snark
Add to Memories
Tell A Friend
ētiskais briedums, zin'
Iepriekš iztaujāšanas laikā komisijā Ķezbere pauda uzskatu, ka plašsaziņas līdzekļos nacionālajam uzstādījumam jābūt saistītam ar lepnumu par sabiedrību un tās profesionāļiem. Viņa norādīja, ka ziņas varētu tikt sāktas ar pozitīvajām lietām par to, ka ir atklāta izstāde, noticis interesants koncerts, un pēc tam sekotu sliktā ziņa, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir kaut ko atklājis.

Izrādās, ja KNAB kaut ko atklāj, tas uzreiz ir baigi sūdīgi un sanāk sliktā ziņa. :( Vēl jautrāk, ka kundze tā, acīmredzot, uzskata no visas sirds, jo citādi jau tādu specifisku piemēru neizvēlētos. Man gan šķiet, ka tā ir laba kandidatūra nevis uz NEPLP locekļa amatu, bet gan uz patriekšanu ar netīru slotu.
Add to Memories
Tell A Friend
parterība, yihhhhā
Nez, ūbersamita gala deklarācijā būs skaidri pieminēta Krimas vardarbīga aneksija? Tā pati, pret kuras pieminēšanu sāka brēkt Armēnija un Baltkrievija. Ja nē, tad sūds vien ir no tā visa. Tas ir kā lakmusa papīrītis tam, vai forumā toni nosaka ES, vai (ES forumā, haha) to dara Krievija.

Es labi saprotu, ka šādu te sviestu ģenerēt ir 500 reizes drošāk: Uzsverot ES-Austrumu partnerības sadarbības tiltu, premjerministre šodien Austrumu partnerības valstu pārstāvjiem pasniedza Latvijā ar roku darinātus putnus, "jo tie lido pāri robežām un savieno savā lidojumā zemes", bet tādas lietas viens otram var dāvināt smaidīgi pirmklasnieki kādā draudzības salidojumā.
Add to Memories
Tell A Friend
nez, viņi to tā tīšām izvēlējās?
Es par šo te: https://translate.google.com/#sv/lv/ondo

Hipotēzi par ondo.lv smalku pašironiju atmetam.

Starp citu, viņu lapā dominē zila un dzeltena krāsa.
Add to Memories
Tell A Friend
Interesanti, vai pēdējā brīdī iebalsotā nebanku kreditētāju uzraudzības nodošana FKTK ir smalks Saeimas gājiens, lai likumu sačakarētu un to atgrieztu nākamajai apmuļļāšanai, vai arī parasts stulbums?

Tas - atturoties atbildēt uz jautājumu, vai ātros kredītus un nebanku kreditētājus vispār ir jāregulē.
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
...dega vieglā automašīna piecu kvadrātmetru platībā.
Add to Memories
Tell A Friend
Atkal Piontkovkis. Šoreiz par Ķīnu:
http://www.kasparov.ru/material.php?id=553004CAD89B5§ion_id=444F8A447242B

Arī rakstā piesauktais reports ir vērts, lai to izlasītu visu: http://russiancouncil.ru/common/upload/RIAC_Russia_China_Report.pdf
Add to Memories
Tell A Friend
Piontkovskis (viņš gan nav pirmais ar šādu prognozi) par to, kāpēc Krievija pārdod S-300 Irānai, un kādas tam būs sekas. Kopumā smalks gājiens - nogaidīt, lai kodolsarunās sasniegtu to, ko Obama lepni dēvē par vienošanos un atceltu ieroču embargo. Tālāk sk. rakstu.

http://www.kasparov.ru/material.php?id=552E90C34A497§ion_id=444F8A447242B

Un tā vēl nav tā pesimistiskākā prognoze.
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Lūk, izrādās
profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back June 2015
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930