Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

no šodienas [Apr. 28th, 2015|02:13 pm]

reinulitis
nu ko, lai jau būtu izaicinājums.

no šodienas.

vingrošanas plāns pēc parauga kāds tas tagad ir pilns internets. izaicinājumi. sastādīju pati sev to, ko reāli spēšu izdarīt, 3 pozīcijas katru dienu + divas, kas pašai prasās (visas vienādas). Paskatīsimies 30 dienu ietvaros kā man klāsies :)

šodienas plāns izpildīts :)
linkpost comment

iedvesma [Apr. 28th, 2015|11:31 am]

reinulitis
šodien gribās pastrādāt, ko arī cītīgi daru.

lieku, pārlieku, kārtoju, veidoju sistēmu. atkal jau, jo man patīk tak laikam.

un vispār, ja draugos ir viena pilnīgi dulla, kas skrien plikām kājām, tad nezkāpēc mani tas iedvesmo un es eju sameklēt savu velo iekš saimniecības ēkas. braucot konstatēju, ka esmu tizla, bet ne tik ļoti kā pati domāju iepriekš.

vēl rīt ir viens pasākums, kas man būs pirmo reizi dzīvē. tad jau redzēs.

atcerējos, ka jaunā gada vēlmju lapiņā rakstīju kaut ko par ... rūpēties par sevi bla bla bla... jāsāk, pareizāk sakot tikai tagad smadzenes sāk pieslēgties, ka esmu arī ES UN MANAS VAJDZĪBAS. ne visu citu. MANAS.

pēc šīrīta lietus šķiet, ka no zemes izlidos nevis izaugs viss zaļais pavasarīgais un foršais :)
linkpost comment

[Apr. 28th, 2015|07:52 am]

ld
Aizgulējāmies...
Modinātājs S komandējumā.
Lietus un pelēkās debesis izslēdza iekšējos pulksteņus mums visiem pārējiem.
Labi, ka ik rītu meitenes nāk pakaļ Līnai, lai ietu uz skolu.

Annai šodien 2 galdnieka mērīšanās. Es savukārt obligāti gribu kaut ko ar matiem izdarīt. Gribēju aiziet pie citas frizieres, zvanīju pieteikties, bet man atbildēja, ka nākošais iespējamais pieraksts ir tikai jūnijā. Tas ir vēl trakāk kā pie ginekoloģes!
link1 comment|post comment

Par ilūzijām. [Apr. 27th, 2015|11:19 pm]

feita_kleita
[music |Low - Lullaby]

Brīdis, kad pietuvojies manām lūpām, jo es nemāku pīpēt zāli, lai dotu dvašu manai dzīvībai.
Tas brīdis, kad esi mīļš, jo uz brīdi esi sajuties, ka esmu Tev vajadzīga, jo it kā nevēlies atlaist, kad eju prom.
Kad saki, lai nezaudēju savu brīvību, lai nepieķeros.
Viss mijas.
linkpost comment

[Apr. 27th, 2015|12:37 pm]

mazeltov
Draudzenes bilžu galerija ar "atceries padomju laikus" slimnīcas ēdieniem (cīsiņi + makaronu salāti brokastīs vulgaris) lika aizdomāties par tēmu "ja es būtu lielas slimnīcas saimniec(ist)iskā vadītāja Latvijā".

Situācija visnotaļ neapskaužama tikai viena iemesla dēļ - baigi maz naudas, lai izvērstos.

Ar brokastīm visnotaļ mazākā bēda - vannas lieluma katls ar dažādu graudaugu pārslu biezputrām ik rītu + "Jo tas ir veselīgi" banneris uz putras izdales ratiņiem - problem solved.

Savukārt pusdienas un vakariņas, kurās jāapvieno ātri + lēti + var iztikt ar nelielu nemotivētu virtuves darbinieku skaitu + maza iespēja, ka izsauks alerģisku reakciju + nesatur GMO un ķīmiskas vielas + veselīgi + barojoši (nu tā, lai nebūtu sajūtas, ka esi kļuvis par dalībnieku Svara vērotājos piespiedu kārtā) - lai jums veicas šajā rēbusā!
link3 comments|post comment

čeki [Apr. 27th, 2015|07:28 pm]
vajag
[lja]
Sveiki!

