Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

[Jul. 19th, 2018|12:31 pm]

pa_leeto

[brr]
Pārdodu nevalkātas sporta kurpes/kedas. Ražotājs Element, modelis Topaz, izmērs 43. Pirktas pirms vairākiem gadiem, bet tā arī nekad nav vilktas, un vairāk īsti nevajag.

Atrodas Rīgā, centra areālā. Gribētu kādus 20 €.

Links

Papildus foto I

Papildus foto II

Papildus foto II I
linkpost comment

[Jul. 18th, 2018|10:42 pm]
kapnutelpa
kad man čoms pateica, ka cits draugs negrib man pienākt un sasveicināties, jo es visu laiku žēlojos, VAI MAN GRIBĒJĀS MAZĀK ŽĒLOTIES?

bet, ja nopietni, nebiju ievērojusi. gribējās sākt attaisnoties: "es knapi vispār toreiz ballītē turējos, lai neparautu panikas lēkmi, nezinu robežu starp žēlošanos un lielīšanos un citi bullshiti
ai.

VISS IR ČOTKAAA!
linkpost comment

[Jul. 18th, 2018|07:33 pm]
kapnutelpa
tāda sajūta, ka nedzīvoju savu dzīvi, nu, es daru, ko gribas un kas patīk, bet pēdējo reizi man smaga depersonalizācija bija par godu videnes beigšanai, un tas nāca ar diezgan smagu, emmmmm.. diskomfortu. Īsi sakot, man kārtējo reizi likās, ka eju pa pieskari.
Šobrīd man ir ok. Tā vietā, lai brīnītos par savām rokām un neticībā grozītu galvu, ka tā taču neesmu es, ar prieku nolakoju nagus kā zaigojošus vaboļu spārniņus un salieku gredzenus. Es neesmu pārāk reāla, bet vismaz varu nopirkt kleitu un apenes hā un emmā. Es taču esmu materiāla meitene materiālā pasaulē, viss par to liecina, tad kāpēc ir jārada galvā problēmas?
linkpost comment

diegabikšu darbu augļi [Jul. 17th, 2018|08:27 pm]

heda
[Tags|]

Sestdien pa kādas skolas logu Norsborgā tika iemesta rokas granāta, šodien granāta "atrasta" centrālajā Stokholmas iepirkšanās galerijā.
Bet Malmes, kur šaudīšanās ir ikdiena, policisti žēlojas, ka šāvējiem vairs pat nerūpot, vai kāds no viņiem tiks notverts. Policisti kā galveno kārtējo šāvēju pazīmi min braukšanu ar mopēdu, bet novērošanas kameru filmētos attēlus neizplata, kaut gan tādi esot.

https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/vmK4BL/galleria-utrymdes-efter-larm-om-misstankt-farligt-foremal
https://www.expressen.se/kvallsposten/man-skjuten-i-malmo-4/
link20 comments|post comment

[Jul. 17th, 2018|07:15 pm]

vakardiena
Estēts un sportsmenka komsamolka manī nekad neguļ- atminu uz Lielupes kāpām, lai paraudātu
linkpost comment

[Jul. 17th, 2018|10:15 pm]

morraa
Biju Taivānā, uzkāpu Maokong kalnos, kas biškiņ uz dienvidiem no Taipejas.
Vieta esot labi zināma ar saviem vairāku konfesiju tempļiem, Daosistu akadēmiju un tēju. Starp citu, Maokong var tulkot kā "kaķīša debess".
Iekūlāmies tējas bodē ar smuku skatu no kalniem lejā, dzērām tēju tādā tautiskā ķīniešu stilā: no mikroskopiskas tējkanniņas un mazām tasītēm, ar verdošu lielo tējkannu blakus. Bija ļoti garšīgi, svaigs kalnu gaiss, saulriets un spirgts vējš.

Labai Taivānas tējai ir diezgan interesants efekts. Pēc vienas tējas padzeršanas nepārprotami var just, ka apziņa ir mainījusies, elpa kļūst dziļa un viegla, galva skaidra un domas dzidras, bet pozitīvas, turklāt augstu kalnos ar spirgto gaisu tas efekts ir vēl izteiktāks.

