Dunduks ([info]dunduks) rakstīja,
@ 2019-01-17 09:04:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Uzzinu pēdējais
Izrādās, ka īgnais komponists nav bijis sevišķi kautrīgs aizņemties šo to no citiem autoriem:

tā "Vernisāža" ir oriģinālā nedaudz cita autora sacerēta, tāpat kā "Dāvāja Māriņa". Nu un tik bezkaunīga piesavināšanās liek domāt, ka līdzīgu piemēru varētu būt vēl vagons un mazi ratiņi, vienīgi par tiem nezinām.

Protams, pat viņam būtu teju neiespējami pārspēt plaģiātisma apjomā БГ :-)

upd.
Vēl viens piemērs. Sāk palikt interesanti vai viņš vispār kaut ko ir sacerējis.

upd.
Sasodīts, nevienam nevar uzticēties. Izskatās, ka, ja "Māriņu" arī nozaga, tad no kāda cita, jo iepriekšējā bija kaverversija Farzaneh izpildījumā.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]kihelkonna
2019-01-23 14:11 (saite)
par to "dāvāja māriņa" - gribēju pārbaudīt, neko neatradu. Farzaneh dzied savu kaverversiju jau šajā gadu tūkstotī, un visur teikts, ka viņa to dara 2008. gadā. 1969, gadā droši vien vēl nebija piedzimusi. Googoshai savukārt ir daudz ierakstu jūtūbē, fani ir pacentušies, un nevienā no senajiem viņa nedzied "miljons rožu". visi viņas senie grāvēji ir vairākos eksemplāros. ir tikai viens "miljons rožu" ieraksts, un tas ir nesens, tā ka viņa apzināti dzied Paula vai Pugačovas kaverversiju. atrodi to 1969. gada versiju, tad ticēšu.

(Atbildēt uz šo)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?