gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2022-05-05 21:36:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
groomers


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]swimpis
2022-05-06 06:38 (saite)
Bļe nu šitie visi kropļi turpina ceļu uz elli ar pliku dirsu pa dzeloņdrātīm. Ne jau pa velti štatos pieņem jaunus pretlinčošanas likumus. Kaut gan tas nekad nav bijis legāli.

Pilni magazīni lodēm, kas kā čekas maisi gaida savu upuri. Uz katras no tām vārds un uzvārds, otrā pusē pārkāptie likumpanti, ja salien.
Tālbraucēju rallijus tik ļoti (ar proxy war pat) apspiež un antagonizē, jo kravas mašīnās notiek sudraba pretpedofīlu (un citu elitāru piderasu) ložu maisu tranzīts. Arī kārtridži ar adresātiem - minor attraced person - tiek izvadāti pilniem maisiem, nogādāta lode pedofīla paurī vienmēr būs laikā, kad nogādāta mērķī. Tomēr mūžīgi mūžos par vēlu. Jo kā jau vampīrus, iznīcināt pedofīlus var vien izdurot sudraba krustu cauri pašam pirmajam 'multimiljonāram', tam kurš aplipināja ar supersodomiju (arī meningītu,supertuberkolozi un aids(kas kā zinām tika radīts caur misdiagnostiku, HIV izgudrošanu (like covid), un farmakoloģiskās indes kombo buljona iebarošanu - 'ārstēšanu', kas ir vienīgais AIDS avots (nu ja neskaita pedofīlijas lāsta nēsātājus).

Swimpis atkal ir 'neiecietīgs' pret diskriminētajiem. Anti defamatio league nāc glāb, ko var, pirms minor attracted person ir apvaiojies.

(Atbildēt uz šo)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?