*Di_wine*


The Story of Mine

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Baigi labi, ja tu klavieres spēlē ar roku pirkstiem... tajā tonalitātē, kā Mocarts bija sacerējis... Tas dumiķis, kas nezināja, kas ir klavieres.
Ir baigi čoini, ja tu esi rīmi sarakstījis, bet nemāki īsti zīmuli rokās turēt.
Bet civilizācijai šķiet, ka ir baigais supermirklis - ūbermirklis, lai nonestu zemes virsas jebko, kas ir jebkad bijis, jo tagad ir ieradušies baigie intelekti, lai iemācītu visus dzīvot pareizi.
Es mācījos spēlēt klavieres vismas 18 gadus. Un ilgus gadus esmu rakājusies un turpinu pa valodas zināšanām. Un ir tie, kas pasaka - viss ir nieks, viss ir baigi vienkārši, ņem un rakā grašus no stulbiem klientiem, galvenais, lai zini komatu pirms lai un ka :D Lohu laikmets, lai jau būtu tā :D
* * *
Piedzīvoju šovakar, ko nozīmē biznesa pārņemšana neprašu rokās. Acīmredzami indieši no UK Brexit ietekmē ir pārpirkuši sen un veiksmīgi rukājošu indiešu restorāniņu. Grūti paredzēt, cik ilgi viņi vēl varēs pastāvēt, jo vairs nav kafijas, par mērcēm prasa papildu naudu, bet pati galvenā recepte, kas ir pati-pati jebkur pasaulē - MASALA mērce, ir uztaisīta ar kečupu un turpat veikalā nopērkamiem saldētiem dārzeņiem. Jopcik, šitik zemu pat ķīnieši nekad nekrīt. DRAUSMAS.
Ļoti žēl, ka jaunā paaudze ienāk ar tādu nesapratni, paviršību, bet es to pat dēvētu rupjāk. Protams :D Tādus ēdienus es varu pati mājās uztaisīt, nevis maksāt par servisu nekādu un ēdienu nekādu. Tagad arī vairs nav brīnums, ka lokālie mūždien vakaros ir pārpildīti. Nu, ok, būsim zināt :)
* * *
Drausmīgs dzīves nogurums. Nevis apnikums, bet pārgurums. Overdozed and overloaded.
* * *
Charity nopirku abiem kaķiem gultiņas. Iespējams, sastrādāju ļaunu darbu, bet... Un tad pieslēdzos Kosmosam un norakstīju visu uz to ļaunekli :)
Bet pa ceļam papļāpāju gan ar remax lietuviešu mākleri, gan ar charity galveno britu, un sajūta, it kā būtu tik ļoti mājās ar savējiem..
Sūdīga tā letiņu īpašība katram savā kaktā norakties, TF tas daudziem ir ieriebis un ieriebs, bet - a ko darīt? Jo lietuviešiem jau tikko mūsmiestā ir savs saiets. Ja kāds ir gana uzņēmīgs, tad var labi visu to noorganizēt. Es varētu. Bet zinu, kādi tie letiņi te. Un vispār. Kur jūs esat redzējuši atsaucīgus letiņus? Ar saulainu prieku noraks jebkuru citu, it kā tautietis būtu konkurents, bet laikam nenovīdība ir tā 100% īpašība. Pats labāk paliks ar pliku pakaļu :D
(LV tas pats, neko neteicu :D )
* * *
Šodienā to filmu noskatījos. Laicīgi sāku, un kaut kad pa vidam G izgāja staigāties, jo audzēja tēma un ciešanas (jebkādas) viņš nespēj. Filma afigena super!
Ja kāds domā, ka var komandēt, spriedelēt un savus viedokļus karināt citu cilvēku kaklos, lai iet ārstēties, jo tur viss nav domāšanā vesels. Nevienam nav nekādu tiesību. Bet cilvēki dara.
Un vēl man ir miljons lappušu garas pārdomas - gan ikdiena, gan cilvēki, gan kaķi, gan daba, gan paši mēs, gan ezo, gan advaita, gan sajūtas, gan FAKING gredzens, kas svilina pirkstu kopš ex nāves.... Bet nekas no tā nav tik paliekošs, lai par to rakstītu. Varētu, bet jēgas nav.
Kā es saku, visam ir nozīme, bet jēgas nav nekam.
Kāda jēga ir tavai eglītei un dāvanām? Kāda?
* * *
Kaut kāds uzbrukums no LV feikiem profiliem. Uz vienu vietu iet negribas? Dies žēlīgs, kāds pagrimums, par kādu vispār valsti un tradīcijām kāds vēl vispār šļupst, ja viss ir ļoti lielā caurumā!
Un otrs ir globāli - kā es te sēžu. Mīliet sevi un savos tuvos, jo tas iznīcības vilnis,kas pāri nāk, ar visiem nigeriem un muslimiem priekšgalā, ir tikai viegla brīza. Un tas ir FAKTS.
* * *
Kas es esmu?
"Миллионер потерял память и пошёл просить милостыню на обочине. Друг узнал его и предложил помочь вернуть его обратно. Он рассказал ему, кто он такой, и назвал банк, в котором тот хранил свои миллионы. Можно ли ожидать, что нищий будет продолжать стоять на обочине?

