puukas kuukas

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

13. Decembris 2020

21:39: Traģikomiskā svētdiena. Tēvs uzprasījās, lai viņam uzdauza aci, visu laiku raud, jo asaro un arī skumji, ka neko neredz. Dēls savukārt sarijies ketamīnu staigā apkārt priecīgi bailīgs, pusstundu krāmē maisā pudeles, kas krīt ārā, atkal salasa, tad cītīgi mazgā grīdu un kaut ko nesaprotamu šļupst. Istabā viņu gaidot mācītāja dēls, un vispār dzīve ir izdevusies, atliek vienīgi emigrēt. Es ēdu griķus un tēva atnestās "Dainas" un skaļi par to visu ierēcu, tādā veidā attālinot savas neizbēgamās stundas arduino savienojumu mudžeklī. Skates trešdien.

5. Novembris 2020

11:12: pa manu logu vēroties Kongresu nama virzienā izskatās, ka blakus Upītim plīvo saplīsis Krievijas karogs. Cik savādas sajūtas tas raisa.

26. Oktobris 2020

19:33: back to family. cik labi ir ka dēls ir pieaudzis un pelna vairāk par mani un tēvu kopā.

22. Oktobris 2020

18:30: Taureņa lekcijas laikā masturbēju. jo tas ir minimālisms, konceptuālisms un zooms.

18:29: reizi gadā novīst baziliks

18:27: labprāt spēlēju improvizētos skaņdarbus uz elektriskā orgāna tavās vai kāda cita bērēs. pasūti jau tagad un saņem atlaidi.

25. Septembris 2020

09:58: labrīt. visiem, kas gaida kkf rezultātus un lasa šo novēlu saņemt vairāk par 50% no prasītās summas.

17. Septembris 2020

15:47: izdarāmo darbu sarakstā četras trīsburtu vienības - TMW, KKF, KKC un KGB

22. Jūlijs 2020

09:45: kongratulācijas un šampītis, es esmu uzņemta vizkomā, hell jē.
pagaidām nesaprotu, ko ar to darīt.

20. Jūlijs 2020

12:25: Uldis Rudaks un Simons Krasts krāc aptuveni vienādā skaļumā.

12:24: Simons sūdzējās, ka Helēna nav nekāda kristiete. Neesot pat bībeli lasījusi. Kas gan viņa par kristieti.

15. Jūlijs 2020

16:22: Uldim ir salokamais telefons kas neļāva uzinstalēt instagramu. Nekāda videointervija mums nesanāks. Moš rīt. Vajag?

13:50: Es paņemšu sieriņu kārums un līdīšu zem sedziņas un ja kāds man zvanīs es teikšu uuuu tik daudz darba, tik daudz

13:42: es neraizējos un nereizinos

5. Aprīlis 2020

10:57: Uznācis raudāmais breikdauns, nē, drīzāk braketrough. Kaut kāda lielā pateicība par visu šito. Par to, kā mūsu industrija izmainījās, visas tās mazās un lielās zives, kas viena otru mūžīgi grauza, tagad kā vienots organisms viena otru stutē, un tās lielākās zives ir tik mātišķas, ka izrauj kumosus no svešām mutēm, lai tik mūs visus pabarotu. Par to, kā tālie un tuvie pēkšņi ir tik ļoti blakus, un nemaz nav sajūta, ka esi kaut kur ieslēgts vai izolēts. Par šo visu laiku, kad var darīt tiešām tik daudz ko tādu, ko gribas, nevis atkal jau apjukt prioritātēs un atlikt uz vēlāku. Par radošumu, kas atdzimst un kačā musi, meklējot risinājumus jaunajos apstākļos. Damn. Un virtuāli aizvien var visus apskaut.

30. Marts 2020

11:07: Šorīt manas plaukstas smaržo pēc slapja putna

28. Marts 2020

12:16: Spāņi uztaisījuši karti, kur var zūmot līdz kvartālam saslimušo skaitu. Lai ari mirstība valstī sit augstāko vilni, mūsu galā saslimušo mazāk, nekā Rīgā. šodien spīd saule un uz balkoniem vērojama rosība - uz viena puikas pamanās spēlēt futbolu, uz cita kāds vītietis jau 20 minūtes skrien uz riņķi, uz vēl kāda sieviete pārstāda puķes.

17. Marts 2020

16:08: bet vispār, nav ko sūdzēties. daudz lasu, daudz klausos mūziku. man būtu paticis vairāk būt ar jums Rīgā gan jau. man sķiet, ka pilsētu un savējos var just, arī neizejot no mājām.

15:58: vairākkārt jau paspēju nožēlot savu lēmumu palikt Barselonas nomalē, lai, janugadījumākas, esmu blakus savējiem. protams, man ir lielisks skats pa logu uz kalniem un jūru, man ir pat privilēģija doties pastaigā ar suņiem pa tukšajām ielām un gar jūras malu, tomēr dzīvot ar vecākiem un pie viņiem ciemoties ir 2 dažādas lietas, un atšķirību jūt jau pirmajās dienās. Lai arī man ir piešķirta pašai sava istaba, rodas iespaids, ka esmu ceļojusi laikā, nevis telpā - māte izmisīgi mani aprūpē un ik pēc 15min ierosina visādus viņasprāt būtiskos uzlabojumus, kamēr tēvs nepārtraukti izrāda izbrīnu, pareizāk izsakoties, piesienas pie maniem paradumiem, kaut arī tos mēģinu nelaist ārā no istabas. Pa logu ir redzams arī pārtikas veikals, pie kura jau otro dienu veidojas savāda cilvēku rinda - tie nekustīgi stāv ar 2m distanci viens no otra, un, kas ir netipiski spāņiem, nesarunājās. Mazliet atgādina skatu no datorspēles.

5. Marts 2020

08:54: piereģistrējos tinderī. tagad saprotu, kāpēc man tik lielu dzīvestelpu vajag - jo vajag vietu skaļiem smiekliem. un kaut kā nemaz nav kauns par tiem profiliem ierēkt, tur būtībā nav nekā cita, ko iesākt, kaut kāds dabas muzejs ar frīkaināko eksemplāru exposure.

Powered by Sviesta Ciba