2dien nācās suni vest pie ārsta(viss kārtībā, konstatēja, ka vesels)
3dien mammai nācās izsaukt ātro palīdzību un aizdoties uz slimnīcu (viss kārtībā, neko tādu nekonstatēja)
4dien joprojām neesmu vesela
5dien atkal nācās suni vest pie ārsta (naga trauma)

cerams, ka nevienam sliktāk vairs nebūs
link9 comments|post comment

[Jul. 31st, 2015|03:02 pm]

putnupr
Poll #20456 es arī piedalos cibas masu pasākumā
Open to: All, results viewable to: All

Esi bijis Naukšēnos?

View Answers


5 (45.5%)


3 (27.3%)

Gribu tur nokļūt
1 (9.1%)

pats tu naukšēns
2 (18.2%)

link8 comments|post comment

[Jul. 31st, 2015|02:29 pm]

vakardiena
Kalnciema kvartāl, Tava skaņa ir sūdīga, bet koncerts bija jauks.
linkpost comment

[Jul. 31st, 2015|02:19 pm]

fjokla
Poll #20455 pffe
Open to: All, results viewable to: All

Esi bijis/-usi Pocelujevkā?

View Answers


6 (20.7%)


17 (58.6%)

nu, un ilgi vēl?
6 (20.7%)

link23 comments|post comment

Veca, bet laba [Jul. 31st, 2015|01:46 pm]

ctulhu
filma

https://en.wikipedia.org/wiki/Hangar_18_%28film%29

- NASA cilvēki ar mugurkaulu
- cūkas politiķi, kuri piedrāž paši sevi.

Nu un protams, parasts šķīvis :)
linkpost comment

[Jul. 31st, 2015|11:46 am]

zirka
[Tags|]

šorīt beidzot atcerējos, ka es jau pusgadu grasos pirms brokastīm taisīt vēderpreses un to arī izdarīju
link2 comments|post comment

[Jul. 31st, 2015|03:46 am]

mazeltov
Jājiet gulēt.
Bet vispār, uz manis ir joks. Jo šeit visbiežāk mani uzslavē par ko? O jā, par TO.
Par ēst gatavošanu. Un zin' ko izķēra kā karstus pīrādziņus?Manus pirmos mūžā izceptos pīrāgus (šis nozīmīgais notikums atgadījās pirms kāda mēneša un sešām dienām).

Arlabunakti.
linkpost comment

Sisadminu diena [Jul. 31st, 2015|10:41 am]

mako
Šodien ir vispasaules sisadminu diena. Sabučojiet cilvēku, kas jums ofisā rūpējas, lai viss strādātu. Ja nu esat bārdains tēviņš, nebučojiet, bet atnesiet viņam kādu aliņu.
link12 comments|post comment

[Jul. 31st, 2015|08:42 am]

vajag

[arrianda]
Vajag pārvest ledusskapi no Rīgas centra līdz Ogrei. Nākamās nedēļas 2. pusē.
Ar nonešanu no dzīvokļa Rīgā un uznešanu uz dzīvokli Ogrē 4. stāvā (neesmu droša, vai varēs iebāzt liftā).

Cenu piedāvāt šeit, komentāros.
linkpost comment

[Jul. 30th, 2015|11:10 pm]

mazeltov
Slinkais bumbierformas suns uzceļ priekškājas uz klubkrēsla un gaida, kad pienākšu un iecelšu tajā viņa pakaļu. Un es eju un ceļu, kas cits atliek.
link1 comment|post comment

Blakus sūdzība [Jul. 30th, 2015|10:04 pm]
aivars_666
LATGALES APGABALTIESAS CIVILLIETU KOLĒĢIJAI
Atbrīvošanās alejā 88, Rēzeknē, LV 4601
AIVARA GEDROICA (081274-10215),
pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401, tel. 28229894,

BLAKUS SŪDZĪBA
Daugavpils tiesas tiesnese I.Šteine ir kārtējo reizi atstājusi bez virzības manu 9.07.2015. iesniegto sūdzību pret SIA „DzKSU” un Daugavpils Domi ar prasību atjaunot mani mājas vecākā amatā, izmaksāt nelikumīgi ieturēto maksu par mājas vecākā pienākumu pildīšanu, kā arī atvainoties man „Latvijas Vēstnesī” un avīzē „Latgales laiks”. Uzskatu, ka šāds viņas lēmums ir nepamatots un pilnībā atceļams.
1. Tiesnese I.Šteine apgalvo, ka manas ienākuma deklarācijas par 2014.gadu neesot pietiekami, lai atbrīvotu mani no valsts nodevas un ar lietas izskatīšanu saistīto izdevumu samaksas. Šāda pozīcija izsauc izbrīnu, jo, kā jau esmu rakstījis agrāk Jūsu tiesai, Augstākās Tiesas Civillietu departamentam un arī Zemgales apgabaltiesai, izskatot civilprocesu Nr.06078111, pilnīgi pietika ar manas ienākumu deklarācijas iesniegšanu par iepriekšējo gadu, lai mani vairakkārt atbrīvotu no jebkādu izdevumu maksāšanas tiesai. Daugavpils tiesai acīmredzot ir citi kritēriji šai jautājumā kā par to augstāk stāvošām tiesu instancēm. Turklāt, izziņu no VSAA pirms dažiem mēnešiem jau esmu tai iesniedzis. Lemjot par to, kāda tiesas nodeva man būtu jāmaksā, Daugavpils tiesa jau bija noskaidrojusi, ka nekāds nekustamais īpašums man nepieder, uzkrājumu bankās nav, ir tikai neprivatizēta garāža kooperatīvā „Dzelzceļnieks”, kura atrodas uz pašvaldības zemes. Manas prasības summa no Daugavpils Domes, laikam ritot, protams, mainās, jo pieaug arī laika periods, kopš esmu nelikumīgi atstādināts no mājas vecākā amata pienākumu pildīšanas, un līdz ar to pieaug arī tā naudas summa, kuru es būtu saņēmis, ja šāda nelikumība nebūtu notikusi. Atzīmēšu arī, ka, pakļaujoties Daugavpils tiesas spiedienam, esmu atteicies no morālās kompensācijas pieprasīšanas un esmu nolēmis aprobežoties tikai ar man izteiktu atvainošanos saziņas līdzekļos.
2. Nesaprotu, kā var apgalvot, ka es neesot norādījis apstākļus, kas liek atzīt par nepamatotu manis atbrīvošanu no mājas vecākā amata, ja manas sūdzības sākumā tieši par to visu laiku tiek runāts, norādot konkrētus likuma pantus, kas ir tikuši pārkāpti. Šī mana sūdzība ir iesniegta jau vairākas reizes, par aptuveni 80% saglabājot tās sākotnējo saturu un domāju, ka varētu jau būt pat zināma Daugavpils tiesas darbiniekiem, tai skaitā, tiesnesei I.Šteinei, tikpat kā no galvas. Atzīmēšu, ka līdz šim sūdzības nepamatotība kā arguments tās nepieņemšanai nekad netika izmantots, parasti notika atsaukšanās uz nenomaksāto tiesas nodevu un it kā trūkstošajiem dokumentiem. Pēdējo reizi uzstājīgi tika pieprasīti mājas iedzīvotāju kopsapulces protokolu oriģināli vai to apstiprinātas kopijas, to minot kā praktiski galveno un vienīgo iemeslu, kāpēc lieta netiek sākta izskatīt pēc būtības. Kad šos protokolus beidzot iesniedzu, pēkšņi parādījās kādas citas, agrāk neminētas pretenzijas.