В духовности происходит то же самое. Я говорю вам, кто вы такие.
Вы не жалкие смертные, а бесформенный, бессмертный, бесконечный и безграничный Источник.
Если вы будете продолжать цепляться за свою старую личность, что я могу сделать?"

Advaita, Nisargadata Maharadži <3

* * *
Skauž. Fakts. Bet es, ko saku, - skaud, cik uziet, bet tāpat tev būs jādzīvo tieši tāda sava dzīve, kāda ir lemta. Tu nevarēsi cita dzīvi nodzīvot. Un tu nekad nevarēsi uzzināt vai/un saprast to, kā ir jebkuram citam. Tupums.
* * *
Nedaudz nožēloju, ka nenopirku par 2.99 palielu Ziemsvētku zvaigznes krūmu, but then again - būs jau vēl, tikai jāaiziet uz bodi normālā laikā, agri no rīta, lai atpakaļceļā saule neizkaltē visas saknes.
Katru reizi, kad redzu puķpodu cenas (ar puķēm un bez) un vēlāk to, kā pašas puķes aug, nespēju nobrīnīties, no kādām miskastēm mūždien izvelk briesmīga paskata lakstus visi iespējamie tirgotāju tīkli LV - un par KĀDĀM CENĀM...
Par kosmētiku, šķiet, jau pasen esmu paspējusi padalīties. Nekas pa gadiem nav mainījies. Kā nokļūstu kosmētikas nodaļā, tā nesaprotu, kāpēc tai cenai priekšā trūkst cipars 1 - kā minimums. Un kvalitāte atteicīgi ļoti laba.
* * *
Par to pašu intelektu... Jau cik gadus parastie cilvēki, tie, kas nav politiķi, taisa haju par to, ka sūdus laiž okeānā. Nulle rezultāts. Nē, ok, rezultāts, ka mazā pludmale ir pavisam ciet. Un tiek imitēti kaut kādi darbi ar trubu maiņu, kas nav slikti, bet visa sāls ir tajā, ka sūdus izlaiž burtiski pāris metru attālumā no krasta.
Bet pēdējās 5 dienas vakaros ir sācis smirdēt pēc lopu sūdiem, tā, ka viss rajons pārklāts. Es šodien smejos, ka musļiku kakas tagad pa atsevišķu trubu gāž ārā, jo savesti viņi te ir kravām un konteineriem. Varbūt ar kamieļu sūdiem sākuši pēkšņi plantācijas mēslot? Bet diez vai, jo tā smaka ir tieši vakaros. It kā maiss ar govju kakām galvā uzmaukts.
Ne jausmas, kurp iet un kur beigs Eiropa ar savu urrrā gājienu, bet izskatās vispār viss ļoti bēdīgi. Miljonus tērē trubās, bet cilvēks ir nulle vērtība. Tieši par tādu viņš tiek pataisīts un pats arī paliek.
* * *

Previous