Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

profesiju liste, ko esmu apsvērusi padarīt par maizes darbu [Nov. 29th, 2014|06:07 am]

eos
1)Masiere - lasīts diezgan maz, masēti kādi seši cilvēki, problēma, ka man ir pārāk stipras rokas

2) dejotāja - balets ir nokavēts, klasiskās dejas - bija jaunībā trešā vieta kādās sacensībās, taču tur vajag partneri

3) dziedātāja - trenēju balsi daudzus gadus pa 1-2h dienā, bāze aizvien ir. Dziedāt karaoke vakaros un savilkt galus varētu, ja dzīvotu ASV

4) gleznotāja - tehnika štruntīga, eļļas krāsu izpratne teju nekāda, rasēt māku, proporcijas ir, mākslas akadēmijā tikt varu, pēc pasūtījumiem strādāt negribu, no manis jēgas nav.

5) rakstniece - neizteikšos, ar to nopelnīt nevar. Ja es sasparotos un uzrakstītu kādu brīnumu franciski, un to nopirktu pusmiljons, tas būtu tāpat kā laimēt loterijā.

6) šahiste - trenēt citus un spēlēt pašai B klases turnīros, un dzīvot kaut kādā geto, piemēram Varšavā, ļoti reāli.

7) skolotāja - mācīt ir forši, matemātiku un ķīmiju/fiziku mācīt ir vēl foršāk. Taču pieaugušo auditorijai stāstīt par psihiatriju varētu būt kronis.

8) psihoterapeite - Stradiņi, es jau nāku, lol. 10-15 gadi, lai mācītos to, ko es jau zinu.

9) programmētāja - tikai ne html5, c++, javascript un tas viss... paldies nē.

10) psihiatre - Latvijā par šito maksā šausmīgi maz. Būt par psihiatru Vācijā vai Francijā, labi.

11) bērnudārza audzinātāja - privātajā bērnudārzā, kāpēc ne.

12) profesore, zinātniece (fizika, ķīmija, matemātika, bioloģija, uzturzinātne) - deldēt RTU dekanāta krēslu un saņemt knapus 1500 eiro mēnesī? Ja man būtu trīs bērni, es tiešām to apsvērtu.
linkpost comment

Dzīve starp Zālīšiem [Nov. 29th, 2014|04:06 am]

eos
Šonakt sapņoju, ka ar draudzeni spēlējam kārtis bārā. Tāda savāda spēle - laikam pa pāriem, kopā trīs pāri spēlē savā starpā ar diviem komplektiem.

Pēc bāra ar draudzeni gājām viņas mājās, tur bija tās piecas istabas (dikti zīmīgi, hoho) un viņa teica, ka viņas mantās pazudis Zālītis, bet notekti atradīšoties.

Tā kā pēc pusstundas meklēšanas viņa nabadziņu neatrada, tad mēs sākām dzert tēju un runāt par Zālīti.

Viens Zālītis ir filoloģijas doktors, otrs IT speciālists, trešais seksologs, kurš dzīvē satikts nav. Visi Zālīši mani mēreni fascinē.

Ā, un draudzene bija tas mans ideālais vecums - akurāt vismaz četrdesmit gadi, taču izskatījās jaunāka.

Nezinu, kuru Zālīti man šobrīd vajag - drīzāk fascinē tas, ka tur bija māja Rīgā, Vidzemes priekšpilsētā, kurai pirmajā stāvā bija dzīvoklis ar piecām istabām un palielu priekštelpu.

Būs jāsameklē mani paziņas arhitekti un mākleri, lai saprastu, vai es to piecistabu dzīvokli varu dabūt SEV, lai atdotu draudzenei un realizētu sapni. :D

(Ak, zemapziņa, es jau zinu, ka piecistabu dzīvoklis tuvu dzemdību namam ir reta lieta).
linkpost comment

