snark
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Interesants ir slikto saraksts, kuru dēļ tad valsts ir tā sajāta. Sarakstā Krievija, Irāna, ASV. Pats par sevi, Izraēla, tāpēc vien, ka tā tam jābūt. Paši vietējie nē - vispār nav pie vainas.

http://www.timesofisrael.com/for-syrian-refugees-in-italy-israel-remains-enemy-1/

Nu, un beigas ir satriecošas. Cik saprotu, tas ir vēl maigs gadījums.
Add to Memories
Tell A Friend
Nu jau gandrīz klāt:
https://instagram.com/p/5HTXKMoaFL/

Tags:

Add to Memories
Tell A Friend
Latiņinai sakarīgs piedāvājums - tas par nodokļu atlaidēm. (http://echo.msk.ru/programs/code/1582608-echo/)

Хотя, я должна сказать еще одну замечательную вещь по поводу вот этого левого правительства в Греции. Я не знаю, заметили вы или нет, что почему-то этому замечательному правительству, которое, вроде, левое, троцкистское, атеистическое, не пришла в голову одна очень простая вещь – конфисковать имущество Греческой Православной Церкви. Я вас уверяю, что Греческая Православная Церковь как и в Византии является главным экономическим субъектом Греции. Количество земель, которыми она владеет, и количество хозяйств, и количество налогов, которые они не платят… Вот, если просто льготы по налогам отменить, то все греческие долги, вернее, все проценты по греческим долгам можно будет заплатить с лихвой. Там, по-моему, с греков в качестве процентов требуют миллиард 700, а налоги с Православной Церкви, если бы она их платила, составляли 2 миллиарда с лишним в евро, но за эти цифры я очень точно не ручаюсь.
Add to Memories
Tell A Friend
ētiskais briedums, zin'
Iepriekš iztaujāšanas laikā komisijā Ķezbere pauda uzskatu, ka plašsaziņas līdzekļos nacionālajam uzstādījumam jābūt saistītam ar lepnumu par sabiedrību un tās profesionāļiem. Viņa norādīja, ka ziņas varētu tikt sāktas ar pozitīvajām lietām par to, ka ir atklāta izstāde, noticis interesants koncerts, un pēc tam sekotu sliktā ziņa, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir kaut ko atklājis.

Izrādās, ja KNAB kaut ko atklāj, tas uzreiz ir baigi sūdīgi un sanāk sliktā ziņa. :( Vēl jautrāk, ka kundze tā, acīmredzot, uzskata no visas sirds, jo citādi jau tādu specifisku piemēru neizvēlētos. Man gan šķiet, ka tā ir laba kandidatūra nevis uz NEPLP locekļa amatu, bet gan uz patriekšanu ar netīru slotu.
Add to Memories
Tell A Friend
parterība, yihhhhā
Nez, ūbersamita gala deklarācijā būs skaidri pieminēta Krimas vardarbīga aneksija? Tā pati, pret kuras pieminēšanu sāka brēkt Armēnija un Baltkrievija. Ja nē, tad sūds vien ir no tā visa. Tas ir kā lakmusa papīrītis tam, vai forumā toni nosaka ES, vai (ES forumā, haha) to dara Krievija.

Es labi saprotu, ka šādu te sviestu ģenerēt ir 500 reizes drošāk: Uzsverot ES-Austrumu partnerības sadarbības tiltu, premjerministre šodien Austrumu partnerības valstu pārstāvjiem pasniedza Latvijā ar roku darinātus putnus, "jo tie lido pāri robežām un savieno savā lidojumā zemes", bet tādas lietas viens otram var dāvināt smaidīgi pirmklasnieki kādā draudzības salidojumā.
Add to Memories
Tell A Friend
nez, viņi to tā tīšām izvēlējās?
Es par šo te: https://translate.google.com/#sv/lv/ondo

Hipotēzi par ondo.lv smalku pašironiju atmetam.

Starp citu, viņu lapā dominē zila un dzeltena krāsa.
Add to Memories
Tell A Friend
Interesanti, vai pēdējā brīdī iebalsotā nebanku kreditētāju uzraudzības nodošana FKTK ir smalks Saeimas gājiens, lai likumu sačakarētu un to atgrieztu nākamajai apmuļļāšanai, vai arī parasts stulbums?

Tas - atturoties atbildēt uz jautājumu, vai ātros kredītus un nebanku kreditētājus vispār ir jāregulē.
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
...dega vieglā automašīna piecu kvadrātmetru platībā.
profile
snark
User: [info]snark
Name: snark
calendar
Back September 2015
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930