Varbūt kādam nav izmesti un nevajadzīgi mētājas - vajag divus būvmateriālu pirkumu čekus, aptuveni 20eur vertībā(var būt vairāk, galvenais, lai kopējā summa ir aptuveni 40eur). Iepirkšanās brīdis - pēdējo divu nedeļu laikā. Rīgā.
linkpost comment

! [Apr. 27th, 2015|06:50 pm]

feita_kleita
linkpost comment

Ar vājiem nerviem šo šmatoru neiesakām izmantot. [Apr. 27th, 2015|05:14 pm]

feita_kleita
Pie visa jau tā nervus paņemošā nu arī dators sācis ļoti ļoti lēnām mirt nost. Šonakt murgoju par Āgenskalna dzīvokli. Par to kā viņu mūķē vaļā un tad vēl uzsprāgst gāzes katls, kājās sajutu klātesamības un panikas klātbūtni. Sajūtas atlaidās, panika nē. Tagad jau stundām sēžu un morāli gatavojos mantu pakošanas procedūrai un tad vēl visa kārtējā to pārvešanas organizēšana. Vislabāk būtu, ja būtu lieki 80 €, kurus samaksāt cilvēkiem, kuri iepako, sakrauj, aizved, sanes... izpakotu es pati. Mēle jau mežģās kārtējo reizi teikt, ka nu 10 gadus nekur nekustēšu. Pēdējo reiz, kad tā teicu (minēju gan gadus 5) pēc mēnešiem 5 pārvācos uz L. ielu. Panika. Bailes palikt vienai. Bailes mainīties, lai gan šis process jau sācies un viss mainās. Nevēlos vairs ļaut sevi pazemot.
Ar katru nodzīvoto dienu "kopš nedzer antidepus" viss kļūst jēlāks. Skatos 100 g kultūras raidījumu par Ilmaru Blumbergu un man gribas raudāt, lasu Šiškina Vēstulnieku un cīnos, lai nesāktu raudāt. Kad sākšu raudāt skatoties smieklīgos kaķu video jūtūbē, lieciet mani hospitālī, lūdzu. Milzīga spriedze uzkrājusies. Vajadzīgs kārtīgs vissaptveroš mīlestības drāziens vai histēriska raudāšana, kura mijas ar smiekliem. Šo enerģiju grūti noturēt sevī, bet es turēšu, rīt tā noderēs beržot šausmīgi netīros koridora griestus, par pārējiem, ak šausmas, nemaz nevēlos domāt. Bet būs forši. Beidzot kopdzīvē ar kādu man nebūs jākauc par netīrību, kuru šis kāds pēc sevis atstāj. (Laikam aizmirsu nomazgāt savu šķīvi un kafijas krūzi, tralala.)
Lai gan es saprotu, ka šobrīd vislabāk ir būt bez darba (šodien nepiezvanīja par darbu kā bija solīts, tātad, es nederu un labi, jo nevēlos strādāt vietā, kur darbinieki sēž nopietnām sejām pārnopietni pēcapstrādājot drukas darbus vai drukājot), lai izturētu šā brīža spriedzi, kad ne tikai es no sevis kaut ko vēlos, bet vēl divi cilvēki no manis vēlas neiespējamo, tomēr apbižo liekulība bez kuras nu točna mēs visi varētu iztikt. Labi, ka man ir Ada! Paldies, ka no manis šobrīd vēlies tikai to, lai es esmu.
Uzmācīgi atgriezušās domas par nāvi. Tas drošvien arī "kopš nedzer antidepus" pastiprinājies tik pat cik pirms. Nāve. Šķirojot papīrus atradu izrakstītu citātu no kādas Vonnegūta grāmatas (man šķiet, ka Galapagu salām, bet varbūt nē). "Zināt, ko par nāvi teica Sokrats - grieķiski, protams? - Nāve ir tikai vēl viena nakts."
Vēstulniekā arī ļoti daudz par nāvi (karš), par dzīvi ar un bez mīlestības.
Kā dzīvot bez mīlestības? Kā?
Lai būtu laimīgs ir vajadzīga ļoti īsa atmiņa.
link3 comments|post comment

[Apr. 27th, 2015|03:34 pm]
pa_leeto
[maaraam]
Melnas lietotas kurpes, 5 cm papēdis. Rakstīts, ka 42.izmērs. Vizuāli nekas nav noskādēts un papēdīšus arī izskatās, ka nevajag mainīt uzreiz. Lokācija - centrs. Pietiks ar vienu tumšo šokolādi.


Komentāros vai uz maraju inboxā.
linkpost comment

panēsāts datorkrēsls [Apr. 27th, 2015|11:29 am]

par_velti

[mazaa_zive]
atdodu kādam, kam nav uz kā pasēdēt
http://foto1.inbox.lv/tukli/a/kresls.jpg
link3 comments|post comment

Skolotāja [Apr. 27th, 2015|10:24 am]

ld
Gadu gaitā es esmu te pasūdzējusies par Makša klases audzinātāju.
Tagad tas viss ir tik tālu, ka daži vecāki nevēlas viņai dāvināt atvadu dāvanu. Uzvirmo sarunas un ir doma oficijāli iesniegt kaut kādu depešu. Ne jau par atcelšanu, bet rakstiski formulēt neapmierinātību.

