Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| GH skola = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

[Jul. 17th, 2019|01:52 pm]

vajag

[tiga]
Meklēju kārtīgu elektriķi, kurš ierīkotu dažas papildus elektrības kontaktligzdas un savienotu ventilatoru ar slēdzi (tur līdz šim bijis ventilators ar tādu kā striķīti, ko parauj, lai viņu ieslēgtu un izslēgtu) vannas istabā. Vadus un kontaktligzdas ir jāiegulda sienā. Dzīvoklis atrodas Rīgā. Nav tā, ka jau rīt vajag, bet vajag drīz :)

(Zinu, ka te jau ir bijuši šādi topiki, paskrollēju dažus rakstus atpakaļ, bet atradu tikai vienu ieteikumu. Ceru, ka ir vēl kāds!)
linkpost comment

[Jul. 17th, 2019|01:11 pm]

markizs
Vasara, vasariņa
linkpost comment

Acīmredzamais neticamais [Jul. 16th, 2019|11:21 pm]

slepenaamaasa
Spēju aiziet gulēt agrāk, lai agrāk pamostos. Šorīt sakārtoju čekus, lai drīz tiktu galā ar finanšu ekseli, pēc darba pasēdēju pie frīlanca darba, aizgāju uz dejošanu, atpūtos un tagad esmu gultā. Mazliet pietrūka mīļuma un čila šodien, un es vainoju the Mentalist, jo tas kļuvis paredzams un garlaicīgs.

Jebkurā gadījumā - es spēju strādāt, atpūsties, gulēt, nemazgāt drēbes kā traka psihopāte un pieņemt labus lēmumus.

Ir labi.
linkpost comment

how to tell you've moved to a posh area, lol [Jul. 16th, 2019|07:14 pm]

217
[mood |somersets moems]

kad ejot gar vietējiem koplietošanas/par brīvu teniskortiem (!), pusaudži (!), kas tur spēlē tenisu (!), daļēji polokreklos (!) ar tevi pirmie (!) sasveicinās un skaidrā angļu valodā saka labrīt (!), un, kad pajautā, ļoti nopietni RP izrunā pastāsta, ka šajos kortos jebkurš var atnākt un spēlēt
:o
mums bija tāds "wtf, kas tikko notika"
link1 comment|post comment

[Jul. 16th, 2019|02:55 pm]

vakardiena
Gan jau Uldis domā, ka es esmu viņa rescue human
linkpost comment

[Jul. 16th, 2019|01:27 pm]

vajag

[tipa75]
Ļoti, ļoti vajag 2 telpas reklāmas filmēšanai uz 19.jūliju, Rīgā, Jūrmalā, Mārupē un citos pierīgas rajonos. Ir pieklājīgas naudas, ko samaksāt par filmēšanas vietu. Viss pasākums apmēram uz 8 stundām katrā vietā.

VERANDA: koka veranda ar daudz augiem. (Vēlams kaut kas līdzīgs Kalnciema kvartāla telpām).

VIRTUVE: plaša virtuve vai virtuve apvienota ar istabu, kāds 1-3 stāvs. Pa logu var redzēt ēkas, jūtams, ka pilsēta.

Būšu bezgala pateicīga par ieteikumiem un pieteikumiem. Jo ātrāk, jo labāk. Gribēsim jau šodien apskatīt visu, kas radošajai komandai patīk.

Man var rakstīt uz tipa75 inboksī
linkpost comment

[Jul. 16th, 2019|09:45 am]

pavisam
Es teiktu, ka šo vajadzētu izņemt no smart-id koda tāpat kā trīspadsmito sēdvietu lidmašīnā :>
link8 comments|post comment

[Jul. 16th, 2019|12:21 am]

heda
Viens no nedaudzajiem dumpīgajiem zviedru žunālistiem Markus Biro, kurš par dumpīgumu samaksājis ar darba zaudēšanu un "labo, pareizo" varas apkalpotāju ņirgām, raksta: "Salauztu mugurkaulu skaņa ir kļuvusi par valsts himnu."
link1 comment|post comment

