Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Šķiet, ka studiju laikos kaut kur lasīju vai dzirdēju atziņu, ka bargāki sodi (bet ar lielāku ticamību, ka no tiem būs iespējams izvairīties), ir mazāk efektīvi nekā mazāki sodi (bet ar lielu ticamību, ka no tiem izvairīties nebūs iespējams). Tagad meklēju internetā, kur es ko tādu esmu varējusi sagrābstīt, bet neatceros. :(
* * *
Sāga par Lietavām turpinās, šī ir ceturtā daļa. Būs vēl piektā, ar to gan vajadzētu pietikt.

Tad lūk. Nupat izrādījās, ka Lietavu mājās mūs tur kāds viltīgi sapiņķerēts mezgls un māju saimnieks padodas.
... tālāk ... )
Uf, piekusu :) Nu, tad ar nākamo reizi pabeigšu, jā, tā vajadzētu sanākt.

* * *
kickstarter
Vai kādam ir bijusi pieredze ar kickstarterēšanu?

Latvija nav atbalstīto valstu sarakstā. Vai kādam ir izdevies caur pazīstamu cilvēku caur akceptēto valsti iesniegt un realizēt projektu?

Paldies!

Atbalstītās lokācijas:
US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain, Italy, Austria, Belgium, Switzerland, Luxembourg, Hong Kong, Singapore, Mexico, and Japan

* * *
Krimināltiesību advokāts
Labdien!
Iesakiet krimināltiesību advokātu Rīgā...
Un - kas vispār skaitās vidējā stundas likme/cita likme šobrīd?

Paldies.

* * *
shitaads nogurums, ka acis no riita vispaar nevar attaisiit, sen nebija piedziivots.
darba sakaraa ar policiju te arii interesanti. izraadaas, lai iesniegumu par zaadziibu iesniegtu policijaa, man ir nepiecieshama pilnvara no mana lielaa bosa, kursh 1) atrodas dubajas ofisaa un 2) shajaas dienaas vispaar ir aarpus valsts.
nekas, nekas, teica policisti. sak' - naakat riit no riita, tad priekshnieks uz vietas, mosh var sarunaat bez pilnvaras to iesniegumu.
shoriit viiru piespiedu braukt man liidz, ja nu vajag patulkot [jo ne visi iereednji vienmeer angliski prot]. pirms braukshanas viirs ieraudziija, ka mashiinai riepa tuksha. viirenes mashiinai, ja?! jo muuseejaa veel pat liidz servisam nav aivesta. labi, pofig, ir viena fiksaa remontlavochka pie maajas, aizdzina to riepu salabot. aizbraucaam uz policijas iecirkni. prasu peec taa pasha leitinanta, ar kuru vakar jau runaajaam. man saka - juus re ku tur aiz atdaloshaas sienas paseediet pagaidiit, a juus [taa uz manu viira kungu] ejat re kur tur apseesties [un noraada uz 10 metrus taalaaku uzgaidaamo diivaaninju]. viirs saka - vai ta nedriikst ar sievu kopaa? nee, mums atbild. nedriikst. labi, figs ar jums, tach tikai 5 minuutes soliits, ka jaagaida. piecas minuutes, my ass! divas stundas seedeeju. un peec tam iznaaca viens taads dzheks, ar zvaigzneem un ordenjiem, un pazinjoja - njehuja, nes ka to pilnvaru un tad tikai runaasim.
divas, foken, stundas miskastee.
iekaapaam mashiinaa un aizbraucaam uz piceeriju, vot.
vismaz kalzone garshoja fantastiski.

un darbi shodien negrib vesties ne pa kam. jau otro stundu trinos pa cibu, un blakus internetos mekleeju [darba vajadziibaam gan] visaadus suudinjus manikiiram - nu tur shtempeliishus, un visaadus gliterus un liimes un peerles un dimantus, nu visu, ko tagad stiliigi pie nagiem kabinaat un karinaat.

