Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

Līvu akvaparka biļete [Mar. 27th, 2015|01:12 pm]

vajag

[annu]
Sveiki!
Varbūt kādam ir aizmētājusies nevajadzīga dāvanu karte uz Līvu akvaparku - Ziemassvētku dāvanu karte vai vienkārši uzdāvināta biļete, kas tā arī nevar sagaidīt, kad to izlietos?
Labprāt pārpirktu tādu (:
linkpost comment

[Mar. 27th, 2015|01:06 pm]

shiry
[Tags|, , ]

And how my dreams, they let me down.
linkpost comment

Nu arī es [Mar. 27th, 2015|12:29 pm]

feita_kleita
noskatījos Dolana jauno filmiņu. Pirmā reakcija? Izmisums. Saritināties un klusiņām tumšā kaktiņā apraudāt savu dzīvi. Otrā? Lai tumšā kaktiņā saritinājušies klusi raudāt iet tie citi.
Pēc laika būs jānoskatās vēlreiz, lai izjustu ciešāk instagrammīgo kadrējumu un trakumu, kurš ierobežo un dara brīvu vienlaicīgi.

Šis rīts atnāca ar pārdomām par "īstu mīlestību". Kas tā ir? un ar skumjām secinu, ka nezinu. Nezinu ne tādēļ, ka mani iespējams neviens nav mīlējis, bet tādēļ, ka nevienu neesmu mīlējusi es. Nav no kā mērīt. Iemīlos idejā par mīlēšanu, bet kā visas idejas pie kurām nav strādāts, tā izgaist. Vai esmu psihopāts? Ha, nez. Kad iezombējos benzīnā vienbrīd šķita, ka jā. Medikamenti nepalīdz. Līdzcilvēki nepalīdz. Trakums ir būtība, un lai to izskaustu ir jāizskauj pašam sevi, savu es, savu izpratni par dzīvošanu.

Šodien sevi ir mazliet jāpiespiež beidzot aiziet uz baseinu. Arguments- esmu resna un tāpēc neiešu publiski atrādīt savu celulītaino pakaļu, vairs nestrādās. Jāpiespiež sevi stāvēt pāri visiem, kuri apzināti vai ne iegrūž tumšajā kaktā (visvairāk sev pašai).

Pieķeru sevi skaļi komentējot (savā izpratnē skaļi, tātad, klusu) un sarunājoties uz ielas. Mājās retāk. Mājās es savācos vienkop.
linkpost comment

The kids are alright [Mar. 27th, 2015|11:21 am]

kautskis
Parunāsim par polītiku.

Kā zināms, 7. maijā Viņas Majestātes padotie ies vēlēt Parlamentu, un pilnīgi visi, kam nav slinkums, par šo faktu krīt mērenā izmisumā. Apvienotās Karalistes polītiskā dzīve gandrīz vienmēr bijusi patīkami vētraina, un arī šīs vēlēšanas nav izņēmums. Kā jau vispār Eiropā, arī Apvienotajā Karalistē ir uzradies Putina fanu klubs, kas sauc sevi par partiju un aģitē par Lielbritānijas neatkarību (iedomājieties, Lielbritānijas neatkarību, nevis neatkarību no Lielbritānijas, līdz kam mēs esam nonākuši). Un ar neatkarību šie ļaudis saprot izstāšanos no Eiropas Savienības.

Protams, katram ezim (ja vien viņš nedzīvo dziļi drūmā Ziemeļanglijā) ir skaidrs, ka UK izstāšanās no ES vismaz īsākā un vidējā laika posmā būtu diezgan vareni sūdi. Taču dziļi drūmās Ziemeļanglijas ežu populācija pie diezgan vareniem sūdiem ir pieradusi, viņiem pat patīk dzīvot diezgan varenos sūdos, viņi diezgan varenos sūdus paņem klēpī, apmīļo un sauc par saviem. Un, kad cilvēki diezgan varenus sūdus uztveŗ nevis kā kaut ko tādu, no kā vajadzētu izrāpties, bet savas esības neatņemamu sastāvdaļu — nu, tad viņiem gribas tos sūdus jo dāsni bārstīt arī tālāk. Piemēram, ja kādā valstī spēj pastāvēt sabiedriskā kustība Mana Čeļābinska, nav gan jābrīnās, ka šī valsts cenšas arī visu pārējo pasauli pataisīt par tādu manu Čeļābinsku.

