Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

[Nov. 16th, 2018|09:28 am]

vajag

[lavendera]
Varbūt te ir kāds, kas regulāri braukā uz Latviju no Līdsas?
linkpost comment

[Nov. 16th, 2018|07:26 am]

putnupr
Kāpēc pamošanās nevarētu būt priecīgāka.
Suns mostas priecīgāks. Sunim sāp kāja, jāstaigā cepurē, bet vienalga no rītiem ir priecīgs. Suns par maz prāto un nožēlo, laikam tāpēc. Vai arī viss, ko viņš vēlas, ir ar viņu.
linkpost comment

Par kino 2018.gadā /Forbes.com [Nov. 16th, 2018|02:25 am]

eos
"Adults are not shunning adult entertainment, but they are shunning adult entertainment at the multiplex. The modern tentpole has become a dangerous feat of cross-generational engineering whereby the MCU flick or the Fast/Furious sequel has really become a one-size-fits-all offering.

Since adults can get a deluge of good-to-great adult-skewing entertainment via cable, streaming and VOD, be it the movies they ignored in theaters or quality episodic television, the theatrical adult movie now faces a massive uphill battle.

To survive today, especially if you’re not a tentpole, you almost have to either be a kids flick that adults can enjoy (Jumanji) or an adult movie that kids can enjoy (Greatest Showman)."

***

"The mid-budget, star-driven, concept-specific old-school movie, which was Hollywood’s bread and butter of the studio system for a lifetime, is becoming an endangered species.

Audiences are opting to see such flicks at home or ignore them for televised content. I understand the general consumer only seeing familiar franchise fare in theaters and seeing everything else at home, especially with high ticket prices, babysitting expenses, inconsistent theatrical exhibition quality and the convenience of at-home viewing."


***

"But the dirt-cheap at-home option, however reasonable it has become for the majority of would-be moviegoers, comes at a high price. It's ghastly news for those who want to see movies like Annihilation on the big screen. It's grim news for studios like Paramount (which watched Marvel go to Disney, DreamWorks Animation go to Fox and then Comcast and now only has Transformers, Star Trek and the Mission: Impossible series) that don't have a stockpile of established IP. Hollywood spent 15 years conditioning audiences to think of the multiplex as the place to see only the biggest movies, and now, thanks to TV, streaming, home theater systems and inconsistent theatrical experiences, the consumers are heeding their advice.

Annihilation had great reviews, a fine cast and a strong high-concept premise. It also never had a chance."

Pilns raksts:

https://www.forbes.com/sites/scottmendelson/2018/02/26/annihilations-grim-box-office-fate-was-an-inevitable-tragedy/#69826ef84ed9
linkpost comment

Vecu čemodānu [Nov. 15th, 2018|09:57 pm]

vajag

[feita_kleita]
par velti vai simbolisku barteri "mākslai". Nelielu. Var būt sliktā vizuālā stāvoklī.attēls informatīvam ieskatam
linkpost comment

[Nov. 15th, 2018|07:53 pm]

putnupr
Stulbais ķermenis izdomāja, ka tagad sāpēs vēders un galva, izdomāja, ka pastiprināti izdalīsies arī skābe. Normālā stāvoklī nevienu orgānu nevajag just, bet nav jau normāls. Pārejoši.
Galvā skan “Life is a sexually transmitted disease”, telpā klusums. Pietiek ar galvu.
Jāatceras, ka rīt par 10€ kolektīvam jānopērk kūka - svētkiem par godu.
Pabiju
Nē, nepabiju
link4 comments|post comment

[Nov. 15th, 2018|04:50 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]

kādreiz, kad man būs ļoti daudz brīva laika, es uzsākšu tādu īpašo profesijām pielāgoto produktu līniju.

