Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl


15. Novembris 2022

last of music @ 14:37

fane ierakstiija kaa igraaju uz strasses. tas bija tad, kad mani veel miileeja

 

9. Novembris 2022

versterker @ 11:59

hobophobia is the realest thing possible. so thats what happens when you truly exit the closet.

 

25. Oktobris 2022

to any it may concern @ 15:44

still alive n kicking. elektriskaa gicha gan sapisaas un jaaremontee atkaartoti, bet ja pikjis bija vieniiigi no taas gichas igraashanas tad ko nu? tagad nav it nekam. arii kebabam.

telll my mom n pa i love them. arii es aizgaaju mezhoniibaa, gopu aizsargrezervuaartu muuzhiigaas eenas valstiibaa.

rocknroll does demand sacrifices
 

21. Jūnijs 2022

sod dos @ 14:22

16. Jūnijs 2022

šekums @ 17:29

Ko saka likums par nespēju samaksāt pases/id nomaiņas vergu nodevu? Ja bez personu apliecinoša dokumenta būt ir nelegāli? Ne jau mums tos sūdus vajag. Pašiem arī vajadzētu sarūpēt mums to ciparu konslāgeri. bet nu pašiem likt vergot par tiesībām potenciāli vergot ir vēl krutāk. Tas ir kā piķot par dimantiem mobile online spēlē

 

12. Jūnijs 2022

piečakarēja II @ 21:58

...degradācija beidzas, kad ieraugi taku ceļu apvedceļu - trešo ceļu
endogēnā 'filozofiskā šizofrēnija' (n-loga Jāņa Zālīša 2010.gadā izgudrota diagnoze, kad tas bolot acis izbrīnījās (tēloja(netalantīgi)) izdzirdējis atbildi uz jautājumu: "Ko tu gribētu?" (opiātu atkarības jautājuma ietvaros)
teicu nefantazējot (biju vienīgais?): "lielu maisu ar heroīnu vai morfīnu." (nesakrīt ar maniem šobrīdējiem uzskatiem, vidēji liels pietiktu, mazāk ko dzīvot atlicis paļubomu)
visi citi esot teikuši: "gribētu, lai nekad mūžā nebūtu lietojis to sūdu" ..uhh reālisti, jautājums ir teju retorisks, atbildē taču var arī pafantazēt. vismaz būt godīgam.
trešais ceļš ir būt saskaņā ar radītāju - lietot vienīgi organiku (attiecas uz visām sfērām)
vai tomēr kāds iebildīs (un argumentēs, točna lūdzu!), ka cilvēku (sātana dzītu) nāvīgo ķīmisko indi (farmācijas drg) sintētiski radītu ir cēli izgudrot, ražot, izrakstīt, citiem pārdot un galvenais lietot?
un lai cik debīli tas neizklausītos - radītāja radītos ārstniecības augus aizliegt un demonizēt. katru tējas lapiņu, kas trobelē nopelnīt kādu lieku centu sadedzināt. nevienam nav vajadzīgs, lai mēs plebeji ilgi izvilktu. pārāk daudz var uzzināt, ja tas nepārliecina, tad vienmēr paliek - cigaretes un alkahols ir atļauti un izplatīti, jo apstulbina, iznīcina organismu, izraisa atkarību, tomēr ļauj strādāt (vergot) un plus mīnus izvilkt līdz pirmajai pensijai, ilgāk gan ne.