[Nov. 28th, 2014|09:11 pm]

samantta
Pirmo reizi savā apzinīgajā mūžā sāku gatavoties Ziemassvētkiem laicīgi. Vēl pat nav Decembris, bet es jau ebay meklēju kastītes darba kolēģu dāvanām. Esmu izlēmusi, ka šogad dāvināšu kolēģiem mājās gatavotus kārumus (vēl neesmu izlēmusi kas tieši tas būs - trifeles, īrisi, konfektes, kas zin). Ebayā tik daudz kastītes un rotājumi, rokos pa ntajām lapām un nezinu kā izvēlēties. Par lielajām dāvanām man vēl nekādu ideju nav. Bet lentītes dāvanu saiņošanai gan jau sapirku. Lai gan neesmu nekāda izcilā dāvanu saiņotāja (jebkas, kas nav kantains, man sagādā lielas grūtības, lamāšanos, galvassāpes un ne pārāk glītu rezultātu), man patīk cilvēkiem dāvināt paša saiņotas dāvanas. Man liekas, ka tas ir tāds personīgs pieskāriens, nevis iet virsū ar dāvanu maisiņu. Skumji apceru faktu, ka atkal būs gads bez īstās eglītes, jo baigā jēga ar īsto eglīti ņemties nav - Marija būs projām no nākamās nedēļas līdz gandrīz pašiem svētkiem un ko es viena pati pa vakariem pēc darba uz to eglīti bolīšos?
link3 comments|post comment

Melnie caurumi. [Nov. 28th, 2014|10:06 pm]

feita_kleita
Čomskis ir tumšs atvars, ievelk, ievelk. Turpmāk centīšos tam iet apkārt drošā attālumā. "Do shit!!!" ar marķieri uz rokas un es daru, jo man nav sirds, tās vietā ir melns caurums.
linkpost comment

Viewsonic 22" LED monitors [Nov. 28th, 2014|08:13 pm]

pa_leeto

[begemots]
... tālāk ... )
Modelis: VX2250WM-LED 
Ekrāna izmērs(protams): 22" 
Izšķirtspēja: Full HD (1080p) 
Backlight: WLED  
Ieejas: DVI un VGA
Skaļruņi: 2x 2W
Pixel pitch: 0.24825 mm
Kontrasts: 1000:1 (dinamiskais kontrasts tur tipa 10M:1, bet tas tā)
Response time: 5ms 

Nekāda vaina geimingam, video, ikdienas lietām. Nav ne sists, ne dauzīts, pārdodu, jo nopirku lielāku. 

 EUR 50

Pašsavākšana no Kalupes ielas. Pieteikšanās komentāros, priekšroka tiem, kas savāc ātrāk.
link5 comments|post comment

Njet, Lavroff [Nov. 28th, 2014|04:12 pm]

kautskis
Nezinu, vai 30. novembrī būšu internetos (nedēļas nogalēs es parasti viņos nerādos), tāpēc vērsīšu Jūsu uzmanību jau tagad: 30. novembrī paies 75 gadi kopš Ziemas kaŗa sākuma. Ja būtu vairāk laika un entuziasma (un ja visa ciba nebūtu kaut kāda pusizmirusi), varētu pavilkt paralēles ar Krievijas atdzimušo vēlmi nodrošināties uz savu kaimiņvalstu rēķina un cik veiksmīgi vai nē viņiem tas iznāk, bet tikmēr aprobežosimies ar mūzikālu sveicienu (šeit ar angļu tulkojumu un mīlīgu krievu atdzejojumu, bet bez burvīgas bildītes, kur Molotovs jauc kokteili Staļinam).

UPD: Savukārt krievu dziesmiņa par šo pašu notikumu stāsta, kā krievi pie Suomi-daiļavas iet uz randiņu ar durkļiem un tankiem. Čill, mazā, atslābinies, tā totāli nav vardarbība! Njā, tik vien tās bēdas, ka šī mazā spēra pretī.
link1 comment|post comment

Portatīvais dators [Nov. 28th, 2014|02:58 pm]

par_velti

[presiite]
Atdodu nestrādājošu Toshiba Sattelite M60. Galvenā problēma - beigta videokarte (tā šķiet). Vienreiz jau pārlodēta (ir iebūvētā), otrreiz jēgas to par naudu darīt nav. Protams, visādi vizuālie u.c. defekti, bet varbūt kādam noder. Raksti uz jekabsj@gmail.com.
link1 comment|post comment

[Nov. 28th, 2014|01:27 pm]

ld
[Tags|]

"Hana hana hrrum hrum. Dhrm. Gle-ele. Hrana. Dhra la. "

Anna laikam iepriekšējā dzīvē bija austrumnieks. Iespējams tirgotājs. Tās modulācijas un žesti ir vienkārši fantastiski!
linkpost comment

Vai viegli būt jaunam? [Nov. 28th, 2014|01:44 pm]

vajag

[parafraaze]
Vajag jaunieti (13-19 gadi), kas joprojām apmeklē skolu un būtu gatavs/a atbildēt uz dažiem (~15) jautājumiem par jauniešu dzīvi un sadzīvi. Meklēju studiju nolūkos; dati, protams, anonīmi.
link7 comments|post comment

