akumaniaks ([info]aku) rakstīja,
@ 2005-02-16 12:42:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Suslikaugļa intriga
Murmuļsalā dzīvo murmuļi. Ir koks, kuram izaug viens Suslikauglis gadā. Kas augli apēd, iegūst veselību un ārkārtīgu pievilcību pārējo murmuļu acīs veselu pusgadu. Auglis ir jānovāc noteiktas dienas noteiktā stundā. Ja gaida, kad auglis nokrīt, tā labās īpašības tiek zaudētas.
Iepriekšējos gados nevienam augli zemē nodabūt laicīgi neizdevās.
Uz salas dzīvo Murmulis Šamanis, kas pārējiem ir pastāstījis par augļa spējām un precīzu laiku, kad tas jāsit nost.
Blakus mājā Murmulis Iedegta Lampiņa, kas šogad ir izdomājis plānu, kā Suslikaugli dabūt zemē. (noķert vāveri un uzdresēt, lai šī uzskrien kokā un nes to augli zemē)
Murmulis Tīklpinis divus mēnešu pina tīklu, ko izmantoja vāveru lamatās.
Noķerto zvēriņu visu gūsta laiku baroja un kopa Murmulis Fermeris.
Murmulis Treneris apguva vāveru uzvedību un iemācīja vāverei triku, kā nonest augli.
Noteiktajā laikā vāvere uzskrēja kokā un nonesa Suslikaugli.
Augli dalīt nevar – zaudēs īpašības. Ja lozēs, uzvarēs Šamanis. Viņam ar veiksmes Dievu Hnumm’ ir vislabākās attiecības.
Kuram murmulim pienākas šogad nonestais auglis?

Poll #6092 Suslikaugļa intriga
Open to: All, results viewable to: All

Kuram murmulim pienākas auglis? (kāpēc?)

a vāverei no tāda augļa caureja:))))

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

to honeybee
homosexuāli ir vinji visi, jo murmuljiem nav dzimuma un ir sex:)

(Atbildēt uz šo)

[info]alt
2005-02-16 15:32 (saite)
Pašlaik notiek spēle, pārtraukums.
16770 skatītāji ieradās Mr Yous's Club of fun Arena, kur laika apstākļi bija diezgan piemēroti futbolam. Amrijas taktika ietvēra interesantu 3-5-2 kombināciju. Bija izvēlēti šādi spēlētāji: Rannal - Vārtiņš, Pokrovskiy, Sviestiņš - Stūrmanis, Zubrickis, Binklers, Brangulis, Dzelzis - Tishkov, Beirne.

Bandīti bija izvēlējušies stratēģisku 4-3-3 izvietojumu. Sākumsastāvs: Zhiganov - Mikkelsen, Bērtulis, Rubio, Rusakov - Michielsen, Zurita, Grusov - Būmanis, Borisyuk, Heikkinen.

Spēles 1. minūtē mājinieki izvirzījās vadībā ar 1 - 0, kad pēc piespēles no labās malas Vsevolod Tishkov bez piepūles raidīja bumbu vārtu augšējā stūrī. Nepieredzējušais Linards Brangulis izdarīja pilnīgi nevajadzīgu pārkāpumu pie sava soda laukuma. Viņam par laimi brīvsitiens lidoja garām vārtiem. Amrijas palielināja savu pārsvaru līdz 2 - 0, kad pēc centrējuma no laukuma labās puses Kristofers Zubrickis ar galvu raidīja bumbu vārtos. Pēc tam Amrijas samazināja spēles tempu, lai vairāk koncentrētos aizsardzībai. 19. minūtē Alex Beirne izrāvās garām viesu centra aizsargiem, kuri vairs nespēja viņu kavēt: 3 - 0! Bija jau nospēlētas 20 minūtes, kad Vsevolod Tishkov mēģināja pārmest bumbu pāri vārtsargam, taču tā lidoja arī pāri vārtiem. 22. minūtē Maximillian Grusov guva vārtus pretuzbrukumā, panākot rezultātu 3 - 1. Spēles 23. minūtē Amrijas spēlētājs Māris Sviestiņš neizmantoja izcilu iespēju, neapstādinot bumbu, raidīt to vārtos, taču viņa sitiens no labās malas bija ļoti neprecīzs. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 3 - 1. Amrijas kontrolēja bumbu - 75 %.

2005-02-16 15:46 (saite)
V līgas komandai zaudēji? tad jau vel normāli.

[info]alt
2005-02-16 15:48 (saite)
man formas kritaas
ai man teams sviestains saakumaa tik daudz stulbas kljuudas sadariiju :p

[info]aku
2005-02-16 16:00 (saite)
pagaidām man liekas, ka HT nemaz tik sarezhgjiic nav.
laika man gan nav ar to visu nopietni nodarboties, bet citādi ir vairāki likumi, kurus ievērojot, var panākt rezultātu.

[info]aku
2005-02-16 16:23 (saite)
kā manējiem spēle beidzās?

[info]alt
2005-02-16 16:31 (saite)
Bija jau nospēlētas 61 minūtes, kad Kristofers Zubrickis mēģināja pārmest bumbu pāri vārtsargam, taču tā lidoja arī pāri vārtiem. Pēc lieliska individuālās tehnikas demonstrējuma un vēl lieliskāka tālšāviena spēles 68. minūtē Amrijas bija jāgūst vēl vienus vārtus, taču Dmitry Zhiganov neticamā veidā atvairīja šo sitienu. 77. minūtē Amrijas ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu. Alex Beirne pārliecinoši raidīja bumbu garām vārtsargam. 4 - 1. Bandīti turpināja cīnīties, un 79. minūtē Mick Mikkelsen spēja padarīt rezultātu 4 – 2, ar vieglu pieskārienu novirzot bumbu vārtos pēc teicamas saspēles labajā flangā. Spēles 84. minūtē Amrijas spēlētājs Kristofers Zubrickis, apmetot trīs kūleņus, nokrita pie pašas soda laukuma līnijas. Taču acīgo tiesnesi neapmānīsi - par simulāciju spēlētājs saņēma dzelteno kartiņu. Amrijas kontrolēja bumbu - 77 %.

Amrijas labākais spēlētājs bija Voldemārs Binklers. Andrievs Vārtiņš, no otras puses, šodien bija īsts neveiksminieks. Pats svarīgākais Bandīti spēlētājs bija Dmitry Zhiganov. Raivis Bērtulis, no otras puses, šodien bija īsts neveiksminieks. Spēle noslēdzas ar rezultātu 4 - 2.