 

11. Jūnijs 2022

piečakarēja @ 16:00

Garastāvoklis:: recommended

duālisms jebkurā jomā tiek ieviests kā efektīvs kontroles mehānisms. Tiek dota tēze un antitēze, tieši ti emocioāli iespaidojošas. cik nepieciešams lai ekspluatētu biežāk nekā sevi nodotu, un šādā manierē trulumu nesoša mažoritāte pilnībā ignorē un antagonizē brīdinājumus, ieteikumus un citus random viedumus, jo tieši tik trakus mūs parāda holivudas (un citu sorosa čomu apvienības) propagandas mašinērija - kas operē tieši tik viltīgi lai vecās sistēmas paradigmā iestrēgušajiem vien apsiprinot pārliecību par to, ka ticot mainstream naratīvam, tieši atbalstot cenzūras astoņcūkuļkājtaustekļu darbu, fiziskās bioloģiskās masas (ķermeņa) īslaicīgas izdzīvošanas tieksmju apmierināšanas fāzē iestrēgušie piparkūkukuļi (arī pelmeņtantes un jaunie sistēmas droni (fluorīds, veči, fluorīds)) ir tava lietderīgo pamuļķu (NPC) armija - analogs interneta sociālo vidi kontrolējošajiem botiem (russian?).
Duālisms (jebkura ideoloģija vai cita emocijās balstīta (sveša) pārliecība) ir prāta neizmantošana, un ja tu nedomā - tavā vietā domā kāds cits.veiksmīgas manipulācijas gadījumā nopelna.
Uztura produkcijas gadījumā tiek izskausta organika. Ķeroties pie lietas - alus arī ir uzturs, tēja? Ir? Dažas kalorijas garantē produkta statusu kā pārtiku? next tier - uztura bagātinātāji. Kratoms arī ir tēja. Uzturs (un tā oficiālā, līdz ar to vienīgā/patiesā definīcija/esme/jēga/esība 'rietumu pasaulē' kalpo tam pašam mērķim kā visa pārējā PC formālā huiņa - degradēt pilnīgi visus kas saskaras ar šotumšās maģijas burvestību (lāstu)
-Netici?
-Tapēc jau stāstu) mēdz pabarot ne tikai kuņģi, bet arī garu - un ne obligāti uzreiz nepieciešams ķerties klāt hard hitteriem magonŗm, kaņepēm un patīkamiem krūmiem, kas labi sanāk smaržojošiem smaidīgiem dūmiem.
Oficiālā agenda par topicu ir viennozīmīga (un līdzīgi kā likums par 'holocaust denial', nav likumīgi izplatīt patiesību (prostus faktus n infu) par psihoaktīvo augu patieso lomu šajā inkarnācijā, pieredzē, ko spējam iegūt - bet uz katra stūra mūs kārdina ar piedāvājumiem savu misiju iemainīt pret square komfortu. un ne jau visu uzreiz - tikai mazo pirkstiņu. tapēc jau devu velnam uzreiz visu roku, otru paturēju - tagad kopā rokenrolu kapājam, dročīju gan ar savējo. protams jau, ka šis cer, ka kaut kad nemanīšu un ļaušu šim mani izvarot.
Duālisma paradigma ņem priekšā mūs visus - katru pēc sava neizglītotības līmeņa, bliežot zem jostasvietas, un uzkūdot upurus atriebties random līdzcilvēkiem uzbrūkot.
par ko?
par nepakļaušanos, arī atļaušanos, dažreiz prosta kolektīvās urbānās šizofrēnijas simptoms.
(kā jau visam - eksistē finansiālais aspekts, kuru noliegt/nepieminēt būtu muļķīgi. jebkuru muļķi var uzpirkt par faņķikiem, un pārtikas trūkums ļoti efektīvi atrofē saprātu, izraisot akūtu idiotismu (izsalkums pēc maizītes ar speķi (starpcitu toksisks - pūstošs līķis tak) raisa ļoti līdzīgas izjūtas kā slāpes pēc alus un tabakas (un citas (labākas) garīgas pārtikas).
Duālisms ir patiesības profilakses mehānisms. Garīgās(grādīgās) pārtikas jautājums ir extra sasāpējis. Viss tiek retoriski deformatizēts par grayscale bitmap img, kuru nevar atvērt uz black and white (green) 1 bit pc - vienīgā pc uz kura tev ir atļauts skatīties doto failu. Jo nedod sātans uz normāla kompja var piekļūt netam, līdz ar to arī nebeiedzamai informācijai, kas (lai cik fanātiski noliedz/nepieņem faktu, ka tavu prātu kontrolē kāds cits) tur milzīgu potenciālu mazināt/izmainīt MSM propagandas ietekmi un vēlamo efektu uz tevi, līdz ar to arī visu pasauli.
melns-balts Tēze/Agenda ir narkotikas ir sliktas.
Skaidrā - labi,
nedaudz labākā garastāvoklī - nāve,
turpinājums ir ļoti garš, un sekos..

