govs ([info]govs) rakstīja,
@ 2026-06-03 11:42:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
ar draudzenes meitu cīnos, ka man labāk māris šverns, nevis dwayne johnson


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]psihs
2026-06-05 11:08 (saite)
tie kaut kādi alternatīvā mūzika?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]psihs
2026-06-05 11:09 (saite)
nepanesu

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]psihs
2026-06-05 15:58 (saite)
vai dzejnieki :(

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?