snark
Add to Memories
Tell A Friend
facebook'n'stuff
Add to Memories
Tell A Friend
Es šo nelielo niansi kaut kā biju palaidis garām. Tad jau ūdeņi ir daudz dziļāki, kā tas no pirmā acu uzmetiena varētu šķist.

The cyberwar that never happened: How Obama backed down from a counterstrike against Russia

The counteroffensive was the brainchild of Michael Daniel, the White House cybersecurity coordinator, and Celeste Wallander, the chief Russia expert in the National Security Council
...
Wallander proposed leaking snippets of classified intelligence to reveal the secret bank accounts in Latvia held for Putin’s daughters — a direct slap at the Russian president that would be sure to infuriate him.

https://www.yahoo.com/news/cyberwar-never-happened-obama-backed-counterstrike-russia-140034672.html
Add to Memories
Tell A Friend
kredītreitings
JFYI,

https://www.kase.gov.lv/jaunumi/sp-global-parapstiprina-latvijas-kreditreitingu#article-text


Ceturtdien, 22. februārī, starptautiskā kredītreitingu aģentūra S&P Global pārapstiprināja Latvijas kredītreitingu esošā “A-“līmenī, saglabājot pozitīvu nākotnes novērtējuma (outlook).
...
Savā izvērtējumā S&P Global norāda, ka tiešais fiskālais risks Latvijas valstij saistībā ar ABLV ir ierobežots un nebūtisks attiecībā pret Latvijas valsts finanšu spēju.

S&P Global norāda, ka šī brīža situācija Latvijas finanšu sektorā neradīs negatīvu ietekmi uz pārējo Latvijas banku sektoru - finanšu institūcijām, kas apkalpo rezidentu klientus.

S&P Global atzīmē, ka, lai arī esošā situācija var radīt ietekmi uz Latvijā strādājošām nerezidentu banku sektoru, tam būtu ierobežota ietekme uz Latvijas tautsaimniecību, kas neradītu riskus Latvijas finanšu stabilitātei.
....
Add to Memories
Tell A Friend
Un izcelsmi šai trešo personu iemaksātajai drošības naudai pašreizējā AML-CTF laikmetā jau (vēl aizvien) nepārbauda? Tā vietā, lai pārbaudītu, un vajadzības gadījumā arestētu arī šos līdzekļus un patramdītu iemaksātājus.


Rīga, 16.febr., LETA. Izspiešanā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā apsūdzētajam bijušajam maksātnespējas administratoram Mārim Sprūdam izdevies divu dienu laikā savākt un iemaksāt pusmiljona eiro lielo drošības naudu, līdz ar to viņš šopēcpusdien tika atbrīvots no apcietinājuma un atstāja Rīgas Centrālcietumu.

Kā ziņots, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien nolēma Sprūdu atbrīvot no apcietinājuma pret 500 000 eiro drošības naudu. Apcietinājumā viņš atradās kopš pagājušā gada jūnija sākuma.

Sprūda advokāts Jānis Rozenbergs trešdien pēc tiesas sēdes teica, ka klienta rīcībā esošie līdzekļi ir redzami amatpersonas deklarācijā, un tie lielākoties ir arestēti, tādēļ līdzekļi drošības naudai jāatrod ar trešo personu palīdzību.
Add to Memories
Tell A Friend
Rīga, 1.febr., LETA. Saeima galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, ar kuriem tiek aizliegts publiskajos iepirkumos piedalīties zemu nodokļu valstī reģistrētiem uzņēmumiem, kā arī šādiem uzņēmumiem lielā mērā piederošiem pretendentiem no Latvijas.

Varēja jau vienkāršāk - pretendentiem prasīt atklāt patiesos labuma guvējus un noteikt to par publiski pieejamu informāciju.
Add to Memories
Tell A Friend
Lasu šo virsrakstu ziņu lentē: Kučinskis: Nevarējām piedāvāt Pētersonei-Godmanei konkurētspējīgu atalgojumu

Nosmīnu, ka gan jau tad uz Latvijas Gāzi aizgāja, klikšķinu uz raksta:

Tomēr Latvijas Televīzija aizvadītajā nedēļā vēstīja, ka viņa, visticamāk, kļūs par "Latvijas gāzes" meitasuzņēmuma "Gaso" valdes priekšsēdētāju. Šī akciju sabiedrība tiks dibināta šā gada beigās un būs no "Latvijas gāzes" nodalīts sadales pakalpojumu operators.

(Nē, es TV neesmu skatījies jau teju divas nedēļas).

Ja pareizi atceros, tad LG ganās vismaz viens aizsardzības ministrs, tad kaut kāda kundze no Valsts kancelejas (kam arī atteica pielaidi valsts noslēpumam, un kas par to cēla jo skaļu traci), un tad vēl kaut kas. LG šos visus kolekcionē, ja?
Add to Memories
Tell A Friend
Political Compass

Economic Left/Right: 4.25
Social Libertarian/Authoritarian: -3.85

Pārsteigumu nav, lai arī kopš iepriekšējās reizes, kad gāju šo testu (varbūt ap kādu 2010. gadu, vai pat pirms) esmu nedaudz pavirzījies uz centru. Droši vien tāpēc, ka šoreiz retāk izvēlējos "strongly agree" vai "strongly disagree".
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Pēdējā pusgada info "noplūžu" sakarā visi šie

A source says
A source familiar with


pilnībā kvalificējas kā slavenais "area man" no The Onion.
Add to Memories
Tell A Friend
Diezgan labas atbildes uz jautājumu (jautājumiem), vai, atlaižot FIB direktoru, tiks kavēta FIB izmeklēšana par krievu jaukšanos ASV prezdienta vēlēšanās (kā arī, par ko šīs izmeklēšanas īsti ir): http://www.nationalreview.com/corner/447569/fbi-director-testimony-shoots-down-comey-stories

Uz jautājumiem atbild FIB direktora v.i., iecelts par FIB direktora vietnieku Obamas prezidentūras laikā, un par FIB dir. v.i. kļuvis automātiski pēc iepriekšējā direktora atlaišanas. Pie viena tiek atcelta daža laba MSM pēdējo dienu sensācija. Un tie ir jautājumi, ko Senāta komiteja uzdod oficiālas noklaušināšanas laikā.

NB, Q&A sesija nepieskaras jautājumam par to, kā, un ar kādu pamatojumu atlaida Koumiju. Tā ka šis ir vairāk par atlaišanas sekām.
profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back March 2018
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031