Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

You can't buy love, but what's the point of... [Jan. 23rd, 2017|04:28 pm]

eos
Dažreiz ir tā, ka cilvēki, kuri mīl viens otru, negrib viens otru pazaudēt, bet dzīve...

Mainās plāni, mainās mērķi, prioritātes.


Kaut kur tālumā paliek atmiņas un kopīgi būvētie sapņi par kaut ko.

Jo pragmatiskāk, jo labāk. Ej uz randiņu un prasi: "Labdien, ko Tu man vari dot no tā, kā man nav?"

Ar seksu vienmēr ir par maz. Ar dzīvošanu kopā - nevajag to. Ar naudu - pati nopelnīšu. Ar ko tad mani varētu vispār uzpirkt?
linkpost comment

par dzīvi [Jan. 23rd, 2017|03:27 pm]

eos
[music |BMTH - Seen it all b4]

I'm sorry, love. It's not enough
We should feel the love so painfully
It hurts right to the touch

I know it stings, I know this cuts
And I wish I could agree with you
But this love, it's not enough
It's not enough
It's not enough
linkpost comment

Amway izplatītājs [Jan. 23rd, 2017|01:20 pm]

vajag

[zetinja]
Meklēju savu personīgo Amway izplatītāju. Mūsu mājsaimniecība nespēj nodrošināt pietiekošu pirkumu apjomu priekš bezmaksas līguma pagarināšanas, bet nodarboties ar izplatīšanu galīgi neaļo, līdz ar to meklēju kādu, kuram uzlēkt kukaragā. :)


zetinja@gmail
linkpost comment

Citāts (par darbu attiecībās) [Jan. 23rd, 2017|11:03 am]

eos
Mes bijam kopa 12 gadus. Un to lemumu pienemu nepardomajot un kartigi neizanalizejot savas sajutas.

Biju tik loti apjukusi savas sajutas, ka atlavos ietekmeties no citu teiktaa. Un mums lielu problemu nebija, tikai rutinas ietekme sadaritas mulkibas.

Ta es to tiesam varetu nosaukt. Ari vina sansoli gads atpakal.

Mes bijam parak spitigi, abi lepni un problemas nekad netika izrunatas.

Pirmos menesus skita, ka esmu pienemusi pareizo lemumu.

Bet sobrid, es zinu, ka otrreiz es nebutu uzreiz skrejusi prom. Es butu meginajusi kliedet rutinu, pamainit ikdienu un pavadit vairak laika divata.
linkpost comment

*** [Jan. 23rd, 2017|10:51 am]

eos
There are some people
Some very fine people
They know how to kiss
They know how to dance
They are full of life
linkpost comment

My World? [Jan. 23rd, 2017|12:05 am]

eos
"We don't know that the universe is infinite. But all of our measurements are consistent with a universe that is infinite.

Basically, we've narrowed it down to three main shapes for the universe, distinguished by their average curvature:

1) positively curved: the universe is shaped roughly like a (hyper-)sphere, and has a finite size;
2) no curvature: the universe is flat and infinite;
3) negative curvature: the universe has a hyperbolic shape, and is infinite -- like an infinite saddle shape.

Our various attempts to measure the large-scale curvature of our observable universe have put constraints on how curved the universe can be: basically, it can only have a very tiny curvature, if it has any curvature at all. All measurements of the curvature have placed the error bars on either side of zero, so the universe is at least "approximately flat" if it does have some nonzero average curvature. It's "so flat we can't measure any curvature in practice."

If the universe is positively curved after all, then the curvature must be so small that the radius is very large -- many, many, many times larger than our observable universe.

But since the measurements are consistent with zero and zero is still basically smack-dab in the middle of the margin of error, most people suspect the universe is exactly flat.


One of the consequences of the big bang is that the universe is in expansion -- but that does not require it to be finite.

Expansion is an increase in scale and a decrease in density. This only affects volume too if the volume is finite.