Mazs, bet nikns! [Jul. 15th, 2019|09:56 pm]

mazeltov
Māt, es būšu skuterasts!
Kopš sestdienas testēju/dragāju apkārt ar Yamaha NMAX 125cc skūteri. Fucking loving it! Ideāls šejienes lauku ceļiem, lai brauktu uz darbu un nebūtu jālien uz šosejas. Tikai visu laiku jāčeko spidometrs, jo pārāk ņiprs! Līdz 90 km/h iet easy peasy! Mīlestība no pirmă pakaļas pieskāriena! Un ja iedod ručkā līdz galam, kad iedegas zaļais, tad ne visi auto uzvar dragreisā, kurā viņi nezinot piedalās.
Ceru, ka drīz tikšu pie sava Odzes zilā Makša, tikai ņemšu 155cc: https://www.yamaha-motor.eu/rs/sr/products/scooters/urban-mobility/nmax-155/
linkpost comment

[Jul. 15th, 2019|03:53 pm]

slepenaamaasa
Esmu kļuvusi tik slinka, ka pat manas psihozes vairs īsti nedarbojas. Vakar ienāca prātā doma, ka esmu šausmīgi neglīta, nākamā reakcija šķita sacepties, bet tad sapratu, ka nafig. :D Pat ja tā būtu, ka citiem esmu nesmuka, es sev patīku. Turklāt - kāda gan tam vispār nozīme?! Es varu izlasīt labu grāmatu, ieiet vannā, izbaudu savu ikdienu un viss ir ok - kāpēc gan lai laiku, ko varētu pavadīt baudāmi, es veltītu neauglīgiem pārdzīvojumiem? Turklāt ja es, kam ir svarīgs (arī) izskats savos potenciālajos partneros, esmu līdz ausīm iemīlējusies lielākoties tieši cilvēkos, ko svaipotu pa kreisi, varbūt, ka tā būs arī no otras puses.

Tā nu mana trigerējošā situācija var iet padzīvoties manas terapeites kabineta imaginārajā seifā, kur tagad dzīvo visi briesmoņi.
link11 comments|post comment

dažādi [Jul. 15th, 2019|11:49 am]

dunduks
Centralizētais eksāmens matemātikā man bija nedaudz nepatīkamāks - tas gan nenozīmē, ka bija grūts, vienkārši man nepatīkamāks (nu un, protams, man blakus nebija lapa ar formulām). Man interesantākais bija ar 3.daļas 2.uzdevumu, kur tā būtību noķēru ātri, bet pīppauzē pietrūka laika, uzmanības un nesanāca noformulēt precīzu atbildi, toties pēc pāris dienām kopjot kapus, kad nekas netraucē, varēju mierīgi visu izdomāt, parēķināt un pēc tam nedaudz uzsist sev uz pleca.

Mani, protams, drīkst saukāt par retrogrādu Merkūrā, bet izmaiņas ar taibreiku izšķirīgajā setā sabojāja vakardienas finālu. Jā, uzvarētājs varēja būt arī tas pats beigu beigās, bet ne jau šādā veidā, stulbie stulbeņi.
link7 comments|post comment

Sapņi un kokteiļi (sen nav bijuši) [Jul. 15th, 2019|08:59 am]

pavisam
Šonakt Jancim lika pieminekli un, lai to izdarītu, viņu bija izrakuši ārā. Dzirkstele no šmirģeļa trāpīja Jancim un viņš atdzīvojās.
Cilvēki sajūsmā, mājās (toč ne mūsu) tusiņš, redzēju Agrīti, mūsu baru, viņa šefus un Pupas Ēriku, kurai uzgāzu kafiju.
Tāds jauks furšets pacilātā gaisotnē.
Tad kaut kā tas viss sašķiebās. Viņš sāka prasīt, kāpēc riteni izmetām nevis labojām? Kur ir viņa nauda? Sāku, protams, klaigāt, lai nemaz nedomā kritizēt kā mēs ko esam izdarījušas. Un par naudu lai nemaz nesāk, cik esmu iztērējusi savu, viņš mūžam neatpelnīs.
Tad, acīmredzot, sāku mosties, jo gulēt pie šādas filmas nav iespējams, un sāku domāt - kā nez izskatās krustdūrieni uz krūšu kurvja. Un vispār, kā tik neapdomīgi var graizīt mirušos - ja nu šitā atdzīvojas, tas tak sāp un vai maz sadzīs?
To, ka viņam krustdūrieni nemaz nav, izdomāju tik pie kafijas.

