Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
http://brokreacja.pl/ šo pie mums ar var kaut kur nopirkt?
* * *
20.oktobris, Reikjavīka
Sen gribēju, beidzot izdarīju. Ne tikai tāpēc, ka interesanti, bet arī tāpēc, ka ceru, vēl kāds saņemsies un šī komūna neatstieps kājas!

7:40 no rīta, kad nozvanīja modinātājs telefonā, centos nofoķēt laiku savā rokaspulkstenī. Biju vēl samiegojusies, tāpēc neredzēju bildes kvalitāti. Tālāk )

* * *
reizēm ir tik relaksējoši paklausīties veco, labo The Prodigy
* * *
An ordinary word processor has the worst night of his life after he agrees to visit a girl in Soho whom he met that evening at a coffee shop.
[After Hours (1985), dir. M. Scorsese]
* * *
Zibu zibu zibsnis
Labdien Kura no 1a.lv internetveikalā pieejamajām foto zibspuldzēm ir paredzēta fotoaparātam nikon D5600?
* * *
televizors, sieviešu šalle
pārdodu teļļuku (€30) un dzeltenu šalli (cigarešu paciņa)

bilžas )

* * *
Tulkošanas kabīnes īre
Vai kādam ir pieredze, aptuveni cik izmaksā tulkošanas kabīnes īre (viena divvietīga tulku kabīne) vienai dienai? Gūglē atrodu produkta piedāvātājus, bet nekur nav publiskota cena.
* * *
Pirmais randiņš
Kur lai aizved potenciālo rotaļu biedru pirmajā randiņā?

Pirms tējas dzeršanas un sapņainas acīs skatīšanās.Gribas kaut ko padarīt, lai pēc tam sarunas vieglāk raisās.

Paldies par uzmanību!

* * *
Kādam vajag aviobiļeti Brēmene-Rīga-Brēmene? Bre-rix 15.11, rix-bre 22.11. Par velti, tikai vārds jāmaina loģiskā kārtā.
* * *
Dusmu terapija
Vai zināt kādu, kas Latvijā terapeitiski strādā tieši ar apspiestu dusmu sajušanu / saprašanu / izpaušanu?
* * *
Vai ir pieejama Bokas jkdze?
Sveiki, bebri, sususuri, programmētāji, sliņķi (dzīvnieku suga) un citi zvēri.

Ir (subjektīvi) dažās daļās netīra māja (izlietnes, podi, grīda, nu viss šis te IRL stuffs), ... Vajaga "Bokas kundzi". Kura atbrauc un par (sa)mērīgi lielu samaksu vienk. ņem un iztīra.

Nav ko komentēt te komentos, ja ir laba "Bokas jaunkundze", vai jūties tāds/tāda, kurai savādā kārtā aptrūcies uz šo brīdi darbu, lūc informēt uz qgmr101@gmail.com.

P.S. Mopēds mans, sludinājums reāls, gumijas stiepšana nau, navda bišķi ir, māja tīrāma ir. Rajons: Pierīga. Attieksme: mierīga. Pozitīvas sadarbības rezultātā attiecības var tendēt pārvērsties sistemātiskās.

Current Mood:
geeky
Current Music:
J.S. Aurelius - God Sent Us [Brainwave mix 10/03/14] in Dark
* * *
Sorel zābīši
Pārdodu praktiski jaunus Sorel Caribou zābīšus, 38.izmērs (23,5cm), vilkti varbūt divas reizes - EUR 45. Var arī barterā pret ēdamlietām vai sintētisko motoreļļu 5W-30.

Bildes )
* * *
Mājas pasaules malā
Uz nedēļu vajadzētu noīrēt māju jūras malā / netālu no jūras. Der arī istaba viesnīcā, vai kaut kas tamlīdzīgs.
Kādam ir padoms, kā šādu ideju īstenot?
Internetus protu, bet tur izraktie varianti ir nedaudz, hm, sālīti. Seši simti par nedēļu šķiet par šerpu. Jeb, esmu smagi atpalicis no realitātes, un šādas cenas ir normālas?
* * *
Šodien mana māmiņa ir aizgājusi pie citas ģimenes ārstes. Jaunā ģimenes ārste (viņa aŗi man bērnībā bija pediatre) uzreiz mammu saistībā ar viņas sūdzībām par galvas reibšanu nosūtīja uz galvas datortomogrāfiju, tad uzrakstīja nosūtījumu, lai pārbaudītu asinsvadus un vēl kaut ko. Esot mierīga, laipna un forša daktere. Kaut nu Dieviņš dotu atrast kaut kādu nelielu vainu, ko varētu arī izārstēt un mammucītis atkal varētu darboties.
* * *
Japāna
Varbūt kādam ir labi ieteikumi, ko darīt Japānā? Ir mērķis būt Tokijā, Čičibu, Osakā, Narā un Kioto.
* * *
Aizvakar nosvinējām 15. Avīzes raksta, ka tās esot dzintara un/vai/jeb stikla kāzas.
Vēl pēc pieciem mums draud zvaigznes un porcelāns.
Kas tālāk? Polietilēns un ceļofāns.

Papam vakar nodzērām 83. Šodien abi melli kā velli, tīrām skursteni un cukājam sukas, arī otrādi.

* * *
Laikam viens no vislabākajiem sintpopa gabaliem, kāds pēdējos gados ir dzirdēts.

Tags:

* * *
Ūdensvads?
Vai kādam ir zināmi sakarīgi ūdensvadu meistari? Jānovērš bojājums ūdensvada pieslēgumā (zem zemes) un jāierīko kontrolaka. Rīgā.
* * *
Tuulinj jau dzbinglbelsi!
beerniibaa, vecvecaaku [pa]vadiita, gaaju ziemsveetkos bazniicaa. Gaaju tikai dziedaat, jo ljoti patika [pati dziedaashana, per se].
Un te mees tagadinj ar H apspriezham - santaklaus un bazniica?!? Vai arii es kaut ko nesapratu?
Kaads sakars ir ziemsveetku veciitim un bazniicai?
* * *
Es pagājušajā nedēļā apaukstējos, ar visādām tējām u.t.t. ārstējos, bet nu bieži vien pēcpusdienā man temperatūra bija ap 37 (man tas nav normāli) un drausmīgi sāpēja galva, bija slikta pašsajūta. Šorīt pamodos no tā, ka biju nosvīdusi pilnīgi slapja (man mājās nav baigais karstums), bet vakar trijos naktī pamodos no tā, ka man šaušalīgi sāpēja galva, kas drusku pārgāja tikai pēc tam, kad iedzēru ibustar un degunā iepūtu kaut kādu speciālo dārgo pūšamo, ko man iepriekšējā reizē, kad bija problēmas ar degunu, ieteica lors). Tad nu aizgāju pie ģimenes ārstes. Un viņa saka, ka iesnas man drusku esot, bet galvassāpes trijos naktī sestdienā esot no sēdoša darba. Un cikla vidū galvassāpes arī esot sēdoša darba dēļ. Un analīzes es esot nepareizi nodevusi, tāpēc tur esot vairāk leikocītu nekā jābūt. Viss. Šodien pie viņas biju pēdējo reizi. Turpmāk iešu pie kādas no vietējām ārstēm. Kā būs, tā būs.
* * *

Previous