Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

[Aug. 30th, 2015|11:13 pm]

tapetes_puksts
laiks tik ātri paiet. dzīve ir viens klikšķis.
skola ir bezjēdzīga laika nosišana un kas pēc tam? kaut kāds stulbs darbs? ir tik stulbi strādāt priekš citiem. un tā visu dzīvi? kā cilvēki to var izturēt un nedomāt?

13 gadīgā māsa.
linkpost comment

[Aug. 30th, 2015|09:53 pm]

dark_wood
Kaut kas manī ir sācis tikšķēt. Bumba ar laika degli. Lieliskā vīrieša sastapšana. Vasaras beigas. Atvaļinājuma beigas. Uzmācas kaut kāda nedziedināma garlaicība, tik plosoša tukšuma izjūta, ka nezinu, kur likties. Zvanu M., jo viņš ir vienīgais, kam tādā brīdī gribas zvanīt un kuru varu iedomāties pieejamu, visiem citiem jau ir savas dzīves, zvanu viņam un stāstu, ka visa šī dzīve ir bezjēdzīga, ka lielisko vīriešu patiesībā nav, un viss vispār ir tikai tāds, kā ir — pliekans. Viņš saka, lai braucot ciemos, nopirkšot man saldējumu. Tomēr es nebraucu ciemos. Ciemos braukšana nemainītu šo pēkšņi tik tukšo dzīves sejas izteiksmi, ar kādu tā manī noraugās. Piepildījuma nav. Vai arī es to neprotu saskatīt. Gribas kaut ko jaunu, kādu izaicinājumu. Jo Lieliskā vīrieša rozes novīst vāzē. Un no viņa paša ziņu nav. Jo nav lielisko vīriešu. Jo dzīve vienkārši ir... vienkārša.
link

rajons, kurā neliekuļo [Aug. 30th, 2015|08:25 pm]

zirka
[Tags|]

jā, bet aptuveni stundas ietvaros satikām divus cilvēkus, kuri kļaņčīja naudu lāpāmajam materiālam. vispirms virsū kā tanks nāca divmetrīgs sievišķis ar tekstu "daiķe 20 kapeik na pivo, mņe tak ploho", pēc tam pie rimčega ekskursantu grupai uzklupa vecis ar līdzīgu prasību, tikai jau 50 kapeikas. izskatījās izvēlies pāri ielai no kafejnīcas "jam"
autobusam te neviens neprasa, neākstās
linkpost comment

[Aug. 30th, 2015|07:46 pm]

putnupr
Atbraucu no rudens sagaidīšanas. Bija pilns pagalms ar mēnesi naktī, pakšķēdami krita āboli, pa divām dienām izdzēru 2 alus - rudens ne tikai dabā.
linkpost comment

[Aug. 30th, 2015|07:21 pm]

zirka
[Tags|]

grāvkurzija izdevās varen jauka, lai gan šodien jūtos diezgan nesavākta. pat es, daudzkārtējā ekskursante, piedzīvoju lietas pirmoreiz, kā lietusgāzi ziemeļblāzmas skatutornī un pikniku ziemeļblāzmas stacijā. paldies jums, mīļie, brauciet ciemos vēl!
link6 comments|post comment

Viņš [Aug. 30th, 2015|05:36 pm]

tapetes_puksts
pastaigas un sarunas līdz rītausmai, saplēstas bikses, pazaudēti apavi, desmitiem noietu kilometru, brišana cauri garai, mitrai zālei un krūmiem, lai varētu atlaisties uz muguras uz pusagruvušas mājas jumta un klusējot klausīties Simona & Garfunkela The Sound of silence, uz pilnmēness, krītošu zvaigžņu un vējā kaucoša meža fona,
nebeidzamas diskusijas, kuru ilgums liek rasties arvien jauniem spēkiem un piepildošai enerģijai, kopēju viedokļu, kritikas, mūzikas atskārta, saplūsme, atbrīvotība, iekšējā bērna izlaišana no krātiņa, valdzinošs vieglums un miers, uzlādējoši izaicinājumi, kairinošas provokācijas, dedzinoši skatieni ..
kā pēkšņie sāpošo pēdas tulznu pulsi prātā ieplēšas mulsinoša doma:neatceros,kad būtu sastapusi kaut ko līdzīgu, kurš visās svarīgajās lietās būtu tik radniecīgs, bet tajā pašā laikā pilns ar neparastiem papildinājumiem, kuri ieintriģē, motivē attīstīties, iemācīties, izzināt
link2 comments|post comment

