« previous entry | next entry »
Nov. 7th, 2021 | 08:22 pm

Vēl viens apliecinājums tam, ka tādi kā Krišjānis Lācis paši apkauno savu 1. gadsimta tuksneša elkticību, jebšu starp maldiem un māņiem pa reizēm dzirdama arī saprāta balss.

Mācītājs Cālītis: Pretvakcinācijas kustība ir kā jauna reliģija (audio, 3 min)

Link | Leave a comment | Add to Memories


Comments {25}

from: [info]saka_taisniibu2
date: Nov. 8th, 2021 - 10:29 pm
Link

Jauki, kāds pakritizēja tavu nepamatoto pamatstrāvas viedokli (ko tu nezkāpēc sauc par "nemotivētiem uzbraucieniem") zem kāda cita lietotāja ieraksta, un tu uzreiz apvainojies, un uzsāki interneta vendetu?
Par sievu un feministu draudzeņu piesaukšanas secību, lūdzu, nemelo. Tas ir konkrēti aci pret aci, zobs pret zobu, tevis paša "nemotivēti izprovocēts" savstarpējības cikls, kuru vari pārtraukt tikai tu. Un "cibot" tu atsāki jau pie gnidrologa komentāriem. Tur tu dažviet pakritizēji kādu gnidrologa paustu sociopolitisku nostādni, kas arī izsauca gluži normālu pretkritiku - kā jau tas internetā ierasts.
Es varu vēl papsihot pie pišjāņa pukstiem, jo uzskatu, ka tādas darbības nenāk par labu konkrētā lietotāja dvēselei, mūsu mazā Latvija tikai kļūtu labāka, ja dvēseli sakropļojošas darbības laicīgi izaicinātu un apsauktu, nevis palaistu garām ironiski ciniskā vienaldzībā.
Atliek secināt, ak tev Krišjānis Lācis ir ļoti svarīgs personāžs, ja reiz vairākas reizes esi pieminējis un uzsvēris, ka "viņu vairs necieni/neuztver nopietni", kaut arī tīši un mērķtiecīgi turpini viņu trollēt - un atkal, pārsvarā personīgu piepisienu līmenī, nevis idejiskas argumentācijas ēteriskajās sfairās, kuras vienmēr ir bijušas, kā no malas izskatās, Krišjāņa Lāča cibas darbības galvenās intereses.

Reply | Parent | Thread


Ever After

from: [info]bauda
date: Nov. 8th, 2021 - 10:37 pm
Link

Kā sauc, tā atsaucas. Nesaprotu, kāpēc tu pats to neredzi. Secini, ko gribi, bet es taču redzu, ka tu projicē, un gan jau neesmu vienīgais. Tev nezkādēļ ir ļoti svarīgi pārliecināt nedomāt nepareizi tieši nefolku, nevis, ctulhu, mindbound vai kaut vai zazi. Pis ka nu uz čučumuižu savās ēteriskajās sfairās ar slapjajiem sapņiem par didzi, ja sieva nedod.

Vai arī pastāsti, ko domā par Cālīti un viņa pozīciju antivakcerisma jautājumā. Esi pats konsekvents un dari to, ko pieprasi no citiem.

Reply | Parent | Thread


from: [info]saka_taisniibu2
date: Nov. 8th, 2021 - 10:45 pm
Link

Bet, redzi, tu jau neesi ieinteresēts, lai Krišjānis Lācis beidzot pistu prom, jo tu atkal pamanies beztēmā uzbraukt personīgi un piesaukt ārpuscibas personas. Atbildi par bazāru un atvainojies, esi godavīrs, nevis panteistisks nihilists, tad arī tev tiks dāvāta atpišanās. No mindbound vai ctulhu gan nav manīti tādu personīgas angažētības uzplūdi, līdz ar to tie nav tik ļoti dvēseli apdraudoši, kā tavējie.

Es jau labprāt kaut ko pateiktu par Juri Cālīti un vakserismu kā ticības paveidu, bet tā kā ierakstā "NEMOTIVĒTI" (he he) tiek izcelta persona "Krišjānis Lācis", tad pirmais komentārs raisās tieši par to tēmu. Jo kas ir dižais Juris Cālītis, un kas gan ir kaut kāds random Krišjānis Lācis?

Reply | Parent | Thread


Ever After

from: [info]bauda
date: Nov. 8th, 2021 - 11:34 pm
Link

Beidz vienreiz sev glaimot, skaidri taču redzams, ka izcelts (gan pavisam burtiski, gan visa kontekstā) ir Cālītis, bet Lācītis ir ar mazākiem burtiem un minēts tikai kā piemērs (pēc vārdiem "tādi kā"). Beidz arī izlocīties un mazgāt sevi baltu, kāds neesi, jo tad tu vairāk uzmanības pievērstu savai sievai, nevis cibosfērai. Uzskatu, ka esmu tev atbildējis uz visiem jautājumiem.

Reply | Parent