Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Zīmēšanas kursos biju, patika (Zīmulis un ota Meža ielā). Bet banka drusku sapinusies meistarībā, kā rezultātā jāgaida vien jaunā karte un rīt jāprasa tas kods, lai izņemtu naudu. Dāvanu pirkšanas procesu tas, protams, neatvieglo.
Mana mamma palūdza, vai es varētu brālim nopirkt ... fanfaru skaņas ... kreklu. :D
Varēt jau varu un darīšu arī. Jo tas jau ir labi, ka mammu šogad pēc ilgiem laikiem sāk interesēt tāda lieta kā dāvanu gādāšana.
* * *
oo kā man apnicis, ka pat ēdienu nevar normāli pasūtīt, jo neviens nerunā angliski. Nez kāpēc cilvēkiem škiet, ja vińi baksta ar pirkstu uz spāniskiem vārdiem un izrunā tos skałāk, es pēksni sākšu saprast.

labās zińas: viesnīcā ir superīgs baseins. paēdīšu pusdienas un iešu saułoties :)

* * *
Še tev nu bija. Izrādījās, ka sniegpārslas ne joda nav unikālas. Tas ir, molekulārā līmenī jā, bet, ja labi ieskatās, un ir cilvēki, kuri var izsist piķi ieskatīšanās apmaksai, tad jamie saskaitīja, ka ir 35 dažādi sniegpārslu veidi.

https://www.huffingtonpost.com/2015/01/03/snowflakes-35-different-shapes-infographic_n_6401274.html

* * *
kompja kurbulēšana
Kompis pasācis nestartēties ar pirmo piegājienu. Nu, tas notiek tā: nospiežu power, viss sāk griezties (kompī :D), hdd led pāris reizes pamirgo, un tālāk nekas nenotiek. Tad slēdzelēju power ārā, un ar 20 sek pauzi iekšā, līdz ventilatoru un disku skaņām pievienojas windows 7 bilde, un tālāk jau viss atkal ir zašibis. Kas varētu būt tam par vainu?
Kompim divi gadi un labi kopts, par ramiem, mobo, tā kā nav aizdomas.
* * *
Jumts
Sveiki!

Ievācu informāciju, jo iepriekš neesmu saskārusies un vēlētos dzirdēt iz dzīves pieredzes utt.,

Pieder dzīvoklis daudzdzīvokļu ēkā, dzīvokli atrodas jumta stāvā, tad nu reizēm sanāk nedienas ar to. Pašlaik lietus laikā gadās notecējumi skursteņa vietā.
Sazinājos ar īpašnieci/apsaimniekotāju ( kurai pieder lielākā daļa citu dzīvokļu ēkā), kā šo situāciju risināsim.
Atbilde bija par to ,ka jāvāc nauda no visiem īpašniekiem kuriem pieder kāds no dzīvokļiem ēkā.

Bet rodas jautājums.
Vai apsaimniekotājs kā tāds, kuram katru mēnesi tiek maksāta summa kaut kādu daļu summas nenovirza iekrājumos ar ideju ( visādi negadijumi gadās), jo apsaimniekotājs arī ir tas kuram pieder lielākā daļa no atlikušajiem dzīvokļiem.

Kā arī sazinoties, pirms diviem gadiem bija jau paziņojums ( jāparaksta) par jumta maiņu papīrs un 1.stāva esošie īpašnieki atteicās, bet kā tur ir.
Vai jums attiecas uz visiem? Vai tikai tiem,kas dzīvo augšējos stāvos?
Izklausās kā izklausās, bet padomu vajag, jo pašlaik vienīgais ko dzirdēju bija - sarunas ar visiem īpašniekiem, atvērts konts un vāksim naudu, pavasarī mainīsim, bet līdz pavasarim taču lietus vēl nolīs 100x.

Paldies jau iepriekš!
Sāpe pirms svētkiem ar neredzamu horizontu, jau sapņos rādās murgi, ka jumts aizbrauc :D

* * *
Dominikanas republika : fakti, part 2
Ko vēl esmu uzzinājusi:
- peldoties jūrā var uzkāpt jūras ezim un tas ir diezgan sāpīgi, bet ne indīgi
- šī ir vienīgā valsts kur ir drive-in alkohola veikals
- uz banknotēm attēlotas sievietes, kuras pirms apmeram 50 gadiem diktators bija pavēlējis nogalināt, jo vińas ar šamējo atteicās gulēt ( tagad te, protams, ir demokrātija)
- svaigi spiestas melones, ananāsa, pasiion fruit ( nezinu kā tas ir latviski) un zemenu sulas ir dikti garšīgas
- vislabākais rums ir Brugal
- šeit rumu dzer ar 7up un to sauc par Santo Libre
* * *
Portugāļu - latviešu
Vai kāds lūdzu varētu šo glīti iztulkot?

Quando te vi, amei-te fá muito antes, tornei a achar-te quando te encontrei.
Nasci pra ti antes de haver o mundo.