Es tā īsti nezinu, ko lai dara.
No vienas puses, mana būtība ir rīkoties. Es jau toreiz otrajā klasē gribēju iet direktorei sūdzēties. Bet S mani atsēdināja.
Cepos, cepos, bet vienā brīdī pateicu pati sev - galvenais, ka viņa nepataisa manu bērnu muļķāku, pārējo mēs paši pievilksim.
Realitātē, Maksis no zinātkāra bērniņa palicis par.. es nezinu kā to nosaukt. Viņš bieži saka, ka kaut ko nesaprot. Kad sākam runāt, tad izrādās, ka visu saprot gan. Iespējams tur ir vainīga tā izslavētā skolotājas aplinkus vāvuļošana.
No otras puses, S ir taisnība. Tad jau drīzāk toreiz vajadzēja rīkoties. Tagad visi bērni savas ģimnāziju vietas ir dabūjuši, visi drošībā, ka nevarēs ar atzīmi ieriebt, tad beidzot vecāki pulcējas un izsaka kritiku.

Bet tad es palīdzu Maksim mācīties dabasmācību pārbaudes darbam un tur tie dati nu ļoooooti vispārīgi saraksīti. Piemēram, pie derīgajiem izrakteņiem minēts zelts un urāns, bet kālijs nemaz. Kālija ieguves firmas ķibeles regulāri izskan radio ziņām, bet zelts ir vienā upē minimāli, ko tikai hobijmeklētāji skalo, bet urānu ieguva tikai padomju laikos. Tātad, no kāda viedokļa bērniem ir jāmācās par derīgajiem izrakteņiem? Ja pēc idejas, ka kaut kāds kripsītis atrodas tajā zemē, tad jau pusi Mendeļējeva tabulas būtu jāskandina. Ja pēc nopelnītajiem eiro, tad kāpēc Kālijs vispār nav pieminēts? Tāpat ar upēm un pilīm. Ko dod iekalt nosaukumus, ja nezin kur tas atrodas? Un un un...

Vai skolotāja primārais uzdevums nav veidot izpratni? Vai es par daudz iedomājos? Kāpēc Līnas klases audzinātāja var? Tas trakums, ka Annai pēc 4 gadiem arī tiks Makša skolotāja. Vai nu viņas pāriniece, kas aŗī ir tanta pirmspensijas vecumā.
link12 comments|post comment

Melnās kastes princips jeb nezinātnisks eksperiments pašai ar savu ķermeni [Apr. 27th, 2015|10:00 am]

ld
Iedvesmojoties no dažādiem stāstiem un turpinot savu ķermeņa-atmošanās procesu apsvēru atteikties no kādiem produktiem.
uz starta līnijas: cukurs, piens, milti.
Milti. Reti ēdu maizi, bet daudz visādu kūku, kuras pašai man ļoti patīk cept. Atteikšanās pakāpes grūtums - super duper grūti.
Cukurs. Es cenšos ierobežot savu cukura patēriņu, bet tas paliek vien ideju līmenī. Es pat nejūtos vainīga, ka tik daudz cukura lietoju, labsajūta ir pirmajā vietā! Atteikšanās pakāpes grūtums - super duper grūti.
Piens. Pienu es tīru nedzeru, bet lietoju pie tējas vai musli. Jogurtus neēdu, Biezpiens te nekāds sakarīgais nav. Šad un tad paniekojos ar kādu sieru - cuper cieto vai mīksto. Toties es ļoti daudz lietoju sviestu - cepšanai (visu, kur obligāti nevajag eļļu) un mērcēm. Atteikšanās pakāpes grūtums - drusku grūti dēļ cepšanas un mērcēm, bet būtībā paveicami, jo reiz jau to esmu darījusi (Maksis kā bēbītis nepanesa piena produktus).

Tad nu mēģinu atteikties no piena produktiem. Jau otro dienu. Vakar gan bija biezā holandēze mērce ar daudz sviesta pie sparģeļiem.
Sestdien brokastīs drusku apmulsu. Es pēkšņi nezināju vairs ko ēst. Manējie vienmēr ēd maizi ar nutellu. Es vienīgā ar desu vai sieru vai vienkārši tikai ar sviestu. Musli ar pienu arī neder. Uz mirkli palika skumji. Būtībā vajadzētu visai ģimenei pārlikt ēdienkarti, bet ja es tā darīšu, tad būs mega pretestība. izdomāju, ka tā kā es tāpat vienmēr iepērkos, sākšu pirkt šo to citu.
Šorīt brokastīs skumjas izpalika - ēdu medusmaizi :)