Lai gan jāatzīst - sižetiski nav kur piesieties - nav tā, ka pēkšņi uzcēlās, visam savs izskaidrojums, dzirksteles no šmirģeļa un tā :D

Protams, visam var atrast pamatojumu (izņemot Ērikai un kafijai :D).
Pēdējo dienu spazmas par to, ka nogurusi, bet no darba iet prom nevar, jo NAUDA.
PIEMINEKLIS, jo redzēju to bildēs. Mans prieks par to, ka neglītā Spānijas bilde māksliniekam nederēja, patiešām bija pāragrs, jo uzlikusi... izgrieztu Janci no mūsu kāzu bildes. It kā jau nekas, bet tomēr šķiet slimi :D Varēja jau tad mani ar atstāt, tipa "wishful thinking".
UZCĒLĀS, jo kā mimme pareizi norādīja - izdegšana darbā varbūt arī nav tik traka, kā ir bijis citos (vēl ar neizskalotu balzāmu no matiem neesmu aizbraukusi uz ofisu), bet tas, ka jebkurš mazais mājas sīkums ir uz manis, palielina manu slodzi reiz divi ģimenē. Pat pie nomestas ēst gatavošanas. Salūzis telefons, durvis, ārsta zīme, nometne, mašīna, tas šitas - neko nevienam nedeleģēsi.
Un galubeigās - pāri visam apziņa, ka viss nav izdarīts PERFEKTI (jo man taču vajag perfekti).
Krustdūrieni gan būs pārlieku lielā mīlestība uz krimiķiem un Frankenšteinu :>

Uff, kaut kā izdzīvot ar godu šo dienu, kad visas maliņas sāp un galvā olivjē salāti.
link4 comments|post comment

[Jul. 14th, 2019|10:52 pm]

vakardiena
Vairāk laika jāvelta sev, citādi jebkurš citus, kas pieprasa uzmanību, liekas kā milzīgs slogs. Running out of ability to give.
Šis viss no viena komentāra maigā tonī, par to, ka tā nav frizūra, kas Tev besī, Tavai frizūrais viss ir kārtībā. Mīļais, prātīgais drauks
linkpost comment

kur kalni miglā salti stīdz [Jul. 14th, 2019|07:35 pm]

217
Nenormāli sagribējās noiet Tour de Mont Blanc.
Un uz Norvēģiju pa fjordiem pavazāties.
link2 comments|post comment

Know your limits [Jul. 14th, 2019|08:56 pm]

pavisam
[music |Chris Rea - Road to Hell]

Šodien veicām pārgājienu Sigulda - Līgatne. Džonis solīja ~22km maršrutu, 3 dienas pavadīju šaubās (hemoglobīns, izdegšana un vispārējs tizluma vilnis), bet nu what the hell, kas es kāda mīkstā?

Maršruts izrādījās mazliet garāks, ar šo paziņoju - 25km ir mana robeža.
Nu labi, būsim reāli - 25km ir 5km AIZ manas robežas.
https://i.ibb.co/4Z43j2x/Sig-Lig.jpg

Labi, ka kompānija izrādījās reāli amazing, nezinu, vai varētu to veikt bez pļāpāšanas, kas novērš domas no mūžības :>

Pēdējie 3km bija drausmīga agonija, ~2% ceļa kāpums šķita kā Everesta smaile un, ja sema pateiktu vēlreiz - laikam palicis kāds kilometrs, es būtu gāzusi. Vai apraudājusies, jo nepietiktu spēka gāzt :D

Galubeigās, 3 gadi vairāk vai mazāk regulāras staigāšanas ir kaķim zem astes un neko nenozīmē. Var jau būt, ka pēdējie pāris slinkie mēneši pie vainas, bet nu...
Lai vai kā, es to pieveicu, litrs kvasa un pusdienas Vilhelmīnes dzirnavās bija pienācīga balva.
Tagad tikai saprast, kā rīt izveikt mājas-auto-darbs-auto-mājas attālumus. Lai slavēti lifti. Kā sema teica - rīt būs ļoti efektīva darbdiena, jo es no kompja nekustēšu nekur.

Bet vispār, kā bieži skandēja fizikas skolotāja - daba nemīl tukšumus. Lai gan fiziski salauzta, smadzenes ir restartējušās.
Ir dažas idejas saistībā ar tikšanu pāri kārtējai izdegšanas un "iešu prom, nafig man to vajag" krīzei.
Redzēs, kas no tā sanāks.

P.S. Saskaitīju - Līva ir zvanījusi 8 reizes šodien, jo pateicu, ka viņa pilnīgi noteikti nevar nākt līdzi. Kaut kas jādara, es teiktu, ka tas ir 8x par biežu. Par to padomāšu kaut kad citreiz.
link11 comments|post comment

[Jul. 14th, 2019|07:29 pm]

deloveja_kundze
ir vasaras vidus, un kopš vasaras sākuma es esmu paspējusi izceļoties (un smuki iedegt), riktīgi aizrīties ar dilli (nacionāla līmeņa nodevība!), saplēst metāla ūdens pudeli, nokļūt slimnīcā, izbeigt attiecības, kā arī izdomāt visepiskākās post-breikapa brokastis (izkusis saldējums ar musli).

nez, man it kā likās, ka vasara tāda palēna, bet izskatās, ka tomēr nē.
link5 comments|post comment

Par globālo sasilšanu vai "maita Ušakovs" ? [Jul. 14th, 2019|07:44 am]

pavisam
Es kaut ko nesaprotu - pēdējo reizi mani modināja kaiju ķērcieni, kad gulēju Liepājā.
Pagājušo nakti uzcēlos 4-os, jo šamējās sarīkoja traci aiz loga, šonakt aizvēru logu, lai nedzirdētu, un uzcēlos, jo bezgaiss.
Atvēru logu un nevarēju aizmigt... jo KAIJAS!

Kaija sauc, kaija brēc,
Kaijai bērni pazuduši.
Nebrēc kaija, nesauc
kaija,
Tavi bērni jūrmalā.

Kā lai viņām pasaka, ka te ir nothing like jūrmala?!

Nemaz nesākšu par to, cik neatbilsotši putni miesta nosaukumam.
link13 comments|post comment

[Jul. 13th, 2019|10:36 pm]

wensdy
[music |the gaslamp killer - shattering inner journeys]

Eh eh hhh hell, lūdzu, kad iestāsies miers.
linkpost comment

Tiesības vicināt rokas beidzas tur, kur sākas kāda deguns [Jul. 13th, 2019|05:51 am]

pavisam
Klasisks whatsapp kašķis - ieliku nometnes grupā apsveikumu, par mūsu bērnu sniegumu un iegūtām pirmajām 3 vietām.
Kāda Māmulīte uzleca, ka es esot sabojājusi visiem pārsteigumu, bērni paši būtu gribējuši to vecākiem pateikt.
Cita metās pa vidu, ka nekas nav ticis sabojāts, pat precīzas vietas es nezināju, tik ka pirmās 3.

Nu gadās.

Līva izbrāzās no autobusa nikna kā lapsene, pateica, ka Māmulīte vienmēr esot bijusi stulba.
Tak izrādās viņa visu ceļu strostējusi Līvu (jo brauca kopā ar bērniem), ka pateikusi man un ka es pateikusi tālāk. (Viens)
Tad Līvas klātbūtnē audzinājusi savu bērnu tipa "Ja Līva ieguva trešo vietu, tātad uzdevumi bija tik ļoti viegli, ka tev vajadzēja iegūt pirmo! Tev vairāk jāmācās, kas tas ir utt". (Divi)

Trīs. Uzrakstīju Māmulītei sms (lai novērtē, ka ne grupā). Bez neviena lamuvārda, goda vārds!
Līvucis izstāstījis mā, arī viņa bija pārsteigta, ka nesēžu, neraudu :D
Metamorfozes atmuguriski - no tauriņa par kāpuru.