3. Apgalvojums par to, ka man būtu nepieciešams pamatot, kāpēc pieprasu savā gadījumā piemērot CPL 51. un 52.pantu, ir sevišķi cinisks un nekaunīgs. Daugavpils tiesa ir labi informēta, ka uzreiz, tiklīdz uzzināju par savu nelikumīgo atlaišanu, griezos pie Daugavpils mēra un SIA „DzKSU” priekšsēža ar lūgumu šo lēmumu atcelt, bet, kad saņēmu noraidošu atbildi (pie tam ne no adresātiem, bet no viņiem zemāk stāvošām personām), vērsos ar prasību Administratīvajā tiesā, kuras lēmumu par to, ka lieta neatbilstot viņu kompetencei un man esot nepieciešams vērsties Daugavpils tiesas Civillietu daļā, katrreiz pievienoju savam iesniegumam, ko adresēju Daugavpils tiesai. Nu jau apmēram 1,5 gadu garumā ar šo lietu tiek „spēlēts futbols”, mākslīgi izdomājot visādus iemeslus, kāpēc to nevarot pieņemt izskatīšanai; tiklīdz kādu no norādītajiem trūkumiem novēršu, tā vietā tiek sameklēts kāds cits. Lūgums pamatot „nokavēšanās iemeslus” atgādina līdzību par to, ka dzērājs apvemj solīda cilvēka apģērbu un tad liek viņam paskaidrot, kāpēc viņš šādā atbaidošā izskatā atrodas sabiedriskā vietā. Atzīmēšu, ka līdz šim tādu cinismu Daugavpils tiesa neatļāvās un neapšaubīja CPL 51. un 52.panta piemērošanas pamatotību manā gadījumā. Manuprāt, šeit tā vienkārši ir acīmredzama.
Kā liecina Daugavpils tiesas rīcība teju 2 gadu garumā, šī iestāde dara visu iespējamo, lai mana lieta netiktu izskatīta pēc būtības, jo tādā gadījumā viņiem nekas cits neatliks, kā manas pretenzijas atzīt par pamatotām. Tas savukārt ļoti nepatiks Domes priekšsēdim J.Lāčplēsim, ar kura personīgu rīkojumu (kā man kļuva zināms no neoficiāliem avotiem) es arī tiku no mājas vecākā pienākumu pildīšanas atstādināts par publiski pausto kritiku šai personai plašsaziņas līdzekļos. Ir acīmredzami, ka Daugavpils tiesa de facto nedarbojas neatkarīgi, bet atrodas ciešā mēra J.Lāčplēša ietekmē; kā īpaši kuriozs fakts jāatzīmē, ka manas lietas izskatīšana pat vienu brīdi tika uzticēta J.Lācplēša māsai V.Lāčplēsei, un tikai pēc Latgales apgabaltiesas iejaukšanās V.Lāčplēse bija spiesta sevi atstādināt (kas, protams, neliecina, ka viņa neturpina ietekmēt savus kolēģus, kuriem formāli it kā nebūtu kontrindikāciju uzticēt izskatīt manu lietu). Arī iet uz jebkādiem kompromisiem saistībā ar manis atbrīvošanu no tiesas nodevas Daugavpils tiesa bija ar mieru tikai pēc vairākkārtējām manām sūdzībām Latgales apgabaltiesai. Man atliek tikai cerēt, ka arī šoreiz augstākā instance nepaliks vienaldzīga pret Daugavpils tiesas vēlmi ar dažādu birokrātisku šķēršļu palīdzību nepieļaut manas sūdzības izskatīšanu pēc būtības un juridiskā taisnīguma atjaunošanu.
Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzu Latgales apgabaltiesu:
1. Atcelt Daugavpils tiesas 16.07.2015. lēmumu un likt tai pieņemt manu sūdzību un izskatīt to pēc būtības.
2. Līdztekus apsvērt lietderību nodot izskatīt šo lietu kādai no kaimiņu rajonu (Krāslavas, Rēzeknes, Preiļu) tiesām, jo līdzšinējā manu kontaktu pieredze ar Daugavpils tiesu liecina, ka tā nav neitrāla un objektīva, un man nav cerību, ka arī lietas izskatīšana pēc būtības jebkura no Daugavpils tiesas tiesnešiem sastāvā notiks saskaņā ar LR likumiem un politiski neangažēti.