In other words, here's an easy visualization for an infinite universe that is expanding: consider a typical household sponge, the kind you use for cleaning dishes. Now imagine it went on in every direction forever. But, it started out in a "squeezed" state and now it is de-squeezing. It was infinite before and will be infinite after, but any two points within the sponge are still expanding away from eachother as the sponge expands. This is essentially how we think of the big bang's expansion -- not as an explosion from a point, but as an inflation at every point.
Even in the case of a finite, spherical universe, you have to understand that we are talking about a sphere, not a ball. Or more specifically, a hypersphere (spacetime is 4-dimensional, a sphere is 3-dimensional), and not a hyperball.

Note that a sphere consists only of the surface points of a ball: the "center" of a sphere is NOT part of the sphere itself!

Similarly, if our universe has a spherical shape, then our 3-dimensional spacetime is like the surface of a hypersphere: it eventually wraps around on itself, but there is no "center" of the hypersphere that is inside the universe.

Complicating things further, mathematically there is no reason that our universe must be embedded in a higher-dimensional space even if it is spherical -- in other words, there is no need for a center point to exist at all; it can't be inside our universe, and it doesn't have to exist outside of it in some higher-dimensional space either (our universe may have an intrinsic curvature -- curvature defined at every point in the universe -- as opposed to an extrinsic curvature, or curvature defined from its embedding in a higher-dimensional space).

So the big bang isn't the reverse of a perfectly elastic collision -- it's the reverse of a perfectly uniform expansion, and regardless of how our universe is actually shaped, there is no point inside the universe that could be called "the center."

To a certain extent, every point in the universe is equally qualified to be called "the center."

Hope that helps!"
linkpost comment

[Jan. 22nd, 2017|10:47 pm]

mazeltov
Izskatās, ka vissvarīgākais ziņās par Sieviešu gājienu bija tas, kuras slavenības tajā piedalījās.
Liels panākums!
linkpost comment

Politika [Jan. 22nd, 2017|07:35 pm]

217
Šonedēļ darbā nācās vairumā pārlasīties rakstus par Davosu un Trumpi Rumpi, un Meju, gan jau šovakar atkal. Informatīvs nogurums no politikas un ziņām vispār.

Tāpēc labāk šobrīd šādi:
link8 comments|post comment

[Jan. 22nd, 2017|07:22 pm]

eos
Lapsiņa aizvien telepatizē un man raksta, neļauj skatīties porno. Nu neko. Bērni uber alles.

***

nu, kā tas sanāca, ka no depresijas tiki līdz bērnam un tam, ka tagad depresijas nav, bet ir daudz atbildības,
un, gan depresijas, gan bērns palīdz kā personībai augt
linkpost comment

Izlikšu kārtis par to, vai būt kopā [Jan. 22nd, 2017|07:03 pm]

eos
1. K4 - melns punkts uz horizonta
2. P4 - vēl melnāks
3. D7 - naudas grūtības, taču caur garīgumu atrisinās
4. DD - lielas krūtis
5. P9 - naudas grūtību vairs nav, tās beidzas
6. D5 - mazs transporta līdzeklis, kas vieno
7. E7 - garīga laulība, kāzas
8. K9 - melnie punkti beidzas, nāve
9. KĀRAVA DŪZIS
linkpost comment

[Jan. 22nd, 2017|07:04 pm]

vakardiena
Tas, kas man nedod miera, ir visas šīs jūsmīgās vai vismaz pozitīvās La la Land atsauksmes no , manuprāt, gudriem un kritiski domājošiem cilvēkiem. Es gaidīju daudz vairāk par stereotipus atražojošu mīlas stāstu pēc jūsu atsauksmēm. Es jūtos nodota! Un dumjš- jo why can't I see it
link5 comments|post comment

[Jan. 23rd, 2017|01:33 am]

morraa
Dažādu interesantu iemeslu dēļ izdomāju nomainīt dzīvesvietu. Tepat vien blakām, bet bišku savādāku dzīvokli, tāpēc šodien gāju mājas skatīties.
Katru reizi pārvācoties esmu sajūsmā par vareno tokijiešu mājokļu dažādību. Uz ielas visi it kā cilvēki kā cilvēki, bet kad paskaties kur tie cilvēki dzīvo, tad rodas visādas dīvainas domas par to, cik ļoti katrs cilvēks dzīvo atšķirīgā pasaulē.

Pirmā vieta bija netālu no Šindžuku debesskrāpju rajona, starp daudzstāvu birojiem. Paveca ēka baltā krāsā, diezgan tipiska Tokijas septiņdesmitajiem gadiem, turklāt tam laikam diezgan stilīga. Neskatoties uz ārpuses stilīgumu, iekšas ir tumšas un ož pēc mitruma. Varētu būt vecais tatami, varētu būt sienas, kas to lai zin. Itkā jau viss kārtībā, bet tā vieta neuzrunāja. Sajūta bija vairāk kā tādā veco laiku pusbirojā.

Otrais mājoklis atradās ļoti smukā vietā pie Jojogi parka, ļoti gaišs un ar vecu sakuru aiz logiem. Skats paveras uz Šibujas dzīvojamiem rajoniem, klusiem un zaļiem, ļoti mierīga un jauka vieta. Durvis ar ultramodernu elektronisku slēdzi, kurš pīkst un spīdina daudzkrāsainās pogas. Virtuvē atradu noslēpumainas durvis. Aiz durvīm ir kvadrātaina istaba ar betona grīdu, ūdens krānu un vēl vienām durvīm, kuras ved tieši uz āru. Abas durvis diezgan simboliskas, ar lielu logu durvju vidū un slēdzi, kurus vairāk lieto WC iestādēs. Kāpēc ir nepieciešama superultramodernā elektroniskā sistēma uz galvenajām ieejas durvīm, ja virtuvi no ielas atdala tikai divas simboliskas durvis, skaidrībā netiku. Uz ieejas durvīm ārpusē latīņu burtiem rakstīts "Hareru", ko varētu iztulkot kā "Skaidrosies" kad runa ir par laiku. Diezgan dīvains dzīvoklis kurš rada daudz jautājumu, bet skats uz veco sakuras koku un Šibuju ir vienreizējs. To es redzēšu sapņos.

Trešā māja ir ar diezgan ambiciozu nosaukumu: Queen's Home. Megumi atverot durvis palecās uz vietas un iekliedzās. Viņas izbrīns man īsti skaidrs nebija, bet jā - atverot durvis pirmā lieta ko redzi ir stikla mozaīkas siena, kura radīja diezgan interesantu gaismas spēli līdz ar rietošo sauli. Negaidīti, bet ja to uztver kā mākslu, tad ir ļoti smuki. Ienākot iekšā mūs sagaidīja vēsa istaba ar cietu ozolkoka grīdu. Apskatot tālāk, nekustamā īpašuma aģente apstājās skatīdamies otrajā istabā, bet iekšā negāja. Megumi viņai pienāca klāt un teica, ka iekšā neies. Tad nu bija laiks man pateikt savu "oh nu kamooon!". Ieslēdzu gaismu. Istabā tatami ar melniem traipiem, atbīdāmā siena ar kvadrātmetru lielu izplēstu caurumu, caur kuru var redzēt koka režģi. No lampas gandrīz līdz grīdai nokarājas melna lente ar sudrabainiem diegiem, turklāt lampa nekādīgi negribēja slēgties iekšā visu laiku mirgodama. Istaba varētu būt ļoti gaiša, bet logi ir netīri un ar plaisām. Atcerējos Jokohamas spoku istabu atrakciju, tikai šoreiz tā diezgan pa īstam. Trešā istaba bija ar tatami, bet arī diezgan vēsa un neomulīga. Varēja just iepriekšējo iedzīvotāju smagās domas, kuras joprojām karājās gaisā un negribēja doties prom. Virtuve ir vēl viens pārsteigums - ļoti un ļoti liela, bet ar durvīm, kuras ved pa taisno uz ielu, atkal uz ielu. Tās virtuves durvis, laikam, ir kāda japāņu veco māju īpašība kuru es līdz galam nesaprotu.
link6 comments|post comment