Seno ugunskuru nakts 2 [Aug. 30th, 2015|05:30 pm]

mako
Bija jauki, Lielupe visu nakti šlakstēja pie kājām. Kaut kur blakus visu nakti zvanīja makšķernieka gruntenes zvārguļi - laikam vīram labs loms sanāca.
Sasmīdināja tikai divi municipāļi uz kvadrocikliem, kas bija izlēmuši, ka tieši šis sestdienas vakars ir ideāls patrulēšanai. Dabas parka teritorijā jau nevar ne ugunskurus kurināt, ne teltis celt. Bet puiši bija adekvāti, un, saņēmuši solījumu, ka uguni mangalī kurināsim, ne uz zemes, lika mūs mierā. Mēs gan viņus nekaunīgi piešmaucām, jo mangaļa līdz nebija. Bija saulriets, ceptas vistiņas detaļas, desiņas, augļi, nakts teltī (pateicoties piepūšamajam matracim - komfortabli) un milzu pilmēness, agrs rīts, apmācies, bet silts.
Tikai tā stiepšana... telts, matracis, paika, divas segas, drēbes...it kā jānes mazāk par kilometru, bet rokas sāp :)
link2 comments|post comment

[Aug. 30th, 2015|01:22 pm]

dark_wood
Kādā brīdī J. saņēma manu roku un izslidināja savus pirkstus cauri manējiem, kad gājām pa mežu, un es jau biju ļoti nogurusi. Tas man piedeva nedaudz spēka. Mēs gājām pa meža ceļu, un viņš stāstīja, kā bērnībā lasījis avenes ievārījumam. Ka viņiem ģimenē tā bijis pieņemts. Gājuši lasīt avenes, katrs pa spainim, un tad tapis brīnišķīgs ievārījums, visa māja pilna aveņu smaržas. Es klausījos šo stāstu, un tas tobrīd iespiedās manī dziļi, dziļi. Ja es būtu viens no Pokaiņu meža akmeņiem, es gribētu nākamajām paaudzēm izstāstīt tieši šo stāstu — par vienkāršo dzīvi ar aveņu smaržu. Par dzīvi, kurā tiek ieguldīts liels darbs, lai pēc tam baudītu skaistu rezultātu. Es ar savu filozofēšanu, ar savu pseido inteliģento un garīgo laidelēšanos pa dzīvi, apcerot savas personiskās un egoistiskās skumjas par to, ka lietas nav tādas, kā es esmu iedomājusies un kā man gribētos, neko nesajēdzu no spaiņiem, kas pilni ar pašu rokām salasītām ar avenēm. Es nevaru pat izstaigāt sasodīto mežu, pēc tam nečīkstot par to, cik smagas kājas, kā ar svinu pielietas, un cik ļoti sāp nogurums. Jo, lai gan daudz kustos, salīdzinājumā ar viņu esmu inteliģents vārgulis. Un man vajag viņa roku, kas norūdīta darba dzīvē. To roku, kas saņem manējo, neskatoties uz to, ka iekšēji skumstu un ilgojos pēc kāda cita, kurš droši vien neeksistē, ka garlaikojos, ka čīkstu, ka ne vella nejēdzu no aveņu spaiņiem. — Tev ir maz spēka, jo Tu neesi pietiekami ēdusi aveņu zapti un biezpienu, — viņš saka. Un es smejos. Līdz kaulam sirsnīgi.
link

[Aug. 30th, 2015|12:55 pm]

deloveja_kundze
Vakar tajā trakajā pilnmēnesī gājām pirtī, viss bija tik gaišs, ka likās - redzu tās stirnas meža malā, bet protams, ka neko jau tur nevarēja redzēt. Bet man mugurā bija milzīgs linu galdauts, izrādās, ka galdauts ir tik ērta lieta, kur ietīties, ka tagad krustmāte man sadeva līdzi vēl visādus linu palagus, dvieļus un galdautus.