Ā, un vēl man ir kaimiņi no laukiem, ļoti mīļi cilvēki. Vīrs esot dzīvojis Taivānā kādu laiku, kur mācījies tējas pētneicības maģistrantūrā.
Dažreiz kaimiņš ienāk ciemos, runājam par dzīvi, tēju, Taivānu un visu ko. Šķiet, ka par tēju šo pāris mēnešu laikā esmu uzzinājis par tēju vairāk nekā visas iepriekšējās dzīves garumā.
link4 comments|post comment

Halyava, ser! [Jul. 17th, 2018|01:59 pm]

ctulhu
Iznāk ka mēs visi apmaksājam viņu izklaides:

http://lat.grani.lv/latvia/15051-aglonas-svetku-norisei-nakamgad-no-valsts-budzeta-plano-pieskirt-161-909-eiro.html

Parastais pretarguments ir ka valstī dzīvo arī katoļi, bet nu tad emmm kāpēc nevarētu noorganizēt tā, ka par šo maksā tikai katoļi?
link101 comments|post comment

[Jul. 17th, 2018|11:04 am]

deloveja_kundze
man patīk tā sajūta, kad nevari vairs atšķirt, kur beidzas tava āda un kur sākas gaiss, bet besī tā otra karstuma sajūta, proti, kad kļūsti par staigājošu, uzpampušu sardeli.
linkpost comment

[Jul. 17th, 2018|12:29 pm]

morraa
Japānas kriminālziņas.

49 gadus vecais Nakamura gāja bojā nosmakdams, dibenā atrasts gaiss.
Izmeklēšana noskaidroja, ka 30 gadus vecais Yošida ar nolūku pajokot iesprauda Nakamuram dibenā gaisa kompresoru un sāka pumpēt to ar gaisu. Nakamuram šī joka rezultātā pārplīsa zarna, gaiss saspieda plaušas un viņš gāja bojā nosmokot.
Japāņu humors pārāk labs nav, bet vismaz ziņu portāliem ir prieks ar virsrakstiem.
link10 comments|post comment

Krustvārdu mīkla [Jul. 16th, 2018|11:00 pm]

ctulhu
Sinonīms vārdam ``padauza`` 5 burti, otrais a
link5 comments|post comment

[Jul. 16th, 2018|05:24 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]

Modern criticism, I think it will be conceded, begins with Eliot, whose paradigms were such writers as Donne and Crashaw, for whom interpretation was required even in their own day as a condition for determining what was being said by means of what in fact was said, and hence deep interpretation was the standard way of reading. But criticism, then, began to assume the form of other systems of deep interpretation - psychoanalysis and marxism - and under this pressure, all texts became concealments, and deconstruction an inevitability. This gives the critic a great power, virtually the power of the priest, since only he or she knows what truly is being transmitted, and so constitutes the true reader. The rest of us either have to be taught to read, or take the critic as the authority. This has had two immediate corollaries. In the first instance, it developed in response a style of writing made to order for the critic, who came to serve the role of the censor in political systems which drive the writer to acts of increasingly complex concealment, where every letter is in effect the purloined letter. And of course the other corollary was the inevitable impact on critical writing itself, which becomes increasingly obscure, to the point that only other critics can read it and their interpretations are uncertain and obscure, and set forth in any case in texts that in turn require criticism - to the point where criticism exemplifies the literary ideal and a critic like Geoffrey Hartman can claim that the critic is the true artist of our time - or that literature itself is justified to the degree that it makes literary criticism possible. 

''The Politics of Imagination'', Arthur C. Danto
linkpost comment

[Jul. 16th, 2018|04:34 pm]

ctulhu
Ja mums ir 2 sistēmas, vienā ir iestrādāti kontroles mehānismi, otrā nav, tad vienā ir [lielāka] brīvība izdarīt kļūdas, otrā nav [ir mazāka]. Liberāļi man te saka ka liberālisms esot brīvība izdarīt kļūdas. Jautājums: Kāpēc tāda vajadzīga?
link68 comments|post comment

[Jul. 16th, 2018|02:54 pm]

mazeltov
Braukt ar draugiem piknikot un peldēties uz netālo ezeru bija laba doma.

