Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

[Jul. 31st, 2014|09:36 am]

shiry
[Tags|]

Oh, dudes, ja vien jūs zinātu, cik šīssezonas Utopija ir brīnišķīga.
linkpost comment

sapņi [Jul. 30th, 2014|07:21 am]

eos
Redzēju viņu sapnī. Vieta bija kāda zaļa pļava, un pēc tam bērzu puduris. Mēs runājāmies par rituālu, kas jāveic, sagaidot rudeni, jo Lūnass. Viņai bija pilnīgi dabīgi mati, nekādas kosmētikas un tādas mirdzošas acis.

Viņa teica, ka netur nekādu aizvainojumu par 2010. gadu. Es teicu, ka tomēr jūtos atvainošanos parādā.
Viņa teica, ka nevajag pārspīlēt.

Mēs tā jauki parunājām. Atmosfēra bija tāda pārlaicīga un ēteriska. Nekad dzīvē neesmu viņu sastapusi kaut mazliet tādā vietā, kā šajā sapnī. Daži cilvēki pārvēršanas, kad ieiet mežā vai pļavā. Viņas bijusī noteikti pārvērtās, viņa varbūt arī.

Bet pagaidām viņai ir krāsoti mati, varbūt arī mazliet ietonētas acis (nesaskatīju, kā īsti ir), un viņa nav tas cilvēks, kas sapnī. Vēl nav laiks. Varbūt nekad nebūs laiks.
linkpost comment

[Jul. 31st, 2014|12:25 am]

margaritta
Esmu apjukusi. :(

***

No jauna ir pienācis tas dzīves posms, kad viss notiek automātiski. Es vairs neizjūtu sirdi plosošas emocijas, tādēļ ilgu laiku netapa jauni ieraksti. Taču nav arī prieka; savā dzīvē jūtos kā vērotāja, ne dalībniece.

Ceļos no rītiem samērā laicīgi, vairs neguļu līdz pēcpusdienai, nevēlēdamies uzsākt jaunu dienu. Šad tad diena ir piepildīta ar darbiem un notikumiem, šad tad tiek noslinkota. Vingroju, ēdu veselīgāk kā agrāk. Esmu nometusi četrus kilogramus, tikpat daudz un vēl nedaudz palika ko mest. Visu laiku gribu badoties, bet līdz šim pieradums pie ēdiena ņēmis virsroku. Satiekos ar draugiem, tiesa, daudzus sanāk uzmest, jo tādas īstas vēlmes tikties ar cilvēkiem nav. Mana izglītība un karjera plūst pa straumi, vecāki ieteica rudens semestrī nokārtot parādus un tikai pēc tā domāt par darba atrašanu paralēli studijām, es atzinu šo domu par labu esam. Iepriekš vēlējos mainīt augstskolu, bet to nedarīšu, izlēmu, ka nav jēgas, jo neviena skola nav bez trūkumiem. Apmeklēju psihoterapeitu, taču nejūtos par to priecīga, jo man prognozēja ilgu ārstēšanos un ne man ir vēlme tērēt kaudzi naudas, ne piemīt pacietība.
Pastāv kaut kādas emocijas, pārsvarā, negatīvas, taču tās, salīdzinot ar iepriekšējo laiku, ir mierīgas, lēzenas, vieglas, aizskar tikai virsējo sirds un dvēseles daļu, necaurstrāvo tās. Godīgi sakot, baidos, ka tas nav nekas pozitīvs, jo iepriekš šāds periods jau bijis un nomainījās uz graizīšanos, zāļu pārdozēšanu un alkohola pārlieku lielo lietošanu.

Varbūt jūs no malas lasot, domājat, ka šis miers nāk no zālēm. Nē, zāles neesmu lietojusi jau sen, kādus mēnešus četrus varbūt. Piecus? Nezinu, man laika izjūta ir dimbā, visi notikumi, kas norisinājās ziemā, šķiet neseni, neticās, ka jau pusgads ir pagājis.. Reizēm, kad ir dusmu lēkmes, trīce, problēmas ar elpošanu un cits, es jūtu vajadzību pēc zālēm, tādēļ došos pie psihiatra. Tomēr es vairs neļaušu sevi sazāļot kā iepriekš, tā vairs nevēlos.
Tagad, kad ir pagājis laiks, saprotu, ka tas bija ļoti pretrunīgs periods manā dzīvē. No vienas puses varēju izjust prieku, tikos ar cilvēkiem, ballējos, izprovocēju un sākotnēji tiku ļoti labi galā ar sāpīgu šķiršanos, bet no otras puses - tieši tai laikā man atslēdzās sevis saudzēšanas/pašizdzīvošanas instinkts un tapa manis iepriekš nosauktie nedarbi. Kā arī tā šķiršanās.. Tā, protams, būtu notikusi agri vai vēlu, bet zāļu ietekme manā attieksmē ir acīmredzama. Es biju kļuvusi vieglprātīga. Protams, nevar aizmirst teju desmit kilogramu lieko svaru.
Es domāju, ka zāles var palīdzēt, bet visu vajag ar mēru. Es pat neatceros visus tos zāļu nosaukumus, ko esmu dzērusi.. Zinu tikai to, ka tas bija ļoti daudz, ļoti dažādi un pat tādi, kurus Latvijā vairs nepārdod.