[Nov. 28th, 2014|11:43 am]

mazeltov
Atmetu slinkumu un ar četriem klikšķiem pievienoju latviešu burtus arī darba kompim.
linkpost comment

And I am disgusted by the poor [Nov. 28th, 2014|12:31 pm]

kautskis
[music |http://youtu.be/0YBumQHPAeU]

Sveiciens Cibas Britānijas kopienai! Lūk, jūs atkal arvien vairāk tiekat apspriesta kā visa ļaunuma sakne.

Kā noteikti zināt, pavisam nesen Naidžela Feridža ceļojošais cirks UKIP (pienākuši tiešām skumji laiki, es teikšu, kad neatkarība tiek pieprasīta nevis no Apvienotās Karalistes, bet Apvienotajai Karalistei) kāda pusotra mēneša laikā vienu pakaļ otram iebīdīja Vestminsterā veselus divus savas trupas biedrus. Deivids Kamerons nav amuzēti, tāpēc viņš ir izdomājis apcirst problēmu pašā saknē, tas ir, pierādīt — nēnē, jūs tikai nepadomājiet, mēs, Konservātīvie, nīstam imigrantus tikpat ļoti kā UKIP un vēl vairāk.

Tā nu viņš tagad plosās pa televīziju un stāsta, kā viņš piegriezīs migrāciju. Vai nu pusgada laikā atrodi darbu, vai tinies, pirmo četru gadu laikā ij neceri dabūt mūsu dāsnos in-work benefits (kas vispār ir šausmīgi aizraujoša sistēma, ķipa valsts piemaksā cilvēkiem, kam ir darbs, lai trūcīgajiem UK uzņēmējiem nevajadzētu maksāt vairāk), turklāt, ja tu esi no Eiropas Savienības, tev jābūt darba piedāvājumam, lai tu vispār te ierastos. To visu viņš stāsta ar sarauktu pieri, bļaustoties kā "This has to stop!" un tādā garā.

Tiesa, Msjē Kamerons — tīri gaŗāmejot un drīzāk politkorektuma vārdā — piebilst, ka vispār jau imigranti UK nāk par labu. Bet lai tad viņi te strādā melnos darbus par kapeikām, nevis iedomājas, ka viņi drīkst būt pilnvērtīgi UK iedzīvotāji!

Smieklīgi, jo vispār citas Eiropas valstis pārdzīvo par to, ka viņām trūkst darbaspēka. Un — protams, iespējams, ka es maldos, palabojiet, ja varat — UK jau tā imigrantus negaida atplestām rokām, nu, kaut vai dzīvokli Londonā dabūt ir stipri pagrūti. Tāpat nekādi nevar teikt, ka imigranti ir sagrāvuši UK ekonomiku — ja tas ir sagruvums, tad ļoti daudzas valstis tagad gribētu šitādu sabrukumu.

Bet nu labi, tā jau ir, populisms jāapkaŗo ar populismu.
link8 comments|post comment

[Nov. 28th, 2014|09:14 am]

mazeltov
[Tags|]

The question is: vai VKKF buutiiba ir atbalstiit niikuljojoshus un marginaalus projektus vai tomeer VKKF meerkjis buutu sekmeet un attiistiit tos projektus, kuri sasniedz meerkjauditoriju, kas ir plashaaka par 8 cilveekiem?
Es gribeetu saprast, ar ko radio Oira gadiem iezheelina KKF, jo auditorijas tachu vinjiem nav (varbuut vieniigi Jaanjos apmekleejums uzlec maakonjos un 90% no unikaalo apmekleejumu kopskaita gadaa notiek 23. juunijaa). Manu zhurnaalu apmeklee vairaak cilveeku nekaa vinju radio (peedeejais laiks iesniegt projektu KKF) - it iipashi ekselja dienaas, haha.

Taapat - ir milzums visaadu siiku peetiijumu, viens bija par raganaam/spiiganaam kaut kaadaa tur novadaa (kaut kaadi 4 peetiijumi par sho teemu viena peetnieka izpildiijumaa), tachu jautaajums par to - kur tie ir pieejami, cik daudzi to izlasiija?

