Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Draugi cibisti, līgo! Vai te ir kāds, kurš varētu saformatēt Word doķi no teksta angliski (man tētim vajag darba pamācību uzdrukāt skaisti), līdz 4dienai? apmēram 80 lpp., tikai teksts. Zinu, super short notice, bet tā mans tētis funkcionē...
* * *
Štukoju, kur varētu svinēt Jāņus. Sāku pat drusku skatīties uz Dzegužkalna pusi - tur būs tie tradicionālie Jāņi - te sīkāk - http://travelnews.lv/index.php?m_id=18571&i_id=5&pub_id=111291
.
Un kur jūs svinēsiet?
* * *
Kāpēc PSRS iedzīvotājiem nebija mikroviļņu krāsnis?
* * *
Ielīdu tīklos meklēt sevi un, ko domājiet, atradu. Dzimis 1783.gadā, viss kā pieklājas. Manā prātā tais laikos latviešiem uzvārdus nedeva...kamēr šitam kungam vēl ir atzīmēti senči, no kuriem senākais ar visu savu uzvārdu ir dzimis Latvijas teritorijā vēl 17.gadsimtā. Tas drusku iesit bukti teorijai, ka manu mazlatvisko uzvārdu uz Latviju atnesa Napoleons, hm.

Mana dubultnieka kontu regulē kāda kundze, kura, kā izrādījās, ir mana visai tuva radiniece. Serviss nepaslinkoja un pat radīja mūsu radniecības precīzu aprakstu : your ex-wife's great aunt's ex-husband's niece's ex-husband's ex-wife's father's wife's ex-husband's first cousin once removed's ex-husband's sister's husband's sister's husband's niece.

* * *
Pārceļoties no citas valsts atvedu sava stacionārā datora pamatlietas (mātesplati, proci, ssd, ram, video), tagad meklēju vietu Rīgā, kur varētu tos iedot, izvēlēties atlikušo komplektāciju un laipni palūgt, lai viņi par godīgu samaksu saliek visu kopā. Zinu, ka to varu izdarīt pats, bet jautājums ir cits.
* * *
Interesanti pastudēt kaimiņvalsts iedzīvotāju argumentāciju sakarā ar piepeši sabrukušo komunisma iekarojumu, pensijas vecumu.
* * *
Specifiska foto aplikācija
Dārgie tehnoloģiju adepti! Jautājums šāds:
Vai pastāv tāda aplikācija, kas atļautu vairākiem telefoniem (vēlams gan androīdiem, gan aifoniem) pievienoties vienam un tam pašam bilžu strīmam un to atjaunot? Mērķis – pasākuma laikā laist uz projektora foto galeriju, kuru turpat uz vietas var papildināt katrs dalībnieks.
* * *
Šorīt priekšnieks rīko vēl vienu sanāksmi. Nu, cik var? Man jau ir piebesījis, ja godīgi. Toties ar draudzeni vakar parunājāmies, izskatās, ka viss puslīdz ir ok.
* * *
Kur nopirkt vislētāko šampi bez svetskoje nosaumā? Apmēram 50 cilvēkiem.
* * *
Isle of Dogs
Divas biļetes uz "Isle of Dogs" rīt, plkst. 21:35 "Forum cinemas". Pretī gribētu 4€.

neetiski@gmail.com

Upd. Pārdots

* * *
Urugvaja un tagad arī Kanāda. Jauki.

Ja vēl sēnes aizietu, dzīve kļūtu skaistāka.

Skāde, ka ilgi būs jāgaida,līdz partijas sāks zvejot balsis ar psilocibīna dekriminalizāciju vai pat, gāsp, legalizāciju. Vismaz tad es zinātu, kam atdoties politiskā ziņā.

* * *
likumi
vai uz ierakstiem cibā attiecas vēlēšanu aģitācijas ierobežojumi?
* * *
Vai ir kaut kur internetā iespējams lasīt Bodlēra "Ļaunuma puķes" latviešu valodā?
* * *
apvainošanās
Padoms vaig. Tuvs cilvēks ģimenē jau kopš bērnības sirgst (nezinu, kā to citādi apzīmēt) ar apvainošanos, kas pakāpeniski laika gaitā ievērojami progresējusi.

