Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Labs blenderis
Iesakiet labu blenderi, kas tiktu galā ar visiem izaicinājumiem, ieskaitot riekstu sviestus un humusus. Krūzei jāspēj izturēt gan karsts, gan auksts.
* * *
Sapnī sagāzies, sarūsējis milzīga kuģa vraks nez kāpēc ieguvis 200 km/h ātrumu neapturami tuvojās kkāda koka namelim ūdens tuvumā, kurā dirnēju es. Es sapratu, ka uzjozt pa upes stāvkrastu būtu drošāk, bet tam vairs nebija laika. Vraka trajektorija par mata tiesu gāja tai būdai garām, tomēr garāmskriešanas laikā, kad pirmā puse veiksmīgi tika garām, otra puse inercē stūmās uz tā nameļa pusi. Ierāvos stūrī, kaut kas sabira virsū, kliboju, bet paliku dzīva.

Un tā tas visnotaļ varenais skats un sajūta visu dienu kaut kur blakus maisās

Ko man prāts ar tādiem episkajiem sapņiem tagad mēģina pastāstīt, ne jausmas

* * *
Vakar pie mīļā aizmirsu savu plānotāju. Savukārt šodien trolejbusā konstatēju, ka esmu mājās atstājusi savu mēneša e-talonu, savukārt darbā - caurlaidi. Tā iet, ka intereses pēc aiziet uz Erotu un paņem citu somu, garderobē pārkrāmē kabatu saturu uz somu, bet tad to otru somu atstāj mājās. Par Erotu nekā īpaši nav ko teikt. Tad jau kafejnīcā nejauši novērota aina, kurā džeks mēģina savaldzināt meiteni, kura ārēji izskatās tāda nopietna, bet acis tomēr spīd un pašos lūpu kaktiņos ir nojaušams smaids, ir krietni vien erotiskāka. :) Bet nu par gaumēm nevajadzētu strīdēties, katram savs.
* * *
Spirtland
Tags:
* * *
Mani novakcinēja pret masalām. Izrādās, ka imunitāte gaužām noslīdējusi līdz krietni zemāk kā nepieciešamais minimums (kaut arī bērnībā tiku jau vakcinēta). Mamma arī telefonsarunā pastāstīja, ka esot masalu uzliesmojums Eiropā.
Redz, kas tik neatklājas pie pilnām analīzēm.
* * *
Vinila grīdas
Vai kādam ir pieredze ar vinila grīdām? Vai vizuāli un uz tausti ir atšķirība no linoleja? Kā ar izturību? Vai ir lietotas dzīvojamajās telpās un vai esat apmierināti? Jau iepriekš paldies par atbildi! :)
* * *
web fonti
Vienu dienu sākās dizāsters - gmail, google rezultāti un atsevišķas lapas sāka rādīt visu boldā. Tas Firefoxā. Chrome google izcelsmes lapas un dažas atsevišķās savukārt rāda italicā.
Nočekoju pārlūku settingus - tur viss normāli - Arial parastais, bet fontu paraugus rāda atbilstoši - bold vai italic. Meklēju, gugle ieteica firefox noņemt Hardware Acceleration, bet arī tas nelīdz.
Kas tad nu? Ir kāda ideja, kā to labot? Ārkārtīgi apgrūtina lasīšanu, tik ļoti, ka esmu gandrīz gatavs pārlikt sistēmu.

UPD. Atrisinājums izrādījās elementārs: Nesaprotamā veidā no sistēmas fontu foldera bija izgaisis Arial (defaultais pārlūku fonts). Uzinstalēju to atpakaļ, un voila!

