Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

Vajag grāmatai. [Jan. 28th, 2015|04:29 pm]

pa_leeto

[feita_kleita]
Drēbes, kuras ir par īsu manai aseksualitātei un vecumam, virs ceļa, šausmas, vai vnk mazas. Atvainojos par burzījumu, man nav gludināmā dēļa, tāpēc izlēmu, ka labāk negludinātas, nekā gludinātas gultā un apmatojušās ar mīļo kaķu matiem, kuri neizbēgami ir visur. Pēc saburzījuma pakāpes var spriest par auduma īpašībām, cik tajā ir dabisko šķiedru :)

Tikties var čomskī vai Ādmiņu ielā, pieteikties komentāros vai feita_kleita@inbox.lv

Andele
linkpost comment

Domājot par spāņu dzeju. [Jan. 28th, 2015|04:23 pm]

feita_kleita
Izrevidēju skapi, salasīju kaudzīti, ko andelēt, jo par īsu manai aseksualitātei un vecumam, virs ceļa, šausmas. Atvainojos par burzījumu, man nav gludināmā dēļa, tāpēc izlēmu, ka labāk negludinātas, nekā gludinātas gultā un apmatojušās ar mīļo kaķu matiem, kuri neizbēgami ir visur. Pēc saburzījuma pakāpes var spriest par auduma īpašībām, cik tajā ir dabisko šķiedru.

Šodien uzkāpu uz svariem, šausmas. Atkal 70. Revīzijā atradu savu mīļo resno kleitu, kuru biju nolikusi iešūšanai. Labi, ka neiešuvu, tagad noderēs. Cerams tikai mēnesi un tad atkal varēs likt iešūšanai.
linkpost comment

[Jan. 28th, 2015|07:15 am]

mazeltov
[Tags|]

Iečekoju korejiešu ēstuvi (jo ramen zupas otrdienās ir ciet). Tāpat kā tajā, kuru apmeklēju pagājušajā nedēļā, arī šajā gar sienām izlīmētas ēdienkartes lapas hieroglifos bez angliskā atšifrējuma. Goda vietā pie sienas piekārta plastmasa uz kuras uzdrukāta kritika par šo restorānu no kādas Toronto avīzes. Kritika nav glaimojoša. Tajā bija minēts arī tas, ka iestādē neviens nerubī angliski (tas nebija īpaši mainījies).
Tā kā pulkstenis bija apmēram trīs, tad īpaši daudz launagotāju nebija izņemot trīs gangnam style jauniešus no kuriem viens džeks bija tērpies melnā pieguļošā treniņtērpā (bikses beidzās kaut kur virs potītēm) ar zelta krāsas rakstiem un tāda paša stila kedām. Meitenei bija mugursoma ar lielām zelta krāsas kniedēm, laikam centās pieskaņoties stilīgajam čomakam.
Vēl beidzot aizgāju uz pingpongu un visu vakaru spēlēju ar vienu krievu onku - uz beigām man likās, ka šis aizies ar sirdi, jo viņam nācās skriet un lekt pakaļ manām sistajām bumbiņām. Ceru, ka ceturtdien parādīsies spēles laukumā. Toties ķīnieši gan tur spēlē kā dievi, ar izklupieniem un izsaucieniem.


Korejiskās pusdienas )
link6 comments|post comment

[Jan. 28th, 2015|12:38 pm]

ievapasaule
vakar pirmo reizi dejoju skaipā
ļoti patika darīt kaut ko bezmērķīgu ar kādu kopā
linkpost comment

Twister [Jan. 28th, 2015|11:51 am]

vajag

[genucis]
Sveiki!

Varbūt kādam no jums skapī glabājas senā "grīdas spēle" Twister, kas vien krāj putekļus un vairs nav vajadzīga? Labprāt aizņemšos, iemainīšu pret kaut ko gardu vai par lētām naudiņām nopirkšu.

P.S. Vajadzīga jau parīt!
link2 comments|post comment

[Jan. 28th, 2015|11:03 am]

ievapasaule
wtf grieķija
es tiešām nesaprotu, kāpēc kreisi virzīti politiskie spēki atbalsta kremli.
link5 comments|post comment

TE IR DARBS !!! [Jan. 28th, 2015|09:54 am]

reinulitis
Aicinam darbā PĀRDEVĒJU zoo veikalā.

Vēlams ar iepriekšēju pieredzi pārdevējas darbā, saistībā ar zoo precēm.

Kārtīgu un atbildīgu.

Pārdevēju, kas ar prieku dara savu darbu :)

Darbavieta ir Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 82.