Shobriid izskataas, ka taa nauda izkuust kaa cukurs teejaa pa visaam projektu konkursu kategorijaam, tachu rezultaats/ietekme nereti ir ljoti lokaala un minimaala un to vajadzeetu mainiit un VKKF ir jaaizdomaa, kaa. It iipashi taapeec, ka vairs neseezham skalu gaismaa, bet gan internetaa.
link14 comments|post comment

. [Nov. 28th, 2014|08:23 am]

kur_tas_atrodas

[begemots]


OK, hints, tā, strikti runājot, nav publiska telpa, as in, pa nakti tur iekļūt nevar, bet pa dienu, lai arī nav publiskā teritorijā, taču piekļuve brīvi pieejama -- no ielas var un drīkst ieiet, nekādām telpām cauri neejot.
link4 comments|post comment

i got 99 girls, but a bitch ain't one [Nov. 28th, 2014|07:50 am]

eos
Vakar satiku I.

Jāsaka, ka ņemot vērā Helēnu un I., iespējas tikt pie ļoti sievišķīgām sievietēm ļoti aug. Cerams, ka ekspotenciāli.

Cilvēks nedzer, nepīpē, ceļas laicīgi - zin, ko dzīvē grib. Un ir gatavs daudz strādāt. Tādu būtu prieks gan uzturēt, gan rociņu paturēt.
linkpost comment

[Nov. 27th, 2014|09:23 pm]

mazeltov
Pārsteidz radio Oira (pagaidām 8 klausītāji, such folk, much kokle, wow): http://www.folkradio.lv/
link7 comments|post comment

Maza maza virtuvīte, [Nov. 27th, 2014|08:06 pm]

feita_kleita
[music |Dead Can Dance]

visa mana, visa MANA!

Saņēmu dūrēs visu savu neesošo gribasspēku un ar lielu līkumu aizkāpu līdz stoķim, tur sapirku visādus gardumus. Labi, ne gluži visādus. Kopš neēdu gaļu, ļoti daudz ēdu zivi (nē, tā nav gaļa, tā nav dzīva, hah, pēc inerces, jo Jēzus izsalkušo tautu pabaroja ar vienu zivi un pudeli vīna un tā tam būs būt), šodien pirmo reiz nogaršoju paltusu (nu varbūt arī ne pirmo reizi, bet apzināti pirmo. pa ceļam uz leduskapi, lai paskatītos zivs nosaukumu, iemet otru gl tekilas), teikšu tā- ūdeņaini, bet tas drošvien dēļ mūsu platuma grādiem un zivs transportēšanas īpatnībām.

Vita būs tikai ap pl.22 (jo koncerts ziniet uz kuru biļete ļoti laicīgi iepirkta, bet es tāds riebīgs draugs, ka svinēt gribu šodien neskatoties uz darbadienu un darbadienu), pēc trešās liksies, ka labāk, lai nenāk, tad visa tekila paliks man VIENAI. Lai gan ņemot vērā no kādiem uzpirksteņiem es viņu un sevi dzirdīšu, ātrāk pienāks piektdiena nekā pudeles dibens.

Bet tagad, visa tāda krasivaja eju berzt traukus, labot podu un ziest filadelfijas sieru uz ciabatas.
linkpost comment

[Nov. 27th, 2014|04:34 pm]

samantta
Bet uz labās nots - mans eliksīrs taču atnāca. Gaidīju, ka sūtīs 2 nedēļas, bet atnāca divās dienās! Viņiem laikam UK ir kāds izplatītājs. Vakar pirmo reizi uzsmērēju pirms gulētiešanas - vēl par agru ziņot par rezultātiem, negaidu brīnumus vienā naktī, bet seja šodien bija ļoti maiga un mirdzoša. Bet ļoti iespējams, ka man tā tikai liekas, jo es gribu lai ir maiga un mirdzoša! :D
link2 comments|post comment

Kā Daiga Mazvērsīte Pītu dohertiju intervēja [Nov. 27th, 2014|06:12 pm]

texti
[Tags|, , , , , ]
[music |Pete Doherty - For Lovers]

Texxxti nebeidz pārsteigt. Šoreiz autores EK un AK piedzīvojušas ekstrasensu cienīgas vīzijas par to, kas un kā kaut kad notika vai, iespējams, nenotika starp mūziķi Pītu Dohertiju un žurnālisti Daigu Mazvērsīti. Par inspirāciju sakām sirsnīgu paldies mūsu lielākajam medijam Jegoram Jerohomovičam.

