aabols ([info]aabols) rakstīja,
@ 2011-07-19 23:44:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
..
Ziniet, kas man liekas stulbi? Tas, ka ir skaidri sajūtama atmiņas pasliktināšanās, un domu skaidras uztveršanas grūtības, nerunājot vēl par to noformulēšanu. Smadzeņu nodilums, jeb varbūt tā vienkārši atnāk apziņa, ka te kaut kur arī beidzās mana spēja saprast un loģiski virknēt domas (es neesmu no tiem, kurš mostas ar mantru "Tu Vari Būt, Kas Tu vien vēlies būt!", un domāju, ka katram tās robežas ir determinētas).
Lūk, piemēram, lasu grāmatiņu par nāvīti un bailēm, jautra tāda grāmatiņa. Bet lūk vietām kopbilde sāk zust. Paliek tikai tādi atsevišķi izcēlumi, pampaki purvā, kurus arī drīz vairs neatceros. Lūk tas ir Stulbi.
Taču iespējams tās arī ir tikai kautkādas instiktīvas bailes no miršanas. Vismaz tad, tas mani nomierina, jo nozīmē, ka man vēl "viss nav izdomāts".


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]jeeka
2011-07-20 00:55 (saite)
try this

(Atbildēt uz šo)


[info]rkktzd
2011-07-20 10:48 (saite)
man kautkas tāds ir visu mūžu :) manā gadījumā tas ir kautkāds prāta disciplīnas trūkums - vienkārši vienā brīdī apnīk visas iesāktās domu virtenes un gribas ķerties pie kā jauna. kad sāku draudzēties ar inesi, nez vai mīlas skurbumā, vai aiz kā, bet bija periods, kad bija problēmas izveidot vienkāršu nepaplašinātu teikumu, nemaz nerunājot par filosofisku pārdomu pārspriešanu - mēģinu izdomāt kā kautko pateikt un tad sākās `ai nu priekš kam man vispār kautkas jāsaka`

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]aabols
2011-07-20 12:04 (saite)
nu es pat nekaadaa meeraa nepretendeeju uz Filozofijas augstajiem plauktiem, bet vienkaarshi gribas reizeem saprast, bet nekaa nesaprotu vairs. Bilde ir ponjas nav he he he

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]rkktzd
2011-07-20 12:49 (saite)
vot izdomāju - tas ir stāvoklis "īstenībā man tas viss ir galīgi pohuj"

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?