Ja ir interese vai jautājumi raksti : indrasivicka@gmail.com
linkpost comment

izskats un nodarbošanās [Jan. 27th, 2015|09:17 pm]

ld
Dažreiz cilvēki izbrīnas uzzinot manu nodarbošanos. Parasti nekādīgi uz to nereaģēju, bet tad mani nošokēja kāds tikko iepazīts cilvēks un pajautāja vai es arī Vācijā govis slaucot.
Lai nu kā es izskatos, bet man liekas, ka ne pēc slaucējas.
Kopš tā laika zemapziņā gruzt jautājums - pēc izskata kādu nodarbošanos man piedēvē.

Nupat Berlīnē bija kuriozs. Pļāpāju ar stenda kaimiņiem. Hi hi hi, ha ha ha. te pēkšņi jautājums - Tu neesi no Latvijas?! Bet Tu tik vienkārša un neiedomīga! Pārējie džekam dunckas dāvāja, viņš mēģināja atvainoties, bet iebrauca tikai lielākās ziepēs. izrādās man arī pēc sejas neizskatās, ka es ar kompjiem strādāju. Es meses pēdējās dienās saldējumu pārdevu un tas man ļoti piestāvot, ka visi domājuši, ka es profesionāle :D Es gan nezinu kāda izskatās profesionāla saldējuma pārdevēja, bet es pati pie sevis vislaik sūkstījos, ka man nesanāk jēdzīgas bumbas un pāris pat nokrita no vafeles nost. lai gan es tā centos, jo mani pašu kaitina, ka saldējums sāk tecēt gar malām...

tad nu jautājums - kāda nodarbošanās piestāvētu attēlos redzamajai personai?
attēli )
link21 comments|post comment

Picā! [Jan. 27th, 2015|06:30 pm]

feita_kleita
[Tags|]

Vairs nebūs vietas dārzeņu sautējumam, viss piebāzts ar picu. Tas, ka tomātu mērces vai kečupa vietā lieku kaltētu tomātu pesto ir nieks, bet vai jūs esat mēģinājuši uz tās uzmest arī ķiplociņu? Ņamma.
linkpost comment

Kad zilas debesis un parādās saule [Jan. 27th, 2015|04:22 pm]

feita_kleita
ir mazliet vieglāk saņemties, lai gan ar saņemšanos tur drošvien maz kāds sakars. Vienkārši jāceļas un jādara. Viss.
Aizgāju beidzot uz bodi savākt savu mākslu, lai nemētājas pa sviešiem kaktiem un sienām. Nokārtoju visu ar pirmstudiju kursiem. Būs miers.

Pa februāri jāsavācas visai vienkopus, martā būs kursi un skola, jes.
linkpost comment

[Jan. 27th, 2015|08:31 am]

mazeltov
Kad draugs aizbrauc, parādās mana īstā daba ēšanas ziņā - ēdienkartē parādās ēdieni pa taisno no konserviem, cīsiņi pa taisno no iepakojuma, salāti pa taisno no salātu bļodas vai arī - divreiz dienā ēdu kartupeļu biezeni ar sviestu (potatoe potato ir mans viss). Bet šodien es beidzot aiziešu līdz ramen zupām.
Un mans garadarbs sāk ceļot tviterī - prieks, ja tavu figņu novērtē, piemēram, apbrīnojamās spējas uzvilkt neticami trīcošas kontūras, lai izgrieztu vajadzīgo no attēla un izkrāsot balto fonu ar flõmīti - sajūtas gluži kā bērnībā, kad esi krāsojamo grāmatu iesācējs un tad reizēm gadās, ka flõmīts ir pāri līnijām un tu domā, bāc, kā nu man tā gadījās.
linkpost comment

[Jan. 27th, 2015|03:38 pm]

putnupr
gribas sauli tikai tāpēc, lai vīrusu kļūtu mazāk. visādi citādi - ziemā ir labi.
linkpost comment

Pusdienas ar Kurtu [Jan. 27th, 2015|02:47 pm]

kautskis
Es jau esmu minējis to pie-darba ēstuvi, kas kā mūzikālo noformējumu liek tikai un vienīgi kaverus. Tā nu tas šodien noveda pie tā, ka pusdienām fōnā skanēja Nirvanas anplagdā kaverotā The Man who Sold the World.

