Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

Mākslinieciskās komisijas sēde [Dec. 18th, 2014|09:54 am]

kautskis
Turpinām rubriku "Ko ziņās tev nestāsta".

Kinostudija Sony Pictures paziņojusi, ka nelaidīs klajā filmu Intervija, kur Sets Rogens — lai nu kuŗš, vai ne — tēlo žurnālistu, kam uzdots nogalināt Kimu Čen-Unu. Kā noteikti zināt, nesen visādi ļauni lauzēji uzlauza Sony Pictures datorus un piedraudēja ar vardarbību tiem kinoteātŗiem, kas to filmu izrādīs. Rezultātā lielas Amurikas kinoteātŗu ķēdes noraustījās un paziņoja, ka filmu nerādīs. Un Sony Pictures visam atmeta ar roku, ja nav kazai piena, tad nav.

Nu ko, +100, Kim Čen-Un, pimpja dzīsla nelaimīgais, cerēsim, ka tava stunda vairs nav aiz kalniem. Kad Padsavienībā cenzori aizliedza filmas, viņi aizliedza tās tikai savā valstī. Kims Čen-Uns pamanījies aizliegt filmu ne tikai savā strādnieku paradīzē (kur nerāda neko, kas neapdzied Kimu vareno viedumu), bet arī visā pasaulē.

Portāls "We are not amused." nepacentās sazināties ar Latvijas kinoteātŗiem, lai uzzinātu, vai viņi rādīs šo filmu, bet mēs neieteiktu sacerēties.

In other news, nav slikti, Obama, it nebūt nav slikti (lai gan neteiksim, ka lieliski, ir vieta izaugsmei). Putina fanuklubs stāsta, o, Putins spēlē šahu, kamēr visi pārējie ripina stikla bumbiņas. Nu, lai nu būtu, bet izskatās, ka sankcijas tik tiešām kņazam Vladimiram bijušas diezgan sāpīgas — jo, protams, rubļa lēkāšana nav skaidrojama tikai ar naftu. Apskatieties citu naftas eksportētājvalstu valūtas, tās nebūt tik traki nesvaidās, lai gan, protams, palikušas lētākas (starp citu, tagad nav slikts laiks plānot ceļojumu uz Norvēģiju). Un tieši tagad paziņot, ka ASV atjauno diplomātiskās attiecības ar Kubu — nu, tas ir vēl mīlīgāk par neseno Makdonalda atvēršanu Vjetnamā (čau, [info]lavametender!) Tā sakot, neaizmirsti, Krievija, kas uzvarēja Aukstajā kaŗā.

While we're on the subject, šo vareno pasākumu, kā izrādās, palīdzējis izbīdīt neviens cits kā pāvests Francisks. Te nu gan jāteic, vareni, vareni. Tiešām patīkami, ka katoļu baznīca piepeši pievērsusies tādām pārsteidzošām lietām kā rūpes par nabagiem, sociālā taisnīguma vairošana, iecietības veicināšana un sapratnes veidošana. It īpaši tādēļ, ka šajos platuma grādos baznīcu galvenie uzdevumi, šķiet, ir gānīt visus, kas domā citādi, un stāstīt, kā visiem jākļūst par tādiem iedomīgiem ķēmiem kā viņi paši.

Tāpat — smieklīgi, ne — izskatās, ka mūsu komentāru prognozes par to, kā Krievija atpumpēs rubli atpakaļ Putina preses konferencei par godu, tik tiešām kaut kādā mērā ir piepildījušās. Vēl viens skaidrojums, protams, varētu būt tas, ka Krievijas runasvīri piesolīja, ka nekādu ierobežojumu valūtas maiņai nebūšot, tas ir, nemetieties pirkt tos dolārus, paspēsit — un ļaudis mazāk streso. Lai gan tai pat laikā Kaspars Dimiters sajūsmināti šēro šādus uzsaukumus. Njā.

