Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

[Jul. 7th, 2015|02:03 pm]

putnupr
110 gadus nebija man taisījuši kardiogrammu. Pirmo un vienīgo reizi tā man tika taisīta 14 gadu vecumā. tagad atkal uztaisīja, jo ir tik liels vecums, ka darba obligātajā veselības apskatē jāiekļauj arī ekg. sirds sitās 109x minūtē, ar tādu ātrumu skrien strausi. viss no galvas, jo bail no ārstiem. tagad sēžu un viss normāli. varbūt esmu slima, varbūt nē.
linkpost comment

[Jul. 7th, 2015|01:50 pm]

putnupr
vispār nav laika izjūtas. maijs, jūnijs, jūlijs vai augusts, kas tagad ir, nevar saprast. ļoti jāiedziļinās, lai saprastu, izjust vispār nevar. maijā biju Maltā, tagad liekas, ka tas bijis pagājušajā gadā. tūlīt jau rudens.
linkpost comment

[Jul. 7th, 2015|12:07 pm]

shiry
Viss jau būtu labi, bet Latvijai Latgale ir atdalīta nost, jo...?
linkpost comment

šis un tas [Jul. 7th, 2015|11:44 am]

reinulitis
kas paliek no mums pašiem, ja zaudējam to burvju pendeli, kas regulāri iesita pa pakaļu un lika savākties?

cik tālu sniedzas spēja izlikties labākiem, gudrākiem un stiprākiem? kurā brīdī mēs nospļaujamies par to visu un esam tādi, kādi esam? nu tādi nespējīgi risināt, slinki un neatbildīgi, ne bezatbildīgi, bet tieši neatbildīgi par visu lieko, kas mums šķiet nevajadzīgs?

cik tālu mēs nonākam ar domu - ka tik man labi? nu tieši man, jo pārējie pielāgosies un pakārtosies. Raugoties uz to visu mazliet no malas ir interesanti vērot, secināt un cerēt, ka ar mani tā nenotiks, jo pagaidām man ir tā burvju pendele pa pakaļu, kas liek būt patiesākai, meklēt attiecības savā skaistumā pēc būtības, ne pēc statusa.

novērtēju, ka varu savus sencīšus tā vienkārši iekrāmēt mašīnā un aizbraukt ciemos pie kāda, kas man ir svarīgs. būtībā ģimene. un nav svarīgi, ka izrādās pārējā dzimta ir uz ausīm dēļ tā uzlikta.

prioritātes, vēlmes un skaidrība par to, ka es nebraukšu uz otru Latvijas galu tikai tāpēc, ka mani tur uzaicināja.

klausos stāstus par tumsu un gaismu, par spēju un nespēju, par vēlmi un nevēlēšanos. pagaidām ir sajūta, ka esmu tāds kā stāstu krājējs, jo ne viens vien man tāds fonā grozās. novērtēju, ka man tā nav un lieku aiz auss, cik viegli līdz tādam var nonākt. pat īpaši nepiepūloties.


un vēl neiziet no galvas frāze par mani "pietrūkst tikai drosme, jo viss pārējais jau tev ir". domāju un nespēju īsti saprast, kas tad man ir. izņemot zināmos faktus, kurus neuzskatu par mīnusu, bet arī par ārkārtīgi lielu plusu arī ne...

p.s atsāku vingrot. pati. sev. mani tomēr tik viegli ir nobiedēt un aizdzīt :)
linkpost comment

[Jul. 7th, 2015|11:37 am]
up
http://imgur.com/gallery/xoAIn
linkpost comment

[Jul. 7th, 2015|10:49 am]

dhonass
Kad biju maziņa, kaut kādu iemeslu pēc biju apņēmusies izaugot pīpēt tikai mentola cigaretes [zvērinātu smēķētāju vidū dzīvojot, laikam īsti nesapratu, ka drīkst taču arī nepīpēt] - nu, vismaz viens bērnības sapnis īstenots, jo par kosmonautu es diez vai jebkad kļūšu [ak jā, vēl es tolaik domāju, ka nekad nedzeršu un nelietošu narkotikas, top kek].