patiesība:
sintētiskā farmācija, toksikomānija un aizliegtās (pus)sintētiskās (narkotiskās) substnces - nāve;
atturība/ 'skaidrība' / straight edge - ignorance, prāta neizmantošana, potenciāla wastošana. gribēju rakstīt arī - personīgās izvēles gadījumā - cienījama nostāja, tad saprotot, ka ja pirmstam nepielipa prāta neizmantošana, tad būšana 'skaidrā' nemaz nav definējama. Pusē no visiem pārtikas produktiem (skaitot cukura veidus - uzreiz visos) ir dažādas centrālo nervu sistēmu un garastāvokli iespaidojošas vielas. un tas principā viss būtu pohuj, taču sabiedrība simtsprocentīgi sastāv no (cukura) džankijiem
 

7. Jūnijs 2022

all men are pigs @ 22:04

all pigs are men
 

4. Jūnijs 2022

tragic mushrooms and fake jews @ 12:53

Garastāvoklis:: pif paf

kautkad vajadzēs salikt/pabeigt uztaisīt videosborņiku, mixu ar labākajiem aplamajiem apgalvojumiem par psihotropām substancēm medijos, propagandā un urbānajā mitoloģijā. it will be a long one. Absurdas muļķības ir daļa no raksta/video biežāk nekā ne. Viņi spēlē greizos/klusos telefonus savā echo chamberī - sensory deprivation tankos jautrā dragu ienīdēju/trulu biznesa lohatronu bariņā vieglās naudas cepšanas speciālisti - visu bezdvēselisko sirdsapziņu nesaturošo shēmu bīdītāji, neizglītotie,bet iedomīgie žurnālisti, PR(opagandas) speciālisti, masonu un visi citi ebrejiem dirsu pārdevušie vergu meistari un useful idioti. Labākais attaisnojums ir uzticēšanās maldīgam avotam, ja ne klaja stulbuma plaģiāts. Reiz Latgales Avīzē (2005?gadā) lasīju daudz muļķības, taistarpā - marihuānas smēķēšana izraisa un noved pie homoseksuālisma (ko švaki mēģināja pamatot kāds īsts varbūt izgudrots uz interviju uzaicināts 'narkologs' - saistīts ar hormoniem, tipa gandžas kurīšana mazinot testosterona līmeni (točna neticu) un ja jau 'vīrišķības hormons' mazinās, tad uzreiz nosprieda, ka veči ar katru kāsi nopīpējās pamazām par sievieti, kam pavisam loģisks starpposms ir ...nu jūs jau zinat.
būt par pediņu. Tapēc arī rietumeiropā un usa ir tik pidarīgas vietas (ne jau tapēc, ka ir politiski arvien vairāk radikāli liberālas, visis zinam, bet tāds patīkams aizvēsturiskais blakusefekts bija homoseksuālisma un narkotiku (vai nu personīgai lietošanai/nelielos daudzumos, vai atļauj marihuānu arī audzēt (Kanāda - 5 stādi uz personu, tagad jau drošvien var plantāciju, ja vēl baltie vergi, tad valsts subsidizē, Nīderlande, Kristiānija/Dānija -kādreiz, un tagad pusrietumu,utt...) dekriminalizēšana.

re kur teiksim amerikāņi vaino pie saviem grēkiem medikamentus: 

