ctulhu ([info]ctulhu) rakstīja,
@ 2026-05-05 17:59:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Kritiskais iedomīgums?
Es te sc lasu kā cilvēks lielās ka priekš velosipēdistu demonstrācijām "kritiskā masa" esot "korķējis ielas", tātad bloķējis satiksmi. Tātad tīši taisījis problēmas citiem. Es tā padomāju - bet ja uzrastos kaut kādi autobraucēju aktīvisti kuri sarīkotu "kritisko autobraukšanu" nobloķējot velojoslas, ignorējot ātruma ierobežojumus - vai tad reakcija arī būtu tik pat jūsmīga? Droši vien ka nē, tas tiktu uzskatīts par satiksmes noteikumu pārkāpšanu un vispār huligānismu ko vajag sodīt. Ja jā tad man ir jautājums par konsekventumu. [+ kā pareizi komentāros tika minēts auto tas nav garlaikotu bagātnieku izklaide, tas ir ģimenes, bērni, seniori, strādājošie, operatīvie dienesti, piegādes, loģistika utt.]


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]ctulhu
2026-05-05 22:03 (saite)
OK, var būt. Tiesa gan no tā laika dazudz kas labs ir uzbūvēts, visa Dienvidu tilta daudzlīmeņu nobrauktuve, gaisa tilti atjaunoti un palašināti, nu un datorizēti sinhronizēti luksofori, kaut kādi gudrie luksofori (sistēma ASS-UD) bija arī padomju laikos bet tā protams bija vārga un neveikla salīdzinot ar moderno.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]zazis
2026-05-05 22:07 (saite)
šodien ar velo braukt ir daudz patīkamāk kā pirms 20 gadiem. priekš manis rīgā pa dienu par velo ātrāks ir tikai operatīvais transports. + ērti, nav parkings jāmeklē un par brīvu. winwinwin

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]ctulhu
2026-05-05 22:17 (saite)
OK tas viss ir labi priekš vizināšanās, ja brauc teiksim uz darbu tad sanāk pēc brauciena mazgāties un pārģērbties, ja krava - tad ērtība zūd.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]ctulhu
2026-05-05 22:18 (saite)
Bet jā parkingu meklēt ir nošaušanās tāpēc taksis. Tas ir racionāli, pieved kur vajag un pēc tam brauc vest nākamo.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]zazis
2026-05-06 10:29 (saite)
man ir daudz daudz sakarīgaku lietu, kur notriekt piķi kā bezjēdzīgi vizinaties ar taksi

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]ctulhu
2026-05-06 11:04 (saite)
Bezjēdzīgi vizināties pirmkārt ir laika notriekšana. laiks ir nauda.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]zazis
2026-05-06 11:08 (saite)
tāpēc braucu ar velo, ātrāk un bez maksas. un nāk par labu kardiovaskulārai sistēmai, kas savukārt ievērojami samazina demences iespējamību. vieni vienīgi bonusi.
p.s. ja izvēlas piemērotu velo un apģērbu, tad nav jāpārģērbjas darbā. kāpēc.pēc velo katru reizo jāmazgājas pat nejautāšu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]ctulhu
2026-05-06 11:30 (saite)
Patiesība ir kaut kur pa vidu.

Fiziskās aktivitātes ir nepieciešamas bet ērts transports arī.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: kaut kadi autobraucēju aktīvisti aktīvi dara šito katru mīļu dienu uz katra stūra!
[info]zazis
2026-05-06 11:33 (saite)
velo ir ērts un laiku ietaupošs, jo nav jāvelta papildus laiks fiziskam aktivitātēm.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?