* * *
Labvakar!
Interesējos par pieredzi ceļojumam uz Indiju. Kur nakšņojāt, kuras pilsētas izvēlējāties apskatīt? Varbūt ir kādi knifiņi, kas obligāti jāzina..
Ceļojumu plānoju 2019. gada vasarā, augustā.
* * *
Draugi cibisti un cibistes, meklēju mēbelētu dzīvokli jūnija mēnesim Rīgas centrā. Mēģināšu caur draudziņiem vispirms, bet, ja jums ir laba pieredze ar kādu uzņēmumu LV, kas īstermiņā izīrē dzīvokļus (ārpus Airbnb), dodiet ziņu. Ja arī jums pašiem kas piedāvājams, būšu mega pateicīga!
* * *
Erots
2 ielūgumi pa 25.00 EUR (vienas dienas)
rakstīt lūdzu uz dzeina.verdi@gmail.com
* * *
Man viena pazīstama meitene ieteica no žurnāliem griezt laukā un salīmēt uz papīra to, ko es gribētu savā dzīvē. Bet tā kā man žurnālu mājās nav, tad es izdomāju alternatīvu - savilku vienā mapē visādas bildes no interneta ar to, ko es gribētu (tas arī, domāju, strādās, jo kādreiz man uz desktopa bija bilde ar tādu krāšņu glezniņu ar palmām un saulrietu. Un pēc kāda laika negaidīti sanāca aizbraukt uz to vietu, kur tās gleznoja - Dienvidāfriku). Bet pats process tiešām ir iedvesmojošs. Tu tur liec tās bildes un ieklausies savās izjūtās - un saproti, ko pa īstam gribi.
* * *
Man, starp citu, ir zila acs. Pirmo reizi mūžā.
Tā ir, kad kiveri nelieto. Atrāvos ar pacēlāja enkuru, snowojot vakar..

a šodien izrādē jāspēlē un nākamnedel Londonā konferencē jāuzstājas. perfect timing :)

* * *
Jautājums biologiem,
jautājums par terminoloģiju: kā pareizi latviski sauc "canopy"?
* * *
dip dap
kādam nav vecs Dipdaps (mini) pārdošanai?
* * *
varbūt kāds var pārdot vai aizdot Eko "Bodolīno" latviski? var būt arī nedemokrātiska cena.
kautkadtad@inbox.lv
* * *
Kas ir autors šim dzejolim-

Dzirdi es mīlu tevi
Es gribu apņemt tevi par Sievu
Cik tu esi kruts cik tu esi labs
Es skatos tevī un redzu Dievu

Es gribu tev uzrakstīt skaistāko dziesmu
Es gribu apgulties tuvāk tev
Es gribu tevi pārvērst par gaismu
Un nodzīvot tevī visgarāko dienu

Prasi man ko vien vēlies
Es varu tev izdarīt visu
Gan notēlot saules lēktu
Gan aiziet ar pēdējo dzisu

* * *
Pēc sporta kluba man patīk nevis iet uz pirmo transportu un iespējami ātri braukt mājās, bet iet uz Elizabetes ielu pa ieliņām, pa kurām parasti nestaigāju. Redzi citas kafejnīcas, citus veikalus, redzi citus cilvēkus, kas nāk pretī pa ielu... Redzi, kā no sarkanās gaismas asfalta posms ir iekrāsojies sarkans un šķiet, ka atrodies mazliet citā realitātē - it īpaši tad, ja sejā krīt mierīgas sniega pārslas. Reizēm pat nevajag aizbraukt uz citu pilsētu, lai gūtu sajūtas kā ceļojumā - pietiek iziet pa pilsētu vēl nebijušā maršrutā.
Tags:
* * *
kur nopirkt labas (forši ja ekošmeko fērtreidošmeido) tējās (zaļas, mellas, baltas un sarkanas)?
rīgās, internetos?

p.s.beramās, ne maisiņos.

* * *
metāla durvis
meklēju kvalitatīvu metāla durvju izgatavotāju dzīvoklim.
ja jums ir kāda konkrēta pozitīva (un arī, ja izteikti negatīva) pieredze, lūdzu, padalieties ar info.
* * *
rauga pārslas
Kur iegādāties rauga pārslas Rīgā?
* * *

Previous