Ņeh.
linkpost comment

Neliels ledusskapis [Jul. 7th, 2015|10:53 am]

pa_leeto

[kemune]
Pa lēto pārdodu mazu Daewoo ledusskapi (45x45x72 cm), kurš nokalpojis 10 gadus bez nekādas vainas, un šobrīd ir lieks, jo ir pieejams lielāks ledusskapis. Jauda 70W, kā ledusskapis strādā labi, bet tipiski tādiem maziem saldētava nav īpaši izmantojama. Nekas neož, ir tīrīts un kausēts regulāri un ar rūpēm :)

Cena: 20 €, savākt var centrā, vai arī 30 €, tad aizvedīšu Rīgā. Tālrunis 29170012.

UPD: Pagaidām rezervēts līdz piektdienai (10.7.2015.)

Bildes )
link3 comments|post comment

Vatas, Pittas, Kaphas, saturieties! [Jul. 7th, 2015|09:52 am]

bljanna
[Tags|, ]

LU Ājurvēdas profesionālās pilnveides izglītības programma
link7 comments|post comment

More dreams... [Jul. 7th, 2015|12:17 am]

ctulhu
Nebija ilgi jāgaida līdz dziļajiem perceptroniem taps iebarots arī video:

https://www.youtube.com/watch?t=14&v=oyxSerkkP4o
linkpost comment

[Jul. 6th, 2015|10:56 pm]

deloveja_kundze
teikt, ka šodiena ir bijusi ļoti jocīga diena, būtu riktīgs understatement. rīts sākās ar drāmu, kam sekoja brauciens uz rīgu, kam sekoja brauciens uz darbu, kura priekšā (ticu, ka joprojām) ir milzīga smilšu kaudze, pēc darba sekoja lekšana cauri un pāri kaudzei un netīro pēdu mazgāšana Vecrīgas lietus peļķēs, un tad jau viss palika arvien dīvaināk un jocīgāk, un man nu jau ir ļoti daudz zilumu - bet tie tādi labi zilumi, kas liecina, ka esi labi pavadījis laiku; piemēram, man abas kājas ir milzīgos zilumos pēc sestdienas episkā futbola, un plecs vēl ir ar zilumu no nokrišanas laivā vēkšpēdus. un tagad, kad es ļoti gribētu savas jau atkal briesmīgi netīrās pēdas izmazgāt, pēkšņi izrādās, ka mums pa krānu tek tikai ļoti karsts ūdens. nu tāds, kas kūp.

dzīve, es tev esmu bieži prasījusi, lai esi interesanta; vai tagad tu varētu būt normāla un paredzama? nu tā, ar santehniķiem, kuri atsaucas, ar ūdeni, kas tek saprātīgās temperatūrās, ar vienmērīgu spiedienu izlietnē, un ar citām normalitātes pazīmēm.
link1 comment|post comment

Būsim politkorekti [Jul. 6th, 2015|10:42 pm]

ctulhu
Melnādainais - afroamerikānis
Sieviete - feminoamerikānis
Spoks - spirituālamerikānis
Zombijs - nekroamerikānis
Vampīrs - hematoamerikānis
Vilkatis - zooamerikānis
ETI - eksoamerikānis
AGI - kiberamerikānis
Uploads - digitālamerikānis
linkpost comment

[Jul. 6th, 2015|09:49 pm]
up
klau, visi, kam ir kaut mazākās šaubas par maniem labajiem nodomiem, lol, kāda personīgi vai absolūtu jēdzienu virzienā, droši draugojiet tik mani nost, es will reciprocate ar prieku. jau vakar iesāku friendlistes tīrīšanu, tā kā pašā laikā. mēs visi tikai iegūsim. no hard feelings.
link6 comments|post comment

Izvēdināt galvu. [Jul. 6th, 2015|08:32 pm]

feita_kleita
Tiklīdz robežai pāri, visas problēmas prom,
tiklīdz robežai pāri, visas problēmas atpakaļ.
linkpost comment

[Jul. 6th, 2015|07:15 pm]

dunduks
[Tags|]

Īstiem (futbola) hipsteriem vecais un labais "Blizzard" vairs nav nekas Tāds. Tāds tagad ir "Póg Mo Goal". Šodien pastkastītē iekrita.
link2 comments|post comment

Grīdas slīpmašīna [Jul. 6th, 2015|06:17 pm]

vajag

[piene_ne]
Varbūt kāds var aizdot, izīrē, vai var ieteikt, kur izīrēt?
link8 comments|post comment

[Jul. 6th, 2015|10:10 am]

mazeltov
Lasu Jodi Picoult "My sister's keeper". Īsumā - ģimenē divi bērni, vienam 2 gadu vecumā diagnosticē leikēmiju, otrs bērns nevar būt donors, tāpēc uzražo trešo mēģenē, lai tas derētu. Tāds rezerves daļu bērns. Ģimenē viss pakārtots slimajam bērnam un kad šim atsaka nieres, plāno, ka rezerves daļu bērns, kuram nu ir 11 gadi, ziedos vienu savējo. Rezerves daļu bērns saceļas un iesūdz ģimeni tiesā, jo negrib dot nieri māsai, kaut arī šī, visticamāk, tāpēc nomirs (rezerves daļu bērns par to pārdzīvo, bet viņa grib, lai viņa pati varētu izlemt, dot savu nieri vai nedot). Esmu pusē, nevaru sagaidīt, kā tas viss beigsies. Māte ir apmāta ar to, lai slimo bērnu uzturētu pie dzīvības un nesaprot, kā rezerves daļu bērns (kaut arī pati apgalvo, ka visus bērnus mīl vienlīdzīgi) var atteikties ziedot nieri.

Patīk arī grāmatas forma - nodaļas ir nevis kopējs stāsts par visiem varoņiem un notikumiem, bet apraksta konkrētā romāna varoņa tābrīža vai pagātnes domas, jūtas, notikumus

Tagad gan jāiet mīt pedāļi, kamēr vēl agrs un nav uznākuši kārtējie 35-40 grādi.
link3 comments|post comment

Nesanāk man 3 sekunžu likums [Jul. 6th, 2015|03:45 pm]

antijahve
Epasts. Tu man atsūtīji epastu. Tev pat nav pietiekami daudz drosmes, lai paskatītos man acīs un to pateiktu sejā. Ir tā, kā Tu pats raksti: Tu esi gļēvs. Es pievienošu vēl to, ka Tu esi nožēlojams melis.

Un Tev tāpat vajadzēja man to parādīt vēlreiz. Atkal esot bildēs ar viņu. Nu, tā, lai es pavisam kārtīgi saprotu, cik ļoti Tev nav svarīgi tas, kā jūtos es.

Tu mani mīli? Meli. Tu nespēj aizmirst? Meli. Tev ar mani esot vislabākais sekss, jo mums ir spēcīga emocionālā saikne? Meli. Es esmu Tev svarīgākais cilvēks pasaulē? Meli. Tu vienkārši jūties vainīgs, jo Tev ir apsēstā tendence būt tam labiņajam. Kaut Tu pats to redzētu. Gan jau ieraudzīsi.

Šoreiz Tu netiksi tā cauri. Tu nebūsi labiņais M, kurš vienmēr visiem patīk un kurš ir tik foršs džeks. Man Tu tāds nekad vairs nebūsi. Es faking beidzot redzu Tev cauri.

Es Tev nevēlu laimi un prieku dzīvē. Es Tev vēlu atrast jaunus draugus, lai man nekad dzīvē vairs nebūtu Tevi jāsatiek. Es ceru, ka Tu aizrīsies katru reizi, kad dzirdēsi Miljoniem, miljardiem.
Tu esi pretīgs un es Tevi ienīstu.