14. Maijs 2022

Things that does not exist @ 17:42

Garastāvoklis:: recommended

Labs haosa maģijas piegājiens ir saukt, nosaukt savus darbus neeksistējošu lietu/vielu/notikumu vārdā. Crowleya gadījumā, lai tās ienestu un manifestētu šajā realitātes slānī, kā rezultātā tās sāk eksistēt un prieks visam gang.
Pink Floyd un Nasa gadījumā... well - "Dark side of the moon" never existed and the album sucks. Tomēr kāda zemei tuvāka muzikantu apvienība, saukta Ministry izlaboja kļūdu un neeksistējošo vietu pārbūra kāda jau veselu mūžību pastāvošā lietā (kā arī labākais albuma nosaukums šajā esības simulācijas variantā) - "The dark side of the Spoon"
 

6. Maijs 2022

USA (Unser Sehlige Adolph) @ 06:39

Garastāvoklis:: recommended

Bļe nu šitie visi kropļi turpina ceļu uz elli ar pliku dirsu pa dzeloņdrātīm. Ne jau pa velti štatos pieņem jaunus pretlinčošanas likumus. Kaut gan tas nekad nav bijis legāli.

Pilni magazīni lodēm, kas kā čekas maisi gaida savu upuri. Uz katras no tām vārds un uzvārds, otrā pusē pārkāptie likumpanti, ja salien.
Tālbraucēju rallijus tik ļoti (ar proxy war pat) apspiež un antagonizē, jo kravas mašīnās notiek sudraba pretpedofīlu (un citu elitāru piderasu) ložu maisu tranzīts. Arī kārtridži ar adresātiem - minor attraced person - tiek izvadāti pilniem maisiem, nogādāta lode pedofīla paurī vienmēr būs laikā, kad nogādāta mērķī. Tomēr mūžīgi mūžos par vēlu. Jo kā jau vampīrus, iznīcināt pedofīlus var vien izdurot sudraba krustu cauri pašam pirmajam 'multimiljonāram', tam kurš aplipināja ar supersodomiju (arī meningītu,supertuberkolozi un aids(kas kā zinām tika radīts caur misdiagnostiku, HIV izgudrošanu (like covid), un farmakoloģiskās indes kombo buljona iebarošanu - 'ārstēšanu', kas ir vienīgais AIDS avots (nu ja neskaita pedofīlijas lāsta nēsātājus).

Swimpis atkal ir 'neiecietīgs' pret diskriminētajiem. Anti defamatio league nāc glāb, ko var, pirms minor attracted person ir apvaiojies.
 

4. Maijs 2022

no lives matter @ 14:51

Vai brīvmūrnieki arī skaitās (reliģiskas) 'minoritātes'?

 