* * *
Klusi priecājos, ka ir vēl tēmas, kuras var ģenerēt 150 un vairāk komentārus, tas ir jauki.
* * *
Donalds Daks
Vai šeit atrastos kāds Donalda Daka entuziasts?
Meklēju stāstu par maģisko smilšu pulksteni, ko Knaps Makdaks kā vecu un sagrabējušu atdod Donaldam un mazajiem pīlēniem, un tie dodas papildināt smiltis tajā. Man vajadzīgs (latviski) pulksteņa nosaukums, vieta (oāze), uz kuru viņi dodas pēc smiltīm, un moto, kas iegravēts pulksteņa pamatnē (kaut kas tāds "līdz pienāks īstais laiks, pulksteņa īpašnieks kļūs arvien bagātāks", tikai rīmītē).
Uh, kā ceru uz tevi, Ciba!
* * *
Pagājušajā gadā neuzrakstīju gada plānus un rezultātā gads arī bija krietni vien juceklīgāks un ar mazāk taustāmiem rezultātiem. Esmu ievērojusi, ka parasti no tā, ko es esmu uzrakstījusi, liela daļa piepildās. Varbūt jāsaraksta krietni vien ambiciozāki plāni, tad tā lielā daļa arī būtu tāda lielāka.
* * *
Mums vakar bija atbraucis mēbeļu meistars (draudzenes brālis) un atveda paraudziņus, lai mēs izvēlētos skapīšu fasāžu, darba virsmu krāsas un faktūras. Man ir doma apakšējos skapīšus taisīt tumšā krāsā, bet augšējos - gaišā. Apakšējos tumšā krāsā tāpēc, ka mums būs brīvi stāvoša gāzes plīts pelēkā krāsā - lai tā mazāk izceltos uz kopējā fona. Tapetes mums ir tādā gaiši, gaiš dzltenā krāsā. Tagad nu ik pa laikam iesērfoju internetā, meklējot idejas.
* * *
lētākais un labākais zaļais koriandrs Rīgā šoziem
Kur?
Rimī veikala plastmasā pārpakotais divstiebriņš nav risinājums tādiem koriandra mīļiem kā es.
Vai tiešām jātaisa marihuānas audzētāja cienīga instalācija un jāaudzē savs skapī?
* * *
Jautājums tiem, kam ir pieredze ar Western Union: vai es varu izńemt naudu citā valstī, nekā to ir norādījis sūtītājs?
* * *
Pirmie iespaidi par Dominikanas republiku
- Te ir garšīgākā kafija pasaulē
- Viñiem korporatīvās ballītes notiek pie ieslēgtais gaismas uz maksimumu un visi dejo bachatu
- Vini palidz viens otram nekavejoties. Ja konkursā jādara ‘challenge’ uzdevums tad vini bez prasisanas iet palīgā ( Latvijā šādu atbalst reti novērosi :). )
- Ir łoti karsts un sutīgs
- Pirms ēšanas viens noskaita lūgšanu un pateicību dievam, pārëjie noliektu galvu klausās un visi beigās saka Amen. Arī darba Ziemassvetku ballītē
- ja zemenes pa nakti neieliek ledusskapī, no rīta tām jau ir pelējums

Šodien brauksim uz pludmali, gan jau vel bús iespaidi

* * *
15
* * *
Teātris ģimenei
Mīļie cibiņi,

Vēlos ģimenei (vecākiem ap piecdesmit, bērni tīneidžeri) uz svētkiem kultūru dāvināt. Variet man ieteikt kādu aktuālu teātra izrādi?

Paldies!

* * *
Mēs ar kaķi vēlamies īrēt 1-istabas dzīvokli Rīgā
* * *
Fū, viss kārtībā. :) Esmu nu gan es paranoisks cilvēks, brāļa sieva vienkārši bijusi dikti aizņemta. :) Labi, tad šito es piefiksēšu, ka viņai tā mēdz būt, ka neceļ klausuli.
* * *
Mūsu piektdiena kalendārā! Svētīts lai top tavs vārds un tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes. Nāc un atpestī mūs no visa ļaunā, un ieved drusku kārdināšanā, pavisam mazliet, daudz nevajag. Mūsu dienišķo alu dod mums šodien, un atliec savus darbus uz pirmdienu, kā arī mēs atliekam savējos. Jo tev pieder šis vakars, sestdiena un svētdiena, āmen.
* * *
Daudz laimes dzmšanas dienā, [info]str! Viens no ne pārāk daudzajiem cibiņiem, ko es esmu redzējusi IRL. Skaista, trausla, taktiska, iejūtīga, forša, izpalīdzīga - tās ir tikai dažas no īpašībām, kuras esmu pamanījusi! Paldies Taviem vecākiem par to, ka Tu esi un paldies Tev par to, ka Tu esi tāda, kāda Tu esi! :) Lai Tev lamīgs nākošais gads! :)
* * *

Previous