Vēstule Stomahinam 20.01.2017. [Jan. 22nd, 2017|06:56 pm]
aivars_666
Привет, Борис!
Сегодня, 20.01.17. получил твоё письмо, правда, думал, что оно придет немного позже. Ведь Виктор меня информировал, что у тебя недавно были гости, и после их посещения ты обычно мне пишешь, не так ли?  Я был уверен, что обычным путем к Тебе моё письмо от 13.11.16 тоже не дойдёт… Видать, месяц попки её мариновали и под конец всё таки решили Тебе её выдать… Ладно, сейчас наверное у тебя оно в 2-х экземплярах есть и письмо от июля тоже есть…  Там среди прочего я Тебе объяснил и особенности грамматики нашего языка, приятно, что ею так интересуешься… 
Да, поздравляю Тебя с очередным провалом Твоего переселения, я об этом узнал даже раньше Виктора. Одно я не пойму – они там у вас все точно полнейшие ослы, или тайно может тебе подыгрывают?  В любом случае я рад, что им так просто всё не удается, как задумали… Наверняка будут пробовать ещё, времени у них для того хватает… Особо не горюй, если и переведут, Ты в той колонии фактически живешь уже как в тюрьме. Кстати, мне довелось читать, что в «совковые» времена диссиденты иногда специально плохо вели себя в колониях, чтобы их перевели бы в тюрьмы, ибо там были хорошие библиотеки, где книги брать почитать…но там плохо было с работой и следовательно с деньгами…потому там они отдохнули от работы, снова стали вести себя хорошо и возвращались в колонии – деньги зарабатывать!  Ты, я думаю, зек опытный и везде выживешь , только в очередной раз Тебя прошу – не пытай себя голодом !!! Лишнего веса теперь у Тебя уже нет, а на Твои страдания (как уже верно заметил в своё время Солженицын), всем наплевать – и тем, кто внутри с Тобой находятся, и тем, кто снаружи… Да, Ты не «пуссик», Ты намного радикальней таких «воюющих атеистов», потому фонд Сороса и остальные подобные организации за Тебя не заступятся, это ты должен понимать и иллюзии на счет них не пытать.  Кстати, вроде «Мемориал» всё же согласился с отговорками Тебя засчитать в политзеки.
Ты бы постарался хоть 3-ю группу инвалидности достать, это будет лишним аргументом, почему Тебя нельзя пытать работой и переселением…
«Архипелаг» недавно полностью закончил, книга хорошая, вопреки слыханному, что автор там латышей сильно критикует, так оно не оказалось, критики там было мало и отчасти справедливой.  Одно слегка удручает, что он там почти не пишет про НАСТОЯЩИХ антисоветчиков, которые осознанно боролись против режима хотя бы словами, ну как ты, вот, например… Мало таких наверное и было на самом деле. Их всех героев книги мне наиболее симпатичен Власов (не генерал, конечно, а его фамильный тезка) и Скрипникова, смелая, отважная женщина; ну ещё может эстонец Тенно, славный своими побегами. Советская критика обвиняла Солженицына в защиту бандеровцев и пр. фашистов, а я как раз таких искал в его книгах, но почти не нашел… В основном все простые, от политики далекие люди, по воле судьбы попавшие не в то время, не в то место… Да, по возвращению в Россию Солженицын испортился, неудивительно, что тебе не дал автограф…но это уже другой разговор, не буду на сей раз к нему переходить.
Ты, кстати, молодец, что не вступаешь в отношения с судом, но я ещё подумал – а зачем Ты туда идешь пешком, пусть они Тебя несут, раз Ты им там нужен… жаль, правда, что Ты сейчас стал таким легким, не то, что 5 лет назад. :)
В «Фейсбуке» есть группа единомышленников поддержи политзека Стомахина, там есть я и многие другие твои друзья – Корб, Зеличенко..и пр. Я кстати на данный момент лишен права писать что либо на «ФБ» (до конца месяца), ибо нехорошими словами обозвал презика Украины, и нашлись тимуровцы, которые доложили админам, ну а те всегда рады наказать тролля. Ох, и тупые братцы хохлы, всё они пишут – уничтожим внешних врагов, потом возьмемся за внутренних. В том то их беда, что не уничтожут, пока не возьмутся! НАОБОРОТ ВСЁ ДЕЛАТЬ КАК РАЗ НАДО !!! А когда это им 101-й раз начинаешь пояснять, обязательно кто-то настучит, что я «маскальский тролль». 