25. Aprīlis 2022

Stress management versus pain @ 08:26

Karoče, ja tev kāds psihiatrs, neirologs vai cits masturbētājs izdomā, ka kautkas pret stresu jāiebaro (chemichal imbalance in brain is caused by chemicals/drugs of the psychotropic sort. You can make a LOT of money when you make people addicted from tranquilisers (and all other shit), then rename and reinvent concept of addiction, in your case (you lucky lucky xanax addict) it is merely chemical imbalance in brain. As benzos (n shiit) make you physically addicted and sick for 2+ months when you stop. Many have died just from complications caused by "side"effects and cold turkey.
Laba tehnika, izmantot emocionāli labilus cilvēkus. Tomēr tas tev būs labākais trips, caur ērkšķiem, za to NO točna būs NO forever (ļoti ceru). Ja atturies no kautkā ko ļoti gribi, pie tam tas var būt kas nekaitīgs/veselīgs. Teiksim ja kurī kaņepīti, jo sūdīgs miegs (n persoal shaisse), pastāsti psihiatram, šis tev pretī xanaxu, diazepāmu, lorazepāmu, klonazepāmu un citus klozetpodam barojamus mēslus no kuriem jau paliksi pamatīgi atkarīgs, vai arī ja esi daunis, arī tavs attaisnojums visu mūžu būs chemical imbalance (izbalansēt var tikai detoksējoties no ķīmijas un sātana pedofīlijas). Ja ar xanaxu (lai gan psihiatriem ir visādi guidelines, teiksim daudzi saka, ka trankvilizatorus bez antidepresantiem neizraxtīs. Ja pastāstīsi tam pidaram kā patiešām jūties, tev izraxtīs 4 dažādus fizisku atkarību (un citu nāvi) izraisošus naftas pārstrādes blakusproduktus. Xanax lieliski nobur stresu nost, to tikai vajag. arī neatļautajiem augiem jau sen vairs nevajag nekādu reklāmu. It sevišķi tajā valstī kura kādreiz bija flāmu (tagad paļubomu mušļi visur eiropā sen vairs ne tik baltajā).
Paša pieredze agrāk vai vēlāk būs pieejama padziļinātā literatūras dzejprozas drazas gabalā.
Pretstresa zāļu atkarība (tuvu desmitgadei) tici vai ne izraisa vēlmi nedzīvot.
Vai farmaceitu uzsintezētās sintētikas var izraisīt tādas lomkas, ko pašas nevar izārstēt?
Šoreiz atbilde ir stingrs JĀ. Mūžīgais athods būs tavs vārds - ar psihiatra svētību un pilnīga idiota izglītību.
Lielākais pizdauskas nāk kā sifilisa mauka, kad stress ar indi vairs neņemās nost, apēd vēl pusi vai tableti, ok, no šī brīža visdrīzāk lietosi vairāk. Man athoda sajušanu un abstinences cravingu paātrināja tas, ka psihiatre bija vienreiz mēnesī, toties kāds farmācijas biznesā planējošs sadists izdomājis, ka atšķirībā no visiem citiem trankvilizatoriem (un pārvarā medikamentiem oficiāli, otra versija ir 7 vai 14) paciņā būs 25 lorazepāmi nevis 30. Varbūt tas ir veids kā palīdzēt atmest. Jo tikai tad ja zini ko dari tu vari.

 

23. Februāris 2022

nedzeru jau trīs sekundes @ 03:47

Garastāvoklis:: just took off. gabapentn athoc

kāda huja pēc alkašiem bij/ir skaitīt dienas cik nedzer? Vai arī oldskuul opiomāniem (i mean metadons, subutex un ielas sintētika lauž mēnešiem+) kuriem no hankas, morfja, h lauž nedēļu. No šņabja vēl mazāk. pa to nedēļu tak neaizmirsīsi dozņaku, it sevišķi kad fiziskais tepešs ir jau prom. wtf? ja ir iebildumi pret kautko, kas tev liekas, ka man liekas - atnāc ciemos, izstudēsim manus detox pierakstus, kopš oktobra. Ja es nebūtu pierakstījis trepi un cik mg kādu med katru dienu lietoju (aliņus aptuveni, z vnk jābūt), bļe es nevarētu parakstīt (un pasēdēt šajā pozā) bez gabapentīna. ar ko biju kādu laiku aizstājis pregabalīnu uz kā sēdēju 7+ gadus (ikdienā, pretepulepsijas zāles, spēcīgākais nezvērs, pietuvinās tikai metadons, un arī nav skaidrs no kuras puses). Tikai tagad iedomājos, ka es bez gļukiem varētu sākt skaitīt dienas. bet tas ir daunisms, labāk skaiti mīnusā, vismaz zināsi kad jāmirst un varēsi pasaukt kādu palīgā
 

7. Februāris 2022

slimības/hēgeļa dialektika @ 10:55

cilvēka ķermenis pilns ar sēnītēm, toksīniem (dies pasarg vakcīnām un maximas paikas piedevām-izvaroto bērnu ķermeņa daļām) un parazītiem ir veselīgs un normāls.

