Improvizācija par dzīvi
Recent Entries 
19.-Dec-2014 10:07 pm - Literārais kalendārs.
Interesants kalendārs.
http://kommersant.ru/doc/2634814#jan
Pieglabāju priekš sevis - izpētīt.

P.S. Man ļoti patīk dienu noplēšamie kalendāri, bet ar visiem (ko es esmu apzinājusi) to izdevējiem ir viena liela šaize - katru gadu teju viens un tas pats. Uz rokas pirkstiem var saskaitīt tos, kas tiešām bijuši interesanti. Es trīs tādus atceros - viens bija latviešu izdots priekš angļu valodas apguves. Otrs - ar Garfilda komiksiem pasūtīts spešalī man no ārvalsts. Trešais krievu produkts ar interesantiem uzdevumiem un testiem... es vēl togad liku cibā. Ā, un vēl vienu es gadu vai divus atpakaļ mammai uzdāvināju - ar sudoku mīklām - sauksim to par ceturto. U sjo. A izvērsties tad tur būtu kur tb visu ko interesantu varētu sadomāt.
3.-Dec-2014 02:39 pm
Mīļie, cibiņi, kuri lieto iespēju individuālai saskarsmei cibā!  ... tālāk ... )
18.-Okt-2014 02:20 pm - Kad tu saki, ka tev nav naudas, tu ar to domā, ko? [lirisks ievads] ;-)
Atbildēt viennozīmīgi nevar, vai ne? Jo ir starpība, vai cilvēks saka: "Piedod, es nevaru aiziet ar tevi iedzert kafiju, jo man nav naudas", vai "Piedod, bet es nepirkšu tādu pašu ferārī kā tev, jo man nav naudas".
Un tomēr ir pamanīts, ka pat diezgan līdzīgi situētiem ļaudīm ir atšķirīgs viedoklis par to, ko tad nozīmē šis - man nav naudas. Tāpēc radās jautājums, kāda tad mēdz būt šī komforta zona, kuru pārkāpjot sākas personiskais sāpju slieksnis. Es domāju tīri tērējamie līdzekļi, kas nestāv obligātajās maksājumu sadaļās vai šobrīd neaiztiekamajās sadaļās.

Poll #20188 Maņī, maņī, maņī
Open to: All, results viewable to: All

Tātad, kāda ir tā pieejamā un tērējamā naudas summa, pie kuras personīgi Tev beidzas komforta zona un sākas sāpju slieksnis?

View Answers

Kad nav vispār, Nu, vispār nav! Ponemaješ? Sjo, kirdik un pat lasis ledusskapī nestāv.
0 (0.0%)

Tad, kad kontos un makā sāk grabēt mazāk par pieciem eirikiem.
3 (15.8%)

Nu, nemierīgi sāku skatīties kalendārā, kad būs nākamā alga, ja paliek mazāk par 10...15 eiro.
2 (10.5%)

Ja ir mazāk par 20 - tad jau sāk sāpēt, ir slieksnis un nav nekāda komforta.
7 (36.8%)

ēēē...khem...piedodiet, bet man ir mūžīgā komforta zona
4 (21.1%)

a man, a man, a man mūžīgais sāpju slieksnis! Un es nemaz neatvainošos!
3 (15.8%)

17.-Sep-2014 03:17 pm - ГАДАНИЕ МАДАМ РЕКАМЬЕ
Var paspēlēties :)
http://www.romalla.ru/post234222993/?upd
9.-Sep-2014 09:21 pm - Nē, Vaļera, ne tagad... vēlāk, kad būšu kostīmā!
Vārdu sakot, šovakar, mājup braucot, autobusā dzirdēju sarunu. Precīzāk - kāda dāma, pēc balss spriežot, labākajos gados (par izmēriem nezinu, jo viņa klaigāja kaut kur aiz muguras) acīmredzot tb ausīm dzirdot runāja pa trubu un teksts bija sekojošs:
- Oj, Vaļera, es tagad nevaru runāt. Es esmu autobusā...un tas ir diezgan pilns. Jā...jā... Nē, es nevaru... Es atbraukšu mājās, uzvilkšu peldkostīmu un tad tev atzvanīšu! Jā...pēc minūtēm divdesmit...pagaidīsi? Labi, labi...es cik ātri vien varēšu!

Visai amizanti, jāteic. Tas raisa iztēli. Tātad, kā jums šķiet, kāpēc tik būtiski ir būt peldkostīmā, runājot pa telefonu? Pareizo atbildi es, protams, nezinu.
Poll #20156 Noklausītas sarunas
Open to: All, results viewable to: All

Hmm...

View Answers

pieņemu, ka kundzei ir fetišs runāt pa telefonu tērptai peldkostīmā, jo tas paaugstina viņas pašapziņu
1 (7.1%)

domāju, ka Vaļera tirgo peldkostīmus un kundze vienu no tiem ir paņēmusi uzlaikot
5 (35.7%)

es saku, ka viņiem ir telefonu romāns tajā stadijā, kad pliki vēl - nē, bet gluži apģērbti arī vairs - nē.
4 (28.6%)

mana kāgēbešņika pieredze saka, ka kundze ir spiego Vaļeras labā un šis bija šifrētais teksts par tēmu - superneto pupu mizas ir biezākās nekā rimi....vai ko tamlīdzīgu
1 (7.1%)

man ir cits viedoklis un vispār, kas tā par modi noklausīties svešas sarunas, koa?!
3 (21.4%)

1.-Sep-2014 01:15 pm - 2 sveši teksti
Какая роскошь — быть не в моде
... tālāk ... )
27.-Jul-2014 10:15 am
Rīta prieks :)
http://pora-valit.livejournal.com/2512866.html
Es pat teiktu, ka šis ironiskais vēstījums ir kā smuks un smaidīgs punkts muļķīgiem strīdiem un atvainošanās no manas puses, jo, kā smejies, arī man piemīt zināma skatīšanās uz pasauli, ko nepazīst, ar klapītēm uz acīm. Ij nav brīnums, ka kāds no tās puses uz šo arī skatās tāpat.
26.-Jul-2014 04:50 pm - Šis būs gluži kā tāds noklusētais komentārs
Starp citu, man arī ir kolēģe, kas ~ 55 gados nokārtoja tiesības un aizgāja mācīties. Tepat Latvijā.
Un, jā, cilvēki, kas prot būt laimīgi tādi būs visur. Tiesa. Tieši to jau es arī centos pateikt - laimes lāča ārvalstīs nav. Tāpat ir taisnība par pakaļu, kas jākustina, lai kaut kas notiktu. Bet ir par ko padomāt pirms izdomā braukt prom. Īpaši, ja tu neesi viens kā koks, tev nav 20 gadi un tava zināšanu bagāža ir tāda, kāda tā ir. Vai tiešām tas ir tā vērts? Vai tiešām konkrēti priekš manis tb konkrēta indivīda, ar konkrētu raksturu un saviem putniem, savām spējām un nespējām, vecumu, pieredzi un savu latiņu, kuru pazemināt negribās, tas ir tā vērts? Savilkt plusus un mīnusus - tad izlemt.
Un šī nav tēma, par ko ir vērts strīdēties un apvainoties. Īpaši ir diezgan smieklīgi uzmest lūpu dēļ tā, ka kāds internetā izsaka savu subjektīvo viedokli. Turklāt reducējot to tikai vienīgi uz sevi un savām prasībām pret dzīvi.
Ja cilvēkam ir zašibijs ku labi un viņš ir apmierināts ar savu dzīvi davienalga kur to aizvadītu, tad viņš vienkārši pavīpsnās, padomās "ko tie plebeji vispār saprot!" un ies garām. Viņš būs pārliecināts un nesatricināms. Esat pamanījuši - mēs visi sākam apvainoties un aizsvilstamies tikai tad, kad paši par sevi neesam pārliecināti.
Man par šo tēmu ir tikai viedoklis, bet nav nekādas pārliecības. Izņemot vienu - ir cilvēki, kas grib un var iedzīvoties citur, ir, kas nevar un negrib. Es piederu pie otrajiem. Bet es zinu, kas tieši konkrēti varētu būt mans burkāns, kad es nedomādama aizbrauktu prom. Cita pagaidām nav.

Visām medaļām ir divas puses. Ir veiksmes stāsti. Ir neveiksmes stāsti. Ir cilvēki, kas ir izsitušies. Ir tādi, kas pamazām nodzeras. Ir plaukstoši un vīstoši. Tādēļ pat nav nekur jābrauc. Tieši tas pats notiek šeit. Tieši tāpat kā vidusslānis, kas eksistē savā viduvējā līmenī. Jā, tas līmenis atšķiras naudas izteiksmē. Bet braucienam uz Maldivu salām uz sitienu mums nevienam no vidusslāņa nepietiek. Ne laika, ne naudas.
This page was loaded Dec 21. 2014, 10:08 pm GMT.