Kaščejs 4ever! [entries|archive|friends|userinfo]
kaszczejs

[ website | Pamatblogs krieviski ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Esperanto = Politikas dumbrājos = ЖЖ - Ciba krieviski = Pasts Erudītu Līga ]

<3 [Nov. 24th, 2014|05:22 am]

eos
^-^

quit heroin or heroin quits you

.8.
linkpost comment

[Nov. 23rd, 2014|08:15 pm]

mazeltov
[Tags|, ]

Mans guilty pleasure reizi nedēļā vai divās ir aiziet uz tuvējo veļas mazgātuvi, kur ir gan veļasmašīnas, gan žāvētāji. Un bezmaksas wi-fi. Tas nekas, ka man tāpat ir mobilais internets, taču man patīk tas, ka wi-fi ir par brīvu un ka vispār ir. Ka par kaut ko tādu ir padomāts.
Tad es sēžu uz soliņa un lasu ko - neko, un kad veļa izmazgājusies/izžāvējusies, paņemu vienu no košajām plastmasas baļļām, kurā samest drēbes un pēc tam nest salocīt un sašķirot uz tam paredzētā galda.
Vēl man dažreiz vienkārši patīk pavērot kā drēbes lido aiz lielajiem žāvētāja iluminatoriem. Kādā ir priecīgo un košo krāsu drēbes, citā atkal tumšās, citā atkal kaut kāds spilvens iemaldījies un tad tur viss tā lido kā kaleidoskopā.
Šoreiz gan apvienoju patīkamo ar lietderīgo un aizgāju aiz stūra, kur daudzie turku veikali. Tad tu iebrien kādā skārnī, kur, kā likums šādās vietās, ir pārdevējs, tad vēl kaut kāds vīrietis, kurš sēž uz krēsla un sazin kāda ir viņa loma un, protams, kāds pārītis citu it kā pircēju, it kā ne un tad viņi uz tevi blenž tā, it kā tu būtu apmaldījusies. Bet drīzāk jau manā ģīmī parādās zīme "infidel" liesmojoši sarkaniem burtiem. Pēc tam iegāju foršajā ceptuvē, kur nopirku dažus Kateyef baklavas rullīšus. Trakākais tas, ka arī maize tur izskatās un smaržo baisi labi, bet joprojām turos, jo man ir maizes celibāts, kamēr apniks.
Tad lielākais izaicinājums ir atrast veikalā pareizo vistas mērci, jo, pirmkārt, diezgan liela izvēle un otrkārt - uz iepakojumiem viss ir holandiski, bet es spēju izlasīt kaut ko tikai tad, ja vārds atgādina kādu angļu vai vācu vārdu. Lai gan ar to reizēm arī pietiek.
Vienrīt gāju uz staciju un ievēroju, ka uz ēkas sienas ir kaut kas rakstīts. Ieskatījos, pakustināju smadzenes un tad ierēcu par Mr. Obvious tipa teicienu, ko viņi tur uzlikuši - jo tālāk tu ej, jo ilgāks ceļš atpakaļ.
linkpost comment

[Nov. 23rd, 2014|08:27 pm]

antuanete
[Tags|]

   Urā, veiksmīgi atlidojām - kopā ceļā pavadītas ap 28 stundas (jo bija garš gaidīšanas laiks Maiami un Detroitā), neskatoties uz miglu, kuras dēļ pa dienu pāris lidmašīnas RIX aizsūtīja uz Tallinu, piezemējāmies Rīgā plānotajā laikā. Māmiņa savārījusi frikadeļu zupu un sacepusi kotletes, beidzot ēdam "normālu" ēdienu. Kaķi priecīgi, Muris ar lielām acīm un drusku nervozs, bet beidzot ielīda klēpī. Tagad jāizguļas, rīt jāizmazgā neiedomājama kaudze ar drēbēm un jāsaliek pa plauktiem pirkumi, un tad varēs pieķerties bilžu salikšanai internetā.
link1 comment|post comment

Nu jā.... [Nov. 23rd, 2014|07:56 pm]

feita_kleita
izārdās mana pasaule, iepakojas kastēs un pelēkos maisos.
Tagad jūtos slikti, jo mana materiālā loriņu pasaule aizvākta prom no acīm. VAIRS Nav māju! Tāda tā sajūta.
linkpost comment

Sākas panika. [Nov. 23rd, 2014|07:50 pm]

feita_kleita
Visa tik daudz.
Lai gan nemaz arī ne tik daudz.
Meh.
Vajadzīgs morālais atbalsts no kura atteicos, bet es vairs nevaru tik ilgi Adu pie sevis pieturēt.
linkpost comment

