*Di_wine*


The Story of Mine

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Tikko Melānija bija paēst ņaudēdama, tā ka mana diena ir beigusies.
Fantastiska sala gandrīz 12 stundu braucienā. Nekad neapniks.
* * *
O, laiki pienākuši. Netuvojas komunisms? Bija vēl šādi tādi, oho, bet nu šis ir kaut kas :D

"(pienākumi) visā savā darbībā ievērot PASŪTĪTĀJA intereses, tai skaitā, atturēties paust viedokli, kas nav saskaņots ar PASŪTĪTĀJA nostāju, kā arī negatīvi vērtēt valsts iestāžu darbu, PASŪTĪTĀJA darījumu vai sadarbības partnerus".

Jurists gan sakains, jo šo teikumu var interpretēt neviennozīmīgi :D

Tags:

* * *
Tik mīlīgi - tikko pavēru durvis uz terasi, lai ielaistu svaigu gaisu, un skatos, ka zem galda laukā sēž mans mērkaķis! Nezinu, kas par lietu, jo viņš manu paiku vairs neēd, viņa vietā nāk kaķis ēst. Bet šonakt nenormāls vējš, varbūt centās kā patverties.
Ienāku atpakaļ istabā, durvis palikušas vaļā, un pārbailīgais mērkaķis uzmanīgi kāpj pār slieksni un sāk ošņāt tuvākos stūrus. Domāju, man jau nav žēl, lai nāk tik iekšā un nakšņo, bet šis jau bailīgs bez gala. Drīz vien izgāja laukā un pazuda vējā un tumsā.
Dīvains viņš.
* * *
Šīsdienas atklājums - iebiezinātais piens. Tikpat lielisks, kāds bija manā bērnībā. Ģībstu :)
* * *
Tā kā man uz terases pastāvīgi stāv trauks ar ūdeni un dažkārt bļodā iemetu arī kādus desas gabalus, tad nu mums ir pieklīduši šādi eksemplāri - kaķis, mērkaķis un ķirzaķis :) Gari stāstīt, kas ir kas, bet vismaz nejūtamies vientuļi :)
* * *
Kas ar to cibas pamirumu?
Protams, vieglāk likt bildītes feisbukos un spiest laikus, bet kur palikusi vēlme parunāties un izpaust savu domu? :/ Nav laika? Tukšums? Garlaicība? Laimība? Par to taču arī var runāt.
* * *
Tiešām Latvijas vasara jau cauri? :/
* * *
* * *
Šodien mums šitā: http://www.janetanscombe.com/news/extra-care-needed-in-seas-which-will-be-wild-over-next-several-days.html
Abnormāls vējš, okeānā vētra, no rīta bija lietus (kā migliņa tāda), kalnos sniegs un apledojums, daži ceļi slēgti.
* * *
* * *

Previous