Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl


25. Janvāris 2021

(bez virsraksta) @ 19:39

[info]mapats:
Fu, beidzot šitais ir prom.

Ja mani citē pašpasludināti zinātnieki, vai es tagad skaitos īstāks zinātnieks par viņiem?
 

(bez virsraksta) @ 15:33

[info]snauts:
Mīlīgi, DIY, no papīra darināti datoru modelīši. Paldies [info]spicausis par linku!

 

(bez virsraksta) @ 14:27

[info]mapats:
Daži retoriski jautājumi.

Kāda ir cibas nākotne, ja šeit sāk notikt uzspiesta lietotāju klasificēšana, simbolizēšana, diskriminēšana un polarizēšana pēc pārliecības.
Vai tas kautkur jau ir redzēts notiekam, kā tas ir beidzies citur.

Kā apzīmēt šādu darbību veicēju.
 

something clicked @ 05:26

[info]swimpis:
Babilonas tornis neuzbūvējās dēļ cenzūras, kas no vienas valodas radīja arvien jaunas. Jauni lamuvārdi rodas mimiķējot iepriekšējos cenzētos, un aiznākamā paaudze jau cenzēs lamuvārdu aizstājumus radot atkal jaunus lamuvārdus. Kā arī cenzūra noved pie paaudžu frikcijas un iekšējā aukstā kara.
Nez par ko pārvērtīsies n-word?
 

24. Janvāris 2021

(bez virsraksta) @ 21:27

[info]mapats:
Pamēģiniet adresi antifa.com , ir jautri.
 

23. Janvāris 2021

(bez virsraksta) @ 22:42

[info]divas_zosis:
Nicināšana un ienīšana. Pirmo - nē, bet otrajā man vēl ir kur augt.
 

(bez virsraksta) @ 19:41

[info]mapats:
Viens no variantiem.

Ar savu robotprogrammu, kas kā saprotu, meklēs un apkopos konkrēta satura ierakstus arī cibā, kāds konkrēts cibas lietotājs, vai lietotāji pēc būtības vienlaicīgi izpilda pirmos sešus genocīda soļus(no desmit). Kas liecina, ka akadēmiskā izglītotība, vismaz šajā gadījumā, nenozīmē veselā saprāta esamību, pat ne tik daudz, lai saprastu, ka paši rok sev kapu, jo arī paši atrodas genocidējamo sarakstā, tikai nedaudz vēlākā laikaposmā.

https://www.bitchute.com/video/IsHZXjvNVVQb/ - skaista ziemeļniece, angliski, viegli emocionāli nosauc šos soļus un dod to izskaidrojumu.

Gregorija H. Stentona genocīda desmit soļi.

1. Klasifikācija.
2. Simbolizēšana.
3. Diskriminēšana.
4. Organizēšana.
5. Dehumanizācija.
6. Polarizācija, cilvēku atklāta pretnostatīšana sabiedrībā.
7. Sagatavošanās atklātam genocīdam. Nepiekrītošo identifikācija.
8. Vajāšana. Marķēšana.
9. Nepiekrītošo un pēc tam brīvo cilvēku iznīcināšana.
10.Genocīda noliegums un slēpšana.

https://en.wikipedia.org/wiki/Eight_stages_of_genocide

Paliek jautājums. Vai cilvēki ir spējīgi pārkāpt savam lepnumam un atzīt kļūdas.
Ko brīdī, kad pastāv iespēja tādai lietai, kā gatavošanās genocīdam, darītu prātīgi cilvēki. Meklētu pierādījumus, gan par, gan pret, bez iepriekšpieņemtiem spriedumiem. Vai darboties genocidētāju labā un cerēt, ka būsi pietiekami noderīgs, lai pats nenonāktu pāraudzināšanas nometnē.

p.s. Ir sākusies Ekspanses piektā sezona, jau decembrī.
 