UPD: Vēl par kino un preses konferenci. Putina preses konferencei ir treileris. Šāds. Labi, ka viņi spējuši atturēties no diktora teksta: "Laikā, kad pasaule ir uz kaŗa sliekšņa, valstu ekonomikas sagrūst, provokācijas nerimstas... Viens varonis stājas pretī tumsai. Putina preses konference. Coming soon." Bet es sagaidu, ka Putins uz konferenci ieradīsies vismaz Betmena kostīmā vai noleks no helikoptera.
link25 comments|post comment

[Dec. 17th, 2014|10:42 pm]

mazeltov
Grinča mētelītis jau mugurā, Ziemassvētku problēma atrisināta!
linkpost comment

Kafijas automāts, Dāvanu karte 50eur, velo grozs, aizkari, 2 krūzes [Dec. 17th, 2014|06:29 pm]
pa_leeto
[polija]
bildes, cenas un aprakstiņi )

Pieteikties var komentāros, vai rakatot uz freedom at inbox. Ja ir pircējs, varu aizvest praktiski jebkur Rīgā un/vai pierīgā.

Upd. Reāli savāktās lietas nodzēsīšu.
link33 comments|post comment

[Dec. 17th, 2014|05:38 pm]

ievapasaule
*pa ceļam no kafejnīcas uz bibliotēku kāds puisis gaitenī pēkšņi ieteicās, ka augšstāvā ir daudz šampanieša
to mēs ņēmām vērā
*man šodien ir igauniski sarkanas zeķubikses
*šovakar iešu uz Nastavševa izrādi No99 teātrī
linkpost comment

Laimīte, 16.12.2014 [Dec. 17th, 2014|04:08 pm]

kaszczejs
[Tags|, ]

   Ar dziļām skumjām jāvēsta manas fotodaiļamatniecības fanklubam, ka "Laimītes" treniņos tiek izsludināts pārtraukums līdz 6. janvārim, ... tālāk ... )
link2 comments|post comment

ugly, poor and cold hearted [Dec. 17th, 2014|04:03 pm]

eos
Nav prieka, ja Tev visu laiku piekrīt, piekrišanas pēc. Nav jābūt grādam filozofijā, lai sievietei būtu ļoti asa loģiskā domāšana un abstrakcijas spēja.

Sarunāties ar cilvēku, kurš ir ļoti kritisks, taču spēj neaizvainot Tevi, ir ārkārtīgi jauki - Tu nekad nerunāsi par to, ko nezini, taču arī nejutīsies totāla muļķe.

Jā nu - un tad vēl svarīgi, lai otrs cilvēks ne tikai kritizētu, bet arī piedāvātu kaut ko no sevis aiz katra kritiska izteikuma. Cilvēks, kurš tikai kritizē, taču neko nerada, kādu sajūtu tāds var dot?

Enerģija nemelo. Šīs sarkanās acu zīlītes viņas sejā - "kāpēc" būtu jājautā ikreiz, kad trūkst aksiomu.

Kopš studēšanas filozofos, viņa ir viena no retajām patīkamajām sarunu partnerēm. Vai varbūt tas ir mans mūžam esošais ideālisms?

Nekad neuzticies skaistām meitenēm, jo skaistums, tāpat kā vara un nauda, samaitā.
link1 comment|post comment

[Dec. 17th, 2014|01:55 pm]

ld
"Damaged people are dangerous. They know they can survive." —Josephine Hart
link1 comment|post comment

Rīta jaunumu apskats [Dec. 17th, 2014|08:52 am]

kautskis
Labrīt!