Reiz klasiskais rokmūzikas apskatnieks bija noķēris ļoti, ļoti hronisku bronhītu, tāpēc nebija sazvanāms. Intervija ar Pītu Dohertiju jau sen kā sarunāta, atlikt nedrīkst, tāpēc atbildīgais uzdevums šoreiz tiek uzticēts Daigai Mazvērsītei.


Pīts Dohertijs sēž noskretušā ādas dīvānā un kasa rokas. Vienā no rokām atrodas pusizdzerta rabarberu liķiera pudele. Aiz otras rokas nagiem atrodas ādas gabaliņi no pirmās rokas.

Tērpusies raibā bikškostīmā un t-kreklā ar visu horoskopu zīmju simboliem, telpā ar ierodas Daiga Mazvērsīte. „Please, sit down,” saka Daiga un turpina: „Do you want a drink?”.

„No, thanks,” viņai atbild Pīts Dohertijs, jo ir labi audzināts un zina, ka uz jautājumu ir jāatbild ar atbildi. „Better you sit down,” viņš turpina un sniedz Daigai rabarberu liķiera pudeli. Daiga pieliek liķieri pie lūpām tikai pavisam simboliski, lai pārāk neapreibtu. Ir tomēr darba laiks.

„Do you like jail?” Daiga nolasa no lapiņas pirmo no iepriekš sagatavotajiem jautājumiem.

„It is an interesting place. Like Puertorico. Have you been there?” viņai, aizsmēķējot cigareti, atbild Pīts.

Daiga ir mācīta daudz apkārt svešiem par sevi nestāstīt, tāpēc lasa tālāk otro jautājumu:

„Do you like Kate Moss?”

Pīts atbild: "Yes. She is exceptional. Do you know anyone like her?" Daiga nevar nociesties un tomēr atbild: "Yes, I know. Jānis Junkurs from Honkong." Viņa no bikškostīma kabatas izvelk saņurcītu Junkura fotogrāfiju un pasniedz to Pītam: „It`s a present. He used to be the minister of defense of Latvia.”


Daiga saprot, ka tikko kaut ko ir sajaukusi, bet viņa nolemj kļūdu nelabot cerībā, ka Pīts nav dzirdējis šo komentāru. Vēl viņa no kabatas nejauši izvelk e-talonu, bet, tā kā tajā ir vēl 7 vai pat 8 braucieni, viņa nolemj to tomēr neatdot rokmūziķim.

Rūpīgi noglabājusi e-talonu savā slepenajā vietiņā, Daiga nolasa trešo jautājumu: „Do You like horoscopes?” Dohertijam pēkšņi sāk asiņot deguns, viņš paņem rūtiņu lapu, uz kuras pierakstījis jaunās dziesmas vārdus un ar topošo hitu sāk slaucīt savas asinis. Žurnāliste notiekošo izliekas nemanām. Tā kā Pīts apzinās,ka šobrīd norisinās nopietna intervija, nevis psihošana par asinīm, viņš, turot sarkano lapiņu pie deguna, apzinīgi atbild uz jautājumu: “I like horoscopes. I am Cancer. It brings me luck. Do You like Capricorn?” Vēlāk atklātībā nāks fakts, ka Dohertijs ir iestājies žurnālistu skolā un tāpēc viņš aktīvi trenējas jautājumu uzdošanās, jo pēc pirmā semestra dienasgrāmatā bija saņēmis šādu piezīmi: “No questions.” Daigai ir sliktas atmiņas par Mežāžiem, tāpēc viņa ir atklāta: “It is really gay to be a Capricorn.”

“I much more better like Twins. Because I am a bipolar person. But I like your surname. Does it have any meaning?” žurnāliste nolasa nākamo jautājumu. “Yes. “Doher” means “power” in Romanian and “ty” ir “you” in Polish. What about You? Does “Mazversite” mean anything?” Daiga neapjūk un samelo: “No, those are just random letters.”

