pajautaa

Sūtīt uz Vāciju

« previous entry | next entry »
Jan. 9., 2020 | 10:09 pm
posted by: gwendolina in pajautaa

Vai kādam ir pieredze ar pasūtījuma atgriešanu vācu Amazon? Kādu sūtīšanas servisu izmantot? Latvijas pasts? Dhl? Dpd? Sola atmaksāt sūtīšanas izmaksas līdz 8eur. Iesaka sūtīt ar servisu, kam ir tracking iespēja. Svars 1.8kg, adrese Vācijā.

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {4}

di_wine

from: [info]di_wine
date: Jan. 9., 2020 - 10:39 pm
#

Tādas pieredzes nav, bet ir pieredze ar paku saņemšanu no Vācijas ar dhl. Patīk serviss, un diezgan sakarīgs kantoris arī LV, ja gadījumā vajadzīga kāda palīdzība.

Atbildēt


katodstars

from: [info]katodstars
date: Jan. 10., 2020 - 07:07 am
#

DHL nedraudzējas ar privātajiem. Attiecīgi, salīdzini kam ir lētāk - dpd vai pastam un ar to sūti. Ar dpd nav čakaris ar kašķīgām pastniecēm un mēdz būt lētāk. 1,8kg gan būs virs 8 naudām, tas skaidrs.

Atbildēt


brr

from: [info]brr
date: Jan. 10., 2020 - 09:51 am
#

Vislētāk būs LV pasts, ir arī tracking.

Virs 8€ gan būs.

Atbildēt


nenopietns cilvēks

from: [info]pzrk
date: Jan. 10., 2020 - 10:17 am
#

Esmu sūtījis atpakaļ uz britu Amazon ar adresi Anglijā. Viss bija salīdzinoši vienkārši, sūtīju ar Latvijas pastu, samaksāju pastā, cik nu tur bija jāmaksā, vēlāk saņēmu naudu atpakaļ kontā. Niansēs īsti neatceros, tas bija pirms kāda gada, bet Amazon atbalsta lapās info bija atrodams un bija daudzmaz skaidri aprakstīts. Man šķiet, ka biju kaut ko par daudz izdrukājis (no tām atpakaļsūtīšanas pavadzīmēm), bet pastā aprunājos ar darbinieci un skaidrībā tikām.

Atbildēt