Vienam manam tvītam veselības ministrs ir ielicis tīkšķi. Un viņš ir vienīgais, kas to ir ielicis.
Šajā tvītā es gan uzslavēju veselības ministriju par izdarīto, gan arī kritizēju par to, kas nav izdarīts. Tīkšķis nav par slavināšanu, bet to, ka tur ir sakarīgs novērtējums.
Dīvaini, ka tas nav interesējis nevienu tvitera trolli. Ja trāpīgi uzraksta, tad var saņemt pat 100 tīkšķus dienas laikā. Bet šis labi parāda, ka tiem nav nekādas nozīmes. Izņemot tiem, kas grib uz to pelnīt, bet tad ir jābūt tūkstošiem un miljoniem skatījumu.
Šis arī parāda, ka nopietnas lietas ir sarežģītas un vairumam cilvēku nav ne intereses, ne arī zināšanu, lai par tām spriestu un komentētu. Mūsdienās ir pārāk liela atšķirība starp ikdienas līmeni un speciālistu jomu, ka pat saprātīgs, izglītots cilvēks nevar neko daudz pateikt par politikas jomām, par kurām ir sprieduši speciālisti.
Iespējams, ka tas arī bija iemesls, kāpēc vairums sabiedrības nenovērtēja, ka kovida laika politika bija aplama vairumā valstu, izņemot Zviedriju. Lietas ir pārāk sarežģītas. Daži tvitera troļļi gan iebilda, bet viņi to darīja automātiski bez izpratnes, un tas nepalīdz. It īpaši ja viņi pareizās idejas sajauc kopā ar maldiem, piemēram, par iedomām par ivermektīna efektivitāti un tad cenšas ar visu enerģiju tās aizstāvēt. Vai arī nesaprot šo būtisko atšķirību starp vakcīnu mandātiem un vakcīnām.
Tagad tvitera krustugunīs ir nonākusi profesionāļu imigrācija. Ir skaidrs, ka šāda imigrācija ir pozitīva. Tā palīdz valstij attīstīties. Tā pārvirza talantus no vājākām valstīm uz tādām, kur tie var dot lielāku ieguvumu. Bet automātiskie raitoīdi to noraida tieši tāpat kā nelegālo imigrāciju, kas atnes noziedzību un sliktu kultūru.