gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2020-05-17 12:48:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Šī vieta tajā slavenajā lekcijā ir īpaši koša. Beisiklī viss tas par ko mani un citus, kas par šīm lietām runā, sobrīd sauc par konspirācijteoristiem. KGB propagandas eksperts 80tajos tā neuzskatīja, jo pats bija apmācīts šajā mākslā. Pašreizējā situācija tikai parāda, cik cilvēki piss easy manipulējami. Tie, kas mētājas ar terminu "konspirācijteorija" neapzinās, ka ideja par šo bubuli viņiem ir iedēstīta smadzenēs no malas. Tas nav koncepts vai secinājums, līdz kuram viņi nonākuši paši savu domu rezultātā, bet manufaktūrētā ideja, ielikta no ārējā aģenta. Neviena reliģija vēsturē nav bijusi tik efektīva ideoloģisku fanātiķu producēšanā kā sarkanais mēris. Cilvēki ne tikai integrē sevī visus šos melus, fake news, propaganadu, kas tiek maskētas kā zinātnes, propaganda, kas tiek maskēta kā žurnālistika, propaganda, kas tiek maskēta kā izglītošana, bet kondicionēšanas rezultātā arī kļūst par aktīviem šīs sātaniskās ideoloģijas sargsuņiem, kas aprej, denunciē vai paši piedalās eksekūcijās pret tiem, kas atļaujas runāt pretim.
Īpaši interesanta vieta priekš [info]ctulhu.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]formica
2020-05-18 23:03 (saite)
Well after the foundation of the inquisition, jurisdiction over sorcery and witchcraft remained in secular hands.[81] In general the Inquisition maintained a skeptical attitude towards cases of witchcraft, considering it as a mere superstition without any basis.

Despite popular belief, the role of the Inquisition as a mainly religious institution, or religious in nature at all, is contested at best. Its main function was that of private police for the Crown with jurisdiction to enforce the law in those crimes that took place in the private sphere of life. The notion of religion and civil law being separate is a modern construction and made no sense in the 15th century, so there was no difference between breaking a law regarding religion and breaking a law regarding tax collection. The difference between them is a modern projection the institution itself did not have. As such, the Inquisition was the prosecutor (in some cases the only prosecutor) of any crimes that could be perpetrated without the public taking notice (mainly domestic crimes, crimes against the weakest members of society, administrative crimes and forgeries, organized crime, and crimes against the Crown).

https://en.wikipedia.org/wiki/Spanish_Inquisition

While belief in witchcraft, and persecutions directed at or excused by it, were widespread in pre-Christian Europe, and reflected in Germanic law, the influence of the Church in the early medieval era resulted in the revocation of these laws in many places, bringing an end to traditional pagan witch hunts.[24] Throughout the medieval era mainstream Christian teaching had denied the existence of witches and witchcraft, condemning it as pagan superstition.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2020-05-18 23:04 (saite)
Pirmkārt viņas bija 2 - pāvesta un spāņu, gestapo funkcijas pildīja spāņu

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]ctulhu
2020-05-18 23:05 (saite)
also par raganu medībām nebūs īsti taisnība jo tās izvērsās kāreiz protestantu pārvaldītajās zemēs, t.i. pēc rkb reformācijas

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?