Nē nu man arī ir ļoti liels pārsteigums, ka Līva tika cauri jau kurai tur kārtai. Ne īsti mācās, ne gatavojas.
Bet nu, mīlīt, domā, ko runā.

Nemaz nesākšu par to, ko viņa nodara savam bērnam. Katrs čakarējam savus kā gribam.

P.S. Kurš ir nogrāvis freidlisti, tā kļuvusi 3x platāka, nevienu panorāmas bildi it kā neredz.
P.P.S. Pretēji gaidītajam, manos soc tīklos rižiks praktiski neparādās. Lai arī cik pavirša, tomēr zināma atlase būs sanākusi.
link8 comments|post comment

tiesa [Jul. 12th, 2019|12:47 pm]

indulgence
[Tags|]

Godātā tiesa! – pērkondimdošā balsī klātesošos uzrunāja prokurors. – Mums visiem nupat bija tā nelaime uzklausīt apsūdzēta liekuļošanu un apgalvojumus, ka viņš savā patvaļā esot rīkojies, labestības un gaismas ideālu vadīts, sabiedriskā labuma un taisnīguma vārdā, utt., ut.jpr. Kurš vispār šo cilvēku iesvētījis bruņinieka kārtā?! Kurš par to atbildīgs? Šis “bruņinieks” nodevīgi uzklupa cietušajam, kurš neko tādu negaidīja, un paspēja, pirms iejaucās likumbijīgi pilsoņi, tam nocirst vienu galvu, bet abām pārējām sagādāt neizdzēšamu morālu traumu! Un kāds tam attaisnojums? “Drakons nolaupījis princesi” – ha!, - “drakons plosījis zemniekus, mājlopus un dedzinājis labības laukus” – ha-ha! Vai tiešām kāds spēj noticēt, ka tādēļ apsūdzētais uzbrucis cietušajam? Nē, nē un vēlreiz nē! Mums visiem skaidrs, ka motīvs bijis pavisam cits, ka savā fanātiskajā naiad viņš vēlējās nogalināt drakonu tikai tāpēc, ka… tikai tāpēc, ka tas ir MELNS! Viss liecina par to, ka bruņiniekam bija pilnīgi vienalga, vai drakons ir paveicis ko nosodāmu, vai arī šķīsts kā maza bērna asara. Uz kāda pamata aizstāvība te cenšas demonizēt cietušo? No kurienes rautas visas šīs šausminošās un neslēpti safabricētās apsūdzības virknē noziegumu? Jā, drakons nav nekāds eņģelis. Pieļauju, ka kādreiz varbūt kādu tomēr ir aprijis. Taču ne jau par to mēs šodien te spriežam! Konkrētajā gadījumā melnā drakona vienīgā vaina, ka viņš pagadījās ceļā gaismas bruņiniekam, un krita par upuri tā ksenofobijai. Var kāds teikt, ka jā, princesi tomēr nolaupīja. Taču jautājums ir, kāpēc? Es atbildēšu! Tas guži vienkārši bija pārpratums. Drakonam tā princese bija nepieciešama kā zaķim piektā kāja – viņš gluži vienkārši pārskatījās, krēslā noturēja to skuķi par princi. Pati vainīga, nevajag bikses valkāt!
- Vispār jau es esmu gejs, - ar repliku iejaucās drakona kreisā galva.
- Pie tam ar garīgiem traucējumiem un īpašām vajadzībām, - piemetināja labā (bijusī vidējā), - Man ir personības dalīšanās. Bija lielāka, trīsdaļīga, pirms šis te… ar zobinu… uzklupa.
- Nu paši redzat, godātā tiesa!, - patētiski noplātīja rokas prokurors, - redzat, cik zemu kritis un degradējies ir apsūdzētais! Nepietiek ar to, ka viņš ir rasists un homofobs, tak vēl arī vardarbis, agresors ar zobenu! Man… man te pat nav vairs ko piebilst. Trūkst vārdu, godājamā tiesa, trūkst vārdu. Tik vien varu lūgt, lai spriežat taisnu un bezkaislīgu tiesu!