linkpost comment

Ceturtais sēklis [Jul. 30th, 2014|12:17 am]

eos
Atrodas aiz trešā sēkļa, bet starp viņiem ir bojas. Tās bojas, aiz kurām peldēt nedrīkst, jo tad onkulis glābšanas stacijas ruporā nelabi bļauj.

Un tālumā iet kuģi, mirkšķinādāmi dažādu krāsu acis.

Saulriets Bolderājā bija skaists. Braukšu vēl. Ar savu iedomu "jūras draudzeni", kas sēdējā blakus un būvēja sniega pilis no sniega, kurš nekusa. Tādu lielu sfinksu viņa uzcēla.

Es jautāju sfinksai, kas mani šai dzīvē ir patiesi mīlējis, un dabūju dzirdēt tikai vienu vārdu.

Varbūt tāpēc vien jādzīvo tālāk, lai...
linkpost comment

[Jul. 30th, 2014|03:30 pm]

mazeltov
[Tags|]

Klīstot apkārt pa Britu Kolumbiju sanāca pabūt daudz un dažādās naktsmājās un satikt daudz un dažādus cilvēkus, un man gribētos par viņiem pastāstīt. Cilvēkstāstu seriāls, vienvārdsakot.

Pēdējās divas naktis dzīvojām Skvomišā (Squamish) pie vienas kvebekiešu ģimenes. Mājā dzīvo Valērija un Silvans, viņu bērni - Sedriks un Marika, suns & kačs, un vēl kaut kādi apakšīrnieki, kurus nesatikām. Kaut arī man pašai nepatīk apkrauties ar mantām un īpašumiem, jo vienmēr jābūt brīvam (un drusku pasistam) kā putniņam gaisā, viņu māja bija ļoti mājīga un mīlīga - tā bija iekārtota eklektiski, bet tajā pat laikā - ļoti praktiski. Ļoti foršs bija virtuves zonā pie griestiem piekārtais režģis un tajā ļoti pārskatāmi saliktie katli, pannas un āķi, kur piekarināt karotes - ietaupa vietu un kalpo arī kā interjera elements. Tāpat arī forši izskatījās garšvielu trauciņi, kuri piestiprināti pie magnētiskas virsmas tā, lai cauri stikla vāciņiem var redzēt, kur kas ir. Vannasistabā atkal daudz visādu skapīšu, kuros skaisti salikti roku, mutes un lielie dvieļi, bet vannas parastais plēves aizkars papildināts ar caurspīdīgu un fliteriem rotātu auduma aizkaru. Tā kā mājās iemītnieku daudz, pie spoguļa pieliktas zīmītes ar atgādinājumu noslaucīt izlietni un savākt pa vannu izmētātos piederumus. Apkārt mājai esošais zemes pleķītis, tāpat arī terase un kāpnes tiek izmantota, lai audzētu visādus dārzeņus un garšaugus. Ļoti jauki sēdēt un brokastot pie terases galda ar skatu uz mežiem apaugušiem kalniem ar baltām sniega cepurēm (vienīgā nelaime tā, ka galds bija apklāts ar žilbinoši baltu galdautu un visiem pie galda sēdošajiem, izņemot tos, kuriem bija saulesbrilles, acis tecēja ārā) mākslinieciski izkārtotā mazdārziņā.
Smieklīgs gadījums bija tas, ka, ejot pakaļ vīnam uz ledusskapi, kas atrodas uz balkona, centos iziet cauri durvīm, bet nesekmīgi - jo pēkšņi seko sitiens pa pieri un celi - vakara krēslā nepamanīju, ka durvis aizvilktas ar pretmušu tīkla durvīm. Valērijas meita mani mierina, ka tas nekas, ka visiem tā gadoties, pat viņu sunim. Un - nebija nemaz ilgi jāgaida - sēžu laukā mašīnā, jo jābrauc vakariņās, pametu skatu uz balkonu un redzu, ka sieta durvis šoreiz vispār izlido no eņģēm - Sedriks ieskrējās nedaudz vairāk par mani.
Viņi paši bija tik pat jauki, mājīgi un viesmīlīgi kā viņu mājas - kaut arī mums nesanāca pavadīt īpaši daudz laika kopā, jo abas dienas no rīta līdz vakaram braukājām pa kalniem, bija tik forši pārrasties un sastapt viņus visus sēžam pie virtuves galda un spēlējam kaut kādu spēli vai arī citu vakaru Sedriks mācīja savai mammai spēlēt ģitāru. Tāda ļoti laimīga un saticīga ģimene, kura iet uz priekšu kā tāds labi ieeļļots un kārtībā uzturēts mehānisms.
link1 comment|post comment

