Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

While I plan to kill em all [Jun. 26th, 2017|12:25 pm]

vakardiena
vakar skrēju un domāju, ka vajag PMS maratonu, vai vismaz Nike PMS Run, kur visas iesaistītās skrien un zina, ka neviens te nav nācis uzstādīt savus labākos rezultātus un spredot pozitīvismu, ka ikviena no mums ar kaut ko cīnās, ka lūk tur, pa labi vienam tā sapūties vēders, ka ir bijis grūti iespraukties biksēs, un reku, pa kreisi viens skrien ar sajūtu, ka gremlins ar truliem zobiem mēģina izgrauzties cauri dzemdei, priekšā viens mēģina neapraudāties, un aizmugurē- vairs neviens nemēģina neraudāt, bet tiem nopakaļus skrien kāds, kas iekšēji reidžo un ārēji ar, kam katru soli pavada viens dusmīgs Bļaģ!, vai arī Bļaģ! caur asarām. Bet varbūt tomēr Bļeģ! aiz tam, ka pie katra soļa sāp tās velna krūtis. Tāds viens liels un vienojošs Bundle Of PMS. Lūk tas būtu īst' dzīv', nevis visi šie veselīgo un spējīgo maratoni (ar dažiem bezatbildīgiem izņēmumiem).
skrēju lūk, un domāju par šo vienojošo pasākumu, un uzreiz bija daudz vieglāk skriet, plānošana aizņēma vismaz pusi no skriešanas ilguma
linkpost comment

secinājums [Jun. 26th, 2017|09:32 am]

indulgence
[Tags|]

Secinājums nāk brīdī, kad slinkums turpināt domāt nav pārvarams.
linkpost comment

iz slēptajām augstskolu satversmēm [Jun. 26th, 2017|09:31 am]

indulgence
[Tags|]

No nerakstītajiem iekšējās kārtības noteikumiem: "Aizliegts studentam par bakalaura darbu likt zemāku vērtējumu nekā "labi", lai psiholoģiski netraumētu bērnu.
link3 comments|post comment

Kā var nemīlēt [Jun. 25th, 2017|10:28 pm]

mazeltov
Es iedomājos par savu boifrendu katru reizi, kad virinu dzīvokļa durvis.
Jo viņš visas ieeļļoja, lai nečīkst.
link2 comments|post comment

[Jun. 25th, 2017|05:43 pm]

deloveja_kundze
27

Nopirkām jaunu kleitu no priekiem.
Nav ne jausmas, kā jūtos, arī šo visu svētku sakarā, bet, ja pieņemam, ka saulgrieži un dzimšanas dienas ir lieliska iespēja ieraudzīt lieko, šis uzdevums ir izpildīts.

Gribētos drusku lielāku iekšēju paļāvību un ticību, vairāk būt sev pašai, ne savien vecākiem, un tomēr beidzot iemācīties padomāt, pirms runāju.
link1 comment|post comment

Ackaite par PČ - 2017 [Jun. 24th, 2017|09:11 pm]

kaszczejs
[Tags|, ]

Šoreiz plāns bija braukt 10 stundas un nakšņot Varšavas vienzvaigžņu viesnīcā. Es nodomāju, ka tas ir vadītāju ierobežojumu dēļ, bet izrādījās - daži izlases dalībnieki nespēšot laicīgi atgūties līdz sestdienai, ja tikai divas naktis no ceturtdienas pēc ap 18 stundu brauciena pavadīs viesnīcā. Atzīšos, mani samulsināja tādu izlases sportistu eksistence, kuru fiziskā forma ir vēl ekskrementālāka par manējo - man tāds brauciens, protams, stipri neērts, bet divu nakšu reanimācijai pilnīgi pietiek. ... tālāk ... )
linkpost comment

[Jun. 24th, 2017|04:35 pm]

217
Vakarnakt darbā rakstīju anotācijas, un vairākkārt pieķēru, ka esmu vaļā acīm uz mirkli aizmigusi.

Pierādījumi: tādi vārdi kā, piemēram, Britaiiiiiii vai sennnnnnnnn, vai musssssss
link6 comments|post comment

ko Kaurismeki zina par kaimiņiem [Jun. 24th, 2017|02:38 pm]

indulgence
[Tags|]

Līst kā jau pa Jāņiem, rezignēti vēroju Kaurismeki filmu "The Last Border" (Viimeisellä rajalla, 1993). Atķeksēju arhīvam galvenā varoņa teikto galvenajai varonei: ""Doila" ir vienīgais vārds, ko zinu latviski. Tas nozīmē "cerība"."
linkpost comment

[Jun. 23rd, 2017|06:37 pm]

zirka
ar katru gadu ignorēt svētkus (to tradicionālajā izpratnē) kļūst arvien vieglāk. ja agrāk bija tāda kā drusku skaudība, drusku vainas sajūta, tad tagad viens vienīgs prieks par papildus brīvu dienu
tāpat ikdienā nav laika un spēka tiem pašiem serikiem, tā ka - līgo! līgo! - svinēsim ar serikiem un semuškām
link3 comments|post comment

arī slotas kāts vienreiz mūžā izšauj [Jun. 23rd, 2017|11:43 am]
vajag
[livia]
Labdien! Nereāli, bet ja nu- vai kāds vakarā nevar mani pa ceļam/vai vienkārši aizvest uz Tukuma pusi, Zentenes pagastu? Vai arī rīt no rīta ? Atlīdzība un tā tālāk (:
kāds ar auto, ANYONE ?
linkpost comment

[Jun. 22nd, 2017|03:25 pm]

vakardiena
kaut kā ienāca prāta yūtūbe paskatīties Nertenu, tad līksmi gārdzu par Gardas skeču (https://www.youtube.com/watch?v=zxVlzvPtNNA)
Uzreiz jūtos labāk
linkpost comment

PRETDARBĪBA [Jun. 22nd, 2017|01:10 pm]
aivars_666
Pretdarbība noziedzīgajam režīmam
L.Inkina raksts „Nodokļi”, kas bija publicēts sociālajos tīklos un arī avīzē „DDD”, liek aizdomāties par to, kur mēs, latvieši, šobrīd īsti dzīvojam, un vai mums šobrīd vispār ir tāda valsts, kas mūs – pamattautu – sargā un aizstāv? Lai arī ne visi lasītāji tam piekritīs, es personīgi uzskatu, ka tādas valsts mums šobrīd nav. Ne Saeimā, ne valdībā mums nav neviena kārtīga, Patriotiska latvieša, visi 100 deputāti, sākot ar „Saskaņu” un beidzot ar VL/TB-LNNK ir nelieši un nodevēji, atšķiroties viens no otra tik vien kā ar savu nekrietnības pakāpi. Pašreizējā situācijā ir loģiski, ka mums savukārt nav nekādas vajadzības sargāt un atbalstīt šo t.s. „Latvijas valsti”. Līdz ar to jāsecina, ka t.s. „4.maija republikas” sabrukšana un iznīcība no Īstu Nacionālpatriotu viedokļa mums nekā slikta nenestu, taisni otrādi, tā būtu pat atbalstāma un vēlama. Protams, mums jācīnās pret šo režīmu ar likumīgām, demokrātiskām metodēm, vardarbība nebūtu jālieto, jo nav jāsagādā mūsu tautas ienaidniekiem tā priecīgā iespēja dabūt mūs aiz restēm. Jālieto Satversmē atļautās, nevardarbīgās cīņas metodes, galvenā no tām ir – nesadarbošanās ar valdošo režīmu, cenšanās iztikt bez tā palīdzības un neko tam pretī arī nedodot.
PSRS laika krievu disidents A.Solžeņicins savulaik grāmatā „Gulaga arhipelāgs” rakstīja, ka staļiniskais tirānijas režīms ilgus gadus varēja netraucēti plosīties tā vienkāršā iemesla dēļ, ka tautas vairums nesaprata, ka valstī pie varas ir nelieši un noziedznieki, daudzi no tiesas ticēja varturu sludinātajam, ka viņi ir „darba tautas aizstāvji” un ka viņu kvēlākais sapnis ir panākt tautas labklājības līmeņa celšanos līdz paradīzei zemes virsū – komunismam, kura „priekškambaris” tad nu būtu attīstītais sociālisms, kurš 20.gdsm. 30.gados PSRS arī it kā esot ticis uzcelts. Protams, celtniecības procesā vienmēr mēdz būt arī traucēkļi, kurus tad modrās drošības iestādes nesaudzīgi likvidē. Un vairums ļaužu, redzot (lai gan vispār šo procesu centās no ļaužu vairuma acīm noslēpt), ka NKVD aizved viņu kaimiņus, pie sevis domāja: „Nu, redz, tur jau kaut kas nelabs bija… par velti pie mums nearestē… un, ja nu tiešām viņi nav vainīgi, gan jau viņus drīz vien atbrīvos”. Un ļoti līdzīgi viņi uzvedās, kad ieradās pievākt arī viņus pašus – nekliedza, neprotestēja, neprasīja aizstāvību no palicējiem, jo uzskatīja: tā ir kļūda, kas drīzumā tiks izlabota. Šīs kļūdas izlabošanai gan bija nepieciešami gadi, pat gadu desmiti, un daudzi no arestētajiem mira, nespējot izturēt ieslodzījuma necilvēciskos apstākļus, vai arī tika nogalināti, taisnības triumfu nesagaidot. Paradoksālākais bija, ka arestēto radinieki pat kautrējās un nevēlējās stāstīt sabiedrībai taisnību par to, kas noticis ar viņu tuviniekiem, jo gan baidījās paši tikt arestēti „par pretpadomju propagandu”, gan daudzi sirds dziļumos arī šaubījās – vai tiešām mūsu mīļā strādnieku-zemnieku vara ne par ko bāž ļaudis cietumā, varbūt tomēr mūsu dēls (tēvs, brālis, māte, māsa) ir tomēr ko pretlikumīgu izdarījis, tikai mēs par to nezinām.
Lūk, līdzīgi ir arī mūsdienās. Vai ir daudz tādu cilvēku, kuri publiski uzdrošinās aizstāvēt vajātu disidentu, pret kuru jau ir uzsākts vai draud tikt uzsākts kriminālprocess un par šo faktu tiek publiski paziņots Sorosa kontrolētajos (99% no visiem Latvijā esošajiem) saziņas līdzekļos? Uz vienas rokas pirkstiem tādus var saskaitīt! Labākā gadījumā varbūt kāds uzdrošināsies šādam cilvēkam piezvanīt un pajautāt: „Nu, vecīt, tiešām tā ir, kā tur „Panorāma” par tevi teica?”, bet tas arī būs viss, pat morālu, kur nu vēl materiālu atbalstu šim cilvēkam neviens (tikpat kā neviens) nesolīs. Pats ar to saskāros, kad kosmopolītiskā pederasta Arņa Krauzes izprovocēts, ģenproks Kalnmeijers izmuldējās Latvijas Radio ēterā, ka tāds Aivars Gedroics būšot laikam jāsauc pie kriminālatbildības par naida kurināšanu pret bēgļiem (juridiski absurds formulējums, it īpaši no tik augstas amatpersonas mutes). Šīs darbības mērķis acīmredzot bija panākt, lai es pārtrauktu tiesvedību pret Latvijas Radio un pie viena arī izdzēstu savu profilu „tviterī”, kura saturs tā nepatika pidaram Krauzem un viņa draugiem. Šādus draudzīgus ieteikumus saņēmu no daudziem zvanītājiem, kuri bija uztvēruši saziņas līdzekļos daudzkārt tiražēto Kalnmeijera tirādi manā sakarā. Un liels bija viņu izbrīns, kad es atbildēju, ka nekādā gadījumā to nedarīšu divu iemeslu dēļ: 1) tādejādi es pats netieši būšu atzinis sevi par vainīgu; 2) mani nelabvēļi būs panākuši, ko gribējuši – viņiem netīkamas informācijas pazušanu no plašsaziņas tīmekļa. Krauze un Co vai plīsa no dusmām, redzot, ka nekas no manis rakstītā nezūd, bet tiek papildināts arvien jauniem, viņiem tikpat netīkamiem izteikumiem. Kopā ar bijušo kompartijas sekretāri Ingrīdu Ābolu viņi rakstīja kļauzas par mani uz visām iespējamām instancēm, taču neko nepanāca, neviens mani pat nepratināja kā kriminālprocesa dalībnieku. Beigās viņiem nācās sakostiem zobiem atzīt savu sakāvi un pat atļaut kādu reizi nedēļā atkal izteikties „(Ne)brīvajā mikrofonā”.
Diemžēl absolūtais vairums režīma vajāto nerīkojas tā, kā es, bet nekavējoties sāk birdināt „krokodila asariņas”, nožēlot gan savu rīcību, gan „nepareizās” domas, kvēli solot laboties un „vairs tā nedarīt”, labprāt vienojas ar izmeklētāju un prokuroru par „priekšstatu par sodu” situācijās, kad viņiem būtu reālas izredzes panākt lietas pilnību izbeigšanu vēl līdz tiesai uz reabilitējošiem pamatiem. Vēl jo vairāk – viņi pat noraida nesavtīgu palīdzību no domubiedru puses, ja tāda tiek piedāvāta. Par to daudzkārt esmu pārliecinājies, mēģinot uzņemt sakarus (ļoti bieži tas neizdodas) ar politiski vajātām personām un piedāvājot viņām par velti savu juridisko palīdzību. Labākā gadījumā par atbildi ir stindzinošs klusums, sliktākā – mani elementāri pasūta d…t ar vārdiem: „Atšujies no manis, provokator, es esmu savu vainu sapratis, es tagad esmu gudrāks un muļķības vairs nedaru, bet tu gribi panākt, lai mani nekur darbā vairs neņem…”. Tādās reizēs taisni nagi niez kraut pa ģīmi šādiem gļēvuļiem un rodas doma: „Kaut tu, gļēvā lupata, vispār labāk savu stulbo muti nebūtu vaļā vēris un rokas pie datora taustiņiem licis, ja nespēj atbildēt kā vīrs par to, ko runā un raksti!”. Plaši pazīstams ir šāds varonis - Tieslietu Ministrijas parlamentārais sekretārs Janka Iesalnieks (tautā dēvēts par Sūkalnieku), kurš regulāri mēdz atsaukt savus izteikumus jau dažas stundas pēc tam, kad tie parādījušies publiskajā apritē. Savu vīrieša godu un cienu šis radījums tādejādi sen jau ir pazaudējis, toties ticis pie naudīga un prestiža amata „4.maija režīma” valsts pārvaldē.
Tomēr visdziļāko nosodījumu manās acīs pelna kāds cilvēks, kurš, uzzinājis, ka viņu grib tiesāt par „naidīgiem izteikumiem” pret nēģeriem, nekavējoties devās uz Tvaika ielu, nosimulēja trako un dabūja 2.grupas psihiskā invalīda statusu, izmantodams to vēlāk kā argumentu lūgumam viņu kā slimu cilvēku atbrīvot no kriminālatbildības vai vismaz bargi nesodīt. Nevienai dzīvai būtnei šāda rīcība nedara godu, tomēr fakts, ka šādas rīcības autors nav kāda puņķaina padsmitniece, bet vīrietis spēka gados, kas turklāt vēl regulāri apmeklē sporta klubus, padara to manās uztverē par ārkārtīgi nožēlojamu un pretīgu. PSRS laikos čeka centās piespiest psihiatrus atzīt tai netīkamus cilvēkus par garīgi slimiem, bet mūsdienās gļēvuļi un deģenerāti to dara paši, drošības iestādes lieki neapgrūtinot.
Vispār, ar skumjām jāsecina, ka līdztekus sev par Nelokāmiem Cīnītājiem, kas, par spīti aktīvai varturu pretdarbībai, nav atzinuši savu neesošo vainu un drosmīgi turpinājuši savu sabiedriski-politisko darbību, ir atzīstami vienīgi Aivars Garda, Līga Muzikante un Leonards Inkins, pēdējais gan izpelnījās manu nosodījumu par čekai nevēlama raksta izdzēšanu no „draugiem.lv” profila, kas šo cilvēku no tiesas procesa tik un tā nepaglāba. Jācer, ka nu Leonards darīs visu iespējamo un pat neiespējamo, lai pelnīto sodu saņemtu tie, kas mēģināja viņu nelikumīgi notiesāt. Ar kompensācijas pieprasīšanu tādās reizēs ir par maz, jāprasa izmeklētāju un prokuroru pašu arestēšanu un tiesāšanu vai, sliktākajā gadījumā, vismaz viņu atlaišanu no darba.
Taču atgriezīsimies pie raksta sākumā minētās tēmas, ko tad darīt ar mūsu Latvijā valdošo „4.maija režīmu”? Atbildi atkal esmu noskatījis no Solžeņicina kredo attiecībā uz PSRS, kas būtu piemērojams arī mūsu situācijā: „NETICI !!! NEBAIDIES !!! NELŪDZ !!!”. Tas nozīmē – centies izdzīvot bez šīs varas palīdzības, lai nebūtu jāspēlē pēc tās izstrādātajiem noteikumiem. Pirms dažiem gadiem mūsu „gādīgie” varturi izdomāja, ka katram zemnieku saimniecības īpašniekam, katram individuālajam komersantam, katrai pašnodarbinātai personai arī tad, ja tā gada laikā ar savu darbību nekā nav nopelnījusi, jāmaksā valsts budžetā 50 jevriki gadā par to vien, ka viņš kā persona ir reģistrēts un tiek pārbaudīts, kas varturiem sagādājot lielas pūles un milzu izdevumus. Nu, tādā gadījumā aicinu šos ļaudis atteikties no sava statusa un darboties nelegāli, oficiāli, protams, sakot, ka nekādu saimniecisku darbību tās neveic. Lai pie varas esošie rīkļurāvēji nekad neko no viņiem nedabū, arī tad, ja pēc gadiem viņiem sāks veikties labāk un būtu iespēja dalīties pelņā ar valsti. Zemniekus aicinu pie iespējas pilnībā pāriet uz naturālo saimniecību, nereģistrēt lopus un nevienam neteikt, cik un kādi tie ir. Protams, jebkādas vietējās un jevrosojuza subsīdijas viņi tādejādi zaudēs, toties iegūs brīvību paši dzīvot un saimniekot kā viņiem ērtāk, nedrebot, vai pie kūts izveidotā vircas bedre atbilst eirostandartiem vai nē. Produktus censties iepirkt un pārdot viens otram „pa tiešo”, apejot starpniekus-veikalniekus, tāpat arī tiešās maiņas ceļā – preci pret preci – neņemot rokā pretīgos jevrikus. Nekādus PVD un tamlīdzīgus pārbaudītājus savā teritorijā nelaist, piedraudot ar fizisku vardarbību pret tiem, kas bez atļaujas iekļūs viņiem piederošajā privātīpašumā. Tā, maz pa mazām, soli pa solim, jācenšas attālināties no oficiālajām varas struktūrām, padarot savu dzīvi no tām pilnībā neatkarīgu un nekādā veidā ar tām nesaistītu.
Viena lieta gan būtu jāievēro – uz uzbrukumu no varturu puses jāatbild ar vismaz tādu pašu, ja ne vēl niknāku uzbrukumu. Katru administratīvi (par kriminālajiem vispār nerunāsim) uzlikto sodu ir obligāti jāapstrīd un jāiziet cauri visām tiesu instancēm, beigās nesmādējot arī ECT (jācīnās ar tiem ieročiem, ko mūsu tautas ienaidnieki paši ir mūsu rokās ielikuši). Mēs zinām, ka par to pašu braukšanas ātruma pārsniegšanu katru nedēļu policija soda vairākus simtus cilvēku. Diemžēl tikai retais izmanto iespēju, nemaksājot nekādu tiesas nodevu, šos sodus apstrīdēt tiesā, atrunājoties: „Tāpat jau neko nepanākšu!”. Mana atbilde tādiem cilvēkiem ir – arī tad, ja neko nepanāksi, tik un tā ir jātiesājas! TIESĀTIES VAJAG PAŠA TIESĀŠANĀS PROCESA DĒĻ !!! Ja tikai viena nieka 10.daļa administratīvi sodīto ļaužu vērstos ar prasību pārskatīt uzliktos sodus tiesās, viņi burtiski paralizētu šo iestāžu darbu, nekādas citas lietas vairs nevarētu izskatīt. Lūk, tas ir tikai viens no viediem, kā varam nevardarbīgi un likumīgi graut valstī pastāvošo mums naidīgo režīmu! Bet, ja mums tas ir par grūtu, ja mēs neko reāli negribam darīt, tikai sūkstīties, cik dzīve ir netaisna, tad ziniet, ka tāda tā ir un paliks VIENMĒR, jo nekādi marsieši no Kosmosa neatlidos un mūsu vietā mūsu problēmas neatrisinās. Ja mēs, piemēram, pēc mūsu darba devēja ierosinājuma, dēļ viņam netīkama ieraksta kādā sociālajā tīklā, paši labprātīgi aizejam no darba un uz atvadām vēl šo netīkamo ierakstu izdzēšam, lai par mums „nepaliktu sliktas atmiņas”, tad neesam cilvēki, bet nožēlojami rāpuļi, kuri nav pelnījuši ne mazākās līdzjūtības un atbalsta, un man personīgi šādu ļautiņu vēlākās sūdzības saziņas līdzekļos izsauc vienīgi nievas un pretīgumu. Krieviem ir labs sakāmvārds: „Ja tev bija bail kauties un tu muki, kad tev grasījās uzbrukt, tad tagad vairs dūres nevicini un nelielies, cik drošs un stiprs tu esi!”. Dzīve pati par sevi ir nemitīga cīņa par eksistenci ne tikai džungļu pasaulē, bet arī starp cilvēkveidīgajām būtnēm, un, ja kādam tā šķiet par grūtu, tad tiešām šādam radījumam ir vērts padomāt, vai viņam vispār atmaksājas pa šo zemīti staigāt…
Tautu likteņus lielā mērā nosaka tas, cik daudz tajās ir bijis drosmīgu cilvēku un cik – gļēvu deģenerātu. Ja pēdējie sāk prevalēt, tauta nenovēršami aiziet bojā!
LABĀK STĀVUS MIRT, NEKĀ DZĪVOT UZ CEĻIEM !!! CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!

22.06.2017. Aivars Gedroics
linkpost comment

Velo [Jun. 21st, 2017|09:24 pm]

wensdy
Pūšos vienā virzienā ar pilsētas putekļiem.
linkpost comment

[Jun. 21st, 2017|08:52 pm]

adore
Šķērsu dienu saule teka
link

runājot par laikapstākļiem [Jun. 21st, 2017|05:27 pm]

zirka
[Tags|]

mūsu karogs ir meiteņu brunči
manējie plīv koši zili - uzskatīsim, ka drīkst arī peldēt (ne tikai kārpīties, brist vai bradāties)
linkpost comment

[Jun. 21st, 2017|12:19 am]

mazeltov
Šodien bija kaut kāda beibju pasēdēšana, kuras sākumā visas izlikās baigās emancipētās, bet beigās pārvērtās par bridzillām un rādīja kāds kurai līgavu kleitu pinteresta dēlis.

OK, man arī ir pinterests.

Viņš izskatās šitā )
link2 comments|post comment

Heatwavvvv 666 [Jun. 20th, 2017|07:10 pm]

217
[music |Nick Cave & The Bad Seeds]

Kkas besī. Nevar noteikt, kas tieši, tāpēc besī viss.

Varētu vainot karstumu, bet nē.

Moš wanderlust turned sour, jo pagājšgad ap šo laiku biju sabijusi jau Francijā, Spānijā un Norvēģijā. Šogad ar hoverkrāftu pārbraucu pāri ūdenim uz Isle of Wight uz 5h.

Moš neziņa par darbu rudenī, vai tas, ka man nav plāna pat lielos vilcienos, vai ka nepiesakos miljons darbiem, jo nezinu, ko gribu.

Moš tas, ka brīvajās nedēļās neizvelkos ārā kaut vai ar riteni, vai ka nesadaru tik daudz, cik darba nedēļā izsapņoju.

Nu jā, kkādas dusmas uz sevi. Nevar pat viņas fiziski izskriet vai izbraukt ar riteni, jo jāsēž vilcienā uz Londonu.

Gribētos atrasties tagad 2km uz dienvidiem, pludmalē ūdenī forever

Nū, besī arī debīli cilvēki, kas vilcienos sakāpj bariņos iekš Quiet Coach un tad vārās visu ceļu, pat ja viņiem pie galvas ir zīmes ar lūgumu ievērot klusumu. Tā notiek 75% no braucieniem :/
link2 comments|post comment

virtuves stuff [Jun. 20th, 2017|08:32 pm]

pa_leeto

[bluepill]
Pārdodu lietotu gāzes plīti ar cepeškrāsni.

Marka: Schlosser 20 CME
Stāvoklis: lietota (jāmaina krāsns durvju gumija un gāzes pretnoplūdes drošība)
Cena: 45 €
Vieta: Rīga

Pārdotu jaunu, nelietotu tvaika nosūcēju.
Marka: Faber 741-Pbinox a50
Stāvoklis: jaun.
Cena: 65 €
Vieta: Rīga


Tiek pārdoti monitori un datorkastes:
Brends Modelis Izmērs Cena
BENQ GL2250 21.5" 55,00 (http://www.benq.lv/product/monitor/gl2250)
BENQ GW2255 21.5" 55,00 (http://www.benq.lv/product/monitor/gw2255/)
BENQ GW2320 23" 65,00 (http://www.benq.com/product/monitor/GW2320)
ACER B236HL 23" 50,00
SAMSUNG P2250 21.5" 35,00
SAMSUNG 931BF 19 25,00
SAMSUNG 943N 19 25,00
LG 22MP55HQ 21.5" 65,00 (http://www.lg.com/ae/monitors/lg-22MP55HQ)
LG 22MP47D 21.5" 65,00 (http://www.lg.com/hk_en/monitor/lg-22MP47D-P)
DELL OPTIPLEX960 80,00 (https://www.dell.com/downloads/global/products/optix/en/desktop-optiplex-960-technical-guidebook-en.pdf)
DELL OPTIPLEX780 80,00 (http://www.dell.com/downloads/global/products/optix/en/optiplex_780_tech_guidebook_en.pdf)
HP COMPAQ misc 80,00


bildītes prasīt personiski (nemāku ielikt)
Interesentiem rakstīt: Salavecis007 at gmail punkts com
esmes uz divi pieci deviņi četri septiņi viens nulle nulle
Tālrunis: (+371)25-947-100
link1 comment|post comment

[Jun. 20th, 2017|01:12 pm]

mazeltov
Trīs dienas močīju pa kalniem, pēdējā dienā nācās iekost ibumetīnu pie brokastmaizes, lai apakšdelmi nesāpētu no stūres kratīšanās un bremzēšanas. Fun!

Sezona tikko sākusies, tādēļ trases patīkami brīvas. Ik pa laikam kāds džeku bars jodelē un izdod alu cilvēku prieka kliedzienus laižot lejā pa kalnu (un gan jau arī sāpju brēcienus, spriežot pēc tā, cik ieģipsētas kājas, kaklā iekārtas rokas un nobrāzumus sanāca redzēt pilsētā). Visi tādi brīvie ērgļi.

Un tad es atcerējos savu darbu un visbiežāk minēto frāzi saistībā ar hobijiem, ko saka svaigi pieņemtie darbinieki sevi iepazīstinot: "I had hobbies but now I have kids".
link3 comments|post comment

Makita instrumentu komplekts [Jun. 20th, 2017|11:31 am]

pa_leeto

[begemots]
Mazlietots 14,4V komplekts:

- Skrūvgriezis-urbis
- Triecienskrūvgriezis
- 2x 3,0Ah akumulatori
- Lādētājs
- Koferis

Jaunam komplektam cena internetveikalos no €350-450

... tālāk ... )
Komplekts tiešām labs, , instrumenti ar LED spuldzītēm, ērti turētāji, lai var nēsāt instrumentus pie jostas; manā pieredzē pilnībā pietiekošs visiem iekšdarbiem un arī daļai lielāku būvniecības projektu, pārdodu tikai tāpēc, ka man tagad ir uzradies cits Makita daikts ar 18V akumulatoru, un gribu pāriet uz 18V instrumentiem.

Cena: €220

Pieteikšanās komentāros.
link1 comment|post comment

[Jun. 20th, 2017|10:12 am]

vakardiena
Restorānā ar nosaukumu "Naples" pusdienās dod "makaroni po flotski" un sīpolu klopsi.
link2 comments|post comment

[Jun. 19th, 2017|02:12 pm]

deloveja_kundze
[Tags|, ]

pēdējās nedēļas maģija

1. jau kādu laiku sarakstos ar kādu kritiķi, profesionāli, kuru septembrī gribam atvest uz Rīgu, lai nolasa lekciju par mums saistošām tēmām Lielā Notikuma ietvaros. sarakstāmies, sarakstāmies, viss forši, jāizrunā visādas detaļas un tā. trešdien, kad ierados Norvēģijā, iekārtojos viesnīcā bez sava pazaudētā čemodāna, tad gāju uz festivālu, iepazinos ar vienu no fellow jury members, kurš savukārt runāja ar kādu, kurš izskatījās aizdomīgi pazīstams. un, protams, izrādās, ka tas ir tas pats kritiķis, ar kuru esmu daudz sarakstījusies. negaidīta, nejauša iepazīšanās, ļoti ātri sadraudzējāmies, arī tāpēc, ka viņš jau ir bijis Rīgā un nokļuvis kādā no mūsu lokālajiem shady bāriem.

2. brālis tagad uz kādu laiku brauc uz LA, pēdējo reizi tikāmies janvāra sākumā, kad viņi bija Rīgā uz brīvdienām. drusku nobēdājos, ka tagad tikšanās kādu laiku būs drusku sarežģītāka, bet nopriecājos, ka brālim viss tā ļoti forši iet. sarunā ar vecākiem kaut kad piektdien izrādījās, ka brālis uz LA brauc svētdien un tieši caur Oslo. maģiskā kārtā mums pārklājās laiki, un mums bija vissirsnīgākā un neparastākā ģimenes tikšanās 20 min laikā Oslo lidostā. sarežģītākais gan bija noskaidrot, kur tieši pienāks viņu lidmašīna, jo šie geiti, protams, netiek nekur pieteikti. pēc daudzu info galdu apmeklēšanas es noskaidroju, tieši kur piestās viņu lidmašīna, bet nu jā, daudzi teica, ka viņiem nav pieejama šāda informācija. neatlaidība un pacietība acīmredzot atmaksājas.
link1 comment|post comment

[Jun. 19th, 2017|12:04 pm]

zirka
[Tags|]

kas mani ļoti biedē, ir tas, ka narvikos kopš piektdienas nav manu cigarešu (kuras jau tā nav ne rimi kasēs, ne vēl daudz kur), kas gan ir šausmīgāk kā mainīt iecienīto smēķu marku
(tikai, lūdzu, bez visādiem gavilējošiem un labi domātiem "nu tad tagad jāatmet!")
link8 comments|post comment

tautiski un komfortabli [Jun. 19th, 2017|07:57 am]

indulgence
[Tags|]

Nupat pīpojot iešāvās prātā ideja par jaunu dievzemītes nokiju (jo ar grebtām koka karotēm un šūpuļzirdziņiem šaubos vai eksports pieaugs). Pie tam tautisku bez gala, kā jau tas pienākas, taču arī laika garam līdzi ejošu (vismaz tehnoloģiski).

Proti, varētu sākt ražot "govs pļekas", kurās tautiskā tradīcija prasa ganiņam kājas sildīt (jo ganiņiem Ulmaņpapus laikā pieejamais zābaciņu klāsts bija ierobežots).

Piemēram, uzskatei ir tāds totāli nelietderīgs produkts bērniem kā "gudrais plastilīns" (handgum). Lūk, ja šādu līdzīgas konsistences gēla pļecku uztaisītu lielāku, un silstošu - kad spaidi, tā silst, - taču nelipīgu (lai gruži nelīp klāt), tad sanāk makten nacionālajās tradīcijās ieturēts basu kāju sildītājs. Sēdi pie Jāņu ugunskura (bet Jāņos, kā zinām, mugurā tā pati jaka, kas Ziemassvētkos), pēdas iestūķētas tādā goviskā pļekā, kustini kāju pirkstus un pļeka tevi silda. Eksportēt varētu kā "made in Latvia" (gan jau , ka daudziem ķīniešu bērniņiem kājas no rītiem salst - moš Ķīnas izglītības ministrijas pasūtījumu varētu dabūt).

Idejas gan patentēt nevar, taču gan jau ceru, ka ja kāds uzsāks ražošanu, tad godaprāts šim liks arī man kādu procentiņu iešķiņķot.

link3 comments|post comment

[Jun. 19th, 2017|12:09 am]
par_velti
[murx]
Ja nu kādam vajag, piesakās murksis at hotmail punkts com

linkpost comment

[Jun. 18th, 2017|02:24 pm]
citronz
Atradu trīs meža zemenes. Visas atdošu dēlam. Laikam kļūstu pieaugusi. Varbūt pedagoģiski pareizi būtu mācīt dalīties, bet viņš vēl guļ. Viņš jau nezina, ka bija tikai trīs.

Bet vispār tik forši ir laukos. Bērns skraida basām kājām pa akmeņiem un zāli, it nemaz nesatraucies, ka kaut kas nepatiktu. Visu dienu pa āru. Eh, kā es gribētu dzīvot NE Rīgā.
link3 comments|post comment

par izglītības kvalitāti [Jun. 18th, 2017|12:45 pm]

indulgence
[Tags|, ]

Jo kvalitatīvāka izglītība, jo mazāks ir to ļaužu procents, kas spējīgi izglītoties, un otrādi: ja izglītība pieejama maksimāli plašām masām, tā ir pirmā pazīme, ka tā nav kvalitatīva.
link13 comments|post comment

Tieksme rakstīt augstāk par zemi [Jun. 18th, 2017|11:44 am]

vajag

[paralellograms]
Vajadzīgs stabils rakstāmgalds ar virsmu, uz kuras var izvietot grāmatas, burtnīcas. Vēlams, no laikmeta, kurā vēl cilvēkiem mājās nebja datoru.
link2 comments|post comment

[Jun. 17th, 2017|08:51 pm]

ctulhu
Tātad laba action pasaku filma, kur sliktais tēls ir sengrieķu kara dievs mums ir (Wonderwoman), būtu jauki analoģisku filmu, kuri sliktais tēls ir senebreju kara dievs
link1 comment|post comment

[Jun. 16th, 2017|01:48 pm]

ctulhu
hm

šitiem pat varētu sanākt

https://asgardia.space/en/

izskatās drusku labāk par mars one
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]