[Nov. 23rd, 2014|06:21 pm]

mazeltov
Pārāk gara atbilde twitterim, tāpēc lieku šeit. Protams, ka Iespējamās misijas dalībnieki saņem vairāk nekā skolotājs vulgaris, līdz ar to tas ļoti lielā mērā ir naudas jautājums (jo tad ir konkurss uz šīs misijas dalībnieka vietu un tāpēc arī izdodas sameklēt jaunus un progresīvus entuziastus):
no Iespējamās misijas mājas lapas:
"Katrs Iespējamās misijas dalībnieks papildu skolotāju algai saņem mācību stipendiju 200 eiro apmērā, kura tiek izmaksāta katru mēnesi divu gadu garumā – no attiecīgā uzņemšanas gada jūlija mēneša līdz otrā mācību gada maijam. Skolotāja alga ir atkarīga no konkrētās pašvaldības naudas sadalījuma un arī no skolas budžeta plānošanas. Vidējais atalgojums dalībniekam kopā ar skolotāja algu un mācību stipendiju ir no 570 – 640 eiro (neto) apmērā."
+
"Dalībnieki divus gadus paralēli darbam skolā mācās Iespējamās misijas Līderības attīstības programmā, kur apgūst gan pedagoģijas, gan līderības prasmes, kuras būs būtiskas darbam skolā."
linkpost comment

[Nov. 24th, 2014|01:22 am]

morraa
Tokijas pašā-pašā vidū ir vieta, kurā atrodas vairāki parki, neskaidras nozīmes ēkas, tai skaitā viena no tām ir uzbūvēta labākajās Eiropas aristokrātu pilsbūvinecību paražās ar grezniem vārtiem ar zeltītiem rokturiem. Kroņvietā atrodas dubulta ginko biloba koku aleja", kuras pašā galā majestātiska ēka ar apaļu jumtu un akmens kolonnām. Arī Eiropas pilsbūvniecības stilā, bet bišku padrūma. Ēkai priekšā bronzas zirgi uz pakaļkājām ar visiem jātniekiem un balts ar sarkanu sauli karogs garā mastā. Strūklakas, akmens bruģis, tūkstošgadīgi koki apkārt. Impērija visā savā staltumā.
Vēl ir par agru stāstīt ko tieši es tur darīju, bet starp darīšanām izdomājām iziet caur vienu no enoki dzelzs koku parkiem. Parks diezgan slikti kopts, ar sadrupējušu asfaltu, noteikti ar dengū skartiem odiem un strūklaku pa vidu. Pie strūklakas rakstīts, ka parks kādreiz tika izmantots militārajām mācībām. Kādām tieši nav teikts. Apkārt skraida bērni, salasa rudens lapas un met gaisā, birdinot lapas un zemes graudus sev aiz apkakles. Mammas neliekas ne zinis.
Parka galā vairākas teltis, kuras parasti ir gadatirgos un diezgan slikti pamanāms ziņojums par to, ka gadatirgus vien ir - "Meža keramikas gadatirgus". Jeb, kā Japānā to dēvē, cepumu gadatirgus. Ne jau ēdamo cepumu bet to kaut-ko, kas ir cepts krāsnī.
Vienā teltī atradu pārsteidzoši skaistu keramiku. Ļoti smalku, patīkamu aptaustot, ar krāsas niansēm un ļoti skaistiem griezumiem uz pašām krūzēm un vāzēm. Dārgi arī... Brīnoties par to visu aprunājos ar večuku kurš to visu tirgoja - večuks runāja grūti saprotamā dialektā (izrādījās, ka nāk no Miyazaki, kas ir tālu dienvidos) un bija ļoti dzīvespriecīgs, visur bārstot savu rjūķūīsko "ti" skaņu, pierastā vidusjapāņu "či" vietā.
Nopirku pie večuka šo un to, viņš palūdza adresi un apsolīja atsūtīt vēl krūzīti dāvanā ar uzzīmētu garneli.
Meistars ir patiesi ģeniāls - es pat neuzdrošinos tās fotografēt, jo bildēs visu to burvību ieraudzīt ir grūti. Var būt ka kādu citu reizi rīta saulē.
Meistaram jau daudz gadu un viņš vairs neko negribot veidot, jo rokas sāp un tā, bet nezkāpēc garneles krūzīti uzdāvināšot.
Nu mums būs ģimenes relikvija. Unikāla garneles krūzīte šōčū dzeršanai.
link2 comments|post comment

Rīt pl.13 mašīns + palīgs [Nov. 23rd, 2014|05:58 pm]

feita_kleita
jau sarunāts, bet es sēžu pie palodzes un mokos ar visa negribēšanu. Ir briesmīgi, kad ir tik daudz grāmatu un citu loriņu. Piemēram, gandrīz 2 kg iežu, kas atvesti no Itālijas, Anglijas un Tallinas, bet tas protams ir sīkums pret vētru, kuru sacelšu atgriežamies, jo vēlos visu pārkārtot savādāk. Un atkal nevarēšu dzīvot melnā, jo būs mīļotie kaķi, mani mīļotie kaķi. Ilgojos.
Zvanīja mammīts, pastāstīju, ka atkal pārvācos. Viņa saka, ka tagad atkal varēšot mierīgi gulēt. Un Ada varēs mierīgi gulēt. Un es, cerams, varēšu mierīgi gulēt, jo vairs neklaiņošu. Ir tik ļoti paaugstinājusies obligāti izlasāmo grāmatu kaudzīte. Man jau ir izsapņots lasīšanas stūrītis! Ceru, ka tas būs spējīgs izdzīvot apvienojot Sirds klātbūtni un spēja sadarboties pieņemot vienam otru arī būs izaugusi.

