extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2025-04-10 09:09:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Tā vietā, lai diskutētu par ieguvumiem vai zaudējumiem no tarifiem, es pretī saņēmu tikai Trampa slavinājumu.

Personības kults ir lieta, kas ir jāizbeidz. Es esmu aizstāvējis Trampu pret nepamatotiem apvainojumiem (lai kāds viņš nebūtu, viņš nav rasists), bet ja redzu aplamu rīcību, tad skaidri tā arī pasaku. Šoreiz tie ir tarifi un visi pierādījumi ir pret tiem.

Bet ir kas vienkārši pielūdz Trampu:



(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]extranjero
2025-04-13 02:01 (saite)
Es tieši pēc šī atvēru tviteri un izlasīju, ka Trampam pie veselības pārbaudes veikts kognitīvais tests. Viņš tur lielās, ka ir devis visas pareizās atbildes.

Es esmu redzējis šos kognitīvos testus, tur nav pareizu vai nepareizu atbilžu, bet ir gala rezultāts, kuru Tramps nemin. Tas jau vien ir aizdomīgi. Bet vispārīgi šie testi nemēra, cik ass ir cilvēka prāts un vai tas ir derīgs valsts līdera amatam. Tur ir vienkārši jautājumi par orientāciju – vai zini, kā tevi sauc, kur tu atrodies, kāds šodien datums, un kādā krāsā ir zilonis. Demences sākuma stadijās, kad cilvēks vēl var sevi apkopt un paēdināt, tas neko neuzrādīs.

Tā vai citādi šis viss ir aizdomīgi. Kāpēc pēkšņi prezidentam liktu izpildīt demences testu un pēc tam viņš vēl lielās, cik labi to nolicis. Tas jau vien izskatās pēc nelielas demences. Šis mani pārliecināja vēl vairāk. Pēc 4 gadiem būs daudzi, kuri zūdīsies – kā mēs to nepamanījām, kad demokrāti būs pie varas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?