Un tad mēs skatījāmies visādus vecus dokumentus, dzimšanas apliecības un mājas grāmatas, visādas interesantas lietas par ģimenes vēsturi.

Un, kā jau parasti pēc šādām nedēļas nogalēm, iedvesma darīt skaistas lietas. Rakstīt vēstules ar roku, malt kafiju katrai krūzei atsevišķi, tīt matus linu dvieļos un tamlīdzīgi.
linkpost comment

[Aug. 30th, 2015|11:41 am]

vajag

[peetersiilis]
Varbūt kādam skumjš un nelietots stāv vīriešu velosipēds, kas alkst pēc jauna saimnieka, kas diendienā to izripinātu?
ļoti vajadzētu steidzami, jo veco diemžēl kāds pa nakti piesavinājies. :)
linkpost comment

Foršie sīkumi [Aug. 30th, 2015|09:30 am]

mazeltov
[Tags|]

Sestdien gāju iečekot foršo Dille & Kamille veikalu - eju pa ielu, domāju, ka tepat jau tam veicim bija jābūt, bet neredzu - varbūt pārcēlies. Piestāju ēnā, iečekoju google kartes un izrādās, ka stāvu tam veikalam blakus, tikai saules un blakusveikala saulessarga dēļ neredzēju izkārtni.
linkpost comment

[Aug. 30th, 2015|09:14 am]

ctulhu
Viņi man jautā, kāpēc es nepamēģinu visādas lūgšanas, dieva pieredzēšanas un saplūsmes ar figviņzinko. Un kā es varot par visādām tādām lietām sprēgāt, ja man tipa neesot personiskās pieredzes.

Es viņiem jautāju pretī, vai man ķīmiju mācoties vajadzēja noprovēt visas indes, uzsēsties uz visām narkotikām, apdedzināties ar visām skābēm, uzsprāgt ar visu, kas sprāgst?

Un vai es varu lasīt par to visu lekcijas, ja man nav šīs personiskās pieredzes?
linkpost comment

[Aug. 29th, 2015|10:44 pm]

vakardiena
Var jau būt, ka stresu nevajag apēst, bet viņš ir tiiiik garšīgs...
linkpost comment

[Aug. 29th, 2015|06:25 pm]

zirka
[Tags|]

mani pirmoreiz dzīvē ir sakodušas tāskāviņtur augusta blusas, cita izskaidrojuma mistiskiem izsitumiem un sakasījumiem uz kājām neredzu
kas man tagad bija jādara, jāodierējas ar terpentīnu, jāiemērc palags benzīnā vai vienkārši jāieslēdz džainisms un jāgaida, kad pāries?
link14 comments|post comment

Acckaite par valdes sēdi [Aug. 29th, 2015|04:02 pm]

kaszczejs
[Tags|, ]

   Tā nu sanācis, ka vispārējas atklātības vietā LGHF sēdes atkal notiek konspiratīvi - slepenajā bunkurā Pildas ielā, kur drīz jau klātneesošie pie vārtiem (žogs gan jau nozagts, bet vārti vēl stāv) liks brīdinājuma zīmes: "Achtung! Partisanen!" Apukšā daudz garlaicīgu ķesku, kuras interesēs tikai galda hokejā iesaistītas personas. )
linkpost comment

Seno ugunskuru nakts [Aug. 29th, 2015|03:43 pm]

mako
Šgonakt pie Baltijas jūras esot seno ugunskuru nakts. Nolemts, ņemu telti, puikas un dodamies nakti pavadīt pie Lielupes ietekas. Ugunskurs, makšķere, telts un marshmellows, ko cept. Un kartupeļi folijā.
link2 comments|post comment

Kārtējā varas nekaunība !!! [Aug. 29th, 2015|02:22 pm]
aivars_666
SIA „DDzKSU” valdes priekšsēdim
Liepājas ielā 21, Daugavpilī, LV 5417,
mājas Teātra ielā 34-35 iedzīvotāja
AIVARA GEDROICA (081274-10215),
tel. 65428660, 28229894,


iesniegums

Esmu iepazinies ar t.s. „dzīvokļu īpašnieku sapulces”, kura it kā notika 2015.gada 5.jūnijā, apstiprinātām kopijām. Secinu, ka šis t.s. „protokols” neatbilst „Dzīvokļu īpašuma likumā” minētajām prasībām, tāpēc tas ir atceļams un pasludināms par spēkā neesošu kopš iesniegšanas brīža šādu iemeslu dēļ:

