extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2021-12-29 11:01:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Pārsteidzošā Austrālijas kursa maiņa par 180 grādiem
Pat Austrālija, kas bija ieviesusi pilnībā totalitārus mērus uz 2 gadiem, ir nākusi pie prāta. Tā ir atcēlusi visus ierobežojumus, atļāvusi ceļošanu un pilnīgi neticami, ka dzīve tur ir atgriezusies normas robežās. Vienlaicīgi Austrālijā aktīvi izplatās o variants, inficēto skaits ir fenomenāli liels, un tas nevienu vairs nesatrauc, jo pat austrālieši pēc 2 gadu ilga deniālisma ir sapratuši, ka kovidu nekas nevar apturēt.

Protams, viņi ir īstenojuši arī labu vakcinācijas kampaņu, kas ir apsveicami. Kā redzams, pat ļoti labi vakcinācijas rezultāti nespēja apturēt kovida izplatību, tāpēc viņi ir izdarījuši pareizo izvēli par to vairs nesatraukties. Ja austrālieši to var, tad kāpēc ne eiropieši?

Valdības atbalstītāji bieži mēģina teikt, ka jebkuri protesti ir bezjēdzīgi un nevajadzīgi. Par to, kam tieši ir ietekme politikas kursa maiņā, ir ļoti grūti spriest. Gan jau ka naudas maisiem ietekme ir daudz lielāka nekā kādam protestētājam uz ielas. Un tomēr austrālieši ļoti aktīvi protestēja pret totalitārajām mājsēdēm, dažreiz pat krimināli, izsakot nāves draudus to atbalstošiem politiķiem. Es šādu rīcību neatbalstu un uz to neaicinu, bet iespējams, ka arī tam bija nozīme, kāpēc Austrālija ir mainījusi kursu. Brīvība nenāks no sēdēšanas un pakļaušanās, un cerības, ka ar labu, bet bezjēdzīgu ierobežojumu ievērošanu viss beigsies un būs labi.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]extranjero
2021-12-31 12:40 (saite)
>> visiem tiem sanitāriem, kas neuzticas big pharmai, tomēr ir augsts risks saslimt un slimot smagi.

Šis ir pilnīgi garām, tie ir kārtējie kāda izdomātie meli, kurus pēc tam visi nedomājot atkārto.

Sanitāru iespējas saslimt un smagi slimot ir tieši tādas pašas, kā visiem pārējiem. Vīruss nediskriminē pēc profesijas, bet pēc vecuma, turklāt ar ļoti liela atšķirību. Sanitāriem virs 60 gadu vecuma šī iespēja ir liela, bet jaunākiem strauji krītas. Viss ir relatīvi, un pēc tā ir dzīvē jāvadās, nevis akli jāatkārto ... bet, bet, bet arī jauni cilvēki var smagi saslimt un nomirt. Jā, var, tieši tāpat kā jauni cilvēki var nomirt autoavārijās (iespējams, pat vairāk nekā veci cilvēki).

Tāpat neviens nav īsti pret ideju, ka noteiktos gadījumos mediķiem var būt obligāta vakcinācija. Problēma ir tikai tā, ka šoreiz šo pamatojumu ir ļoti grūti ieraudzīt. Ja visi – gan vakcinētie, gan nevakcinētie – var apmēram vienādi saķert kovidu un inficēt citu, tad kur ir šis pamatojums? Jā, var teikt, ka saslimušie nevar 10 dienas strādāt, tāpēc tas samazina strādnieku resursus. Es piekrītu, ka labāk ir vakcinēties. Bet atlaižot no darba, šie cilvēki vispār nevar strādāt. Tu norādi, ka šādu atlaisto nav daudz, varbūt tikai kādi 3%. Un izrādās, ka hospitalizācijas kovida dēļ kopumā ir tikai 3% no visām hospitalizācijām. Ja būtu bažas par slimnīcu pārslodzi, tad varbūt tieši šie 3% ir būtiski, ne tā?

ASV saprata, ka 10 dienas izolācija ir pārāk piesardzīgi, un ar 5 dienām pilnīgi pietiek. Tie, kas apgalvo, ka noteikums par 10 dienām ir drošības dēļ, atkal melo, jo skaidrs, ka tas ir tapis tieši tāpat kā noteikums visiem ieejot veikalā dezinficēt rokas. Varbūt tam ir kaut kāda nozīme 0,001% gadījumu, bet kopumā bezjēdzīga darbības imitācija.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?