Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl


18. Aprīlis 2021

ļevokiem patīk noziedzība @ 19:49

[info]gnidrologs:

Excerpts of exit interviews of some of the cops who quit their job in Portland:


Seattle:


Vairāk noslepkavotu nēģeru un liberāļu zilajos štatos nav nekāda traģēdija, bet izskatās, ka gala mērķis karam pret policiju droši vien būs armijas vai kādas ideoloģiski tīras jauna tipa milicijas ieviešana vecās policijas vietā. Vai arī mad max world. Katrā ziņā jautrības šajās sūdu bedrēs netrūks.
 

17. Aprīlis 2021

(bez virsraksta) @ 19:49

[info]mapats:
Baiļuporns - oficiālās ziņas.

(c) no CRP bitšūta komentiem.
 

(bez virsraksta) @ 18:25

[info]gnidrologs:
Vakar saņēmu algu par pēdējām divām nedēļām, kad rāvu pakaļu pušu, lai paspētu un būtu viss labi. Sanāca nopietna naudiņa, kas latvju galdniecībās nebūt nav biežums. Tobiš padarītā darba un monetārās atlīdzības ziņā. Šodien iztērējos un sapirku milzīgu priekš maniem mērogiem "quality of life" uzlabojošus loriņus un ierīces. Uzreiz tāda eiforijiņa neliela. Konsūmerisms ir laba narkata. Es ta pamatā nopirku lietas, kuras jau sen vajadzēja, bet vienmēr biju pa īsu, bet labklājības valstīs - varu iedomāties - cilvēki ierauga to jauno loriņu vai divaisu un pērk, jo pēc tā kādu brīdi ir eiforija. Šopings ir spēcīga narkotika, it īpaši priekš middle class pīpļiem. "A davai es vēl paņemšu to bezjēdzīgo redīsu rīvīti"
 

Astra Z @ 09:56

[info]ingmars:
Izstāvēju rindu, saņēmu pirmo poti pret COVID-19. Otrā pote pēc 12 nedēļām.
 

var jau būt @ 09:04

[info]swimpis:
ducina darbadienās (un naktīs),(versija). vai arī tas brainwash saistīts ar vakardienas labdarības dienu, kas tiks atzīmēta ar sēru lentītēm. būs arī vaska muzejs (kādreiz bija kruta unikāla grupa, kas pārsaucās, par Tramvajs Nav Uzskatāms Par Vērā Ņemamu Pretinieku, nez kāpēc, kad mani notrieca tramvajs, pirmā doma, kad pamodos, īslaicīgi zaudējis atmiņu , bija šīs grupas nosaukums. nezināju, kur gāju, kapēc, cik pulkstens un arī kurā valstī atrodos, tas ir līdz brīdim, kad man viena no māsiņām (drīzāk vecmāsiņa) rupji teica ambulances mašīnā: "Vajag skatīties, kur ej.")
 

quote @ 08:24

[info]swimpis:
Pewdiepie: "Life is full of surprises, but most of them are not worth it." (i don't care what is it)
 

Cov @ 07:26

[info]ingmars:
Stāvu garā rindā uz vakcināciju pret COVID-19.
 

16. Aprīlis 2021

(bez virsraksta) @ 14:30

uga dumpis kurš sevi saucot par zinātnieku @ 11:21

[info]covid_19:
šitā frāze esot pasprukusi kādai IZM darbiniecei

hmmm ... es te tā padomāju

nu nav jau tā ka nekā nav
ir taču mums vakcinācijas biroja vadītāja .... kura sevi sauc par vakcinēšanās biroja vadītāju
ir mums egīls kurš levits - kurš sevi sauc par prezidentu

uuu ja tā paskatās nu nav jau tā ka nekā nav
 

(bez virsraksta) @ 01:11

[info]ulvs:
Savādi. Aiz sienas klusām, kā no ļoti mazas tumbas (smartphone?) sāka skanēt Boba Dilana "The Times They Are a-Changin". Taču tur neviens nedzīvo, jo tur šobrīd notiek kapitālais remonts. Noskanēja dziesma un viss, klusums. Kad strādnieki aiziet, tur vienmēr ir tumši logi. Un dzīvoklī blakus tam ir dzīvoklis, kur mīt tikai putni. Es nejokoju. Kādam itāļu kungam, kuru šad tad sastopu kāpņu telpā, tur pieder dzīvoklis, kur viņš krātiņos tur ļoti daudzus kanārijputniņus. Intersanti, ka es retās reizēs, pilnīgā nakts klusumā, dzirdu viņu čivināšanu.
 