Lelde, paldies Tev. Es nobloķēju, es izdzēsu un, visticamākais, ka rīt/parīt arī visu fizisko sadedzināšu. Tagad es došu sev vismaz 2 dienas vēl asarām un sāpēm, jo es negribu neko, absolūti neko apspiest un tad gaidīt, kad tas nāks ārā. Es darīšu tā, kā Tu teici. Es būšu ar sevi un mēģināšu iemācīties sadzīvot ar to caurumu, kas ir manī. Jo, izraujot šos piecus gadus darba, panākumu, studiju, draugu, mīlestības, ikdienas un draudzības, es patiešām izrauju gabalu no sevis.

Vaļā,
mana mēle raisies vaļā,
Skaļāk, dziesma jānospēlē skaļāk,
Vaļā, apziņa man raisās vaļā,
Jāļauj vecai zālei iznīkt tā, lai ir, kur dīgt zaļai.
Un ja nu sabrucis kas vai arī pazudis sen,
Atkal kopā vāksies pa daļām,
Kā agrā aprīlī asni jaunu dzīvību dzen,
Tā man būs pamosties un vērties vaļā.
link2 comments|post comment

[Jul. 6th, 2015|03:34 pm]
citronz
Dienas mācība: kurš aizmirst katliņu mājās, tam jāiztiek bez kafijas.
linkpost comment

Atslodzei [Jul. 6th, 2015|03:10 pm]

ctulhu
Aleksandra Rudazova

http://www.rudasov.ru/

``Arhimaga`` un ``Jachena`` sērijas.

Ņem 1/3 šumeru mitoloģijas, piemet 2/3 Lavkrafta mitoloģijas, atjauc ar samērā cinisku, bet labu humoru, lieto relaksācijai. Situācijas smieklīgas, tēli dzīvi. Jociņi, protams vietām na ļubiķeļa, iz sērijas ``izdūra acis, vai ku amizanti``, bet visā visumā iesakāmi.

Flash ilustrācija: Svaigi kā pie magiem ieradies Nyarlathoteps: ``позвольте вас перебить.. ``
linkpost comment

[Jul. 6th, 2015|02:53 pm]
up
Iespējams, ka es esmu paštaisna un neirotiska kuce. Iespējams, pat, ka man ir autiskā spektra traucējumi, lai vai kā, I am so fucking done with you. Cik var dirst.

Es nudien nezinu, kur sakņojas viss šis naids un skaudība attiecībā pret savām ciltsmāsām. Vai pārprastās feminisma pamatnostādnēs, vai pašu bailēs, vai nenovīdība ir vienkārši latviešus/-tes atšķirošais traits. Es apbrīnoju cilvēkus, neatkarīgi no dzimuma, kas konkrēti, precīzi spēj nodefinēt, ko grib, nebaidās to pateikt skaļi un don't take no for an answer, nesamierinās ar druskām no dzīves dzīru galda, kas tiek uzlasītas un, pēcāk, Santa-style intervijās rebrandotas par ak, es nonācu kontaktā ar sevi un iemācījos saskatīt skaisto ikdienišķajā un tagad esmu tik piepildīta.  Es nesaku, ka nav cilvēku, kam laime nozīmē tieši to, es ticu, ka ir un varbūt pat pazīstu kādus vismaz ceļā uz to, tak viņi noteikti nepārmaļ citu kauliņus internetos par atšķirīgiem atskaites punktiem.