1. Saskaņā ar „Dzīvokļa īpašuma likuma” 19.p.2.d. vismaz nedēļu līdz sapulcei uz to rakstiski vai citādā veidā, ja par to īpašnieki ir vienojušies, uzaicināms katrs mājas dzīvokļa īpašnieks. Mūsu dzīvokļa Nr.35 īpašnieks Ernests Antons Gedroics nekādā veidā uz šo sapulci uzaicināts netika. Jau ar šo faktu principā ir pietiekami, lai sapulci atzītu par spēkā neesošu.

2. Protokolā norādīts, ka „PAR” lēmuma pieņemšanu esot balsojuši 29 sapulces dalībnieki, „PRET” un „ATTURAS” balsojušo skaits nav norādīts, lai gan protokola pielikumā Nr.1 redzams, ka vismaz Nr.3 un Nr.15 dzīvokļa īpašnieki ir balsojuši „PRET”.

3. Protokolā norādīts, ka balsošanā piedalās 27.dzīvokļa īrnieks Deruks un 28.dzīvokļa īrnieks Viļumovs. Saskaņā ar „Dzīvokļa īpašuma likuma” 17.pantu, balsot tiesīgi ir vienīgi dzīvokļu īpašnieki, nevis īrnieki. Nesaprotu, kā šāds rupjš likuma pārkāpums varēja palikt nemanīts no SIA „DzKSU” puses.

4. Dzīvokļa Nr.31 īpašnieces T.Naidjonovas vietā ir parakstījusies kāda O.Semjonova. Nav skaidrs, kas tā ir par personu – kāda T.Naidjonovas radiniece vai vispār nepiederoša persona no malas. Jebkurā gadījumā likums prasa parakstīties personīgi dzīvokļa īpašniekam.

5. Dzīvokļa Nr.49 īpašniece N.Zlobina ir reģistrējusies sapulcē, bet nav balsojusi. Nav saprotams, vai un kā ir ņemts viņas viedoklis apspriežamā jautājuma izlemšanā.

6. Dzīvokļa Nr.24 īpašniece N.Velika man personīgi ir apliecinājusi, ka sapulcē nav piedalījusies un nav līdz ar to varējusi balsot „PAR”, kā tas norādīts protokolā. Tātad viņas paraksts uz protokola ir viltots. Ļoti iespējams, ka viltoti ir arī citi paraksti, ne tikai šis.

Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzu SIA „DzKSU” valdi anulēt SIA „AcmeLightBaltic” līgumu ar mājas Teātra ielā 34 dzīvokļu īpašniekiem un atmaksāt tiem naudu, ko tie jau ir samaksājuši šai firmai par viņas veiktajiem pakalpojumiem. Informēju Jūs, ka atteikuma gadījumā vērsīšos Valsts policijā ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu pēc LKL 275.p. un prasīšu Jūsu iestādes darbiniekus atzīt par līdzvainīgiem noziedzīgu darbību veikšanā un piesegšanā.


27.08.2015. A.Gedroics
linkpost comment

[Aug. 29th, 2015|12:01 pm]

vakardiena
Oy, rajons! Kas tā par tādu amatieru karaoki rīta agrumā!? 3 reizi klausos tādu kā kantrī stila versiju par Umbrellu un nejūtos amjūzēta. Rajon, Tava muzikālā gaume ir baigais meinstrīms un repetatīva ar!
linkpost comment

[Aug. 29th, 2015|11:41 am]
kaisa
Patīk tā negaidīti radusies viegluma sajūta. Man, lūdzu, vēl tādu.
linkpost comment

