puukas kuukas

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

12. Janvāris 2020

21:56: Eurosonicā pamatā Eiropa,neviena no Meksikas, viens no Japānas un 3 no Ķīnas. ņegusto.
man ir aizdoms, ka es uzsākšu taisīt kaut kādu vlogu par mūzikas industriju. būs fun.

9. Janvāris 2020

21:17: Neatkarīga mūziķa darbības pastāvēšanai nepieciešams portatīvs dators. Ja esi iegādājies sev jaunu un vēlies ziedot savu veco, kas ir darba kārtībā, lūdzu, let me know. Kā atlīdzību mūziķis var piedāvāt privātu koncertu, ierakstu kolekciju utt. Vairāk info pm. Love, share and recycle

19:09: Tā kā es aizgulējos un tā arī neatradu, kur aizņemties burku (anyone?), nikto ne prishol saņemt nikto divus diplomus. gada debija un gada alternatīvais indī, kur gan ir stipra konkurence tribes of the city un ezeru formātā. Uldis bija ieradies paziņot rokmūzikas nominantus sapucējies, iztēlojoties svinīgu aploksnes atvēršanu, uzvilka kaut kādu gredzenu, kuru šobrīd nevar dabūt nost. Re, man tagad ir gredzenu likvidēšanas bēdubrālis.

5. Janvāris 2020

22:24: Maskavas mērs
Mācos lāpīt vilnas zeķes. Novilku vienu, skatos, nagi atauguši. Īkšķis ar pagaru nagu izskatās pēc sirmā politiķa.

4. Janvāris 2020

00:37: skan
ceļā piedzīvotās klusās naktsmājas lika secināt, ka man patiesībā pietrūkst valdemārlielceļa trakais troksnis. tas liekas tik ieaijājošs. man arī patīk aizmigt blakus kādam,kas drusku krāc, tas šķiet tik mājīgi.

3. Janvāris 2020

21:46: pie manis ciemojas kāds mikrobiologs no Indijas. viņš pēta metastāzes, un stāstīja, ka no pīpēšanas nemaz tik viegli vēzis nerodas. tas labi, jo man jau nedēļu ir sajūta,ka kaklā kaut kāds svešķermenis izaudzis. Iļja mēģināja mani ārstēt ar mentola cīgām, diezgan hujova es jums teikšu.

21:44: kāds nelietis uz galda atstāja šokolādi ar ķiplokiem. tas tik ir aplauziens

20. Decembris 2019

20:26: Saulstāvis sērsnā

15. Decembris 2019

17:50: Я
поколеновводе
с топором

14. Decembris 2019

23:04: Un vēl te ir Rīgas laiks. Ar tādu baudu riju drukātus burtus latviešu valodā.

21:48: Atbraucu ar Uldi uz Malu. Dzeru saldējuma kokteili. Ārā snieg. Smaidu. Tie ir mani ziemassvētki.

16:54: naktī pamodos pati no saviem smiekliem.
sapnī biju sacerējusi haiku, kuru saliku no kādas sarakstes hailaitiem.
bez konteksta laikam smiekliem grūti saskatīt pamatojumu, bet es pierakstīšu te:

полная клиника
бабочки чем-то болеют
весны не жди

16:51: krievu valodā ir 235 sinonīmi vārdam "nomirt" un tikai 33 vārdam "piedzimt".
я вернулась домой

4. Novembris 2019

10:19: es jums novēlu shortparis jauno albumu. es jau savas recenzijas virsrakstā gribēju pieminēt revolūciju, bet H.E.Z. vairāk sliecās uz mīlu. HZ. jaunie ezeri šejienei gan nepiestāv.

10:12: chaina is watching you. izelpu uzskaite. izšņaucu degunu un no nāss izkrita kaut kāds mikro mikrofons. vēlāk izrādījās, ka tā ir austiņu detaļa, bet pirmajā mirklī sajutos interesanti. Daudz tempļu, tomēr Pekinas centrā katra piektā māja ir publiskā tualete. Tas tāpēc, ka vecajās ēkās kanalizācijas nav. viss ir pieejams caur wechat, pat tualetes papīru nevar savādāk saņemt. un bez vpn neiet vispār nekas ārpus ķīnas esošs.

16. Oktobris 2019

12:58: mīļā ciba, dod man padomiņu lūdzu.
man ir biļetīte uz Ķīnu, kur mani gaida klasiskais sapņu princis, kurš visiem tīri labi patīk, bet man pašai par viņu diezgan po.
viņš tā kā gribētu klasisko komplektu, precēties/bērnus, es visticamāk nē, tāpēc jautājums ir par to, kā jums liekas, cik ļoti yolo es esmu, lai aizbrauktu tur vienkārši iečilot un neķert kreņķi, jo man ir protams ziņķārīgi, vai tomēr es pusceļā sapisīšos ar savu sirdsapziņu, ka dodu kādam nevajadzīgas cerības un izmantoju situāciju savai uzdzīvei un priekam.

p.s. viņš ir lietas kursā, ka iespējamība, ka es varētu gribēt ar viņu kaut ko veidot ir aptuveni 1%
p.p.s. es laikam esmu pretīgi sīkumaina, bet tas pat nav šoreiz tik ļoti par haļavu, cik par dzīves līkločiem.

12:57: Marta saka, šodien esot silts un saulains. laidiet mani ārā.

12:55: joprojām spēju iztēloties, ka mašīnu viļņi aiz loga ir okeāna šalkas

15. Oktobris 2019

16:37: es varētu ieviest jaunu cibas tradīciju un katru ierakstu nobeigt ar mīlu

16:30: šodien uzzināju, ka Justīnei ir dvīņumāsa, atcerējos savas 70+ dzemdības, septiņas reizes noskatījos jauno Ezeru video, iesmērēju Mārtiņam jaunlopu no saldētavas, jo man raw draudzības periods, kā trusis graužu puķkāpostu un burkānu, tad Agate pastāstīja, ka Ausis jau močī ar brumbrum pa Rīgas ielām, bet Andrejs teica, ka uzdāvinās man džemperi, un es sajutos tik laimīga par visu šo, bļa, cilvēki, es jūs visus tik ļoti mīlu

Powered by Sviesta Ciba