extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
Jā, es piekrītu, ka zināma kritika šajā virzienā ir pamatota.

Tomēr ir arī otra puse, ka ģimenes ārstiem šai lietai nav atvēlēts finansējums. Bija piemēri, ka ārsts, apzvanot pacientus, var pierunāt vakcinēties 25% pacientu. Katra saruna aizņem ap 10-15 minūtes (savukārt vakcinācijas biroja apzvanīšanas rezultāts ir tikai 10%).

Iemesls ir arī tas, ka puse ģimenes ārstu paši nevakcinē, un tāpēc nav nemaz saņēmuši apmācību par kovida vakcīnām. Bez šīm zināšanām viņi būs vairāk tendēti pret vakcinēšanu. Un atkal – kādam bija jāapmaksā šie apmācības kursi (pat ja tie būtu internetā).

Par tvitera kampaņām – tās ir īpašas prasmes, kurām ārstiem nav ne laika, ne iemaņu. Nav jau tik vienkārši paņemt un sākt rakstīt tviterī. Veiksmīgākie kļūst par influenceriem, bet pārējie tikai tajā vairo kašķus. Bet tviteris noteikti ir nozīmīga platforma un iestādēm ir jāpadomā par talantu piesaistīšanu un finansējumu arī komunikācijai šajos kanālos. Bet tas vairāk strādā uz jauniešiem, un izrādījās ir vieglāk panākams, nekā ar senioriem, kuriem sociālie tīkli ir mazāk aktuāli.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?