Patiesībā man ir ļoti ļoti bail.
linkpost comment

Priedītis un Mūrniece [Nov. 23rd, 2014|05:22 pm]
aivars_666
PAR PRIEDĪTI UN MŪRNIECI…
Skandalozā publicista Lato Lapsas, kurš līdztekus negodīgu amatpersonu atmaskotājam ir zināms arī kā zvērīgs kosmopolīts un visa nacionālpatriotiskā jebkurās tā izpausmēs nīdējs un apkarotājs, mājas lapā pietiek.com ir ievietots kāda propesoriņa no Daugavpils Artura Priedīša raksts, kurā šis tips nikni gāna pašreizējo Saeimas priekšsēdi I.Mūrnieci, apsūdzot šo negodīgumā, jo viņa pirms vairākiem gadiem esot viņu intervējusi, radījusi iespaidu, ka esot draudzīgi noskaņota, bet vēlāk uzrakstījusi par viņu iznīcinoši kritisku rakstu „LA”, kur tobrīd strādāja, slejās (http://pietiek.com/raksti/vai_nelietis_var_but_parlamenta_priekssedetajs). Uzreiz varu piebilst, ka šāds stils ir raksturīgs žurnālistiem ne tikai mūsu valstī, bet visā pasaulē kopumā, un uz to intervējamajam ir jābūt gatavam, ka noskaņa intervijas laikā var būt pilnīgi pretēja tai, kas parādīsies „gatavajā rezultātā”, to es pats ne tik sen izbaudīju, sniegdams interviju Latvijas Radio žurnālistam V.Pupikam, kurš pēc tam to, vismaz manuprāt, visai neveiksmīgi centās pārvērst ironiskā groteskā. Man tas nebija pārsteigums, neko labāku es arī necerēju saņemt no iestādes, kura no manis baidās vairāk, kā no traka suņa, un vienīgais iemesls, kāpēc es vispār toreiz piekritu intervijas sniegšanai, bija fakts, ka nevēlējos uzklausīt pēcāk pārmetumus – re, viņš sūdzas, ka nelaiž viņu runāt (Ne)Brīvajā mikrofonā, bet, kad paši vēlamies dot šim vārdu – atsakās… Priedītim drīzumā uzradās solidārs aizstāvis – kāds Ivars Prūsis, kurš arī šad tad mēdz publicēt kosmopolītiska satura rakstus internetā (http://pietiek.com/raksti/pardomas_par_latvijas_posta_iemesliem_inaras_murnieces_zemiskas_ricibas_publiskosanas_sakara), un kuram Lapsēns, protams, arī ar prieku dod iespēju izpausties savā portālā.
Kas tad ir Arturs Priedītis? Atmodas sākumā viņš centās apliecināt sevi par nacionālpatriotu, prasīja noņemt no amata toreizējo Daugavpils Pedagoģiskā Institūta rektoru O.Roždestvenski, apsūdzot viņu nelojalitātē pamatnācijai un stagnatorismā. Nekāds „zelta gabaliņš” no Krievijas atbraukušais rektors gan nebija, tomēr uz pārējo krievvalodīgo fona viņš ar īpašu naidu pret latviešiem vis neizcēlās, taisni otrādi – sakaitinot vietējo partijas komiteju un arī deputātu padomi, atļāva virs DPI jumta pacelt sarkanbaltsarkano karogu, kam toreiz nebija vēl nekāda valstiska statusa. Interesanti atzīmēt arī faktu, ka drīz vien pēc tam karogs no jumta pazuda un vēlāk „atradās” Priedīša mājās, kurš taisnojās, ka esot noliecies karoga kāts, tāpēc viņš, lai nacionālā simbolika netiktu zaimota, esot to noņēmis un atnesis uz savām mājām. Nav gan skaidrs, kāpēc viņš nemēģināja karoga kātu salabot, vai vismaz informēt par to savus kolēģus no Tautas Frontes, kuras aktīvs loceklis viņš toreiz bija… Lai nu kā, bet drīz vien pēc Latvijas faktiskās neatkarības iegūšanas viņš sāka pūst citā stabulē, pauzdams Jurkānam līdzīgus uzskatus, ka „nacionālā elite” esot apkrāpusi mūsu valstī dzīvojošos draudzīgos krievvalodīgos, ka Latvijā valdot etnokrātija un fašisms …utt., u.tjp., tādejādi iegūdams lielas simpātijas Daugavpilī