govs (
govs
) rakstīja,
@
2026
-
06
-
23
10:33:00
ātros jāsauc, kad psihoze, vnk piedzērušamies jau ne
(
Ierakstīt jaunu komentāru
)
(Anonīms)
2026-06-24 11:41
(
saite
)
tu jukuse?
neviens parasts cilvēks nav dakters lai noteiktu psihozi
parasts cilvēks ātros sauc kad liekas ka jasauc ātrie nevis kad psihoze
(
Atbildēt uz šo
) (
Diskusija
)
govs
2026-06-24 12:00
(
saite
)
nav vajadzības saukt ātros, ir adekvāts
(
Atbildēt uz šo
) (
Iepriekšējais
)
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options