Zinat, kas man ir nonākt kontaktā ar sevi? dabūt to, ko tiešām gribas. tas adrenaline rush, kas aizpūš matus nost no sejas, kad ideja, kas ir sākumā bijusi sapnis, vai pat tikai puspajokam izmesta frāze, tad, jau, strukturēts plāns, visbeidzot, ir materializējusies. un ja reiz mēs esam par brīvībām, tad kapēc lai viena no tām nebūtu uzbūvēt sev apkārt žogu, vai kaut vai sprostu, ja tas šajā konkrētajā brīdī ir nepieciešams? Jā, man arī ir bail. Man trūkst drosmes izdarīt pat to, ko es zinu, kas man būtu pa spēkam, un gadās aizbildināties ar dažādiem pašizgudrotiem nosacījumiem un ierobežojumiem, taču es vismaz nemānu sevi ar stāstu, ka ir labi tā kā ir, ja kaut kur iekšā ir balss, kas uz to vienmēr atbildētu: I don't believe you. Un I don't believe you too, ka jums nekad neuznāk, kaut vakarā, kaut vienatnē, kaut izredka, tas sāpīgais vilnis pakrūtē, kas saka fuck it, fuck it all, šī nevar būt mana dzīve, manai dzīvei ir jābūt kam vairāk. It sevišķi, ja tie jūsu sāpīgie kamoli tepat vien ir redzēti izritināmies, mums nevienam nav atmiņas zudumi.

Ja vajag norādi uz konkrētiem trigeriem, tad liljabrik ieraksts. nu kāda jums, fucking, daļa, ko un kā domā skuķis rakstot šādu profilu? jūs pat neesat veči. un pat ja būtu, pilnīgi droši ne viņu interesējošajā kategorijā. arī konkurenci jums viņa nesastāda, jo vīrieši, kas interesē jūs, vai piebalsotu jums, vai kaut idejiski dalītu jūsu viedokli, nekad nepavilksies uz šādiem uzstādījumiem un pretēji. vai viņa kā plaši sludina savu dzīvesveidu, pievērš sev sekotājus? nē, viņa meklē savu vienpersonisko, subjektīvo laimi. un varbūt pat to nē. and who are you to judge that? nē, nopietni, who do you think you are?
link49 comments|post comment

[Jul. 6th, 2015|02:26 pm]

adore
Duļķaina diena. Pirmās lietuslāses, kas iekrīt svelmes sausumā, vienmēr smaržo pēc putekļiem kairinoši ļoti. Asaru pampums sejā. "Gribu redzēt Tevi kailu, " raksta Zaļacainais vīrietis. Vārdi kā vāze uz galda. Bez garšas, bez domām, bez sajūtām, tāda vāze. Un diena ir tukša. Gribu redzēt Tevi kailu.
Dažreiz es gribētu, kaut varētu būt ar Zaļacaino vīrieti. Lūk, skaties uz mani kailu. Lūk, dari ar mani visu to, tu jau zini kā — kā jau to var — ļoti dažādi. Dažādās pozās, dažādās maiguma un ne-maiguma pakāpēs. Man ir šis ķermenis. Šis skaistais, nekad vēl līdz galam nenovērtētais ķermenis, apaudzis ar emocionālās ēšanas zvīņām. Vakar, kad peldu ezerā, ūdens virsa šķiet notriepta ar asarām.  Apkārt ir gluds miers. Saule slīd uz leju kā lietavās noliecies zars, kas sagumis zem smaguma. Vien pāris ģimeņu ar bērniem plunčājas krastā, ūdenī un paši savās čalās. Viss ir mierīgi. Bet es peldu un pa reizei iedomājos, kā būtu, ja es slīktu, ja nu man pietrūktu spēka un es slīktu, bet tā nekad neatgadās.
linkpost comment

