gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2019-06-17 06:36:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
daudzcietušie beķeri
Nu ko. Šad tad arī taisnība uzvar. Komunistu univers dabūjis pa kaklu dēļ sava sjw studentmēlsu spieta kūdīšanu virsū pilnīgi nevainīgiem cilvēkiem. Labs precedents.

The verdict sends a strong message that colleges and universities cannot simply wind up and set loose student social justice warriors and then wash their hands of the consequences. In this case, a wholly innocent 5th-generation bakery was falsely accused of being racist and having a history racial profiling after stopping three black Oberlin College students from shoplifting. The students eventually pleaded guilty, but not before large protests and boycotts intended to destroy the bakery and defame the owners. The jury appears to have accepted that Oberlin College facilitated the wrongful conduct against the bakery.

Kāpēc komunizti mīl uzbrūkt buločņikiem, heh:
Actually I think it's no accident that two small bakers were specifically targeted by left-wing hysteria.
They're small enough that they can't (supposedly!) fight back.
They embody, in a quintessential way, the traditional ways of simple, hard-working townsfolk.
Their very existence, coupled with a sober life style and a moderately successful family business, literally built on sweat and early morning labor, threatens the very core of the leftist's mindset.

When you really think about it, it's hard to imagine something a leftist would hate MORE than a baker.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]snark
2019-06-17 13:07 (saite)
Pēdējās ziņas vēstī, ka pēc otrā tiesas lēmuma komuņakas dabūs maksāt arī pilnus $22M (vairāk nebija iespējams) soda naudas papildus $11M kompensācijas maksai. Maksimums tāpēc, ka sarkanās universitātes uzvedība pēc pirmā verdikta neliecināja, ka viņi būtu atzinuši un nožēlotu savu vainu.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-17 21:48 (saite)
Kas mani šajā gadījumā pievērš uzmanību ir "pure evilness" no perpu puses. Tur burtiski nav nekāda, pat piezemēta, politpartizānisma no vecmodīgo beķeru puses, atšķirībā no piderasu izprovocētajiem, ka atļāvās apelēt pie savas savas ticības brīvības. Prosta random siseņi, kas uzbrūk krietniem cilvēkiem tieši tāpēc, ka viņi ir krietni. It's as if they see good people and instintcively hate them. Un tā ir "izglītības iestāde".

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ze
2019-06-18 16:24 (saite)
gaidu, kad parādīsies hedera ar kaut ko no savas "uzskaitīšu kokus un izlikošos, ka meža nav" demagoģijas. piemēram: "to ļaunumu tu piedomāji klāt, jo tas neparādās nevienā avotā un nekur nav nepārprotami pierādīts, ka viņš centīgajiem studentiem neteica: "get the fuck out of my bakery, you damn niggers!" ir jāsaprot, ka melnādainie studenti nāk no marginalizētas vides un vēsturiski apspiestas kopienas un tāpēc jebkura veida neiecietību var interpetēt kā rasistiskus aizspriedumus un šo vienu gadījumu nevar vispārināt kā pierādījumu kaut kādai ASV universitāšu kreisuma konspirācijai."

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?