Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

Pašdziedināšanās! [Sep. 19th, 2014|05:04 pm]

feita_kleita
Tīģeracs - Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. piesaista bagātību pārpilnību un veiksmi. Sargā pret konkurentu viltību. Noņem nogurumu un spriedzi, palielina koncentrēties spēju, nostiprina veselo saprātu, stimulē pedagoģiskās dotības, palīdz saimnieciskajā darbībā. Novērš cilvēka uzmanību no maziem darbiņiem un lieliem. Veicina pārmaiņas un cilvēka attīstību. Glābj no nepamatotas greizsirdības mokām. Pasargā no naida, indēm, ienaidniekiem, plēsīgiem zvēriem. Normalizē asins spiedienu, palīdz izārstēt psoriāzi, locītavu iekaisumus, sirds vājumu un bezmiegu. Pozitīvi ietekmē sieviešu slimību un hronisku depresiju, šizofrēnijas ārstēšanu. Veicina dziednieciskās enerģijas plūsmu ķermenī, tādēļ ir labs visiem bezspēcīgajiem un slimniekiem. Labi sader ar sudrabu. Amulets pasargā no briesmām un ļaunas acs.
Izmantojiet tīģeraci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģeracs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību.

Tīģeracs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi.To nebūtu vēlams nēsāt sīkumainiem uz sevi orientētiem cilvēkiem. Tīģeracs palīdz fokusēt prātu. Akmens palīdz norobežot prātu no citu cilvēku vajadzībām un problēmām. Tas ir ļoti dziļš process, un ne katrs tīģeracs nēsātājs spēj to izmantot pareizi.Tas noder par aizsargu tiem,kuri iespējams pārāk jūtīgi uztver citu dzīves.

Tīģeraci ieteicams nēsāt sudraba rotaslietā, labajā ķermeņa pusē.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību, lieto psihosomatisko saslimšanu gadījumos.

Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumu, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas.
link2 comments|post comment

Tipiski, [Sep. 19th, 2014|05:01 pm]

feita_kleita
par pēdējo naudu komisijas veikalā nopirkt gredzenu ar tīģeraci, jo tas mani pārņēma un pusdienās ēst foreli. Dzīve ir brīnišķīga, ja ne sliktums no vakardienas viesu vīna.
linkpost comment

[Sep. 19th, 2014|03:37 pm]

vajag

[insane]
Ja kādam ir nevajadzīgs Android telefons, labprāt paņemtu par mazām naudiņām. Der sadauzīts ekrāns, pavecs modelis. Kāds vecāks Samsung vai kāds cits brends.
linkpost comment

Declare independence [Sep. 19th, 2014|07:42 am]

kautskis
Phew. Izskatās, ka būsim tikuši cauri sveikā. Ak, Skotija, dod buču, let us love you! Vairāk gan šitā nedaries. Mēs uztraucāmies, Deivids uztraucās, kam šitādi uztraukumi vajadzīgi.
link18 comments|post comment

Varbūt kāds no jums iet, [Sep. 19th, 2014|02:10 am]

feita_kleita
[Tags|]

labprāt pievienotos. 100 gadus nekur neesmu bijusi, bet tik tālu vienai negribas iet,

http://www.melnapiektdiena.lv/events/20092014
linkpost comment

[Sep. 18th, 2014|06:50 pm]

mazeltov
Skatos pa logu, parkā atkal tas mikrosunītis, bet tikai kopā ar onkuli, tantes nav. Sākumā izskatījās, ka onkulis ir viss melnā, svaigi kā atraiņa kārtā, bet tad pamanīju, ka tomēr nē - kājās ir trenūzenes ar kaut kādu baltu svītru. Kaut ko tur ņemas - onka pasper bumbiņu, suns teš pakaļ, nes atpakaļ, vārtās pa zemi; gadās, ka arī onka pats skrien, lai sunim lielāks azarts.
linkpost comment

Lalala, 5diena! [Sep. 19th, 2014|01:13 am]

feita_kleita
[Tags|, ]

linkpost comment

[Sep. 18th, 2014|09:46 pm]

antuanete
[Tags|]

