puukas kuukas

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

5. Aprīlis 2020

10:57: Uznācis raudāmais breikdauns, nē, drīzāk braketrough. Kaut kāda lielā pateicība par visu šito. Par to, kā mūsu industrija izmainījās, visas tās mazās un lielās zives, kas viena otru mūžīgi grauza, tagad kā vienots organisms viena otru stutē, un tās lielākās zives ir tik mātišķas, ka izrauj kumosus no svešām mutēm, lai tik mūs visus pabarotu. Par to, kā tālie un tuvie pēkšņi ir tik ļoti blakus, un nemaz nav sajūta, ka esi kaut kur ieslēgts vai izolēts. Par šo visu laiku, kad var darīt tiešām tik daudz ko tādu, ko gribas, nevis atkal jau apjukt prioritātēs un atlikt uz vēlāku. Par radošumu, kas atdzimst un kačā musi, meklējot risinājumus jaunajos apstākļos. Damn. Un virtuāli aizvien var visus apskaut.

30. Marts 2020

11:07: Šorīt manas plaukstas smaržo pēc slapja putna

28. Marts 2020

12:16: Spāņi uztaisījuši karti, kur var zūmot līdz kvartālam saslimušo skaitu. Lai ari mirstība valstī sit augstāko vilni, mūsu galā saslimušo mazāk, nekā Rīgā. šodien spīd saule un uz balkoniem vērojama rosība - uz viena puikas pamanās spēlēt futbolu, uz cita kāds vītietis jau 20 minūtes skrien uz riņķi, uz vēl kāda sieviete pārstāda puķes.

17. Marts 2020

16:08: bet vispār, nav ko sūdzēties. daudz lasu, daudz klausos mūziku. man būtu paticis vairāk būt ar jums Rīgā gan jau. man sķiet, ka pilsētu un savējos var just, arī neizejot no mājām.

15:58: vairākkārt jau paspēju nožēlot savu lēmumu palikt Barselonas nomalē, lai, janugadījumākas, esmu blakus savējiem. protams, man ir lielisks skats pa logu uz kalniem un jūru, man ir pat privilēģija doties pastaigā ar suņiem pa tukšajām ielām un gar jūras malu, tomēr dzīvot ar vecākiem un pie viņiem ciemoties ir 2 dažādas lietas, un atšķirību jūt jau pirmajās dienās. Lai arī man ir piešķirta pašai sava istaba, rodas iespaids, ka esmu ceļojusi laikā, nevis telpā - māte izmisīgi mani aprūpē un ik pēc 15min ierosina visādus viņasprāt būtiskos uzlabojumus, kamēr tēvs nepārtraukti izrāda izbrīnu, pareizāk izsakoties, piesienas pie maniem paradumiem, kaut arī tos mēģinu nelaist ārā no istabas. Pa logu ir redzams arī pārtikas veikals, pie kura jau otro dienu veidojas savāda cilvēku rinda - tie nekustīgi stāv ar 2m distanci viens no otra, un, kas ir netipiski spāņiem, nesarunājās. Mazliet atgādina skatu no datorspēles.

5. Marts 2020

08:54: piereģistrējos tinderī. tagad saprotu, kāpēc man tik lielu dzīvestelpu vajag - jo vajag vietu skaļiem smiekliem. un kaut kā nemaz nav kauns par tiem profiliem ierēkt, tur būtībā nav nekā cita, ko iesākt, kaut kāds dabas muzejs ar frīkaināko eksemplāru exposure.

26. Februāris 2020

17:57: 37 grādi un ods istabā

16. Februāris 2020

00:04: varbūt kādam mašīnu vajag?
https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flena.sme%2Fposts%2F10221265640060009&width=500

00:02: hipotēka vai diskotēka?
balsojam, balsojam

13. Februāris 2020

21:11: starp citu, šodien uzzināju, ka mūsdienu jaunatne met ārā vecu ēdienu kopā ar visiem katliņiem. respect. vot tas ir līmenis.

Tags:
21:03: ir tāda džumandžī mūzika, uzliec uz ausīm, un viss, nonāc kosmosā kaut kādā, citā pasaulē.

12. Februāris 2020

20:32: cik skaists mirklis. sēžu pārgurusī padomju zaļās galda lampas gaismā, tikko pabeidzu relīzi, skan kiwanukas rest, aiz loga mirgo slidotava, mašīnas žūžo, es dzeru nano suslu un rakstu cibā vēl lielāku suslu un ir TIK LABI.

20:20: popularitāte izraisa intoksikāciju

14:33: tā kā par V4 likteni un manu vēlmi ieķēpāties kredītsaistībās skaidrības nav, esmu pieņēmusi lēmumu lēnām atbrīvoties no uzkrātā, sākot ar pārtikas izstrādājumiem. pamazām tukšoju saldētavu, liekot ogas visādos smūtijos; izrādās, to var izdarīt visnotaļ ātri. Šodiena savukārt ir pasludināta par NANO FOOD dienu; mazliet gan mulsina, ka mājaslapa viņiem ir samērā dead, un sejas, kas to ir saražojušas, uzticību neraisa, tomēr es uzjaucu vienu, neatšķiru, vaniļas vai zemeņu, un ceru nenoraut pļutku. pagaidām čill. rakstu nākamo relīzi. biju aizmirsusi, ka man patīk rakstīt.

11. Februāris 2020

20:16: Man ir apnikuši Shortparis. pamanīju, ka ikreiz, kad spotify shuffle viņus piespēlē, spiežu uz next. Bet ar mani caur Juri Tipu sazinājās kruta aģente no Meksikas, kas grib viņu tur vest tūrē. Dilemma.

12. Janvāris 2020

21:56: Eurosonicā pamatā Eiropa,neviena no Meksikas, viens no Japānas un 3 no Ķīnas. ņegusto.
man ir aizdoms, ka es uzsākšu taisīt kaut kādu vlogu par mūzikas industriju. būs fun.

9. Janvāris 2020

21:17: Neatkarīga mūziķa darbības pastāvēšanai nepieciešams portatīvs dators. Ja esi iegādājies sev jaunu un vēlies ziedot savu veco, kas ir darba kārtībā, lūdzu, let me know. Kā atlīdzību mūziķis var piedāvāt privātu koncertu, ierakstu kolekciju utt. Vairāk info pm. Love, share and recycle

19:09: Tā kā es aizgulējos un tā arī neatradu, kur aizņemties burku (anyone?), nikto ne prishol saņemt nikto divus diplomus. gada debija un gada alternatīvais indī, kur gan ir stipra konkurence tribes of the city un ezeru formātā. Uldis bija ieradies paziņot rokmūzikas nominantus sapucējies, iztēlojoties svinīgu aploksnes atvēršanu, uzvilka kaut kādu gredzenu, kuru šobrīd nevar dabūt nost. Re, man tagad ir gredzenu likvidēšanas bēdubrālis.

5. Janvāris 2020

22:24: Maskavas mērs
Mācos lāpīt vilnas zeķes. Novilku vienu, skatos, nagi atauguši. Īkšķis ar pagaru nagu izskatās pēc sirmā politiķa.

4. Janvāris 2020

00:37: skan
ceļā piedzīvotās klusās naktsmājas lika secināt, ka man patiesībā pietrūkst valdemārlielceļa trakais troksnis. tas liekas tik ieaijājošs. man arī patīk aizmigt blakus kādam,kas drusku krāc, tas šķiet tik mājīgi.

Powered by Sviesta Ciba