Lai piesaistītu drūmos Ziemeļanglijas ežus, kas apsveŗ iespēju balsot par Lielbritānijas neatkarības cīnītājiem, konservātīvo partija ar savu bezbailīgo vadoni Deividu Kameronu priekšgalā mēģina mērkaķoties pakaļ neatkarības cīnītājiem — paļā imigrantus, gaužas par Eiropu un piesola, ka uzrīkos referendumu par izstāšanos no ES, ja uzvarēs vēlēšanās. Tiesa, viņu centienus tuvināties tautai mazliet apgrūtina Deivida Kamerona nespēja slēpt savu pārliecību, ka viņš ir vismaz trīs galvas tiesas pārāks par visādiem common people. Bet viņš arī īpaši necenšas un, gluži kā meiteņu koļīšanas metožu sacerētāji, cer, ka nekaunīga attieksme nodrošinās panākumus. Sak, jautājums nav — vai Deivids Kamerons jums būs gana labs, jautājums ir — vai jūs esat gana labi, lai Deivids Kamerons būtu jūsu PM.

Bet, protams, galvenais Deivida Kamerona pretinieks nav vis Putina fanu kluba vadītājs, bet gan opozīcijas un leiboristu vadonis Eds Milibands. Rīta Panorāma gan viņu nosauca par Deividu Milibandu, acīmredzot pieņemot, ka visus britu polītiķus sauc Deivids, un vispār ir arī Deivids Milibands, bet līdz tam mēs nonāksim mazliet vēlāk.

Atļaušos nelielu personīgu atkāpi: Eds Milibands man uzreiz iepatikās tādēļ, ka viņš dara lietas, kas viņam īsti nesanāk, jo arī es tā cenšos dzīvot. Deivids Kamerons jau pa gabalu izskatās pēc dzimuša polītiķa, kas izbauda pūļa uzmanību un citu cilvēku pakļaušanu. Savukārt, skatoties uz Edu Milibandu, vienmēr nāk prātā tā anekdote par basistu — lūk, viņš runā un pie sevis visu laiku domā, esi pārliecināts, runā skaļi, vicini rokas, esi pārliecināts, runā skaļi, vicini rokas... Es pieņemu, ka Eds Milibands ir britu žurnālistu mīlulītis, jo viņa mēģinājumi neizskatīties pēc nūģa ir lielisks materiāls klikšķināmām attēlu galerijām. Savukārt pēc tam, kad vakar beidzās Kamerona un Milibanda televīzijas debates (kur viņi debatēja nevis viens ar otru, bet ar britu pratināšanas meistaru Džeremiju Paksmanu), Paksmans tā gādīgi apjautājās: "Tev viss kārtībā, Ed?" Uzminiet nu, kas ir visbiežāk citētā frāze pēc šīm debatēm.

Nu lūk, bet, kā minējām, ir arī Deivids Milibands. Deivids ir Eda vecākais brālis, kas arī savulaik cierēja uz to pašu amatu. Tā nu Eds izspēlēja gandrīz vai bībelisku motīvu un leiboristu vadoņa vēlēšanās par mata tiesu izrāva uzvaru pār Deividu. Savukārt Deivids apvainojās un aizgāja prom no polītikas. Eds gan stāsta, ka viņu attiecības esot jūtami uzlabojušās, tomēr var noprast, ka tas ir bijis gana smags trieciens. Tādēļ uz jautājumu, vai viņam pietiek dūšas, lai vadītu valsti, Eds gan varēja atbildēt: "Klau, Džeremij. Lai es šeit tiktu, man vajadzēja tikt galā ar paša brāli. Tu tiešām man prasi, vai man pietiek dūšas?!" (Piebildīsim, ka viņš tā neatbildēja.)

Tāds, edz, neliels кто есть who in the UK General Elections. Lai turpmāk arī jūs bļautu uz ekrānu, kad Dāvis Valdnieks Edu Milibandu sajauc ar Deividu.
link9 comments|post comment

[Mar. 27th, 2015|09:53 am]

ievapasaule
atkal mēģināju pagulēt 15minūtes pirms pusnakts, bet aizmigu pavisam. katru reizi jau zinu, ka tā droši vien notiks, bet laikam man arī labāk patīk celties agrāk no rīta. iekšējais uztraukums par nogulēšanu tomēr lika pamosties pirms pieciem un pirms sešiem jau ir tik gaišs. gaidu T. baltās naktis
šodien atbrauks ciemos Ann. un ārsts dejotājs, iesim klausīties mūziku, uz pirti un izstādi par nāvi
linkpost comment

[Mar. 27th, 2015|09:14 am]

antuanete
[Tags|]

   Pavadīju divas patīkamas dienas seminārā Ziemupē; labi, ka bija arī iešana objektos dabā, citādi būtu kārtējais "sēdošais un ēdošais" darbs, kur nevar vien attapties starp kafijas pauzēm un ēdienreizēm (karbonādes šķīvja lielumā vien bija ko vērtas). Visi jau trinas uz iešanu dabā, aiznākamajā nedēļā ir viens seminārs un tad jau pavisam droši varēs sākt strādāt mežos.
   Tikmēr darbā nākamnedēļ jānomaina paklājs mūsu telpā. Visi bailīgi skatās uz skapjiem un galdiem, kas būs jānovāc un jāiznes no telpas; paredzams, ka laba tiesa ilgi glabātu materiālu veiks ceļojumu uz makulatūras kastēm. Ļoti labi, būs vieta jaunam bardakam.
linkpost comment

Šonakt sapnī... [Mar. 26th, 2015|11:28 pm]

feita_kleita
starp uzacīm satausīju rugājiņu, kuru ar nagiem (vai pinceti) vilku un izvilku (apmēram kaut ko šādu). Smadzenītes.
link1 comment|post comment

[Mar. 26th, 2015|09:13 pm]

ievapasaule
nauda izbeidzās ātrāk, nekā biju domājusi, tāpēc tikko veikalā mēģināju pa vienam ņemt nost produktus un mēģināt maksāt atkal, bet nekā. pārdevēja bija ļoti saprotoša un mierīga. beigās sagrabināju 2 eirikus pa somiņu, lai samaksātu par āboliem, banāniem un citronu, lai gan tagad joprojām gribu picu un jogurtu. man ir nauda citā kontā, kuru gribu saglabāt nestabilas tuvākās nākotnes dēļ (ja kaut kas nostabilizēsies, varbūt aizbraukšu ceļojumā!), tāpēc šis trūkums nav īsts, bet es viņu ik pa laikam iztēlojos. man nekas īsti nepieder, es arī neko daudz vairāk šobrīd negribu, bet es laikam nevarētu, piemēram, rūpēties par vēl kādu
link3 comments|post comment

[Mar. 26th, 2015|12:49 pm]

mazeltov
Lidmašīna jau bija tuvu nolaišanās brīdim, pavisam zemu, kad pēkšņi pilots to strauji uzrāva atpakaļ debesīs. Pēc 5 minūtēm gan nolaidāmies, savukārt pilots paziņoja, ka iepriekšējā lidmašīna nenolaidās pietiekami ātri, līdz ar to bija nepieciešams papildus loks.

Vispār, vakar/šonakt bija kaut kāda lidojumam nelabvēlīga diena - vispirms Kalgarī visā lidostā pazuda elektrība uz kādu stundu vai ilgāk, kas aizkavēja izlidošanu. Pēc tam - lidmašīnas apkalpe izsēdināja manā rindā sēdošo iedzērušo redneku un tad vēl tas ekstra uzrāviens gaisā.
linkpost comment

tāds sīkums kā pase [Mar. 26th, 2015|01:40 pm]