Šodien sadaļā "Kas tāds lielisks noticis, par ko neziņo Latvijas ziņu portāli" ir megajaunums: varenais NASA robots Curiousity, kas diezgan noteikti ir viens no labākajiem veidiem, kā iztērēt divarpus miljardus Amurikas naudiņu, uz Marsa pamanījis pēkšņus metāna gāzes uzplaiksnījumus. Tas ir, tā viņš to fonā pamana visu laiku, bet laiku pa laikam dažās vietās no Marsa dzīlēm, pavei, izšaujoties tāds tīri brangs metāna mākonītis. Kāpēc tas ir aizraujoši? Tāpēc, nu, kā lai to pasaka smalkjūtīgāk... Vārdu sakot, arī no ļaudīm laikpalaikam izšaujas mazliet metāna mākonīši. Un no govīm. Un visādas baktērijas ar laikpalaikam metānu saražo, tā dabū biogāzi. Protams, protams, nevajag aizturēt elpu un domāt, uhhh, nu tik mēs esam atraduši Vienīgo Patieso Pierādījumu, tam ir iespējami arī citi skaidrojumi, un tomēr, tomēr — viena no iespējamām atbildēm ir dzīvība uz Marsa (baktērijas, nevis govis). Un, piekritīsit, dzīvība uz Marsa būtu neticami varens atklājums. Nezinu, kā jums, bet man apnicis, ka mēs visā visumā esam vieni paši. Noteikti tak kaut kur citur iet vaļā ballīte, mēs te tikai stāvam vieni paši kaktiņā ar savu rumkolas glāzi rokā un gaidām, kad mūs kāds uzrunās.

In other news: jūs jau noteikti zinājāt par to Sidnejas ķīlnieku krīzi, vai ne? Traki, protams, un, tā kā es esmu ateists, es varu jo augstprātīgi norādīt, redziet, redziet, pie kā tā jūsu reliģija noved (jo, protams, islāms nav nekas unikāls, arī Bībelē ir sarakstīts, kā vajag iznīcināt citādi ticīgos.) Bet es tā neteikšu, jo tam pasākumam bija viena īpatnība, ko Latvijas ziņās es tā arī nepamanīju. Mēs tur priecīgi saucām, redziet, redziet, pie kā iecietība pret visādiem dvieļgalvām noved — un piemirsām, ka nemusulmaniskie austrālieši bij uzsākuši akciju "I'll ride with you". Tas ir, pamatoti baidoties, ka daži ļaudis nolems atriebties ikvienam musulmanim, kas patrāpās viņiem ceļā, cilvēki paziņoja, ka brauks uz darbu kopā ar saviem musulmaņu paziņām. Lai šādiem atriebīgiem brašuļiem būtu jāstājas pretī diviem, nevis vienam.

Ziniet, aizkustināja. Savā ziņa pat kaut kā ar Ziemassvētku garu līmējas kopā, kristīgo piedošanu un tādām lietām. Saprotiet pareizi, es reliģiju uzskatu par prāta vīrusu, kas labākajā gadījumā īpaši netraucē dzīvot (un sliktākajā gadījumā liek nogalināt citādi ticīgos). Esmu pilnīgi pārliecināts, ka sabiedrība tikai un vienīgi iegūtu, ja tā no šī vīrusa atbrīvotos. Tomēr, kamēr tas nav noticis, mums kaut kā jāmēģina sadzīvot ar inficētajiem sabiedrības locekļiem. Kazi, kaut vai tāpēc, lai rādītu labu piemēru, ka bez reliģijas dzīve ir labāka. Jo, piekritīsit, patīkamāk tomēr piederēt tai ļaužu grupai, kas rūpējas par savu kaimiņu drošību, nevis tai, kas nogalina citādi domājošos.
link52 comments|post comment

[Dec. 17th, 2014|08:43 am]

shiry
Ja vēl pirmdien sporta somā blakus augstpapēžiem liku legingus un parastu kokvilnas krekliņu, tad šorīt tās jau ir tīkliņzeķes un mežģīņu topiņš. Jo ko nu vairs.
linkpost comment

Art Deco lūpukrāsa [Dec. 17th, 2014|12:45 am]

par_velti

[elevelekaramele]
Skaistā, bet specifiskā tonī.
Vistuvākā šai, bet ar izteiktāku brūno krāsu:
http://www.artdeco.com/en/makeup/lips/lipsticks/perfect-color-lipstick-13-3660.html#option-125

Vienu vienīgu (patiešām, diemžēl) reizi uzkrāsota.
Varbūt neētiski piedāvāt kosmētiku, bet kas zina, ja nu kādam saimniecībā noder.