30.07.2015. Aivars Gedroics
linkpost comment

ech... [Jul. 30th, 2015|09:37 pm]

indulgence
[Tags|]

Dzīvei mežā ir viens mīnuss - kamēr sēdi kancelē, vaktējot gaļu, tikmēr palaid garām visu aktuālo, un tikai kā tālu atbalsi dzirdi, ka cibā esot bijis kaut kāds pupu cepiens. Jāpārvācās uz to komūnu "uzzinu pēdējais" vai kā nu to dēvē. Nav taisnīgi. Tā popkorns sapelēs. :(
link9 comments|post comment

29/07/2015 [Jul. 29th, 2015|08:14 pm]

m31
[Tags|]
[mood | calm]
[music |Nekas neskan]

Good things rarely happen to good people.
linkpost comment

Būt par Nenotveramo Džo [Jul. 30th, 2015|07:40 pm]

dunduks
mūsdienās ir labi. Ļoti labi. Savādāk var sanākt kā Halkam Hoganam. Tā kā izskatās, ka šobrīd arī privātās komunikācijas laikā drošs paliek nedrošs jāvadās pēc pieņēmuma, ka tā tiek ierakstīta, tad nākošais līmenis gan jau būs domu lasīšana, pie kura nu jau vienīgais glābiņš patiešām varētu būt tikai Nenotveramā Džo statuss.

Otrā lieta, šī un citu notikumu kontekstā, ir tas, cik viegli pūlis pavelkas uz linčošanu. Man ir liela pieredze būt vienam pret pūli *, esmu bijis arī otrā pusē kā viens no (maza) pūļa.** Nezinu, varbūt tas man arī ļauj iedomāties un saprast, ka "viens pret pūli" ir divas puses un ne vienmēr tu izvēlēsies, kurā pusē būt. Tāpat ne jau vienmēr pūlis būs virtuāls.

tālāk garas un personīgas zemsvītras piezīmes )
linkpost comment

[Jul. 30th, 2015|07:05 pm]

antuanete
[Tags|]

   Cibai priekšroka - varbūt jums vai kādam radam/draugam vajadzīga veļasmašīna, Whirlpool AWT 7105 ar augšējo ielādi. Vecums ap 10 gadiem, bet strādā kā pienākas, vienīgie defekti ir apkaļķojusies bunduļa ārpuse, kā arī slikti ņem pulveri no tvertnes (mēs vienkārši beram pulveri kopā ar drēbēm). Cena - no ss.lv nevar saprast tirgus situāciju, bet teiksim, ka 45 EUR un pašsavākšana Ogrē. Interesentiem luc klopt uz antuanete pie gmail.com
Bilde 1, Bilde 2.
linkpost comment

LabaDaba [Jul. 30th, 2015|05:25 pm]

pa_leeto

[sarkanvilks]
Pārdodu vienu LabaDaba aproci. 30 eiras.
link2 comments|post comment

SHP kartes [Jul. 30th, 2015|03:39 pm]

mako
Meklēju Latvijas karti ar pilsētām SHP formātā. Tāpat labprāt iegūtu Baltijas kartes SHP formātos. Un ja kāds vēl pastāstītu, kā to SHP var editēt, būtu pārlaimīgs. Uzinstalēju sev QGIS 2.10.1 -Pisa un skatos, kā auns uz jauniem vārtiem.
Piemēram - tur kaut kur ir visādi Name_0, kuram var definēt - re, šitais pleķis ir Kurzeme. Kā to definēt? Kā labot? Kā vispār uzzināt, kā tas pašlaik nosaukts?
link7 comments|post comment

[Jul. 30th, 2015|01:45 pm]

vakardiena
Mmm, tie brīnišķīgie mirkļi, kad liekas, ka esi savilcis savu sūdu kopā, bet tad Tu piedzeries un atklāj, ka nē, tu esi tik pat psiha un nestabila kā iepriekš.

Vēl ir jāiemācās nepieķerties! Un to es saku pēc nedēļu garas afēras, kas, manuprāt, nu ir beigusies. To es tā kā zināju, ka beigsies, un šis ir tikai priekam, bet ziniet, ar mani ir kā tajos aņukos par sievietēm un porno... Es nezinu, kāpēc vienmēr gaidu laimīgās beigas. Pat ja īsti neiet piesirds. Tik un tā aizsapņojos par nākotni. Man ir nemitīgs uzmanības deficīts un stipri kropļota pašapziņa? Vai arī tik dziļi ieaudzināta doma, ka sieviete bez vīrieša ir lūzere?