Iet mājās kājām (~25 min) - ne tik laba, jo pārvērtēju savas spējas noiet to gabalu flipflopos nenoberžot kāju pirkstus vietās, kur tas gumijas striķis pieskaras manai, kā izrādās, supercimperpimperlīgajai ādai.

Nedēļas nogalē nopirku jaunu, speķi maskējošu peldkostīmu - tagad neizskatos pēc nobarota šarpeja, bet slaikas valienes!
linkpost comment

Ready Player One (2018) [Jul. 16th, 2018|10:23 am]

217
Noskatījāmies vakar Ready Player One.
Man ļoti patika autora radītā pasaule/visums, kura notika darbība, visas atsauces, utt., bet galveno varoņu attiecības bija biš par cheezy. Un, protams, visi labie varoņi bija ļoti labi, un sliktie slikti, bet ņemot vērā, ka tas notiek gaming pasaulē, tas pat būtu zināmā mērā piedodami/loģiski. Bet tā jau smuki. Sagribējas izlasīt grāmatu. R., kurš ir lasījis (klausījies iekš audible), teica, ka grāmatas ekranizācija šajā gadījumā ir izdevusies. Es atceros, ka viņš toreiz, kad klausījās, bija diezgan aizrāvies, tagad žēl ka neieklausījos un neizlasīju agrāk.
link2 comments|post comment

[Jul. 15th, 2018|10:32 pm]

ctulhu
Starp citu, kā tas tur bija ar apspiestajiem un apspiedējiem? Eiropeīdu tipa cilvēki jau arī var būt apspiestie?

[Ir tāds mazāk zināms fakts, ka pastāv bēgļu plūsma no DĀR un Austrāliju un Jaunzēlandi. Bēg baltās ādaskrāsas iedzīvotāji. Kurus tur apspiež.]
link2 comments|post comment

Novecojis persietis [Jul. 15th, 2018|09:30 pm]

wensdy
[music |triana park]

Nogādājām patversmē kaķi, kur uzzinājām, ka tas ir 15 gadus vecs vecā tipa persietis. Varbūt tāpēc arī "nomainīts". Ļoti nesimpatizē dzīvnieki ar saplacinātiem purniem. Tas kaut ko liecina par cilvēci. Vai varbūt pēc tā varētu spriest par gēnu sekvencēšanu? Khe khe. (Olivers labākais :] Nevar iesaldēt kaķu dzimumšūnas ar?)
linkpost comment

padomju ekonomikas īsais kurss, jeb dzīves realitātes skola [Jul. 14th, 2018|07:04 pm]

indulgence
[Tags|]

Rakājos pa saviem arhīviem, pārskatot padomiskās bērnības atblāzmas, un piefiksēju, ka neesmu iegrāmatojis stāstu par to, kā es gatavojos dienestam padomju armijā, un pirmo reizi sastapos ar padomju ekonomiku visā tās būtībā.

Tas akurāt bija vai nu tālajā 1983, vai 1984. gadā, kur pierudens pusē – vēl bija gana silts, taču jau gaitas personības laušanas iestādē, tb skolā bija sākušās. Tas bija laiks, kad pamazām un nenovēršami tuvojās vidusskolas beigas, un tad 2 varianti: vai nu tu tiec augstskolā, vai "iesauc krievos", t.i. dienestā PSRS armijā. Nepazīstu nevienu, kurš būtu labprātīgi izvēlējies dienestu. Augstskolā tikušos armijā neņēma, taču pastāvēja risks, ka vari nesavākt vajadzīgo atzīmju līmeni un netikt iekšā studentu saimē. Bez tam arī kara komisariātam bija savs izpildes plāns (padomijā viss bija pēc plāna), un gados, kad šie juta, ka iesaucamo skaits sanāks tāds paknapāks, sāka iesaukšanas pavēstes izsūtīt tūdaļ pēc vidusskolas absolvēšanas apliecības saņemšanas datuma, kad uzņemšana augstskolās vēl nebija sākusies. Tā nu prātīgākie jeb bailīgākie par izvairīšanos no dienesta sāka domāt jau laikus.