Neapdomīgi iegādāta "Drogās", līmlentes pēdas uz futrāļa.


Šeit vai amarrilla@inbox.lv
link3 comments|post comment

[Dec. 16th, 2014|09:51 pm]

samantta
Šodien darbā uzzināju, ka, acīmredzot, es izskatoties pēc Annas no "Frozen". Protams, ne mats matā, bet ja no manis izveidotu multeņu tēlu, tad tas izskatītos kā Anna. Es gan tā nedomāju (kaut gan man bieži ir sejas izteiksme kā pirmajā bildē no labās puses!), bet visi pēc kārtas piekrita, pat Karls atmeta - "yep, she looks like you". Pat tika pasviests ieteikums nopirkt kostīmu, un piestrādāt bērnu ballītēs.


link4 comments|post comment

cocaine and speed is all you need [Dec. 16th, 2014|09:27 pm]

eos
šogad darba vairs nebūs, tikai ballītes.

MM jaunais "The Pale Emperor" dikti lieliska mūzika, čalis riktīgi paaudzies.

Pēdējā laikā es fiziski izskatos aizvien jaunāka un garīgi/mentāli aizvien vecāka - būs jāpievēršas nūjošanai laikam :D

Ko dara pirmspensijas cilvēki ballītēs, atskaitot stāstus par jaunību? Spēlē domino.

Johnny Cash, Elviss un domino vakars.

Cik grūti ir 40 gados apprecēties otrreiz? Vai vispār ir jēga, ja ir bērni no pirmās laulības? Tāpat Tu garīgi esi piesieta bērniem, pat ja tie dzīvo pie vīra.

Seksam tas nav svarīgi, dzīvošanai kopā arī nē. Un vispār jau - lielā mērā viss atkarīgs no bērnu vecuma. Kad bērniem ir tie 18, tad it kā būtu jājūtas ok par sevi kā par māti, un jādzīvo atkal sev par 100%?

Jāsaka, ka normāli bērni grib, lai māte ir laimīga. Un ja viņa ir laimīga ar citu vīrieti, ne tēti, tas arī ir ok.

Svarīgi laikam nelēkt augstāk par savu pakaļu. Tieši tāpēc grūti cienīt vīriešus, kuriem patīk jaunākas meitenes. Nu nav cienījams vecis, kas būtībā ar naudu/statusu nopērk zaķi, taču no citām viņa vecuma, tb 40 gadīgām raustās.
linkpost comment

[Dec. 16th, 2014|07:55 pm]

mazeltov
Parasti uz darbu ar vilcienu jābrauc 16 minūtes, bet šodien sanāca braukt divarpus stundaas - pirms Utrehtas kaut kāds vilciens bija uzkāries un tablo zibināt zibināja "rijd niet" (computer says "no") un nācās mest līkločus.
Kārtējo reizi varēja iesmiet arī par to, ka par "sprinter" dēvētie vilcieni ir vislēnākie, jo apstājas gandrīz katrā pieturā.
Un šodien atkal kāds ir meties anna-kareņeniski uz sliedēm.
Rīt darbā Ziemassvētku vakariņu pasākums, jāizgludina džinsu bikses ar caurumiem (dekoratīvajiem) un labākais t-krekls (no ekoloģiskās kokvilnas un ar hipsteru totēma - pūces attēlu). Un izvilkšu zilo žaketi no ārā sviežamo drēbju maisa, lai jau iziet pēdējā gājienā.
link8 comments|post comment

Dāmu apavi un apģērbi [Dec. 16th, 2014|06:35 pm]

pa_leeto

[marre]
Daži labi apavu pāri, kleitas un vēl šis tas, kas kādam varbūt noderēs vairāk. 
Bildes un apraksti šeit.

marta.reihmane@gmail.com
link6 comments|post comment

Rīga, novembra bildes [Dec. 16th, 2014|02:42 pm]

kaszczejs
[Tags|, , ]

 photo DSC00767_zpseb89b67f.jpg  photo DSC00830_zpsef68125c.jpg  photo DSC00834_zps8ff31e2e.jpg

virs 20 gaismasraxtiem )
link2 comments|post comment

Klusā daba ar polārlapsu [Dec. 16th, 2014|11:26 am]

kautskis
http://finance.yahoo.com/echarts?s=USDRUB%3DX+Interactive#

Skat! Vienos naktī Krievijas Centrālā banka sasauc sanāksmi, paceļ rubļa bāzes procentu likmi līdz 17%, rublis, kā jau šādos gadījumos pierasts, pieņemas spēkā. Bet no rīta atveŗas valūtas maiņas punkti, ļaudis saprot, ka nu ir pizģec, cītīgi sāk pirkt dolārus un, rau, pāris stundu laikā rublis ir nokritis atpakaļ tur, kur bija — un vēl mazliet.

17%, dārgie draugi. 17%. Šādas procentu likmes piestāv īstermiņa aizdevējiem, nevis centrālajai bankai. Ar šādām procentu likmēm nekāda ekonomikas izaugsme nav iespējama, un banka to saprot, bet viņa vēlas apturēt spekulantus (Putins tak piesolīja apkaŗot spekulantus!)

Vārdu sakot, šitā izskatās kirdik. Atcerieties astoņdesmito beigas un deviņdesmito sākumu? Ja neatceraties, skatieties uz Krieviju, tur sāk izskatīties stipri līdzīgi.
link38 comments|post comment

Dzīve liekuļu un dirsēju pasaulē [Dec. 15th, 2014|11:29 pm]

mazeltov
Iņ un jaņ. Alko veikalos man prasa dokumentus, savukārt kosmētikas veikals, kā izrādās, ir iedevis pretgrumbu krēmu paraudziņu.
link2 comments|post comment

[Dec. 15th, 2014|10:01 pm]

mazeltov
Holy shit! Pēdējo gadu laikā es tik maz iespringu uz dzimšanas dienas svinībām, ka esmu bez maz gadu nodzīvojusi ar domu, ka man ir 31, bet, īstenībā, man ir 32 (aizgāju uz date calculator un izrēķināju) :D Pilnīgi nopietni!
link4 comments|post comment

[Dec. 15th, 2014|07:56 pm]

mazeltov
Kolēģes apspriež kaut kādu recepti. Viena no viņām saka: "šitām vajag kapkeiku groziņus" uz ko piebilstu (netraujot aci no ekseļa): "mhm", pēc kā tika piezviegts viss kabinets, jo viņas skaidri zina, ka neesmu izcepusi nevienu kapkeiku savā mūžā. Tikai redzējusi formiņas veikalos.
linkpost comment

[Dec. 15th, 2014|03:49 pm]

shiry
Oohh, look at all the pretty.
link4 comments|post comment

Ratiņkrēsls [Dec. 15th, 2014|03:01 pm]

pa_leeto

[lavendera]
... tālāk ... )

vecs, bet tikpat kā nelietots - varbūt 10 reizes pa istabu.

