ActionMan ([info]actionman) rakstīja,
@ 2007-12-04 11:24:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:butch
Mūzika:Antony and the Johnsons - Fistful of Love

Mārcim beidzas benzīns. Stumj. Smejas.
Nesenā pagātnē mans autoparks tika samazināts vēl par vienu. Pārdevu HONDA Accord. Nu, par ikdienas transportu līdz pat pavasarim (kad tikšu pie jauna, spoža un neaprakstāmi iedvesmojoša auto) ir kļuvis Supra. Leģendārs ar neskaitāmajiem tehniskajiem defektiem, ātri saskaitāmajām sekundēm līdz simtam Km/h un degvielas padeves cauruli no bākas uz motoru īkšķa platumā. Vēlā vakarā, vedot Dr. Bao mājās, nepievērsu uzmanību seju sauļojošajai zema degvielas līmeņa spuldzei. Iespējams tādēļ, ka nespēju novērsties no lielā, baltā plākstera, kas rotā 50% mana bērnības drauga sejas. Suprā, "tukša bāka" spuldze nav kā citos auto - viņa nenozīmē, ka kaut kad nākamnedēļ, pēc ceļojuma uz Alūksni, derētu iebraukt uzpildīties. Suprā viņa nozīmē "Cien. vadītāj, Jums ir pāris minūtes lai atrastu degvielas uzpildes staciju".
Dr. Bao izkāpj. Māj ar roku. Es braucu tālāk. Brīdī, kad sajutu, ka dzinējs sāk rīstīties, līdz uzpildes stacijai bija atlicis aptuveni 1 kvartāls, 1 krustojums ar luksoforu un 1 stāvs uzkalns pie Dinaz iebrauktuves. Iesākumā auto vēl žagodamies kustējās uz priekšu, tad vienkārši ripoja, tad apstājās ..pa vidu krustojumam. Viegliem, maziem roudsteriem ir vēl kāda priekšrocība pār lielām smagām GT kupejām, ko es paspēju izdomāt stumjot aptuveni 1700Kg smago Supru pāri krustojumam. Tad es nonācu pie uzkalna. Šodien katrai manai kājai ir aptuveni vienāds apkārtmērs ar vidukli un ļoti sāp prese. Jo stumjot Supru augšā pa uzkalnu, es nespēju pārstāt skaļi smieties par to cik tas ir grūti. Katri 5cm ir kā 5. stāvā uznests ledusskapis. Katrs metrs ir kā 2 dienu pārgājiens cauri purvainajai Altajai. Kad es beidzot nonācu pie sūkņa, knapi varēju nostāvēt kājās un visu stumšanas laiku nevarēju beigt smieties. Par sevi un par savu kāru.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]fxp
2007-12-04 11:57 (saite)
Lasīju un smējos :)

(Atbildēt uz šo)


[info]karlik
2007-12-04 12:25 (saite)
Ļoti labi!
Nebūtu vieglāk līdz benzīntankam aiziet pašam un atnest 5L kanniņu? Or you can't abandon her without anything to drink?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]actionman
2007-12-04 14:12 (saite)
Teorētiski, bet man nebija kannas, nebija piltuves un es jau biju sācis stumt. Pie tam līdz sūknim bija vairs kādi 20 metri.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]fuzzy
2007-12-04 16:07 (saite)
Aizej uz Dinaz'u, nopērc eļļu, izlej eļļu, iepildi benzīnu, nopēr kōliņu, izlej koliņu, nogriez kōliņai augšu. Sasummē un iegūsti rezultātu.

Nedomāju nopietni, protams.

Stāstījums patīkams. Atklāti sakot - viens no retajiem apkārtnē, no kuriem neuzmetas akūta vēlme lasīt pa diagonāli.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]madevil
2007-12-04 12:45 (saite)
:)))))

(Atbildēt uz šo)


[info]wowow
2007-12-04 13:19 (saite)
Vareni :)

(Atbildēt uz šo)


[info]snpzee
2007-12-04 14:53 (saite)
Waaaaaaaaaaahahahaha!:D Uberlabs!:D
Ar lasīju un visu diezgan dzīvi iztēlojos!:D

(Atbildēt uz šo)


[info]blondais_terors
2007-12-04 16:29 (saite)
hahaha :D
sen nebiju šitā smējusies lasot :)

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?