Daiga nevēlas, lai viņai gadās kā Spriņģei-Dagilei, un Dohertijs tā vienkārši pārņem sarunas vadītāja lomu, tāpēc viņa turpina lasīt no lapiņas: “Do you like Latvia? If you like Latvia, Latvia likes you.” Dohertijs nekavējoties nober: “I don`t know I have never been there.” Viņš, protams, melo, jo nelabprāt atceras to reizi Salacgrīvā, kad King Charles viņam atņēma skābputru, limonādi “Sprite” un visas krietni iedzērušās meitenes. “Ok, that is all from me,” Daiga saka, veltot mūziķim vēsu, bet iedarbīgu smīniņu. “Have a great concert. Take care. Best retards, sincerely yours” Daiga šauj laukā visas pieklājības frāzes, kas vien ātrumā nāk prātā, tad pieceļas, saloka lapiņu, aizliek to aiz t-krekla apkaklītes, tad tālāk jau ieslidina aiz vienas krūštura lencītes. Tad viņa izdara ko tādu, ko vēl agrāk nekad nav darījusi. Viņa piemiedz Pītam ar aci. Daiga pēkšņi jūtas brīvi, nepiespiesti, īsta rokmūziķa personību uz viņu ir iedarbojusies reibinošāk par visiem pasaules rabarberu vīniem.


Ieradusies viesnīcā, Daiga noauj kurpes, iekrīt gultā, paņem savu Acer laptopu un atver programmu “Word”.


“Interviju sarunāt nebija viegli,” Daiga raksta. “Divreiz norunātajā laikā Dohertija kungs neieradās, bet trešoreiz biju spiesta gaidīt gandrīz veselu stundu. Neizskatījās, ka mūziķis par to izjustu jel kādu vainas apziņu. Viņš steidzīgi ienesās krodziņā “Ribs&Rock”, pasūtīja vidēji apceptu steiku un krietnu devu viskija (pati dzēru tikai kafiju). Sarunas laikā mūziķis daudz smēķēja un bieži ieturēja ilgas klusuma pauzes, liekot vien minēt, vai cenšas noformulēt atbildi uz jautājumu, vai pēkšņās pārdomās ir aizmirsis, ka tāds vispār uzdots…”.


Jau pēc pāris stundām Daiga, gandarījuma pilna, nospieda “Send” adresātam “inita_sila@zurnalsieva.lv”.


To klasiķi pēc tam, protams, atlaida. Daiga bija labākā. The best.
link6 comments|post comment

[Nov. 27th, 2014|03:43 pm]

samantta
Es esmu tik ļoti vīlusies Perfect Strangers projektā. Labi, ne pašā projektā kā tādā, bet cilvēkā, kurš man tika izlozēts. Šodien saņēmu savu vēstuli, kas bija kaut kādas jocīgas ilustrācijas par kara laika ēdienu un neizsakāmas izcelsmes kartiņa. Nekādi paskaidrojumi kas tas ir, kāpēc tieši tas man ir atsūtīts, nekāda vēstule, pat ne īsa zīmīte.
Es cerēju, ka šis projekts ļaus man iepazīt kādu cilvēku otrā pasaules malā, dalīties ar daļiņu sevis, savas dzīves, vai iepriecināt kādu. (Un tajā pašā laikā es cerēju, ka kāds dalīsies ar mani, vai, ka, vismaz tajā visā būs kāds cilvēcīgums - t.i. kaut vai neliela zīmīte no otras personas būtu jauki!)
Es vairākas dienas skraidīju apkārt, meklējot lietas savai paciņai - vietējo, īpašo Ziemassvētku tēju, kas iepakota skaistā svētku bumbulī, kuru kārt eglītē, vietējo šokolādi, kas ir vienkārši unikāla gan iepakojuma, gan garšas kombināciju ziņā, un nāk no mana apgabala, kā arī latviešu gardumus, kas vairāk no manas dzimtās puses. Atradu kartīti, jo tā meitene bija uzrakstījusi, ka viņai patīk pastkartes, uzrakstīju arī nelielu vēstulīti.
Es pat biju specifiski uzrakstījusi savā aprakstā, ka vēlos lai cilvēks pastāsta par sevi, padalās ar savu stāstu.
Nu neko. Gribēju kā labāk, sanāca kā vienmēr. Atkal par daudz par visu piedomāju un cerēju, ka arī kāds cits domā līdzīgi kā es. Cerams, ka vismaz viņai patiks.
link11 comments|post comment

Tā jau domāju. [Nov. 27th, 2014|03:54 pm]

feita_kleita
Lielā gaidīšana beidzās ar nekā negribēšanu, hah. Joprojām pidžammā, slinkums aizvilkties uz veikalu pēc gardumiem.

Labākais, kas varētu notikt, izņemot androīda telefona saņemšanu dāvanā par kuru šonakt sapnī priecājos, būtu pases pajautāšana pie tekilas pirkšanas. Vīnu šodien negribu. Piedzirdīšu Vitu, hah. Būs tekila, biešu zupa un brētliņas. Un nekādu kūku!