usa today @ 00:56

15. Aprīlis 2021

progresīva armija @ 21:29

[info]gnidrologs:

Sieviešu ideoloģiska integrēšana armijā ir līdzvērtīga diversijai, kuru labprāt veiktu attiecīgās valsts un tās armijas ienaidnieks.
 

(bez virsraksta) @ 21:24

(bez virsraksta) @ 21:22

[info]mapats:
Šodien uzzināju, par vēl vienu cilvēku gados, kurš mira ļoti drīz pēc vakcinēšanās. Vai ir ziņots, kā vakcīnas upuris, nezinu.
 

(bez virsraksta) @ 19:46

[info]mapats:
Ja kādam ir gali Igaunijā, Tallinā, vai tur kas notiek?

Šodien ienāca ziņa, ka Tallinā jau divas nedēļas notiekot kōvida nemieri, pārskatīju ziņas, nekur nekā nav, arī komentāros, kur nu ieskatījos. Vai kāds var apstiprināt, vai noliegt?

Papildināts.
Sešas dienas, ja turpinās, jo 13.04. rakstīts, ka ceturto nakti. https://news.postimees.ee/7224138/iss-chief-toompea-protests-not-curated-from-moscow

Rekubij vēsie igauņi.
 

kurš kuru tur trollē @ 15:36

[info]covid_19:
psihjānis pret pišjāni

ēdam popkornu, korķējam aliņu, dalāmies iespaidos, bet manuprāt tur viens ir slims un par slimiem cilvēkiem grēks smieties ;) kaut arī tik un tā smieklīgi


vēl nedaudz un būs kādam jātaisa jūzeris Irbju Agņuks ... bļēēē, ko es tagad izdarīju
 

no need for a nanny @ 14:46

[info]ingmars:
Es atbalstu pilngadīgu cilvēku tiesības izvēlēties riskēt ar savu dzīvību un veselību, kā arī darīt ar savu ķermeni to, ko viņi vēlas. Cilvēka dzīvība un ķermenis pieder viņam pašam.
 

Bērnu un jauniešu dziesmu un deju svētki @ 14:30

[info]malvine_truse:
Bļēēēēģ, kā man riebjas šī diskusija. Kādi fakin dziesmu svētki, atcelt līdz nākamajai reizei, tas mans viedoklis. Uzdziedāsim, uzdejosim un nosprāgsim.
kas tur kaut kādas kolektīvu vadītāju prēmijas slēpjas aiz tiem argumentiem vai kas tur par huiņām???
 

putuplasta cūka @ 12:59

[info]covid_19:
diez, kā iet putuplasta rukšķim, kas izveidots lai slavinātu latvijas valsts un tautas taupīgumu?

doma radās aplūkojot florences mežakuili, kas savukārt man atgādināja zaļkalna rukšķi - mnja, kā jūs iedomājaties cūku, dzirdot šo vārdu - nemaz jau tik daudz to pozu nebūs, vai ne?
 

mierīgi līksms nekaunīgs smīns @ 11:49

[info]mapats:
Sākot ar rītdienu pieņemu sapņu statistiku, kur kāda(-s) mani redzējuse(-is) baltā zirgā un spožās bruņās. Uz lietotāju mazeltovieni tas neattiecas, jo viņa par mani tāpat domā un "sapņo" visu laiku.

Statistikā mani vairāk interesē papildus fakti ārpus simboliskā baltā zirga un spožajām bruņām. Tā ka sapņojiet uzmanīgi.
 

Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl