puukas kuukas

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

23. Janvāris 2021

neetiski @ 07:39: Gribi pasauli lāpīt. Sāc ar savējo.

Mūzika: Dālderi - Dzeltenie aizkari
prtg @ 01:02: Labi, ka no rīta nopeldējos, vismaz izdevās noturēt nervu sistēmu rāmjos.

22. Janvāris 2021

virginia_rabbit @ 17:44: Eižens 5 h bija ārā ar draugu, nevarēju sadzīt atpakaļ. esot gājis jautri - daudz runājuši par dzīvi.
"es viņam pastāstīju, ka gejiem neļauj precēties un adoptēt. viņš bija tāds - bet kā, tas taču ārprāts, vīrieši nevar dzīvot kopā! tad viņš pastāstīja, ka Sallija tic dievam - un arī teica, ka tas taču ārprāts - nekada dieva nav! tad runājām, kur gribētu nonakt pec nāves. es teicu, ka gribu būt spoks. nē nē, es viņu mēģināju pārliecināt, ka viendzimuma laulības ir normālas,es novirzīju sarunas tēmu uz sarunu par toņiem, dizainu"

Tags: ,
prtg @ 17:01: Izdeva kārtējo niecību

kramers @ 15:46: Liku bēdu zem akmeņa pāri gāju dziedādama!


ingmars @ 15:37: dieva nav
Starp citu, tas varētu dažus šokēt, bet Dieva nav.

ingmars @ 15:17: bērnu ferma
Nāktonē bērnus audzēs fermās. Tradicionālajā "ģimenē" audzināts bērns ir pakļauts pārāk daudz riskiem. Piemēram, neviens bērns nav pelnījis tikt izaudzināts par homofobu.

malvine_truse @ 12:54: the difference is everything

ingmars @ 11:04: EL
Exploded level.

teja @ 02:20: tas, kā man pietrūkst no vecās pasaules, ir tievās mentola cigaretes.

virginia_rabbit @ 01:54: Satori diskusija
https://youtu.be/b5SEPcc15T4

Tags:
ingmars @ 00:26: valsts pienākums
Valstij būtu jāaizstāv cilvēktiesības, valstij nevajadzētu diskriminēt minoritāšu grupas tikai tādēļ, ka tautas vairākumam ir naids un aizspriedumi pret minoritāšu grupām, tā nav demokrātijas būtība. Valstij ar savu politiku vajadzētu tautai rādīt piemēru ceļā uz iekļaujošu un demokrātisku sabiedrību.

21. Janvāris 2021

punkts @ 20:21: viltots zaķis Да. maladec da privalakivajet da sistricu kak v lubvi tak i v brake Да medsestricka sidit ir stonet tikva kikva v las nabirut Да vredukciju sisjastaja gavarit grabli teskajet sestrica siskivajetsa sistro brato malak pen simpidikra lykra

virginia_rabbit @ 15:03: l
"nedomā, dārgā, ka tavam daiļajam augumam un rožu vainadziņam par mani tāda vara, mani pievelk tavi veselīgie uzskati"
("viņa tam apķērās ar savam liliju rociņām un viņu lūpas satikās debešķīgā bučiņā")
(1896, "Mēnešraksts")

Tags:
dienasgramata @ 11:02: DELFI. Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

20. Janvāris 2021

ingmars @ 23:34: shortcut ir latviski dublēts anime
Shortcut ir latviski dublēts anime. Piemēram, Chunibyo filma. Vai, piemēram, Fate/stay night filma. Kāds interesants laikmets, kādi savādi notikumi.

Dīvainības mīlai netraucē! Paļaujies uz mani
Love, Chunibyo & Other Delusions! Take On Me
Lai gan Rikka Takanaši mācās vidusskolas pēdējā klasē, viņa joprojām turpina dzīvot fantāziju pasaulē. Arī viņas attiecības ar Jutu Togaši nav mainījušās pēdējā pusgada laikā. Tuvojas iestājeksāmeni, un abi vēlas pieteikties studijām vienā universitātē, taču Rikkas vecākā māsa Toka izlemj aizvest meiteni uz Itāliju, jo atradusi tur darbu. Šāds negaidīts pavērsiens izraisa haosu pāra dzīvē, jo Juta un Rikka nevēlas šķirties. Izmisušie jaunieši lūdz padomu draugiem, un pēc īsas sarunas rodas plāns - abiem ir jābēg.

Liktenis. Cīņas nakts
Gekijouban Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Šī ir populārā vizuālā romāna “Liktenis. Cīņas nakts.” otrās sižeta līnijas ekranizācija. Šajā sižeta līnijā galvenā varone būs Tohsaka Rina. Gaidāmi atklājumi par Širu un viņa likteni.

virginia_rabbit @ 23:05: šodien savukārt bijam uz Mēness


Tags: ,
virginia_rabbit @ 22:11: ok, es vairs negaidu Valentīna dienu, bet 8. februāri. Jau pakoju somas un pērku ķermeņa eļļu, lai dotos tropiskā piedzīvojumā. (nezvaniet, nerakstiet, dedlainus nepildīšu)
HuniePop 2 būs KLĀT!

2x vairāk čiksu, 2x vairāk seksa, viens transiks un double datesTags: , , ,
daria @ 07:00: D vitamiins
esmu vienaa kategorijaa ar vienradzhiem un puukjiem - D vitamiins man ir normaa. Papildus D vitamiinu nelietoju.

kramers @ 16:38: https://www.idrlabs.com/political-coordinates/test.phpPowered by Sviesta Ciba