ctulhu ([info]ctulhu) rakstīja,
@ 2021-10-21 18:27:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Krionika, žurnālistika
Sestdiena ielikusi rakstu par krioniku

kas ir labi:

- samērā objektīvs skats, atdzīvināšanas iespēju kritika.
- krionika [vitrifikācija] nav nosaukta par ``sasaldēšanu``, ir piezīme ka tieši no sasalšanas jāizvairās.


kas nav labi:

- neviena vārda par mind uploading [kas cik pašreiz ir saprotams ir apmēram vienīgais kā dēļ no krionikas vispār ir jēga]


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ctulhu
2021-10-22 14:16 (saite)
also ja nokopē tavu galvu un oriģināls paliek neskarts, tad ir divi adirred, no kuriem katrs jūtas adirred un jautājumam kurš ir īstais nav jēgas, savukārt ja kopējot pirmo izjauc, tad kopējamajā mašīnā pamostas adirred kurš jūtas kā adirred un atkal viss OK.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mranarhs
2021-11-02 19:02 (saite)
"Nokopēt galvu" ir vistīrākā poēzija. Jo tu nevari parādīt, ko tu īsti taisies kopēt, kad tu runā par "galvas nokopēšanu".

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2021-11-02 19:11 (saite)
Konnektoomu, statisko un dinamisko. Kas nozīmē elementu ievietojuma karti tajā galvā - kādas šūnas, molekulas utt kur atrodas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mranarhs
2021-11-02 19:31 (saite)
Tā nebūs mana apziņa.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2021-11-02 20:02 (saite)
Ja to iedarbina dinamiski tad nav skaidrs kāpēc lai nebūtu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?