Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

[Mar. 6th, 2015|07:57 am]

mazeltov
Frizētavā nācās stāvēt kājās, jo, ja sēdētu krēslā, frizierei nāktos tupēt uz ceļiem, lai matu galus aplīdzinātu, jo biju jau ceļā uz Salātlapiņas ševeļuru.
linkpost comment

[Mar. 6th, 2015|02:08 pm]

ld
[Tags|, ]

Apdeits par vdz.
Nezinu kā, bet visādas alternatīvas informācijas skrien manā ceļā.
Tā kā jebkuru problēmu, jautājumu man patīk apskatīt no vairākām pusēm, tad es nevairos, bet lasu.
Barošanās pamati man izklausījās tik loģiski, ka esmu uzsākusi eksperimentu pati ar sevi (nesen ar tēvu smējāmies ka audzināšana ir eksperiments ar bērnu).

Ko īsti es daru? Apzināti lietoju vairāk dārzeņu. Un papildus dzeru Se un I. Cu nevarēju tabletēs atrast.

Laužu arī savu nostāju, ka ārsts ir mācīts speciālists, kura darbs ir palīdzēt man. Ja agrāk man draugi, paziņas, kuri zināja zāļu pielietojumus, mani atbaidīja, jo izlikās pēc viduslaiku pūšļotājiem, tad tagad saprotu, ka paļauties var tikai uz sevi, tāpēc pašam jāsaprot, kas ir kas.

Pie vainas ir youtube. Pirmkārt, video, kur specijālists uzklausīja pacienta zvanu ar īsu slimības vēstures kopsavilkumu, kur sākums ir relatīvi viegls, bet uz beigām problēmām jau ir smagsvars. Viņs tur jautā, kurš ir vainīgs pie tā, ka kļūst sliktāk un kāpēc ārsti nespēj palīdzēt. Otrkārt, video, kur sieviete stāsta kā sākusi pētīt, kas tieši viņas slimā orgāna šūnām vajadzīgs, lai normāli funkcionētu.

Atceros kā bioloģijā zīmējām šūnas, atceros kaut ko pavirši par fotosintēzi, bet man nav pilnīgi nekādas nojausmas par cilvēka - par manām šūnām. No kā tās tiek būvētas, kā sazinās viena ar otru etc. Būtībā tā ir nolaidība pret savu ķermeni. Šai nezināšanai nav attaisnojuma, jo kas gan mums ir tuvāks, ja ne paša ķermenis? Pirms kāda laika kioskā gaidot un garlaicīgi slidinot skatu pār izliktajiem žurnāliem, redzēju GEO ar virsrakstu - tas ko mēs nezinājām par saistaudiem un to nozīmi. Man tagad ļoti interesē, šis raksts. Laikam būs tomēr jāizveido lasītāja karte vietējā bibliotēkā.

Man patīk ideja par ķermeni kā pašregulējošu sistēmu. Melnā kaste, kurai novēro ieejošos "datus" un analizē izejošos. "Tu esi tas, ko Tu ēd", "viss ir tikai galvā" etc. Man patīk arī ideja, ka iedzimtība nav tik ļoti dominējoša. Tas savā ziņā atbalsta manu personīgo teoriju par pārņemtajiem musturiem un to reālo ietekmi.

Blakusmērķis eksperimentam ar sevi ir paķert līdzi šajā ceļojumā Maksi. Puika vairs neēd pusdienas skolā (saprotu, jo patiešām negaršīgas), tajā pašā laikā fiziskā slodze viņam ir liela un viņš kļūst arvien kaulaināks. Man bija neliela panika un gribējās stiept pie ārsta, bet šaubos vai kaut ko ar to panākšu. Labāk būtu pamodināt viņā zinātnieku un kopā pētīt šūnu uzbūvi. Esmu pārliecināta, ka viņš pats tad vairāk sāks pievērst uzmanības savam uzturam. Attiecībā uz šo esmu gatava uzklausīt ieteikumus par metodēm un interesantiem resursiem.
link4 comments|post comment

[Mar. 6th, 2015|02:47 pm]

shiry
Laughed harder than I probably should have.

