govs' Journal [entries|friends|calendar]
govs

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[24 Jun 2026|10:29pm]
Latgalē ir mana vecuma džeks, kam patīku. Dzērājs.
Aizgedu 4.0% alu. Nākamreiz esot jāved Bocmani.
post comment

[24 Jun 2026|10:02pm]
pamostoties, priecājos par pojenēm un kafiju, bet es neesmu meitene

https://youtu.be/SxD8Blo4qAM
2 comments|post comment

[24 Jun 2026|09:59pm]
šodien biju kādos laukos Latgalē

post comment

[24 Jun 2026|12:43pm]
kad biju bērns, biju pieaugušāks nekā citi, bet tagad esmu vecs bērns.
post comment

[23 Jun 2026|11:47am]
beidz jāt leitestus
post comment

[23 Jun 2026|10:33am]
ātros jāsauc, kad psihoze, vnk piedzērušamies jau ne
2 comments|post comment

[22 Jun 2026|07:49pm]
Tikai Rūdolfam ir viss
post comment

[22 Jun 2026|12:48pm]
šod pilsoni nesatikšu, bet nolasīšu, ja neārdīsies.
par atlabšanas iespējamību arī šaubos.
cilveks nevar mainīties, ja negrib. klišeja, bet tā ir.

diemžēl sabiedrība nezina foto/video māksliniekus.
varbūt K. Neiburgu un I. Ruku
post comment

[22 Jun 2026|10:22am]
tante nav greizsirdīga, jo neņemu žeņu par pilnu.
tieciet galā paši ar savu romanci, ja tāda ir.
kāpēc mz liekas, ka viņš ir pedo?
post comment

[22 Jun 2026|09:40am]
man ar vct patika inst sarakstīties, bij normāla draudzene.
nekādu skādēšanas plānu man nav.
un, visticamāk, tādu plānu nav arī eiženam.

impulsīvs dzērāja txt tas bija.
post comment

[22 Jun 2026|09:12am]
eitak galīgi ar savu paranoju.

ienācu dārzā.
stūrī ieraudzīju piedzērušos eiženu.
sasveicinos. saku: tevi šovakar egija uz koknesi aicina.
šis saka: parādi, kur rakstīts.
nevaru. jūzeris visu laiku dzēsts, txt nav pieejams.
šis saka: uzraksti viņai..
saku: ņem manu telefonu un pats raksti
iedevu telefonu un šis ierunāja.

parasts niklāva pāļa teksts. viņš tak cibā arī tā mēdz rakstīt komentos.
tikai šis bija audio.

nekas tāds, par ko tik drausmīgi cepties.

vajag atcerēties, ka niklāvs ir maukuzēns, kas mīl visas. un viņam riebjas arī visas.
3 comments|post comment

[22 Jun 2026|01:50am]
eiženam viņa rokās iedevu savu telefonu, un viņš no mana profila aizsūtīja vct voici.
un viss.
jo viņam sava telefona nav.
nevis viņš ierunāja, es parbaudīju, ko runā, un sūtīju. viņš runāja un pats sūtīja.

pāļa runu nevajadzētu uztvert ar sāpi.

draudēja dedzināt augu, metu viņam ar kafiju. nemāku karate.
post comment

[21 Jun 2026|05:50pm]
par ko cepiens?
post comment

[21 Jun 2026|05:19pm]
vct apvainojās, ka tika nosūtīts eižena voicemsg, bet tur runā un sūta realtaimā, nevis viņš ierunāja un es sūtīju, bet pats runāja un sūtīja. nesaprotu, kāpēc jāapvainojas
post comment

[21 Jun 2026|04:23pm]
kāpēc kādam jādomā, ka par viņu ņirgājas?
post comment

[21 Jun 2026|04:12pm]
nē, negribēju ņirgāties un neņirgājos.
vnk eiženam nav pieejas internetam, un pateicu verbāli, ka viņam šovakar jādodas uz Koknesi.
un viss.
un tā kā savu paroli nezina, ierunāja dumības no mana profila. nav jāapvainojas, jo eižens ir pillā.
tiešām neņirgājos.
post comment

[21 Jun 2026|03:30pm]
tas ir viņa sarunāšanās veids.
post comment

[21 Jun 2026|01:46pm]
zinu rupju pantiņu, kur pieminēts Rūdis
post comment

[21 Jun 2026|11:42am]
gandrīz šlāgerziņģe by Pixies

https://youtu.be/qwrYQdHOJ8s
post comment

[21 Jun 2026|11:34am]
reiz man kolēģe izlika, un viss sakrita
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]