*Di_wine*


The Story of Mine

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Mīlestības nezūdamības likums
* * *
Oi, labi, ka FB ir opcija nomutēt saraksti. Nezinu, kāds velns mani dīdīja uzrakstīt bijušajam īrniekam, kas palicis parādā, jo galvā debils, kaut no sevis nez ko mētā. Tipa krutaks, bet dvēselē bomzis.
Ir doma izsmērēt pa internetiem un ļoti izsmērēt. Ja man atliks laika tādām preteklībām.
Jo pēc idejas jau ir jā-neņemas. Nu jā. Pie tās neņemšanās mantras derētu pieturēties, lai kādas dusmas iekšā vārītos.
Bet nu reāli sakretinēja čalis ar pirkstiņiem vēdeklītī, kas tā jau par kapeikām dzīvoklī ielaists, beigās pārstāj maksāt un arī vienošanos par lietām Rīgā, kas jāpalīdz, teiksim man pāris rēķini mēnesī pa pastu jāizsūta, jo neko nezinu, nekas nav sarunāts, vispār tevi nepazīstu, ej ārstējies.
Man laikam grūti saprast tādas bomžu dvēseles, kas var dzīvot cita īpašumā, savākt mantas, nemaksāt īri, vēlāk pirkt sev jaunu mašīnu, sīkajam dārgus ratus, pūst smaržas, staigāt uzvalkā (strādāt servisā), uzskatot, ka ir baigais krutaks un ērglis. Neatrodu citu apzīmējumu kā BOMZIS :D
* * *
:)
Sapnī kāds krutaks paziņoja, ka - eu, pagaidi, šodien visiem latviešiem ir vārda diena, tūlīt paņemšu no skapja šauteni un nošaušu tavējo! Un man tāds iekšējais wtf, nu, nafig atkal kaut kāds mudaks. Un izdomāju pamosties. Jo tur tajā sapnī reāli nebija, kur aizmukt.
* * *
Rauj uz augšu no visiem melotājiem
* * *
Kad pie horizonta redzi milzīgu un garu vilni, kas tuvojas, tavas ticības un sajūtas tiek pamatīgi pārbaudītas. Sajutu traki neomulīgas bailes, jo ūdens nekādi nav mana stihija.
Esot cieši tuvu dabai un izjūtot tās stihijas, kas nekādi nepakļaujas ne prātam, ne loģikai, ne gribēšanai, sajūti to, cik Tas Kaut Kas ir varens.
Un, lai arī kāda fronte nekarātos Vidusjūrā, savā dzimšanas dienā nenolija ne piles - par spīti visām laika prognozēm. Izdevās. Visa tumsa un ļaunums ārdījās apkārt pa jūru un saulrietā nostājās ar vienu no frontes mākoņu daļām tieši pretim saulei. Nekas. Ārdies. Liec tikai mieru.
Pagaidām saikne, vienotība, komunikācija un lai nesakāpj galvā.
Current Music:
https://www.youtube.com/watch?v=EIaL5s8c7GM
* * *
Ļoti precīzi. Tā nav augstprātība, bet izpratne.
Ja tu saki, ka sistēma ir debila, ka cilvēki ir pērtiķi un cilvēce tuvojas norietam.
Cik no visiem divkājainajiem radījumiem ir izpratuši eksistences jēgu?
* * *
Kā cilvēki jūk prātā? Ha :) "Redzēju" savus sirdspukstus. To nevar izstāstīt. Bet saproti, kas un kāpēc vibrē. Krutākais, ka tagad to arī REDZI!
* * *
Kārtējais intelekts
Griezt labo pagriezienu ar savu celtnieka busu no lielveikala stāvvietas, lūrot pa kreisi, knaši spiežot gāzes pedāli un pēdējā brīdī palūrot pa labi, ka vispār tajā "pa labi griezt" ceļā gājējs pāri ielai iet - tā vietā, lai atlaistu savu gāzi, stūrētājs pīpina tauri, it kā tā taure ir kāds maģiskais līdzeklis, kas visus šķēršļus no ceļa nozudinās, debilā govs. Un ja cilvēka vietā tur būtu noparkota mašīna vai jebkāda cita mašīna, kas uzsākusi kustību? Arī pīpinātu, ietesoties pakaļā?
Really, brauciet atpakaļ uz savām anglijām, kur ierastie ceļu noteikumi (ja tie vispār ir zināmi, jo LV tie acīmredzami nav zināmi), kur katru dienu jāslāj uz darbu un nav laika regulāri buhāt un dzīvot kā pa miglu, kur ir pienākumi, konkurence un nedaudz jāiespringst, lai kaimiņpolis neizkonkurē tevi no darbavietas. Vai arī paņemiet sagrābstiet kaut kur sava intelekta paliekas un savu celtnieka līmeni iebāziet dziļi... zem spilvena savā midzenī un nenesiet laukā aiz nama durvīm.
* * *
* * *
"Kā tu toriez teici? Pareizi pateici.. Garīgā epidēmija?"
"Jā, viens aplipina simtus. Tikai nevis fiziskajā, bet mentālajā plānā."
* * *

Previous