govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-23 10:33:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
ātros jāsauc, kad psihoze, vnk piedzērušamies jau ne


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


(Anonīms)
2026-06-24 11:41 (saite)
tu jukuse?
neviens parasts cilvēks nav dakters lai noteiktu psihozi
parasts cilvēks ātros sauc kad liekas ka jasauc ātrie nevis kad psihoze

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]govs
2026-06-24 12:00 (saite)
nav vajadzības saukt ātros, ir adekvāts

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?