sīkāk )
link2 comments|post comment

[Jul. 14th, 2018|01:20 pm]

elina
Iesakiet, lūdzu, kādu romantisku un jēdzīgu grāmatu ang.val., citādāk liekas, ka visas jau esmu izlasījusi
link8 comments|post comment

[Jul. 14th, 2018|12:07 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]

es jau biju aizmirsusi, ka bibliotēkā, pievienojoties viņu tīklam, protams, tu nevari tikt pie rakstiem caur savu datoru, tev vajag izmantot viņu datorus, lai kaut ko varētu atrast.
link3 comments|post comment

Iz noklausītas virtuves filosofu sarunas Runcī pie alus kausa [Jul. 14th, 2018|09:27 am]

indulgence
[Tags|]

- Nu bet tu man paskaidro, kāpēc pēdējās desmitgadēs tā pieaudzis autistu skaits? Skaidrs, ka Makdonalda bulciņas un pārējā ķīmija pie vainas!
- Par reinkarnāciju zini?
- Zinu.
- Nu lūk cilvēku skaits tikai pieaug - No kaut kurienes tak jānāk tām dvēselēm, kas šajā pieaugumā iemiesojas, vai ne?
- Nu jā.
- Tad redzi, autisti ir cilvēkos iemiesojušās kaķu dvēseles.
linkpost comment

[Jul. 13th, 2018|10:56 pm]

slepenaamaasa
Gara diena. Nedēļa. Mēnesis no šī brīža atpakaļ un uz priekšu.

TIK daudz notikumu manā stagnu purvā (ha, ha, mēs ar iedomu omīti gan smejamies!)

Esmu laikam atvēsinājusi abus savus hoes. Baigi interesanti - pieskārienu pieejamības pasaule man vienmēr likusies tik fascinējoša, bet bez tādām lielām, stabilām jūtām un gana dziļas emocionālās intimitātes vispār nav tas! Skūpsti, kamēr jutos "iekšā" attiecībās un pēc tam, kad jau bija deklarēts, ka šitas nestrādā, ir labs piemērs. Kamēr biju "iekšā", tie bija tādi vēl neapgūti, atskabargaini, bet tik pilni sajūtu, klātesamības. "Nestrādā, bet turpinām" skūpsti - jau pielāgoti, tehniski daaaaaudz labāki, bet man tik ļoti vienaldzīgi.

Šodien, nododot dzīvokļa saimniecei atpakaļ atslēgas, klačojāmies par visu, sākot no baložu tantiņas pretējā logā, beidzot ar pensiju, un te pēkšņi es saku, ka man nav dzīvokļa, īres tirgus ir dirsā un tā. Un viņa man atbild: "Šeku reku es tieši tikko nopirku vienu dzīvokli!" Viņa izvelk no kabatas dzīvokli, tas ir, telefonu ar bildēm, un tas ir mājīgs, fakin sakopts, labs dzīvoklis, labā vietā, ar labu saimnieci, un, ja es kaut kā nokaulēšu apmēram piektdaļu īres maksas, tad tās būs manas mājas! Iedomājies - man būs jaunas, skaistas, mājīgas mājas! Man vienai. Kaut kas labs. Kas par neticamu notikumu pavērsienu sveša komunaļņika naktī!

Kaķis atgūstas no narkozes. Izdzīvoja un, izrādās, ir +/- vesela. Sildās man pie vēdera. Viņai šodien grūti, bet tieši es gandrīz galus atdevu pie tā vetārsta, galva tā griezās no stresa, ka nezināju, kur likties un kad mirt. Bet izturējām. Abas.

Man šobrīd ir astoņi (!) dzīvi un veseli (!) istabas augi, viens vesels, aprūpēts kaķis, trīs svaigi salaboti zobi, trīsdesmit reizes labāka elpa un gandrīz dzīvoklis. Esmu tik pateicīga. Tas vispār viss ļoti ar veiksmi saistīts, visi tie gadījumi, viss, kas man ir sanācis, tāpēc jūtos tā dziļi, pazemīgi pateicīga. Vienlaikus es turpinu strādāt un jūtu, ka veiksme ir kaut kā saistīta ar iekšējo izaugsmi. Nezinu, kā. Jūtu, ka.
link1 comment|post comment