ld
kaut kā man ienāca prātā paskatīties bērnu pasēm derīguma termiņu...
protams, ka Makša pasei tas izbeidzās februārī.
$%&^8
zvans uz pasu daļu - bērniem pases mēdzot pagarināt. vajagot tikai aktuālu bildi, pašu bērnu un abus vecākus.
ipick! S būs tikai piektdien vēlu vakarā un sestdien mazā gaismiņā bija plānots jau izbraukt.
nu nekas - pārplānojam visu. sestdien 9 sēdēsim rindā uz pases pagarināšanu.
link1 comment|post comment

kleita [Mar. 26th, 2015|02:08 pm]

pa_leeto

[matilde]
JAUNA kleita - 38.izm (es gan teiktu, ka atbilst drīzāk 36.izm, garums aptuveni 77cm). Derēs smalkai, ne īpaši garai meitenei/sievietei.


15eur


matildc @ inbox.lvbildes )
linkpost comment

... [Mar. 26th, 2015|02:14 pm]

kautskis
Un, tā kā Latvijas ziņu portāli joprojām guļ, ziņošu es: Francijas amatpersonas paziņojušas, ka tā versija par controlled flight into terrain tik tiešām ir visticamākā, tas ir, otrais pilots lidmašīnu apzināti iestūrējis zemē. Tā, lūk.

UPD: Atvainojiet, Delfi bija par divām minūtēm ātrāki.
link32 comments|post comment

L'amour plus fort que la haine [Mar. 26th, 2015|02:13 pm]

kautskis
Aleluja, brāļi un māsas, beidzot tas ir noticis! Nācionālā apvienība un Saskaņa beidzot spējusi atzīties savās jūtās vienam pret otru. Nu viņi spēj sniegt roku viens otram, lai kopā spriņģotu pretī gaišākai, labākai un tikumiskākai rītdienai!

Protams, Nācionālā apvienība dievojas, ka viņi ir antiputinisti. Es viņiem pilnībā ticu, kāpēc ne! Jēdzienu "antiputinists" taču var saprast dažādi — tas var būt kāds, kas iebilst pret Putina polītiku, bet tas var arī būt kāds, kas gribētu būt Putina vietā. Arī tie vēsturiskie antipāvesti taču nemudināja katoļticības vietā ieviest sātanismu, bet uzstāja, ka viņi ir īstāki pāvesti par pašu pāvestu. Nācionālā apvienība mierīgi var būtu tādi antiputinisti, kas grib būt lielāks Putins par pašu Putinu. Ir gan tiesa, viņiem arī līdz Putina līmenim vēl jāizaug. Bet slikts tas ierindnieks, kas negrib kļūt par ģenerālisimusu.

Un vēl es te domāju, ka laikam man jākļūst sociāli atbildīgākam. Es te pirms kāda brītiņa bļaustījos, ka abortu skaits katru gadu samazinās. Acīmredzot tikumības aizstāvji ar šo statistiku iepazinās un diezgan skaidri apjauta: ja šitā turpināsies, pēc kāda laika nebūs, par ko brēkt. Tādēļ nestāstīsim skolniekiem par kontracepciju, atlaidīsimies ērtāk krēslā un gaidīsim, kad abortu skaits atkal pieaug!

Ziniet, es arī gribu būt Nācionālās apvienības deputāts. Noteikti ir ļoti spridzīgi pašam radīt problēmas, kuŗas pēc tam tu piesolies risināt.
link2 comments|post comment

Zābaki [Mar. 26th, 2015|02:03 pm]

pa_leeto

[matilde]
JAUNI sieviešu zābaki - 41.izmērs

20eur


matildc @ inbox.lvbildes )
link4 comments|post comment

[Mar. 26th, 2015|11:18 am]

ld
[Tags|]

1) briesmīga nakts. Anna pamodās ap vieniem un nevarēja vairs aizmigt. pēdējoreizi plkst ieskatījos 4, bet iespējams tas nebija vēl īsti otrs iemigšanas laiks. nezinu kas viņai uznācis. t nebija. visi zobi iznākuši. kāds lietuvēns mocīja...

2) rezervēju numuriņu tajā pašā viesnīcā, kur palikām ar str gandrīz pirms 2 gadiem.
īstenībā biju plānojusi braukt talāk. vēl kādus 100km piekabināt klāt, jo otrā dienā viss ir piegriezies un gribas ātrāk būt galā, bet nevarēju atrast viesnīcu, kur man gribētos palikt. tad nu vienkārši jācer, ka otrā diena nebūs tik traka kā man vīzijojas.
Līna priecāsies. viņai tur patika. un man jau vispār arī. visvairāk tā krāsainā strūklaka pilsētas centrālajā laukumā naktī.
link3 comments|post comment

Eiropaletes [Mar. 26th, 2015|10:09 am]

vajag

[katodstars]
Man ļoti vajadzētu līdz sestdienai sagādāt divas 800mm platas eiropaletes Dienvidu tilta centra gala rajonā. Loģiski, pretī piedāvāju, nez, alu vai kādu nelielu naudiņu. Var būt kādam ir vai vismaz zina kur tās varētu meklēt?
link2 comments|post comment

Fotoackaite no izgāišās nedēļas [Apr. 3rd, 2015|09:53 am]

kaszczejs
[Tags|, , , , ]

 photo P3200975_zpsdgr7gdg1.jpg  photo P3200984_zpsfa88fg47.jpg  photo P3211013_zpssbqbcxo3.jpg

taisīts priekš komūnas odnovremenno

Visādi niekbilži no nedēļas beigām. ... tālāk ... )
linkpost comment

Ar šausmām veros šodienā... [Mar. 25th, 2015|05:17 pm]

feita_kleita
Nē, nē, nē! Tā nedrīkst būt atpakaļ!
Bez ad jau mēnesis un šis piepildītais izmisums plēš pušu.
linkpost comment

Iztulkot brazīļu filmu no portugāļu valodas uz latviešu [Mar. 25th, 2015|04:11 pm]

vajag

[neraate]
Sveiki! Tiek meklēts cilvēks, kas varētu sinhroni tulkot brazīļu filmu no portugāļu valodas uz latviešu. Ja kādu tas interesē, sīkāk:
ieva_o@inbox.lv, 26354152.

Paldies!

/tiešām neko komentēt nevarēšu, mopēds nava mans
linkpost comment

Daily news [Mar. 25th, 2015|12:11 pm]

kautskis
Un vēl, runājot par ziņām, gribu pastāstīt, ka nesen (tiesa, ne nesenās aviokatastrofas sakarā) iemācījos ļoti derīgu terminu: controlled flight into terrain. Tas nozīmē tieši to, pēc kā tas izklausās, un, kā liecina aplēses, ir galvenais aviokatastrofu cēlonis. Es, protams, neņemšos apgalvot, ka tieši tas še ir noticis, bet stipri iespējams, ka tuvākajā laikā šis termins tiks lietots vismaz kā viena no versijām.
link9 comments|post comment

vanna [Mar. 25th, 2015|11:31 am]

vajag

[escimo]
Sveiki!
Filmēšanai meklējam vannu. Varam izīrēt, aizņemties un tamlīdzīgi. Vai kādam ir kāds variants?

(filmēšana Bauskā, vanna var būt Rīgā)
link7 comments|post comment

:) [Mar. 25th, 2015|11:28 am]

reinulitis
nu būtībā vakar sapratu vienu, ka man vajag vairāk emociju, tādu labu, gaišu un emocionāli skaistu.

tādu būtībā, kas liek lidot. ir labi, ja kāds piezvana un uzaicina uz "kafiju" un trāpa pareizajā mirklī, jo tajā brīdī arī es domāju - ko tādu labu padarīt vakarā, rezultātā lecu mašīnā un braucu.

sarunas par to un šo. un sajūta, ka jā, droši vien arī šoreiz nekas nesanāks, bet ja godīgi, tad arī negribētu lai sanāk. kāpēc? tādēļ, ka man vajag vairāk, nekā tikai loģiskas un pamatotas attiecības, pat tad, ja tās ir tikai draudzība.

