gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2026-06-24 19:39:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gnidrologs
2026-06-25 22:50 (saite)
Irāna dabūs atombumbu pēc divām nedēļām un uzbruks Amerikai. Cik, 40 gadus jau?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?