P.S. vakar sāka līt lietus un lija visu nakti. Šorīt viss ir ZAĻŠ!

upd.: Es neko nepopularizēju, nepārstāvu nevienu uztura vai diētas novirzienu, es tikai meklēju atbildes uz saviem jautājumiem. Melnās kastes princips.
link39 comments|post comment

There is no denying that it's hip to be square [Apr. 27th, 2015|10:27 am]

kautskis
Eu, tad Kaņepe tagad ir bezalkoholiska iestāde? Nu jauki, ko! Varbūt nu viņu bezalkoholisko dzērienu klāsts kļūs plašāks par nedzeŗami cukurainajām limonādēm (varētu, piemēram, kādu dzeŗami cukurainu limonādi) un vienu vienīgu kvasu. Mēs savai (ap)skaidrībai šodien svinam trīs nedēļu jubileju un varam vien atkārtot to, ko agrāk teicām: tas ir apmēram tikpat grūti kā atteikties no šokolādes, siera, cepumiem vai būlciņām — nu, izvēlieties kaut ko, kas jums tīri labi garšo, un iedomājieties, kā būtu no tā atteikties. Apmēram tā.

Uzreiz ievietosim īpašu disklaimeri triecienniekiem, kuŗu nesauksim vārdā: jā, mēs, protams, zinām, ka skaidrība — tā ir dzīves norma, un tādi apzīmējumi kā "atturība" tikai mudina domāt, ka tu kaut ko ļoti vērtīgu laid gaŗām. Tāpat mēs saprotam, ka bezjēdzīgi ir stāstīt, ar ko aizstāt alkoholiskus dzērienus — jo, pavei, vai ta' jūs prātojat, ar ko aizstāt dzīvsudrabu savā pārtikā, ne ar ko, vai ne, tā takš ir inde. Tomēr mums ir tāda īpatnība: mūs daudz vairāk interesē, kā kaut ko izdarīt mūsu nepilnīgajā dzīvē, nevis tas, kā lietām vajadzētu izskatīties kādā pārpasaulīgā līmenī, kur spriņģo varavīksnes vemjoši vienradži un cilvēkiem nav nekādu trūkumu, īpatnību un sabiedriskās dzīves.

Tātad. Jūs neticēsit, bet tā tas tiešām ir — vislabākais alkohola aizvietotājs saviesīgos pasākumos ir minerālūdens, tāds ar burbulīšiem un gana izteiktu garšu (jo pudelēs sapildīts krāna ūdens ir apgrēcība pret cilvēci un visu labo, skaisto un tikumīgo.) Ierodies uz ballīti ar Boržomi pudeli, malko un it nebūt nejūties atstāts novārtā. Skābpiena produkti vispār ir viens no izcilākajiem cilvēces izgudrojumiem. Savukārt mīkstajiem dzērieniem mēdz būt tāda nelāga īpašība: viņus dzeŗot, tu skaidri jūti, kā tev birst laukā zobi, turklāt viņi, kā zināms, ir kalorijām bagāti. Bet par kalorijām nav īpaši jāpārdzīvo, jo arī alkohols ir kalorijām bagāts. Kā visiem (tas ir, ļoti retiem entuziastiem) zināms, kilokalorija ir tāds enerģijas daudzums, kas nepieciešams, lai uzsildītu litru ūdens par vienu grādu. Ja kādreiz esat sildījuši ūdeni uz spirta plītiņas, noteikti būsit pamanījuši, ka spirts ar šo uzdevumu ļoti labi tiek galā. Lūk, kalorijas.

Un kāds no tā labums? Nu, ja tā ļoti uzmanīgi ieklausās, aknas ja ne gluži dzied līksmu dziesmiņu, tad noteikti ir ļoti apmierinātas ar savu vietu dzīvē. Piesolītais kognitīvo spēju saasinājums, šķiet, tik tiešām ir tepat, tepat aiz stūŗa un tūdaļ būs klāt. Ja kādu rītu sāp galva, tad ir skaidrs, ka tas ir vienkārši tāpat, nevis no skarbās pieliešanās — un ātri pāriet, nav jāpavada sestdienas mājās, baidoties pakustēties. Un, ja ļoti nemaldāmies, pat humora izjūta īsti nav zudusi, lai gan noteikti kļuvusi riebīgāka.

Un tas mūs noved pie galvenā ieguvuma: nedzeršana būtiski mazina iecietību. Kā zināms, iecietība mūsdienu Latvijā ir izteikti nevēlama un apkaŗojama parādība, daudz nevēlamāka par tādiem sīkumiem kā korupcija vai stulbums. Tradīcionālajā Latvijas vērtību sistēmā nekādas iecietības nekad nav bijis; to deviņdesmitajos ievazāja visādi sorosīti. Iecietība mēdz rasties no tāda maldīga pieņēmuma, ka tu neesi cilvēces attīstības augstākā iespējamā virsotne un arī citiem viedokļiem ir tiesības pastāvēt — kazi, varbūt viņi uzķēruši ko tādu, kas tev paslīdējis gaŗām. Savukārt tad, ja tu nedzer, tu citu ļaužu viedokli uzreiz vari atmest kā nederīgu — ko jūs, žūpas, spējat pateikt, dzēruma murgus, neko citu.

Turklāt nedzeršana tradīcionālajā Latvijas vērtību sistēmā tiek vērtēta ļoti augstu. Vispār mūs sarūgtina, ka Latvijā tikumību beidzamā laikā saista gandrīz tikai ar seksuālo uzvedību, bet par to citreiz. Katrā ziņā nedzeršana (un jau labu laiku piekoptā nepīpēšana) mūs padara par augsti tikumīgiem. Ja mēs atturētos arī no pēclaulību dzimumsakariem, nebūtu gan īpaši daudz cilvēku, par kuŗiem mēs nejustos pārāki.

Tas ir tik vienkārši! Atliek vien nedzert — un viss, tu esi pārāks par ikvienu, kas dzeŗ. Viņi izčurā savas smadzenes un pakļaujas sorosītu pakaļskrējējiem, bet ne mēs! Tavi sasniegumi dzīvē var aprobežoties ar to, ka tu raksti nīgrus komentārus cibā — bet tas nekas, tu uzreiz esi pārāks par tiem, kam ir veiksmīga karjera, burvīga ģimene un plašs draugu loks, jo, hei!!! Tu nedzer!!!

Un cilvēki cenšas taisnoties!!! Viņi stāsta, nujā, es arī jau kādas trīs dienas neesmu dzēris. Trīs dienas, phe.

Vārdu sakot: nedzeršana ir ļoti labs veids, kā Latvijā vairot neiecietību. Un tad, kad Latvijā būs vairāk neiecietības — tad mūsu valsts un tauta uzplauks neredzēti krāšņiem ziediem.
link34 comments|post comment

[Apr. 27th, 2015|12:50 am]

mazeltov
[Tags|]

Manuprāt, viens no iemesliem, kāpēc Latvijā ir tik daudz "paši vainīgi" ātro kredītu upuru:Diemžēl, piktochart neļauj norādīt vērtības, kuras ir mazākas par 1%, tādēļ grafikā parādās 0%; pēdējie divi rādītāji ir attiecīgi 0.4% (4000.01 - 6000.00) un 0.2% (virs 6000.00).

Izmantotie dati: Centrālā Statistikas Pārvalde -> Darba samaksa -> Darba ņēmēju skaita sadalījums pēc darba ienākumiem (EUR)
link5 comments|post comment

Par kopdzīvi ar Rīgu. [Apr. 26th, 2015|11:23 pm]

feita_kleita
Ļoti ilgstoši skata attālumā bijušas baznīcas. Viss mainās, vairs nebūs.
linkpost comment

Par jaunām mantrām. [Apr. 26th, 2015|11:05 pm]

feita_kleita
Kad pazūd visi spēki un pārņem vēlēšanās sašļukt, apgulties turpat uz bruģa vai zālītē, uz tilta, zem, skaitam - slaidas kājas, tvirts dibens, mīnuss 15 kilogrami un atveras otrā elpa. Āgenskalna dzīvoklītim ir ļoti laba aura. Istaba sakopta, varu vākties iekšā. Pārēsties tajā arī negribas, ja vien Sirds nestieptu cienestos smaķīša majonēzes (nenes, labi!). Ēdam ļoti veselīgi, es pārsvarā ar pesto aizdarītus zaļumus. Svari uzrāda mīnuss 5 kilogramus (ja tiem var ticēt, es neticu). Plānos lielas lietas. Jāietilpst kleitā, kura šobrīd prasa mīnuss 7-10 kg. Pēc šodienas skrējiena uz mikriņu manī dzima brīnišķīga doma uzrīkot šādus pārskrējienus pilsētā biežāk. Raits solis, hop hop uzskrien augšā pa trepītēm, apmet kūleni suņu nepiekakātā zālītē. Jāatrod maršruts ar biežām trepītēm. Esmu ļoti apgarota un pacilāta! (Kad neviens nekrīt uz nerva, jā, bet uz nerva uzkrīt pārlieku bieži, grrr, man jūs ļoti žēl.)
linkpost comment

jāāā !!! [Apr. 25th, 2015|08:07 pm]

reinulitis
es TO izdarīju.

es jau tik sen to gribēju, jutu, ilgojos un beidzot es to izdarīju. no rīta pamodos, iedzēru kafiju, savācu savu vismīļako kompāniju pasaulē , iekāpām mašīnā un braucām !!!

un jā, zivis patiešām lido un lec, pilnīgi žēl gandrīz paliek kādas pūles japieliek vimbām, lai tiktu augšā pa to rumbu.

bet izskatās forši :)

un jā, diena bija radīta mums, viss... absolūti viss bija mums.
link1 comment|post comment

[Apr. 25th, 2015|07:14 pm]

antuanete
[Tags|]

   Pavadītas vairākas visai darbīgas un veiksmīgas dienas, lai arī trešdiena nesolīja neko labu - trīsdienu komandējumu sāku ar mašīnas iesēdināšanu staignā pļavā (jo pirms sanāksmes gribējām drusku apskatīt Veclaicenes aizsargājamo ainavu apvidu). Beidzot īstenojās viedais teiciens par lielo džipu un traktoru, lai gan nemaz tik tālu jāiet nebija. Tā kā vispār bija jābrauc uz sanāksmi, tad atstājām ainavu ekspertu traktora meklējumos un līdz ar matu galiem paspējām uz sākumu, nepagāja ne stunda, kad mašīna bija klāt, un mācībstunda izmaksāja nieka 15 eiro.
   Tālāk viss gāja pēc plāna un grafika, drusku apskatījām arī dabas liegumu "Jaunanna" (šoreiz nekur neiestiegot) un pašā vakarā bijām Pilskalnē pie Ilūkstes (maršrutiņš tā uz 460 kilometriem). Ceturtdien riņķojām pa Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidu, vakar izstaigājām takas "Pilskalnes Siguldiņā" (tur ir skaisti, brauciet, kamēr lapas nav pilnībā saplaukušas!) un tīri pieklājīgā laikā bijām mājās.
linkpost comment

Divi mēneši bez antidepiem. [Apr. 24th, 2015|02:10 pm]

feita_kleita
Lēnām mana aizmālētā neiecietība un agresija laužas laukā pret cilvēkiem, kuri nerespektē manu viedokli un esamību.

Apnikuši muļķīgi strīdi par to, kurš garīgāks, kurš vairāk sajēdz pasaules lietu kārtību. Mums visiem ir taisnība. Katram atsevišķi, katram sava, bet tā ir taisnība.
Domājot par sajūtu, ilūziju, ka mēs esam kaut kas vairāk par "elpot, ēst un dirst", superīgākā variantā arī "kaislīgi mīlēties" ar ko piemānām savu misiju "vairoties"; domājot par to, no kurienes šis priekštats rodas, šorīt pie manis atnāca doma, ka tā ir zemapziņā iesprūdusi atmiņa no laika, kad bijām auglis.
linkpost comment

Virsmatracis (140x200, vismaz 5 cm biezumā). [Apr. 24th, 2015|01:50 pm]

vajag

[feita_kleita]
Ļoti, kā elpot. Par ļoti mazām naudiņām. Vecīšu mūžu izgulētais dīvāns jaunajā īres mājoklī lauž muguru.
Paldies.
linkpost comment

Vians latviešu tulkojumā [Apr. 24th, 2015|11:48 am]

vajag

[kochka]
Vēlos iegādāties B.Viana grāmatas "Dienu putas" un/ vai "Sarkanā zāle".

luizelotte[at]inbox.lv
link8 comments|post comment

[Apr. 24th, 2015|10:14 am]

ld
Vakar S:
- mums ir divi jauki bērni un tagad mums ir Anna, kas nodrošinās mūsu vecumdienas.

Ar domu, ka viņai ir tādas caursišanas spējas, ka viņa gāzīs podus.

Vēl viņš mēdz teikt, ka viņai ir mana pieeja.

Nezinu... Man jau liekas ka viņa ir normāls divgadnieks. Visvairāk man patīk Aņņa humora izjūta.
link2 comments|post comment

[Apr. 24th, 2015|10:06 am]

ld
Starp citu šodien ir skaista diena! Iespējams tāpēc ka vakar vakarā uznāca lielais raudājiens un lai izbeigtu ņaudēt, Stefans uzjauca man kokču. Citus alko uzbudina, bet mani nomierina. Protams arī vakar nomierināja.
Divi secinājumi gan ir:
# Ballantines nav mans dzēriens
# gribu atrast bārmeni, kas jauc tādu asiņaino mēriju kā man patīk.
Attiecībā uz otro - S varētu beigt lauzties un kļūt par manu bārmeni :)
linkpost comment

[Apr. 24th, 2015|07:53 am]

ld
Otrdien bija dievišķīgs laiks! +25 grādi! Visu dienu pa āru dzīvojāmies. Trešdien savukārt bija auksti un nomācies. Ļoti sāpēja galva un vilka pie zemes. Par spīti visam grozījos 2h pa skolas pagalmu un fotogrāfēju kā spēļu akmeni ved un stāda. Vakar no rīta atkal bija auksts. Es pat piefiksēja cik īsti auksti +3!!! Vēlāk gan uzsila līdz kādiem +17, bet vienalga nospiedoši. Turklāt līdz ar ārsta apmeklējumu diena burtiski pazuda! Tikko bija rīts un nākošreiz kad ieskatos plkstenī ir jau divi pēcpusdienā! Tomēr galīgi pa tukšo, tāpēc fiksi aizbraucu uz dārzniecību un iepirkos izdomātajam balkona zemeņu tornim nepieciešamo. Pašai gan jāatzīst ka lai cik smuks nebūtu, izskatās ka atrodas nevietā.
linkpost comment

[Apr. 23rd, 2015|02:04 pm]

mazeltov
Tas, kādā veidā ātro kredītu bizness darbojas šobrīd ir pilnīgi nepieļaujami Latvijas gadījumā uz nesamērīgi zemo algu un ieņēmumu fona un arī tādēļ, ka lielākais vairums ātro kredītu klientu pilnīgi noteikti nav tie izglītotākie un apķērīgākie cilvēki un pārējo pilsoņu interesēs būtu viņus pasargāt. Iedzīvotājiem vajadzētu pārstāt mētāties ar "pats vainīgs" bez jebkādas analīzes un iedziļināšanās konkrētajā situācijā, jo ātrais kredīts, manuprāt, ir pēdējais salmiņš, pie kā nabadzībā vai nepaskaužamā finansiālā situācijā esošie slīgstošie ķeras un jo tādu cilvēku vairāk, jo vairāk tas ietekmē arī tos, kuri dzīvo salīdzinoši labāk, jo - jo vairāk nabadzīgo parādnieku, jo arvien mikroskopiskāka iespēja, ka tie varēs atļauties preces un pakalpojumus, kurus sniedz pārējie iedzīvotāji un arī šo iedzīvotāju ienākumi saruks. Tā saruks arī tāpēc, ka palielinoties šiem "paši vainīgi" ātro kredītu parādniekiem, pieaugs šo cilvēku prasīto pabalstu skaits, emigrācija, kā rezultātā cirps no tiem, no kuriem vēl ir, ko nocirpt.
Jo sliktāk ies citiem un jo vairāk šo citu būs, jo sūdīgāk ies arī pārējiem.

Tāpat - var tikai ar nožēlu skatīties kā 4Finance un būvnieki-shēmotāji-kukuļotāji par Jūdasa grašiem (uz viņu ienākumu fona) ir nopirkuši plikdirsainos filozofus un kultūras jomā darbojošos - absolūti nekādas cieņas pret tiem, kas šos grašus pieņēma zinot reālo situāciju. Žēl, ka izglītotie un spriestspējīgie ir tik lētas badmiras. Un ja pat šī sabiedrības daļa ir tik sapuvusi un tajā nav neviena cīnītāja, disidenta un pret straumi gājēja, tad Latvijai nav nākotnes. Tikai tikumība, ātrie kredīti, baznīca, striķis un ziepes.
link6 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2015|01:24 pm]

mazeltov
Noskatījos The Big Lebowski, bet tā arī dziļo domu nesapratu, par kuru imdb 8.2 vērtējumā iešķiebts.
Droši vien, ka skatījos nepareizā kondīcijā.
link2 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2015|05:16 pm]

shiry
Pēdējā dauntaima laikā nospriedu, ka sirdssāpes nāk un iet, bet kurpes paliek, un nopirku sev satriecošas spīguļaini tirkīzzilas kedas. Sure, sirdssāpe pārgāja, toties tās vietā dabūju noberztus papēžus. Steve Madden, ka tavu māti, kā tavos Āzijas svetšopos izmērus tupelēm piešķir, metot šautriņas izmēru tabulā, un, kuram trāpa, tas arī tiek? Faking fak, nu, citu vārdu nav.
link2 comments|post comment

Bērnu lietas vajadzīgas. [Apr. 23rd, 2015|04:25 pm]
vajag
[kashadura]
Vajag bēbītim ratus nedārgus, bet labus.
Sešgadīgam puikam velosipēdu ērtu, foršu ne drausmīgi dārgu.

Var būt ir?
link2 comments|post comment

[Apr. 23rd, 2015|03:19 pm]

reinulitis
ar apskaužamu regularitāti kāds dzimtā taisās mirt. reizēm nesanāk. piemēram manai muterītei, labi ka tā, jo ir uz pekām, ko nevar teikt par bračku.

es jau saprotu un tā, bet te nu ir jautājums - cik vēl ilgi? un cik tieši sūdīgi būs?

tas kāds būs rezultāts ir jau skaidrs. pie kam... diez vai izvilks vairāk par pāris gadiem.

un es domāju pie sevis, ka... nekam vairs nav nozīmes dzīvē reizēm. tikai cilvēkiem. attiecībām ar cilvēkiem, jo tieši tas nosaka kas mēs esam, kādi un kas būs gala beigās.

un vēl ir interesanti, kad tādas kā "kaķīša dzirnaviņas" piepildās dzīvē. par laimi ne pilnā apmērā, jo nekas nenotiek tāpat vien, visam ir savs laiks un nozīme, izskatās, ka kādam tā ir ļoti smaga mācība, kuru negribās iziet, bet vajag.

citādāk būs totālās dzirnaviņas.

a audzinam tak tos bērnus mēes visi vienādi labi, koa?
linkpost comment

Any sufficiently advanced troll is indistinguishable from a genuine kook [Apr. 23rd, 2015|01:22 pm]

kautskis
Tad šodien to par tikumību skatīs vai atkal nekā?

Nujā, skatoties, cik daudzi mani līdzpilsoņi un līdznepilsoņi metas māžoties pakaļ Putinam, brīžam uznāk nelāgas pārdomas par, ēēē, cilvēka (latviskās) identitātes krīzi 21. gadsimta sākumā. Bet man šeit patīk (tas gan nenozīmē, ka citur nepatiktu), un vēl vismaz tuvākajā nākotnē (teiksim, tuvāko sešu mēnešu laikā) es nekur prom braukt negribu.

Tāpēc es apsveŗu iespēju uztaisīties par lielāku trolli nekā viss šitas Putina fanklubs kopā ņemts un pareizināts ar trīs. Mani iedvesmo Igaunijas Rojālistu partija. Pašos neatkarības pirmsākumos Igaunijā bija Rojālistu partija, kas nodarbojās ar visādām lietderīgām muļķībām un, ļoti iespējams, tādā veidā deva būtisku ieguldījumu liberālās dēmokrātijas principu nostiprināšanā. Lūk, piemēram, reiz kāda deputātu grupa ierosināja Rīgikogu sanāksmes sākt ar lūgšanu. Rojālistu partija par šādu priekšlikumu bij stāvā sajūsmā un uzrīkoja šamaņu rituālu ar tamburīnu un dejām, lai rādītu piemēru. Priekšlikums netika pieņemts.

Iesākumam es ieteiktu aizliegt higiēniskās paketes. Ja pieredzējāt 90. gadu sākumu, noteikti atceraties, ka vienbrīd pa televizoru gandrīz neko citu nereklamēja. Jūs varbūt sakāt, dāāā, jauna produktu kategorija, jāiepazīstina ar to patērētāji. Ne sūda, es atbildu, tas ir liberastu pirksts!

Teikšu, kā ir: mums ir pārlieku ierobežota izpratne par tradīcionālo tikumību. Mēs savu kristīgo pārliecību pārāk esam iemaitājuši ar visādu pasaulīgu piekāpšanos. Kur pazudis mūžsenais princips, kas vērojams visdažādākajās kultūrās — sieviete mēnešreižu laikā ir nešķīsta? Kāpēc mēs ne tikai nenošķiŗam šādas sievietes no sabiedrības, bet pat palīdzam viņām dzīvot sabiedriski aktīvu dzīvi?! Bībelē taču ir skaidri ierakstīts — šitā nevar.

Un tas nav tāpat vien sagudrots ierobežojums, ak nē! Mēnešreizes ir dabas un dieva nolikts atgādinājums, ka sieviete kārtējo reizi nav palikusi stāvoklī. Tradicionālās sabiedrībās sievietes mūža laikā dzemdēja desmit bērnus, un viņām nebija laika mēnešreizēm. Nav nejaušība, it nebūt nav nejaušība, ka šāda attieksme noved pie dēmogrāfiskās krīzes, tautas izmiršanas un tādām lietām.

Un pēc šī likumprojekta pieņemšanas es rosināšu izmaiņas bērnu aizsardzības likumā, kas beidzot atjaunos vecāku tradīcionālās tiesības nomētāt ar akmeņiem savus nepaklausīgos bērnus.

Vienīgais, kas mani attur, ir nepatīkamas aizdomas, ka šiem priekšlikumiem uzradīsies pietiekami daudz dedzīgu atbalstītāju. Ja šo pārspriedumu pārpublicēs Infoaģentūra — tā būs zīme.
link54 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]