alt ([info]alt) rakstīja,
Bija jau nospēlētas 61 minūtes, kad Kristofers Zubrickis mēģināja pārmest bumbu pāri vārtsargam, taču tā lidoja arī pāri vārtiem. Pēc lieliska individuālās tehnikas demonstrējuma un vēl lieliskāka tālšāviena spēles 68. minūtē Amrijas bija jāgūst vēl vienus vārtus, taču Dmitry Zhiganov neticamā veidā atvairīja šo sitienu. 77. minūtē Amrijas ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu. Alex Beirne pārliecinoši raidīja bumbu garām vārtsargam. 4 - 1. Bandīti turpināja cīnīties, un 79. minūtē Mick Mikkelsen spēja padarīt rezultātu 4 – 2, ar vieglu pieskārienu novirzot bumbu vārtos pēc teicamas saspēles labajā flangā. Spēles 84. minūtē Amrijas spēlētājs Kristofers Zubrickis, apmetot trīs kūleņus, nokrita pie pašas soda laukuma līnijas. Taču acīgo tiesnesi neapmānīsi - par simulāciju spēlētājs saņēma dzelteno kartiņu. Amrijas kontrolēja bumbu - 77 %.

Amrijas labākais spēlētājs bija Voldemārs Binklers. Andrievs Vārtiņš, no otras puses, šodien bija īsts neveiksminieks. Pats svarīgākais Bandīti spēlētājs bija Dmitry Zhiganov. Raivis Bērtulis, no otras puses, šodien bija īsts neveiksminieks. Spēle noslēdzas ar rezultātu 4 - 2.