[Jul. 6th, 2015|02:18 pm]

deloveja_kundze
es pēdējos gadus visu laiku sapņoju par dzelžainu grafiku, bet man nekad to neizdodas iedzīvināt, jo vienmēr visādas lietas atgadās. piemēram, tas, ka gan pie mājām, gan pie darba šobrīd ir visādi remontdarbi, pie darba gan daudz trakāk, jo dārdina nejēgā un brutāli tēviņi nespēj man atbildēt uz jautājumiem par to, ko viņi vispār dara un kad viņi beigs, un viņus it nemaz nesatrauc tas, kā es varu tikt iekšā darbā, jo pie ieejas durvīm ir izrakta masīva bedre, kurai pāri var tikt lecot tieši slapjās smiltīs, tāpat ik pa brīdim uzrodas nesaprātīgi un super neprofesionāli partneri, kuri tā vietā, lai risinātu problēmas, vienkārši visu ignorē un izturas tā, it kā es pati būtu vainīga pie tā, ka mājaslapa joprojām neiet. un šitādas nebūšanas ir visu laiku, un tad attopies, ka divas stundas esi risinājis kaut kādas problēmas, kas nav pat tavas problēmas, bet kas vienkārši notiek, un kāds tur vairs dzelžainais grafiks un pieturēšanās pie plāna.

vienkārši šodien atcerējos par amandiņas padomu, ka vajag sapirkties ik pa brīdim visādus žurnālus un avīzes, lai saprastu, kas vispār notiek katrā un lai būtu aktuāli kontakti pie rokas, un tur katrā pa kādai intervijai ar cilvēkiem, kuri apgalvo, ka viņu panākumu atslēga ir dzelžains grafiks, un man šodien jau liekas, ka dzelžains grafiks un tā ievērošana ir pilnīgs mīts un urbānā leģenda, jo tas taču nav iespējams.
linkpost comment

GENOCĪDS !!! [Jul. 6th, 2015|01:25 pm]
aivars_666
LATVIETI, CELIES KĀJĀS !!! TEV NĀVESSPRIEDUMS JAU PARAKSTĪTS, NEGAIDI TĀ IZPILDI !!! http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvija-brivpratigi-uznems-250-beglus/697341
linkpost comment

Μολών λαβέ [Jul. 6th, 2015|09:53 am]

kautskis
Tātad drosmīgie hellēņi vakar paziņoja, ka nekā nebūs, iepūt mums, Eiropa, negribam mēs tavu taupību. Tagad komjaunietim Aleksim Cipram nāksies skaidroties ar cilvēkiem, kam prāts galīgi nenesas uz jokiem, savukārt Jānis Varufakis ir izdomājis, ka šitādi joki nav viņam, un šorīt aizgājis no darba. Kā savulaik vienā no manām bijušajām darbavietām, goda vārds: pusdienās aiziet pieci darbinieki, atpakaļ atnāk divi.

Tad ko nu mums tagad gaidīt?

Kā jau minēju, Grieķijas parāds sākotnēji nebija tāds parāds, kā to pierasts saprast — tā, ka Grieķijai trūkst naudas, ar ko samaksāt valsts gādīgajā azotē mītošajiem sērdieņiem, tādēļ viņa palūdz kādam bagātam onkulim aizsist čiriku līdz algai. Tomēr tagad Grieķijai tāds parāds ir, un pavisam nesen Grieķija nokavēja šī kredīta maksājumu.

Bagātie onkuļi par šādu notikumu pavērsienu it nebūt nav sajūsmā un — kas nav nekāds pārsteigums — īsti negrib grieķiem dot vēl vairāk naudas. Tas ir svarīgi, jo (a) viens no šiem onkuļiem ir Eiropas Centrālā banka, kas līdz šim uzkrītoši atturējusies no īpašiem komentāriem un (b) Grieķijai atkal sāk izbeigties nauda, ko maksāt saviem uzturamajiem. Grieķijā lieto eiro, un eiro drukā ECB. Tāpēc Grieķijā tagad bankomātos var izņemt sešdesmit eiro dienā: bankām nauda sāk beigties, un ECB īsti negrib viņām iedot vēl.

Tieši šādi izskatītos Grexit: vienubrīd Grieķijai vienkārši nepietiek eiro, ar ko samaksāt (turklāt nevis bagātajiem onkuļiem, bet saviem pilsoņiem), tādēļ viņiem nekas cits neatliek kā sākt drukāt pašiem savus papīrīšus. Ja Grieķija izstāsies no eirozonas, viņu no tās neizsviedīs: viņa pati būs spiesta izstāties.