Turklāt vecmāmmiņu jau stundu kā operē, jātur īkšķi.
linkpost comment

[Nov. 27th, 2014|02:56 pm]

vajag

[sakaarnis]
Vajag jebkādu strādājošu telefonu, kas pildītu zvanu saņemšanas un veikšanas funkcijas, būtu labi arī, ja varētu nosūtīt/saņemt īsziņas. Vajag tā, ka deg, bet šobrīd esmu bez naudas, tā ka par samaksu varētu vienoties, bet to uz vēlāku laiku. Ja nu kādam mājās atvilktnē mētājas kāds telefons, kurš netiek izmantots, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu to saņemt lietošanā. Bez telefona ir baigi slikti gan meklēt darbu, gan būt normāli sasniedzamam, to jau esmu pamanījis.
link7 comments|post comment

Ху(д)еем вместе [Nov. 27th, 2014|01:05 pm]

kautskis
Jūs taču vienmēr esat uzdevuši sev jautājumu — vai Dievs mani var padarīt tievu? Izrādās, var. Tiesa, neatbaidošas frizūras gan Dievs nemāk taisīt, bet matu sakārtojumi vispār Dievam ir sāpīgs tēmats, paskatieties jebkuŗu Jehovas liecinieku bukletu.
link5 comments|post comment

žurnāli [Nov. 27th, 2014|12:20 pm]

par_velti

[tiga]
uzkrājušies un atdodu

ir nauda: dec13/jan14, feb14, apr14
shape: mai13, nov13, feb14, mar14, mai14, aug14, okt14, nov14
deko: nov02, jan05, jan06, apr06, jun06, sep06, nov06, okt08, jun12
cosmo: aug14
una: jul14
lilit: mar13
forbes: feb14
joy: jun13
mēbeles un interjers: nr 3. 2004
ieva: 2014. g. 30. jūlijs
latvijas architektūra: okt/nov10
link1 comment|post comment

Kā tas laiks skrien [Nov. 27th, 2014|12:07 pm]

kautskis
Ak nē, nupat tik pamanīju, ka pirmdien taču sākas decembris. Šitā te nemanot piezagties, zini, ziema, to es no tevis negaidīju. Mēs tak parasti pa draugam, un pēkšņi tu šitā.
link2 comments|post comment

Rausties, ja? [Nov. 27th, 2014|11:01 am]

kautskis
Kā jūs noteikti zināt, bencīns beidzamā laikā maksā pārsteidzoši maz. Tāpat jūs noteikti zināt, ka tas tāpēc, ka nafta maz maksā. Ne pa jokam maz: trīs mēnešu laikā nokritusi par ceturto daļu un nu maksā 76 dolārus barelā. Diezgan vērtīgus dolārus, ņemiet vērā, bet tomēr.

Kad naftas cenas krītas, naftas eksportētājkartelis drudžaini vācas kopā un gudro, kā nu viņas noturēt gana augstas. Tā arī šoreiz, šodien trauc nu viņi uz Vīni, kur viņiem ir hedkvōrteri (plaši pazīstamā naftas eksportētājvalsts Austrija, vai ne) un gudro, ka vajadzētu piegriezt ražošanu, lai noturētu cenas. Bet! Krievija (kas nemaz nav eksportētājkarteļa locekle) paziņo, nekā nebūs, es neko negriezīšu.

What the fuck, Krievija, brēc naftas eksportētājkartelis, tu ko, galīgi saspiedusies?! Padomā tak ar galvu, lai nu kam, kam, bet tev jau nu vajadzētu apjēgt, cik svarīgi noturēt augstas naftas cenas. Mēs jau nekā nesakām, bet, ja visu ekonomiku būvē uz naftas, tad viņas cenu svārstības tomēr ir diezgan no svara.

Zināt, ar ko Krievija pamato savu domu? Mēs savas atradnes esam jau sabūvējuši, mums po barabanu zemas cenas, mazāka cena vienkārši atsijās tos, kas savas atradnes būvē vai ir sabūvējuši, pamatojoties uz augstām cenām. Praksē tas nozīmē Amuriku un viņas vareno hidrauliskās laušanas (angliski pazīstama kā fracking) bumu. Vēl Krievijai zināmā mērā palīdz tas, ka par vienu naftas dolāru tagad var dabūt veselu kaudzi ar rubļiem, tātad Krievija par lētāko naftu dabū pretī vairāk vietējo naudiņu un, rupji rēķinot, viens otru atsveŗ. Krievu pensionāri joprojām var saņemt tādu pašu rubļu kaudzīti. Tik vien tās bēdas, protams, ka par to kaudzīti tagad var nopirkt mazāk visādu mantu. Bet tādi aprēķini paredzēti mīkstajiem! Eku tev tieši tāda pat kaudzīte ar rubļiem, naļetaj, krievu pensionār, kamēr ir. Un pērc Krievijas preces, ja imports pēkšņi par dārgu.