Jā mītiem [Jul. 13th, 2018|10:43 pm]

wensdy
Jāatzīst, ka butò kursā biju spiesta nemitīgi pārskatīt savus priekšstatus, kas, protams, rezultējās neapmierinātībā, ko es risinu vēl šo melnu nakti. Pirmkārt, vadītājas kā dieva loma, kas izslēdza jebkādu kritisku izvērtējumu notiekošajam. Otrkārt, mītiskā domāšana. Ja pirmais vienkārši ir jāpieņem kā apstākļu sakritība, tad otrais kā lielisks papildinājums manam antropoloģiski deformētajam prātam. Izlasīju īso mītu vēsturi, kur Kārena Armstronga lieliski ilustrēja mani, kā modernās sabiedrības mocekli, kurš cieš no visa racionalizēšanas pilnīgā mītu noliegumā. Tagad vien atliek rast mītu par pirmatnējo sievieti un savām saknēm, I guess. 
linkpost comment

[Jul. 13th, 2018|02:55 pm]

deloveja_kundze
es domāju, ka novembrī uzrakstīšu pašpalīdzības padomu grāmatu ar nosaukumu ''Kā (iz)dzīvot, ja tev totāli nav reality check''.
link4 comments|post comment

Piektdiena, 13. [Jul. 13th, 2018|10:43 am]

mako
Kā jūtas jūsu triskaidekafobija šodien?
link4 comments|post comment

Mieriņu [Jul. 12th, 2018|10:01 pm]

wensdy
Tāda sajūta, ka manī ir sakārtojušās un izveidojušas pārredzamu kopu pieredzes pagātnē, no kuras izveidojies tagadnes vulkāns, kurš nebeidz spļaut ārā miljoniem jaunu pieredžu, bet, skatoties uz ēterisko nākotni, tur es pieļauju jebko. Bet, nu, brīžiem šķiet arī, ka šis nekad nebeigsies, ka tāda vienkārši ir mana eksistences forma, kad visu laiku kaut kas notiek un nekad nekas nebeigsies. Godīgi sakot, viss tik ļoti nebeidzas, ka mani reāli ir izbesījuši visādi pašizziņas centieni. Tas ir tik prasīgs pasākums, jūtos ļoti nogurusi. Gribu atvaļinājumā kaut kur aizbraukt, bet nekas nav saplānots, jo es jūtos nogurusi. Mieriņu.
linkpost comment

[Jul. 12th, 2018|09:56 pm]

putnupr
Pirmo, vienīgo un pēdējo reizi salūza mūsu veļasmašīna, kas darbojās kopš 1993.gada. Kaut kā skumji.
link3 comments|post comment

Tā ir cerība, kas nogalina [Jul. 12th, 2018|06:09 pm]

dunduks
Dzens joprojām pietrūkst un rezultātā vakardiena saskumdināja. Harrīkeinam šis patiešām ir slikts turnīrs, bet ar visu to, ja būtu atdevis piespēli Sterlingam uz tukšiem vārtiem pie otrās aizmugures (kuras, pēc atkārtojuma spriežot nebija, un ar VAR palīdzību visdrīzāk tiktu gols ieskaitīts) un no 2:0 horvāti neatkoptos. Nu un pārsteidza, ka horvāti pagarinājuma nenosēdās, kā arī beigās būtu daudz cerīgāk, ja uz maiņu varētu izlaist Kerolu, nevis Vārdiju.
link1 comment|post comment

[Jul. 12th, 2018|01:20 pm]

vajag

[es_esmu_dzhims]
varbūt kādam ir ''kalpones stāsts''? būtu ļoti priecīga aizņemties par vinčiku/kaut ko garšīgu vai nopirkt par naudiņu
link2 comments|post comment

[Jul. 12th, 2018|09:53 am]

ctulhu
tur varētu būt kaut kas interesants

https://www.sciencealert.com/huge-mystery-sarcophagus-unearthed-in-egypt-alexandria

also ir cerība ka attaisīs uzmanīgi un neko nesačakarēs
link1 comment|post comment

[Jul. 12th, 2018|12:45 am]
biezpientaure
skābrunis
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]