* * *
Jautājums cibistiem
Hai, vai jums gadījumā nav tā, ka jūsu personīgais žurnāls ir tāds kā pastiprinātājs, ka, viss ko jūs tajā publicējat, pēc tam jūsu smadzenēs tiek pastiprināts? Ja uzrakstījāt vienu dzejoli, tad liela iespēja, ka domāsiet citus, ja būsiet dirsīgi 1x un labi sanāks, tad liela iespēja, ka jums tas iepatiksies, ja liksiet kaut kādus youtube linkus, tad liela iespēja, ka meklēsiet vēl linkus, kurus ielikt. Vai jums tā ir, un ja jā, vai bijāt to apzinājušies? Vai jums tas vispār ir svarīgi? Vai ir kāds, kurš no šī māk izvairīties un postēt cibā, nekļūstot par sevis paša karikatūru? Jo es gribu rakstīt, laikam, bet es gribu rakstīt Cibu nevis otrādāk, bet es jau esmu mēģinājis, un tas viss mani pārņem, un stūrē virzienā kuru es (protams, es) esmu izvēlējies, bet varbūt nemaz negribu.
* * *
vakar, no darba braucot, mans auto man faku paraadiija un apstaajaas pusceljaa uz maajaam, un ne pa kam vairs negribeeja darboties. kaut kas tur kaados filtros un motoros vainas, figzin. bet beediigi gan palika. kameer viirs pakalj atbrauca, es piepiipeeju mashiinu zilu. aiz dusmaam, beedaam, vai vells zin aiz kaa veel.
bet esot diezgan aatri labojams tas auto, tikai viiram ne laika ne iespeejas, man ne tik. staav, taatad mans auto turpat kur nobruka, blakus staavvietaa iestumts. un es braucu shodien ar viirenes auto, ar kuru, man liekas, ka es radaru no riita noraavu. man nepatiik, es gribu savu auto aaaatpaaaakaaaaaaaaalj :(

upd. aaa jaa, un shoriit peekshnji muguraa krampi dabuuju. labi, ka darbs taads, kur fizioterapefts uz vietas un kaut kaa mani tur izlociija un izstaipiija un izmaseeja. un veelaak pret peecpusdienu mani nolika par izmeegjinaajumtrusiiti jaunam sejas triitmentam. meegjinu tagad pabeigt savu darbadienu, visa taada miegaina.

* * *
Gnome vs Dwarf
Sveicināti, cienītie!

Vai kāds ir saskāries ar gnome un dwarf tulkojumiem?
Latviski saka rūķis, bet gnome un dwarf tomēr ir divas dažādas lietas.
Varbūt kāds fantasy zinātājs var pateikt. Pazemīgi pateicos!

* * *
kad kaadam rokas no dirsas aug un smadzenju vietaa putra...
kaa var nesaprast...neaiztiec to, kas nav tavs!
divas dienas mums no darba [no seifa!!!] pazuda nauda. ne jau lielas summas, bet tas nav tas svariigaakais. svariigaakais man ir noskaidrot kursh iiblis ir tik debiils, lai to dariitu. persona kameraa jau piefikseeta. tachu skaidrs, ka ne viens pats darbojaas. izpildiitaajpersona zinaaja, kur ir seifs, kaa to atmuukjeet, veel recepcijaa pie datora paseedeeja [kas noziimee arii, ka datora paroles zin], tachu nav neviens no maniem darbiniekiem. Persona bija ienaakusi caur aizmugures durviim [kuras vienmeer ir sleegtas!!!]. uzlauzts nekas nav. logi sisti arii nav. bet persona vai nu nezinaaja, ka ir kameras recepcijaa, vai arii domaaja, ka tumsaa jau neredzees...
riit policija, lai tad meklee, kursh vainiigs. mani visi darbinieki engjeliishi, smaida un un shuupo galvas - ai, ai, kaa taa, nauda pazudusi...

man stresa nav. man ir tikai nozheela, ka kaads var buut tik tizls, ko taadu vispaar izdomaat dariit. un veel divas dienas peec kaarrtas!
pirmajaa reizee uz policiju negaajaam, jo es visu komandu nostaadiiju fakta priekshaa un devu laiku atziities. taa vietaa veelreiz naudu panjeema! shaadaas situaacijaas nulle tolerances, un bez noziimes, kaada summa - cietums un deportaacija. kaads sev labi turpmaako dziivi sapisis, deelj knapi 100 eirikiem...

p.s. aa jaa, naudu, ka njeema, tad abas reizes tikai pusi no seifaa atrodoshaas summas. a ja nu mosh neviens nepamana, ka panjemts?!?!?! :D

* * *
menedžmenta teorijas un prakses
tā kā darbiņā man arvien vairāk nākas iegremdēties menedžēšanas lietās, turklāt iekšējā izglītošana ir tipa teju neeksistējoša - tad nu sērčoju un lasu visādas gudras grāmatas and shit.

jautājums - vai pastāv daudzmaz reālistiskas menedžmenta teorijas/skolas, kas balstās anarhijā?