Nu jauki, ko lai saka.
link13 comments|post comment

[Jan. 27th, 2015|01:06 pm]

ld
[Tags|]

šodien man gāja jautri.

no rīta biju vizītē pie endokrinologa, kurš mani uzņēma ļoti nelaipni. ko es no viņa gribot. vai man ir bail no op. saku, ka gribu saprast, kas notiek un kas jādara. viņš jau uzvilcies saka, ka viss taču esot skaidrs. atbildu, ka man nav nekas skaidrs. hormoni normāli, bumbulis kaklā, kāpēc? kāpēc jāgriež? ja novērš sekas, bet cēloņi paliek, tas man neliekas diezko prātīgs piegājiens. onkulis tad uztaisīja atkārtotu usg. pēc tam piecēlās un aizgāja parunāties ar radiologu, kurš pirmos izmeklējumus veica (ārsta prakse stāvu zemāk). atnāca atpakaļ un saka, ka ar jodu jādedzina. tad es apmulsu vēl vairāk. viens saka to, otrs citu, turklāt pēc apspriešanās ar pirmo. man sāka likties viss pēc kaktu kantora un koleģiālas viena otra piesegšanas. endo turpināja, ka šķidrums esot labvēlīgs un man esot jāpriecājas. tāpēc, ka es uzreiz nepriecājos viņš pieleca kājās, mētāja rokas un kliedza, ka nezin ko ar mani darīt.
es pateicos par man veltīto laiku un aizgāju.

iedzēru kafiju, apēdu kūku, nomierinājos un aizgāju pie ģimenes ārstes. stundu nosēdēju uzgaidāmajā. paliku pēdējā. kad beidzot mani iesauca iekšā, tad uzzināju, ka endo esot piezvanījis un par mani sūdzējies!!!!!!!! atbildēju, ka viņš uz mani kliedza. ģ.ā. atteica, ka to viņš neesot viņai teicis un sāka šķībi uz mani skatīties.

garš stāsts īsi - neviens te neko nepētīs un nedarīs. vispirms bumbulis jāgriež un tad pētīs vai ir kādas citas hormonu problēmas. tiek apkarotas tikai sekas nevis pētīta kopbilde.

līdz ar to esmu zaudējusi visai tai varzai ticību kā tādu.
vēl jo vairāk tāpēc, ka radiologs rakstiskajā ziņojumā raksta, ka no otreizējo punktēšanu es neesmu gribējusi, nevis, ka tas bija mans gājiena mērķis un viņš man ieteica to nedarīt, pamatojot ar infekciju risku.
link38 comments|post comment

tējas sēne [Jan. 27th, 2015|11:59 am]

vajag

[grizzly_bear]
Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
Kāds var padalīties?
Paldies!
linkpost comment

When you ride alone, you ride with Putin [Jan. 27th, 2015|11:31 am]

kautskis
Aptauja par Krievijas preču pirkšanu raisīja vēlmi apjautāties, cik ļoti cilvēki ir gatavi sekot savai sirdsapziņai arī tad, ja viņiem tas sagādā neērtības. Jo, protams, nepirkt veikalā Krievijas preces ir gauži elementāri, viņi ražo aplam maz tādu lietu, kādas es gribētu pirkt. Taču ierobežot galveno Krievijas eksportpreču — naftas un gāzes — patēriņu jau ir daudz grūtāk. Tad kā ir, vai savas sirdsapziņas vārdā jūs spējat pieciest arī lielākas neērtības?

Poll #20306 Par krekliem un par sirdsapziņām
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu centies tērēt mazāk naftas un gāzes?

View Answers


7 (21.2%)

Nē, toties es nepērku citas Krievijas preces
15 (45.5%)

Nē, un es pērku arī citas Krievijas preces
6 (18.2%)

Skatīt komentāros
5 (15.2%)

link65 comments|post comment

[Jan. 27th, 2015|02:15 am]

vajag

[pelnufeja]
Vajag šīs grāmatas elektroniski - varbūt par vismaz kādu ir ideja, kur to varētu sameklēt?

Benedict, R. (1934). Patterns of culture. Boston: Houghton Mifflin Co.
Evans-Pritchard, E.E. (1956). Nuer religion. Oxford, UK: Oxford University Press.
Evans-Pritchard, Nuer Kinship
Gellner, E. (1998). Language & Solitude: Wittgenstein, Malinowski, & the Habsburg Dilemma. Cambridge, UK: Cambridge University Press.
Gluckman, M. (1954). Rituals of rebellion in South-east Africa. Manchester, UK: Manchester University Press.
Malinowski, B. (1922). Argonauts of the western Pacific: An account of native enterprise and adventure in the archipelagoes of Melanesian New Guinea. London: G. Routledge & Sons.
Mead, M. (1928/1943). Coming of age in Samoa. Harmondsworth, UK: Penguin Books. (First Published 1928).