esošo krievvalodīgo okupantu laikrakstu žurnālistu vidū. Viņš arī nodibināja latviešiem naidīgu veidojumu „Mutltinacionālais centrs” (tā nosaukums jau faktiski pilnībā izsaka būtību), kurš dažus gadus varēja eksistēt, jo saņēma naudu no Sorosa fonda, bet pēcāk žīdu miljardieris laikam nosprieda, ka ir citi veidojumi, kas efektīvāk nīcina latviešus, un pārstāja dot naudu Priedīša auklējumam, tādejādi nolemdams to drīzai iznīcībai. Drīz vien Priedītis zaudēja arī pasniedzēja amatu DPI, jaunas darba vietas atrašana viņam diez ko nevedās, jo bija iemantojis gana skandalozas personas slavu, arī mūsu tautas ienaidnieki okupanti viņu gan izmantoja, bet īpaši necienīja, kā jau allaž kangarus… Tad šis tips pēkšņi sadomāja ar skaļu „pompu” atteikties no LR pilsonības un pieprasīt patvērumu Krievijas Federācijā, bet izrādījās, ka arī tur viņu atplestām rokām neviens negaida, pat KF pilsonību automātiski nesolīja. Pilsētā viņš bija bieži redzams pastaigājamies kopā ar saviem gara radiniekiem – kādu Latvijai izteikti naidīgu okupantu S.Kuzņecovu, kurš kādreiz kopā ar A.Priedīti bija strādājis DPI, bet vēlāk darbu zaudējis gan savas publiski paustās pret latviešiem naidīgās nostājas dēļ, gan arī tāpēc, ka ļoti bieži lietoja alkoholiskos dzērienus… Vēlāk viņš atrada darbu dzelzceļnieku tehnikumā, kā arī piepelnījās, rakstot politiskus komentārus Daugavpils okupantu presei. Tāpat neiztrūkstoši pavadoņi Priedītim bija divi žīdi – bijušais marksisma-ļeņinisma pasniedzējs J.Šteimans, kurš vēlāk DPI pasniedza Latvijas vēsturi un B.Volkovičs – t.s. „zinātniskā ateisma”, bet vēlāk reliģijas vēstures pasniedzējs tajā pašā iestādē. Nu jau visus šos tipus velns ir parāvis pie sevis, atstājot Priedīti vienu pašu šai saulē, par ko viņš sūkstās iepriekš norādītajā internetvietnē. Vēl varu piebilst, ka no drošiem avotiem esmu dzirdējis, ka A.Priedītis jau 1998. gadā esot izteicies, ka zvērīgajam naciķim A.Gedroicam derētu galvu noraut, tomēr no vārdiem uz darbiem nav bijis gatavs pāriet. Pāris reizes, satiekot šo nejauši uz ielas un vaicājot, kad tad šis pildīs doto solījumu vākties prom no Latvijas, minētais tips ierāva galvu plecos un centās nozust no redzes loka tā vietā, lai parādītu savu drosmi un dotu reiz nekaunīgajam nacistam „pa zobiem”…
Kādu brīdi jau šķita, ka pans Priedītis ir nozudis vispār no politiskās skatuves, bet tad pēc laika pamanīju viņu atkal publicējamies L.Lapsas lapā un arī L.Grantiņa „Tautas tribunālā”, kurš sākumā uzskatīja Priedīti par cīnītāju un patriotu. Vēlāk gan arī Grantiņa garīgi slimajās smadzenītēs tomēr radās apjausma, kāds draņķis šis tips ir, un patlaban viņš Priedīti raksturo vienīgi negatīviem epitetiem, kurus pēdējais, protams, ar uzviju ir pelnījis.
Kāpēc es šo visu rakstu – vai tikai ar mērķi atcerēties neseno pagātni un pastāstīt par dažiem labiem darboņiem ko jaunu tiem, kas pirms gadiem divdesmit vēl nebija dzimuši? Nebūt nē, mans nolūks ir likt tautai izvērtēt un apdomāt – vai tas, ka šādi neapšaubāmi naidīgi tipi kā Priedītis gāž dubļus virsū Mūrniecei, liecina, ka viņa ir Latviešu Patriote? Nu, protams, tik atklāti un ciniski kā Priedītis Mūrniece savu tautu nezākā, spriežot pēc viņas publiskajām runām un savulaik nodrukātajām publikācijām „LA” it kā ir pat norūpējusies par tās likteni, bet… Ir daži jautājumi, ko, manuprāt, vajadzētu nekavējoties uzdot I.Mūrniecei, un ko varētu izdarīt kaut vai šobrīd Saeimā strādājošā Liene Apine, kurai ar I.Mūrnieci, ja nemaldos, ir diezgan draudzīgas attiecības, proti:
