*Di_wine*

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Tie klienti, kuriem iemācīju, kas ir elektroniskais rēķins un ar kuriem normāli sastrādājāmies, tieši pēdējā brīdī izdomāja kaut kādu figņu un nemaksāt rēķinu, vilkt garumā. Viņiem nepaveicās, ka tā bija tieši tā diena, kad rēķinu viņiem nosūtīju, kā arī tikko apmaksāju rēķinu tulkam. Abi rēķini ievērojami lieli.
Kamēr viņi turpināja man karināt makaronus ar "mēs visu risinām" un vai varētu nomainīt rēķina datumu uz maiju etc., paliku tikai vēl niknāka. Neko nenomainīju. Kad sapratu, ka cilvēciska runa vispār nedarbojas, pieslēdzu savu iekšējo juristu - vai nu firma samaksā par padarīto, vai nu ar tādu un tādu datumu sāku parāda piedziņu.
Viss tagad labi.
Es domāju, ka šī situācija vispār varētu daudzas jomas iztīrīt no liekēžiem, neprašām, dempingotājiem etc. Tikko dabūja no manis iekšā Skrivanek, kas paņēmis valsts iestādes pasūtījumu ministrijai, un viss izskatās pēc totāla mēsla. Ar viņu cenām! Es zinu, kādi izskatās Ventspils augstskolas pēdējā kursa studentu pārbaudes darbi - šis bija tas ne-līmenis. Murgs kaut kāds. Kas tā vispār ir par augstskolu - ne savu dzimto zina, ne tulkot, ne angļu, ne normas, ne noteikumus. Totāls bezpreģels un debīlisms.
Bet, kā izskatās, pasaule negrasās pārāk mainīties. Šis vīruss ir pārāk maigs. Nav jau neviens nozīmīgs cilvēks vispār nomiris. Tātad sorosiem ir zāles. Tik, cik cilvēki sabaidīti un izčakarēta ekonomika, bet tas nav nejauši - viss ir plānos.
* * *

Previous Entry · Leave a Comment · Add to Memories · Tell A Friend · Next Entry