protams, ka depresija ir pilnīgi reāla slimība, nevis bagātu žīdu pedofīlu diktatūras simptoms/sekas to apaldītajās teritorijās (tas ko sauc par earth, mums atļautie kontinenti, karte tāpat totāls bs)

 

13 @ 10:24

Garastāvoklis:: intensive care

skatoties cik debīls paliek naratīvs, kad idioti tic visam, protams ir ems ieroči, un tieši tsapēc aizliegti endogēnie augi, tā vietā dolbies ar psihiatriju un šņabi bļe. Tas nekas, ka kaņep atbrīvo no tiksīniem, visas aizmirstās zāļu tējas filtrē smagos metālus, un vispār nodrošina 120 gadu mūžu. ar mūsu paiku pa 30-50 gadiem mazāk. bez gandžas, par 50-70 gadiem mazāk. ar makdonaldu un "vakcīnu" bye bye jau aizvakar.
Tātad nākamais kam jūs (potīgie analfabēti) ticēsiet no tv melu kastes skanošam ir:"Arī vakcinētie var inficēt ar kovid paši sevi, tas ir jaunais variants. Variants tāds, ka maskas vietā vajag uzlikt plastmasas maisiņu, menti palīdzēs paturēt, lai atturētu no inficēšanās. Tā ir jaunā pašizolēšanās. un vienīgais veids kā izvairītiesno hroniskas gripas, aids, mentiem un citiem suņiem protams ir aiziet aizsaulē jau tagad.You are selfish if you are ready to infect yourself and put your life in front of your death."
 

6. Februāris 2022

(bez virsraksta) @ 21:01

Ģeniāls 'konspirologs', ļoti down to earth krievs labākajos gados.


I challenge you to clear our minds and tell me something new

"Globaļnij Vopros"

jau sen gribēju dalīties ar apziņu, kas sevī ietver zināšanas par šī kunga existenci.

New world order ir konspirācijas teorija?
Un hipiji, faking tā sauktie left liberāļi, kas hijackoja movementa naratīvu un tagad 'brīvības mīlētāji', "anarhisti" un citi potīgie galvā pisti ir par to, lai inficētu/eitanāzētu visus un diktatūra ir zajebis, bērnus arī nopotēt un izdzīvojušos pieskatīs transvestīti. ne tikai pieskatīs. un  tas viss jau ir noticis. kā ar miokardīta infarktiem un visiem jobanajiem izsmiekla naratīviem presē/medijos, kuriem tic vien pēdējais lohs. un vēl daži.
Kurš pirmais palielīsies, ka dzīvo zem akmeņu kaudzes, no septīto adventistisu draudzes?

All vaccines are safe and effective
but they do not stop you from getting covid from other vaccinated idiots
futbolisti tak arī nevienam nav vajadzīgi, krīt kā lapas rudenī.
un tu teiksi, ka neesi pamanījis?
swimpis taču jucis, kautko aprijis.
ei pacan, ti čo kuriš?
 

22. Janvāris 2022

prezīši @ 17:25

kā gan var 'valstī' neaiziet greizi:
pirmās Latvijas valsts nodevēja, ikonisko frāžu: "Es palikšu savā vietā, jūs palieciet savējā." un "Labāk kājās stāvot mirt nekā nūžu dzīvot uz ceļiem" īpašnieka mazdēls, tad rozenkreiceru mauka, tad ārsts, drošvien comptemptual medical holocaust denier anyway, tagad izredzētās tautas pārstāvis. ar tiem "viņu tēvzemē" tagad izrēķinājāsd allahs, pslestīniešu centiņus atbalsta jo cik var zajebal. vēl melnais ar uzvārdu huddein pietrūkst.
tam visam pāri fenta nils ušakovs, lielākā daļa rīgas,eiropasun usa džankiju jau ellē pēc šitā, iso, citu sintētisku liellopu anestēzijas līdzekļu od.