un prātā nāk, ka iespējams nemaz neesmu pelnījusi, lai man tādas būtu, jo nespēju neko pati pretī iedot. vismaz ne to, ko no manis varētu paprasīt. Cik gan pati es esmu gatava mainīt savu dzīvi dēļ kāda? cik gan daudz es pati spēju un spētu dot kādam?

cik tuvu es spētu pielaist klāt sev kādu no malas.

vai man to vajag?

zinu, ka ja reiz man vispār ir šādi jautājumi, tad iespējams nevajag arī. tikai emocionāli ir grūti :)

nē, ne grūti, vnk vientuļi. un bezcerīgi kaut kā.
linkpost comment

Laipni lūgti 21. gadsimtā [Mar. 25th, 2015|10:59 am]

kautskis
Man ļoti patīk bezcerīgas cīņas, un man ir patiesa cieņa pret ļaudīm, kas šīs bezcerīgās cīņas tomēr cīna. Piemēram, tās parakstu vākšanas portālā Mana Balss, lai Latviju beidzot piespiestu uzvesties kā 21. gadsimta Eiropas valsti, nu tur marihuānas dekriminalizācija, kopdzīves likuma pieņemšana, tādas lietas. Protams, pat ezim skaidrs, ka ne viens, ne otrs vismaz tuvāko desmit gadu laikā nav gaidāms (un ir kādu 70% varbūtība, ka arī pēc 20 nebūs). Mūsu valstij patīk dzīvot kā tajā jokā par apsviedīgo ebreju: visapkārt 21. gadsimts, bet mums — deviņpadsmitais! Bet cenšanās ir apsveicama, pats parakstījos un mudinu to darīt arī jums. Lai tieslietu ministram atkal būtu iespēja juridiski nereģistrētās ģimenes saukt par "šiem", kā vakar Panorāmā izteicās.

Vispār tie latvju polītiķu centienus būvēt Latvijā totālitārismu ar cilvēcīgu seju ir tiešām atzīstami. Lūk, mums visiem jādomā un jādzīvo šādi. Ja tu tā nedzīvo, nu, gluži pie sienas tevi neliksim un uz lēģeŗiem nesūtīsim (te parādās tā cilvēcīgā seja), bet ar visādiem ierobežojumiem tev gan, kā saka Eminence Stankēvičs, jārēķinās. Vienīgi žēl, ka Latvija robežojas ar Krieviju — šeit tikai visradikālākie ļaudis ņemas slavināt Putinu par viņa tradīcionālo vērtību cienīšanu. Savukārt tajās valstīs, kas ar Krieviju nerobežojas, visu nokrāsu totālitāristi var cerēt uz Putina gādīgo atbalstu viņu cīņā pret ļauno liberastu sazvērestību. Tā nu Latvijai jācīnās vienai pašai, un neizbēgami sanāk šur tur piekāpties.

Tas viss ir ļoti lieliski, bet tomēr tiem mūsu polītiķiem, kas ļoti alkst pamācīt, kā "šiem" ir jādzīvo, vajag ielāgot vienu vienkāršu lietu (es jau to esmu teicis, bet varu pateikt vēlreiz). Un tas atkal ir saistīts ar šito te 21. gadsimtu. Proti: 21. gadsimtam ir tāda īpatnība, ka ļaudis ir saklausījušies visādas liberastu pasakas par cilvēka brīvību un tādām lietām. Un, kad viņi tādas pasakas saklausās, viņiem arvien mazāk un mazāk gribas dzīvot tādās valstīs, kas viņus uzskata par savu īpašumu, ar kuŗu var izdarīties, kā vien ienāk prātā. Tādēļ valstīm sanāk savā starpā konkurēt par to, kas viņās dzīvos — tas vien, ka tu kādā valstī esi piedzimis, vēl nebūt nenozīmē, ka tu tajā valstī arī dzīvosi un strādāsi (kā to ļoti labi zina ikviens, kas piedzimis Padomju Savienībā).