   Esmu izdzīvojusi divas dienas mežu semināra, četras dienas zālāju kartēšanas Zilupes un Ludzas novados, divas trīsstundīgas sanāksmes Ventspilī un vēl atlicis purvu seminārs un viena diena zālāju anketu savadīšanai, tad svētdien varēšu visu dienu gulēt. Pirms atkal jūgties darbā, bet nu jau parādās gaisma tuneļa galā, kas nav vilciens.
   Zilupē izbaudīju Latvijas austrumu gala ļaužu viesmīlību un laipnību; latviski gan neviens tur nerunā (labākajā gadījumā saprot, bet es necentos pārbaudīt), toties cienā ar pusdienām un brauc rādīt, kur var tikt pāri upītei pa bebru dambi. Dzīvojām Zilupes arodvidusskolas kojās, tādas riktīgas kojas, kur no uzcelšanas brīža ir uzlaboti tikai logi un duša (labi, ka vismaz tā!) Pa nakti salām ar visām biksēm, džemperiem un divām segām, no rīta tāda migla, ka vispār neko redzēt cauri. Smuku pļavu maz, vairums dīvāna zemnieku appļautas un siens atstāts, nožēlojams skats. Bet kopumā produktīvs izbrauciens.
link2 comments|post comment

[Sep. 18th, 2014|08:43 pm]

ld
man gribas vemt.
man tik ļoti nepatīk, kas notiekas, ka liekas, ka jāmeklē pēdējā izeja un vienkārši jāpamet šis neloģiskums.
ja nav kazai piena, tad nav.
link8 comments|post comment

opera [Sep. 18th, 2014|06:28 pm]

reinulitis
vispār ir labi, ja vari aiziet pie dienesta ieejas un dabūt biļetīti uz operu.

izrādās Rigoleto ir smuka izrāde un skaista mūzika un... nu vispār man patika. otrais un trešais cēliens vispār nevis pagāja, bet aizlidoja kaut kur, sēdēju muti pavērusi un elpoju brīžiem tikai uz iekšu.

skaisti.

vēl atcerējos, jo ieraudzīju, ka man ļoti patīk pilsēta vakarā, kad tumšs. visas tās gaismas, reklāmas, mašīnu ugunis, cilvēki utt. viss tāds... ar savu sajūtu.
link2 comments|post comment

! [Sep. 18th, 2014|04:35 pm]

feita_kleita
[Tags|]

Turpmāk batonus man ausīs spraust būs daudz vieglāk :D
link2 comments|post comment

par Lindu [Sep. 18th, 2014|10:58 am]

eos
Satiku viņu vakarskolā. Viņai bija 28, man 21. Viņa bija daudzkārtēja Latvijas ķīmijas olimpiāžu uzvarētāja. Grasījās kļūt par tiesu medicīnas ārstu un veikt sekcijas.

Viņai bija vīrs un meita. Un viņa bija biseksuāla. Un vēl viņa bija ģēnijs - vismaz IQ ziņā noteikti.

Aizmirsu pateikt - kad viņu satiku, viņa staigāja ar kruķiem, jo bija nesen cietusi autoavārijā.

Tā kā skolā bija pieci stāvi, un lifta nebija, un piektajā stāvā notika stundas, viņai bija ļoti grūti vienai pašai uzkāpt uz piekto stāvu.

Te nu man bija iespēja palīdzēt. Augumā viņa ap metru astoņdesmit, spēcīgu miesasbūvi un slīpiem pleciem. Rokas stiegrainas un balss raupji slīpējoša.

Viņa bija perfekcioniste un pedante. Mācījās uz 9 un 10, vakarskolā tikusi, jo apprecējusies vidusskolas gados un tikusi pie bērna 23 gados.

Viņas vīrs bija nīderlandietis. Viņam bija 32, četrus gadus vairāk. Viņiem kopīgi bija daži ģimenes biznesi, dažas ārštata haltūras, un daži interneta darījumi, kas priekš 2008. gada Latvijas ienesa ap 4000 latu mēnesī uz trīs cilvēku ģimeni.

Viņi pat auklīti varēja atļauties. Auklīti es pazinu, bet es ceru, ka, ja Tu - auklīt - lasi šo, priecājies, ka viss ir labi. Nu mēs ar Lindu Tev vēlējām labu, vismaz.

Tātad - mēs ar Lindu mācījāmies vakarenes 12.klasē kopā. Un viņa man mācīja ķīmiju kā privātskolotāja, un es biju spēcīgās rokas, kas viņai palīdzēja izkāpt no taksometra un tikt uz piekto stāvu un citur, kur ar taksi nevarēja.

Jā - Linda, un arī viņas vīrs - abi bija biseksuāli. Un viņiem bija meita.

Viņu biseksualitāte izpaudās tā, ka viņi apmēram reizi gadā pārgulēja ar sava dzimuma partneri. Savā starpā viņi zināja, kā tos partnerus sauc, kur tie dzīvo. Un partneri arī zināja, ka guļ ar precētiem cilvēkiem.

Un meita pat zināja, ka mammai patīk meitenes un gleznas ar dāmām.

Vispār pat bija trakāk - viens no ģimenes biznesiem bija ļoti labas erotiskās mākslas galerijas uzturēšana internetā. Attēli ar sabildētiem 18.- 19.gs aktiem un bohēmas attēlojumiem.

Linda pēc rakstura, kā jau visi vēl nerealizējušies ģēniji (un es ceru, ka meloju) bija kašķīga situācijās, kur viņa secināja, ka nav sasniegusi maksimālo rezultātu, vai viņai nav bijusi taisnība.

Man izdevās ar viņu sadzīvot, jo es pats biju tāds lecīgs cilvēks, kurš domāja, ka zin enciklopēdiju no galvas, kaut zināja labi, ja 70%.

Ģimenes dzīve viņiem bija ļoti saticīga. Jau 10 gadus.

Neilgi pēc vakarskolas beigšanas viņa aizbrauca ar vīru dzīvot uz Nīderlandi un tur studēt. Un atkal sāka staigāt pati.
link2 comments|post comment

[Sep. 17th, 2014|10:05 pm]

mazeltov
Selfijs )
link9 comments|post comment

[Sep. 17th, 2014|07:23 pm]

mazeltov
Interesanti, ja pēkšņi pazustu visi šobrīd pastāvošie šķēršļi tam, kur dzīvot, strādāt un darīt pārējās lietas, kas nu kuram svarīgas, tad kuras būtu lielākās migrācijas plūsmas un virzieni?
link6 comments|post comment

dzejiņas? Nē, es esmu fiziķis,.firziķis un pārmācījies zubriķis... [Sep. 18th, 2014|12:55 am]

eos
***
daudz burtiņu somā manā,
Tavējie izkrituši, mīļā
Meloju, atradu, re - kādi apskranduši,
Pasaules ceļos novazāti

***

tepat, tieši te
Viņš viņu,
Viņi viņas,
Tu mani
Es Tevi
gribu, negribu, satieku, pametu, atrodu, iemīlu, ienīstu, pierodu, saprotu, pieņemu, iemīlu.

***

Brīvību, brīvību kaķim!

Brīvību Tavam vīram, sievai un bērniem
Brīvību Tavai mātei un tēvam,
Brīvību māsai un brāļiem
Palaid tos
Bodlēra mākoņos!

***

Cilvēki cauri cietumiem cikādēm cenšas cierēt
Uz mūžīgo laimi
Aizved mani
Mani paved
Vairāk vai mazāk
Cauri ziemai, lūdzu
Man salst
Kamanās šauri

***

Tu nomiri savā dzimšanas dienā.
Es priecājos, tiksimies nākamajā dzīvē
Kad būsim zirgi
Tik balti un sirmi
linkpost comment

Starpsezonas. [Sep. 17th, 2014|08:17 pm]

pa_leeto

[feita_kleita]
Janet D brīnišķīgi rudens apavi! 40 (7) izm, āda, papēdis 6 cm. Vienreiz iziets ielās un saprasts, ka manai pleznai par šauru pirkstiņos, lai gan diezgan brīvi. 25 Eur. Centrs. Saziņai feita_kleita@inbox.lv

bildes )
link2 comments|post comment

[Sep. 17th, 2014|03:16 pm]

shiry
Es ticu, ka tiem, kas smēķē pieturās un pēdējo dūmu izpūš, iekāpjot transportā, ir rezervēts atsevišķs kaktiņš ellē.

Visādi citādi, ja nu kādreiz sadomājat aptetovēties un meistars sadziedēšanas procesam iesaka lietot Bepanthen ziedi — don't do that.

Un vēl visādi citādāk, jau kuro dienu sāp iekšas un galva, rīklē kaut kāds lipīgs kasītājs, deguna caurtece vairākkārtīgi pārsniedz normu, un ir visriebīgākā temperatūras sajūta ever. Vienīgā problēma, ka pašas temperatūras nav.
Bet vismaz savu ilgi gaidīto gliemežu krēmu dabūju, ohboy ohboy.
link6 comments|post comment

Izdomas lidojums [Sep. 17th, 2014|12:25 pm]

kautskis
O! Man nupat palūdza uzrakstīt visu sapņu piepildījumu, ne ņūsleteru: vienā ēpastā saliec kopā piedāvājumus no zeķu, kreklu un alkohola tirgotājiem — un tas viss paredzēts somiem! "Nodzēri pēdējo kreklu no muguras? Mūsu interneta veikalā piedzerties var lētāk! Un par ietaupīto naudu nopērc jaunu kreklu!"
link10 comments|post comment

Stikla balons [Sep. 17th, 2014|09:50 am]
vajag
[maaraam]
Ļoti vajag stikla balonu. Varbūt kādam bēniņos/šķūnītī noputējis mētājas. Var būt arī nenoputējis. Ideāli, ja trāpītos 20L. Ļoti vajag, lai varētu paņemt uz visiem laikiem.
linkpost comment

[Sep. 16th, 2014|10:59 pm]

mazeltov
Katru reizi, kad stiepju lejā uz misenēm sašķirotos atkritumus (pārstrādājamie un kompostējamie) nodomāju, ka tas ir vienkārši vāks, cik ātri tos maisus var piepildīt divu cilvēku mājsaimniecība. Bet vispār, kopš brīža, kad sāku šķirot, redzu, cik tomēr daudz šķirošana ietekmē, jo tā miskaste, kas ir reāli miskastemiskaste - tā tagad pildās ļoti lēni, bet gan jau varētu vēl lēnāk.
Man ļoti patīk Zviedrija šajā ziņā - interesanti, kā viņi varēja panākt, ka iedzīvotāji ir tādi šķirošanas čempioni.
link4 comments|post comment

[Sep. 16th, 2014|01:24 pm]

mazeltov
Šmugulīgie suķi ir atraduši jaunu mērķi - manu veco skolu (izrādās, ka viens no suķu dzimtas arī ir tajā mācījies).
Vispār, atcerējos vienu epizodi saistībā ar brīvprātīgi obligātajiem ziedojumiem kādā 1998. gadā. Skolas direktrisei bija ienākusi prātā žilbinošā doma, ka bibliotēkai ir nepieciešams televizors, lai rādītu kaut kādas tur mācību filmas. Doma laba, taču izpildījums - kā parasti. Protams, ka vajadzēja lekt augstāk par savu pakaļu un pirkt milzīgāko, lielāko un dārgāko, kas tobrīd bija pieejams, turklāt ne jau uz skolas, bet gan uz skolēnu obligāto ziedojumu rēķina. Naudu ievāca klases audzinātājas. Man liekas, ka kādu reizi vai divas noteikto ziedojumu summu iedevu, bet pēc tam vairs tai huiņai nepadevos un nekādus obligātos meslus audzinātājai no manis ievākt neizdevās. Kaut ko jau šķībi skatījās un kaut ko arī teica, bet neko ar to nepanāca - ja man liekas, ka notiek kaut kas netaisnīgs, man vienalga, lekšu uz ecēšām un plēsīšu kreklu, bet turēšos pie savas taisnības un pārliecības. Skumjākais, protams, tas, ka tas televizors pēc tam lielākoties krāja putekļus.
link4 comments|post comment

[Sep. 16th, 2014|03:01 pm]

ld
Atcerieties es lasīju "bringing up bebe"?
tur bija teksts, ka vecāks saka: "es esmu tas, kurš izlemj!"
es to pasvītroju, izrakstīju, bet godīgi sakot neticēju, ka tā var teikt un ka kāds tam ticēs.
bet kaut kur apziņas stūrītī man tas pieseivojās.
pēdējo divu mēnešu laikā es esmu sevi pieķērusi kaut ko pamatojot ar "tāpēc, ka es tā saku!"
ik reizi, kad es to pasaku, man liekas, ārprāts! ko es pateicu!? kas tas par argumentu?! jā, it visam, ko es saku ir jābūt argumentētam. viena no manām dīvainībām. bet visjocīgākais ir, ka tas kuram es to saku, tas patiešām ir arguments!!! tas mani pārsteidz ik reizi no jauna un jauna. mans vārds, tikai tāpēc ka to pasaku es, ir arguments pats par sevi. skērī...

virutāls iemājiens sirdna°m - es beidzot sapartu Tavu cepienu par "Tu esi vīrietis, DARI KAUT KO!" Skatījos Hariju Poteru un sapratu. pēdējā filmā tur ir scēna, kur DA ar sajūsmas saucienu sagaida ilgi pazudušo Hariju un cer, ka viņš visus viņus izglābs un uzveiks Voldemortu. Bet Harijs tur izskatās vairāk nekā dziļi nelaimīgs. Viņš it kā ir tas ilgi gaidītais varonis, bet viņam nav ne mazākās jausmas, kas, ka un kāpēc.
tas joks jau ir tas, ka būtībā nevienam nav poņas, ko darīt. Kā saka S slerozainā oma "es nezinu, kurp ceļš ved". Daži ir tik gudri, ka izdomā "OK es nezinu, bet kāds cits noteikti zin. tas tik es tāds mazs un melns." un tad sāk gaidīt varoņus, laimes lāčus, Sprīdīšus utt. kādam taču ir jāzin, kurp ved ceļš un kā uzvarēt ļaunumu. tas ir aptuveni tāpat kā ticība Dievam un to, ka šai pasaulei ir kāda jēga. nu ir taču jābūt kādam, kas visu to ir izgudrojis! ir jābūt! nevar būt, ka nav.

dzīves jēgas sakarā vissakarīgākais, ko es esmu dzirdējusi: "piešķir dzīvei jēgu un tad tā tai būs". tieši tāpat ar pārējo - izdomā kā uzveikt ļaunumu un Tu to uzvarēsi. protams var būt baisi, ka ik vienai Tavai rīcībai seko desmiti vai simti citu un ka Tavam vārdam ir svars, jēga, tikai tāpēc, ka tas ir Tavs vārds. tas vienkārši jāpieņem. tāpat kā fakts, ka reiz mēs visi mirsim.
link1 comment|post comment

[Sep. 16th, 2014|03:14 pm]

putnupr
kolēģim aizgāja saules otrā pusē dēls.
vakar 3 h meklēju dzejoli, ko mūsu iestāde varētu ielikt sēru sludinājumā. atradu rindas no I. Ziedoņa, beigās izrādījās, ka IZ "Dienā" citēt nav brīv'. nu neko, vakar vismaz pa dzejoļiem padzīvojos.
bet tā nāve visur lien un uzglūn. bail.
link8 comments|post comment

[Sep. 16th, 2014|12:02 am]

ievapasaule
izgaju sodien pirmo reizi lauka lidz diennakts veikalam pec galas un sarkana vina. ara vel silti, bet laikam nak rudens.
veikala un pa celam uz majam vairakas reizes mijamies ar glitu puisi melnas drebes, kas pirka vienu alu un velak pa celam dzera
pedejas paris stundas rakstiju 200 vardus
linkpost comment

[Sep. 15th, 2014|11:07 pm]

ievapasaule
masas virs tikko feisbuka dalijas ar to rakstu par 9 veidiem, ka radosi runat ar berniem, ja uznak dusmas un bezspeciba
bet vins ir loti forss vecaks:))
linkpost comment

[Sep. 15th, 2014|02:38 pm]

mazeltov
[Tags|]

Vaitfeisa kalns bija reāli hārdkorīgs, jo ir tikai divas izvēles - vai nu zemākās, ļoti īsās un vieglās trases vai arī garās un ūbergrūtās. Pirmajā dienā, kad mums stāstīja, cik tur augšā viss ir baismīgi, uzbraukt neriskējām - tā vietā tusējām pa tām īsajām kopā ar vēl trim puikām (vecumā no kādiem 8 līdz 12) - Džoniju, Evanu un Džordžu. Džonijs bija labākais braucējs no visiem, kurš pēc īsa brīža piekantējās manam drauga un tad nu viņi arī abi tur pārsvarā čupojās un viens otram izrādījās un iedrošināja uz visādām pārgalvībām, kamēr man viena salīdzinoši garā brauciena laikā, kad nevāji gāza lietus, sanāca braukt kopā ar mazo Džordžu, kurš īsti labi braukt neprata un uz to laiku jau bija noguris un izbesījies - tad nu piemērojos viņa ritmam, cēlu augšā viņa riteni, kad viņš kārtējo reizi nogāzās, uzklausīju visas viņas sūdzības par "my neck is killing me", "i'm so tired" un tikai kādas 1000 reizes viņam teicu "you can do it" "tough is good" un beigu beigās mēs tiešām cauri tam mežam izkūlāmies dzīvi un bijām spējīgi iedot viens otram haifaivus.

Otrajā dienā tomēr bija skaidrs, ka pa mazajām trasēm nebūs aršana, tāpēc kāpām vien gondolā un braucām uz kalna augšu, no kurienes var braukt tikai pa melnajām trasēm. Trases bija tiešām trakas - kaut arī nebija īpaši stāvas, taču ļoti tehniskas - sakņu saknes, akmeņu akmeņi un akmeņu krāvumi, akmeņu un sakņu kombo, šķībumi un greizumi. Diezgan bieži sanāk kāpt nost no riteņa arī tādēļ, ka trases nav zināmas, līdz ar to nezini trajektorijas, pa kurām braukt un tad sanāk tā, ka pabrauc kādu strēķīti, bet tad piebrauc pēkšņi pie kāda akmens vai sakņu krituma, kas vēl īsti nav pa spēkam - kāpju nost un velku riteni uz citu pusi vai citreiz arī jākāpj kāds gabals lejā šā kā tā, jo ir skaidrs, ka nobraukt nesanāks. Un tomēr bija reāli forši, jo man īstenībā vairāk patīk tieši tehniskās trases nevis ātrgaitas līkumu-līkumu šosejas ar tramplīniem. Patīk, ka ir tik grūti, jo pēc tam, kad kaut kas sanāk, ir daudz lielāks prieks, ka kaut ko tādu esmu nobraukusi.
linkpost comment

Baigi vajag [Sep. 15th, 2014|10:06 pm]

vajag

[anonymous]
Varbūt kādam/kādai garāžā, pažobelē vai atvilktnē ir nobēdzināts tāds zīmogs, kurā ir gumijas lentas ar cipariņiem, un tad pēc vajadzības var uzstādīt zīmogojamo numuru vai datumu. Labprāt uz pāris nedēļām aizņemtos.
link4 comments|post comment

[Sep. 15th, 2014|02:24 pm]

mazeltov
[Tags|, , ]


Kārtējās brīvdienas, kārtējais kalns )
link4 comments|post comment

[Sep. 15th, 2014|01:44 pm]

ld
S ir atgriezies! Un man vairs negribas domāt par mīļākajiem, jo viss, ko vien es vēlos ir mājās :)
S ir arī tik jauks, ka vēlas mani iepriecināt aizsūtot brīvdienās uz Rīgu.
vienu pašu! pavisam vienu.
es tagad domāju vai pieņemt vai nepieņemt šo vilinošo piedāvājumu.
būtībā būtu stulbi neizmantot, bet no otras puses tāda maza sirdsapziņas ēda pārmetumu pilnā balsī vislaik čukst manā galvā - nē, Tev jāņem Anna līdzi.

hmm
diez kas uzvarēs - piedzīvojumu meklētāja Kristīne vai nabassaiti pārgriezt nespējīgā māmulīte.
link19 comments|post comment

mēbeles [Sep. 15th, 2014|01:55 pm]

pa_leeto

[indulgence]
Sakarā ar pārvākšanos, vēlamies atbrīvoties no mēbelēm:
1. gulta, divguļamā http://www.mebeles24.lv/data/img/1/20090123123740207050.jpg - Augstums: 33-63 cm Platums: 164 cm Garums: 204,5 cm, 90 EUR ar visu matraci;
2. skapis, trīsdurvju http://www.mebeles24.lv/data/img/1/20090123113905093287.jpg - Augstums: 202.5 сm Platums: 166.5 cm Dziļums: 56.5 cm, gribētos arī 90 EUR;

Vispār gribētos pārdot visu iekārtu optam:
sastāv no diviem jau pieminētajiem elementiem +
3. skapis, divdurvju - http://www.mebeles24.lv/data/img/1/20090123113905191849.jpg Augstums: 202.5 сm Platums: 97.5 cm Dziļums: 56.5 cm (nu, tur ap 75 EUR);
4. kumode http://www.mebeles24.lv/data/img/1/20090123114525509130.jpg - Augstums: 85 cm Platums: 97,5 cm Dziļums: 39 cm (kkādi 70 EUR);
5. divi naktsskapīši http://www.mebeles24.lv/data/img/1/20090123123740138205.jpg - Augstums: 39,5 cm Platums: 49,5 cm Dziļums: 34,5 cm (tie pa 10 EUR)

Tātad, ja ņem visu, tad 320 EUR un pašsavākšana no Teikas tuvāko 2 nedēļu laikā.
Var visko sarunāt.

Pie [info]oblica
link3 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]