[Jul. 30th, 2014|09:50 pm]

putnupr
Paldies, cibiņi par līdzjūtībām.

Visi kaķīši reiz aiziet debesīs. Tāda dzīve. Tikai stulbi, ka tik stulba un bēdīga. Turamies visi. Nedrīkst krist neviens.
link7 comments|post comment

Beidzot bija laiks kārtīgi apskatīt [Jul. 30th, 2014|01:16 pm]

mazeltov
Manām kājām tagad jāiziet kaut kāds terapijas/rehabilitācijas kurss, vai - zilumainas, saskrāpētas, visādu knišļu sakostas un ar ceļusargu izraisītu pleķainu iedegumu.
link3 comments|post comment

Darbs uz nenoteiktu laiku briežu dārzā. [Jul. 30th, 2014|07:44 pm]

vajag

[wensdy]
Steidzami!

Meklēju palīgu darbam tūrismā briežu dārzā Zemitāni Kokneses novadā Iršu pagastā.

Darba apraksts: briežu dārzā notiek ekskursijas. Tūristi ar mašīnu tiek izvesti cauri, gids, kurš sēž pie tūristiem pikap daļā, pastāsta interesantus faktus. Tātad galvenie veicamie pienākumi ir uz maiņām Nissan Navara vadīšana un  būšana par gidu. Mazāk galvenie pienākumi ir kopīgi nomazgāt mašīnu un iztīrīt telpas, kurās ieiet tūristi (gaitenis, wc, neliela telpa).

Prasības: B kategorijas vadītāja tiesības, fiziska un īpaši psiholoģiska noturība, jo darbs ar daudz cilvēkiem tūristiem, pārstāvot galīgi nesakārtotu uzņēmumu. Droši vien nepieciešams zināms briedums (Jo darbs ar briežiem :) Labi, joks.) un pilngadība.

Darba laiks: vēl nav noteikts, bet ir visas iespējas palikt līdz tūrisma sezonas beigām 1.septembrī. Pašlaik ļoti nepieciešama palīdzība 2. un 3.augustā, taču ierasties te var kaut rīt, doties prom arī var, kaut 3.augusta vakarā). Šajās brīvdienās darba laiks no pl.8 līdz pl.21. Citās dienās atkarībā no ekskursiju grafika.

Darba vieta: dzīvošana briežu dārzā uz vietas labiekārtotā, divstāvu Līvanu tipa mājā kopā ar mani un kaķīti. Ir izolēta istaba un sauna (ja nu paliek aukstāks). Tuvākais veikals 5 km. Tuvākais lielveikals 35 km.

Ieguvumi: darbs laukos svaigā gaisā kopā ar briežiem, dīķis, vēl palikušas dažas ogas, āboli, dārzs ar zaļumiem un dārzeņiem, brieža gaļas izstrādājumi, samaksa atkarībā no palikšanas laika, stundas likme nav. Par ieguvumiem precīzāk, lūdzu, zvanīt man.

Priecāšos par ātro palīdzību!
Zvani: 26525466
Mani sauc Ilze.
link2 comments|post comment

+++ [Jul. 29th, 2014|07:09 pm]

eos
Sajūta tāpat kā Liepājā pirms četriem gadiem un vēl mazliet.

Man gribējās aizpeldēt līdz trešajam sēklim un tad peldēt uz ceturto sēkli. Mani vienmēr ir interesējis CETURTAIS SĒKLIS.

