Nov. 8th, 2021 | 10:29 pm
From:: saka_taisniibu2

Jauki, kāds pakritizēja tavu nepamatoto pamatstrāvas viedokli (ko tu nezkāpēc sauc par "nemotivētiem uzbraucieniem") zem kāda cita lietotāja ieraksta, un tu uzreiz apvainojies, un uzsāki interneta vendetu?
Par sievu un feministu draudzeņu piesaukšanas secību, lūdzu, nemelo. Tas ir konkrēti aci pret aci, zobs pret zobu, tevis paša "nemotivēti izprovocēts" savstarpējības cikls, kuru vari pārtraukt tikai tu. Un "cibot" tu atsāki jau pie gnidrologa komentāriem. Tur tu dažviet pakritizēji kādu gnidrologa paustu sociopolitisku nostādni, kas arī izsauca gluži normālu pretkritiku - kā jau tas internetā ierasts.
Es varu vēl papsihot pie pišjāņa pukstiem, jo uzskatu, ka tādas darbības nenāk par labu konkrētā lietotāja dvēselei, mūsu mazā Latvija tikai kļūtu labāka, ja dvēseli sakropļojošas darbības laicīgi izaicinātu un apsauktu, nevis palaistu garām ironiski ciniskā vienaldzībā.
Atliek secināt, ak tev Krišjānis Lācis ir ļoti svarīgs personāžs, ja reiz vairākas reizes esi pieminējis un uzsvēris, ka "viņu vairs necieni/neuztver nopietni", kaut arī tīši un mērķtiecīgi turpini viņu trollēt - un atkal, pārsvarā personīgu piepisienu līmenī, nevis idejiskas argumentācijas ēteriskajās sfairās, kuras vienmēr ir bijušas, kā no malas izskatās, Krišjāņa Lāča cibas darbības galvenās intereses.

Link | view all comments


Reply

From:
Username:
Password:
(will be screened)
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs your IP address when posting.