 

1. Janvāris 2022

no lives matter @ 03:42

Garastāvoklis:: recommended

bļed, vari paskaidrot kādā velnā dirsā tu iehujārīji sev indi, ko saukā par "vakcīnu"? Kopš kura laika mūsu paaudze skatās un galvenais tic televizoram? No potes cilvēki mirst pa labi pa kreisi, visi, ko zinu, kam skaitās kovid, ir to sātana šprici aizgājuši 2 vai 3 reizes paņemt. Cik ļoti tas pis pa smadzenēm? Cik balsta(booster) shotus ņemsi? Tu esi no tiem cilvēkiem, kas noliedz diktatūras iestāšanos? Austrālijā un Austrijā sevišķi labi. Bļe, potīgie galvenais neindējiet apkārtni un purebloods. Jo tagad tie kas izdzīvos jau principā ir nanotech kiborgi in making.
jauno derību lasījusi esi? Pēdējo nodaļu kā scenāriju šitajā genocīdā izmanto. Izdvīgi Hēgeļa dialektikas izmantošnai dumpja profilakses taktikās, sašķeļot tautu potīgajos un nolemtajos (bet veikalā, kurš ir pretīgs vienmeer bijis var ieiet, katrs potīgais nodeva visus nepotīgos un nu potētie jau kirdik agrāk vai vēlāk. bet vai ir iespējams ko darīt šajā situācijā? Ja esi jau sadurstīts ar pedofīlu radīto indi, ko lai dara?

Jā!
Ir iespējams, aizejiet pie sava darbadevēja, bosa vai tā cita, kurš tevi piespieda/pierunāja potēties un sadauziet mordu gabalos. To var un vajag darīt un ko dari, dari tu drīz.
 