[Aug. 29th, 2015|07:54 am]

dark_wood
Rīts ir tik rudenīgs, saule ļoti cērt cauri to tikko manāmo vasaras pagājības skaudrumu, ka dzerot kafiju pie virtuves galda noplūstu ar bezjēdzīgu skumju un vientulības sajūtu kā ar aukstiem sviedriem. Kaut kur manī aizvien ir tās ilūzijas. Kaut kas notiks. Kaut kas mainīsies. Viņš uzradīsies. Viņš, ko vienmēr esmu gaidījusi. Bet Viņa jau nav. Tā ir kaut kāda izdzīvošanas ilūzija, saikne pašai ar sevi vai Visumu, vai dzīvības enerģiju. Visādi viņi nāk un iet. Ieplūst manā dzīvē un izbalē ārā no tās. Tāda muļķīga padarīšana, ar viņiem, un vientulība tikmēr nostiprinās savos ierakumos un caurauž visu kā dzestrums gaisu. Nav nekādu īpašu emociju. Tu esi pieaudzis, uz pustoņiem noregulēts cilvēks. Un tev ir labi. Vienīgais — ne tā īpaši, ne patiesībā. Bet varbūt nekā cita nevar būt, nav nekā vairāk, tās ir ilūzijas, ir tikai viss šis, un viss šis ir jāpieņem un jāiemīl, visi šie mākoņi, apauguši ar nezināmā maliņām, un aizvien ir interesanti to visu uzzināt. Bet kaut kā skumji un vientuļi tomēr. Un negribas. Inerces pēc negribas uz brīdi neko. Sasalt, sastingt.
link

[Aug. 29th, 2015|07:03 am]

ctulhu
Drug discovery konference. Prof. Vikberg no Uppsalas stāsta par jaunām dabas vielām erekcijas disfunkcijas ārstēšanai. Dzīvnieku testos esot bijis jāpāriet no pelēm uz žurkām, jo peles visu dara pārāk ātri, nevar piefiksēt nepieciešamās seksuālās uzvedības detaļas.

No zāles atskan ieteikums pāriet uz ziloņiem.
linkpost comment

Atvainojos par savu franču valodu - I faint! [Aug. 28th, 2015|11:12 pm]

feita_kleita
linkpost comment

[Aug. 28th, 2015|10:43 pm]

dark_wood
Cepu viņam cepumus. J.
Lai gan neko nejūtu.
Staigāju pa mežu un lasu brūklenes. Manas mīļākās meža ogas.
Nolīst, tad uzspīd saule.
Domāju tikai par to, kā atsperties un tikt tālāk. Kā iemācīties beidzot sevi mīlēt, pa īstam. Ne parastās atrunas, ne parastos attaisnojumus. Domāju par to, ka varbūt iešu uz terapiju. Kaut gada garumā atrast tam laiku un naudu un patiesi ieguldīt sevī, dot sev pakāpienu, no kur atsperties. Īpaši smagāk, kā ir gājis, vairs nevar. Katru jaunu satricinājumu ir iespējams pieņemt un absorbēt daudz ātrāk un vieglāk kā agrāk. Vienīgais — es joprojām esmu viena. Un cepu cepumus puisim, ar kuru negribu mīlēties. Bet kurš vienīgais ir tā cienīgs. Bet arī tajā kaut kas nav riktīgi. Un pa īstam es jau nezinu, kur šajā visā ir objektīvā realitāte, kādas spēles spēlē mans prāts. Tādēļ arī man vajag kādu no malas, kas pa reizei iedotu citu skatījumu. Citādi jau mēs mēdzam malt paši savas neauglīgās domas uz riņķi un nepamanīt aspektus, kas ir kā atslēgas, lai tiktu ārā no situācijas.
Jūtos ļoti mierīgi un tukši. Ļoti praktiski. Ļoti pilna spēka. Ļoti pilna vienaldzības. Ļoti gatava jebkam.
Facebook'ā izlasīju rakstu par Laima slimību un tagad esmu gandrīz droša, ka man arī tā varētu būt. Ērces ir apbrīnojami mazi radījumi, tām nevajag piesūkties, atliek tikai parāpot un iekost tur vai šur. Un tad tu to notraus, pamanot vai nē, tomēr ir jau par vēlu.
Redzu kādu jaunu sievieti ar meitiņu parkā. Mazā meitene skrien pa priekšu un sauc, lai viņu ķerot. Sieviete saka, ka esot nogurusi un neesot vairs spēka. Abu sejas rotā silts smaids. Arī es pasmaidu. Vakara saule liek visam mirdzēt. Dzīve ir skaista. Viss būs labi.
Cepumi ar sezama sēkliņām sanāk īpaši.
link