Vārdu sakot, Krievija Ameriku mēģina paņemt uz izbīli. Kā tie ādas jakās tērptie jaunieši piecdesmito gadu filmās, kas trauc viens otram pretī ar mašīnām, gaidot, kuŗš pirmais noraustīsies. Šādā gājienā jūtama pat zināma vēlme atriebties, kā savulaik Ādolfam, kas īpaši uzmeklēja to pašu vagoniņu, kur Francijai parakstīt padošanos. Zemas naftas cenas savulaik bija tas vagoniņš (vai vismaz viens no tiem), kur savu padošanos parakstīja PSRS. Nu arī pie Pūķina namdurvīm pieripojis šis pats vagoniņš, un viņš cer, ka šoreiz viņā varēs iestumt Amuriku.

Kā amurikāņi teiktu, that's a really long shot. Bet, protams, tas Pūķinu vairs neattur.
link18 comments|post comment

Atradu vārdu, [Nov. 27th, 2014|01:46 am]

feita_kleita
kurš man visvairāk riebj un tas ir "nevar".
linkpost comment

[Nov. 26th, 2014|10:47 pm]

ld
amazonē nopirku jaunu telefonu. moto g.
uzreiz ar gumijas uzvalciņu. (bail atcerēties kā es nedēļas laikā 3 mobilos iznīcināju....)

kāmēr biju bd, tikmēr telefons atvests un Maksis dŗīkstēja pieņemt un paraksīties. juhū!
nja
lika pagaidīt. moto atnāca ar defektu. ik katras 6 sekundes ekrāns izdziest un tad atkal uzreiz iedegas.
pliks S stāsta kaut ko par gulētiešanu, bet man taču nav miera! man vajag zināt kāpēc!
izguglēju - jā pastāv tāda problēma. bet tikai problēma aprakstīta. vienīgais iespējamais risinājums - developer opcijās paskatīties vai nav atstāts ķeksis pie "strict mode" manā gadījumā nenostrādāja. ķeksēju in un out, restartēju - vienalga blinko.

pieteicu amazonei maiņu, bet uz pastu es aiziešu ātrākais rīt, parīt un man vajag zināt kāpēc mirkšķinās. tad nu instalēju adb. beigās arī draiveri vajadzēja vēl uzlikt, bet neko. dabūju logcatu:

W/qdhwcomposer( 269): hwc_prepare: panel is in bad state. reset the panel
D/qdhwcomposer( 269): reset_panel: calling BLANK DISPLAY
D/qdhwcomposer( 269): hwc_blank: Blanking display: 0

tagad jāguglē tālāk
link4 comments|post comment

Hmmm [Nov. 26th, 2014|11:46 pm]

feita_kleita
laikam jau labāk interpunkcijas zīmes nelietot nemaz nekā salikt tās kur vajag un nevajag aizmirstot par to kur vajag (iztrūkstošos vai blakus stāvošos burtus nemaz nepieminot) es to par sevi

kaut kā paršivi ap dvēseli iestājās

drīz dzimšu
linkpost comment

[Nov. 26th, 2014|11:20 pm]

ievapasaule
lekcijā sēdēju starp diviem puišiem, kas ik pa laikam staipījās savos krēslos, krakšķināja kaklu un grozīja galvas. vienā brīdī viņi abi tā kā izvingrinot muguru katrs paliecās un greizi iesēdās uz manu pusi
linkpost comment

*** [Nov. 26th, 2014|11:11 pm]

eos
Otrais cilvēks, nē, trešais, pēdējā laikā, kas saka, ka es strādāju par daudz. Beidzot kāds to ievēro.

Nu kaut kur jau sevi jānodzen ir.

Smieklīgi gan, ka tie, kas ievēro - citi ārsti un draudzene, kas principā ir no laukiem. Govis negaida, mauj.

Dzīve negaida, inflācija ir spēkā, jaunie izkonkurē vecos, - es tā domāju no 16 gadu vecuma, yo.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]