tajā būs sekojoši produkti:
- ārsta rokraksta alfabēts
- friziera lineāls (2 cm friziera krēslā nekad nav 2 cm dzīvē)
- remontdarbu vadītāja kalendārs (varētu automātiski visiem viņu solījumiem pierēķināt klāt kādus vismaz divus mēnešus)
- kurjera pulkstenis (šodien kolēģe stāstīja, kā vienreiz kurjers teica, ka būs ceturtdien 11, atbrauca trešdien 20.00 un bija ļoti pikts, ka viņas nebija mājās)

bet pēc šodienas man liekas, ka to pulksteni arī varētu pielāgot tiem pašiem remontstrādniekiem. logu meistariem šodien bija jābūt 10.00 pie manis, viņi zvana 9.25, ka ir klāt, lai laižu iekšā. nācās atgādināt, ka mēs vienojāmies par drusku vēlāku laiku un ka es to ņēmu vērā, tāpēc esmu pie ārsta, būšu pēc 20 min.
linkpost comment

[Nov. 15th, 2018|01:32 pm]

deloveja_kundze
mans mīļākais kino mehāniķis pasaulē mani vienmēr sauc par Agņesečku
link1 comment|post comment

Q [Nov. 15th, 2018|09:28 am]

mako
Bitcoinu es nokavēju (lai gan pašos iesākumos mainoju, bet tas bija tik lēni, ka es atmetu ar roku). Elektronisko valūtu ir daudz, nesen sākās tāda Q. Taisa zēni, kas savulaik PayPal veidoja, tā ka zināma uzticība ir.
Pievienoties var tikai ar ielūgumiem. Tad nu es jūs visus ielūdzu.
... tālāk ... )
link27 comments|post comment

[Nov. 15th, 2018|09:03 am]

slepenaamaasa
Jau kādus 10 gadus manā dzīvē ir patterns, kuru es atkārtoju. Tas ir agonizējoši sāpīgi, šķeļ mani divās pretējās pusēs, bet turpinās. Vakar bija tāda kulminācija, kad es beidzu darbību, ko atkārtoju. Šodien sāpes ir trulas, dziļas, tādas, it kā kāds būtu nomiris. Un tomēr es jūtu sevī tādu kā apsēstu pārliecību, ka, sākot visu no gala, nākamreiz varētu būt pavisam citādi, viss varētu beigties ārkārtīgi laimīgi, tikai jāmēģina pa jaunam.

Bet skuju taku tai kompulsīvajai, sašķeltajai, traumētajai daļai, jo es drīz viņu pagriezīšu klusāk ar ripām. Gribu atkal strādāt, gribu just sevi, gribu darīt lietas, kas sagādā prieku, un izsērot pēdējo gadījumu terapijā.
linkpost comment

[Nov. 15th, 2018|01:17 am]
kapnutelpa
pēdējā laikā visās sarunās jūtos kā mazs bērniņš, un visi ir pieaugušie, kas ļoti gudri runā. es neko nesaku, tikai klusi apbīnoju, cītīgi spicēju ausis un cenšos noturēt uzmanību, kas aizslīd kaut kur pa sienu vai galda stūri un skumstu pie sevis
es perfekti māku notēlot gudru cilvēku, es zinu, ka visi notic tai izrādei, jo tieku apzināti iesaistīta tādās sarunās, bet vai tad neviens nepamana, ka es nerunāju...like, nemaz?
linkpost comment

krišjānis as sač [Nov. 14th, 2018|10:56 pm]

ctulhu
krišjānis grib karu, citēju:

//Pēdējais laiks. Regeneratio per discordiae. Ab integro nascitur ordo. Bet integro var gūt tikai caur izaicinājumu un pārbaudījumu, ko sagādā tumultus et discordiae. //
link67 comments|post comment

biedrs no sistēmas [Nov. 14th, 2018|07:14 pm]

heda
"Ļoti satraukti ir ne tikai "Lemberga aģenti" vai "oligarhu ielikteņi", bet arī profesionāli un godprātīgi sistēmas darbinieki."
link5 comments|post comment