Also, ik pa laikam uzpeld kaut kādas bērnības atmiņas, kuru rezultātā vairs pati nesaprotu, kāpēc man par sevi tik priekšzīmīgs iespaids radies. (Visdrīzāk visu teicamniecisko skolas un ekstrakurikulāro aktivitāšu dēļ, bet tas, protams, nemaina faktu, ka I was a smart-assed little shit right from the get-go.)
link7 comments|post comment

[Mar. 6th, 2015|01:16 pm]

ld
esmu atguvusi mūziku

paldies Kurzemes radio
paldies Maksim, kuram savajadzējās mp3 pleijerīti, kas bija iemesls no aizmirstības izcelt manu veco uz kura joprojām dzīvo mana 10+ gadus aizmirstā iedvesmojošā mūzika
paldies visiem tiem vīrieškārtas draugiem, kas savulaik dalījās ar mani ar savu mīļāko mūziku

man joprojām patīk vecie Rammstein (ja neklausās vārdus :D) un pirmie Prodigy gabali, turklāt es tagad esmu iemācījusies par to nekaunēties!

par nekaunēšanos - es sāku arī nekaunēties, ka esmu apprecējusi tādu saldo puisīti, kurš laikam domāts tikai lai uz viņu skatītos un tecinātu siekalu. Jocīgi, ka brīdi, kad ieraugu viņa saldumu, viņš sāk attīstīt savus biznesa skillus. Uzdrošinos apgalvot, ka tā ir mana ietekme :D

pēdējo dienu atklāsme - man vajag jaunus mērķus pēc kā tiekties.
linkpost comment

And now for something completely different [Mar. 6th, 2015|11:58 am]

kautskis
On a more personal note (un atsaucoties uz iepriekšējo seriālu) — ak, cik es tagad jūtos bezjēgā gudrs ar savām eiro īsajām pozīcijām.
link6 comments|post comment

Kā var nesaprast tik vienkāršas lietas? [Mar. 6th, 2015|11:47 am]

kautskis
Vispār komentāru atslēgšana onanīmiķiem bija ļoti prātīgs lēmums. Protams, ir palicis daudz patīkamāk lasīt komentārus, bet tam ir vēl viena negaidīta blakne. Ja šie onanīmiķi saņemas un piereģistrējas, viņi nez kāpēc sāk runāt par lietu, nevis bārstīties ar aicinājumiem iet dirst.

Tā nu, lasot šitos īstenticīgo ļaužu komentārus, man piepeši pieleca, kas tieši ir viņu problēma (pirms kāda laika, es tikai tagad par to uzrakstīju.) Jā, jūs teiksit, labrīt, tu atkal visu uzzini pēdējais. Iespējams, ka es pat jau iepriekš esmu šo skaidrojumu dzirdējis. Bet, ja tu pats kaut ko izsecini, tas gan tev smadzenēs iesēžas daudz dziļāk nekā tad, ja tu to vienkārši padzirdi. Protams, salīdzinot ar jums, es esmu ļoti stulbs cilvēks, bet tas jau man netraucē izklāstīt savus vārgos atklājumus, kuŗus jūs esat apjēguši jau sestajā dzīves nedēļā.

Tātad. Lai būvētu kaut kādas tālākās spriedumu ķēdes, mums neizbēgami nākas pieņemt kaut kādu sākuma punktu, aksiomu, ja jums patīk svešvārdi (man nepatīk). Ir ļaudis, kas (visticamāk neapzināti) pieņem, ka ir tāda realitāte, ko var redzēt, aptaustīt un apošņāt. Un, ja mēs paši to nevaram saskatīt (piemēram, mūsu acīm redzamais gaismas spektrs ir gaužām niecīgs), mēs varam uzbūvēt visādas ierīces, kas šo pastāvošo realitāti spēj uztvert un izmērīt. Tāpat šīs ierīces var atklāt mūsu uztveres nepilnības: kaut kas izskatās tā, bet, ja pārbauda ar mērierīci, izrādās, ka mūsu acis mūs apmāna. Kas to būtu domājis! (Nē, es te nelikšu atsauci uz apkārt klīstošo tīmekļa mēmu.)

Teorētiski, protams, ir iespējams, ka acis mūs māna visu laiku, un tas, ko mēs uztveŗam kā realitāti, patiesībā ir kāda jaunieša skābes trips. Tomēr šis skaidrojums ir ne tikai sarežģīts, bet arī rada jaunus jautājumus. Piemēram, tātad ir kaut kāda realitāte, kur šis jaunietis atrodas. Labi, viņš guļ un redz visādas brīnišķas lietas, bet tātad ir kaut kāda pasaule, kuŗā viņš guļ, tātad viņam ir kaut kādas smadzenes, kas spēj raisīt halucinācijas. Tad kāpēc mums jāpieņem, ka ir kaut kāds vēl viens slānis starp Īsto Realitāti un mums? Daudz vienkāršāks skaidrojums taču ir tas, ka šī te, ko mēs redzam, arī ir tā Īstā Realitāte.

