Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl


3. Jūlijs 2020

МЫ ВСЕ ЖИВЁМ В CCCP ДО СИХ ПОР ☭ СОВЕТСКИЙ СОЮЗ СКОРО БУДЕТ ПОЛНОСТЬЮ ВОССТАНОВЛЕН! @ 11:04

Padomju Savienība vēljoprojām eksistē . iesaku noskatīties. es ahujel nedaudz. dažas paranojas apstiprinājās.

 

2. Jūlijs 2020

Pensīšu pretīgums @ 20:06

Jebkuru kropli, kuru veikalā pieķer spaidot produktus, it sevišķi dārzeņus, augļus un maizi, vajadzētu mūža ieslodzījumā uz pansionātu pa taisno aizpērt. Bļadj, gribēju ēst papriku. A tur 25 dažādu senču atstāto īkšķa naga nospiedumu arhīvs, mēģināju dislocēt kaut vienu daiviņu bez tiem, jo gribas ieēst. ņihuja. Tur ir 5 mazi iedobumiņi ar vienu un to pašu mazo īkšķīša naga nospiedumu. blakus 3 ļoti liela gara un robaina naga nospiedumi, kam oa virsu pārvilkts ar vidēja izmēra nagu. labu apetīti!

 

How to convert unbelievers @ 19:02

Šie būtu globāli jaunumi, ja vien visiem vēsturniekiem tie paši velni nebūtu dolāros mēles sasējuši.
Par pierādījumiem, ka Vezuva izvirdums bija 17. gadsimta sākumā. Tālāk tavā prātā sekos rabbithols, ja vien tev interesē kaut nedaudz īstā vēsture  hashtag:fomenko
šeit ļoti interesē jūsu koments par tēmu, kas ir uubersvarīga
 

1. Jūlijs 2020

Biš par vēlu uzzināju, ka man ir tāda bilde.sasitiet purnu šitam kroplim @ 10:25

 

(bez virsraksta) @ 10:25


 

29. Jūnijs 2020

svarīgākais paziņojums tavā(manā) dzīvē @ 02:03

Esmu tas džeks, kurš uzrunā garāmgājējus mēģinot atrast savu iepriekšējo inkarnāciju un brīdināt par nākamo mūžu. vismaz par 2011.14.10 kad mani notrieca tramvajs. Un es izmisumā skrienu un kliedzu (un tā tiešām ir taisnība nevis kautkāds dzejolis, kā izpists sifiliss uz pipeles.) jo varu nepaspēt. Šodien domāju tieši par to interesanti kā lai es atstāju ziņojumu kādai no tuvākajām dzīvēm pēc šīs vai pirms. Iespējams šī ir tā ziņa, Dažām inkarnācijām tikai vien būtu kāds sakars ar jebko. Jo sapratu, ka levels būs pabeigts vien tad, kad iziešu pilnu ratu, inkarnējoties cauri it visiem cilvēkiem (un man šķiet arī dzīvniekiem, mikrobiem, varbūt pat insektiem un akmeņiem). Es biju tas džeks tramvaja vadītājs un blondīne, kas vājprātā kliedza dodot man salvetes. Es biju tas puika, kuru es piekāvu otrajā klasē, jo viņš apēda manus pončikus. Es biju tā meiča ar ko zaudējām nevainību. Pie velna izrādās es biju arī Elviss. Un šis laikam ir tas ziņojums.

 

20. Jūnijs 2020

a must see @ 12:16


a must see. otvechaju
 

18. Jūnijs 2020

for real @ 13:37

Vai tev jau ir @ 13:17

vai tev ja ir BARANAVIRUS?

 

17. Jūnijs 2020

ir atgriezies @ 22:45

Vai "Es par tevi domāju masturbējot" ir labs pick up line?

