snark
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Lūk, izrādās
Add to Memories
Tell A Friend
Wishful thinking būtu tāds, ka beidzot kāds ir atradis veidu kā apiet visu liekulīgo miera baložu baru, un tagad maisam gals ir vaļā. Bet, no otras puses, nez vai piegādes līgumi ļauj AAE brīvi tālākpārdot tiešām vērtīgas lietas. Lai gan arī kaut kas ir labāk par neko.

http://www.ft.com/intl/fastft/282293/ukraine-reaches-arms-deal-with-uae-official

No otras puses, ukraiņi esot jau agrāk šo to saņēmuši:

Порошенко напомнил, что первая военная продукция, в частности бронированные автомобили, поступила из ОАЭ и помогла усилить украинскую армию. "Мы значительно расширили номенклатуру нашего сотрудничества. Мы заключили и определили сроки поставки для украинских Вооруженных сил необходимых оборонных средств. Я уверен, что сегодняшний визит был очень успешным", - отметил президент.

http://112.ua/politika/poroshenko-dostignutye-dogovorennosti-s-oae-pozvolyat-usilit-oboronosposobnost-vsu-195122.html

Arābiem kopumā varētu būt diezgan vienaldzīga kaut kāda eskalācija Eiropā, un tai pat laikā ir diezgan izdevīgi, ja krievi Ukrainā iejaucas vēl dziļāk un nonāk vēl lielākā izolācijā. Eventuāli par vienu konkurējošu piegādātāju naftas tirgū mazāk.
Add to Memories
Tell A Friend
arī mēs tur esam pieminēti
http://www.bloomberg.com/graphics/2015-flash-points/

iespējams, arī Bloombergs tiks norakstīts kā šaubīgs avots (kā CESI - kas varbūt arī ir šaubīgs avots), aizmirstot argumentēt pret pašu ziņas saturu.
Add to Memories
Tell A Friend
its coming back
Recent steps by federal regulators make it clear: low down-payment loans, a feature of the housing market’s boom, are coming back.

On Monday, Federal Housing Finance Agency Director Mel Watt announced that mortgage-finance companies Fannie Mae and Freddie Mac would start backing loans with down payments as low as 3%.

And on Tuesday, three federal agencies approved a loosened set of mortgage-lending rules, removing a requirement for a 20% down payment for a class of high-quality loan known as a “qualified residential mortgage.”
Add to Memories
Tell A Friend
priekšvēlēšanas
Diezgan sakarīgs skaidrojums, kāpēc var ne tikai atļauties balsot par tādu partiju kā (piemēram) Vienotība, bet arī varbūt tajā iesaistīties - par spīti tās koķetēšanai ap "sociālās nevienlīdzības" burbuli.
Add to Memories
Tell A Friend
viņi turpina rūpīgi estudēt Sorokinu
Add to Memories
Tell A Friend
par smieklīgo
Jau lasījāt? Venecuēla taisās importēt naftu. Te gan ir teikts, ka lai atjauktu savējo, bet sociālisma nelabvēļi stāsta, ka

In 1999, when Chávez took office, PDVSA had 51,000 employees and produced 63 barrels of crude a day per employee. Fifteen years later, PDVSA had 140,000 employees, and produced 20 barrels of crude a day per employee, according to an Aug. 14 report by the France Press news agency.

Venezuela’s net oil exports have plummeted from 3.1 million barrels a day in 1997 to 1.7 million barrels a day in 2013, according to U.S. Energy Information Administration estimates.


Un, protams, var jau stāstīt, ka ir pieaudzis pašu iekšējais patēriņš (lai gan tāds iebildums attiecas tikai uz eksportu, ne uz PDVSA ražošanas rādītājiem), taču atceramies, ka bez naftas viņiem šobrīd nav nekā cita uz āru pārdodama nav.
Add to Memories
Tell A Friend
Lasot šo, da i citus Prohanova opusus, nevaru atkauties no sajūtas, ka to autors pastāv tikai kā personāžs kādā Sorokina darbā.

