extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2023-01-24 19:45:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Vācija tagad piegādās tankus Ukrainai.

Es jau pirms gandrīz gada aicināju dot vairāk ieročus Ukrainai, lai viņiem būtu vismaz kaut kāda iespēja šajā karā. Beidzot tas ir daļēji piepildījies, bet joprojām par maz. Viņiem jau vajadzēja pašā sākumā dot iznīcinātājus. Toreiz teica, ka ukraiņi nav apmācīti ar tiem lidot. Es domāju, ka pēdējo 10 mēnešu laikā ukraiņi jau būtu to iemācījušies.

Protams, visi baidījās, ka krievi varētu apvainoties un uzmest kodolieroci. Izskatās, ka šī teorija nav piepildījusies. Visdrīzāk tāpēc, ka paši krievi baidās, ka viņu kodolierocis ir nezināmā stāvoklī ar lielu risku uziet gaisā jau starta vietā. Tik lieli pašnāvnieki viņi vēl nav.

Vēl par tiem daudzajiem ārzemju uzņēmumiem, kas palikuši Krievijā, būtu jājautā nevis to skaits, bet cik lielu ekonomikas daļu tas sastāda. Varbūt ir tā, ka lielie uzņēmumi aizgāja, bet sīkās bodītes palika, bet tās neko būtisku nenodrošina. Vēl jau var būt, ka šie “ārzemju” uzņēmumi varbūt ir pašu krievu imigrantu uzņēmumi, kuriem ir drošāk ar citas valsts pasi, bet investēt mātuškā joprojām gribas. Nevar jau īsti cerēt, ka viņi visi tagad pametīs Krieviju.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ctulhu
2023-01-24 22:22 (saite)
/Visdrīzāk tāpēc, ka paši krievi baidās, ka viņu kodolierocis ir nezināmā stāvoklī ar lielu risku uziet gaisā jau starta vietā. Tik lieli pašnāvnieki viņi vēl nav./

Nu tikkkk liels bardaks gan jau ka nav pat krievijā :D

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]extranjero
2023-01-24 22:26 (saite)
Viņi izmēģināja kaut kādas savas lidmašīnas un tās krita pašiem krieviem virsū.

Ar tām lietām, ar kurām regulāri palido, droši vien, ka viss ir kārtībā. Varbūt tikai kāds 1% riska, ka nokritīs. Bet ar tām, kuras sen nav lidinātas, nu nezinu, cik daudz tām var uzticēties. Kad krievi pēdējo reizi ir izmēģinājuši savu atombumbu?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2023-01-24 22:50 (saite)
Tas tā nenotiek. Izstrādājumus izmēģina pa daļām, katram blokam un agregātam ir virkne speciālu tā saucamo KPA (kontroles pārbaudes aparatūras) stendu un tātad katru sastāvdaļu atsevišķi regulāri testē. Pašas fizpaketes jeb lādiņu serdes savukārt tiek modelētas, ir zināms kādi procesi tajās notiek un ir to modeļi. Var sekot līdzi.

Tas ko mēs redzam kā pazemes kodolizmēģinājumus parasti ir jaunu sistēmu izstrāde, tas laiks kad regulāri pilnie testi bija vajadzīgi arsenāla menedžēsanai ir pagājis, tagad ir labāki paņēmieni. Dažādi modeļi un simulācijas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?