* * *
staart veering peerpl...
aizmirsu. biju reiz mineejusi, ka dienaa, kad izbeigshu viesniicaas straadaat, nokraasoshu matus fuksijroozaa. viesniicaas peedeejaa darbadiena bija teju 3 gadus apukalj, bet savu blondo pachku par lillaa uztaisiiju tikai pagaajshnedeelj. ne fuksijroozaa, nee, tomeer par spilgtu. bet taadaa maigi lillaa. ai, es nemaaku paskaidrot.
* * *
Labdien! Meklēju kādu, no kura 29. vai 30. septembrī noīrēt/aizņemties kravas mikroautobusu vai citu piemērotu transportu pārcelšanās darbiem. Jābrauc būs no Rīgas - apmēram 120 km. Var ar šoferi, bet labāk bez, jo tad jāmaksā arī šoferim, hehe, un mūsdienās dzimtenē vēl nemaksā kā Eiropā.

Uzraksti komentāru, atbildēšu ar e-pasta adresi uz tavu cibas e-pastu. Negribu saņemt ziņas no slepenajiem p.

* * *
Telefona dati uz citu (Android)
Kāds šobrīd ir optimālākais tūlis, lai no viena android telefona uz citu pārnestu datus (kontakti, sms, foto)?
Ja tas ko maina - no Sony uz Google.
* * *
aaa, es raudu!
kaa nu smieklos neraudaat, ja koleegje uzsaak man adreseetu (un kopeetu priekshnieciibai) jeepastu ar "Dear Evil..." :D
parastaas "Evi" uzrunas vietaa...

spellchekeris, jptv

* * *
vakarvakara sarunas pie traukmazgaashanas / eest gatavoshanas
H griezh siipolus, E mazgaa traukus.

H: - a kas notika ar Farhanu*? vinju izbalsoja? kad?
E: - paga...bet tieshaam, kad tad vinju izbalsoja?
H: - es neatceros vinju peedeejaa epizodee.
E: - a kaa tu vispaar taa peekshnji par Farhanu iedomaajies?
H: - da taa, siipolus griezhot, peekshnji par vinju atcereejos.
E: - ahaa, nu kas nu kuram ar siipoliem asocieejas :D

p.s. pirms shii dialoga, es H par savu darbadienu staastiiju, kad vinjsh peekshnji taa vienaa klusuma pauzee par Farhanu atcereejaas.

* Farhans - viens no maastershefa shova daliibniekiem. jaa, mees skatamies maastershefu.. jo Gordonaa speeks! (kaut arii ne visi vinja shovi ir labi)

* * *
Čau! Draudzene Vācijā meklē au-pair. Šausmīgi forša (atvērta, jautra un tiešām sakarīga) ģimene ar 2 sīčiem -10 un 8. Svarīgi ir autovadītāja apliecība, jo jāved uz dažiem pulciņiem. Ja zini kādu, kurai (am)interesētu padzīvot Vācijā, mācieties valodu un labi pavadīt laiku, dodiet ziņu.
Oficiālajā au pair nebija neviena no Latvijas, bet viņiem būtu interesanti, jo līdz šim iepazītie letiņi ļoti patika.
* * *
Neatredzami
Tags:
* * *
Kā var nobalsot 6. oktobrī Bulgārijā dzīvojoša latviete?
* * *
Zemu cenu mobilo telefonu veikali
Vai vērts apsvērt domu pirkt telefonu zemu cenu i-veikalos?
Vidējas klases telefons maksā vismaz 50 € zemāk nekā citur - risks iegrābties citam reģionam paredzētos telefonos, garantijas trūkums vai arī veikali, kas specializējas tikai telefonu tirdzniecībā vienkārši spiež uz pārdoto apjomu, kāds cits āķis?
* * *
Klavieres
Steidzami paardodu klavieres, atrodas avotu ielaa, jaaizved pashiem liidz 26. septembrim. Normaalaa staavoklii, tikai ljoti atskanjojushaas. Piesakieties komentos un piedaavaajiet savu cenu, jo nezinu, cik prasiit. Peec briizha iemetiishu arii bildi.
* * *

Previous