Neale Hurston, Z. (1995). Folklore, memoires, and other writings: Mules and men, tell my horse, dust tracks on a road, selected articles. New York, NY: The Library of America.

Radcliffe-Brown, A. R. (1939). Taboo. Cambridge, UK: Cambridge University Press.

Robin, R.T. (2004). Scandals & Scoundrels: Seven cases that shook the academy. Berkeley, CA: University of California Press.
link7 comments|post comment

[Jan. 27th, 2015|12:30 am]

ievapasaule
mans dzīvokļa biedrs vasarā pārveda no čehijas sev draudzeni. man liekas, kopš tā laika viņi tikai gatavo ēst, spēlē galdaspēles un ķiķina
link2 comments|post comment

[Jan. 26th, 2015|05:28 pm]

mazeltov
Rīgas Cirks

link6 comments|post comment

prieka kliedziens [Jan. 26th, 2015|01:15 pm]

ld
[Tags|]

Visi hormoni normā!
link13 comments|post comment

pirmdiena [Jan. 26th, 2015|11:06 am]

reinulitis
izklaides turpinās.

labi, ka man šovakar uz to izrādi nav jāiet :) būs pāris stundas miers mājās. tāds īstenībā nevienam nevajadzīgs miers ar kuru nezināšu ko iesākt :)

šorīt gandrīz aizgulējos, novērtēju, ka mājā ir kāds, kas var pamodināt (muterīte).

un beidzot ārā izskatās pēc ziemas. gandrīz jau biju sailgojusies pēc gaišuma, baltuma :)

un vēl... ar mani viss ir kārtībā, šo un to pārdomāju un secināju, ka viss ir labi. es pat teiktu - lieliski :)
linkpost comment

Don't cha wish your girlfriend was hot like me? [Jan. 26th, 2015|09:48 am]

kautskis
Sakiet, lūdzu, kāpēc īstenajiem Latvijas patriotiem nepatīk Putins?

Tāpēc, ka viņš apspiež savu pilsoņu tiesības? Bet īstenam Latvijas patriotam taču arī pienākas nievājoši izteikties par cilvēktiesībām, phe. Vienbrīd īstenie patrioti pat vāca parakstus, lai Latvijā ieviestu Putina likumus. Varbūt tāpēc, ka viņš uzbrūk citām valstīm? Bet ja Putins būtu ukrainis un uzbruktu Krievijai — vai arī tad īstenie Latvijas patrioti viņu gānītu pēdējiem vārdiem? Vai tomēr drīzāk teiktu, o, kāds tam krievam beidzot sadod pa muti? Tāpēc, ka viņš pataisījis Krieviju par nedēmokrātisku valsti? Ja man kāds maksātu piecīti par katru reizi, kad īstenais Latvijas patriots gāna "pārprasto dēmokrātiju", es būtu jaunietis ar stabiliem un augstiem ienākumiem. Turklāt Krievija taču skaitās dēmokrātija, tur pat vēlēšanas ir. Vispār tagad nav pieklājīgi sevi atklāti nosaukt par nedēmokrātisku valsti, ij Ziemeļkoreja ir ne tikai dēmokrātija, bet arī tautas.

Putins aizstāv krievu valodas intereses. Tiesa, viņš to dara, močījot citādi runājošos, bet tas taču ir pat atzīstami. Putins stājas pretī homoseksuālistu patvaļai. Putins modernizē armiju. Putins ir spēcīgs vadonis, kas noliek pie vietas jebkādu opozīciju. Krievijas TV kanāli audzina savu pilsoņu nācionālo stāju. Pret ko no šī saraksta iebilst īstenie Latvijas patrioti?

Ka tik nav tā, ka vienīgais iemesls, kāpēc īstenajiem Latvijas patriotiem nepatīk Putins, ir tas, ka viņš ir krievs. Daži vēl īstenāki patrioti ir spējuši tam pārkāpt pāri un atklāti dzied slavas dziesmas Putinam. Citi vēl nespēj un pie sevis purpina, ka mums arī vajadzētu īstu Vadoni, nu, tādu kā Putins, tad gan mums ietu glauni.

Tad varbūt saņemieties? Īsteni nācionālas partijas varētu mest kaunu pie malas un sākt draudzēties ar Putinu. Viņam jau tā ir īsteni nācionālo Eiropas partiju fanu klubs, vēl viena būtu tieši laikā. Citādi kaut kā muļķīgi izskatās — nīst kādu par to, ka viņš dara tieši to, ko gribat darīt jūs.
link29 comments|post comment

Mans alterego. [Jan. 26th, 2015|12:17 am]

feita_kleita
[Tags|, , ]

Nesanāca diži labi slēpties, ehs.

Turpināšu iekš [info]bloodwineroses likt citātus, dzeju un bildītes, lai skaistais var saglabāties skaists, bez depresīvām šņagām un histērijām.
linkpost comment

[Jan. 25th, 2015|09:20 pm]

ld
[Tags|]

esmu mājās.
Skrīveru saldējums 3h pārbraucienu izturēja labi.
Anna mani ieraudzīja un aiz laimes kļuva nedaudz traka.

Bet kā vienmēr - pieci soļi dzīvoklī sperti tā atsākas mūžīgais vāveres ritenis.
traukus nomazgāju, virtuvi piekopu, veļu izmazgāju un izkarināju. visur diezgan pabriesmīgs bardaks. bet es esmu mājās un viss ir lieliski.

upd.: Stefans manā prombūtnē buru turēja ļoti labi. gan vecāku sapulci, gan baseinu paspēja nomenedžēt un pat garas pastaigas ar ragavām pēkšņi sasnigušajā sniegā.
lielie bērni gan palaidušies. mani viņi respektē un daudz pretī nerunā, bet tēti, sevišķi Līna tin ap pirkstu.
vienīgā lieta ar ko S netika galā bija Annas slapjās drēbes. bet tas ir normāli. nav ideālu vīriešu pasaulē, ir jābūt kādam trūkumam :)
link4 comments|post comment

Glance over [Jan. 25th, 2015|09:02 pm]

feita_kleita
[Tags|, ]

http://www.iheartintelligence.com/2014/01/18/beat-the-system-40-free-educational-websites/
linkpost comment

[Jan. 25th, 2015|01:27 pm]

mazeltov
[Tags|]

Vakar atradu foršu rīku, ar kuru veidot notikumu hronoloģijas grafikus.

EXPO skandāls mani iedvesmoja uz pirmā notikumu hronoloģijas grafika izveidi: http://www.dipity.com/raiva/EXPO2015-s-ga/

Uzbraucot ar kursoru uz reģistrētajiem notikumiem ir pieejams sīkāks apraksts, kā arī saite uz resursu internetā (dibināšanas gadus varat pārbaudīt Lursoft.lv).

Vai varat ieteikt bezmaksas inforgrafika templeitu, ar kuru uztaisīt šāda veida grafiku smukāk? Grafika piemērs:


link10 comments|post comment

Velns nenāk brēkdams. [Jan. 25th, 2015|08:25 pm]

feita_kleita
[Tags|]

Esmu iestīmojusies. Limbo pirmajai bedrei pāri lecu 10 reizes līdz izdevās. Lēniem solīšiem čāpoju virtuālajā pasaulē. Dear Esther man gan sen jau patīk.
link3 comments|post comment

datora mape [Jan. 25th, 2015|06:21 pm]

pa_leeto

[santa_be]
http://www.aliexpress.com/snapshot/6413431002.html?orderId=65148689639614

Viss būtu pat ļoti ok, ja neskaita to, ka nepiefiksēju, ka tiešām der tikai ultra bookiem. Manam Lenovo datoriņam tuč tuč pa šauru un pogas netaisās ciet. Tā, ja nu kādam noderētu- tad droši, atdošu par 8 euro. Savākšana Rīgas centrā, Teikā, Zemitānu stacijas apgabalā, vai pie ap Ekonomikas un vadības fakultātes ēku.
link4 comments|post comment

[Jan. 25th, 2015|05:18 pm]

pa_leeto

[sieviete_tanks]
Pa lēto 3 apģērbi pirkti ebay un kurpes )
link11 comments|post comment

Pārdodu vecās kafijas dzirniņas [Jan. 25th, 2015|04:45 pm]

pa_leeto

[nefermerita]
Vecas, padomju, viens asmenītis nedaudz galā nolūzis, bet maļ, tikko vēl malu garšvielas, ilgāk jāpamaļ, bet strādā. Pārdodu, jo dabūju jaunas un vecās žēl mest ārā, ja nu kādam vajag.
Zinu, ka ir dzirdēts, ka kādam vajag alumīnija skaidiņu malšanai vai citām līdzīgām lietām, garšvielām īsti nebūs forši, jo, kā jau teicu, viens asmenītis ir puslūzis un tāpēc ilgi maļas, tomēr visādām apšaubāmām nodarbēm taisni laikā.
5eur, Rīga, Jugla, varbūt var sarunāt kur citur tikties. Rakstīt uz liga@wicca.lv.
link1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]