ctulhu ([info]ctulhu) rakstīja,
@ 2025-02-21 21:19:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Tikmēr Krievijā
turpina braukt jumts:

https://nra.lv/tautaruna/kriminali/483265-6-gadus-vecs-berns-mirst-vecaku-del-kur-noliedza-tradicionalo-medicinu.htm?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

// Ideoloģisku apsvērumu dēļ ģimenē neviens neēda gaļu./

//Ģimenes galva atzina, ka noraida uz pierādījumiem balstītu medicīnu, kas, pēc viņa teiktā, nevarēja palīdzēt viņa mātei, kura pirms vairākiem gadiem nomira no vēža. Pēc tam viņš nolēma nerādīt savu dēlu ārstiem. //


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gnidrologs
2025-02-22 02:25 (saite)
Nu vispār holekalciferols (D vitamīns) ir viens no medikamentiem bet tas tā.

Vitamīni ir burtiski tas no kā sastāv mūsu organisms un visa daba kā tāda, tu žīdmēslu meli un desionformator lol. Tas ir tik pat medikaments kā ūdens, jo h20.
Bet jā, es zinu, ka žīdi labprāt pārdotu arī ūdeni un gaisu kā medikamentu, pēc tam kad pakļauj cilvēkus slāpēm un bezgaisam.

Nu lūk. Par šādām situācijām jau es arī runāju. Tanzānija, Gana, Kamerūna, Indija. Bez amoksicilīna un tml nekur. Pohujā lopsīt antibiotikas pie vieglas saaukstēšanās vai pārtikas saindēšanās ir stulbi, nočakarē imūnsistēmu, nokauj zarnu mikrofloru un uztaisa multirezistentos štammus.

Nerelevanti ko dara nēģeri. Viņu vidējais IQ ir 60-70, kas ir vidēji labi apmācīta mērkaķa līmenis.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2025-02-22 09:17 (saite)
/Nerelevanti ko dara nēģeri. Viņu vidējais IQ ir 60-70, kas ir vidēji labi apmācīta mērkaķa līmenis./

Gnidrologs nespēj sekot līdzi tekstā uzrakstītajam.

Es teicu ka es tur biju, saķēru tropiskās figņas, uzdzēru virsū ab, nenosprāgu

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2025-02-22 15:21 (saite)
Tas ir tas, ko teicu. Der ekstrēmos gadījumos, līdzīgi kā hemorerapija, bet kopumā ir nāvējoša inde organismam.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2025-02-22 15:42 (saite)
Pareizi, zāles vispār der ekstrēmos gadījumos.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2025-02-22 17:51 (saite)
Nav tas ko teici pirms tam.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2025-02-22 17:53 (saite)
Vispār ir gan, es vairākas reizes esmu teicis ka mēs noraidām granta pieteikumus par dzīvesveida medikamentu izstrādi, mēs atbalstam radikālas terapijas medikamentu izstrādi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2025-02-22 18:29 (saite)
Labs žīdatmiņas/hitlerquote piemērs.
Šis ir tas, ko teici:
Gnidrologs: Mūsdienu Rietumu oficiālā medicīna (tabletes, terapijas) vēl nav izārstējusi nevienu slimību.

Ctulhu: Okej, Gnidrs, dizentērija, antibiotiku nav. Kas notiek?


Antibiotikas ir "ārstniecība" tāpat kā amputācija.
Pat sliktāk, jo bez ekstremitātes var dzīvot, pat ja ierobežoti. Regulāra antibiotiku lietošana, kas mūsdienās ir diezgan normāla žīdfarmas industrijas lobētā prakse, burtiski nogalina cilvēkus pirmslaicīgi, jo norārda imūnsistēmu un tatver cilvēka organismu visām iespējamām kaitēm pasaulē, ieskaitot vēzi. Līdzi ar obligātajām čūsku eļļas špricītēm nupat nesen.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?