1) I.Mūrniece priecājas, ka pēc oficiālajiem statistikas datiem Latviešu Latvijā šobrīd esot 62% un viņa cerot, ka šis skaitlis arvien pieaugšot. Kā viņa cer to panākt?
2) Vai I.Mūrniece atbalsta Latvijas dekolonizācijas ideju? Ko, viņasprāt, vajadzētu darīt ar nelojālajiem krievvalodīgajiem – mācīt viņiem Valsts valodu, integrēt, vai tomēr darīt visu iespējamo, lai piespiestu viņus Latviju atstāt?
3) Vai Latviešiem Latvijā nevajadzētu ar likumu noteikt pirmtiesības, ņemot vērā arvien vēl katastrofāli mazo pamatnācijas ļaužu skaitu Latvijas iedzīvotāju vidū un arī mūsu ārkārtīgi zemo dzimstības līmeni. Ir taču starptautiskās konvencijas, kas ļauj to darīt!
4) Vai I.Mūrnieci neuztrauc, ka ES atvērto robežu dēļ Latviju drīzumā varētu pārpludināt jauni ieklīdeņu pūļi, kas šoreiz būs ieradušies mūsu teritorijā pilnīgi likumīgi? Ko viņa gatava darīt, lai to novērstu? Ko I.Mūrniece darīs, ja Saeima atteiksies ierobežot uzturēšanas atļauju tirgošanu ārvalstniekiem?
5) Kā I.Mūrniece skatās uz arvien pieaugošo homoseksuālisma propagandu Latvijā? Vai, viņaprāt, aktīvs homoseksuāla dzīvesveida piekopējs un reklamētājs var būt ministrs?
6) Ko I.Mūrniece darīs 2015.gada un nākamo gadu 16.martā? Piedalīsies leģionāru gājienā, publiski atteiksies to darīt, vai gļēvi aizmuks ārzemju komandējumos, kā to parasti darīja viņas priekšgājējs J.Straume?
Lūk, saņemot atbildes uz šiem jautājumiem, tad varēs arī izvērtēt I.Mūrnieces personību un to, kādai politiskajai nostājai viņas pozīcija savukārt ir tuvāka – A.Priedīša vai A.Gardas. Man gan šķiet, ka tā plaisa starp I.Mūrnieci un A.Priedīti, līdzībās runājot, labam sportistam ir mierīgi pārlecama, savukārt starp I.Mūrnieci un A.Gardu stāv nepārvarams bezdibenis. Tā man liek domāt I.Mūrnieces līdzšinējā darbība „LA” un Saeimā, kā arī fakts, ka ne komunista-čekista-pederasta Krustiņa laikraksts (nav iedomājams, ka tajā kādreiz varētu strādāt kāda no „DDD” žurnālistēm), ne partija „VL” varētu uzņemt savās rindās, ne, vēl jo vairāk, Saeima par priekšsēdi ievēlēt krietnu, godīgu, dedzīgu, uzupurēties gatavu Latvju Patriotu. Viņas ieņemamais amats jau krietnā mērā apliecina viņas nostāju latviešu nācijai būtiskos politiskos jautājumos. Domāju, ka drīzumā mēs pārliecināsimies, ka viņa ir sava amata priekšgājēju piekoptās politikas centīga turpinātāja. Varbūt pat mūsu tautas ienaidnieks Priedītis (normālā valstī viņam sen jau tiktu atņemta pilsonība un pats izraidīts no Latvijas uz visām četrām debess pusēm) pārstās uz viņu dusmoties, redzot, ka Mūrniece ir viņa ideju dūšīga realizētāja dzīvē. Lai nu Dievs man piedod, ja es kļūdos, taču līdz šim visi mani pareģojumi praktiski vienmēr ir piepildījušies.
Latvieši, vai tiešām mums mūžīgi būs jāizvēlas sev vadoņi starp tādiem atklātiem neliešiem kā Priedītis un viltusnacionāļiem kā Mūrniece? Vai mēs beidzot varam vai nevaram nodibināt plaša mēroga tiešām nacionālu politisku spēku Latvijā? Atbildiet katrs pats sev uz šo jautājumu!

