*Di_wine*


The Story of Mine

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Es gribēju rudeni - man ir rudens... :)
* * *
Es jau neko.. Bet man liekas, ka šodienā ir abnormāls ātro palīdzību un ugunsdzēsēju sirēnu skaits, bet, ņemot vērā kopējo tautas staigāšanu (jo ir nauda, ir atvaļinājums, bērniem brīvlaiks, jo silti vakari un-man-vienkārši-po*uj), celtnieku pieplūdumu un solītos cik tur nāves-grādus, turpmākā nedēļa kā minimums solās būt interesanta.
* * *
Vajag arī tā manipulēt, vienmēr savās likstās vainojot citus - cilvēkus, apstākļus, laikapstākļus, politiku..... Ku-kū.
* * *
Interesanti - ir daudz pilsētu un valstu, kas oficiāli rīko un atbalsta muslimu pasākumus, teiksim noorganizē pirmajiem ciemiņiem muslimu reliģisko centru pa vidu pilsētai un netālu no Jēzus baznīcas, bet nu jau ramadāna noslēgumu, kad viss tur notiek un tad pilsētas vai rajona mērs spiež roku galvenajam lupatainajam?
Ja drīkst piebilst un ja kāds aizmirsis, Eiropas Savienības valstīs nav ļoti daudz iedzimto musulmaņu ar gadsimtiem senām senču saknēm, izņemot tos simtus tūkstošus, kas ir šurp pēdējos gados mērķtiecīgi pārvesti un turpina kuģot masām vien.
Bet izrādās tikko interesantas lietas sabīdījuši.. Manuprāt - plānprātiņi, jo muslimi JAU ir gan policistus, gan civilos paspējuši atštaukāt. OK, galvas vēl nav grieztas.
Ideja - spiedīsim rokas, un viss lieliski?
* * *
Es ceru, ka tu, nefolk, Jānis Balodis, cilvēks bez sirdsapziņas un ar miljons profiliem cibās un feisbukos, atstiepsi kedas pēc n-tajiem uzbrukumiem manam serverim. Karmu un sūdus sev esi sastrādājis konkrētus.
* * *
Vēroju, kā vārna no dīķa dzer ūdeni. Un tad mazgājas, spārnus žirgti vicinādama. Tajā brīdī man tas šķita pasaulē skaistākais un aizkustinošākais skats.
* * *
Jautājums (nosacīts, protams, vairāk pārdomām).
Kurš tad ir tas reliģiskās brīvības ierobežotājs sekojošā situācijā:
persona Nr.1, kas izīrē Eiropas lielā pilsētā istabas tūristiem no visas pasaules un dzīvokļa visos stūros un malās ir redzamas gan kāda grāmata, gan buklets, gan uzraksti etc. arābu valodā vai
persona Nr.2, kas šādā istabā, nezinot šādas nianses, ir piekritis par $ palikt, bet pauž neizpratni par tādu atribūtiku, bet šī neizpratne un pat pretenzijas tiek no airbnb puses nosaukta par reliģiskās brīvības ierobežošanu (personai Nr.1).
Nianses - dzīvokli it kā izīrē meitene, bet viņu sejā neviens neredzēja; atslēga bija jāpaņem no blakus esošā indiešu veikala; visos apakšējos dzīvokļos minitās indiešu ģimenes; viss tālākais rajons ir pārbāzts ar arābiem un viņu iestādījumiem; izīrējamā istaba nav aizslēdzama (istabā paliek privātas mantas); VANNASISTABA nav aizslēdzama.
Un personai Nr.2 airbnb ir ierobežojis portāla lietošanas tiesības, kas patiesībā ir, protams, *ūds, bet fakts, ka tu, baltais cilvēks, nedrīksti protestēt, ja guli gultā, kur apkārt plaukti ar musulmaņu grāmatām, tostarp par to, ko islāms saka par politiku, ja esi dzīvoklī, kur nav aizslēdzama ne guļamistaba, ne vannasistaba, ja esi dzīvoklī, kur no paša izīrētāja nav ne miņas.
Es gribētu izvēlēties neintrālu vidi un vairāk drošības gan naktī, gan ejot dušā, kaut kas nenormāls? Un varbūt iztikt bez arābiskiem un islamiskiem tekstiem visos stūros, reāli - gribēšu musulmaņus, aptuveni zināšu, uz kuru debespusi doties, lai iepazītu viņu "kultūru".
Eiropa 21.gadsimtā.
* * *
Apbrīnoju, jo pati tāda neesmu un tādēļ grūti saprast tos cilvēkus ar tiem Viedokļiem - tos, kuri savus V nevis patur pie sevis (vai dienasgrāmatai, vai muļļāt sev, vai parunāt ar debesīm), bet mēģina tev masīvi acīs iegrūzt. Kas tas tāds ir?
Ja indivīds ir laimīgs un apmierināts, viņam nekad dzīvē nav ne domas, ne vajadzības kaut ko kādam bāzt acīs. Viņš visam smaida un varbūt tikai vēlēsies palīdzēt, ja kāds palūgs. Ja indivīds ir laimīgs, viņš dzīvo nost ar smaidu līdz ausīm. Bet, redz, kādam tādi smaidīgie baigi vajag pabakstīt!
Kas tie par Viedokļiem attiecībā uz māju sajūtu, wtf, ko ņemies? Dzīvo savās mājās un adresēs laimīgi un cepuri kuldams. Es taču lieku mieru? Lieku. Tad priekš kam pēkšņi no debesīm kaut kāds Viedoklis?
Nepatīku es? Ej aitās! Nepatīk, ko daru, elpoju, saku? Vēlreiz tas pats! Ko tāda interese, ko tāda ņemtne, ko tāda aktīva Viedokļu paušana? Pašam dzīve draņķīga? Vienīgais izskaidrojums - attiecībā uz visiem, kam tie Viedokļi skaļi jāpauž un ar kaut kādiem nesaprotamiem uzsvariem. Ej smalkā solī pie visiem iespējamiem smadzeņu ārstiem. Jo tava problēma esi tu pats, nevis jebkurš cits.
* * *
A nopietni - Kivičs atbraucis uz Tenerifi ar savu drušku padzīvot citas druškas brīvā dzīvoklī uz 3 mēnešiem, bet no tā visa ir uzpūsts sūdu zilonis un puse Latvijas cepas?
Jel. Man prieks uzzināt vidējā tautieša smadzeņu šūnu apmēru :) (aplausi, ar trim 'p' :D )
* * *
Laikam esmu pieradusi, ka uz jebkura stūra un pie jebkura barčika galdiņa tevi var pasveicināt kāds pazīstamais - jebkurā valodā, kas nav latviešu :D Bet šodien jau bija par traku - nesu mantas uz britu charity, un telpās ar smaidu līdz ausīm sveicina meitene, kuru toč toč nepazīstu... Bet, ņemot vērā, kā reizēm ir smaidījuši un klanījušies pat blakusmiestu bārmeņi, jādomā, ka cilvēks, kas daudz un bieži staigā pa rajonu un takām, kļūst vairāk atpazīstams.
Un tad vēl G ir kļuvis par panikas sējēju, bet varbūt pie vainas šāgada vide te. Nu psc tomēr būt turpat, bet tomēr dzīvot blakus ne tikai ielu remontam, bet arī barčikam, kur gandrīz katru nakti kāda kompānija tupi piedzeras. Un viņiem ir vienalga visa pārējā pasaule. Jel, ja es te dzīvotu... Mani vietēji vairs nesveicinātu :D Varbūt tikai policisti :D
* * *

Previous