[Aug. 28th, 2015|09:04 pm]

mazeltov
Šodien bija aww brīdis, kad developeru džeki piektdienas sociālajā darba burziņā pienāk un saka, ka šie jau taisās iet bliezt pingpongu un vai es pievienošos. Diemžēl, visu brīvo laiku šobrīd aizņem dzīvojamās platības medības, līdz ar to nācās atteikt, bet cerams, ka nākamnedēļ varēšu atsākt savu nerdy hobiju.

Nākot mājās no paikas bodes ievērtēju, kādas cūkas ir dažas šīs mājas musulmanietes - sēž uz soliņiem, lupī sēmenes, spļauj zemē kaut arī misene turpat blakus. Viņu bērni ņem piemēru no pašām un pa tuvāko un tālāko perimetru izkaisa citus sūdus.
link13 comments|post comment

putekļsūcējs [Aug. 28th, 2015|09:29 pm]

par_velti

[virginia_rabbit]
vecs, ilgi lietots siemens super-electronic 320 putekļsūcējs. jaudas slēdzis salauzts - visu laiku visstiprākajā režīmā strādā. bet lietojām bez probl. ar papīra maisiņiem. vnk paņēmām citu - ar ūdens filtru.
link3 comments|post comment

Asura - Galaxies part 2 [Aug. 28th, 2015|09:04 pm]

feita_kleita
linkpost comment

šitas ir labais [Aug. 28th, 2015|06:00 pm]

ctulhu
https://www.facebook.com/Arch2OMagazine/videos/951793981498629/?fref=nf

tipa kā iemācīt fizisko karti.
link1 comment|post comment

Skatupkt. [Aug. 28th, 2015|11:28 am]

wensdy
Patiesi sāku novērtēt brīžus, kad ar kādu citu, esot pie vienas un tās pašas robežas, ir tik atšķirīgi skatupunkti, bet ir jāmēģina kopā izdarīt. Tā ir vesela māksla, par ko es neko daudz nezinu. Vispār pēdējā laikā ir tāda sajūta, ka es neko daudz nezinu. Salīdzinot, kaut kāda iekšējā analīze un pašrefleksija ir sīkums, jo visdrīzāk pat nepamanu kā prāts mani apčakarē, bet te, lūk, reāls indivīds. Tāds pats pretī nē, bet līdzās.
linkpost comment

[Aug. 28th, 2015|11:45 am]

217
Pie mums sācies atkal Ultratrails apkārt Monblānam. http://www.ultratrailmb.com/en/
Ir 300km, 101km, 170km, 119km un 53km skrējieni.

Pāris dienas te apkārt skraida un skraida tādi sviedraini un sakarsuši, un sasarkuši īpatņi sporta tērpos.
link4 comments|post comment

[Aug. 28th, 2015|11:21 am]

dark_wood
Aizvien patīk, kad M. mani sasien un "izvaro", viņam tas padodas patiesi talantīgi un prasmīgi. Es aizveru acis un domāju neķītras domas, jūtot kā viņa loceklis spēcīgi manī ietriecas, kā auklas griežas manā ādā, un manas kājas ir nofiksētas plati priekš viņa. Bauda nāk viegli. Bet pēc tam es apģērbjos un uzreiz eju prom. Ja saredzamies biežāk kā reizi nedēļā, mēs riskējam krist viens otram uz nerviem, mēs jau tāpat krītam. Varbūt viss beidzot ir attīrīts starp mums. Vismaz priekš manis. Mēs patiesi varam palikt kā seksa rotaļu biedri un draugi. Tik ilgi, cik vajadzīgs. Es jau sen no viņa neko negaidu. Brīdi vēroju viņu baltā kreklā, tas viņam piestāv, atauguši tumši rugāji un balts, mazliet nevērīgi atpogāts krekls. Tāds viņš ir glīts. Izskatīgs. Bet man neko nevajag. Tikai vienu alu, vienu sarunu tā dzeršanas ilgumā, vienu orgasmu un doties mājās.
link

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]