snark
Add to Memories
Tell A Friend
parterība, yihhhhā
Nez, ūbersamita gala deklarācijā būs skaidri pieminēta Krimas vardarbīga aneksija? Tā pati, pret kuras pieminēšanu sāka brēkt Armēnija un Baltkrievija. Ja nē, tad sūds vien ir no tā visa. Tas ir kā lakmusa papīrītis tam, vai forumā toni nosaka ES, vai (ES forumā, haha) to dara Krievija.

Es labi saprotu, ka šādu te sviestu ģenerēt ir 500 reizes drošāk: Uzsverot ES-Austrumu partnerības sadarbības tiltu, premjerministre šodien Austrumu partnerības valstu pārstāvjiem pasniedza Latvijā ar roku darinātus putnus, "jo tie lido pāri robežām un savieno savā lidojumā zemes", bet tādas lietas viens otram var dāvināt smaidīgi pirmklasnieki kādā draudzības salidojumā.
Add to Memories
Tell A Friend
nez, viņi to tā tīšām izvēlējās?
Es par šo te: https://translate.google.com/#sv/lv/ondo

Hipotēzi par ondo.lv smalku pašironiju atmetam.

Starp citu, viņu lapā dominē zila un dzeltena krāsa.
Add to Memories
Tell A Friend
Interesanti, vai pēdējā brīdī iebalsotā nebanku kreditētāju uzraudzības nodošana FKTK ir smalks Saeimas gājiens, lai likumu sačakarētu un to atgrieztu nākamajai apmuļļāšanai, vai arī parasts stulbums?

Tas - atturoties atbildēt uz jautājumu, vai ātros kredītus un nebanku kreditētājus vispār ir jāregulē.
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
...dega vieglā automašīna piecu kvadrātmetru platībā.
Add to Memories
Tell A Friend
Atkal Piontkovkis. Šoreiz par Ķīnu:
http://www.kasparov.ru/material.php?id=553004CAD89B5§ion_id=444F8A447242B

Arī rakstā piesauktais reports ir vērts, lai to izlasītu visu: http://russiancouncil.ru/common/upload/RIAC_Russia_China_Report.pdf
Add to Memories
Tell A Friend
Piontkovskis (viņš gan nav pirmais ar šādu prognozi) par to, kāpēc Krievija pārdod S-300 Irānai, un kādas tam būs sekas. Kopumā smalks gājiens - nogaidīt, lai kodolsarunās sasniegtu to, ko Obama lepni dēvē par vienošanos un atceltu ieroču embargo. Tālāk sk. rakstu.

http://www.kasparov.ru/material.php?id=552E90C34A497§ion_id=444F8A447242B

Un tā vēl nav tā pesimistiskākā prognoze.
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Lūk, izrādās
Add to Memories
Tell A Friend
Wishful thinking būtu tāds, ka beidzot kāds ir atradis veidu kā apiet visu liekulīgo miera baložu baru, un tagad maisam gals ir vaļā. Bet, no otras puses, nez vai piegādes līgumi ļauj AAE brīvi tālākpārdot tiešām vērtīgas lietas. Lai gan arī kaut kas ir labāk par neko.

http://www.ft.com/intl/fastft/282293/ukraine-reaches-arms-deal-with-uae-official

No otras puses, ukraiņi esot jau agrāk šo to saņēmuši:

Порошенко напомнил, что первая военная продукция, в частности бронированные автомобили, поступила из ОАЭ и помогла усилить украинскую армию. "Мы значительно расширили номенклатуру нашего сотрудничества. Мы заключили и определили сроки поставки для украинских Вооруженных сил необходимых оборонных средств. Я уверен, что сегодняшний визит был очень успешным", - отметил президент.

http://112.ua/politika/poroshenko-dostignutye-dogovorennosti-s-oae-pozvolyat-usilit-oboronosposobnost-vsu-195122.html

Arābiem kopumā varētu būt diezgan vienaldzīga kaut kāda eskalācija Eiropā, un tai pat laikā ir diezgan izdevīgi, ja krievi Ukrainā iejaucas vēl dziļāk un nonāk vēl lielākā izolācijā. Eventuāli par vienu konkurējošu piegādātāju naftas tirgū mazāk.
profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back May 2015
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31