Vai jūs varat, lūdzu, ieteikt teorētisko literatūru (rakstus, grāmatas, pētījumus, intervijas u.tml.) par šo tēmu? No psiholoģijas, attiecību veidošanas, personības izaugsmes, nezinu, kāda vēl skatpunkta. Kā cīnīties, ko un cik daudz var palīdzēt ģimene, lai palīdzētu mazināt šo sakāpināto pasaules uztveri. Pie kādiem speciālistiem vērsties, ja tas vispār var ko līdzēt. Cilvēkam drīz būs 25 gadi. Pēdējā laikā kļūst neiespējami kontaktēties, tikko kā kaut kas nenotiek pa prātam, pirmā reakcija - sapūšas un nerunā. Apvainojas pat par pavisam ikdienišķiem sīkumiem, piemēram, ja kāds no mājiniekiem uzreiz nevar pacelt telefonu un atzvana pēc mirkļa. Paldies par ieteikumiem un komentāriem.

* * *
Sapņos es redzēju, ka esmu uzaicināta uz pasākumu pirtī kaut kur Vecrīgā - un ka pasākums būšot kopā ar suņiem, jo pasākuma organizatore bija cibā "pajautā" apvaicājusies, kādi šobrīd esot forši kolektīvu vienojošie pasākumi, un viņai bija ieteikuši, ka tie esot pasākumi kopā ar suņiem.
Nu, tātad - es aizeju uz to pasākumu - tas notiek kaut kādā mūra pagrabā - visai šaurās telpās. Daļa viesu jau sanākuši un sēž pirtī, bet es konstatēju, ka man līdzi nav peldkostīma. Bet vēl es nesaprotu, kāpēc tas saucas pasākums kopā ar suņiem, ja tur nav neviena suņa. Un tad es pagriežu galvu un ieraugu, ka pa pagraba durvīm savu galvu iebāž milzīgs briedis. Izrādās, ka to kāds saimnieks ir paņēmis līdzi, jo domājis, ka tur, kur suņi, tur vajagot būt arī briedim. Izrādās, ka puse no tās kompānijas neiet pirtī. Briedis paliek godīgi stāvam pagalmā, jo tajās telpās viņš nevar ienākt (viņš tiešām, tiešām ir milzīgs). Un tā nu es sēžu un klausos, kā apkārtējie runā par to, ka tuvākajā laikā uz kaut kādu raidījumu (laikam uz LTV) saukšot Reiznieci - Ozolu un domāja, kādus āķīgus jautājumus viņai uzdot. Bet kādus tieši, es nezinu, jo tad pamodos.
Tags:
* * *
vai kāds var ieteikt reprezentablu un sirsnīgu tai-či vai cigun skolotāju, kas varētu vadīt publisku nodarbību cilvēkiem, kam nav bijusi saskare ar "šādām lietām" / nesabaidīt ar pārāk lielu ezotēriku, bet gan nodemonstrēt to darbībā?
* * *
Dārgie cibdraugi!
Ja kādam ir pie rokas šī grāmata: http://www.ibook.lv/BD_uz-slieksna-simona-de-bovuara.aspx?BID=4725e813-def6-4099-a09d-cab872bd7db7 , vai varat būt tik mīļi un apskatīties:
1) kā sauc tulkotāju;
2) vai kaut kur titullapā (vai kur citur) nevīd titulstāsta nosaukums oriģinālvalodā, un ja vīd - kāds tas ir?

Būšu ļoti pateicīga!

* * *
feta
Sveika, ciba!

Padalieties, lūdzu, ar ieteikumiem, ko darīt ar fetas sieru, neliekot salātos. Cepeškrāsns arī nav, citādi nejautātu :) paldies!

* * *
Šodien būs daļas sanāksme par episkās aptaujas rezultātiem. Un piedevām vēl tā pati daļa, kas rīkoja iepriekšējo aptauju, izsūtījusi jaunu aptauju - kā viņi paši saka "anonīmu" - lai darbinieki sniegtu viedokli par korupcijas riskiem. Rezultāti ir paredzami - korupcijas risku nav vispār. Viss ir skaisti un brīnišķīgi.
* * *
MADARA atlaižu kods
Labdien!
Vai kāds būtu tik laipns un padalītos ar pēdējās MADARA Labo cenu diennakts drauga kodu, kas parasti nāk līdzi pasūtijumam?
Paldies!
* * *

Previous