(bez virsraksta) @ 18:45

[info]mapats:
Izrādās ka ir iespējams ceļot, arī ar lidmašīnu, nelietojot masku, netestējoties un nesēžot karantīnā. Vismaz R Eiropā, kur darbojas angļu tiesību likumi. Vienkārši pasaki varas pārstāvjiem - nē, es nepiekrītu un dari, kas darāms. https://www.bitchute.com/video/cTPrnOrC4qUw/

Vai mūsu likumi ir tāpat veidoti?
 

22. Janvāris 2021

(bez virsraksta) @ 23:11

[info]mapats:
Pāris dienas lietoju jaunu pārlūku.

Brave. Bāzēts uz hromu.

Joprojām nedaudz kaitina drošības regulēšana, jo nevar katram skriptam atsevišķi uzlikt noteikumus uzreiz, kā var ar noscriptu firefoksā, tas droši vien ir risināms, ja ne pieregulējot, tad ar kādu papildinājumu. Adbloks nav vajadzīgs principā, nofiltrē lieko ļoti labi. Tracina lēkājošā tālummaiņa, ctri+/- darbojas. Nezkapēc nepārslēdzas uz noklusējuma pārlūku, pat tad, kad pats to prasa. Patīk ka pa lielam viss darbojas, un ja kautkas neiet, tad tāpēc, ka esmu pārāk piegriezis drošību. Pakapeniski laižu vaļīgāk. Atsevišķo lapu nosacījumi ir pārāk dziļi nobāzti, lai būtu ērti pieregulēt, derētu atrast īso ceļu. Labi, ka pie pieregulēšanas, kā jau linuksam, izmaiņas stājas spēkā uzreiz pašam pārlūkam tās pieņemot un pielietojot. Varbūt tagad arī vindai, tiešām neesmu lietojis neko vairāk par xp pēdējā laikā.
 

babeņu kolektīvs: memo #4587 @ 20:57

[info]gnidrologs:
Kā gan vecenes cenšas viena otru aizmuguriski iznīcināt. Pilnīgi bez žēlsirdības un empātijas. Kā haizivis - sajūt asinis, uzklūp. Labi, ka esmu mazrunīgs un lietišķs skaidrā, priekš viņām liekos pelēcīgs dīvainis. Tās spīganas agri vai vēlu grib iepīt visus savā veļu pasaulē. Paranoya nuclear blues.
 

(bez virsraksta) @ 17:49

[info]mapats:
Uztaisīju kalendāru 2021 gadam.
Viena A4 lapa, viss gads un vieta piezīmēm. Formāts odt (Libreoffice).
Iezīmētas ir karoga un brīvdienas. 15.04. - Talsu pilsētas diena.

Kalendārs 2021
 

dieva nav @ 15:37

[info]ingmars:
Starp citu, tas varētu dažus šokēt, bet Dieva nav.
 

bērnu ferma @ 15:17

[info]ingmars:
Nāktonē bērnus audzēs fermās. Tradicionālajā "ģimenē" audzināts bērns ir pakļauts pārāk daudz riskiem. Piemēram, neviens bērns nav pelnījis tikt izaudzināts par homofobu.
 

(bez virsraksta) @ 12:08

[info]mapats:
Kā rādās mans giljotīnu ieraksts dažiem ir norāvis jumtu. Būs laikam jātaisa :). Kā reiz februāris paredzams tukšāks. Ieskatam būs tada maziņa, ja uzradīsies vieta būs arī pilnā izmēra.
 

EL @ 11:04

[info]ingmars:
Exploded level.
 

valsts pienākums @ 00:26

[info]ingmars:
Valstij būtu jāaizstāv cilvēktiesības, valstij nevajadzētu diskriminēt minoritāšu grupas tikai tādēļ, ka tautas vairākumam ir naids un aizspriedumi pret minoritāšu grupām, tā nav demokrātijas būtība. Valstij ar savu politiku vajadzētu tautai rādīt piemēru ceļā uz iekļaujošu un demokrātisku sabiedrību.
 

