friends [entries|archive|friends|userinfo]
adinkra

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Apr. 19th, 2021|04:09 am]

usne
4:08 sāk dziedāt putni.
linkpost comment

[Apr. 18th, 2021|11:53 pm]

zin
nāk vasara! tā nāk! šodien/vakar bija pat sajūta, ka ir jau klāt!!
buchukiņi <3
linkpost comment

. [Apr. 18th, 2021|11:07 pm]

juriic
words on bathroom walls
linkpost comment

[Apr. 18th, 2021|09:22 pm]

mazeltov
Lielākā Astra Zeneca blakne ir tā, ka 80%, kuri to ir dabūjuši, vienkārši nespēj par to aizvērties.
link8 comments|post comment

[Apr. 18th, 2021|09:31 pm]

helvetica
un vēl es domāju, ka to nazālo balsi, kas 90' ierunāja visus spertos bojevikus (tas bija goblins?), vajadzētu ierakstīt unesco nemateriālajā kultūras mantojumā.
link17 comments|post comment

[Apr. 18th, 2021|07:47 pm]

krii
Man būtu jāsāk pieci neatliekami darbi, un es jau četras stundas prokrastinēju un audzēju paniku, nespēdama saprast, ar kuru lai sāk.
Esmu Buridana ēzelis kvadrātā.
link7 comments|post comment

Par vakcinēšanos [Apr. 18th, 2021|03:11 pm]

telefontubbie
Piektdien pie ATTA centra ar D. stāvēju rindā 1 stundu un 10 minūtes, ieskaitot pašu vakcinācijas procesu. Neko speciāli uz Rīgu agrāk nekasījos, man ir standarts celties ap 6:00 un tad braukt uz Rīgu strādāt un sagatavot preces plašajai pasaulei.
Noskaņojums rindā bija svinīgs.
Vakcinējos, jo negribu sagaidīt momentu, kad P1 (mutācija no Brazīlijas, kurai tīk pļaut arī cilvēkus vecumā zem 40) un Indijas B1617 mutācijas būs Latvijā. P1 jau ir Francijā, tas nav tālu.
Tāpat man nepatīk spēlēt krievu ruleti, katru dienu strādājot ar +/- 10 cilv. nevēdināmās telpās un braukt ar vilcienu 2x dienā, kopsummā tajā pavadot 1 stundu un 20 minūtes. Vienmēr pastāv opcija "nestrādāt vispār" vai meklēt attālināto darbu, bet man tie attālinātie darbi vienmēr ir 5x mazāk atalgoti un bez jebkādām soc.garantijām un bez veselības apdrošināšanas, so tas arī nebūtu bijis risinājums "pandēmijas pārlaišanai".:)
Par kaut kādu "līšanu priekšā" vecajiem - ēm, nu ja manā ģimenē visiem gados vecākajiem ir pajebaķ uz pandēmiju, es tomēr pieturos pie common sense un uzticēšanos zinātnei un tās sasniegumiem.
ANYWAY...
Labās ziņas ir tādas, ka pēc pāris dienām atvedīs 20 400 Moderna un 11 700 Pfizer vakcīnu devas un piegādes būs vēl un vēl. Valdim Zatleram taisnība, ka nav jākavē pagasts uz tiem, kas negrib vakcinēties. Kas grib, tiem jādod iespēja vakcinēties neatkarīgi no vecuma. Tad es atcerējos, ka viņš taču jauns būdams, ir bijis Černobiļā.
linkpost comment

[Apr. 18th, 2021|10:56 am]

mazeltov
Kur vēl var izlasīt par to, kā cilvēki stāvēja rindā pēc vakcīnām un kas ar viņiem notika tālāk? Visiem tik aizraujoši stāsti!

Īsumā - puse dienas pavadīta stāvot rindā pēc importa desas deficīta laikos, kam seko hipohondriķa pieraksti ar temperatūras rādījumu mainību viena grāda ietvaros vai pilnīgu nemainību.

Jāiečeko sociālo tīklo Fyre festivāls jeb Clubhouse!
linkpost comment

[Apr. 18th, 2021|11:31 am]

usne
šodien:
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 7%.
Lieldienu atbalss jau kļūst dzirdama?
linkpost comment

Putni [Apr. 18th, 2021|10:42 am]

vilibaldis
Vakar ievērtēju vanaga un kaijas gaisa kauju.
Vanags apmeta loku un notinās ar godu, kur palika kaija, kas to lai zin...
linkpost comment

[Apr. 18th, 2021|10:28 am]

usne
vēl vakar iznesu uz dzīvi dārzā cimbīdju, abus citrusus, lauru koku, vīģi (iekštelpās to īpaši mīl uzgrauzt kaķi, abi) ausu puķi.
iegādāju jaunu rozmarīnu un arī atstāju ārā. mazliet uztrauc jaunedēļas nakšu solītā gaisa t, kas nokritīs līdz 2 grādiem.
mazliet pārsteidz augi, kuri nav pārziemojuši dārzā, tā ir salvija un Rasbainieka dotā jiftīgā nezāļpiparmētra. Izdzīvojušas ir lavandas, aktinīdijas, godži augs, pūkainā piparmētra, kas laukos izsala pirmajā gadā. vīnogas vēl ir uz jautājumu, bet lieku vairāk uz to ka ir dzīvas.
šorīt FB ieraudzīju tieši cik liela un kāda ir sakne 10 gadus vecai ģipsenei, bet pieņēmu lēmumu, ka lai aug tomēr dobē zem logiem. kaimiņiem rozes, man ģipsenes.
link2 comments|post comment

[Apr. 18th, 2021|10:23 am]

usne
vakar izpiķēju tomātus, ir tuvu pie 50 gab. stādu. palika pāri puse kastītes ar neizpiķētiem. pagaidām neceļas roka izmest, bet nevaru saprast vai ir ok kādam atdot vai tos vispār kādam var vajadzēt ? šķirne "romantika" no rimčika ķekaru tomātu sēklām izdiedzēti.
šorīt iesēju 10. gab. arbūzu "sugar baby", pāri plika vēl vismaz tik pat daudz sēklu.
link2 comments|post comment

. [Apr. 18th, 2021|10:19 am]

juriic
we are all alchemists of experience
linkpost comment

[Apr. 17th, 2021|11:59 pm]

mazeltov
Vieni redz rindas pie vakcinēšanas dižcentriem, es redzu inovatīvu pieeju jaunu rakstu un konfigurāciju meklējumus nākamajiem Vispārējiem Dziesmu un deju svētkiem.

Well played Eva, well played!
linkpost comment

. [Apr. 17th, 2021|11:40 pm]

juriic
btw man bija pieredze meditācijas laikā, kurā redzēju no sākuma abstraktus paternus mirgojam un mainamies, pāŗaugam citos, bet vienā brīdī kļuva pilnīgi tumšs un iznira priekšā violets apaļš objekts, kuram apkārt bija spoži dzeltena maliņa, kura kustējās un mirgoja. gandrīz visapkārt, izņemot daļai, kur varētu iedomāties kaklu tam violetajam objektam. izmēru ziņā atgādināja galvu, jā. tad tā maliņa apkārt auga līdz kļuva par zeltainu kroni ap to lillā galvu un kroņa struktūra bija tāda, it kā, no tūkstošiem zeltainu kristāla adatu, kuras visu laiku mirgo un mijās savā starpā. objekts bija no sākuma man priekšā un sāka celties augstāk, kā man diagonāli virs galvas un kronis apņēma visu galvu un kļuva vēl spožāks kā kvēlojoša zvaigzne kļūstot no dzeltana gandrīz balts un pēc kāda brīža izkūpēja, kā ieejot atpakaļ fona tumsā. atšķirība starp patterniem un jebko ko es iepriekš esmu piedzīvojis bija, ka bija sajūta ka es reāli kaut ko redzu. tā sajūta kad tu redzi kaut ko, kas materiāli tur nevar būt, kā spoku un vienā brīdī kļuva reali bail.
link5 comments|post comment