Ir maz to cilvēku, kas gribētu šādu iespēju, un komjaunietis Aleksis Ciprs cītīgi uzsvēra, ka, jūs ko, mēs te nebalsojam par izstāšanos no eirozonas, mēs balsojam par to, lai paliktu tajā uz mūsu noteikumiem. Tas ir, ECB sapratīs, ka Grieķija nepiekāpsies — un piekāpsies pati. Šāda notikumu attīstība, maigi izsakoties, it nebūt nav garantēta, un pilnībā iespējams, ka drosmīgie Grieķijas dēli un meitas nobalsoja ij par izstāšanos no eirozonas, ij par valsts bankrotu.

Protams, pats par sevi bankrots nav nekas briesmīgs, tāpēc jau viņš ir izdomāts, lai cilvēkiem, uzņēmumiem un, kā izrādās, valstīm būtu iespēja norakstīt savu neveiksmīgo mēģinājumu un sākt no sākuma. Bet kaut kā trūkst pārliecības, ka Grieķija pēc bankrota kļūs par ļoti konkurētspējīgu valsti. Drīzāk varētu sanākt tāda mazāka Krievija: nemitīgā birokrātijā slīgstoša un paranoidālu vadoņu vadīta valsts, kas krata dūrīti uz visu pārējo pasauli un brēc, kā jūs man gauži nodarījāt.

Es gan ļoti gribu, lai man nebūtu taisnība.
link143 comments|post comment

atgriežoties no muižas pilsētā [Jul. 6th, 2015|07:24 am]

indulgence
[Tags|]

Sirdi priecē tas, ka mans pagalma bruģa saliņas apzaļumošanas projekts sācis dzīt asnus:

link1 comment|post comment

ričuka stūre [Jul. 6th, 2015|01:50 am]

vajag

[piss_lips]
Sveikiņi varbūt kādam mētājas vai arī zinat/esat manījuši kautkur Rīdziņā šāda veida stūri?! Apmēram kā bmxiņiem tikai ar zemāku pacēlumu - vēlams 10 - 12 cm (4 - 5")


link2 comments|post comment

Enough now [Jul. 5th, 2015|11:57 pm]

antijahve
[music |Tom Odell, bet nu jau slēdzu ārā.]

Viss.
Pietiek.

No šī brīža ilgākais laiks, ko es veltīšu domām par M, ir 3 sekundes. Tieši tik daudz, lai par viņu iedomātos un sev uzreiz pateiktu "nē".

Kā viņš pamanījās salauzt manu sirdi 3 reizes? Kā es ļāvu viņam to izdarīt?
Nekas, tas patiesībā nav svarīgi.

Labunakti. Rīts gudrāks, produktīvāks un darbu pilnāks kā vakars.

PS. Pavisam nopietni apsveru domu 2. augustā pārcelties uz Taizemi. Vismaz uz.. Daudziem mēnešiem.
linkpost comment

[Jul. 5th, 2015|10:43 pm]

zirka
[Tags|]

fantastisks, fantastisks vīkends. brīnišķīgas ainavas un patīkams diennakts režīms. paldies iesaistītajiem un svaigi iepazītajiem cibas personāžiem
link7 comments|post comment

Mākslas akadēmijas maģistrs [Jul. 5th, 2015|09:59 pm]
vajag
[adelise]
Labsvakars,
gribu mazliet paklačoties ar kādu, kurš mācās LMA maģistros, īpaši superīgi būtu, ja tas kāds/kāda mācītos vizuālo komunikāciju. Bet derēs arī jebkurš cits :) Lielspaldies!
link4 comments|post comment

[Jul. 5th, 2015|11:21 am]

mako
Grābt sienu pagalmā, uz galvas salmenīca un austiņās klasika. LR3. Jauki.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]