Bet nedēļa bija ļoti priecīga.
linkpost comment

post mortem [Jul. 30th, 2015|12:57 pm]

indulgence
[Tags|]

Viena no interesantākajām personībām Turcijas vēsturē ir 1564. gadā par lielvezīru ieceltais Sokolu Mehmeds pašā (Sokollu Mehmet Paşa, 1506-1579). Mūsu pusē par viņu neviens nekā nezina (kas saprotams, jo te vēsture sākas 1918. gadā un aptver tikai reģionu no Mēmeles līdz Abrenei), taču Tuvajos Austrumos viņu tur lielā cieņā līdz pat mūsu dienām. Viens no interesantākajiem apsektiem viņa darbībā ir megaplāni, kuri pa lielam visi realizēti... pāris gadsimtus pēc viņa nāves.
1) 1568. gadā viņš lika priekšā jau izstrādātu Suecas kanāla plānu kura realizācija ļautu izveidot īsu un drošu ceļu no Vidusjūras uz Indijas okeānu, savienotu Osmaņu impērijas Mazāzijas un Persijas līča ūdens komunikācijas vienā veselumā (tā kā impēriju apskaloja vairākas jūras, katrā nācās uzturēt savu atsevišķu floti). Tika uzsākti sagatavošanas darbi, taču Ēģiptes pašā un Jemenas hanu pretestība projektu nobremzēja un nācās to iekonservēt labākiem laikiem.
2) 1569. gadā Lieliskajā Portā uz galda tika likti Volgas-Donas kanāla projekta rasējumi, lai sajūgtu savā starpā Melno un Kaspijas jūras un varētu nostabilizēt tirdzniecību un attiecības ar draudzīgo Maveranahru, apejot naidīgo Persiju, kā arī palielināt militāro klātbūtni Volgas lejteces stepē, ko aizvien vairāk sāka apdraudēt moskoviti. Kanālu sāka rakt tajā pašā gadā, kopumā tika veikta daļa darbu, taču sākās Krimas hana atbalstīti dumpji, un arī pats hans Girejs izrādīja gatavību sacelties: šāds Rail Baltica ceļš veicinātu to, ka Krimas haniste no visai autonoma protektorāta kļūtu par Osmaņu provinci. Bez tam, lai panāktu pilnīgu drošību, bija nepieciešams atņemt moskovitiem Astrahaņas hanisti, ko tie bija okupējuši un anaketējuši 1557. gadā – Krimas hans atteicās karot, bet bez viņa atbalsta šīs teritorijas atgūšana nebija iespējama.
3) 1590. gadā viņš nāca klajā ar projektu kanālam starp Melno un Marmora jūrām: Marmora jūra > Sakarjas upe > Melnā jūra, ko realizēja 1591. gadā, un pa kuru piegādāja kokmateriālus no Bursas uz Stambulas stāpeļiem.
4) Īsi pirms nāves viņš sāka caursist Krimas zemes šauruma kanāla projektu – tam vajadzēja savienot Azovas jūru ar Dņepras-Bugas limanu. Projekts netika pat uzsākts, jo Krimas hans bija krasi pret to (labāk atteikties no ekonomiskā izdevīguma, taču saglabāk autonomiju - nebūtu iespītējies, Krima šodien moš būtu Turcija).

Via: Samarcic Radovan. Sokollu Mehmet Paşa. - Sabah Kitaplari: İstanbul, 1995, ISBN 975-7238-14-7
linkpost comment

[Jul. 30th, 2015|12:55 pm]

vajag

[mirdzums]
Varbūt kādam, kurš ar auto brauc uz Labu Dabu, ir vieta bagāžniekā dažām manām mantām?
link2 comments|post comment

[Jul. 30th, 2015|12:36 pm]

shiry
Runājot par lietām, kas teorētiski/uz citiem nenormāli patīk, bet kuras sev negribētu/nevarētu izturēt — stiletto nails. Lieliski apzinos, ka ar tādiem nevarētu normāli sadzīvot (pirmkārt, visa tā drausmīgā ņemšanās laika-pūļu-naudas ziņā ar akrilu, otrkārt, ņemot vērā, ka mans personīgais ideālā komforta nagu garums ir līdz-ar-ādu), but ohhh, do I want.