Cena - iedodiet, cik nav žēl. Īpašniece grib tikt vaļā no liekām mēbelēm (trimo un rakstāmgalds apskatāmi kopienā par_velti)

pieteikties Vijolītei, telefons - divi seši pieci divi viens viens pieci nulle

Atrodas Iļģuciemā.
linkpost comment

[Dec. 15th, 2014|01:37 pm]

ld
piektdien cēlu un nesu ledusskapi (protams neizkrāmētu, ja) un man atkal ir beidzot VIRTUVE!
it kā nieks, bet tik nenormāli svarīga vieta labsajūtai.
Stefans kā pirmo - nomazgāja traukus. ERs savukārt kā pirmo - sacepu piparkūkas.
tagad atkal pēc cilvēka jūtos.

jautrīti Annu aizsūtīju uz bd pēc ilgiem laikiem. un pieķēros mājaslapai. it kā ērta tā viņu sistēma, bet viss tāds nepārskatāms. svārstos vai piedāvāt variantu uz citas platformas vai uz šīs pašas.

ZSV tuvojas milzu soļiem. man nav vēl nevienas dāvaniņas sagādātas, bet toties mēs bijām slidot. Maksis krita vienā krišanā, ebt beigās paziņoja, ka viņš ļoti labi prot slidot. Līna kā princese - ļoti piesardzīgi slidinājās. es nedabūju altās, bet hokejnieces un pēc 20 g pārtraukuma arī drusku pašļūkāju. nezcik glīti tas noteikti neizskatījās, bet toties es ne reizīti nenokritu!
linkpost comment

Hanteles [Dec. 15th, 2014|01:40 pm]

vajag

[nrk]
Varbūt kādam mētājas 1 - 2 kg hanteles fitnesam, noputējušas, bez pielietojuma? Došu tām otru iespēju un jaunu dzīvi!
link3 comments|post comment

koka kāpnes [Dec. 15th, 2014|12:01 pm]

vajag

[annu]
Hey, cibiņi!
Šeit ir kāds galdnieks (vai kādam pazīstams galdnieks), kas uztaisītu kvalitatīvas kāpnes par labu cenu? Nekas sarežģīts, nelielas L veida kāpnes (L veida tāpēc, ka pārāk stāvas būtu, ja vienkārši taisnas).
Rīt gribētu meistaru aizvest uz ēku
linkpost comment

[Dec. 15th, 2014|09:52 am]

par_velti

[helvetica]
Panasonic video magnetafons.
link3 comments|post comment

[Dec. 14th, 2014|09:41 pm]

mazeltov
Svaiga gultasveļa, ček. Ķiršu/rīsu ķermeņa krēms pēc dušas, ček. Dillē & Kamillē iepirktais kakao ar kanēli, ček (cerams, neizgāzīsies pa gultu). Filma nokačāta, ček. Miers un klusums, svētdiena, ček!
linkpost comment

[Dec. 14th, 2014|06:03 pm]

samantta
Es nezinu kas tad tas notika, bet pēkšņi attopos, ka manā Facebook vairs nav nekādu ballīšu bildes - viss ko es redzu, it bērni, bērni, bērni Visiem ir bērni. Pagājušogad bija kāzu bums, tagad bērni.
link11 comments|post comment

[Dec. 14th, 2014|05:03 pm]

mazeltov
Un nu man ir jauns maks. Paldies, [info]hesse!
Vairāk pirmās pasaules problēmu man nav.
link1 comment|post comment

[Dec. 14th, 2014|12:08 pm]

vajag

[pashizgaazeejs]
Meklēju ārzemniekus-ciemiņus, kas samērā nesen (teiksim - pēdējā gada laikā) būtu paviesojušies Rīgā un sava ceļojuma laikā apmeklējuši Rīgas Centrāltirgu un kuri būtu atvērti atbildēt (virtuāli, rakstiski, skaipiski, pie tējas krūzes klātiene - vienalga) uz dažiem jautājumiem par viņu pieredzi. Aliņš/tēja/šokolāde etc. no manis izpalīdzētājiem, arī tiem, kas padalīsies ar vērtīgiem kontaktiem! Merci beaucoup!

UPD: info var sūtīt uz mvernera[at]gmail.com
link8 comments|post comment

[Dec. 14th, 2014|11:19 am]

putnupr
Jātīra un jākārto māja, bet nenormāls oblomovisms. Kā lai var?
link7 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]