*Di_wine*


The Story of Mine

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
To those it may concern....
Čalīt, uzprasies uz nopietnu kriminālu. Nedomā, ka tu baigais ūber gudrinieks pasaulē.
Pamazām gatavojas lieta un vieta iestādē ar slavenu adresi.
Cheers!
* * *
Ja ledusskapī ir olas, piens, griķi (novārīti) un aknu pastēte, tad zini, ka badā nenomirsi :D Bonuss parasti ir kāds lieks kuskuss paciņā un saldētava ar kādiem dārzeņu maisījumiem vai/un kotletēm. Atklāta lieliska vieta pusdienu piedāvājumam, vienkārši bez komentāriem! :)
* * *
Nezinu, ko Amoralle no sevis mētā biznesa lauciņā, ja vispār saprot, kas tas tāds ir, ja vien kāds naudīgs papucis nebalsta priekšā pakaļā, bet realitātē lētu plukatu-blondīņu kantoris. Pretīgi. Tupas miskastnieces ar tupas turības "izglītībām".
* * *
Labi, ka man parakstīts papīrs par informācijas neizpaušanu, citādi padalītos ar dažām tāmēm par dziesmu svētku rīkošanu. Vemt gribas, kādā valstī dzīvojam. Zog un slauc atspērušies.
* * *
Vajadzēja arī piereģistrēties aliexpress :D
* * *
Psihoterapeits:
"Spēcīgs cilvēks neniknojas, jo viņu tas neinteresē. Dusmojas tikai vājais un atriebīgais. Atriebība un naids ir vājuma pazīmes."
* * *
Kad būtu jāiet gulēt, nenāk miegs. Tipiski.
* * *
Tikko Melānija bija paēst ņaudēdama, tā ka mana diena ir beigusies.
Fantastiska sala gandrīz 12 stundu braucienā. Nekad neapniks.
* * *
O, laiki pienākuši. Netuvojas komunisms? Bija vēl šādi tādi, oho, bet nu šis ir kaut kas :D

"(pienākumi) visā savā darbībā ievērot PASŪTĪTĀJA intereses, tai skaitā, atturēties paust viedokli, kas nav saskaņots ar PASŪTĪTĀJA nostāju, kā arī negatīvi vērtēt valsts iestāžu darbu, PASŪTĪTĀJA darījumu vai sadarbības partnerus".

Jurists gan sakains, jo šo teikumu var interpretēt neviennozīmīgi :D

Tags:

* * *
Tik mīlīgi - tikko pavēru durvis uz terasi, lai ielaistu svaigu gaisu, un skatos, ka zem galda laukā sēž mans mērkaķis! Nezinu, kas par lietu, jo viņš manu paiku vairs neēd, viņa vietā nāk kaķis ēst. Bet šonakt nenormāls vējš, varbūt centās kā patverties.
Ienāku atpakaļ istabā, durvis palikušas vaļā, un pārbailīgais mērkaķis uzmanīgi kāpj pār slieksni un sāk ošņāt tuvākos stūrus. Domāju, man jau nav žēl, lai nāk tik iekšā un nakšņo, bet šis jau bailīgs bez gala. Drīz vien izgāja laukā un pazuda vējā un tumsā.
Dīvains viņš.
* * *

Previous