31. Decembris 2021

novēlota pateicība @ 23:17

Paldies (palīdz dievs?), nē ņihuja
Palvels (palīdz vells (abi ir paraītiskie gari ar nelielu novirzi uz simbiozi, vellam ir savi favorīti, savvaļas tapīriem par spīti, esam nonākuši holivudas filmā 'par otro pasaules karu'(kas lielai daļai pasaules nebija beidzies vismaz kopš pirmā laikiem) un parodija par pēdējo Vāciju, kas maksā ar pilnīgi visu tautu n more par to, ka mēģināja izskaust cionismu un ļaunumu, kas tagad taisa īstu genocīdu visos mums atļautajos apdzīvojamajos kontinentos, reiha virhuška pat sāka apdzīvot antarktīdu un bez admirāļa Birda misijām, SS Liebstandarte Adolf Hitler bērni un mazbērni patrulētu miera misijās (apmēram tikpat mierīgi kā Black Lives Matter peaceful protests). English merchant barge, U-13 semizemūdene uzrodās no nekurienes un bariņš Gestapo kungu un dāmu veic abordāžu, pirāti ar stāžu. "Deine Papiere Bitte!", jūrnieki iedzēruši, kapteini nodūruši, kravā tika atrastas ļoti daudz otrā kara aptieciņas, nu ir prieki, jau nedēļu ir novirzījušies no kursa. Jautrie matroži (un melnie vergi - melnie vienmēr vergi. viņiem mūžā gāja bargi, ar citiem nigām strīdos daži zaudējuši tikai ausi, tumsā Bulgārijā kāds gribēja iestāties H yitgoņu bandā pie Kristo, mans čoms, teica, ka pie viņa var nākt strādāt, bet vajag atnest divas čigānu ausis, es nesaoratu vai nepieciešmas viens upuris vai divi? Tā tumsā tika sagraizīti tie nēģeri. Cīgņi cīgņi - tā Bulgāri izsakās, kad nav vulgāri. Vēl Kristo stāstīja daudz ko, nav spēka tagad bojevikus rakstīt. Strādājam milzīgā angārā - kristiešu mēbeļu veikalā, Kristo rāda ar pirkstu uz vienu no resnajiem (gordo) spāņiem, 97% katoļiem, ne luterāņiem. Re paskat, Swimpi, a spāņi visi ir faking cīgņi.
Deine Papiere Bitte!
Par to jobano Qū Ār kodu - tiem, kas nesaprot, ka lai uz kuru pusi pavērsto nākotne, tā tiešām vairs nebūs ne tuvu līdzīga tai jau tāpat sapistajai pasaulei pirms šī globālā (on flat earth there ain't any globes) psyop - jāņa atklāsmes grāmatas lugas iestudējums uz lielās skatuves, tas viss, lai jūs, kas ticat kovid eksistencei vai pat nedaudz sliktāk - nopotējās ar eitanāziju, jo darbā prasa(tie, kas gribēja uz koncertu Aleponijā, arī tautas nodevēji, kam nav pautu (par meitenēm žēl, man šķiet bez vīrieša atbalsta liela daļa savaxxējās vnk tapēc, ka pa Tv saka - to dara visi. Bļedj ir triljons lietas, kas būtu noderīgas, ja to "darītu visi", teiksim ietripot ar sēnēm vai labāk LSA (LSD ir ķīmija un neiesaku lietot vispār nekādu ķīmiju, ne zālēs, apģērbos vai ēdienos, par pēdējo - laikam viss maksimā ir saindēts un nav pat baigi lēts. Bet to es jums vēstu, pārtrauciet lietot ķimiskas zāles, lai kādas tās būtu, mani sēdinājuši uz metadona, buprenorfīna, SSR, tricikliskajiem, atipiskajiem antidepresantiem un citiem mēsliem, kas visi kā viens izraisa fizisku atkarību, depresiju (antidepresantu gadījumā, zinu tikai vienu cilvēku, kas sāka rīt laikam kkādus SSRI un saka, ka ļoti labi palīdz, es gan nezinu, kas ir mērķis - respektīvi šī palīdzība, ko sniedz zāles. Es saprotu īslaicīgu apdolbīšanos, farmakinētisku sinerģiju un traķenes zāļu deva ar uzviju, ja tev notiek kaut kas sūdīgs, tik sūdīgs, ka iedzerot alkaholu arī uz brīdi paliks labāk. No zāļošanās gadiem (tipa psihiatri un narkologi mani "ārstēja no narkomānijas", iesakot un izraxtot 6 vai 7 dažādus ķīmiskus aptiekas preperātus, kas piš visiem alkaholiķiem prātus.) esmu nonācis tur, kur vienmēr zināju jābūt. tagad vien devu mazinot un metot nost pa kādai ķīmijai ik pa brīdim, žonglējot ar devām un ķīmijām, kuras sākt ēst ik dienu nav nekādu dižu problēmu, es šodien no gabapentīna atkal gandrīz vēmu, atkal gandrīz. tā draņķa sula būs jānomaina uz ko citu un tad kad beidzot būšu tīrs no ķīmijas-farmācijas genocīda:"I'm doing my part"
Yes you do, because you are smart, you believe in science and that west is very liberal. Huy tev, visi hipiji un 'Ļeņingradas "panki"' nopotēti, Rudaks baigais huligāns, bet potīgais. Jums, kas nesaprot, tiek hujārīts labs mikslis - vislabāk man patīk Grafīna (hidr)oksīds (Graphene Oxide). Par šo tēmu runājošus cilvēkus apcietina un/vai nogalina. Daži mēģināja izglābties, kad aģenti (matrix style) iebruka dzīvoklī atceroties, ka arī logi ir durvis (Skrips,u.c.).
Kapēc cilvēkiem, kas vēlas eitanāziju, mēģina piespiest pirmstam potēties ar kovid. Tam ir sakars ar jūsu dvēseli. Arī tie, kas pēc pāris potēm mainījušies līdz nepazīšanai, no prastiem mietiem par ļauniem zombijiem. Varbūt daļa no tiem vēl nezin, ka kautkādi sintētiski gari tagad tev piesējušies, pidari. Biju Bolderājā, arī tur tikai potīgie drīkst. V
 

Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl