Kurvjzieža kontemplācijas

Krāšņais Kurvjziedis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Sasodīti ātri kaimiņcibā parādījās un pazuda brīnumjauks ierakstiņš par amerikāņiem, kas saēdušies ģenētiski modificētu partiku, no kā viņiem parādījies kartupeļa gēns un palielinājušies aptaukošanās orgāni.

Negribēju, lai mans viedoklis, kuru nepaguvu pievienot komentārā, iet zudībā, tāpēc ierakstīšu to šeit.

Jessss!
Man noteikti arī ir kartupeļa gēns kaut kur vēderā - piesūcies pie kuņģa gļotādas, es domāju. Tagad tik jāgaida, vai mani pavasarī ietupinās, vai rudenī novāks!

Un vēl man noteikti ir sivēna gēns no Ziemassvētkos apēstā šņukura - klejo pa limfu un meklē, kur ieligzdoties.

Katrā ziņā - apēdamo gēnu teorija mani šarmē neizsakāmi vairāk kā bērnības šausmu stāsti par žīdu macām, kas iejautas kristiešu zīdaiņu asinīs un citas jaukas lietas. Un nebeidz pārsteigt doma, cik gan analfabētiskiem jābūt cilvēkiem, kas NOPIETNI spēj lasīt šādas ziņas.

P.S. Visjaukākais šajā stāstā laikam ir vārdu savienojums "aptaukošanās orgāni".:))))
  • Man šķiet, ka man ir viens tāds aptaukošanās orgāns - citreiz viņš man ir mazāks, citreiz (piemēram, ap Jauno gadu) izaug lielāks, gan jau tādēļ, ka modificējas uz nebēdu!

    Jā, jā, Tev arī stāstīja par mucām, kurās uz iekšpusi ir sadzītas naglas un tur tos bērnus samet un tad viļā tās mucas! Paldies Budam, mana ģimene bija gana inteliģenta un ar veselo saprātu apveltīta, ka tādas blēņas nestāstīja, bet nu pagalmā es saklausījos daudz ko!;D
  • http://www.google.lv/search?hl=lv&q=gene+flow+%22between+species%22+&meta=
    • Un? Tur ir kaut kas par mūsu ģenētisko tuvību kartupeļiem, kuras pamatā ir barošanās ķēde?
      • Kad pastērs pateica, ka alū dzīvo mazi dzīvnieciņi, zini, kā alus darītāji aprēcās?
        • Domāju, ka šo daudzo gadsimtu laikā, kamēr mani senči ēduši kaut vai to pašu cūkgaļu, man noteikti būtu jāuzkrāj pietiekami daudz gēnu, kas nodrošinātu ne tik vien šņukuru, be arī asti - ja spriežam saskaņā ar seno totēmisko priekšstatu, kuru reproducē visas tās ļautiņu citējamās blēņas.

      • laikam nē. tikai ja mums būtu kopīgi vīrusi.
        ja nu vienīgi. samontētie gēni ir cilvēcei nepazīstami, uz tiem var būt negaidītas alerģijas un citi negaidīti efekti - gluži kā no nepārbaudītām zālēm. bet ek, es nobastoju lekcijas par sītām tēmām :)


        pirms kādiem 10 gadiem vienā žurnālā bija intervija ar muižnieku par šito tēmu, raksts saucās "sajust burkānu sevī"

        • Piekrītu, ka katra jauna, nepazīstama olbaltumviela, lai kādā ceļā tā nokļūtu mūsu organismā, var izsaukt pārsteiguma reakciju, kas izpaužas kā alerģija.
          Taču visi tie formulējumi par baisajiem mutantu gēniem, kas ne tikai klejo mūsu zarnu traktā, bet saposta arī mūsu genotipu, mani gan uzjautrina, gan kaitina - turklāt vienlīdz stipri!
        • (Anonīms)
          Moš vispirms tikt skaidrībā, kas ir "gēns"? ;)
  • iespējams, kāds no taviem senčiem ir stājies attiecībās ar kartupeli un šņukuru, ja jūti iznēsājam.
Powered by Sviesta Ciba