Ещё что не радует – недавно кто-то написал про шизофрению партизанки Зои, так Саша Зеличенко начал эту подстилку диверсантов коммуняг защищать, мол, нехорошо поливать грязью героиню, погибшую мучительной смертью. Да, перед смертью она держалась героически, в том можно у неё поучиться (не то, что, скажем, Емеля Пугачев или декабристы), ну, а вообще незачем её хвалить, поджигательницу домов мирных жителей (ведь даже на фотках потом ретушировали надпись на табличке «Поджигатель домов»). Не могу также воспринять серьезно рассуждения Виктора Корба о том, что Путин мог бы подать в отставку, если ему за то гарантировать судебную неприкосновенность (а чего Сталину в своё время никто не додумался предложить такое? ). Нет, таким как он только один путь, тот, по которому шел, например, Чаушеску… (ой, я уже вижу, как из-за этих строк цензоры снова изымают моё письмо и несут отдавать «феесбешкам»..да пусть они подавятся!) Вот так, Борис, дружба мне дорога, конечно, но истина дороже, то же касается и отношений с Маглеванной, которые, увы, так и не наладились… 
Про наши тюрьмы – да, они перестроены вроде, но нашим правозащитникам и такие не нравятся, надо, чтобы было всё как у Брейвика, к примеру… Собираются постепенно эти сносить и вместо них новые строить, по числу зданий на половину меньше, зато комфортных и надежных… Наша страна, как знаешь, очень богатая, нет тут не безработных, не нищих…  а для таких благих целей ЕС тоже какой центик всегда подбросить нам готова. Так что добро пожаловать к нам лет через 10, активно призывай бомбить атомом всех подряд, и тебя тогда непременно посадят, но уже с комфортом! 
Трампа сегодня «инагурируют», ну сейчас увидим, каким он выйдет. Да, «рашисты» пока очень рады, но я надеюсь, что не надолго… Уж Обама им точно не мешал, разве что на прощание устроил спектакль с 35-ю дипломатами…
Витолс мне увы тоже не отвечает, очень уж высокомерны эти иноземные богачи, будут они тут с каждым сопляком беседовать… Его книгу про Россию я на русском изданную не видел ещё, а вот КНИЖКА Адика есть в продаже в инете, так что в принципе можно было бы купить и тебе доставить, однако у меня «финансы поют романсы», быть может Виктор Корб поможет, написал уже ему. Сейчас, когда есть и-нет, все дела довольно таки быстро решить можно.
Мне увы апелляционный суд тоже отказал, вела заседание такая сраная маскалька, с трудом выговаривала слова на собачьем языке, сразу видно было, что я ей не нравлюсь (а вот тот судья, который дело против радио рассматривал – как раз таки наоборот). Сейчас остается только кассацию подавать, а потом уже в Евросуд по правам человека. Наихудшее, что в случае проигрыша закон требует оплачивать судебные издержки, хорошо хоть, что я гол как сокол, и у меня нечего взять в залог – не дома нет, не машины… 
Да, Борис, со многими твоими взглядами я не согласен, либерастия-педерастия никогда мне не были по душе и не будут, но тем не менее я Тебя ОЧЕНЬ УВАЖАЮ за Твой твердый дух и непоколебимость. Вот именно такие должны быть все борцы за Идеалы, ни о чем никогда не сожалеть и не просить прощения у врагов народа. В Хрущевские времена 25-ников освобождали после 8-10 лет отсидки, если они согласились написать прошение о помиловании… 99% их так и сделали, но 1% всё же нет, вот это и был ЗОЛОТОЙ ФОНД ВСЕХ НАЦИЙ. Из наших был такой Карлис Чикка (не единственный!!!), который отказался писать, ему сказали, мы понимаем, ты нашу мову ещё не освоил как надо, вот тебе красный бант, обвяжи вокруг левой руки, походи так 2 недели, этим ты докажешь, что исправился и поедешь домой. Так он ответил, пусть этот бант лучше начальнику тюрьмы вокруг залупы обвяжут…и просидел все 25 «от звонка до звонка». Я не сомневаюсь, что и ты поступил бы точно так же. Держись! Спишемся ещё! Только сознательно себя не губи, ты ведь в Бога не веришь, потому за страдания свои всё равно в рай не попадешь как шахиды. Да здравствует наша борьба и победа !!!

