Ūūlę ([info]chimera) rakstīja,
@ 2019-07-11 10:11:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
baika par kafeni: kolēģe d. ir pārliecināta, ka kolēģis a. ir sieviešnīdējs. un labas attiecības ar kolēģi j. viņam esot vien tāpēc, ka uzskata kolēģi j. par zemāku būtni, kas ļaujas viņa dominancei (jā, viņš ahūna nežēlīgi viņu dominē, izdarot viņas vietā palielu daļu viņas pienākumu). kolēģe j. savukārt ir pārliecināta, ka kolēģis a. ir viņā iemīlējies (to nemācēšu komentēt, bet mani šaubīgu dara fakts, ka kolēģe j. ir no tām sievietēm, kas domā, ka visi ir viņā iemīlējušies). ar kolēģi a., dabiski, neesmu strādājusi, taču viņš atstāj vieinkārši_jauka_cilvēka iespaidu. nu, tāda, kas mazliet par daudz lasa self-help grāmatas "kā kļūt par labāku cilvēku" (un gan jau pa kluso arī "kā iepatikties meitenēm").

also, kolēģe d. domā, ka kolēģis a. raugās uz viņu ar naidi un nicinājumu. kolēģis a., tāpat kā visi ne tik redzīgi cilvēki, kas kaunējas nēsāt brilles, tik tiešām mēdz nedaudz viebties vājredzīgākās situācijās.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]chimera
2019-07-11 10:32 (saite)
kolēģei j. reālajā privātajā dzīvē (ne tajā, kur visi viņu mīl un iekāro) darās visai paliels trešņaks. taču nesen pirmo reizi pa N gadiem kāds džeks piedāvāja viņu iepazīstināt ar saviem vecākiem! es to zinu tāpēc, ka viņa nosūtīja m. balss ziņu, sak, viņa ir tik priecīga, ka džeks grib viņu iepazīstināt ar vecākiem, ka nevar pastrādāt, tāpēc sorī, bet vai m. varētu atnākt rīt agrāk un paabeigt viņas darbus?

es ļoti lūdzu m. veidot kompilāciju "labākās kolēģes j. balss ziņas"

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]ratatoska
2019-07-11 10:40 (saite)
Nu jauki! :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]zazis
2019-07-11 12:10 (saite)
Nekad neesmu sapratis kaunu nēsāt brilles.
Varbūt tas tāpēc, ka man zvērīgs rūdījums, biju vienīgais briļļainis treniņnometnēs.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]chimera
2019-07-11 13:00 (saite)
Šī vsp ir mana interpretācija. Mos traucē kā man saulenes, tāpēc gandrīz nekad nenesaju

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?