Es jutos tukša. Dienas pavadīju nositot laiku un atsēžot lekcijas. Dzēru antidepresantus. Zubrījos, lasīju bērnu grāmatas, "Trollīšus Muminus", "Pūku". Man bija tikai Kristīgo studentu brālība reizi nedēļā, kur aiziet ar kādu parunāt. Kopā gatavot ēst. Tagad nav pat tā.

Kad nokļuvu 2012. gadā reanimācijā, man uzdāvināja draudzes priesteris grāmatu "Svēto dzīve".

Daudzreiz noklausījos mūzikas albūmu par heroīna atkarību. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka man ir bijusi saistība ar heroīnu kaut kad nesen.

Augstskolā Liepājā kursā bijām 9 cilvēki, 8 meitenes un es. Mani tur vienā brīdī sāka uztvert par mēbeli, jo es tāda arī biju. Mēbele, dārzenis. Nevis puisis vai meitene, bet staigājoša mēbele, kas atsēž lekcijas.

Sievietes vērtība ir tad, ja kāds viņu grib ievilkt gultā. Vīrieša vērtība ir, ja kāds grib tērēt viņa naudu. Man vērtības nav.

Šodien aizsūtīju apmēram 20 vakancēm CV un pieteikumus. Kuram vajag transseksuāli ar trim nepabeigtām augstākajām? Nevienam.

Es zinu, ka droši vien pārdošu/atdošu visu, kam ir kaut cik vērtība un tad miršu. Kaut nu tas būtu drīz.

Jo man ir dziļi apnicis.
link4 comments|post comment

pārdodu monitoru [Jul. 29th, 2014|04:15 pm]

eos
LG L226WTQ - SF
1680*1050 izšķirtspēja
22"
2ms reakcijas laiks
3000:1 kontrasts

http://www.lg.com/us/monitors/lg-L226WTQ-BF-lcd-monitor

Pirkts apmēram 2010. gadā par 120ls, tagad, kā lietotu, pārdodu par augstāko cenu vai arī mainu pret šokolādi (šis nav joks).


rakstīt uz e-pastu emiliefairy@gmail.com

Pakaļ jābrauc uz Dreiliņiem.
linkpost comment

Vasaras komandu čempionāts Ūķos, svētdiena [Jul. 30th, 2014|04:19 pm]

kaszczejs
[Tags|, , ]

 photo DSC08711Medium_zps45bc9455.jpg  photo DSC08845Medium_zps2dd98c23.jpg  photo DSC08858Medium_zpsb7098a59.jpg  photo DSC09005Medium_zpsd6f93cc0.jpg
Sestdienas galda hokeja pieredzes man nešķita diezgan. Galu galā, svētdien turpat Ūķos bija ieplānots komandu (2*2) čempionāts, bet es esmu pietiekami iedomīgs, lai uzskatītu sevi par komandu. ... tālāk ... )
linkpost comment

dzīvoklis berlīnē [Jul. 30th, 2014|02:01 pm]

vajag

[anarhomo]
kāds negrib augustā pa berlīni padzīvoties? ir brīvs dzīvoklis no 1.-18. augustā hipsterīgākajā no pilsētas rajoniem, par samērīgu cenu un plašu terasi saules pusē.
link14 comments|post comment

[Jul. 30th, 2014|02:58 pm]

putnupr
nomira
link17 comments|post comment

[Jul. 30th, 2014|01:59 pm]

vajag

[sw]
Mūziķus, kas neatsakās spēlēt labdarības pasākumos (šajā gad. vienas organizācijas pateicības dienā ziedotājiem). Reģions: ~Valmiera, laiks - augusta vidus.

Priecāšos par jebkādām idejām, der arī dziesminieki, folkloristi, katrā ziņā cilvēki, kas spēlē arī akustiskos koncertus (jo pasākums ir plānots brīvā dabā), arī mazliet piemirsti, kuri vēlas nelielu PR. Transportu organizācija kompensē.

Mūziķu atrašanu sarežģī tas, ka svētku datums pārklājas ar vienu lielu pasākumu Rīgā.
link3 comments|post comment

bērnības prieks [Jul. 29th, 2014|01:00 pm]

eos
Kad man bija astoņi gadi, vecāks puisis no skolas mani uzaicināja mājās. Viņš bija ļoti jauks.

Tēvs ar mani vairs nedzīvoja. Māte gandrīz visu laiku strādāja. Tikai šis puisis izrādīja kādas rūpes par mani. Mēs runājāmies, spēlējāmies, ēdām saldumus. Viņa vecāku nekad nebija mājās.

