this is a ransom demand ([info]kakjux) rakstīja,
@ 2020-11-21 17:59:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:darbs, plants, relat

still not dead. sorry.

šodien ir diena, kad es iebakstīju granātābola sēklu zemē. šis tiek pierakstīts, lai es zinātu datumu un varētu saprast, kad ir tās 40 dienas pagājušas un ir jāpadodas :D
also, šodien ir diena, kad aiznesīšu VZ kafijas augu, watch out for a new kafijas magnāts on the highest shelves! he can reach them, y'know.


citās ziņās:
bet ziniet ko? es laikam tiešām beidzot saprotu to serčiku un filmu dīvaino huiņu, kas man vienmēr bija licies totāls cringe feispalma nonsense. bet kaut kas tur laikam tomēr ir. ja viens ir hūmanis ar visādām dīvainām atbildībām un tiek zākāts par leader un tas viss darbā. tad ārpus darba tiešām brīžiem gribas tupa atlaisties un nekontrolēt vispār ne ko. es sāku saprast to lietu ar dominatrixes working with Svarīgiem Cilvēkiem. nē nu, man nav vajadzīga dominatrix, bet, hesus, fucker all around, ja mana karjera turpinās attīstīties tādā veidā, kādā Sāra Rīd tur envisioning, moš kaut kad tiešām savajadzēsies. jo pēc tādas paš- un ne tikai- kontroles gribas atdot savu (īpaši - fizisko) esību saplosīšanai.(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?