20.01.2017. Aivars Gedroics
linkpost comment

G5 [Jan. 22nd, 2017|11:32 am]

dunduks
[Tags|]

Kā gāja fināla otrajā daļā varēs dzirdēt šodien LR1 14:05 vai drīz pēc tam arī arhīvā.
link4 comments|post comment

[Jan. 22nd, 2017|01:12 am]

m31
[music |ZHU - Reaching]


'Cause when you reach for me, I'm there, I'm by your side And you're holding me, I'm alright, 
I'm alright I wanna hold you, I wanna touch you I wanna feel good and make you mine'


ZHU has amazing music and lyrics. Highly recommend.
linkpost comment

[Jan. 21st, 2017|09:23 pm]

m31
[music |ZHU - In the Morning]

My new guilty pleasure. 
linkpost comment

[Jan. 21st, 2017|07:21 pm]

vakardiena
Ļoti patika šīsdienas gājiens. Visi draugi, visi līksmi. Jūtos ļoti pacilāts.Gribētos domāt, ka šo gājienu/piketiņu apmeklētība liks divreiz padomāt, pirms bīdīt kādu stulbu un represīvu likumprojektiņu- jo būs tracis un tā, liks iedziļināties, uzdos neērtus jautājumus. Priecājos arī, ka bija plakāti krievu valodā, negribētos, lai arī šajos jautājumos krievu un latviešu kopiena nodalītos. Mēs visi esam māsas, un tie, kas domā, ka runāt par feminismu un sievieštiesībām, nozīmē diskriminēt vīriešus, varētu beidzot saņemties izlasīt feminisma vēsturi un kādu jēdzīgu definīciju
linkpost comment

. [Jan. 21st, 2017|06:53 pm]

feita_kleita
Šodien tik pavasarīga diena! Un es to izlietoju nevis aizbraucot līdz jūrai, bet aizejot ar māsīcu uz tirgu, hah! Un tā vietā, lai šobrīd būtu sasmēlusies līdz ausīm saldkaislas melanholijas, esmu dziļās pārdomās par:
1- gaļu. Manī joprojām norisinās liela cīņa, kurai nespēju prognozēt iznākumu. Kā var mīlēt un vienlaicīgi ēst dzīvniekus? Nopirku Fejai kauliņus vietā, kurā tos pirku vairāk kā pirms pusgada, jo mīļvārdiņos. "Kauliņi zupiņai". Ir skaidrs, tagad, ka kauliņus negrasos apskrubināt, lai arī tur gaļiņas diezgan daudz, tas Fejiņai. Savukārt buljonu sirdsapziņa liedz izliet podā. Viss būtu ok, vāru buljonā sunim putru, bet nē, jo uzvāru zupu, kuru pati, sirdsapziņas nomākta gardu muti ēdīšu. Jo man ļoti garšo zupas! Veģetārās zupas apnīk... Šodien skābu kāpostu zupa, kas raisa pārdomas Nr.
2. Maisiņi. Cik čakarīgi būtu lūgt pārdevējai atrēķināt burciņas svaru, ja tas nav paredzēts viņas stendā? Satrauc, ka pērkot, piem., skābētus kāpostus, rodas trīs politelēna maisiņi, kurus izmest ārā, piesārņojot mūsu mīļo planētu (citas mums nav). Tad vēl sālītas sēnītes (3), citas sēnītes (3), korejas burkāni (3), dažādi dārzeņi pie viena (1), pie otra (2) utt. Apt. 20 maisiņi!!! Tirgus jau nu tiešām būtu tā vieta, kurā veicināt pircējiem izvēlēties ekoloģisku iesaiņojumu jeb nākt ar savu.