 

9. Jūnijs 2020

dreamsmile @ 12:26

mans mūža sapnis ir komponēt mūziku datorspēlei, vai filmai. ja kāds kur ņemās, padodiet ziņu. man pašam ir pro ierakstu aparatūra, lai to izdarītu, vienīgi datorā usb ieejas nomira, līdz ar to ārējo skaņas karti nevar pieslēgt. bet ja būtu nepieciešamība (patisībā ir, jau sen : ( varētu kautkur samutjīt kādu vecu datoru, lai varētu ierakstīt muzonu, arī video montēt. moška kāds ir kas pārdod pa nedārgu? (ulvi,tev jau vairz nav,ne?)

 

8. Jūnijs 2020

par dzīvo dievu @ 18:01

katry reizi, kad dimd zibens, dieviņš dusmojas un tev līks dibens. tagad notiek thunderstorms, vasaras aizsācējs. šoreiz dievs dusmojas uz melnajiem laikam. uz usa kopumā. dievs beidz iespējams. iespējams ne dievs, bet kautkāds garu hierarhijas apakšoficier dēmons, kurš gan gadījumos, kas attiecas uz mums, mazajām sūda blusiņām, tad viņš (augstāku dēmonu priekšā sūdumuša) ir faking dievs. zemestrīces, zibeņi, plūdi, izvarošanas, slepkavības, kā arī visi augi ir šī čurudēmona darbi. viņš izgudroja kaņepes un arī magones, bet tad nacī;ši sāka reāli pakāst karu un Gērings lika vāčiem izgudrot metadonu, viņš pārspēja dievu uztaisot daudz indīgāku, stiprāku, stiprāku atkarību izraisošu un overall killer drug. Salīdzinot ar nieka morfīniņu vai heroīnu. Tad pienāca deviņdesmitie un Latvijā (jā Latvijā) izgudroja fentanilu, (līdz 500 -5000+ reizes stiprāks par morfīnu (ir paveidi, kas nogalina divreiz vienā piridozā). čurudēmons (kuru uz zemes pielūdz un dēvē par dievu(allahu)) to visu skatoties ahujel pavisam nopietni un aizskrēja debesīs spēlēties ar tornado atkal. kopš tiem laikiem viņš met zibeņus, kad ir dusmīgs.

 

7. Jūnijs 2020

(bez virsraksta) @ 11:11

vai esmu vienīgais, kam liekas, ka visi citi cibā pazīst katru piedraugoto un visiem zin aizekrāna vārdu? tikai pats zinu ap 30 max.

 

6. Jūnijs 2020

dumbass mfkin haters gonna say some dumbass shit @ 09:27

5. Jūnijs 2020

miraculous @ 10:12


 

4. Jūnijs 2020

the little child you dont want to anger @ 09:18


anekdote:
es ienīstu tikai rasistus, un vēl melnos.
iegūst jaunas krāsas. kad rasisti IR melnie
 

3. Jūnijs 2020

gribi pasmieties? @ 07:53

ja kāds nezin Jimmie Carr, viens no labiem britu stand up komiķiem

 

ar prieku @ 07:22

tagad doma par to, ka katrai rasei sava vieta, un cionistu (labāk gan necionistu žīdu) valdība (jeb elite) valda pār balto rasi, man izraisītu optimismu, ja viņi parūpētos par to, lai neviena cita rase mums nepistos virsū, izņemot japāņus un poļus (jā, poļi ir rase, kā elfi un orki, half-pole is not a north pole.)

 

šis ir Kautkas, par USA rasu situāciju, īsi un mērķī @ 07:01


pēc noskatīšanās obligāti noklausies un ļauj neērtajai patiesībai ieiet sevī (caur nabas pīrsingu)


šis vairs nav joks un vairs nav par neexistējošo cvd
 

2. Jūnijs 2020

Mati @ 10:33

so many videos where long haired guys thinks they look better when they put the hair in front of their face, which is uncomfortable, hence you always see the front hair bent, only the front. it does not look better though

 

Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl