extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2022-05-21 10:55:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
neziedot brīvību mirkļa ieguvuma labad
Es jau iepriekš rakstīju, ka Google “pielaizījās” Kremlim un deva rīkojumu tulkotājiem nesaukt karu Ukrainā par karu, bet gan par “militāro operāciju”. To, cik efektīva ir šāda “pielaizīšanās”, mēs redzam šodien – Google Krievijas vienības konts ir arestēts un uzņēmums piesaka bankrotu. Nav nozīmes mēģināt pakļauties diktatoriem naudas dēļ, jo nauda, kas iegūta, pārdodot vārda brīvību un demokrātiju, ir aptraipīta ar asinīm. Turklāt šo naudu var jebkurā brīdī zaudēt, jo tādi noziedznieki kā Putins nekad netur savu vārdu.

Kopumā štrunts par inflāciju un iespējamo recesiju. Esmu piedzīvojis piecas naudas sistēmas (rubļi – Latvijas rubļi – lats – eiro – mārciņas) un dažādas ekonomiskās krīzes izdzīvojis, un izdzīvosim arī šo krīzi. Totalitārisma atgriešanās ir daudz nopietnāks risks. Nekad nedrīkst pārdot cilvēktiesības mirkļa ieguvuma vai baiļu dēļ. Šoreiz es runāju par piespiedu vakcināciju, kas bija milzīgs medicīniskās brīvības pārkāpums. Tas nedeva nekādu ieguvumu, jo lielākie riski bija tieši veciem cilvēkiem, nevis jauniešiem, un pasākumi bez vakcīnu sertifikātiem praksē izrādījās daudz efektīvāki. Bet pat šī atpakaļskata atskārsmes nav svarīgas, jo risks nekad nebija tik liels, lai mēs atteiktos no brīvprātības principa un ieviestu totalitārus pasākumus. Es vienmēr esmu iebildis pret obligāto vakcināciju (izņemot ļoti specifiskos gadījumos) un iebildīšu tai pat tad, ja visi nostāsies pret mani, sauks mani sliktos vārdos, atņems man darbu un ienākumus un izmetīs uz ielas.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gnidrologs
2022-05-21 12:04 (saite)
Mātei gūglei un tikumsignalizējošiem NPC ik palaikam apdeitojas algoritmi, kas nosaka to vai ar krieviem jāauklējas vai centīgi jāienīst. Nekad nevar zināt kāds būs nākamai apdeits.

(Atbildēt uz šo)


[info]formica
2022-05-21 13:02 (saite)
https://youtu.be/T3EY2-CSQCg?t=92

Vai tik G neizvaacaas no Ru meenesi peec tam, kad Roskomnadzor piedraudeeja, ka peec atkaartota "false content" publiceeshanas G tiks piestaadiits reekjins 20% apmeeraa no G "annual revenue"?

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?