Secinājums.
Žēl, ka P. negaršo zupas tik pat ļoti cik man. Meklēju vīru ar mašīnu, hah, joks, protams, un kuram tā pat kā man garšo zupas. Ja grasos reizi nedēļā apmeklēt tirgu, jātiek pie tantiņu iepirkumu somas uz riteņiem (nejaukt ar ceļojumu čemodāniem, jo tiem ir būtiski atšķirīga atvēršanas un aizvēršanas specifika, turklāt, par īpaši tirgum paredzētu somu nevajadzētu satraukties, ja tā pienesās ar zemi, alternatīvu dārzeņu iesaiņošanas veidu meklējot (biznesa ideja - tamborēti tīkliņi). Jāatrod garīgais skolotājs, vai vismaz cilvēks, kura viedoklim es uzticētos, lai izrunātu "gaļas buljona" ētiskos un garīgos aspektus. Pārvākties dzīvot uz valsti, kura atrodas tādos klimata apskākļos, kur var bez bēdu ēst svaigus zaļumus no pašas dārza.

/

Šķiet esmu iekļuvusi cilpā, jo šāds ierakst un pārdomas toč jau ir bijušas vairākas reizes.
linkpost comment

[Jan. 21st, 2017|10:54 pm]

morraa
Katru dienu rakstu 600 vārdu rakstus un tur aiziet visa mana rakstītgriba.
Cibas rakstītgriba nāk arī no laika pārpilnuma, bet laiks tiek pildīts ar lasīšanu, lai varētu uzrakstīt 600 vārdu rakstu vēlāk.

Pa to laiku esmu pamanījis, ka pavadu visu laiku pa Tokijas ostas rajonu. Abi biroji ir pie līča, uz mākslīgajām, kvadrātainajām salām. Braucot no vienas salas uz otru ir nebeidzami kanāli, ūdens, upes, tilti un ēkas pie pašas ūdens malas. Šķiet, ka Tokija ir mazliet pāraugusi Venēcija. Centrālrajonos, kur jūra nav redzama lielo ēku dēļ, tādas sajūtas nav. Par jūras klātbūtni atgādina tikai jūras smarža, kura ielavās līdz ar dienvidu vēju.
linkpost comment

The Theory of Everything (2014) [Jan. 21st, 2017|08:28 am]

217
Esmu pagaidām noskatījusies pirmo pusstundu un jau paspēju vairākkārt nopiņņāties. Jau kādu laiku gribēju noskatīties, bet atliku, jo šķita, ka tā būs.
linkpost comment

[Jan. 20th, 2017|09:42 pm]

dunduks
Internetos (c) redzēju atsauksmes, ka Trampa runa esot šausmas, šausmas un tāpēc nepaslinkoju, bet patērēju kādas 5-10 minūtes laika, lai izlasītu runas transkriptu (papildus tur arī komentāri; avots, šķiet, neitrāls un drīzāk simpatizē demokrātiem, nevis republikāņiem).

Neesmu speciālists, bet neko kriminālu nesaskatīju: runa kā runa, lai gan varbūt vienkārši esmu pārāk tolerants.
link7 comments|post comment

[Jan. 20th, 2017|06:03 pm]

mazeltov
Tā ir lieliska sajūta, ja kolēģis atsūta info par problēmu, kad kaut nestrādā Jirā un es varu izfiškot minūtes laikā, kur ir problēma un kā to izlabot.
linkpost comment

[Jan. 20th, 2017|12:16 pm]

ctulhu
Droši vien tuvāko 50 gadu laikā cilvēktiesības tiks paplašinātas uz citiem intelektiem, t.sk. robotiem:

http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//NONSGML+COMPARL+PE-582.443+01+DOC+PDF+V0//LV&language=LV
link9 comments|post comment

Divkopienu sabiedrība [Jan. 20th, 2017|09:57 am]

kautskis
Pa televizoru no Davosas rāda Sorosu.

Krievvalodīgā kolēģe neizpratnē prasa – kas tas tāds?!
link9 comments|post comment

[Jan. 19th, 2017|07:29 pm]

m31
[music |ZHU - In the Morning]


Sleepy. 
linkpost comment

In other news [Jan. 19th, 2017|10:16 am]

kautskis
Turpinām ziņas.

Kā zināms, šodien pat no krāna tek dziedinošs ūdens.

Taču ūdens krāns man, biroja planktonam finanšu haizivij darbā ir tikai virtuvē, bet virtuve tālu, vismaz pārdesmit soļi. Tepat rokas stiepiena attālumā ir lielā ūdens pudele. Kas, kā arī zināms, ir dāsns bisfenola A avots, bet bisfenols A – nu, bisfenols A ir vainojams pie pilnīgi visām cilvēces problēmām, arī tas ir zināms.

Tad še man ir jautājums: bet kā būt, vai šodienas ūdens dziedinošais spēks atsveŗ bisfenola A ļauno ietekmi?
link7 comments|post comment

[Jan. 19th, 2017|09:43 am]

antuanete
[Tags|]

   Vai kāds vēlas 2 biļetes uz šo pasākumu? http://bilesuparadize.lv/lv/events/event/54779 15 EUR/gab, varu pārdot arī pa vienai. (Nopirku biļetes un tikai tad rūpīgāk ieskatījos kalendārā, kur rādās Tartu maratons).
Atstājiet ziņu komentāros vai uz antuanete pie gmail.com.
link1 comment|post comment

Pieticība cilvēkus nekrāšņo [Jan. 19th, 2017|09:24 am]

kautskis
Esmu mazliet vīlies misterā Džuliānā Asanžā. Tas ir, es saprotu, kādēļ paziņot – es atgriezīšos Amurikā, ja apžēlos Čelsiju Meningu, un pēc tam, kad viņu apžēlo, paskaidrot – jūs ko, es teicu nevis apžēlot, bet uzreiz atlaist. Protama lieta, ikvienam no mums ir gadījies piesolīt kaut ko tādu, ko galīgi negribas darīt, un pēc tam mēģināt izlocīties. Es teicu, ka sākšu jaunu, skaistu dzīvi no Jaunā gada? Jā, bet es nedomāju šo jauno gadu, šis vēl ir par agru. Cilvēcīgi, saprotami, ko nu to pārmest.

Bet kas šitā par prasību, lai garantējot viņam drošību?! Mister Asānž, kam tādu pieticību. Ņemot vērā Jūsu ieguldījumu ASV jaunievēlētā preža ievēlēšanā, pienāktos pieprasīt vismaz parādi ar pūtēju orķestri un konfeti. Lai gan vispār kāds valdības amats arī prasītos.
link6 comments|post comment

[Jan. 19th, 2017|09:17 am]

zirka
[Tags|, , ]

āāā, šī diena jau ir izdevusies, jaunā kolēģe atkal atvedusi manu mīļo prieka kamoliņu-mazsuncīti uz darbu!!! vīvīvīvī, mazo zuzīt, zuzulēniņ, uķi-puķi, mimimi!
link4 comments|post comment

[Jan. 19th, 2017|09:01 am]

zirka
[Tags|]
[music |david bowie]

sapņoju, ka mēs ar [info]deloveja_kundze esam baldonē kaut kādā reivā, atbrauc mans dzīvesbiedrs un uzspridzina ballīti ar repu, man atplīst zābakam zole, nu un vēl kādas 100 lietas
link6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]