LATVIEŠU NĀCIJAS INTERESES AUGSTĀK PAR VISU !!! CĪŅAI SVEIKS !!!

23.11.2014. Aivars Gedroics
linkpost comment

[Nov. 23rd, 2014|01:22 pm]

mazeltov
[Tags|, ]

Kāda grupa patiešām arī 2h spēlēja Metallica cover-us kādā pabā zem mājīgām ķieģeļu velvēm un kāds bija visu laiku pirmajā rindā un dancoja un močīja pačku un saņēma par to publiskus komplimentus no dziedātāja lomas izpildītāja. Tas gan nebija grūti - 5m rādiusā bija tikai plikpauraini vai īsmataini džeki.

Sen nebiju bijusi uzdzīvnieks (paldies, zimbabve & pzrk par šo terminu, lietoju jau n gadus), bet vakardien izdevās. Kamēr stāvēju pie skatuves un dancoju, tikmēr dzīvokļabiedrs & viņa kaimiņi sūtīja aliņus no bāra letes līdz maniem ierakumiem. Ļoti ērti. Pēc koncerta beigām iztrakojāmies pa deju grīdu, kurā, domājams, nonāca puse alus no mūsu glāzēm, jo kurš tad nedejo ar glāzi rokās.

Tad bija vēl viens bārs, kurā pie sienas ir 200 vai vairāk piejamo beļģu alus saraksts. Biju nepieklājīga un pagaršoju tikai vienu.
Tā kā daļa komandas atsijājās, kodolkomanda savāca vienu brazīli, vienu ar bereti un vienu jaunieti ar bārdu un mēs gājām uz pēdējo cerību, kas vēl bija vaļā un kur atpazinu daļu no koncerta apmeklētājiem. Uz brazīļa jautājumu par to, ko es dzeršot, atbildu, ka "I want just Coke" un aizeju uz dāmistabu. Pēc mirkļa brazīlis ieseko man dāmistabas priekštelpā un prasa "How much coke costs in the Netherlands?" pēc kā es smējos un ķircināju viņu atlikušo vakaru par to, kā gan viņš varēja iedomāties ka tāds jērņifeiss kā es varētu gribēt kokaīnu nevis CocaCola.

Jā. Un tad manam dzīvokļa saimniekam bija gana visu alkoholu un bija laiks doties mājās. Viņš sēdās grabadoram pie stūres, es - uz bagāžnieka un tad, dziedot slavenākās rindiņas no dažādām pazīstamām dziesmām kādu 10-15 minūšu laikā bijām mājās gan. Pa nedaudz līklokčainu trajektoriju vietām, bet tomēr - safe&sound.

Yay. Tagad gan viss. We will be prātīgi.
linkpost comment

[Nov. 23rd, 2014|02:31 pm]

pa_leeto

[lidot]
Gribu tikt vaļā no CityFitness (tagad laikam pazīstams kā MyFitness) dāvanu kartes, ar kuru var apmaksāt viena mēneša abonementu.
Pirkta 27.oktobrī par 35,45 eur, atdošu par 25 eur, derīga 3 mēnešus no pirkuma datuma (derēs arī tad, ja uz sporta zāli nolems iet 1.janvārī).
kam interesē, atstāj epastu komentāros.
link8 comments|post comment

[Nov. 22nd, 2014|10:39 pm]

mazeltov
Šovakar Utrehtā kādā pabā kāda grupa spēlēs Metallica coverus un kāds plāno močīt savu garo princeses pačku.
link1 comment|post comment

[Nov. 22nd, 2014|09:46 pm]

ld
Baseins
linkpost comment

Winter is coming! [Nov. 22nd, 2014|10:00 pm]

vajag

[goddes]
Īpatnēja vajadzība un piedāvājums,laikam, pat nezinu, kurā komūnā atbilstoša. Vajag čaklas rokas, kas var salāpīt ~10 pārus vilnas zeķu. Pretī piedāvāju 2 ielūgumus uz teātri Dailē kādām svaigām izrādēm, ar mani vai bez, pēc Jūsu vēlēšanās:) Deal?
link4 comments|post comment

gandrīz ziema :) [Nov. 22nd, 2014|02:43 pm]

reinulitis
šodien meita uz matemātikas olimpiādi aizdevās. iekšā man kaut kāds streselis sēž par to visu. nē, ne par vietām vai tā, vnk kā tam bērnam tur klājas.

a sarunu tēma šodien bija interesanta mājās, par platformām kurās piedzimstam un dzīvojam. Katram savs plauktiņš iedalīts. vienam šaurāks, citam platāks. un atrodas ar dažādos augstumos tie plauktiņi.
kamēr vienam šķiet, ka tā tam jābūt, kā ir, tikmēr otrs ir laimīgs, ka nonācis uz tāda, tik kruta plauktiņa :)

par vēlmēm un cerībām. reiz, sensenos laikos rakstīju uz jauno gadu vēlmes, nu ko nu es gribētu tā kā izdarīt. laikam visu dzīvi atcerēšos kā viens man teica - un tas ir viss? neko vairāk tu negribi? un kur tad ir plašais domu lidojums ar gandrīz neiespējamām vēlmēm uz kurām tiekties?

a es tā visu pa vienkāršo - lai bērni veseli, lai sencīšiem vēl veselība turās, lai naudiņas pietiek ikdienai, tā prātīgi dzīvojoties. jo es zinu kā un cik un kur to visu rauj.
zinu ko maksā to dabūt. varbūt tāpēc tik piezemētas man tās vēlmes.

pēc dvēseles lidojuma, kad būtu jāiemīlas un jāmīl... nu tas tā. ja sanāks. kāpēc šādi? jo nenormāli sāp, ja nesanāk. vnk sāp. tāpēc ... tā prātīgi ar tām vēlmēm.

vēl ir tā, ka gribas būt līdzvērtīgākai tiem cilvēkiem, kas manā skatījumā ir krietni virs manis. un reizēm nevaru saprast, kāpēc man nekas nesanāk. un tad atceros par platformām uz kurām piedzimstam, kurās mācamies dzīvot :)
linkpost comment

[Nov. 22nd, 2014|12:44 am]

ld
[Tags|]