[Apr. 17th, 2021|10:28 pm]

mazeltov
Man patīk skatīties video, kur kādam, kurš ilgi gribējis sunīti, beidzot vienu uzdāvina. Tad arī mans akmens krūškurvī notrīc un acu kaktiņi paliek mazliet sāļi.
Protams, mans bf ir gudrs un nekādu sunīti man nedāvina, jo viņam jau tā 11 gadus ir jāguļ gultā kā uz naža asmens un ja vēl gultā gulēs sunītis, tad diez vai viņam tur pietiks vietas.
Vēl es domāju, man būtu vajadzīgs tāds super laisks suns, kurš tikai grib tusēt pa gultu un dīvānu, gulēt līdz pusdienlaikam. Vispār, vispirms man vajadzētu māju un pietiekamu platību apkārt, lai sunītis pats var izvest sevi pastaigā, jo diez vai man to gribētos darīt katru dienu.
Bērnībā mammai bija vairāki japāņu hini, tie man diezgan patika, bet es viņus daudz kaitināju un diez ko siltas jūtas viņiem pret mani tādēļ nebija.
linkpost comment

. [Apr. 17th, 2021|11:40 pm]

juriic
risk it for the biscuit
linkpost comment

balkona stāstiņi [Apr. 17th, 2021|08:22 am]

ravejsledzejs
tulpes pilnziedā. trīs šodien nogriezu, lai būtu pušķis, ko māsas vīram dzd iegrūst. bet tā - krūmcidonija pilnziedā, viena zemene arī jau vienos ziedos (pārējās gan vēl nav). māllēpītes arī pāris ziediņus izspiedušas. avenei tādi pumpuri, ka drīz plīsīs. sūdzējos, ka neaudzelīgs gads, jo viss stāv uz vietas. tagad uz īsu brīdi neliels siltumiņš un +22-25 pēc Celsija pa dienu un mazs sprādzieniņš un visi gaidītāji atplīsa vaļā teju vienlaicīgi. redīsi gan jau kuro gadu tiek sēti, bet līdz apēšanai neizaug. Frīda (sīkā duriņa Felis catus) izravē. lai apēstu vienu lapiņu izrauj visu augu. nu es jau neko. tikai iesēju atkal izravēto vietā. lopiņam taču vajag pavemt...
linkpost comment

aprīlis [Apr. 17th, 2021|05:22 pm]

inese_tk
[Tags|]
[mood |jāiet atpakaļ ārā]
[music |nekas neskan]

atklāju pliko pēdu sezonu. lavanda izskatās aizvien bezcerīgāka. laikam jāpārtrauc sapņot, jārauj ārā un jāstāda jauna. salvija arī izskatās neraksturīgi mirusi. toties no zemes izbāzušās pirmās sparģelīšu galviņas. jau nevaru sagaidīt, kad būs pietiekami, lai sanāktu ēdienreizei. pagaidām tik kādu noēdu svaigu, smiltīm zobos šņirkstot. vakar iestādīju persiku. cerams augs un zels un ziedēs un persikos un nenosals. sēšana kavējas, jo K pārtaisa dārza kastes. man tagad būs tādas kārtīgas un vienā līmenī, no īstiem dēļiem, kas noklāti ar smalku ekošmeko zviedru krāsu. iepriekš bija no random treša, bet tā kā izrādījās, ka šis ir veids, kādā es spēju ar patiku nodarboties ar gārdeningu, tad kastēm jāatdzimst no jauna estētiskākā veidolā. pelēkie strazdi atsākuši ikgadējo karu ar Hildegardi un Ādamu (manas vārnas). kaķis rok no kaimiņinies komposta maijvaboļu kāpurus un ēd. viņš ķer arī taureņus un tos apēd. nesen bija noķēris zaļžubīti. turpinās saimniecības ēkas fasādes revitalizācija. ļoti vajadzētu revitalizēt arī lieveni, viņš ir visai sapuvis un izskatās, kā pie bomžiem. bet tikpat ļoti vajag arī uzsliet nojumi ar terasi pērn nojauktās garāžas vietā un noslīpēt istabās dēļu grīdas un nosiltināt pagrabu (šoziem tur apsala kartupeļi) un restaurēt atlikušos mājas logus (un ārdurvis arī) un izrakt liekos upeņ un ērkšķogkrūmus un pārrakt kompostkaudzi un kūtsaugšas istabiņā uztaisīt skapi tūrisma un ziemas sporta inventāra uzglabāšanai un sazāģēt un sastiept šķūnī to, kas vēl nav sazāģēts un sanests un pārkārtot pieliekamo kambari un uztaisīt būrīšus svīrēm un un un un un un
link2 comments|post comment

. [Apr. 17th, 2021|05:04 pm]

juriic
iedod 'izdzīvotājam' 100.000 eiro un paskaties kā viņš aiziet bojā.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]