snark
Add to Memories
Tell A Friend
Lasu šo virsrakstu ziņu lentē: Kučinskis: Nevarējām piedāvāt Pētersonei-Godmanei konkurētspējīgu atalgojumu

Nosmīnu, ka gan jau tad uz Latvijas Gāzi aizgāja, klikšķinu uz raksta:

Tomēr Latvijas Televīzija aizvadītajā nedēļā vēstīja, ka viņa, visticamāk, kļūs par "Latvijas gāzes" meitasuzņēmuma "Gaso" valdes priekšsēdētāju. Šī akciju sabiedrība tiks dibināta šā gada beigās un būs no "Latvijas gāzes" nodalīts sadales pakalpojumu operators.

(Nē, es TV neesmu skatījies jau teju divas nedēļas).

Ja pareizi atceros, tad LG ganās vismaz viens aizsardzības ministrs, tad kaut kāda kundze no Valsts kancelejas (kam arī atteica pielaidi valsts noslēpumam, un kas par to cēla jo skaļu traci), un tad vēl kaut kas. LG šos visus kolekcionē, ja?
Add to Memories
Tell A Friend
Political Compass

Economic Left/Right: 4.25
Social Libertarian/Authoritarian: -3.85

Pārsteigumu nav, lai arī kopš iepriekšējās reizes, kad gāju šo testu (varbūt ap kādu 2010. gadu, vai pat pirms) esmu nedaudz pavirzījies uz centru. Droši vien tāpēc, ka šoreiz retāk izvēlējos "strongly agree" vai "strongly disagree".
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Pēdējā pusgada info "noplūžu" sakarā visi šie

A source says
A source familiar with


pilnībā kvalificējas kā slavenais "area man" no The Onion.
Add to Memories
Tell A Friend
Diezgan labas atbildes uz jautājumu (jautājumiem), vai, atlaižot FIB direktoru, tiks kavēta FIB izmeklēšana par krievu jaukšanos ASV prezdienta vēlēšanās (kā arī, par ko šīs izmeklēšanas īsti ir): http://www.nationalreview.com/corner/447569/fbi-director-testimony-shoots-down-comey-stories

Uz jautājumiem atbild FIB direktora v.i., iecelts par FIB direktora vietnieku Obamas prezidentūras laikā, un par FIB dir. v.i. kļuvis automātiski pēc iepriekšējā direktora atlaišanas. Pie viena tiek atcelta daža laba MSM pēdējo dienu sensācija. Un tie ir jautājumi, ko Senāta komiteja uzdod oficiālas noklaušināšanas laikā.

NB, Q&A sesija nepieskaras jautājumam par to, kā, un ar kādu pamatojumu atlaida Koumiju. Tā ka šis ir vairāk par atlaišanas sekām.
Add to Memories
Tell A Friend
Africa vs Russia
Tests piedāvā ziņu 12 sižetu atstāstus, un vaicā, vai tajos aprakstītie notikumi norisinās Krievijā vai Āfrikā.

https://zona.media/test/2016/21/11/afrika
Add to Memories
Tell A Friend
Nu bet Gingričs kā Secretary of State ir par traku.

UPD1: Un DT pateicības Flinnam arī liek aizdomāties, vai tur nav gaidāma kāda key pozīcija.
Add to Memories
Tell A Friend
Izskatās, ka HRC grimst, bet nepadodas. Podesta: "every vote counts" un pagaidīsim vēl dažas dienas. Gan jau ka uz recount stieps.

UPD1: Nē, nupat piezvanījusi T. un atzinusi zaudējumu.

UPD2: T. runā par vienotību un kopīgu darbošanos visiem.

UPD3: Megaplāni infrastruktūras pārbūvei, sola darbu miljoniem. Aizmirstie vairs nebūšot aizmirstie.

UPD4: America first, miers un draudzība visapkārt, cik vien iespējams.

UPD5: Beidzās pateicības, pieminēja, ka kustība tikai sākusies.
Add to Memories
Tell A Friend
Teen hackers study considers link to addiction, http://www.bbc.com/news/technology-37752800
...sense of pleasure derived from the acts might encourage some perpetrators to escalate their attacks.

..[The hormone] dopamine can be released quickly as vulnerable youth achieve frequent and rapid successes online, and if these successes are linked to anti-social acts, such as hacking, they will be reinforced to pursue further ends to obtain their gains..

Frameworks of addiction assist with explaining the difficulties in cessation as well as an escalation in deviancy and targeted victimisation.


Protams, ka tas ir sasodīti patīkami. Acīmredzot, pārāk patīkami, jo visuredzošā un par visiem parūpēties gatavā valsts jau ir gatava traukties palīgā:


1)
...readily available online tools and tutorials make it easy for youth to begin committing cybercrimes.

2)
The study suggests that educational programmes developed to tackle substance abuse and smoking could be adapted to help tackle cybercrime.

3)
The authors also suggest educators develop new tests to identify which children have the highest potential for technological skills when they are as young as four, so they can be "nurtured and rewarded" for using their talents in ways that benefit society.


Jā, un tas rakstā iztirzātais pētījums ir taisīts Europol vajadzībām. Lēšu, ka kādi padsmit gadi mums vēl palikuši, tā ka atliek cerēt, ka līdz tam brīdim visi šitie plānotāji un virzītāji pagūs sabrukt paši sava svara ietekmē.
Add to Memories
Tell A Friend
Когда какие-то очкарики вбивают в поисковике Mercedes, а имеют при этом в виду капризную красавицу из повести Джека Лондона, или испанское кино 1934 года, то они лишние на этом празднике контекстной рекламы.

http://dolboeb.livejournal.com/3054831.html
profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back October 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031