snark
Add to Memories
Tell A Friend
Когда какие-то очкарики вбивают в поисковике Mercedes, а имеют при этом в виду капризную красавицу из повести Джека Лондона, или испанское кино 1934 года, то они лишние на этом празднике контекстной рекламы.

http://dolboeb.livejournal.com/3054831.html
Add to Memories
Tell A Friend
Nu, un kā jums Karību krīzes rimeiks piecdesmit četrus gadus pēc oriģināla? Tikai šoreiz kā farss ar hroniski disfunkcionālu komandu ASV pusē.

Tags:

Add to Memories
Tell A Friend
Turcijai beigas. Šoreiz neizdevās, un nākamā reize jau būs par vēlu.
Add to Memories
Tell A Friend
organic tribunal
Kreisie draudziņi bez politiskiem tribunāliem un uzraudzības nevar iztikt principā:
http://www.wsj.com/articles/buying-organic-groceries-in-brooklyn-can-be-a-serious-trial-1467315599?mod=e2tw
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
dark side of veganism
...most fruits, many vegetables, and many nuts require pollination by bees. And not free bees, but slave bees, who are carried from place to place in boxes, by beekeepers.

...you have to kill a lot of pests to grow just one apple, whereas you can get many, many steaks by killing just one cow.

http://www.nationalreview.com/article/432711/veganism-makes-no-sense

Tags:

Add to Memories
Tell A Friend
nanny state at work
TVNET/BNS

Valdība otrdien atbalstīja Veselības ministrijas (VM) priekšlikumu aizliegt smēķēt transportlīdzekļu salonos un kabīnēs, informēja Ministru kabinetā. Interesanti, ka aizliegts smēķēt automašīnā būs arī tad, ja tajā atrodas tikai pats šoferis.

Speciālisti ar aizliegumu smēķēt auto salonos iecerējuši pasargāt ne tikai līdzbraucējus, bet arī pašus smēķētājus - tāpēc nevarēs aizbildināties ar to, ka, smēķējot noslēgtā telpā - automašīnā, šoferis bojā tikai pats savu veselību.


Pasargāsim tevi pašu no sevis, vienalga, vai tu to vēlies, vai nevēlies. Ja reiz Speciālisti kaut ko iecerējuši, tavi pretargumenti vairs neder. Skolas sarcerējumā varētu rakstīt, ka rakstā ir dots neuzkrītošs bet kodolīgs atspoguļojums modernās valsts uzskatam par tās lomu.

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/587352-aizliegs_smeket_personisko_auto_salonos_un_kabines_pat_ja_braucejs_tikai_viens
Add to Memories
Tell A Friend
Latvijas TV nupat: "marihuāna aizstās kādreiz legālo spaisu". Marihuāna aizstās spaisu, Karl!
Add to Memories
Tell A Friend
Kad tiesa nolēma Magoni atbrīvot pret 400000 EUR drošības naudu, iedomājos, no kurienes gan nauda tiks ņemta un kā tiks skaidrota tās izcelsme. Kāds naivums manā vecumā.

Kriminālprocesa likums nenoteic, ka procesa virzītājam obligāti būtu jānoskaidro, kur radās tik liela naudas summa, kā, piemēram, Magoņa lietā. (http://www.la.lv/magona-drosibas-naudas-izcelsmi-neparbauda/)

Protams, valsti nesatrauc, un es teiktu, ka sistēmiski nesatrauc, (jo kāpēc gan principā pārbaudīt naudu, kas tiek iemaksāta sakarā ar šaubīgiem tipiem, pietiekami šaubīgiem, lai viņiem būtu noteikts drošības līdzeklis kriminālprocesa ietvaros, vai ne?) no kurienes nāk 400k, kas dažās dienās parādās no zilga gaisa.
Ok, "nenoteic, ka obligāti būtu jānoskaidro" paredz iespēju, ka procesa virzītājs izrādā iniciatīvu un noskaidro. Tomēr izrādās, ka tāpat vien nevar noskaidrot.

KNAB sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Dūša, abstrahējoties no šī konkrētā gadījuma, bet, ņemot vērā biroja praksi, norādīja, ka par ienākumu kontroli atbild Valsts ieņēmumu dienests (VID). Valstī nav juridiskā pamata, lai KNAB varētu noteikt finanšu līdzekļu izcelsmi. Taču, ja procesa virzītājs ir saņēmis informāciju vai kādas ziņas, kas rada aizdomas par naudas legalitāti, tad var informēt VID.

Nu re, izrādās, ka, ja ir aizdomas par naudas legalitāti, tad tomēr var informēt VID. Tai pat laikā, 400k skaidrā naudā (sk. pasvītroto, jo tur ir runa par kvīti, ne apstiprinātu maksājuma uzdevumu) aizdomas nerada.

Šajā gadījumā procesa virzītājs ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), un 400 000 eiro glabājas Valsts kasē, kur tos iemaksāja Magoņa sieva, pretī saņemot kvīti un atdodot to KNAB kā pierādījumu, kas pievienots krimināllietai.

Salīdzinājumam, AML likumdošana prasa kredītiestādēm ziņot Kontroles dienestam par skaidras naudas darījumiem virs 60000 EUR. Pērkot nekustamo īpašumu vai transportlīdzekli tā summa ir vēl uz pusi mazāka. Un pamēģiniet tikai nepaziņot, sūdi būs. Bet te viss ok.
Add to Memories
Tell A Friend
un mazliet par jau apvazāto tēmu
http://www.breitbart.com/london/2015/09/21/analysis-bbc-pictures-show-53-migrant-kids-just-36-men-out-of-step-with-reality/

Stāsts nav par faktisko sastāvu un procentiem, bet par nekaunīgo un melīgo smadzeņu skalošanu, kas arī te pie mums gāzās no nosacīti sabiedriskajiem medijiem.
profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back October 2016
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031