© bormor
link1 comment|post comment

C'est la vie [Jul. 12th, 2019|09:39 am]

indulgence
[Tags|]

Pazemes pāreja pie Rīgas dzelzceļa stacijas. Pusaudzis spēlē vijoli. Priekšā uz grīdas noliktajā futlārī sauja sīknaudas. Čīgā briesmīgi un nesakarīgi, situāciju kaut cik glābj vien līdzi paņemtais ritma atskaņotājs.
Garām iet impozanti tērpies 40gadnieks, apstājas, pavēro puišeli un saka:
- Āāā… Kaut kur tevi esmu redzējis… Bērziņš, vai ne? Atminos, atminos, mūzikas skola, stundu kavēšana, vijoles vietā rokā kendama, nepildīti mājasdarbi, mūžīgie vasaras darbi… Bet es taču brīdināju, ka tālāk par stacijas tuneli dzīvē netiksi, jā… Un kā tu spēlē! Dod man instrumentu. Redzi, rokai jākustās šādi, līgani un te…
Vīrietis pārskaņo stīgu un sāk spēlēt jau ko klausāmāku – pamazām aizraujas un jau aizmirst savu neveiksmīgo skolēnu.
Garām iet jau iesirms sešdesmitgadnieks, portfelīti padusē. Apstājas, mirkli pavēro vijolnieku un saka:
- Āāā… Kaut kur jūs esmu redzējis… Ozoliņš, vai ne? Atminos, atminos, mūzikas akadēmija, lekciju kavēšana, skraidīšana pakaļ skuķiem, semināru neapmeklēšana, eksāmenu atkārtota likšana… Bet es taču brīdināju, ka tālāk par stacijas tuneli dzīvē netiksiet, jā… Te būs jums eiro – vairāk šāda, kā lai to politkorektāk pateikt, spēle nav vērta…
Filmas beigas.
link7 comments|post comment

[Jul. 11th, 2019|11:39 pm]

wensdy
Atklāju, ka vārīti puķkāposti labi garšo kopā ar zemesriekstu sviestu. Kā arī to, ka baseina ūdens padara jutīgus zobus. Plus pēc ilgiem laikiem ziedoju asinis.
link2 comments|post comment

[Jul. 11th, 2019|06:59 pm]

deloveja_kundze
man patīk tās draudzības, kurās tu satiec cilvēkus pēc 2 gadiem, un nekas nav īsti mainījies. un jūs turpināt sarunu pusvārdā.
linkpost comment

Gulēt Salaspilī [Jul. 11th, 2019|09:21 am]

vajag

[ilka]
[mood |ir]
[music |http://riti.pieci.lv]

Sveiki!

Man ir nepieciešama vieta, kur Salaspilī 14.jūlijā no pl.01:00-03:00 pagulēt Salapilī 2 personām festivāla Kartupeļpalma laikā.

Ir kādi piedāvājumi?

Vai arī ir oficiālā vieta, kur celt teltis pie Daugavas vai kādā Enerģētiķu ielas pagalmā, stāvlaukumā.

Nebūs jau tik briesmīgi auksti +8-12'C

Paldies!
linkpost comment

Vai [Jul. 10th, 2019|11:49 pm]

wensdy
Vai man tikai tā liekas, ka daudzi lieto recepšu medikamentus, lai uzlabotu smadzeņu funkciju? Kopā ar visādiem nomierinošiem līdzekļiem, miegazālēm, lai varētu atslēgties no smadzenēm.
link7 comments|post comment

[Jul. 10th, 2019|09:24 pm]

pavisam
Nevienu reizi neesmu lietojusi "tētis būtu gribējis" vai "negribējis", vai "lepotos", vai "būtu ah*jā" utt. Man kaut kā tā liekas neglīta šantāža. Tip kā bērnu vai kucēnu izvilkt uz skatuves dziesmu konkursā, lai dabūtu vairāk balsis.

