Hashz ([info]hashtreck) rakstīja,
@ 2011-08-16 18:20:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Dusmas uz losi zilā BMW 330 ar numura zīmi GR2404. Nepalaida pa galveno ceļu uz Anniņmuižas un Jūrmalas gatves krustojuma (devos ar velo pa Jūrmalas gatvi Babītes virzienā, bembis veica labo no Anniņmuižas bulvāra). Ja pietrūktu reakcijas pabīdīties līdz ceļa vidum, būtu crash, kā rezultātā es varētu arī ielidot pretējā joslā. Noķēru viņu 500m tālāk pie autostāvvietas, kur šamais, acīmredzot, parkojās. Noglāstiju spoguli un uzsāku sarunu, taču krabis izrādījās pārsteidzoši vecs, sanīcis un atzina vainu. Teica, ka neredzējis mani, es esot pārāk ātrs bijis. Nevarētu gan teikt, ka viņš pats bija lēns. Viņa lidojums bija redzams jau pirms pagrieziena, - droši, ka cerēja, ka sūda riteņbraucējs to respektēs, mazliet piebremzējot.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]sursurs
2011-08-16 18:58 (saite)
šodien viens zils golfs gribēja izpildīt ko līdzīgu man priekšā, taču es tikko pieregulējusi bremzes minu līdz pēdējam.. Tā nu šis tomēr apstājās purnu līdz pusei joslā izbāzis, kad biju no šamā ~1m attālumā. Labāk nedomāju par to, kas būtu bijis, ja neapstātos..

bet nu tā jau daudzi bieži nenovērtē velobraucēju ātrumu :/

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]esardomaa
2011-08-17 10:59 (saite)
Kamēr pats nav ar normālu velosipēdu izbraucis pa pilsētu ir pagrūti saprast/izprast riteņotājus...

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]piene_ne
2011-08-29 11:21 (saite)
augusts kautkāds ceļu bardaka mēnesis. kā jums citādi? rudenī atkal Rīgā? Ciemos brauksiet? :)

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]hashtreck
2011-08-29 11:28 (saite)
pa lielam viss diezgan labi. tagad aktīvi gaidam māsiņu, daudz laika vairs nav atlicis :) tādēļ arī šoruden nebrauksim pastāvīgi dzīvot uz rīgu, jo tur nav īsti savas dzīves telpas... manīs.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?