(You know the saying “A woman is only helpless when their nail polish is drying?” Congrats, that is now you all the time.)
link6 comments|post comment

[Jul. 30th, 2015|12:27 pm]

dhonass
Man bija atvaļinājums, kurā es gulēju un geimoju, aizbraucu uz Positivus jau trešoreiz paklausīties Braienu [kurš lēnām, bet nepielūdzami noveco, tieši tāpat kā mani sapņi un cerības, lolzorz] un cietu no sociofobijas visu atlikušo nakti līdz pirmajam Ainažu-Rīgas autobusam; divas dienas vēlāk es redzēju Maybeshewill un šķiet, ka ar šīm darbībām būšu nomaksājusi visas nodevas piecpadsmitgadīgajai pagātnes sev, kurai, nenoliegsim, tolaik bija krietni vien izsmalcinātāka mūzikas gaume.

Mazmāsiņa ir tikusi budžetā LU komunikatoros un ved man ledusskapja magnētiņus no briselēm un hujzin kurienes – nu, jācer, ka vismaz par vienu bērnu mātei nebūs kauns, ja vien viņa paradoksālā kārtā nesekos manam piemēram un neizrādīsies ar depresiju slima homoseksuāla dzērāja, tas gan būs traki smieklīgi.

Es esmu izgāzusies kā veca sēta.
link3 comments|post comment

[Jul. 30th, 2015|10:03 am]

ctulhu
Un dienas erotisko video deva:

https://www.youtube.com/watch?v=l_D2jVKmnFA

(šis nav IFF, bet parametru transponderis, viņa šifratora bloks - figņa, kas saņem informāciju par lidaparāta tekošajiem parametriem like augstums, degvielas atlikums un lidmašīnas borta numurs un nokodē to visu raidīšanai uz leju, dispečeriem, caur radaru. Lidaparāta numuru iekodē ar tām skrūvītēm uz purna)

https://www.youtube.com/watch?v=Igll0Dh2EFY

zeme-gaiss raķetes optiskais detonators, satur zibspuldzes un fotoelementus, pielidojot mērķim fotoelementi uztver atstaroto gaismu un palaiž detonāciju.

Un vēl autopilots (nezinu gan, no kādas ļotenes)

https://www.youtube.com/watch?v=xiV03l0-W0k
link4 comments|post comment

Ikdienas kamasutra [Jul. 30th, 2015|09:18 am]

ctulhu
Izdalam produktu, hromatogrāfija OK, masa OK, PMR spektrā - 2x vairāk signālu nekā jābūt. Pirmā doma, viss, blakusreakcija, ne tā viela, nedēļa padirsta, pārpasaulīgas skumjas.

Bet to signālu ir tieši 2x vairāk nekā jābūt... jocīgi... Pamainam PMR šķīdinātāju no deiterēta DMSO un deiterētu ūdeni. Liekie signāli pazūd.

Izrādās viela, maita, ar DMSO taisa kompleksu. Nu un tad paraugā ir fucking līdzsvars no vielas un viņas kompleksa ar šķīdinātāju => 2x vairāk signālu :D. Viela kā jau viela - provēs piečakarēt pie mazākās iespējas.
link1 comment|post comment

Bet būtībā traki. [Jul. 30th, 2015|05:58 am]

feita_kleita
Tas moments, kad ad sāk savu "vitamīnu" un man sākas panika, ja nevaru izdzert ļoti daudz ūdens, ļoti daudz. Ja neindētu sevi ar šitfūdu (kukurūzas čipsi + franču sinepes un hellmans majonēze), kurš izraisa apetīti, neēstu nemaz jau divas nedēļas.
Es ļoti cenšos, lai nemanītu, ka būtībā mirstu.
link5 comments|post comment

(Ada ir dārgakmeņu vācelīte.) [Jul. 30th, 2015|04:18 am]

feita_kleita
[Tags|]

linkpost comment

Touch [Jul. 30th, 2015|03:10 am]

feita_kleita
[Tags|, ]

linkpost comment

Hapī bērzdei mai deer frends... [Jul. 30th, 2015|02:49 am]

feita_kleita
Izdzēru gandrīz visu alkoholu, gandrīz viena, jo man rīt brīvs...
Kad palūkojas plašāk - viss ir salaists pipielē.
Kad paskatās šaurāk - viss ir palaists.
Un es skaitu mantru "kā pīlei ūdens". Pie it visa.
link3 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]