Toties vīrenei nekādu bremžu vairs nav. Piezvanījusi Pupai, lai pateiktu, ka tētis jau nu gan būtu gribējis, lai viņa atbrauc uz kapusvētkiem.
Pupa izskatās mazliet samulsusi, bet lai tiek šoreiz pati galā ar savu mulsumu.
Artūrs atskaitījis vārdadienas dāvanu atpakaļ, beidzot laimīga atvienoju soc-tīklos. Citādi nebija īsti iemesla kā vien nostāsti par gānīšanos, kāda es slikta. Mērķis ir tikt pavisam brīvai no šīs ģimenes.
It kā vienkāršs uzdevums, bet jau otro gadu peros, nesanāk.

Golfs uzmetis burbuli uz bagāžnieka, sāk izskatīties, ka nesagaidīs Pupas tiesības. Vai arī viņa varēs to mīļi saukt par agro rūsu. Vai korozijas paradīzi. Vai Golf Maasdam.
Bija izlecis arī check-engine (jo sen jau nav bijusi klapata ar auto), bet Cīsa kā atvēra kapotu un novicināja ar rokām, tā pazuda.

And now, for something completely different, uzzināju, ka mums ir vēl viens uzņēmums, pilnīgi jaunā un netradicionālā veidā - saņēmām atgādinājumu par nenomaksātu rēķinu. Kad pateicu, ka mums nav tāda uzņēmuma, juristi atbildēja - ā bet mēs nodibinājām, mums tur vajadzēja.
Izdzēsu 3 e-pastus nenosūtītus, tā arī neko neesmu atbildējusi. Lai vēl pāris dienas nosēžas, citādi varu sarunāt lieku.
Kontinents arī tāds interesants. Nebūšu pārsteigta, ja drīz saņemšu rēķinu no Antarktīdas.

Un Jākobiņš mani iecēla par projvadu, jo nu jau projekts esot kļuvis gluži tehnisks un Fredriks vairs netiks galā. Jo līdz šim tika.

Donori mani padzina, teica - ej, ārstējies! Hemoglobīns daudz par zemu.
Graužu sliedi. Neteikšu, no kura maršruta izrāvu. Lai paliek pārsteiguma moments!

Toties man tagad ir 3 diski. Pirmo - Ludvig von Rammstein - nopirku emociju uzplūdā pēc Dagambas koncerta, otro man atsūtīja par ziedošanu projektam (kaut kas ar armiju/neatkarību un veču folk grupām). Tagad kuplo saimi papildina jaunā Dagamba. Ar parakstiem!!!
Vispār, kaut kur vēl jābūt Swedbank dāvātam CD ar Z-svētku dziesmām. Tātad jau četri!

Līvucim pirmā nakts ārpus mājas un bez radiem. Pirmā nometne. Pagaidām mierīgi, tik māte visu dienu stresā. Pavadošā mamma uzrakstīja grupā, ka izskatās, kā padomju pionieru nometnē. Tagad, pēc videozvana ar Līvuci, brīnos, kādā pionieru nometnē tā ir bijusi?!
Absolūti normālas, pat pasvaigas jauniešu kojas.

Kaut kā tā mums te iet!
link4 comments|post comment

Grāmatas, apavi un vēl šis tas [Jul. 10th, 2019|08:25 pm]

pa_leeto

[m_x]
saraksts )

link36 comments|post comment

sprain and strain [Jul. 10th, 2019|12:33 pm]

217
[Tags|]

How to remember the difference between a strain and a sprain?

Strain has a "T" in it, so it is easy to remember that it is the overstretching or tearing of tendons or muscles.
Sprain is the overstretching or tearing of ligaments.

p.s.
Tendons join muscle to bone. = cīpsla
Ligaments join bone to bone. = saite
link2 comments|post comment

[Jul. 10th, 2019|01:19 pm]

pa_leeto

[tiga]
Nav mans, padodu tikai tālāk: pārdod ģitāras lampu kombi Fender Pro Junior (15W). Labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Cena EUR 150. Atrodas Rīgā. Visi jautājumi un info - 25916111.
link2 comments|post comment

[Jul. 9th, 2019|12:16 pm]

vajag

[yeux_glauques]
hei hei ciba, vai kāds nevēlas šķirties no Bullshit Jobs: A Theory is a 2018 book by anthropologist David Graeber? ļoti labprāt iegādātos
link8 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]