gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2020-01-03 22:00:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Neatceros vai biju šārējis šādu deepz wizdomz, bet viena neizejoša ideja par to kas ir Dievs un kā tas redz realitāti ir, kad tu varētu izdzirdēt muzikālu skaņdarbu vienlaikus ar vienu ausu dzirdienu tā it kā vienmēr redzētu/saprastu visu nošu lapu un tās muzikālā esence būtu vienlaikus jau procesēta.
(tiesa, kam tādas atziņas nahuj vajadzīgas - tikai, lai ilgotos)


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ctulhu
2020-01-04 14:34 (saite)
Viņi bija apmēram tik pat gudri kā mēs tagad, tb ar tādu pašu domāšanas kapacitāti, tikai sapratuši mazāk, ibo ja būtu sapratuši => šitas reducējas uz parasto sraču par augstajām senajām kultūrām kur galvenais jautājums ir iz sērijas `` ja tu tik gudrs, kāpēc nabags``okej es vēl varu pieļaut ka tās kultūras bija galīgi citādas visos iespējamajos veidos un, teiksim uzlaboja sevi nevis apkārtni un tml bet atkal: ja pieņemam ka bija zināšanas, dajebkādas tad kur viņas palika?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2020-01-04 15:14 (saite)
Viņi bija gan ar augstāku domāšanas kapacitāti gan sapratuši vairāk, tāpēc neskrēja pēc viltus gudrībām par 5757558ņiem dzimumiem un 4gadīgiem transvestītiem. Un ne velti mūsdienu cilvēkiem ar lielām grūtībām vedas saprast seno laiku tekstus. Viss tā "senie teksti ir mīti un pasakas" mēms radies aiz pakāpeniskas cilvēces intelektuālās noplicināšanās un nespējas uztvert abstrakto, objektīvo, reālo, jo babilonas tornis sakrāmēts no kaut kādām plastmaskām šķiet daudz vilinošāks instantai gratifikācijai.
Iemesls kāpēc daudzas kultūras pastāvēja tūkstošgadēm un neveica straujus lēcienus tehnoloģijās nav tāpēc, ka viņiem nebūtu bijusi kapacitāte to darīt, bet tāpēc, ka tas nekad nevienā 'gudrā' kultūrā nav bijis prioritārs. Daudzas senās kultūras tādā vai citādā veidā zināja par babilonas torņa problemātiku un nekāpa uz šī grābekļa. Dažas, tiesa, darīja un atņirdzās. Adsteki, ja nemaldos.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2020-01-04 18:08 (saite)
a) khm daudz ās senās kultūrās visādas seksuālas padarīšanas bija ka tik ne košākas par pašreizējiem rietumu vipendroniem. Teiksim tā tev vajadzētu palasīt mazliet par dažādām drusku exotiskākām reliģiju praksēm utt.
b) nē nu labi es vēl varu saprast kultūru kas neveic strauju patērēšanas attīstību, kurā vaišjas nedominē un tādā garā, tikai vienalga jautājums, a kur ir viņu orbitālās stacijas? Teleskopi? Nometnes uz Mēness un Marsa? Nu vai teiksim kur ir viņu kapsulas ar nemirstīgiem cilvēkiem? Ievēro es neprasu kur ir viņu masu produkcijas atliekas, okej nebija masu produkcijas bija pašattīstība un tā, bet kur ir tas kas ļauj redzēt tālāk?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2020-01-04 18:32 (saite)
Es personīgi esmu pārlicināt, ka ts. antedluvianu civilizācijas as in civlizācija, kas bija tik pat globāka, kā tiecās mūsdienu, noteikti labi zināja visus materiālās realitātes sīkumus un teleskopi gan jau viņiem bija. Vai arī nebija, jo tā bija novecojusi tehnoloģija. Jebkurā gadījumā nav pamats domāt, ka pēc katastrofiskām zemes garozas, klimata un orbītas izmaiņām vajadzētu būt saglabājušamies pietiekami, lai par to spriestu. Mēs tikai tagad knapi sākam atrakt šīs antīkās kultūras aisberga virsotnes, kas rēgojas dažādu samērā radniecīgu megalītu formā dažādās pasaules malās. Kas atrodas zem desmitiem kilometru dziļa kultūrslāņa varam tikai minēt. Jebkurā gadījumā gudras kultūras prioritāšu centrā sen jau vairs nebūtu teleskopi.

Attiecīgā uz seksuālām perveersijām, jā, ar tādām nodarbojušās daudzas zināmas mirkokultūras, kuras ļoti ātri pēc tam izmira.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2020-01-05 00:01 (saite)
2 lietas:

1) ja viņi bija izgājuši kosmosā, tad tām viņu padarīšanām kosmosā bija jāpaliek, jo lai kas notiktu uz zemes, tas neiespaido atālas orbītas un vēl jo vairāk orbītas ap sauli, marsu utt.
2) ja viņi bija sākuši lietot atomenerģiju tad tam jāparādās izotopu sadalījumā arī pofig cik stipri te visu nonesa.

/ Kas atrodas zem desmitiem kilometru dziļa kultūrslāņa varam tikai minēt./

visur kur ir taisīti dziļāki urbumi, aina ir viena: nogulumieži, tad kristāliskais granīta bazalta pamatiezis ( igneous rock), sk:

https://lv.wikipedia.org/wiki/Kolas_superdzi%C4%BCais_urbums

zem 12 km paliek karsts un elastīgs, grūti urbties tālāk.

OK, ja kaut kur atradīs nu es nez tehnogenas kavernas vai kādus objektus pamatiezī tad es teikšu, jes biju stulPs, apdeitojos.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2020-01-05 00:48 (saite)
Tikai sc-fi salasījušos stulbeņus piš kaut kāds kosmoss. Tu prezumē, ka iepriekšējās kultūras bija tieši tik pat infantilas kā pašreizējā, kas rada bezjēdzīgas ekspektācijas. ZOMG NEKUR NEVAR ATRAST ANTĪKU AIFOUNU PALIEKAS!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2020-01-05 01:10 (saite)
Mēs atšķiramies no dzīvniekiem ar to ka gribam zināt kas ir tālāk, ja kaut kas nevēlas zināt kas tur aiz tām debesīm/ jūras utt ir, tad sorre tā nav kultūra, tā ir biomasa.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2020-01-05 01:43 (saite)
Gudras kultūras izzina svarīgo, nevis bērnišķīgo. Nav viņu vaina, ka tev interesē tikai bērnu lietas. Kosmosa daba nav nekas nezināms. Cik tajā ir planētu un kas atrodas aiz horizonta ir redundanta informācija.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2020-01-05 01:50 (saite)
OK, labi, saprast telplaika un esamības dabu un to kā viss pastāv, labi bet tam tāpat vajag saprast visumu un bez ļoti lielām iekārtām [ t.sk. izvietotām tālu no zemes lai nav traucējumu] to nevar.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?