snark
Add to Memories
Tell A Friend
nanny state at work
TVNET/BNS

Valdība otrdien atbalstīja Veselības ministrijas (VM) priekšlikumu aizliegt smēķēt transportlīdzekļu salonos un kabīnēs, informēja Ministru kabinetā. Interesanti, ka aizliegts smēķēt automašīnā būs arī tad, ja tajā atrodas tikai pats šoferis.

Speciālisti ar aizliegumu smēķēt auto salonos iecerējuši pasargāt ne tikai līdzbraucējus, bet arī pašus smēķētājus - tāpēc nevarēs aizbildināties ar to, ka, smēķējot noslēgtā telpā - automašīnā, šoferis bojā tikai pats savu veselību.


Pasargāsim tevi pašu no sevis, vienalga, vai tu to vēlies, vai nevēlies. Ja reiz Speciālisti kaut ko iecerējuši, tavi pretargumenti vairs neder. Skolas sarcerējumā varētu rakstīt, ka rakstā ir dots neuzkrītošs bet kodolīgs atspoguļojums modernās valsts uzskatam par tās lomu.

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/587352-aizliegs_smeket_personisko_auto_salonos_un_kabines_pat_ja_braucejs_tikai_viens
Add to Memories
Tell A Friend
Latvijas TV nupat: "marihuāna aizstās kādreiz legālo spaisu". Marihuāna aizstās spaisu, Karl!
Add to Memories
Tell A Friend
Kad tiesa nolēma Magoni atbrīvot pret 400000 EUR drošības naudu, iedomājos, no kurienes gan nauda tiks ņemta un kā tiks skaidrota tās izcelsme. Kāds naivums manā vecumā.

Kriminālprocesa likums nenoteic, ka procesa virzītājam obligāti būtu jānoskaidro, kur radās tik liela naudas summa, kā, piemēram, Magoņa lietā. (http://www.la.lv/magona-drosibas-naudas-izcelsmi-neparbauda/)

Protams, valsti nesatrauc, un es teiktu, ka sistēmiski nesatrauc, (jo kāpēc gan principā pārbaudīt naudu, kas tiek iemaksāta sakarā ar šaubīgiem tipiem, pietiekami šaubīgiem, lai viņiem būtu noteikts drošības līdzeklis kriminālprocesa ietvaros, vai ne?) no kurienes nāk 400k, kas dažās dienās parādās no zilga gaisa.
Ok, "nenoteic, ka obligāti būtu jānoskaidro" paredz iespēju, ka procesa virzītājs izrādā iniciatīvu un noskaidro. Tomēr izrādās, ka tāpat vien nevar noskaidrot.

KNAB sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Dūša, abstrahējoties no šī konkrētā gadījuma, bet, ņemot vērā biroja praksi, norādīja, ka par ienākumu kontroli atbild Valsts ieņēmumu dienests (VID). Valstī nav juridiskā pamata, lai KNAB varētu noteikt finanšu līdzekļu izcelsmi. Taču, ja procesa virzītājs ir saņēmis informāciju vai kādas ziņas, kas rada aizdomas par naudas legalitāti, tad var informēt VID.

Nu re, izrādās, ka, ja ir aizdomas par naudas legalitāti, tad tomēr var informēt VID. Tai pat laikā, 400k skaidrā naudā (sk. pasvītroto, jo tur ir runa par kvīti, ne apstiprinātu maksājuma uzdevumu) aizdomas nerada.

Šajā gadījumā procesa virzītājs ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), un 400 000 eiro glabājas Valsts kasē, kur tos iemaksāja Magoņa sieva, pretī saņemot kvīti un atdodot to KNAB kā pierādījumu, kas pievienots krimināllietai.

Salīdzinājumam, AML likumdošana prasa kredītiestādēm ziņot Kontroles dienestam par skaidras naudas darījumiem virs 60000 EUR. Pērkot nekustamo īpašumu vai transportlīdzekli tā summa ir vēl uz pusi mazāka. Un pamēģiniet tikai nepaziņot, sūdi būs. Bet te viss ok.
Add to Memories
Tell A Friend
un mazliet par jau apvazāto tēmu
http://www.breitbart.com/london/2015/09/21/analysis-bbc-pictures-show-53-migrant-kids-just-36-men-out-of-step-with-reality/

Stāsts nav par faktisko sastāvu un procentiem, bet par nekaunīgo un melīgo smadzeņu skalošanu, kas arī te pie mums gāzās no nosacīti sabiedriskajiem medijiem.
Add to Memories
Tell A Friend
jūs esat par lielu
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Interesants ir slikto saraksts, kuru dēļ tad valsts ir tā sajāta. Sarakstā Krievija, Irāna, ASV. Pats par sevi, Izraēla, tāpēc vien, ka tā tam jābūt. Paši vietējie nē - vispār nav pie vainas.

http://www.timesofisrael.com/for-syrian-refugees-in-italy-israel-remains-enemy-1/

Nu, un beigas ir satriecošas. Cik saprotu, tas ir vēl maigs gadījums.
Add to Memories
Tell A Friend
Nu jau gandrīz klāt:
https://instagram.com/p/5HTXKMoaFL/

Tags:

Add to Memories
Tell A Friend
Latiņinai sakarīgs piedāvājums - tas par nodokļu atlaidēm. (http://echo.msk.ru/programs/code/1582608-echo/)

Хотя, я должна сказать еще одну замечательную вещь по поводу вот этого левого правительства в Греции. Я не знаю, заметили вы или нет, что почему-то этому замечательному правительству, которое, вроде, левое, троцкистское, атеистическое, не пришла в голову одна очень простая вещь – конфисковать имущество Греческой Православной Церкви. Я вас уверяю, что Греческая Православная Церковь как и в Византии является главным экономическим субъектом Греции. Количество земель, которыми она владеет, и количество хозяйств, и количество налогов, которые они не платят… Вот, если просто льготы по налогам отменить, то все греческие долги, вернее, все проценты по греческим долгам можно будет заплатить с лихвой. Там, по-моему, с греков в качестве процентов требуют миллиард 700, а налоги с Православной Церкви, если бы она их платила, составляли 2 миллиарда с лишним в евро, но за эти цифры я очень точно не ручаюсь.
Add to Memories
Tell A Friend
ētiskais briedums, zin'
Iepriekš iztaujāšanas laikā komisijā Ķezbere pauda uzskatu, ka plašsaziņas līdzekļos nacionālajam uzstādījumam jābūt saistītam ar lepnumu par sabiedrību un tās profesionāļiem. Viņa norādīja, ka ziņas varētu tikt sāktas ar pozitīvajām lietām par to, ka ir atklāta izstāde, noticis interesants koncerts, un pēc tam sekotu sliktā ziņa, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir kaut ko atklājis.

Izrādās, ja KNAB kaut ko atklāj, tas uzreiz ir baigi sūdīgi un sanāk sliktā ziņa. :( Vēl jautrāk, ka kundze tā, acīmredzot, uzskata no visas sirds, jo citādi jau tādu specifisku piemēru neizvēlētos. Man gan šķiet, ka tā ir laba kandidatūra nevis uz NEPLP locekļa amatu, bet gan uz patriekšanu ar netīru slotu.
profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back December 2015
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031