Nu lūk, un Latvijai būtu ļoti, ļoti lietderīgi apskatīties, kā tieši viņa izskatās šajā konkurences cīņā. Protams, var kaunināt cilvēkus par to, ka viņi aizbrauc — bet kaunināšana strādā tikai zināmā mērā. Ja ailītē "kā piesaistīt cilvēkus Latvijai" ir tikai "kauninot", tad (atkal lietojot Ekselences Stankēviča izteicienu) jārēķinās, ka vienā brīdī cilvēki pateiks — meh, paši uz sevi paskatieties, lielie kauninātāji.
link61 comments|post comment

Trauslās čaumalas diena. [Mar. 24th, 2015|11:23 pm]

feita_kleita
Neo smaržo pēc pūpola.
linkpost comment

Deģenerātu saraksts [Mar. 24th, 2015|09:41 pm]
aivars_666
Iepazīstiet Latvijas pidarus un lezbas, kā arī viņu dirsu laizītājus! https://manabalss.lv/par-kopdzives-likuma-pienemsanu-latvija/show
linkpost comment

[Mar. 24th, 2015|06:19 pm]

samantta
[Tags|, ]

Tā sajūta, kad visu dienu cīnies ar detalizētu kāpņu rasējumu un dizainu (smagnējas ozolkoka kāpnes ar stikla margām), dienas beigās nosūti klientam, un viņam patīk no pirmā acu skatiena. Dienas sākumā es pat īsti nezināju kā kapnes saliekas kopā (jā, tieši tik tizla es esmu, nav nācies tieši kāpņu detaļas rasēt).
Darbs joprojām stresains, man kaut kādas pumpas visur no stresa sametušās, bet šādu brīžu dēļ ir vērts.
linkpost comment

[Mar. 24th, 2015|08:37 am]

mazeltov
agrā zīdainība un šmucēšanās
linkpost comment

Paspēlēties paslēpēs. [Mar. 24th, 2015|04:39 pm]

feita_kleita
Sēžu segu pārvilkusi pāri galvai kā "mājiņās"; izsūcu pudeli sidra, mēsls; riebīgā valsts sistēma, pirktie, bet nepiepildītie sapņi būt kaut kam vairāk par cilvēku. Tukšums. Nemeklē aizmiršanos pudelē, pudelē tās nav'a, nopērc pēc skumjām smaržojošu ziedu, es pacienāšu ar asarām un smiekliem, varbūt pat īsti negribētu mīlestību. Tāda dzīve, būt tukšam tukšumā tukšs un tu veries caur saviem lūrāmcaurumiem tukšs. Viss viens, jo esam viens. Nekad nebūs "mēs". Man mugurā nebūs balta linu kleita un magoņu vainags galvā, kad basām kājām pļavā svinētu mūsu kāzas. Nē. Straume aizness vientulībā laupīto vainadziņu. Tu, es, viņš, viņa, mēs... visi mani vietniekvārdi aizvieto dzīvi parasto, zemo, pazemīgo. Māka dot. Ņemt slinkums iemācīties tev, man, viņiem, viņām, mums. Iepūt svilpītē un aidā kūleņosim augšup, kurš pirmais lejup.
linkpost comment

samba [Mar. 24th, 2015|01:53 pm]

pa_leeto

[glam_our]
Lietots drēbju pakaramais ar plauku, nekādus defektus novērojusi neesmu. Pašam jānāk pakaļ Rātslaukumu, cena ir kādi divi līdz četri Tērvetes aliņi.
link7 comments|post comment

[Mar. 24th, 2015|01:17 pm]

ld
tā!
Rati izmazgāti smaržīgi (šodien nopirku un esmu stāvā sajūsmā par Perwoll sporta drēbju mazgājamo līdzekli - gan ratus, gan S piesvīdušās sporta drēbes izmazgāja ideāli un protams 30 grādos)
un mans Lieldienu ceļojums pieņem stingrākas formas - airbnb rezervācija Rīgā 7-10.4. apstiprināta. Jipī!

Es jūtos šodien kārtīgi pastrādājusi :)

Tagad vēl varētu to lašforeli ar cukīni sev pusdienās uzmargot, un saldajā apēst riekstu saldējumu - tad būs laime pilnībā un varēs spēka pilna uzsākt vakara cēlienu.
link6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]