Pārāk satraukta, lai gulētu.
Vakars izdevās uz urrā!
linkpost comment

Canon bateriju lādētājs [Nov. 21st, 2014|06:24 pm]

par_velti

[thx1138]
Canon 350D un 400D bateriju lādētājs.

bilde )
linkpost comment

Un atkal [Nov. 21st, 2014|04:28 pm]

feita_kleita
kravāšu čemodānus un kārtošu kastēs grāmatas.
3 mēnešos esmu izdzīvojusi 3 gadus dzīves. Pirmajā sajūsma par visa drīkstēšanu un stabilitātes ilūziju. Otrajā besis un izmisums, kad riebjas tas, kas tev jādara. Trešajā intensīva ārprātīga tusēšana un klaiņošana naktīs. Nemiers. Es nespēju sevi sargāt. Un tagad es atgriezīšos mājās pie Sirds. Lai arī viņš nav "mans ideālais vīrietis" un es neesmu "viņa ideālā sieviete" ir svarīga šī būšana blakus un rūpes. Man nepieciešama pieskatīšana, lai nenodzertos un mani neatrastu kādā vārtrūmē izvarotu un nogalinātu. Sirdij nepiesiešama aprūpēšana, lai neizdiltu vēl vairāk un nenomirtu badā pie pilna ledusskapja. Turklāt vēl jācenšas tikt pāri un salabot prātus. Depresija ir slimība pret kuru ir zāles. Antidepresantus nedzer vārguļi, kuri visu mūžu vēlas nīkt.

Bet ir arī bailes, protams. Es baidos, ka tas "Tev ir tik daudz mantu" un diktēšana, kad man iet gulēt, kad man lasīt grāmatu, vai skatīties filmu oriģinālvalodā pat tad, ja tā valoda ir japāņu, mani atgriezīs atpakaļ pie asmeņiem. Cerams, ka tā nebūs. Cerams, ka es joprojām saglabāšu savu brīvo gribu.

Un Ada ir brīnišķīga, kad viņai nesākas paranoja (cerams, man tā nesāksies tagad). Ir apņemšanās sev palīdzēt, apņemšanās nedarīt sev pāri. Vakar sūcām vīnu un rakstījām dzeju. Gājām uz KKC, lai es varētu priecāties par sniegu, kamēr tas nav pārvērties par šļuru. Atklāju laba sidra dzeršanas prieku, jo tas neaizver manī saprātu. Ēdu vegānu šokolādes kūku, kuru nekad vairs neēdīšu, jo tāds veselīgs dranķis ir briesmīgi meli sev pašam.

Viss. Saguru no visas šīs sadrumstalotās pierakstīšanas.
linkpost comment

[Nov. 21st, 2014|03:11 pm]

ld
[Tags|, , ]

Atbildot kārtējo S darba zvanu, man radās ideja, ka mēs varētu strādāt kopā.
Hmmm
Agrāk tas bija viens no maniem NoGo
link4 comments|post comment

televizora galdiņš [Nov. 21st, 2014|11:02 am]

par_velti

[santa_be]
Atdodu, pašsavākšana Teikā, santa.bieza@gmail.com. 

Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Ja nevienam nebūs vajadzīgs dosies tusēt ielu dzīvē pie konteineriem :)


bilde )
link1 comment|post comment

Ar skatu uz rītdienu [Nov. 21st, 2014|10:13 am]

kautskis
Mēs domājam, mums visiem šo dienu vajadzētu pasludināt par Meteorologu darba novērtēšanas dienu vai ko tamlīdzīgu. Edz, teica, būs sniegs — un ir! Paldies, Vēja māt, paldies!

Protams, Mēs domājam jo sliktu par visiem, kas šādā dienā uzdrošinās kaut ko pīkstēt par balto sūdu. Tas taču ir pirmais sniegs, sniegs, kas pat tik monstrozu pilsētu kā Rīgu uz brītiņu spēj vērst mazliet daiļāku! Līksmojamies, jūkstamies un nevaram vien sagaidīt nedēļas nogali ar spriņģošanu pa Plašajām Dzimtenes Ārēm, kuŗu sniegs būs pārvērtis par īstu ziemas brīnumzemi.

Starp citu, lietotāja [info]rasbainieks vērsa Mūsu uzmanību uz to, ka Plašās Dzimtenes Āres, tas ir, Sedas purvs, iekļuvis ērBoldrika ērBoltika bortžurnālī. Nekā daudz jau tur, protams, nav, turklāt Sedas purvs nodēvēts par marsh, nevis par bog (klau, [info]antuanete, Seda taču ir bog, nevis marsh, vai ne?) Tomēr ir jo atzīstami, ka Sedas purvs nokļuvis tur, kur lielākā daļa Sedas iedzīvotāju nemūžam nenonāks, tas ir, uz ērBoltika borta un internetos. Ka Mēs jums sakām, Sedas pilsētas nākotne izskatās jo tumša, savukārt Sedas purva nākotne arvienu gaišāka. Ir jau arī pēdējais laiks, Sedas pilsēta vispār ir augonis uz Ziemeļvidzemes miesas. Ja jūs zinātu, kā sedinieki to purvu pieķērnājuši, runāt negribas.

Un, ja mēs te par pagātnē iestrēgušām lietām — vakar bijām aizgājuši uz VEF mūzeja pasākumu par telefoniem VEF Kultūras pilī. Mēs jums teiksim, visu VEF Kultūras pili vajadzētu pasludināt par VEF Kultūras pils mūzeju! Nekāda eiroremonta, pat ne smakas, turklāt tur joprojām darbojas tāda tālruņu centrāle, kādas savulaik bērnībā atskatījāmies, kad braukājām līdzi tēvam viņa telefonu montieŗa gaitās. Bet nu labi, par to varbūt citreiz.
link4 comments|post comment

Tas bēbis ir kaut kas kolosāls! [Nov. 20th, 2014|08:07 pm]

ld
[Tags|]

Ja es mazgāju traukus, Anna skrien pie galda un ķeksē nost krūzes un nes man mazgāt!

Un kopš vakardienas viņa izmet tukšos iepakojumus! Nupat vakariņās negaidīja maltītes beigas, bet paņemot pēdējo desiņu, nošļūca lejā ar tukšo paku un izmeta gružkastē. Tas jautrākais, ka piena pakas met riktīgajā dzeltenajā!
linkpost comment

[Nov. 20th, 2014|03:07 pm]

ld
Manai tievulei Līnai izrādās ir sešpaka!!!
linkpost comment

[Nov. 20th, 2014|02:25 pm]

mazeltov
Jociigi, ka tie, kuri visvairaak plosaas pret feminismu un uzskata, ka sievieteem ir kaut kaada noteikta orbiita pa kuru jaarinkjo, nereti ir tie pashi, kuri izverd dusmas un sashutumu pret sievieteem, kuras veertee viirieshus peec naudas maka biezuma/dziives, ko shie vinjaam var nodroshinaat. Tachu shiim grupaam tachu vajadzeetu buut kaa radiitaam viena otrai, jo abas grib patureet tradicionaalo dziives modeli, kur katram dzimumam sava loma un vieta.
link1 comment|post comment

[Nov. 20th, 2014|01:45 pm]

shiry
So, what's next on the agenda, pray away the gene?
link3 comments|post comment

[Nov. 20th, 2014|12:10 pm]

shiry
My day started out just fine and then people happened.

link1 comment|post comment

starp diviem krēsliem [Nov. 20th, 2014|08:57 am]

ld
[Tags|, ]

Desmitgades pievakarē fonā vislaik domājas plusi, mīnusi, vēlmes, alkas un patiesība.

Es daudz sūdzos un rakstu par to, kas man Vācijā dzīvojot nepatīk, trūkst un bojā nervus. Bet ir arī labās lietas. Viena no tām - izvēles iespējas.
Ļoti jocīgi skan, jo it kā, kurš tad man liedz kaut ko izvēlēties Latvijā. Atbilde ir - sabiedrības spiediens un pieņemtās normas. Ja mana izvēle nesakrīt ar vairākuma izvēli, tad automātiski izlec no bara. un tā nav nekāda patīkamā sajūta. Te Vācijā es esmu izlēcēja pēc noklusējuma, jo esmu iebraucēja. Rezultātā nereti savas atšķirīgās izvēles es pamatoju - tieši ar to - es neesmu viena no jums. Varbūt tas rada lielāku plaisu un neliecina par integrāciju, bet no otras puses - ja man kaut kā jātaisnojas, tad katrs arguments ir gana labs.
Tie, kuriem mēdz uzdot jautājumus "kāpēc Tu neprecies?" vai "kāpēc Tev nav bērnu?" sapratīs, ko es domāju.
link3 comments|post comment

[Nov. 20th, 2014|07:50 am]

ld
Pierakstu/izstāstu, lai nepiepildās. Visu nakti sapnī raudāju, jo bija nomiris mans bērns.

Laikam nevajadzēja ar opi par bērēm runāt pirms gulēt iešanas.
linkpost comment

[Nov. 20th, 2014|12:10 am]

eeverggeeliiba
Vai Latvijas darba devējiem "sociālās garantijas" šķiet kāda ekstra, ar ko vilināt darbiniekus?! What, how, WHY??
link6 comments|post comment

[Nov. 19th, 2014|09:14 pm]

mazeltov
[Tags|]

Man ir ekselīgs noskaņojums. Ieraudzīju KKF šito:

Pētījums "Dabas tēla 'vilks' jēdzieniskais lauks latviešu tautasdziesmās" - Beatrise Reidzāne - 600.00 EUR (piešķirtais finansējums)

Man ir doma nākamajam pētījumam - Latvietis latvietim - vilks teorijā un praksē.

Bet tikmēr jāsaliek ekselī Sākumlapa > Konkursi > Projektu konkursi > Tradicionālā kultūra > Finansētie projekti >
link4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]