21. Janvāris 2021

(bez virsraksta) @ 21:49

[info]mapats:
Stefans Molyneux stāsta Austrālijas žurnālistam(laikam), kas ir lielā pārstartēšana un cik slikti var sanākt
https://thehighwire.com/videos/what-is-the-great-reset/

Iepriekšējā video pieminētā Kanādas premjera runa, kurā tiek atzīts resets un ka tas tiek plānots jau sen. Trudeau speech reignites conspiracy theory fervor over ‘Great Reset’ - https://www.dailydot.com/debug/great-reset-conspiracy-theory/

Dažreiz konspirācija, ir tiešām konspirācija un meli par teoriju dažreiz ir tikai aizberga mazā redzamā daļa.
 

Sorosiešu sūds "doprigalsja" @ 21:05

[info]aivars_666:
Labdien!Izglītības kvalitātes valsts dienesta (turpmāk – kvalitātes dienests) Uzraudzības departaments Izglītības un zinātnes ministrijas uzdevumā ir izskatījis Jūsu elektroniskā pasta vēstuli (Izglītības un zinātnes ministrijā reģistrēta 24.11.2020. ar reģistrācijas Nr.4-17.2/20/1455), kurā būtībā apšaubīta Daugavpils Universitātes (turpmāk – universitāte) lektora Dmitrija Oļehnoviča lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei saistībā ar tīmekļa vietnē www.grani.lv 22.11.2020. publicētajā intervijā „Кто готовил эту речь?” (turpmāk – intervija) D.Oļehnoviča pausto viedokli.

Informējam, lai gan pedagogam ir būtiska ietekme uz izglītojamo ne tikai noteiktas izglītības programmas apguves procesā, bet arī ikdienas saskarsmē, tomēr konkrētajā gadījumā ir jāņem vērā lektora darbības specifika, jo lektors ikdienā veido saskarsmi ar pilngadīgām un pietiekami nobriedušām personām – studentiem, kuri, kvalitātes dienesta Uzraudzības departamenta skatījumā, ir spējīgi kritiski izvērtēt informāciju, patstāvīgi paust, uzklausīt un analizēt dažādus viedokļus, tostarp intervijā D.Oļehnoviča pausto viedokli.

Ņemot vērā minēto un Latvijas Republikas Satversmes tiesas 2017.gada 21.decembra spriedumā lietā Nr.2017-03-01 (pieejams: https://www.satv.tiesa.gov.lv/cases/?case-filter-years=%5B2017%5D&case-filter-status=&case-filter-types=&case-filter-result=&searchtext=2017-03-01) paustās atziņas, kvalitātes dienesta Uzraudzības departamenta skatījumā, intervijā D.Oļehnoviča paustais viedoklis nav tiešā veidā vērtējams kā nelojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei.

Papildus kvalitātes dienesta Uzraudzības departaments ir vērsies universitātē un pieprasījis iesniegt rakstveida skaidrojumu par D.Oļehnoviča pedagoģisko darbību. Pēc minētā skaidrojuma saņemšanas, tā vispusīgas un objektīvas izvērtēšanas, kvalitātes dienesta Uzraudzības departaments pieņems lēmumu par turpmāko rīcību.

Aija Saliņa

Izglītības kvalitātes valsts dienesta

Uzraudzības departamenta

Juridiskās nodaļas

Vecākā eksperte (uzraudzības jomā)

Tālr: 67507838

E-pasts: aija.salina@ikvd.gov.lvIzglītības kvalitātes valsts dienests

Smilšu iela 7

Rīga, LV-1050

Tālr.: 67222504

E-pasts: ikvd@ikvd.gov.lv

www.ikvd.gov.lv
 

divas lietas @ 20:55

[info]arkls, posting in [info]vajag:
1. Varbūt kādam ir lieks, pārdodams un neatvērts IKEA melno galda piederumu komplekts? Ikea pašlaik nav pieejams. Pērku!
https://www.ikea.lv/lv/products/virtuve/galda-piederumi/galda-piederumi/tillagd-galda-piederumi-24-gab-melna-krasa-art-40343001

2. kur Rīgā var nopirkt Toblerone?
 

Šodienas Kino ieteikums @ 15:16

[info]swimpis:
Skaista Karpentera filma, kuru, ja neesat vēl redzējuši, skatieties pirms miega
 

Riebīgais mušmirmušmis

papīpē vēl