Un ir arī cilvēki, kas šo vienkāršo skaidrojumu nepieņem. Pamanot, ka mūsu uztvere ir nepilnīga, viņi krīt dziļā izmisumā un paziņo, ka mēs paši par šo pasauli uzzināt nekā nevaram. Mums vajag kādu, kas izlien no mūsu Platona alas un pastāsta, kā tad īsti ir. Un tad piepeši tas, ko mums pastāsta, kļūst par Īsto Realitāti, pēc kuŗas mēs mēram visu pārējo un nosakām, vai tas ir patiess (tas ir, vai atbilst realitātei) vai nē.

Un še rodas nesaskaņas — tāpēc, ka katram ir citāda izpratne par to, pēc kuŗas realitātes tad mēs mērīsim un noteiksim, kas ir patiess un kas nav. Iedomājieties, piemēram, kas notiktos tirgū, kur katram ir sava izpratne par to, kas ir kilograms! Jūs, edz, aizejat nopirkt piecus kilogramus kartupeļu, bet jums iedod labi ja puskilogramu un paziņo — tas, ka tev ir citāds kilograms, ir tavas problēmas, īstais kilograms ir šāds.

Tāpat, piemēram, paziņo viens tāds komentātōrs "elle ir fakts", un mums uzreiz gribas brēkt — no kurienes tu šādu apgalvojumu rāvi? Bet viņam nekas nav jārauj, viņam pietiek ar to, ka viņam Īstās Realitātes atklājēji tā ir pateikuši. Viņa izpratnē par realitāti tas ir fakts, un tas, ka šajā ierobežotajā realitātē mēs to nevaram uztvert, nekādi nemazina šī fakta patiesumu, drīzāk otrādi.

Un, ziniet, tā ir tāda sarūgtinoša apziņa. Tātad ir ļaudis, ar kuŗiem nav iespējams ne par ko vienoties tādēļ, ka viņu acis neskata šo pasauli. Jēdzieni "fakts", "patiess", "pamatojums" viņiem nozīmē "atbilst saņemtajai atklāsmei", nevis "var novērot". Ja tu nepiekrīti viņu atklāsmei, tu labākajā gadījumā esi īpaši neaptēsts cilvēks, kas nespēj saskatīt pašsaprotamas lietas. Sliktākajā gadījumā tu īsti pat neesi cilvēks, bet gan kaut kāds nezvērs, kas apzināti nocietinājis savu sirdi Patiesībai, lai darītu ļoti sliktas lietas.

Tas, starp citu, neattiecas tikai uz reliģiju, bet varbūt turpināsim citreiz. Seriālu formāts, kā rādās, manai vēlmei muldēt ir ļoti piemērots.
link4 comments|post comment

Because I'm Batmoses. [Mar. 6th, 2015|09:15 am]

shiry
[Tags|]

Noskatījāmies vakar Exodus: Gods and Kings, un, pirmkārt, why would anyone do that (gan to filmu skatīties, gan vispār tādu taisīt), un, otrkārt, pilnīgai laimei pietrūka vien divu diskleimeru pašās beigās:
"No Hebrews were harmed in the making of this movie"
un
"Don't let your head injuries go unchecked; untreated head trauma often leads to religion".

Bet nu vispār ugh.
link16 comments|post comment

Naktsmājas Viļņā 13.-15.03. [Mar. 5th, 2015|11:16 pm]

vajag

[izdziivotaaja]
Labs vakars!

Ar draugiem sadomājām, ka nākamās ned. nog. jābrauc uz Viļņu, bet 2 cilv atkrita naktsmājas.
Plānos ir ierasties 5dien pa dienu, vakarā uz konci @ Metro.
6dien pilsētu apskatīt...barčikus ieskaitot. Pati Viļņā jau orientējos, bet neiebilstu pret ieteikumiem, kas būtu jāapmeklē.
7dien dodamies prom.

1.
Varbūt kāds varētu izmitināt par ko simbolisku?
Nesmēķējam (bet neiebilstam pret smēķētājiem), garšo alus, garšīgi gatavojam, esam mierīgi, patīk dzīvnieki, bet principā vajadzīgs vien kāds stūrītis, kur nakti pārlaist.

2.
Netā atradu padaudz hosteļus, bet varbūt kādu var ieteikt?
Viss kas interesē ir lēta gultas vieta.


Ja negribi komentāros - spraexsa@gmail.com
link5 comments|post comment

[Mar. 5th, 2015|06:47 pm]

ld
Atteiktā firma zvana un piedāvā citu variantu. S atbrauc šad un tad uz nakti. Es izlēmu nemaksāt dārgos kursus, bet pašizglītoties. Kā vienmēr. Annai bija t otrdien, bet pēc tam viss ok. Sāk palēnām runāt, kā arī kost. Līnai nedienas ar draudzenēm. Maksis skolas matemātikas olimpiādē ieguva otro vietu, apsteidzot savas klases izcilnieci.
linkpost comment

[Mar. 5th, 2015|05:31 pm]

pa_leeto

[arrianda]
No Ziemassvētkiem pāri palikušas 75 gab. mazās (http://www.chocolate-brands.com/index.php?route=product/product&product_id=922) Milka šokolādes.
Derīguma termiņi dažādi - daļai beidzas martā, bet daļai maijā.
Veikalā orientējošā cena EUR 0.33/gab., atdošu pa EUR 0.20/gab.
Pašsavākšana Ogres centrā.

Pieteikties komentāros.
linkpost comment

Mugursoma [Mar. 5th, 2015|03:56 pm]
pa_leeto
[maaraam]
Pavisam jauna un smuka, bet nedaudz mazāka kā biju iedomājusies. Izmēri 42cm*28cm*15cm = 8 eur. Ja ir interese - maraju inboxā.

https://picasaweb.google.com/106010751169048380282/2015Gada5Marts?authkey=Gv1sRgCPb2zrvBmNCUFw

Zaļā krāsa dzīvē izskatās siltāka.

upd - soma vairs nav
linkpost comment

[Mar. 5th, 2015|01:40 pm]

shiry
Uh, excuse you, this is just how we roll.
link1 comment|post comment

Aujam kājās pastaliņas un uz kiosku! [Mar. 5th, 2015|01:14 pm]

feita_kleita
[Tags|]

Jauns žurnāls "must have".(noslauc naudu kkf un nabaga tautietim ar 3.55 €, neirolingvistiskā programmēšana - jo MĒS VARAM TO ATĻAUTIES, kā tad!)

BET patiesībā man pietiek ieraudzīt burtu salikumu, kurš veido "raups", lai manī iedzinkstētos- VAJAG!
linkpost comment

Kaķurdiena, ja, Pārdaugavā plaukst pūpoli. [Mar. 5th, 2015|11:24 am]

feita_kleita
[Tags|]

linkpost comment

[Mar. 5th, 2015|10:57 am]

shiry
Mīļotais vīra kungs ne tikai šorīt noklausījās, kas man galvā skan, bet vakar vēl arī tulpes atnesa, kā zinādams, ka pirms dažām dienām pie sevis prātoju, ka, vot, tulpītes gribētos, vai. Miniatūrā telepātija ftw, vienvārdsakot.
link2 comments|post comment

[Mar. 5th, 2015|09:04 am]

par_velti

[helvetica]
Ražošanas apvienības "Latvijas Stikls" 1984 gada (100 gadu jubilejas) iepakojuma kārbas. Izcirsts ne pārāk biezs kartons, jāloka pašiem, ~ 150-200 loksnes. Brīnišķīgā dzeltenīgā padomju papīra tonī ar brīnišķīgu 1980. gadu grafisko noformējumu zilas un it kā zelta krāsas rombu veidā. Salocīti 10x10x17 cm. Varbūt kādiem 'radošo industriju' vai pašdarbības pulciņu pārstāvjiem, kuri prastu apdarināt šos, varētu iznākt daiļi pri daiļi iepakojamie materiāli (ja vien cieņā nav, khem, autentiskums).

Muzeji u.tml. iestādes, kuriem šitas varētu interesēt, ir jau apgādāti.
Pašsavākšana (rokās aiznesams izmērs un svars) Vecrīgā.
link5 comments|post comment

Dzīve pēc nāves? 2. [Mar. 4th, 2015|03:22 pm]

feita_kleita
[Tags|]

Gluži kā mūsu senči krāja naudiņu un glabāja ābolus zārciņā, tā tagad mēs krāsim naudu zārkam kapsulai un tapsim "iesēti" embrija pozā, jap, man patīk un kā projekta autori uzsver- netiek patērēta enerģija kremējot kā šajā iepriekš aplūkotā projektā.


http://www.capsulamundi.it/progetto_eng.html
link1 comment|post comment

You can't make this shit up [Mar. 4th, 2015|01:45 pm]

kautskis
https://instagram.com/p/zzfDmuqRha/
link10 comments|post comment

Vellapēds [Mar. 4th, 2015|11:34 am]

vajag

[hederas_sieva]
Tā arī netieku gudra,kur var nopirkt daudz maz braucamu, lietotu velosipēdu. Neko daudz neprasu, firmas neinteresē, galvenais, ka varu nokļūt no punkta A līdz punktam B.
link25 comments|post comment

Tev ir pienākumi pret dzimteni. Dzimtenei pret tevi nav. [Mar. 4th, 2015|10:25 am]

kautskis
Jūs noteikti jau esat lasījuši to interviju ar burjatu tankistu, kas Doņeckā ārstējas pēc tam, kad degošā tankā viņam seja nodegusi. Un atklāj visādas jaukas detaļas par to, kā Krievija sūta savus kareivjus uz Ukrainu, kā separātisti paši nemaz īpaši negrib kaŗot un kā tas viss ir ok, jo atklāti runāt nevar, NATO sāks trakot. Un kaŗot vajagot, citādi Ukraina iestāšoties Eiropas Savienībā un ANO (jā, tieši ANO) un ANO Ukrainā salikšot savas raķetes, un tad vispār krieviem ir kirdik. Viņš izpildījis savu pienākumu, dzimteni aizstāvējis.

Un, protams, kas sākas? Patriotiskie komentātōri vienā laidā brēc: feiks, feiks, kā ar tādiem apdegumiem tā var parunāt, kāpēc viņš vēl Doņeckā, tādā garā. Smieklīgi, protams, īpaši tādēļ, ka ir arī ziņu sižets, kur Josifs Kobzons Doņeckas slimnīcā apciemo apdegušos burjatu tankistus, kas pilnīgi mierīgi var parunāt. Bet, iespējams, arī tas ir feiks, ļaunie Ukrainas mēdiji uztaisījuši plastmasas Kobzonu, kas apciemo ģipša lelles.

Diez kas nav, ko? Jaunietis te dzimteni aizstāv, pilda savu pienākumu — un dzimtene viņa pienākumu nosauc par feiku. Visvisādi interneta kaujinieki, kas tanku redzējuši tikai uz postamentiem, pārliecināti stāsta, ka pilnīgs feiks ir šis te jaunietis, kas savā stulbumā izdomāja aizstāvēt dzimteni. Un tas ir labākajā gadījumā — nebūt nav izslēgts, ka pateicīgā dzimtene šo jaunieti apklusinās, lai turpmāk nerunā visādas muļķības.

Mani nebūt nemāc nuostaļģija pēc PSRS, drīzāk otrādi. Tomēr, ja Krievijas propaganda brēc par fašismu, tad grūti neatcerēties, kā savulaik PSRS izturējās pret fašistu apkaŗotājiem. Šiem kaŗotājiem par godu neviens nekādus memoriālus nebūvēs, viņus ar ordeņiem nenokārs, nekādas deficīta preces viņiem ārpus rindas nepiešķirs (jo, ja Krievija šitā pat turpinās soļot uz priekšu, deficīts, protams, drīz vien atgriezīsies — ja nav jau atgriezies). Ja viņi ir krituši, viņus pa kluso apraks kādā nomalē, uz viņu kapa pat neuzrakstot viņu vārdu, tikai ciniski nosmejot — mūžīga piemiņa (tai pat laikā apklusinot tos, kas mēģinātu viņus pieminēt). Ja viņi ir palikuši dzīvi, viņi nebūs kareivji, kas cīnījušies par Krieviju, viņi būs feiks, kam tic tikai kaut kādi Rietumu propagandas apstulbinātie.

Tāda, edz, mums tā kaimiņvalsts. Tur pilsoņiem ir tikai pienākumi, bet tiesības? Ha, viņiem pat nav tiesības būt īstiem cilvēkiem, viņiem ir tikai pienākums būt feikam.
link12 comments|post comment

[Mar. 3rd, 2015|03:35 pm]

mazeltov
[Tags|, ]


Mājīgās Revelstoukas mājas )
link2 comments|post comment

[Mar. 3rd, 2015|02:53 pm]

vajag

[khosmos]
man pieder laptops Toshiba Satellite C660, kuru iegādājos pirms 4 gadiem un kuram videokarte cepas tā, ka pēc 20 minūtēm filmas kompis jau ir izslēdzies. esmu iegādājusies termopastu un skrūvējusi to slimnieku vaļā, bet tur ir tādi kontakti, kurus atvienot nav nemaz tik viegli, un, tā kā, mainot displeju, es attiecīgo kontaktu vienā galā jau salauzu, nevēlos vairs riskēt. esmu skatījusies manuāļus, bet satelītu komplektācijas tomēr ir gana atšķirīgas, lai es nespētu nonākt pie atrisinājuma.

tātad, esmu nolēmusi meklēt zinošāku ļaužu palīdzību, bet uz servisu es negrasos doties, jo
^nevaru atdot savu kompi uz nenoteiktu laiku
^esmu jau nopirkusi termopastu
^nevēlos riskēt ar tirliņiem, kas izdomā pārinstalēt sistēmu un pazudināt visus datus
^labprāt pati saprastu, kā tādas lietas ir pareizi darāmas

varu paņemt kompi un tev brīvajā brīdī doties pie tevis, vari nākt pie manis, kad ērtāk. varu maksāt graudā vai naudā, protams, saprātīgos apmēros.

khosmos[at]inbox.lv
link17 comments|post comment

Piegāde no IKEA veikala [Mar. 3rd, 2015|02:57 pm]

vajag

[svens]
Bija man kādreiz viens paziņa, kurš pēc pasūtījuma veda mēbeles no IKEA veikala Polijā (vai Lietuvā, nezinu) un par saprotamām cenām piegādāja uz Rīgu (par pēcapmaksu). Tagad atkal šāds serviss ir nepieciešams, bet viņš diemžēl vairs neved. Iesakiet, lūdzu, kādu vedēju, kura pakalpojumus paši esat izmantojuši.

Paldies.
link9 comments|post comment

[Mar. 3rd, 2015|02:56 pm]

shiry
[Tags|]

Sure, why not — mūzika kaķiem.
linkpost comment

Darba līgums [Mar. 3rd, 2015|11:04 am]
vajag
[digna]
Steidzīgi vajag darba līgumu!
Nodokļus nomaksāšu.
link4 comments|post comment

uzlabojas karma [Mar. 3rd, 2015|09:19 am]

reinulitis
laikam mana karma sāk uzlaboties, vakar uz kafiju bija atbraucis pat ļoti saprātīgs un sakarīgs vīrietis.

pat nevar salīdzināt ar līdz šim sastaptajiem kafijdzērājiem.
link1 comment|post comment

Celofāna aploksnes disku iepakojumiem [Mar. 2nd, 2015|11:34 pm]

vajag

[daarta]
Meklēju, kur Rīgā var iegādāties šādas celofāna aploksnītes diskiem iepakojumā (vāciņus pašam diskam nevajag):

http://www.ebay.com/itm/500-pcs-Standard-CD-Jewel-Case-Cello-Cellophane-Poly-BOPP-Bags-Sleeves-/130954078222
linkpost comment

[Mar. 2nd, 2015|11:12 pm]

shiry
Dear social anxiety,
please fuck off and die.
Kthxbai.
link1 comment|post comment

Dilemma [Mar. 2nd, 2015|03:07 pm]

ld
1) braukt mācīties vai nē?
+ būtu tā kā laiks uzfrišināt smadzeni
- ļoti daudz naudas
- nav jau nekādu garantiju, ka noderēs

2) nebija nekādas intereses par 50 nokrāsām. pilnīga vienaldzība.
tagad māsa nofeiloja, ka džeks savaldzinājis ar planierlidojumu.
kas protams man kaut ko atgādina un viss - tagad man liekas, ka vajadzēs to filmu skatīties.
heh.
link5 comments|post comment

[Mar. 30th, 2015|10:31 am]

pa_leeto

[helvetica]
1,5 kg dažādu kreļļu, pērļu u.tml. izstrādājumu veiklajām rodkdarbniecēm-pērļotājām. Lielākoties koka, kaula, gliemežvaka un 'orientāla rakstura' gatavu, pusgatavu lietiņu un to sastāvdaļu.

kaut ko garšīgu vai 5 Eur
link6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]