Vienā brīdi tas nonāca, ka šis puisis gribēja ar mani gulēt. Es biju grāmatās lasījusi, ka tas nav sāpīgi, ja to dara lēnām un uzmanīgi, un to arī es viņam pateicu. Viņš pamāja ar galvu.

Man šķiet, es vismaz to tā atceros, ka tā kā viņš, tā par mani ir rūpējusies vien Aija, ko es grasījos precēt kādā ārzemju valstī, kur tādas lietas var.

Viņš to visu pārvērta par rotaļu. Tur nebija nekā pretīga, sāpīga vai šķebinoša. Viņš bija ļoti kārtīgs, tīrīgs un laipns zēns.

Minets garšoja pēc gaļas un smaržoja pēc viņa dušas želejas, mazliet. Skūpstīties ar viņu bija jauki. Viņš labi skuvās, nekas nedūrās. Pat anālais sekss pēc vairākām reizēm, ļoti lēni visu darot, man bija pieņemams, kaut es nesapratu, kāpēc viņš to grib ar mani, ja viņam ir sava vecuma vienaudži.

Man tad bija astoņi gadi, un es to atceros kā vienu lielisku brīdi manā dzīvē. Kad es kādam tiešām rūpēju.

Diemžēl viņa vecāki mūs reiz pieķēra kailus, kad viņi neparedzēti pārbrauca mājās, un tas viss beidzās, kaut es biju sākusi viņu aicināt arī pie sevis.

Vēlāk, kad rakstīju viņam draugiem.lv, kad man bija jau sešpadsmit, viņš uz vēstulēm neatbildēja. Es jau laikam saprotu, kāpēc.

Un tomēr es bieži aizdomājos par viņu. Stalts zēns, gāja jaunsardzē.
link37 comments|post comment

[Jul. 30th, 2014|10:48 am]

ld
vīrieši ir maigi jēriņi sievietes rokās.
idejas kā pieradināt var smelties šajā multenē: http://youtu.be/efXCq9HTcr0
:))

Maksis šobrīd aizrāvies ar pūķiem (es viņam grāmatu nopirku). atradu youtubē sēriju un nu mēs kopā skatamies. man ļoti patīk. Maksim arī.
link2 comments|post comment

[Jul. 30th, 2014|11:53 am]

putnupr
neizdzīvos

šodien ir vēl sliktāk. aknu rādītāji ļoti slikti. temperatūra +32. ielika klīnikā inkubatorā. ielika vēl zāles, bet gan ārsti slepus iemidzinās, jo nevarot neko darīt.
link8 comments|post comment

LABA DABA [Jul. 30th, 2014|11:39 am]

vajag

[miss_doherty]
[piedošanu, atvainošanu, ja nepareizā vietā rakstu]

ir divas vietas mašīnā uz labu dabu, izbraukšana 5dien pēcpusdienā (precīzi vēl nezinu, 15:00 +/- 2 h). 4 eur no cilvēka.
link2 comments|post comment

Datorgaldi, biroja galdi, krēsli [Jul. 30th, 2014|11:01 am]

pa_leeto

[annu]
Lieku vēlreiz, jo rezervējušie pazuda, un vēl aizvien ļoti aktuāli un steidzīgi - varbūt kāds palaidis garām.
Pa lēto tiek pārdoti biroja/māju rakstāmgaldi/datorgaldi + atvilktņu bloki + administratora galds + krēsli.
Zemāk bildes un cenas )

Ja ņem vairākus, izdomāsim arī lētāk kaut ko.
Visi komentāri, apskates, jautājumi šepat vai elga-b inboksā. Atrodas viss Rīgas centrā.
link1 comment|post comment

[Jul. 30th, 2014|09:23 am]

ld
[Tags|]

atveru jaunu sadaļu (tagu) : "eeeemmm", kurā apkopošu ļaužu jocīgos tekstus.

tā nu vakar vakarā posos uz piemājas veici un pie ārdurrvīm satiku kaimiņieni, kura pastāstīja par meitu, kas nometnē un paziņām, kas ļauj viņai dzīvot savā vasarnīcā pret suņa staidzināšanu. viss esot diezgan forši, jo vasarnīcai esot arī baseins, bet vienīgā ķeza, ka viņa aizmirstot no mājām paņemt līdzi apakšbikses.

eeeemmm... bija vienīgais, ko spēju izdvest kā atbildi.

jums neviens neko tādu nestāsta? par seksu un apakšbiksēm? par vīriešiem, kuri negrib bērnus. par mirušiem brālīšiem. mana ģimene arī nav labāka. es joprojām ciešu no poda satura atreferējumiem. vai no sievasmātes stāsta, ka matus žāvējot iebāž ausu kociņu tik dziļi ausī, ka jābrauc uz slimnīcu to ķeksēt ārā.
link21 comments|post comment

čekliste [Jul. 29th, 2014|03:19 am]

eos
1) "Meitene pie klavierēm" - stāsts, ko apsolīju Dinijai

2) "Tango mēnesgaismā" - apsolīju Helēnai.
linkpost comment

<> [Jul. 29th, 2014|02:54 am]

eos
Taisot špagatu, saplēsu bikses. Laikam tā ir zīme, ka jāsāk biežāk valkāt svārki.
link2 comments|post comment

[Jul. 29th, 2014|09:46 pm]

putnupr
aizvakar pa 4. stāva logu izkrita kaķīt's. bija pie ārsta gan vakar, gan šodien, sadotas kaut kādas zāles, tagad nevar saprast, vai apātisks medikamentu vai traumas dēļ

aknu un nieru rādītāji slikti, nez, vai izdzīvos
link50 comments|post comment

vecmeita [Jul. 29th, 2014|08:59 pm]

reinulitis
sēžu un stāstu vienam no kolosālajiem draugiem kā man iet un kas man jauns un saprotu, ka izklausos pēc totālas vecmeitas.

makaronu mašīna viņai esot. tfu bļa. pelmeņus viņa sataisījusi, pati priecajas kā bērns. būtu ko jēdzīgu padarījusi, kādu veci atradusi vai ko vērtīgu, a ta... viss tāds kā zilzeķei.

bļa.

nu neko. esmu veca un neinteresanta. nožēlojami.
link5 comments|post comment

[Jul. 29th, 2014|11:37 am]

mazeltov
[Tags|, , ]

Vakar kaut kas atvērās vai arī arī kaut kas aizkrita, jo atvaļinājuma pirmspēdējā diena, tāpēc sanāca visādi skaisti nobraucieni. Skaisti un stāvi!

Četri kadri )
link8 comments|post comment

Sestdienas turnīri Ūķos. [Jul. 29th, 2014|05:16 pm]

kaszczejs
[Tags|, , , ]

 photo DSC08406_zps4c45fb7d.jpg  photo DSC08411_zps3d7cf406.jpg  photo DSC08436_zps73f381ba.jpg  photo DSC08516_zps9bc2bf4f.jpg

   Divu no RU tulkotu postu apvienojums zem viena nogriežņa. 76 bildes *800 )
linkpost comment

muguras masāžas [Jul. 29th, 2014|03:58 pm]

vajag

[nistagms]
varbūt kāds var ieteikt masieri Rīgā (kas arī varētu regulāri darboties) - vajag ārstnieciskās muguras / kakla masāžas / manuālo terapiju. par saprātīgu cenu.
link2 comments|post comment

Gramata "Kad gos smei" [Jul. 29th, 2014|12:58 pm]

vajag

[ena]
Labdien! Ļoti vajag H. Lāksonenas grāmatu "Kad gos smei" http://www.apgadsmansards.lv/lv/kad-gos-smei-2/ Esmu izmeklējusies gan Rīgas, gan ārpus Rīgas grāmatnīcās, interneta grāmatnīcās, ibook.lv, izdevniecībā. Varbūt kāds ir ar mieru pārdot savu eksemplāru? Esmu gatava kārtīgi pārmaksāt.
link2 comments|post comment

bērnības trauma [Jul. 28th, 2014|12:05 pm]

eos
Deviņu gadu vecumā, kad vecāki nebija mājās, paņēmu mammas apakšveļu, sapūtos ar viņas smaržām un sakrāsojos spoguļa priekšā.

Tas viss ietilpst normālas meitenes psiholoģiskajā attīstībā ( kā man mācīja LiepU bērnu psiholoģijas lekcijās), bet pēc tam mājās atnāca tēvs un mani sabāra. Un vēl pēc tam mājās atnāca māte un mani sabāra, kā arī nopēra.

Lūk, tā, jaunieši, rodas fetiši.
link2 comments|post comment

jautājums [Jul. 27th, 2014|11:26 pm]

eos
Kā 10 gadīgai meitenei paskaidrot stīgu teoriju mazāk kā ar simts teikumiem?

Par labāko atbildi varu aizsūtīt kādu savu zīmējumu :)
link10 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]