It īpaši jau noslēgums, atļaušos to citēt:

...
Ибо каждая молитва, каждый выход в небеса возвращает нам потоки света, который омывает души отдельного человека или корпорации, или завода, или гарнизона, или любой, даже самой маленькой, государственной ячейки, наполняя ее высшим смыслом. Ракетно­ядерный щит заслоняет нас, обеспечивая целостность и суверенитет нашим великим пространствам. Покров Богородицы заслоняет нас божественным куполом, сквозь который да не проникнет тьма, что посылается на Россию силами мирового зла.

Мы присоединили Крым. А вместе с Крымом присоединили Херсонес. Этот удивительный храм, этот удивительный град, окруженный розами, среди лазурного сияния моря. Здесь "во дни оны" свершилось крещение Руси. Князь Владимир воспринял светоносную энергию, светоносную красоту и божественный замысел, именуемый православием. И от него, Владимира, этот свет хлынул на весь великий Евразийский континент. Присоединение Херсонеса к России является символическим вторым крещением Руси. И второй индустриализации России сопутствует вторая христианизация.

Россия, которая находится под натиском страшных сил, опирается на две твердыни, на две мощи: на оборонные заводы и алтари. В них — гарантия нашего суверенитета и нашей безопасности.
Add to Memories
Tell A Friend
par to pašu, bet no cita aspekta
Es te vienu lietu līdz galam nesaprotu, lai gan man ir aizdomas, ka nojaušu, kāpēc tā varēja sagadīties.
Redz, Austrumukrainas gaisa telpā bija pasludināts, ka drošs augstums ir FL330 (33000 pēdas, mazliet virs 10km), bet zemāki līmeņi aviosatiksmei ir slēgti. Tas ir principā OK, un tāda pieeja darbojas daudzos karstajos punktos, kur apakšā šauj uz nebēdu, bet laineri savā FL330+ godībā lido augstu pāri tam visam. Tas ir tāpēc, ka bruņojums, ko izmanto vietējos kautiņos, līdz tiem 10km neaizvelk, turklāt neviena puse neizmanto tādus lidaparātus, ko vajadzētu gāzt no 10+ km.
Tomēr Ukrainā situācija nedaudz atšķiras. Pirmkārt, abām iesaistītajām pusēm ir zenītsistēmas, kas var iznīcināt mērķus arī (tā ir augšējā robeža – atkarībā no raķetēm) 10-25km augstumā. Turklāt, gan separātisti neslēpa, ka viņiem tādas sistēmas tiešām ir (jau jūnija beigās izlielījās), gan arī visi lieliski zina, ka separātisti kontrolē robežu ar Krieviju un no turienes (īpaši pēdējā laikā) saņem puslīdz to, ko vēlas. Otrkārt, separātistiem ir nepieciešamība un motivācija šādus jaudīgus ieročus izmantot, jo tie velk līdz kādiem 5-6km.
Saliekot kopā šos apstākļus, nez vai 10km var saukt par drošu augstumu, bet atļauja izmantot gaisa telpu komerciālai satiksmei sāk izskatīties pēc nevīžības. Un tas nav kaut kas specifisks konkrētajai situācijai, jo uz austrumiem no mums tādus līdzīgus gājienus var redzēt arī pavisam ikdienišķās situācijās, piemēram, attiecībā uz ugunsdrošību. Tad vēl nevēlēšanās laist garām ieņēmumus par gaisa telpas izmantošanu.
Otra komponente ir aviokompānijas, kas principā bija informētas, ka Austrumukrainā karo, bet turpināja tur lidot pāri. Ok, acīmredzot, viņi pieņēma, ka var paļauties uz Ukrainas aeronavigācijas pakalpojumiem, taču bija gan daži izņēmumi, kas jau kopš haosa sākuma lidoja Austrumukrainai apkārt ar līkumu. Piemēram, Korean Airlines, Asiana un KLM. Gan jau izmaksas nospēlēja savu lomu.

Tags: , ,

profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back March 2015
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031