[Nov. 14th, 2018|07:28 pm]

putnupr
Mazam bērnam gan ir labi, viņš, ieraudzīdams ēdnīcu, kas izrotāta ar ziemsvētku lampiņām, ilgi stāv un brīnās, tikmēr es paeju garām, jo nekā īpaša. Vien padomāju, ka bērnam gan ir labi, jo ir par ko brīnīties. Lielam jau arī ir, bet mazāk. Kaut kādas varavīksnes, saullēkti, krītošas zvaigznes, putnu kāši, garām skrienošs ezis un tml. Gan jau vēl kaut kas.
link4 comments|post comment

[Nov. 14th, 2018|04:44 pm]

putnupr
būtu normāla diena, ja vien nekristu nost zeķubikses
link2 comments|post comment

Uzzinu pēdējais: radīšanas stāsti/Melek Taus [Nov. 14th, 2018|06:52 am]

217
[mood |funny how]

tātad vakarrīt wikicrawl laikā izlasīju šo:

One of the key creation beliefs held by Yazidis is that they are the descendants of Adam through his son Shehid bin Jer rather than Eve. The Yazidis believe that before Adam and Eve copulated with each other for the first time, Tawûsê Melek encouraged them to see if they could reproduce on their own. He had the couple place their reproductive fluids in jars and store them for several months. When each jar was opened several months later, Eve's was found to contain vermin and insects, and Adam's was found to have contained a beautiful baby boy, Shehid bin Jer. This lovely child, known as son of Jar grew up to marry a houri and became the ancestor of the Yazidis. Therefore, the Yazidis regard themselves as descending from Adam alone, while other humans are descendants of both Adam and Eve. This is the reason given for Yazidis being exclusively endogamous; clans do not intermarry with non-Yazidis and accept no converts to Yazidism. A severe punishment for breaking this rule is expulsion, which is also effectively excommunication as the soul of the exilee is forfeit.
link8 comments|post comment

spešel priekš rudzīšveida tikumistiem [Nov. 13th, 2018|08:27 pm]

ctulhu
https://www.weforum.org/agenda/2018/07/a-bad-marriage-can-be-as-unhealthy-as-smoking/?fbclid=IwAR3QKivnx9Ngn-Grh1haZKbj4AwSFCN1FnRMDp2nUGDHvgfoacthtTgtAq4
linkpost comment

[Nov. 13th, 2018|08:01 pm]

putnupr
Tikko sāku lasīt Akmentiņa “Skolotāji”, un visu laiku raudiens nāk. Tiku tikai līdz 19.lpp. Viņš ievadā saka, lai pajautā vecākiem, kad viņi bijuši vislaimīgākie. Taču mēs tā nesarunājamies, labi, ka vēl dzīvi, mēs runājam tikai par šodienu, un arī ne pārārāk. Tad vēl tas lietus, nez, vai iesūksies zemē vai pārtaps ledū. Tikai kaķim ir jautri, kož kājā.
link1 comment|post comment

[Nov. 13th, 2018|08:49 am]

putnupr
atklāju, ka ar darbu labi iet kopā kings of leon
linkpost comment

Ratiņkrēsls [Nov. 12th, 2018|01:04 pm]

vajag

[inese_tk]
izrādes vajadzībām meklējam ratiņkrēslu. varbūt kādam kļuvis lieks un nevajadzīgs.
link4 comments|post comment

Idiotu maršs [Nov. 12th, 2018|11:48 am]

dunduks
Protams, jebkura balsošana internetos ir bulšits un jebkurš saraksts, kuru atlasījis Kreipāns, arī dodas tajā virzienā. Tomēr arī uz visa tā fona šis pasākums nevar atstāt vienaldzīgu - ielikt sarakstā un pēc tam iebalsot Top3 cilvēku, kurš vispār neko vēl nav sasniedzis, ielikt futbolistus, kuri vispār neko nav sasnieguši, Balderis zem Skrastiņa utt. utml. Tāpat arī pēc Miglinieka un Vētras ieraudzīšanas es devos internetos meklēt vietni lv100.politiki.com, kur cerēju nobalsot par Vili Lāci un Augustu Kirhenšteinu.
linkpost comment

[Nov. 12th, 2018|09:19 am]

vajag

[pljecka]
Labrīt,
vajag vieglatlētikas naglenes 37 un 38 izmēru (vidēja garuma distancēm). Varbūt kādam mētājas nevajdzīgas, labrāt atpirktu, ja pieklājīgā stāvoklī.
arī priecāšos par info, kur Rīgā viņas ir pieejamas plašākā izvēlē nekā 3.
linkpost comment

Šlumbergers [Nov. 11th, 2018|08:28 pm]

pavisam
[music |Flower duet - Anna Netrebko& Elina Garanca(Lakmé de Delibes)]

Mans prieks un acuraugs nesagaidīja Ziemassvētkus. Nu rozā vēl kaut ko kasās, bet, ņemot vērā, ka tas taisījas nosprāgt, plāns "ziedēt" ir apsveicams!

https://image.ibb.co/c2853V/unnamed.jpg

Vēl gribu bordo un oranžu.
Vispār man ir abas rokas kreisās un īkšķīši ir visādi, tikai ne zaļi. Tomēr kaktusi ir izvilkuši gadu, divas lapiņas, kas palika no naudas koka pēc Pupas aizgādnības, ir savairojušās uz astoņām, esmu uz viļņa! Džonis gan saka, ka tas liecina par vecumu :>

Diemžēl, tas, ka tie maitas zied, tikai papildus norāda, ka mums jābūt plānam Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam.
Pupa, kas jau mēnesi dziedāja, kā viņa grib Ziemassvētkus, grib vaibu, sniegu un dāvanas utt, vakar, braucot uz Ķegumu, ieslēdza savu savu Z-sv dziesmu (All I want for Christmas...), dziedāja, dziedāja, apraudājās. Viss, ko varēju pateikt - nu tu tagad saproti?

Izbraukājām ciemus, sēžam mājās, blenžam viens uz otru.
Ziemassvētkos nobalsojām gāzties pie mimmes cept piparkūkas.
Vajagot īsto egli!
Kur tās rauj, ja vecis neatved no laukiem? Kaut kur tirgo? Nez pa cik?!

Ko ar Jauno gadu?
Es jau šo kādu laiku maļu galvā, bet neko nevaru izdomāt.
Uz Ķegumu vienbalsīgi nē. Tā vai citādi, tas ir saslēdzies kā beigu sākums. (P.S.Jāizdomā, kā to pateikt mimmei).
Izklāstīju savu plānu atdot kādam Līvu un palikt mājās ar krimiķiem un rumu, un ignorēt faktu kā tādu un šie lai iet kaut kur kost.
Pupa domīgi novelk ka varbūt tomēr ne tik depresīvi? Nē nu bet es tak nevaru ar jums kost, ar ko tad man par dzīvi parunāt?! Un ko draugi par to? Nu stulbi kkā.
Ernests piesola atvest savu māti. (Nezinu, vai viņi mēģina savest vecākus, bet nu divas vientuļās mātes Jaunajā gadā starp jauniešiem izklausās vēl briesmīgāk par vienu ar krimiķi un rumu.)
Braucam uz Veldzēm!!! Davaj, braucam, savedam visus draugus, neviens neizsauks pašvaldību!!!
Pēc 3 sekundēm vienlaicīgi - nē, tur nevar.
Viesnīcas LT/EE nav variants, pirmkārt, tas ir mēģināts, tas nav forši plus tas arī ir darīts kopā.
Klubiem sīkie par mazu. Par Spāniju pateicu, lai iedzer vēsu ūdentiņu :)
Ernests saka - braucam uz maniem laukiem?! Tur vietas daudz, jūs tur neesat bijuši un man tur ir onkulis eee apmēram eee jūsu vecumā, kas labprāt runā par dzīvi.
10 par cenšanos, bet sasmējos un pateicu, ka lauki laikam nebūs labi, jo otrais ir darbdiena, kas nozīmē, ka pirmajā jābrauc mājā.
Domādami izmalkojām kaut kādu wannabe Asti, ko Pupai skuķi uzdāvinājuši, bet gudrāki nepalikām.
Pēdējā versija, sadalīt pasākumu divās daļās - iesākt pie mums un tad lai jaunie un skaistie iet kost un mēs ar Līvuci iesim gulēt. Ja Mimme grib, lai brauc pie mums un, ja Ernesta māte neaizbrauks uz laukiem, lai arī nāk.
Nekad nebiju iedomājusies, ka Ernests arī kaut kādu daļu smaguma stiepj. Es esmu laimīgi Pupas depresijas novirzījusi 17-gadīģa puikas rokās un pat neesmu par to iedomājusies. Tik priecājos, ka mans bērns smaida.
Nu kaut kā tā.
Vēl kaut kā jāpasaka, ka neplānoju gādāt dāvanas, šaut salūtu or smth.
linkpost comment

[Nov. 11th, 2018|08:17 pm]

putnupr
No rīta bijām Straupes tirgū, atkal iztērēju naudu, tad diendusa, tagad vīns un logā svece.
linkpost comment

[Nov. 11th, 2018|07:02 pm]

vakardiena
Es nesaprotu, kāpēc tādas skumjas pēc tik lieliskām brīvdienām. Viss ir ideāli, bet ...tas nav tas. Citās ziņās- braucu no veikala aiz exa, kurš skatījās, vai manos logos deg gaisma, tieši tā pat kā to pirms 10min biju darījusi ar viņa logiem. Why am I doing this to myself?!
linkpost comment

Week 1: results [Nov. 11th, 2018|12:53 pm]

217
celšanās 6os ir diezgan efektīva.
man ne katru dienu izdodas, dažreiz vnk gribas pagulēt ilgāk, piemēram, šodien, bet tā, Izabella parasti mostas ap 9:30, es līdz normālam sakarīgam produkīvam stāvoklim tieku ap 7iem, rezultātā tās ir vismaz 2h30 netraucēta laika sev.
linkpost comment

[Nov. 11th, 2018|02:22 pm]

citronz
[Tags|]

Un kad tev apniks, tu taču vari meklēt citu darbu, vai ne?

Nē, man neapniks! Es veselu gadu caurām naktīm rāvos, lai aizietu no cita darba un šo darītu full time. Šis ir mans darbs. Tas nav hobijs. Tas nav starpposms starp darbiem. Es neesmu mājsaimniece. Es nesēžu mājās. Es STRĀDĀJU no mājām. Es nopelnu tikpat un dažreiz vairāk. Šis ir mans darbs šodien, rīt un parīt.
link3 comments|post comment

Mārtiņu vakars [Nov. 10th, 2018|07:11 pm]

mako
Paldies visiem, kuri sastādīja kompāniju. Bija jauki 👌 Tā kā man tagad visi viesi aizgājuši, es ar celšos un velšos. Piedodiet tie, kas plānoja mani sabučot ap 20.00 😁
link1 comment|post comment

[Nov. 10th, 2018|04:50 pm]

putnupr
Bābu diena: nopirku 2 grāmatas, 2 somiņas, 2 rokassprādzes
linkpost comment

[Nov. 10th, 2018|03:47 pm]
kapnutelpa
katru dienu esmu pateicīga sev, ka nenopirku fjallraven mugureni
linkpost comment

Mārtiņi [Nov. 10th, 2018|08:31 am]

mako
Atgādinu, šodien no 14.00 gaidu bučas Piecos Vilkos. Laikam tomēr ilgāk, kā biju plānojis sākumā, līdz kādiem 21.00.
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]